Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  TV-seriaalide teema NB! Kasutage vastamisel vajadusel spoilertage! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 195, 196, 197 ... 246, 247, 248  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 13.09.2017 17:06:38 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 13.09.2017 18:21:07 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
Eureka näitlemine ja production value oli palju kõrgemal tasemel, isegi kui need youtube kuulsused sisse topiti. Orville tundub rohkem kogemata, mitte meelega valminud juust.


Tervet seriaali on raske hinnata kui oled esimese osa ära näinud ainult. Ja siis terve seriaaliga seda võrrelda.
Võrdle Eureka esimest osa The Orville esimese osaga on midagi muud. Järeldusi võiks ka raamatust teha kui oled läbi lugenud ja mitte esimese lehe põhjal.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2017 18:33:54 vasta tsitaadiga

Esivanemad vaatasid täna Õnne 13 uut osa vist. Täitsa äktsion ja värk käis, kui mööda läksin - Allan rühkis mööda Mornat ringi ja kõmmutas inimesi paremalt ja vasakult icon_lol.gif.
Võõras: "Kuidas siit bussijaama saab?"
Allan: "Mis bussijaama?! Mingi austus peab ka olema!"
Kõmm!... Kõmm-kõmm-kõmm!

Nigu terminaator...

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2017 19:02:01 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Esivanemad vaatasid täna Õnne 13 uut osa vist. Täitsa äktsion ja värk käis, kui mööda läksin - Allan rühkis mööda Mornat ringi ja kõmmutas inimesi paremalt ja vasakult icon_lol.gif.
Võõras: "Kuidas siit bussijaama saab?"
Allan: "Mis bussijaama?! Mingi austus peab ka olema!"
Kõmm!... Kõmm-kõmm-kõmm!

Nigu terminaator...
See oli vana osa
http://etv.err.ee/v/sarjad/onne_13/saated/6d81ef2f-3050-4091-8259-ddbd36a6b7f0/draamasari-onne-13-24-eesti-2016

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2017 19:42:28 vasta tsitaadiga

OK, ma pole neid vaadanud kunagi, seda osa isegi vilksamisi mitte. Arvasin, et oli uus icon_lol.gif
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2017 20:25:09 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
mTim kirjutas:
treilereid ei ole mõistlik vaadata, eriti komöödiate omi


See Orville pole väga komöödia ka. Enamjaolt need jänkide komöödiad on nii 25 minutit episoodid.
Ja iga nalja taga on lindistatud naer, mida seal sarjas pole. See rohkem sellises Eureka stiilis huumoriga fantaasia kosmose sari

ma vaatasin ka selle ära ja peaks ütlema, et imo väga nõrk piloot oli

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guest1902
Kreisi kasutaja
guest1902

liitunud: 05.11.2005




sõnum 13.09.2017 20:38:49 vasta tsitaadiga

Vaatan Generation Killi õhtuti. Militaarsläng on suht heavy, pidin subtriitid peale panema. Väike näide:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
assumption is the mother of all fuck ups
,,think before you print and save a ROOT::TTree''
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 14.09.2017 21:28:26 vasta tsitaadiga

http://deadline.com/2017/09/the-orville-premiere-rating-ties-this-is-us-the-mick-1202168714/

Pole paha ju kui sai sama hästi vaatajaid kui Gotham sai oma esimese osaga.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2017 21:55:02 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
http://deadline.com/2017/09/the-orville-premiere-rating-ties-this-is-us-the-mick-1202168714/

Pole paha ju kui sai sama hästi vaatajaid kui Gotham sai oma esimese osaga.

No see esimese osa reiting tuli tänu trailerile....mis oli suht fun
Eks aeg näitab, mis saab

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2017 11:09:47 vasta tsitaadiga

Plugy kirjutas:
Betamax kirjutas:
Merivälja saab ikka igast küljest. Isegi ERRi lehel: http://kultuur.err.ee/618121/arvustus-mustiliselt-jabur-ja-totter-merivalja
Mis valemiga need Pilvede all ja Padjaklubi veel eetris on? Üritasin neid kah vaadata, aga no ei suuda - üks on seebikas-teleteater, teine üritab naljakas olla, aga pole icon_neutral.gif


Naistele läheb peale icon_biggrin.gif ISe ka ei suuda neid vaadata.
Oled jõudnud juba Merivälja osa I või II luurata?

