|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
maaa
HV vaatleja
liitunud: 12.09.2004
|
25.09.2017 20:37:34
|
|
|
| Kuna Telia mast on minu elukohas ülekoormatud ja arendust Telia ei kavatse teha, siis sai Elisa teenust proovitud. Sama raha eest on kiirem ühendus 30/5 ja vähemalt esialgu toimib max kiirusega. Seega tasub kõigil kellel probleeme Telia langenud kiirustega proovida teisi operaatoreid ja Telia kukele saata.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
25.09.2017 20:37:52
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
mul siin muud ei olegi, kui 1800
varem oli 5
dBs väljendatult on 97
Antenn on suvest saadik sama masti peale fikseeritud.
Nüüd on lehed ka juba hakanud langema, enamasti talveti on levi parem, kui suvel. |
vaevalt sul eelmine CELLID number alles on. ehk on mõne teise masti külge pookinud ennast.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
25.09.2017 20:43:41
|
|
|
krt, mingi uus jura on hakanud suundantennist vaatamata sisse peksma. Enne oli PCI 16, nüüd on mingi 247 ja RSRP vaid -113
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
25.09.2017 21:04:29
|
|
|
PCI 247 on see mast 200196, ning PCI 247 on kas 1800 või 2600 sektor (konkreetse suuna ja erinevate sagedused kasutavad tihti sama PCI) link
_________________ Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
25.09.2017 21:08:15
|
|
|
| zuumi teemas käib mingi jutt ülilevist ja hakkab tekkima tunne, et ka 4G on sellest pisut puudutatud. Reaalset kogemust muidugi pole, lihtsalt foorumis langesid teemad kokku ja kuna TV sagedused suuresti andmesidest ei erine siis võib ju olla?
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
25.09.2017 22:26:01
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
Mis "elu" see on kui sa ei taha midagi?
mELU baas algabki ju sellest, et vähemalt üks kõneside ning üks jagatud internet. Siis võid timmida kas kõnesid rohkem, mitmele numbrile ning palju seda jagatud netti on ja palju iga number sellest endale krabada saab.
Kui netti mõni number ei vaja, keeradki tema osa selles mahus 0 peale.
või... alustad sellest mida sul vaja on.
kui sul on vaja ainult kõneside numbreid, siis võtagi vastav teenus.
See oleks umbes sama, et ma tahaks näiteks 26 numbriga mELU gruppi, miks ei saa? Sellepärast, et see teenus on selliselt üles ehitatud, et kasutaja ei saaks xx€ eest 26 sim kaarti kasutusse jne. Kõik on läbi mõeldud erinevate skeemitamiste vastu. |
Vaata, ma liigutan niigi datat umbes terabaidi jagu kuus - on mul jee vaja veel mingit netti nagu kitseila tilgutada läbi mobla. Ma tahan lihtsalt kõnesidet, netti on niigi liiga palju silme ees. Kui lähen Telia iseteenindusse, ei pakuta mulle muud kui mElu. Kuhu ma peaks pöörduma et saada ainult kõneteenust oma senisel numbril? Iseteeninduses on ju ainult Mobiilne Elu ja Mobiilne Internet Arvutis...
Kui helistatakse ja pakutakse mingeid soodukaid, on tulemus lihtsalt vastupidine, sest selle võimaliku sooduka eest pean maksma hoopis ise peale. Mis skeemitamine see nüüd on kui keegi tahab lihtsalt telefoni sihipäraselt kõnedeks kasutada? Ma olen nn lojaalne klient umbes 20 aasta olnud, kuid selline suhtumine paneb küll mõtlema et olen vales seltskonnas.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
25.09.2017 22:28:24
|
|
|
| Maldur, oled Teliast küsinud?
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
25.09.2017 23:16:46
|
|
|
| Kas ma pean füüsiliselt küsima kui on iseteenindus? Kellele see siis on kui mitte kundele? Mulle ei meeldi nurgataguseid pidi lömitamas käimine selleks et saada mingi elementaarne teenus mis peaks olema samadel alustel kõigile ligipääsetav. Krt, ma ei ole sotsialist et libedike kombeid kasutan!
