Eureka näitlemine ja production value oli palju kõrgemal tasemel, isegi kui need youtube kuulsused sisse topiti. Orville tundub rohkem kogemata, mitte meelega valminud juust.
Tervet seriaali on raske hinnata kui oled esimese osa ära näinud ainult. Ja siis terve seriaaliga seda võrrelda.
Võrdle Eureka esimest osa The Orville esimese osaga on midagi muud. Järeldusi võiks ka raamatust teha kui oled läbi lugenud ja mitte esimese lehe põhjal.
Esivanemad vaatasid täna Õnne 13 uut osa vist. Täitsa äktsion ja värk käis, kui mööda läksin - Allan rühkis mööda Mornat ringi ja kõmmutas inimesi paremalt ja vasakult .
Võõras: "Kuidas siit bussijaama saab?"
Allan: "Mis bussijaama?! Mingi austus peab ka olema!"
Kõmm!... Kõmm-kõmm-kõmm!
Nigu terminaator... _________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Esivanemad vaatasid täna Õnne 13 uut osa vist. Täitsa äktsion ja värk käis, kui mööda läksin - Allan rühkis mööda Mornat ringi ja kõmmutas inimesi paremalt ja vasakult .
Võõras: "Kuidas siit bussijaama saab?"
Allan: "Mis bussijaama?! Mingi austus peab ka olema!"
Kõmm!... Kõmm-kõmm-kõmm!
OK, ma pole neid vaadanud kunagi, seda osa isegi vilksamisi mitte. Arvasin, et oli uus _________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
treilereid ei ole mõistlik vaadata, eriti komöödiate omi
See Orville pole väga komöödia ka. Enamjaolt need jänkide komöödiad on nii 25 minutit episoodid.
Ja iga nalja taga on lindistatud naer, mida seal sarjas pole. See rohkem sellises Eureka stiilis huumoriga fantaasia kosmose sari
ma vaatasin ka selle ära ja peaks ütlema, et imo väga nõrk piloot oli _________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum M: E36 varuosad
Pole paha ju kui sai sama hästi vaatajaid kui Gotham sai oma esimese osaga.
No see esimese osa reiting tuli tänu trailerile....mis oli suht fun
Eks aeg näitab, mis saab _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Ice road trucker S11E04 23 aastane Steph _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Rip Darrell Ward _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Järgmises osas in Darrelli poeg. Minirekkamees _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Mis päeva pealt? Kuskilt meeles, et USA seepidel nädalalõpule lähemal = hakkab kirvest saama
Eem, ennem oli nagu pühapäeval _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
It implies that a television program in the United States scheduled on Friday evenings (typically, between 8:00 and 11:00 p.m. ET) is destined for cancellation.
Gold rush, Bering Sea Gold, Hawaii Five-0 jne on eluaeg reedeti olnud eetris olnud ja ei kao nad kusagile
Kellaaegu ma küll ei oska öelda
Ja kui seda sarjade listi vaadata wiki lehel, siis ma ausalt öeldes enamusi ei teagi _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
See The Orville pole ju reede õhtu show. Neljapäeval ehk täna on ta jänkistaanis ja meie ajajärgi on see reedel kui neil on ikka veel neljapäev.
Once upon a time on seriaal mis uuest hooajast on reedel.
kuhu kadus sadade tuhandete eestlaste lemmik "sõidud taukariga"? kuidagi nii vaikselt kadus ära, et keegi ei esitanud isegi küsimusi, et miks seda ainult mõni saade oli
kuhu kadus sadade tuhandete eestlaste lemmik "sõidud taukariga"? kuidagi nii vaikselt kadus ära, et keegi ei esitanud isegi küsimusi, et miks seda ainult mõni saade oli
Kuna Taukar tegi seda äkki jokkis peaga ja septembris ta ei joo, siis tee järeldused ise _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
eile selgus lõplikult, et syfy poolt canceldatud dark matterit ei korjanud ka teised kanalid üles produtsendi sõnade järgi oli tegemist väga napikaga, et peaaegu oleks, aga siiski jäi ära. täielik BS krt.
orville'i kolmas osa oli ikka väga hea. nüüd jääb siis oodata, kui fox selle ära canceldab, nagu viimastel aastatel kõigi sci-fi sarjadega juhtunud on, mida vaatasin
orville'i kolmas osa oli ikka väga hea. nüüd jääb siis oodata, kui fox selle ära canceldab, nagu viimastel aastatel kõigi sci-fi sarjadega juhtunud on, mida vaatasin
Mind on ka Orville üllatanud, et mis tüüpi sarjaga tegemist on. Võimalik, et ta kujuneb rohkem "star trekilikuks" kui varsti algav Discovery.
Dark Matteri puhul jäi asi ületamatute lepinguliste probleemide tõttu katki.. mis need täpsemalt võisid olla, ei tea.
Ammu on kõik ära öeldud ja räägitud. Expanse kuulub Syfy kanalile, seega saavad nemad kõik royaltid ja papi endale. Dark Matter oli sisse ostetud produktsioon, seega tulude ja kulude suhe tuntavalt rohkem nihkes.
vaatasin 30 minutit, rohkem ei suutnud. tundub täielik jama aeglane ja uimane tempo, sünge. ja mingi TOS-eelne klingonite eellugu on ainult hardcore fännidele. naispeaosaline on ka selline nišivärk rohkem. vaadata pole seal kahjuks midagi.
vaatasin 30 minutit, rohkem ei suutnud. tundub täielik jama aeglane ja uimane tempo, sünge. ja mingi TOS-eelne klingonite eellugu on ainult hardcore fännidele. naispeaosaline on ka selline nišivärk rohkem. vaadata pole seal kahjuks midagi.
Ehk nagu SGU, mis oli by far parim SG läbi aegade? Sign me the hell up, then!
Vaatan mõne osa veel, kuid ei tundu midagi sellist tulevat mida vaadata viitsiks.
Ma ei tea kas mul laagis pilt või oligi selline stutter see alguses kui jubedat üle tehtud kaptenisilda näitas kohas.
Julmalt SGI on tehtud ja näeb kuidagi võlts välja.
aeglane ja uimane tempo, sünge. ja mingi TOS-eelne klingonite eellugu on ainult hardcore fännidele. naispeaosaline on ka selline nišivärk rohkem.
Kõlab huvitavalt. Loodan/arvan, et kujuneb heaks sarjaks.
2 esimest osa vaadatud, rohkem hetkel pole saadaval! Tundub täitsa ok olevat, natuke teistmoodi star trek, omamoodi huvitav, värskendav.... jätkan kindlasti vaatamist!
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.