Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 493, 494, 495 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel468
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2017 23:00:08 vasta tsitaadiga

Kolobanov ikka võib jopata aga reaalselt 1 tankiga Ace tanker teha 36k mängude juures on juba beyond me.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 09.09.2017 23:23:32 vasta tsitaadiga

Krt, Parim tank on tal vist OI exp 442 WN8ga icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2017 00:42:17 vasta tsitaadiga

Kõige lihtsam on Kolobanovit saada kaitselahingus, kus juhtud üksi alles jääma ja aeg saab otsa. Keegi siin mõned kuud tagasi sai ka STA-ga Karjala T10 kaitses, kuna aeg sai otsa napilt, enne kui kollid kätte oleksid saanud.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Edgar
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2017 09:25:32 vasta tsitaadiga

chatro kirjutas:


Sul võib õigus olla. Peale patchi olen ainult vk 100.01 (p)'ga lasknud mõned mängud, kuniks Mäuscheni sain. Võis olla ka lihtsalt juhus ja võis olla ka see, et inimesel jääb negatiivsed/fustreerivamad asjad paremini meelde kui nö okeid lahendused. Aga varem kindlalt oli see jama olemas.
Spoiler Spoiler Spoiler


Need read käivad Ranked Battles kohta. Randomite MM see patch ei muudetud, vähemalt patch note neid ei kajasta.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 12.09.2017 00:51:24 vasta tsitaadiga

Ideaalne MM + nuubid vastased = Kolobanov


Link


Ühtlasi, pange oma creditsid valmis, Ranked Battlesi uus hooaeg algab 18ndal. 3 nädalat pikk.
https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/ranked-battles-2beta-season/
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 13.09.2017 10:42:38 vasta tsitaadiga

https://thedailybounce.net/2017/09/12/world-of-tanks-update-9-20-1-super-conqueror-confirmed/

Briti heavy liiniga tehakse seda sama mis tehti fra TD liiniga. Tõenäoliselt tuleb siis Super Conqueror tunduvalt parem kui seda hetkel FV215b, mis jah, mulle endale isiklikult ei meeldi..
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2017 11:25:26 vasta tsitaadiga

kas siin kellegi on infot selle septembri sneak peeki kohta?
Seal on kirjas, et 16-18 sep on medium tankide allahindlus. Aga millised neist soodsamad on? Kas kõik või osad tierid/tankid?
Omal yks t9 prantsuse medium vaja osta. Ostaks kohe kui teaks, et allahindlusele see ei lähe. Kuid suur isu on säästa silverit, ilmselt on see 15% ja seega tsirka 400k+ kokkuhoidu mis on täesti korralik sääst
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mrkristjan
HV vaatleja

liitunud: 29.11.2010




sõnum 14.09.2017 12:05:11 vasta tsitaadiga

Tavaliselt on soodukaga tier 5-7, nagu eelmine nv heavy tankid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2017 12:42:27 vasta tsitaadiga

krt. jube ebaõiglane rsk. Need t5-t7 tankid on juba niigi odavad. Krdi WG icon_evil.gif

Nojah, eks siis tuleb täishinda maksta. See t10 hetkel imeb nii räigelt, ma pole never varem näinud sellist krdi jama mis hetkel t10 toimub. Seega tuleb bat kuuri panna mõneks ajaks sest hetkel seal mingit head dämmi teha on keeruline, pehmelt öeldes täielik bs icon_rolleyes.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2017 14:55:01 vasta tsitaadiga

Toimetavad õnneks MM kallal. Eks võib paremaks minna küll mingil määral. Aga kasu sellest pole ikka, kui ühel pool uunikum ja teisel pool tomat.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2017 15:32:40 vasta tsitaadiga

nii. Ilmselt peab mõne võistluse korraldama, muidu ma saan ilmselt infarkti varsti. Krdi 2 klippi tõmbad teele ja saad krdi 800 spotti selle krdi jama eest. 0 krdi dämmi 2xklipi eest. Hiljem õnnestus saada klipike aga see on krdi täiesti rigged, oleks pidand saama vähemalt 4-5k selle higistamise eest.
Keegi rääkis et maus sai nerfi aga mulle tundub et asi on vastupidi icon_evil.gif