Merivälja esimesest osast piisas. Rohkem ei taha seda vaadata.
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 15.09.2017 13:51:29 vasta tsitaadiga

http://www.imdb.com/title/tt5711280/?ref_=nv_sr_1

Põhapäeval siis mingi Electric Dreams reboot vist
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 15.09.2017 18:30:15 vasta tsitaadiga

GoT fännidele (see on video mitte pilt) just click on it
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 17.09.2017 04:04:29 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

see on vid mitte pilt, lühike doku
http://www.looper.com/46057/untold-truth-netflix/
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
number
külaline






sõnum 17.09.2017 11:18:07 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 01.04.2019 01:06:00, muudetud 1 kord
tagasi üles
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 18.09.2017 12:30:18 vasta tsitaadiga

https://www.theverge.com/2017/9/17/16323004/emmys-2017-winners-the-handmaids-tale-big-little-lies
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2017 21:00:05 vasta tsitaadiga

Strain sai vist päriselt läbi?
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2017 21:16:24 vasta tsitaadiga

http://mashable.com/2016/09/27/the-strain-cancelled-season-4-ending/#yhrije_1qmqV
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2017 20:14:14 vasta tsitaadiga

Vietnam sai ka lõpuks korralikult dokumenteeritud ning kogu asi on tootja kodulehel tasuta vaatamiseks väljas. Soovitan tõsiselt.

http://www.imdb.com/title/tt1877514/?ref_=nv_sr_1
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plugy
HV kasutaja
Plugy

liitunud: 30.05.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2017 21:24:08 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Plugy kirjutas:
Betamax kirjutas:
Merivälja saab ikka igast küljest. Isegi ERRi lehel: http://kultuur.err.ee/618121/arvustus-mustiliselt-jabur-ja-totter-merivalja
Mis valemiga need Pilvede all ja Padjaklubi veel eetris on? Üritasin neid kah vaadata, aga no ei suuda - üks on seebikas-teleteater, teine üritab naljakas olla, aga pole icon_neutral.gif


Naistele läheb peale icon_biggrin.gif ISe ka ei suuda neid vaadata.
Oled jõudnud juba Merivälja osa I või II luurata?

Merivälja esimesest osast piisas. Rohkem ei taha seda vaadata.


Kusjuures nüüd eilse osaga läks just asi põnevamaks - ausalt! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2017 18:07:11 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2017 18:40:18 vasta tsitaadiga

Ice road trucker S11E04 thumbs_up.gif 23 aastane Steph
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2017 18:50:32 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 02.07.2020 15:01:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2017 19:26:08 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Ice road trucker S11E04 thumbs_up.gif 23 aastane Steph

Rip Darrell Ward icon_confused.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2017 19:27:33 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
Scart kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Vot siis. Lõpuks jälle üks (loodetavasti) mehine seep. Daredevil läks maru igavaks ära.

Panna Vampiiripäevikute taha ka Metallica mängima ja veel üks mehine seep valmis!
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2017 19:27:53 vasta tsitaadiga

Järgmises osas in Darrelli poeg. Minirekkamees
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plugy
HV kasutaja
Plugy

liitunud: 30.05.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2017 00:50:25 vasta tsitaadiga

The Punisheri ootan küll huviga vaatama hakata! beer_yum.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 21.09.2017 15:38:45 vasta tsitaadiga

The Orville muutis oma eetri päeva neljapäevaks. Ehk siis homme on oodata juba 3-s osa.
Gotham uus hooaeg algab ka täna.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2017 16:24:18 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 02.07.2020 15:01:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2017 16:25:24 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
Mis päeva pealt? Kuskilt meeles, et USA seepidel nädalalõpule lähemal = hakkab kirvest saama

Eem, ennem oli nagu pühapäeval

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2017 17:16:15 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 02.07.2020 15:01:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2017 17:30:41 vasta tsitaadiga

tsitaat:

It implies that a television program in the United States scheduled on Friday evenings (typically, between 8:00 and 11:00 p.m. ET) is destined for cancellation.