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
26.09.2017 07:03:00
|
|
|
| [veix] kirjutas: |
| PCI 247 on see mast 200196, ning PCI 247 on kas 1800 või 2600 sektor (konkreetse suuna ja erinevate sagedused kasutavad tihti sama PCI) link |
Cell 26 on miski uus sektor, mis siin vanasti ei olnud ja selle järgi ma peaks olema otse keset leviala.
Pendeldab 16 ja 247 vahel nüüd.
51441429 ja 51250202 Cell IDd.
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
26.09.2017 09:05:46
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
| [veix] kirjutas: |
| PCI 247 on see mast 200196, ning PCI 247 on kas 1800 või 2600 sektor (konkreetse suuna ja erinevate sagedused kasutavad tihti sama PCI) link |
Cell 26 on miski uus sektor, mis siin vanasti ei olnud ja selle järgi ma peaks olema otse keset leviala.
Pendeldab 16 ja 247 vahel nüüd.
51441429 ja 51250202 Cell IDd.  |
51250202 https://www.cellmapper.net/enbid?net=LTE&cellid=51250202 eNB ID 200196
51441429 https://www.cellmapper.net/enbid?net=LTE&cellid=51441429 eNB ID 200943
Seda viimast Cellmapperi kaardil ei ole, seega ei oska sulle öelda kus mast asub. Keegi hea Tartu inimene võiks seal Cellmapperiga veidi kaardistades ringi sõita, saaks pildi paremaks
_________________ Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002
|
26.09.2017 09:44:37
|
|
|
| Maldur, paned numbri liikuma, siis võetakse ise ühendust.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
26.09.2017 09:50:33
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
| [veix] kirjutas: |
| PCI 247 on see mast 200196, ning PCI 247 on kas 1800 või 2600 sektor (konkreetse suuna ja erinevate sagedused kasutavad tihti sama PCI) link |
Cell 26 on miski uus sektor, mis siin vanasti ei olnud ja selle järgi ma peaks olema otse keset leviala.
Pendeldab 16 ja 247 vahel nüüd.
51441429 ja 51250202 Cell IDd.  |
51441429 on 1800Mhz kagu suunas ihaste konsumi lähedal, ilmselt mingi väike tugijaam?
51250202 on 2600Mhz ka kagu suund, ihaste ratsaspordi keskuse lähedal emajõe ääres, võibolla suurem mast?
Ilmselt tiheasustuse teema kus on neid suuremaid ja väiksemaid tugijaamasid igas suunas ja pritsivad sisse. Ainus mida kliend lukustada saab on sagedus kui automaatne tugijaama lülitus ei aita, teine asi on muidugi väliantenni täpsem suunamine.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
26.09.2017 11:01:17
|
|
|
| taavi kirjutas: |
| Maldur, paned numbri liikuma, siis võetakse ise ühendust. |
Noh, sel juhul lähevad liikuma mitte üks vaid ligi kuus numbrit. Viimati kui ise ühendust võeti, oli teemaks Nova või Delta paketi vahetamine, aga mis ja mis aastal see oli ma enam ei mäleta... Klienti peab ju hoidma .
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002
|
26.09.2017 11:25:14
|
|
|
| kui telia mind jõuga kallimasse paketti väänas, siis küsisin kõigi kolme operaatori käest pakkumist. telia näitas hinnakirja. kui number nende juurest liikuma läks, siis muutus esialgse pakkumisega võrreldes hind poole väiksemaks ja interneti maht 4x suuremaks.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012

|
26.09.2017 11:39:25
|
|
|
| Kas kuskilt näeb mElu roamingu lepingulisi partnereid Skandinaavias? Õigemini kolme Eesti sideoperaatori omi tahaks näha.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
26.09.2017 13:23:19
|
|
|
| Maldur kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
Mis "elu" see on kui sa ei taha midagi?
mELU baas algabki ju sellest, et vähemalt üks kõneside ning üks jagatud internet. Siis võid timmida kas kõnesid rohkem, mitmele numbrile ning palju seda jagatud netti on ja palju iga number sellest endale krabada saab.