Ilmselt peab erikule kirja saatma ja tegema yhe võistluse või midagi. Sest muidu ma viskan raali ilmselt vasta seina puruks icon_eek.gif icon_evil.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 14.09.2017 15:35:56 vasta tsitaadiga

kr6ll, aga tee avalik võistlus icon_smile.gif Mulle ka praegu T10 ei meeldi, mängin T9-t ja teen kõrgemat avg dam'i kui T10s.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2017 15:42:46 vasta tsitaadiga

erick, soovita midagi. Ma hea meelega teeks midagi t9 mediumi/heavy võistluse sest ma sain selle amx30 - e. Ilmselt kui ma selle saan top seisu siis midagi säärast t9 tanki võistluse võiks teha. Aga ilma lightideta, sest toda mul pole aga ma tahaks kah võistelda icon_rolleyes.gif

Aga ma ootan siis ettepanekuid, et milles võistelda. Aga peab olema siis selline põnev idee. thumbs_up.gif icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2017 11:13:37 vasta tsitaadiga

Aga okeika siis. Teeme siis väikse mõõduvõtmise.

MM "DÄMM" Vol. 1
Auhind:500 kulda(TOP1 avg. dämm tulemus)

Aeg: 15.09.2017-17.09.2017
Tier: 9

Keelatud tankid: Autoloaderid

Parim 5 mänguline sess. Erinevad tankid lubatud aga kõik peavad olema t9 ja tavalise kahuriga tankid:
Sessi statistika peab olema täpselt 5 mänguline

Näide:
Skriinil peab olema näha täpselt mis tankid ja mitu mängu ja avg. dämm



Ja lisaks yldine sessi statistika skriin:


Nojah, sai vist kõik öeldud icon_rolleyes.gif
Võite kohe alustada thumbs_up.gif icon_cool.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 15.09.2017 11:53:11 vasta tsitaadiga

Tahaks seda võistlust nii julgustada, et kuigi ma proovin ka siia tulemuse postitada, siis kulla arvestusest ma olen väljas. Las see minna teistele tublidele proovijatele.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2017 12:12:33 vasta tsitaadiga

okei, erick siis loobus võimalusest võita kulda, see siis läheb sellele kes teeb parima tulemuse v.a. erick.
Aga et erickul oleks rohkem motti siis ma panen erickule välja eriauhinna kui ta teeb parema tulemuse kui mina icon_cool.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2017 12:18:55 vasta tsitaadiga

ja kui moode pole siis ei saagi osa võtta.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2017 12:31:12 vasta tsitaadiga

no kui sa ytled kuidas me saame teada mis sinu avg. dämm on 5 mängu sessi jooksul siis saab icon_rolleyes.gif
Ja kuidas me oleme kindlad, et esitatud andmed on 5 järjestikuse mängu kohta, mitte nopitud välja näiteks 100 mängulise sessi top5 tulemused icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif

ja piisab yhest modist, session statistika omast.
Ka mul pole yhtegi modi juba ammu-ammu. nüüd siis pean selle sessi oma panema icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2017 13:08:20 vasta tsitaadiga

Yasenkraseni saab siit: http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/583433-091902-yasenkrasen-colored-messages-session-statistics-eng-08062017
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2017 13:47:09 vasta tsitaadiga

Aga igaljuhul ma olen siin veidike mures kuidas ma saaks arvestatava tulemuse icon_confused.gif
amx30 on absull stock ja vaba expi on 27k mille eest ma ei saa pmst mitte muhvigi lahti teha. Aga see 2 toru, mis on juba mingi muu tankiga lahti tehtud, on ju absull pointless kahur võrreldes selle top kahuriga. Kõik näitajad on oluliselt kehvemad ja selle kasutamine tundub kuidagi jube narr olema icon_confused.gif icon_rolleyes.gif
See on umbes sama kui osta 1 õlu samas kui 6 õlut maksab isegi nats vähem icon_rolleyes.gif icon_eek.gif

Lisaks pole mul yhtegi treenitud meeskonda sinna panna. 3 plikat ma saaks missioonidest aga 4 pole kuna mul polegi yhtegi head heavyt millega heavy missioon ära teha.
Seega lisaks jubedale kahurile ka absull mingi suvaline lasnamäe kalkarite meeskond. Ma ei tea, tundub kuidagu jube keeruline seis olema.
Aga tahaks ikkagi võistelda seal kõrgemate kohtade kandis, juba narr oleks kui viimaseks jääb. Siis erick ei kutsu mind enam tiimikates mitte enam "täiesti korralikuks tomatiks" vaid juba "lootusetuks juhmardiks" icon_confused.gif icon_confused.gif icon_rolleyes.gif
Nii et ma ei teagi, tundub selline p2w keiss olema seekord icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 15.09.2017 16:11:47 vasta tsitaadiga