Gold rush, Bering Sea Gold, Hawaii Five-0 jne on eluaeg reedeti olnud eetris olnud ja ei kao nad kusagile icon_rolleyes.gif
Kellaaegu ma küll ei oska öelda

Ja kui seda sarjade listi vaadata wiki lehel, siis ma ausalt öeldes enamusi ei teagi

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 21.09.2017 18:41:34 vasta tsitaadiga

See The Orville pole ju reede õhtu show. Neljapäeval ehk täna on ta jänkistaanis ja meie ajajärgi on see reedel kui neil on ikka veel neljapäev.
Once upon a time on seriaal mis uuest hooajast on reedel.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2017 11:37:07 vasta tsitaadiga

Plugy kirjutas:
Betamax kirjutas:
Plugy kirjutas:
Betamax kirjutas:
Merivälja saab ikka igast küljest. Isegi ERRi lehel: http://kultuur.err.ee/618121/arvustus-mustiliselt-jabur-ja-totter-merivalja
Mis valemiga need Pilvede all ja Padjaklubi veel eetris on? Üritasin neid kah vaadata, aga no ei suuda - üks on seebikas-teleteater, teine üritab naljakas olla, aga pole icon_neutral.gif


Naistele läheb peale icon_biggrin.gif ISe ka ei suuda neid vaadata.
Oled jõudnud juba Merivälja osa I või II luurata?

Merivälja esimesest osast piisas. Rohkem ei taha seda vaadata.


Kusjuures nüüd eilse osaga läks just asi põnevamaks - ausalt! icon_biggrin.gif

Ei viitsi. Ausalt icon_razz.gif
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 22.09.2017 13:07:26 vasta tsitaadiga

http://www.imdb.com/title/tt6053538/?ref_=nv_sr_1
Ghosted

Ei saanudki täpselt aru mis jama see nüüd siis on peale esimest osa mis välja tuli
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2017 10:11:39 vasta tsitaadiga

kuhu kadus sadade tuhandete eestlaste lemmik "sõidud taukariga"? icon_lol.gif kuidagi nii vaikselt kadus ära, et keegi ei esitanud isegi küsimusi, et miks seda ainult mõni saade oli
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2017 10:16:41 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
kuhu kadus sadade tuhandete eestlaste lemmik "sõidud taukariga"? icon_lol.gif kuidagi nii vaikselt kadus ära, et keegi ei esitanud isegi küsimusi, et miks seda ainult mõni saade oli

Kuna Taukar tegi seda äkki jokkis peaga ja septembris ta ei joo, siis tee järeldused ise icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2017 09:57:41 vasta tsitaadiga

eile selgus lõplikult, et syfy poolt canceldatud dark matterit ei korjanud ka teised kanalid üles icon_mad.gif produtsendi sõnade järgi oli tegemist väga napikaga, et peaaegu oleks, aga siiski jäi ära. täielik BS krt.

orville'i kolmas osa oli ikka väga hea. nüüd jääb siis oodata, kui fox selle ära canceldab, nagu viimastel aastatel kõigi sci-fi sarjadega juhtunud on, mida vaatasin icon_mad.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2017 10:31:16 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
orville'i kolmas osa oli ikka väga hea. nüüd jääb siis oodata, kui fox selle ära canceldab, nagu viimastel aastatel kõigi sci-fi sarjadega juhtunud on, mida vaatasin icon_mad.gif


Mind on ka Orville üllatanud, et mis tüüpi sarjaga tegemist on. Võimalik, et ta kujuneb rohkem "star trekilikuks" kui varsti algav Discovery.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 24.09.2017 11:22:11 vasta tsitaadiga

Expanse season 2 - väga hea hooaeg. Loodetavasti ei saa see sari cancelit icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2017 15:12:58 vasta tsitaadiga

gemini kirjutas:
Expanse season 2 - väga hea hooaeg. Loodetavasti ei saa see sari cancelit icon_biggrin.gif


Syfy ju.. pigem aja küsimus, et millal saab. icon_rolleyes.gif

Dark Matteri puhul jäi asi ületamatute lepinguliste probleemide tõttu katki.. mis need täpsemalt võisid olla, ei tea.