Kui netti mõni number ei vaja, keeradki tema osa selles mahus 0 peale.
või... alustad sellest mida sul vaja on.
kui sul on vaja ainult kõneside numbreid, siis võtagi vastav teenus.
See oleks umbes sama, et ma tahaks näiteks 26 numbriga mELU gruppi, miks ei saa? Sellepärast, et see teenus on selliselt üles ehitatud, et kasutaja ei saaks xx€ eest 26 sim kaarti kasutusse jne. Kõik on läbi mõeldud erinevate skeemitamiste vastu. |
Vaata, ma liigutan niigi datat umbes terabaidi jagu kuus - on mul jee vaja veel mingit netti nagu kitseila tilgutada läbi mobla. Ma tahan lihtsalt kõnesidet, netti on niigi liiga palju silme ees. Kui lähen Telia iseteenindusse, ei pakuta mulle muud kui mElu. Kuhu ma peaks pöörduma et saada ainult kõneteenust oma senisel numbril? Iseteeninduses on ju ainult Mobiilne Elu ja Mobiilne Internet Arvutis...
Kui helistatakse ja pakutakse mingeid soodukaid, on tulemus lihtsalt vastupidine, sest selle võimaliku sooduka eest pean maksma hoopis ise peale. Mis skeemitamine see nüüd on kui keegi tahab lihtsalt telefoni sihipäraselt kõnedeks kasutada? Ma olen nn lojaalne klient umbes 20 aasta olnud, kuid selline suhtumine paneb küll mõtlema et olen vales seltskonnas. |
mElu ilma netita ei oma ju väga pointi. Minu arvates mõte ongi selles, et saad netti sim kaartide vahel jagada. Kui netti ei taha, aga tahad Telia võrku, siis võta diil. Teoorias võid muidugi mitu mElu paketti ka võtta, kui ainult üks number on paketis, siis saad ilma netita ka ja hinnas ju vahet ei ole kuna kõneminutid ja sõnumid on igale sim kaardile eraldi.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
26.09.2017 13:42:27
|
|
|
Diil... Kle, mul on number mida ma ei ole vahetanud eelmisest sajandist ja ei näe põhjust ka edaspidi seda teha. Minujaoks on see teatud väärtus, kui mu number ei vahetu koos kalendriga. Näib et see on enamikule midagi võõrast. Oleks ma värskelt just lasteaeda sattunud, siis oleks vast poogen jah .
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002
|
26.09.2017 13:55:25
|
|
|
| numbriliikuvus on selle jaoks välja mõeldud.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
26.09.2017 14:00:05
|
|
|
| See ei ole isegi numbriliikuvus. Diil on Telia teine kaubamärk. Diilist EMT-sse sai omal ajal küll vabalt liigutada ja muudatus aktiveerus loetud minutitega, ei näe põhjust miks ei peaks vastupidi saama.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
26.09.2017 14:13:07
|
|
|
| Kas diil mitte kõnekaardipõhine polnud? Loomulikul lepinguliseks tehakse rõõmuga, kas aga vastupidi, ma kahtleks. Igatahes, ma ei tea diilist selle üksikasju kuna ma olen alati olnud lepinguline.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
26.09.2017 14:15:22
|
|
|
| Diilil on nii kõnekaart kui lepingulised paketid. Eelkõige pidasin silmas siiski lepingulist, kõnekaart on täiskasvanud terve mõistusega inimese jaoks ebamugav nähtus kuna esiteks võib sealt raha just siis otsa saada kui on vaja kohe mõni kõne teha ja teiseks oled numbrist ilma kui telefon ära kaob või ära varastatakse.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
26.09.2017 16:48:49
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| Diilil on nii kõnekaart kui lepingulised paketid. Eelkõige pidasin silmas siiski lepingulist, kõnekaart on täiskasvanud terve mõistusega inimese jaoks ebamugav nähtus kuna esiteks võib sealt raha just siis otsa saada kui on vaja kohe mõni kõne teha ja teiseks oled numbrist ilma kui telefon ära kaob või ära varastatakse. |
No ei ole ju Diil ainus Telia äri.
Telia ärid on veel ka nii Simpel kui ka Super. Nii, et alati võiks ikka väheke täpsem olla.