Panen siis esimese märgi maha:


Eks see 5 mängu järjest paras loto ole, nagu näha siis Cent 7/1 läks pimedasse kohta icon_biggrin.gif
Ja 500 kulla pärast kuskil kaardi ääres farmima ka ei hakka icon_cool.gif

WZ120 on ka veel, aga sellega püsivalt hästi ma mängida ei oska. Eks vaatab, mida homne toob beer_yum.gif

_________________
WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2017 16:31:29 vasta tsitaadiga

No sa saad parandada oma tulemust nii palju kordi kui tahad, siiski ajalise tähtaja piires

Edit: see tulemus on kehtetu kuna seal on 6 mängu icon_razz.gif reeglid kirjutavad et peab täpselt 5 mängu olema icon_confused.gif icon_cool.gif
Seega pead uue sessi tegema ja seekord siis reegleid järgides thumbs_up.gif icon_cool.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 15.09.2017 16:36:31 vasta tsitaadiga

Selgita kuidas kuus?
Kahe erineva tankiga on kokku kuus.

EDIT: T55A tulemus on märgiks.
Kuidas see tulemust mõjutab kui aja tapmiseks miski suvalise tankiga mängu vahele teen?

_________________
WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2017 17:02:12 vasta tsitaadiga

Ok. Kuna mul on hea tuju hetkel siis võtame tulemuse arvesse, tutvuse poolest või nii.
Modin nats reegleid. Aga kui on rohkem mänge kui 5 siis kehtib ainult yhe tanki tulemus millel on täpselt 5 mängu. Muidu on olukord kus saab hakata suurema sämpli pealt tulemusi valima.

Aga piiriks sean maks 9 sõitu kokku. See teeb asja oluliselt segasemaks, kavalamad kasutavad olukorda ära ja hakkavad suurema sämpli pealt 5 mängu valima

Aga samas mängude vahel võib tõesti igav olla, eriti siis kui ryybet pole käepärast piisavalt icon_eek.gif icon_neutral.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2017 17:07:52 vasta tsitaadiga

no kui vahepeal midagi muud sõita tahad, võta muu tiir - probleem lahendatud
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2017 23:32:19 vasta tsitaadiga

nonii. Tulemus tehtud. 5 kaotust obv. Meeskonnad on nii rigged lihtsalt icon_rolleyes.gif icon_confused.gif thumbs_down.gif

Tegemist on esimeste mängudega selle tankiga ja mul pole top mootorit ega top raadiot. Meeskond 3 tibi ja yks kullaga pandud laadija kellel pole relvavendi, seega tibide relvavendlus ei toimi thumbs_down.gif



Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 16.09.2017 12:58:25 vasta tsitaadiga

Tegin ka veidi sooja vanade aegade meenutuseks, väga tõenäoline, et saaks rohkem kui viitsiks pingutada icon_biggrin.gif



Viiest mängust kaks olid Ace Tankerid, täpsem mängude info all.

Spoiler Spoiler Spoiler


Gun markid peale seda seeriat olid kah 99,31% peal... PTA power.

EDIT: neile, kes privas replay'sid näha küsisid: https://www.upload.ee/files/7463794/PTA_replay_pack.rar.html


viimati muutis erick 16.09.2017 15:47:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2017 13:22:02 vasta tsitaadiga

päris hea erick.
Kui ma siin normaalse mm peale tagasi saan siis yritan ka sellise 3,5-4k+ sessi teha thumbs_up.gif

Esitage aga tulemusi julgelt. erick ja mina ei osale kulla saamisel, seega pange aga tulemusi thumbs_up.gif