Krdi mõnus cliffhanger oli seal lõpus.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 24.09.2017 15:30:58 vasta tsitaadiga

Syfy on ju tuntud cliffhanger tootja.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asgate
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006




sõnum 25.09.2017 13:01:01 vasta tsitaadiga

Tänasega on alguse saanud Star Trek: Discovery, Netflixis ka täitsa olemas thumbs_up.gif !
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2017 13:57:38 vasta tsitaadiga

vysnap007 kirjutas:

Dark Matteri puhul jäi asi ületamatute lepinguliste probleemide tõttu katki.. mis need täpsemalt võisid olla, ei tea.


Ammu on kõik ära öeldud ja räägitud. Expanse kuulub Syfy kanalile, seega saavad nemad kõik royaltid ja papi endale. Dark Matter oli sisse ostetud produktsioon, seega tulude ja kulude suhe tuntavalt rohkem nihkes.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2017 14:28:53 vasta tsitaadiga

Asgate kirjutas:
Tänasega on alguse saanud Star Trek: Discovery, Netflixis ka täitsa olemas thumbs_up.gif !

vaatasin 30 minutit, rohkem ei suutnud. tundub täielik jama icon_mad.gif aeglane ja uimane tempo, sünge. ja mingi TOS-eelne klingonite eellugu on ainult hardcore fännidele. naispeaosaline on ka selline nišivärk rohkem. vaadata pole seal kahjuks midagi.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2017 15:43:38 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
Asgate kirjutas:
Tänasega on alguse saanud Star Trek: Discovery, Netflixis ka täitsa olemas thumbs_up.gif !
aeglane ja uimane tempo, sünge. ja mingi TOS-eelne klingonite eellugu on ainult hardcore fännidele. naispeaosaline on ka selline nišivärk rohkem.

Kõlab huvitavalt. Loodan/arvan, et kujuneb heaks sarjaks.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2017 16:05:53 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
Asgate kirjutas:
Tänasega on alguse saanud Star Trek: Discovery, Netflixis ka täitsa olemas thumbs_up.gif !

vaatasin 30 minutit, rohkem ei suutnud. tundub täielik jama icon_mad.gif aeglane ja uimane tempo, sünge. ja mingi TOS-eelne klingonite eellugu on ainult hardcore fännidele. naispeaosaline on ka selline nišivärk rohkem. vaadata pole seal kahjuks midagi.


Ehk nagu SGU, mis oli by far parim SG läbi aegade? Sign me the hell up, then!
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2017 16:11:01 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ehk nagu SGU, mis oli by far parim SG läbi aegade?

icon_lol.gif icon_lol.gif hakkab jälle pihta see soigumine? peale sinu ei nutnud seda isegi stargate'i hardcore fännid taga
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 25.09.2017 18:40:12 vasta tsitaadiga

Vaatan mõne osa veel, kuid ei tundu midagi sellist tulevat mida vaadata viitsiks.
Ma ei tea kas mul laagis pilt või oligi selline stutter see alguses kui jubedat üle tehtud kaptenisilda näitas kohas.
Julmalt SGI on tehtud ja näeb kuidagi võlts välja.

Orville on siiani hea olnud.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asgate
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006




sõnum 25.09.2017 18:44:27 vasta tsitaadiga

lexo kirjutas:
dvd vader kirjutas:
Asgate kirjutas:
Tänasega on alguse saanud Star Trek: Discovery, Netflixis ka täitsa olemas thumbs_up.gif !
aeglane ja uimane tempo, sünge. ja mingi TOS-eelne klingonite eellugu on ainult hardcore fännidele. naispeaosaline on ka selline nišivärk rohkem.

Kõlab huvitavalt. Loodan/arvan, et kujuneb heaks sarjaks.


2 esimest osa vaadatud, rohkem hetkel pole saadaval! Tundub täitsa ok olevat, natuke teistmoodi star trek, omamoodi huvitav, värskendav.... jätkan kindlasti vaatamist!
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2017 19:20:48 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:

icon_lol.gif icon_lol.gif hakkab jälle pihta see soigumine? peale sinu ei nutnud seda isegi stargate'i hardcore fännid taga


Räägi enda, mitte SG-fännibaasi eest.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  TV-seriaalide teema NB! Kasutage vastamisel vajadusel spoilertage! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 195, 196, 197 ... 246, 247, 248  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.