Ja ei kao ära ei see telefon ega number - juhul kui ise hoolikas oled. Ning kui oskad rahadega ringi käia ja rahasid lugeda, siis ei saa ka see Kõnekaart kohe mitte tühjaks.
Olen Simpeli kasutaja üle 15 aasta ja mitte kordagi pole olnud mingit vajadust midagi veel lepinguliseks ümber vormistada.
Ja siis paaniliselt oodada millal Inkasso-firma, kõne võla pärast, ukse maha lööb ja siis pokri veab - et nüüd muudkui maksa...
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
26.09.2017 19:33:17
|
|
|
Lapsed ongi Super kõnekaartidega, saavad kenasti hakkama. Ja mis teha, nemad saavad 8 juudi eest 5GB netti, mElukad aga ainult 2GB.
Inkasso on mind kottinud siis kui kunagisel Radiolinjal oli kolmeks kuuks testimiseks number tasuta, kui see läbi sai, tagastasin kaardi ja kogu lugu, kuid kolmveernad aastat hiljem selgus et nad olid avanud ka tasulise kõnepostkasti, mille olemasolust ma ei teadnud ning kuhu ilma kaardita ka ligi ei saanud, seda tuli küll inkasso teatama. Noh, oli veheke seletamist.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
26.09.2017 20:49:56
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
| napoleon kirjutas: |
| Diilil on nii kõnekaart kui lepingulised paketid. Eelkõige pidasin silmas siiski lepingulist, kõnekaart on täiskasvanud terve mõistusega inimese jaoks ebamugav nähtus kuna esiteks võib sealt raha just siis otsa saada kui on vaja kohe mõni kõne teha ja teiseks oled numbrist ilma kui telefon ära kaob või ära varastatakse. |
No ei ole ju Diil ainus Telia äri.
Telia ärid on veel ka nii Simpel kui ka Super. Nii, et alati võiks ikka väheke täpsem olla.
Ja ei kao ära ei see telefon ega number - juhul kui ise hoolikas oled. Ning kui oskad rahadega ringi käia ja rahasid lugeda, siis ei saa ka see Kõnekaart kohe mitte tühjaks.
Olen Simpeli kasutaja üle 15 aasta ja mitte kordagi pole olnud mingit vajadust midagi veel lepinguliseks ümber vormistada.
Ja siis paaniliselt oodada millal Inkasso-firma, kõne võla pärast, ukse maha lööb ja siis pokri veab - et nüüd muudkui maksa... |
Jutt oli lepingulistest. Kui pole just eesmärk anonüümseks jääda ja pole rahaasjade ajamisel täiesti süüdimatu, siis on lepinguline parem valik.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
02.10.2017 20:07:38
|
|
|
Nii semud, kindlasti siin arutletud, aga kordamine on kordamine. Vaatan, et telia moblanetil on see värk, et kui on spotify, siis selle kasutamine ei kurna andmesidelimiiti. Kas see funktsioon on kehtiv vaid siis kui neilt võtta mingi röögatu hinna eest spotify premium (Spotify Premiumi kuutasu 6,99 € lisatakse igakuisele arvele – nii ei pea teenuse saamiseks kasutama krediitkaarti. Mobiilse Eluga on hind poole soodsam, 3,49 € kuus.) no olgem ausad, isegi sellest 50% soodustusest maksan ma praegu pea 2x vähem. Või toimib see igasugu spotify premiumiga?
Ilmselt vastasin ise oma küsimusele juba ära?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
02.10.2017 20:11:30
|
|
|
| Sold OUT kirjutas: |
Nii semud, kindlasti siin arutletud, aga kordamine on kordamine. Vaatan, et telia moblanetil on see värk, et kui on spotify, siis selle kasutamine ei kurna andmesidelimiiti. Kas see funktsioon on kehtiv vaid siis kui neilt võtta mingi röögatu hinna eest spotify premium (Spotify Premiumi kuutasu 6,99 € lisatakse igakuisele arvele – nii ei pea teenuse saamiseks kasutama krediitkaarti. Mobiilse Eluga on hind poole soodsam, 3,49 € kuus.) no olgem ausad, isegi sellest 50% soodustusest maksan ma praegu pea 2x vähem. Või toimib see igasugu spotify premiumiga?