Endal on on nii eile kui täna olnud totaalne kaotuste laine. Kui WR oli 12-15 peal siis loobusin kõrgemaid tiere mängimast sest peaaegu iga mäng olime 1-2 minutil 0-5 minimaalselt taga ja polnud isegi võimalust head tulemust teha. Paar mängu oli selline natukenegi tasavägine aga ikkagi kaotus.
Siis tegin t7 ja seal tuli võite igast asendist. Selline meeldejäävam mäng oli see, seal ikkka andis rallitada, yhest kaardi otsast teise nonstop icon_lol.gif
http://wotreplays.eu/site/3826020#pilsen-26w-amx_13_57_gf
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d-day
HV kasutaja

liitunud: 06.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2017 15:40:09 vasta tsitaadiga

wot sureb vaikselt? nädalavahetusel 80 000 mängijat online ainult. Pool aastat tagasi oli keskmiselt 150 000
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 16.09.2017 15:47:36 vasta tsitaadiga

d-day, ma arvan, et vaata õhtul 20 paiku uuesti.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2017 17:10:46 vasta tsitaadiga

shit, mul läks täpselt 26 mängu et amx30 saada 50% wr peale. Absull dämmi ei saa teha. mapid kõik sellised ebasobivad, enamus aega t10 ja vähemalt 50% mängudest domineerib emb-kumb meeskond nii ylekaalukalt et hoia pead kinni.
keskmine dämm aint 2k ja nüüd jääb yle oodata kuna MM viskab mulle ette neid mänge kus saaks ka dämmi teha ja keskmise normaalseks saaks icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 16.09.2017 19:15:18 vasta tsitaadiga

Sulle kuluks vist puhkus ära icon_biggrin.gif Võta mingi tore madala järgu masin (B2, S35 jne) ja mine ela end tomatite peal välja, ideaalis võta kolmene B2 rühm ja naudi. Ise olen seda paar viimast päeva teinud ja ei mingit närvitsemist suurte masinatega, kas nüüd MM paneb näkku või ei. Suurenenud overall WRist ei hakka rääkimagi icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2017 21:24:50 vasta tsitaadiga

Mis värk on ei saa enam pelada tuleb miski jänki shit tank tuleb ette tier1 ja kõik edasi ei midagi icon_rolleyes.gif ei kuhugi aru ei mõista thumbs_down.gif
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 16.09.2017 21:57:57 vasta tsitaadiga

Liigse viina viga? Oled ikka õige kontoga sees?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BlueQ
HV vaatleja
BlueQ

liitunud: 13.01.2014




sõnum 16.09.2017 22:24:45 vasta tsitaadiga

MM "DÄMM" Vol. 1 - 3438
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2017 23:18:28 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Liigse viina viga? Oled ikka õige kontoga sees?

Igatahes õige konto ja muu aga ka see debiilne algaja kursu läbi tehtud mida see ka pakub icon_biggrin.gif
Peab vist supportit piinama kuigi kogu kamm jabur icon_biggrin.gif aga mul paks nahk wtf.
Läheb aina jaburamax pakub miskit sugupuud jänkidele icon_biggrin.gif ok aitab debiilsustest thumbs_down.gif icon_arrow.gif
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2017 13:18:55 vasta tsitaadiga

BlueQ kirjutas:
MM "DÄMM" Vol. 1 - 3438
Spoiler Spoiler Spoiler


jällegi yks korralik tulemus ja kulla arvestudes siis liider thumbs_up.gif

Parandasin nats tulemust, mitte oluliselt aga siiski. Ja kui varem oli 0/5 siis nüüd vähemalt 5/5 icon_smile.gif
Ma kui selline autoloaderi mängija, enamus aega, ei saa kuidagi seda amx30 -t jooksma, avg, dämm on jube väike, seal 2k juures kuid vähemalt ma suudan sellega piisavalt vastaseid häirida ja lasta teistel hiilata, WR on mul tollega 63,5. See silub nats seda statistika poolt. Ja kuna ma olen sellega pidevalt eesliinil siis saan suht kiirelt ära yolotud. See on lihtsalt hämmastav kuidas mind yolotakse, taga toetus võtab need suht ruttu maha aga minu dämm jääb tegemata. Ilmselt ma pean rohkem tagapool snipema aga see tundub kuidagi liiga igav icon_rolleyes.gif

Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dollarstar
HV vaatleja

liitunud: 23.08.2015




sõnum 17.09.2017 20:11:58 vasta tsitaadiga

Tegin sõbraga tier 8 rühma ja 77 lahingust tuli ainult 3 lahingut madalamaid tiere muidu ikka 3tier 10 jne nii,et kui rühma teed siis suht automaatselt kõrgemad vastu ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 17.09.2017 20:28:17 vasta tsitaadiga