Ilmselt vastasin ise oma küsimusele juba ära? |
toimib igasuguse spotify'ga, olgu siis free või ostetud otse spotify lehelt.
mahtu ei loeta kui on uusim mELU pakett alates 8GB paketist.
mELUle hakatakse järjest lisama erinevaid striiminguteenuseid mida arvestatakse tavalisest mahupiirangust välja, loetelu ja tingimused ilmuvad Telia kodulehele.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jkddp
HV veteran

liitunud: 22.12.2004
|
18.10.2017 12:16:45
|
|
|
Asukoht Laagri, Hortese piirkond.
Alates eelmise ndl alguses hakkasin nägema, et telefon pidavalt edges. eelmine kolmapäev suhtlus klienditeendindusega ja sealt teatati, et jah mingid jamad - teeme pühapäevaks korda. no ok kannatame ära.
Täna siis võtsin uuesti ühendust, et mida värki? Esimese laksuga teenindaja ütles, et systeemis ei ole, et leviga oleks probleemi ja üleüldse ei ole kirjas, et olete varem ühendust võtnud
Natuke hiljem helistati tehnilise poole pealt tagasi ja teatati, et Tamro otsast võeti saatja maha ja sisuliselt mul peabki sitt levi nüüd olema. Hetkel polevat teada millal kuskile need ülesse jälle laotakse. Natuke plass värk. Hakka või mõne teise operaatoriga kõrvale võtma mingi teine leping/kaart...
_________________ Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida  |
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
STAAR
HV vaatleja

liitunud: 09.04.2013
|
20.10.2017 09:05:02
|
|
|
| jkddp kirjutas: |
Natuke hiljem helistati tehnilise poole pealt tagasi ja teatati, et Tamro otsast võeti saatja maha ja sisuliselt mul peabki sitt levi nüüd olema. Hetkel polevat teada millal kuskile need ülesse jälle laotakse. Natuke plass värk. Hakka või mõne teise operaatoriga kõrvale võtma mingi teine leping/kaart... |
Sellise suhtumise peale ma koliks kõik numbrid minema.
Eile sai poole jalgpalli vaatamise ajal netimaht täis. Tellisin siis juurde 5GB. Näitas ilusti, et tellimus täidetud ja läheb kuni 5min. Ootasin 5, ootasin 10. Ootasin kokku 45min ja sõnumiteel juurde tellida ka ei saanud kui siis järsku oli 4x5,99EUR arvel juures selleks ajaks kui mäng läbi sai. Moodne värk aga rohkem panges kui mu viaplay striim.
viimati muutis STAAR 20.10.2017 09:46:42, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
20.10.2017 09:26:13
|
|
|
| tsitaat: |
sõnumiteel juurde tellida ka ei saanud kui siis järsku oli 4x5,99EUR
|
et siis proovisid juurde tellida?
Pole ammu mahtu juurde tellinud, aga vanasti oli alla minuti pakett uuesti aktiivne
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
STAAR
HV vaatleja

liitunud: 09.04.2013
|
20.10.2017 09:42:37
|
|
|
Proovisin aga sain vastuseks ainult erroreid nii sõnumiteel kui veebis. Vahepeal veebis lasi ära kinnitada ja ilmselt sealt see 4x tuligi aga viisaka viivitusega. Ja siis küsitakse sellist hinda. Maksa 10eur viaplay eest, et sporti vaadata, siis maksa mingi kirves pakett kinni ja ikka midagi ei tööta.
Emt.ee/lisamaht nagu toimis kuidagi sujuvamalt või siis ma satun lihtsalt väga sital ajal oma mahuga umbe.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
20.10.2017 09:45:26
|
|
|
No aga võta siis mahukam mobiilse interneti pakett.
Kossu EM ajal suutsin suht kiirest 48GB paketis numbrid limiidini viia. Õnneks kuu lõpus jäi ca 1GB ülegi
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netmaster
HV kasutaja

liitunud: 21.08.2004
|
20.10.2017 13:17:41
|
|
|
mul on probleem VPN'iga ja mõtlesin, et küsiks siit, kuidas teistel on. Mingi paar-kolm aastat tagasi tegin omale PPTP VPN'i ja panin selle nii iPad'is, kui iPhone's tööle. Mingil uuenduse järel keelas Apple PPTP kasutamise ära ja siis läksin L2TP peale üle ja kõik töötas edasi. Ühel ajal võibolla aasta tagasi märkasin, et telefonis VPN üle 4G enam ei tööta. Tabletis töötas edasi. Läks veel pool aastat mööda ja nüüd ei tööta ta enam ka tabletis. Üle wifi, töötab igast poosist, igast võrgust (ka Telia F4G'ga), aga Telia mobiilse ühenduse kaudu lihtsalt saa ühendust. Kas see peabki nii olema ja kas on kellelgi veel sarnast probleemi? Pole välistatud, et Apple keeras midagi pekki ja nüüd on VPN üle 4G kuidagi keelatud? Kuigi ühel on iOS 10 ja teisel 11. Mingi äri pakett on ilmselt, ei tea täpselt...
VPN server logib et
13:13:44 l2tp,info first L2TP UDP packet received from xx.xxx.xxx.xx
ja rohkem midagi. Vägisi jääb mulje, et GRE vms. on kuskil kinni keeratud...
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
20.10.2017 17:22:56
|
|
|
GRE protokoll ei ole kuidagi kinni keeratud. NAT taga võib igasuguseid anomaaliaid näha olla. Üks lahendusvariant on oma Äripaketile staatiline ip juurde lisada Telia poolt nagu F4G peal olemas. Tõenäoliselt maksab midagi.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netmaster
HV kasutaja

liitunud: 21.08.2004
|
20.10.2017 18:37:33
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| GRE protokoll ei ole kuidagi kinni keeratud. NAT taga võib igasuguseid anomaaliaid näha olla. Üks lahendusvariant on oma Äripaketile staatiline ip juurde lisada Telia poolt nagu F4G peal olemas. Tõenäoliselt maksab midagi. |
Minu telefon ei ole (vähemalt mitte minu tehtud) NATi taga ja ei tööta. Minu F4G peal pole mingit staatilist IPd ja seal ollakse NAT’i taga ja töötab. Samas üks teine kaaskannataja tellist omale staatilis IP ja ikka ei saa VPN’i üles. Kusjuures see on hoopis teine VPN’i server ja pulgaga arvuti. Isegi, kui Telia NAT'i teeb, võiks sealt selline elementaarne asi nagu VPN ikka läbi minna? Mul jääb ikka järjest enam mulje, et midagi on kuskil meelega kinni keeratud ...
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
05.11.2017 01:56:11
|
|
|
| netmaster kirjutas: |
| Pailaps kirjutas: |
| GRE protokoll ei ole kuidagi kinni keeratud. NAT taga võib igasuguseid anomaaliaid näha olla. Üks lahendusvariant on oma Äripaketile staatiline ip juurde lisada Telia poolt nagu F4G peal olemas. Tõenäoliselt maksab midagi. |
Minu telefon ei ole (vähemalt mitte minu tehtud) NATi taga ja ei tööta. Minu F4G peal pole mingit staatilist IPd ja seal ollakse NAT’i taga ja töötab. Samas üks teine kaaskannataja tellist omale staatilis IP ja ikka ei saa VPN’i üles. Kusjuures see on hoopis teine VPN’i server ja pulgaga arvuti. Isegi, kui Telia NAT'i teeb, võiks sealt selline elementaarne asi nagu VPN ikka läbi minna? Mul jääb ikka järjest enam mulje, et midagi on kuskil meelega kinni keeratud ... |
Uuem Koduinternet I omab välist dünaamilist ip-d. See , et staatilise ip aadressiga ei saa VPNi püsti on arvatavasti seotud klientseadme konfiguratsiooniga.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
08.11.2017 14:56:39
|
|
|
| jkddp kirjutas: |
Asukoht Laagri, Hortese piirkond.