See nali on juba mitu nädalat kestnud, et T8ga saad 90% juhtudel T10d vastu. Endal läks eile õnneks ja sain mingil veidral moel täis T8 mängud icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wwarri0r
HV vaatleja

liitunud: 17.09.2017




sõnum 17.09.2017 20:59:54 vasta tsitaadiga



intsallisin yasenkrasseni aga üleval näitas veel teisi tänaseid mänge ka, siin korrektsed skriinid:
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2017 21:20:27 vasta tsitaadiga

päris head tulemused tulevad thumbs_up.gif
Hetkel siis liider wwarri0r, nii et kes tahab kulda see kiirustagu, aega on veel mõned tunnikesed thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2017 09:50:26 vasta tsitaadiga

MM "DÄMM" Vol. 1
Nii. Võistlus on saand läbi ja tulemusi polnd küll palju aga neid oli ja tulemused olid korralikud. Ilmselt oli osalejaid oluliselt rohkem kui esitatud tulemusi aga kuna ees olid väga korralikud numbrid siis ilmselt ei hakatud tulemust esitama kui see polnud parem kui hetkel olev TOP1. Täiesti arusaadav kuigi siiski oleks võinud seda teha, Osalemine ise on juba väärtus omaette ja selge on see, et kõik võita ei saa icon_rolleyes.gif

Aga ok, siin siis tulemused:

1. Erick: 4207
2. wwarri0r: 3837
3. BlueQ: 3438
4. kr6ll: 3220
5. Kurat666: 2640

Kuna erick kulda ei saa siis saab 500 kulda wwarri0r
Ootan siis PS andmeid kuhu kuld saata.

Aga erickule sai lubatud eriauhinda, kui ta mu tulemuse yletab mida ta täna räigele joppamisele ja skillammole tegi icon_rolleyes.gif icon_confused.gif

Eriauhind aga tähendab, et tuleb teha miskit erilist, enne kui selle saab. Seega mõtlesin et niisama lihtsalt ta seda ei saa, las poiss käib tiba kõrvadel ja ropendab ka thumbs_up.gif kõik rahva meelelahutuse huvides, te ju teate et mulle on oluline, et rahval oleks ikka õhtul peale väsitavat tööpäevakest head meelelahutust kohe varnast võtta icon_cool.gif

Seega saab erick eriauhinna ant siis kui ta:

1.1. Sõidab selle sama tankiga millega ta tulemuse tegi.
1.2. LIVE striim et kõik oleks aus ja rahvas saaks kindel olla et kõik on aus ja vastab reeglitele. icon_cool.gif
2. Võtab kaasa tavamoona sellises koguses mille avg. dämm per shot annab välja võistlusel esitatud 4207, seega 11 lasku tavamoona, 0 kuldmoona ja kõik ylejäänud HE moon.
3. Erick mängib maksimaalselt 9 mängu nii ja ta saab eriauhinna ainult siis kui ta avg. dämm 5 mängu keskmisena on parem kui meie 2 koha võitja keskmine dämm, mis oli siis 3837.
4. Eriauhind on 1000 kulda thumbs_up.gif icon_cool.gif

Muide, Erick peaks tänulik selle HE moona eest olema sest algul ma arvasin et see oleks ikka liiga lebo, kui see HE lubatud on. Aga no kuna ma olen hea inimene siis las tal siis olla selline räige eelis.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merku
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2017 11:36:17 vasta tsitaadiga

d-day kirjutas:
wot sureb vaikselt? nädalavahetusel 80 000 mängijat online ainult. Pool aastat tagasi oli keskmiselt 150 000


Ega tal kuskil enam kõrgemale minna ole küll. Uued huvitavamad mängud ka peale tulemas. PUBG näiteks tegi just online rekordi ( https://www.gamespot.com/articles/pubg-sets-all-time-record-for-concurrent-users-on-/1100-6453386/ ).
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 18.09.2017 11:41:48 vasta tsitaadiga

kr6ll, kuule, sorry, see pole vastuvõetav icon_smile.gif Mõtle nüüd ise korraks, mida sa nõuad mult siin. Ma ei suutnud eile näiteks 15 mängu jooksul täisvarustuses korrata seda keskmist 4200 tulemust, lähim keskmine oli mingi 3900 kanti. Muidugi on tore teada, et sul on nii kõrge arvamus mu oskustest, aga realistlikult, sellises setupis nagu sa nõuad oleks ma üllatunud kui ma ületaks Kurat666 keskmist icon_biggrin.gif

Annan seega oma auhinna hea meelega mehele, kes kr6lli ulmetingimustele vastavalt selle tulemuse ära teeb.