Alates eelmise ndl alguses hakkasin nägema, et telefon pidavalt edges. eelmine kolmapäev suhtlus klienditeendindusega ja sealt teatati, et jah mingid jamad - teeme pühapäevaks korda. no ok kannatame ära.
Täna siis võtsin uuesti ühendust, et mida värki? Esimese laksuga teenindaja ütles, et systeemis ei ole, et leviga oleks probleemi ja üleüldse ei ole kirjas, et olete varem ühendust võtnud
Natuke hiljem helistati tehnilise poole pealt tagasi ja teatati, et Tamro otsast võeti saatja maha ja sisuliselt mul peabki sitt levi nüüd olema. Hetkel polevat teada millal kuskile need ülesse jälle laotakse. Natuke plass värk. Hakka või mõne teise operaatoriga kõrvale võtma mingi teine leping/kaart... |
Sinna kanti on nüüd ilmunud eNB 201018(1800Mhz saatja nagu Tamtro otsas oli). Täpne asukoht teadmata. Äkki Fazeri otsas?
_________________ Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jkddp
HV veteran

liitunud: 22.12.2004
|
08.11.2017 22:47:26
|
|
|
24.okt seisuga oli info, et saatja liigub Seljaku 4 katusele. Nüüd juba töötab
_________________ Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida  |
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
08.11.2017 22:53:00
|
|
|
| jkddp kirjutas: |
24.okt seisuga oli info, et saatja liigub Seljaku 4 katusele. Nüüd juba töötab  |
kui Telias midagi kiirelt liigub, siis on see mobiili tugijaamade ehitus ja liigutamine.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netmaster
HV kasutaja

liitunud: 21.08.2004
|
08.11.2017 23:15:23
|
|
|
| tsitaat: |
| Uuem Koduinternet I omab välist dünaamilist ip-d. See , et staatilise ip aadressiga ei saa VPNi püsti on arvatavasti seotud klientseadme konfiguratsiooniga. |
koduinternetiga pole neist ühelgi midagi pistmist. Kõik on mingid äripaketid.
Millise klientseadme konfiguratsiooniga? Kõik seadmed saavad VPN’i tehtud igasuguse muu ühendusega, välja arvatud Telia mobiilse internetiga. Klientseadmeid ei ole keegi muutnud. Mingi aeg tagasi töötas kõik laitmatult.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
08.11.2017 23:27:53
|
|
|
| netmaster kirjutas: |
| tsitaat: |
| Uuem Koduinternet I omab välist dünaamilist ip-d. See , et staatilise ip aadressiga ei saa VPNi püsti on arvatavasti seotud klientseadme konfiguratsiooniga. |
koduinternetiga pole neist ühelgi midagi pistmist. Kõik on mingid äripaketid.
Millise klientseadme konfiguratsiooniga? Kõik seadmed saavad VPN’i tehtud igasuguse muu ühendusega, välja arvatud Telia mobiilse internetiga. Klientseadmeid ei ole keegi muutnud. Mingi aeg tagasi töötas kõik laitmatult. |
khm, Telia tehnikud ise kasutavad kõige tavalisemat mobiilse interneti simmi oma tahvlites ja arvutites ning cisco anyconnect vpn kahe astmelise autoriseerimisega lahendust.
vpn lahendusi on muidugi mitmeid.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netmaster
HV kasutaja

liitunud: 21.08.2004
|
09.11.2017 10:38:05
|
|
|
| tsitaat: |
khm, Telia tehnikud ise kasutavad kõige tavalisemat mobiilse interneti simmi oma tahvlites ja arvutites ning cisco anyconnect vpn kahe astmelise autoriseerimisega lahendust.
vpn lahendusi on muidugi mitmeid. |
no aga milles siis asi?