Anyway, täna õhtul algavad Ranked Battle'id niiet kõik muud ajaviited (TB, challenged) jäävad nüüd tahaplaanile.


EDIT: peale väikest mõtlemist, kr6ll võibolla teed uue challenge varsti, mis siis niiöelda tavamoona avg dam challenge. Siis kõik saavad proovida samadel tingimustel.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2017 11:58:05 vasta tsitaadiga

Mnjaa. Tundub et erick polegi nii osav kui ta väidab icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 18.09.2017 12:00:06 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:


Seega saab erick eriauhinna ant siis kui ta:

1.1. Sõidab selle sama tankiga millega ta tulemuse tegi.
1.2. LIVE striim et kõik oleks aus ja rahvas saaks kindel olla et kõik on aus ja vastab reeglitele. icon_cool.gif
2. Võtab kaasa tavamoona sellises koguses mille avg. dämm per shot annab välja võistlusel esitatud 4207, seega 11 lasku tavamoona, 0 kuldmoona ja kõik ylejäänud HE moon.
3. Erick mängib maksimaalselt 9 mängu nii ja ta saab eriauhinna ainult siis kui ta avg. dämm 5 mängu keskmisena on parem kui meie 2 koha võitja keskmine dämm, mis oli siis 3837.
4. Eriauhind on 1000 kulda thumbs_up.gif icon_cool.gif

Muide, Erick peaks tänulik selle HE moona eest olema sest algul ma arvasin et see oleks ikka liiga lebo, kui see HE lubatud on. Aga no kuna ma olen hea inimene siis las tal siis olla selline räige eelis.


Selle loadout'iga ennustaks 2.3k keskmiseks dämmiks. Iseensest oleks isegi huvitav test...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 18.09.2017 12:14:03 vasta tsitaadiga

kr6ll, sa peaksid mulle maksma 1000 kulda lihtsalt selle eest, et ma sellise loadoutiga 9 mängu teen striimis icon_smile.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2017 12:21:47 vasta tsitaadiga

unusta ära, ytle parem kohe et sa pole piisavalt osav et seda teha icon_rolleyes.gif

aga ok, kui sa siin avalikult tunnistad, et see 3,8k on tsipake yle sinu taseme siis ma võin heast sydamest seda, minu meelest täiesti saavutatavat, avg dämmi nats langetada icon_rolleyes.gif
aga sel juhul peab see avaldus olema tõesti selline siiras mitte selline "see on absull võimatu nõudmine" stiilis vingerdamine icon_neutral.gif icon_confused.gif icon_mad.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitr
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2004




sõnum 18.09.2017 12:30:04 vasta tsitaadiga

thomak28 kirjutas:


Selle loadout'iga ennustaks 2.3k keskmiseks dämmiks. Iseensest oleks isegi huvitav test...


Rohkem teeb, ma arvan, tehes ainult lõpuni väljasihitud laske. Võiduprotsent ilmselt küll kannatab selle all. 105mm HE võiks enamuse tankide külgedele kah ikka 150-200 dammi ära teha.
Tea ainult, kas erick raatsib oma statte rikkuda icon_razz.gif.

_________________
Tšudes ne bõvajet.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2017 12:35:52 vasta tsitaadiga

novot. Anna erickule korralik ylesanne ja ta lööb põnnama ja töinama. Kui erick oleks pooltki nii osav kui ta väidab oleks tal siin juba esitatud nõuetele vastav tulemus ja ta konto ajaks kulda yle ääre. Aga ei, selle asemel nõuab ta siin erireegleid. Ma arvasin et sellised tuusad teevad selliseid väljakutseid nii möödaminnes ja silmad kinni icon_rolleyes.gif
Ilmselt ta ikkagi nii osav pole kui võiks arvata icon_neutral.gif icon_rolleyes.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 493, 494, 495 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.