Kui mitme erineva ettevõtte, mitu erinevat inimest, mitme erineva seadmega, mitme erineva VPN serveriga ja mitme erineva protokolli kaudu (L2TP ja PPTP), ei saa mingist suvalisest päevast alates enam ühendust? Ainuke ühine joon on Telia mobiilne äri-internet. Mina ka alguses arvasin, et mul on kuskil mingi linnuke valesti ja mu Apple seadmed äkki ei luba mingil põhjusel enam üle mobiilse 4G VPN'i teha, aga ühendust hakatakse looma, esimesed UDP paketid tulevad läbi ja siis jääb asi toppama. Ma pole küll teisi mobiilseid pakkujaid proovinud, aga mistahes püsiühenduse ja F4G tagant toimib samade seadmete ja samade serveritega.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
someguy
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004
|
13.12.2017 15:28:55
|
|
|
Tere
Kas on tõsi selline väide: "Teenuse ja kvaliteedi osas näiteks kui Tallinnas on Telial 10 masti, siis Diil kasutab nendest 4 masti. " ?
Ehk siis väide selline, et kuna Diil on säästuoperaator, siis ta kasutab vähemaid Telia maste.
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
13.12.2017 16:00:55
|
|
|
Sellist jama on raske kommenteerida. Ei pea kindlasti paika sellline väide.
_________________ Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
someguy
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004
|
13.12.2017 16:06:28
|
|
|
Niimoodi ütles Elisa klienditeenindaja, kes üritas mu naist Diili võrku üleminekust loobuma panna.
"Pakkumine tuli Diili poolt, mitte Telia poolt nagu aru saan. Kas olete varem nende levi katsetanud?
Diil viib enda pakkumised hinna poolest heaks seetõttu, et nad justkui Telia säästufirma on. Teenuse ja kvaliteedi osas näiteks kui Tallinnas on Telial 10 masti, siis Diil kasutab nendest 4 masti. Seega ka kvaliteedi vähemus ja hinna suhe.
"
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
13.12.2017 16:13:10
|
|
|
Ma arvan, et nendest müügitöötajate väidetest miks üks või teine halvem/parem on võib lausa raamatu kirjutada. Raamatupoest leiab siis meelelahutus osakonnast.
_________________ Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mannatera
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2005
|
13.12.2017 16:14:44
|
|
|
| Someguy küsimus võibolla seisneb selles, kas Telia ja Diili infra vahel või selle confis on üldse mingeid erisusi või sisuliselt pole vahet kumba kasutad, tehnoloogiliselt on kõik sama?
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lindman
HV kasutaja
liitunud: 28.01.2007
|
13.12.2017 18:10:25
|
|
|
| someguy kirjutas: |
Niimoodi ütles Elisa klienditeenindaja, kes üritas mu naist Diili võrku üleminekust loobuma panna.
"Pakkumine tuli Diili poolt, mitte Telia poolt nagu aru saan. Kas olete varem nende levi katsetanud?
Diil viib enda pakkumised hinna poolest heaks seetõttu, et nad justkui Telia säästufirma on. Teenuse ja kvaliteedi osas näiteks kui Tallinnas on Telial 10 masti, siis Diil kasutab nendest 4 masti. Seega ka kvaliteedi vähemus ja hinna suhe.
" |
Lühidalt öeldes väide on vale. Ettevõte on Telia Eesti AS, Telia ja Diil on puhas brändingu küsimus. Kvaliteet on sama, lisateenustes on erinevused.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
13.12.2017 18:37:41
|
|
|
Mingile vanainimesele aeti jälle kärbseid pähe? Sellest võiks kusagile teada anda. Pakun, et lisaks Tarbijakaitsele oleks Teliagi sellisest infost huvitatud
https://www.tarbijakaitseamet.ee/et/tarbijale/ebaausad-kauplemisvotted
| ot: |
Meenub, kui liigutasin oma pensionifondi saba ja sarvedega mujale, mille peale helistati kohe pangast ja mingi tädi hakkas mulle väitma, et indeksfondid on ikka nii halvad ja jubedalt miinuses juba pikemat aega. Vastasin seepeale, et olen väljaspool pensionifondi samuti indeksfondidesse raha paigutanud ja aasta algusest kõik kasumis olnud. Hetkeline vaikus ja siis tuli ebalev: "Aa, te tegelete ise ka investeerimisega?" Pärast seda läks kauplemine lahti selle üle, kas soovin äkki jätta pensionifondi sissemakstud summa kõne all olevasse panka ja viia vaid maksed üle  |
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|