|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas. |
| 12-10a |
|
42% |
[ 27 ] |
| 10-8a |
|
17% |
[ 11 ] |
| 8-6a |
|
11% |
[ 7 ] |
| 6-4a |
|
7% |
[ 5 ] |
| 4-2a |
|
4% |
[ 3 ] |
| Vähem kui 2a |
|
15% |
[ 10 ] |
|
| hääli kokku : 63 |
|
| autor |
|
Tanel468
HV kasutaja
liitunud: 16.02.2014
|
09.09.2017 23:00:08
|
|
|
| Kolobanov ikka võib jopata aga reaalselt 1 tankiga Ace tanker teha 36k mängude juures on juba beyond me.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
09.09.2017 23:23:32
|
|
|
Krt, Parim tank on tal vist OI exp 442 WN8ga
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fellanor
HV kasutaja
liitunud: 28.10.2014
|
10.09.2017 00:42:17
|
|
|
| Kõige lihtsam on Kolobanovit saada kaitselahingus, kus juhtud üksi alles jääma ja aeg saab otsa. Keegi siin mõned kuud tagasi sai ka STA-ga Karjala T10 kaitses, kuna aeg sai otsa napilt, enne kui kollid kätte oleksid saanud.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Edgar
HV kasutaja
liitunud: 01.05.2007
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thomak28
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2012
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
14.09.2017 11:25:26
|
|
|
kas siin kellegi on infot selle septembri sneak peeki kohta?
Seal on kirjas, et 16-18 sep on medium tankide allahindlus. Aga millised neist soodsamad on? Kas kõik või osad tierid/tankid?
Omal yks t9 prantsuse medium vaja osta. Ostaks kohe kui teaks, et allahindlusele see ei lähe. Kuid suur isu on säästa silverit, ilmselt on see 15% ja seega tsirka 400k+ kokkuhoidu mis on täesti korralik sääst
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mrkristjan
HV vaatleja
liitunud: 29.11.2010
|
14.09.2017 12:05:11
|
|
|
| Tavaliselt on soodukaga tier 5-7, nagu eelmine nv heavy tankid.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
14.09.2017 12:42:27
|
|
|
krt. jube ebaõiglane rsk. Need t5-t7 tankid on juba niigi odavad. Krdi WG
Nojah, eks siis tuleb täishinda maksta. See t10 hetkel imeb nii räigelt, ma pole never varem näinud sellist krdi jama mis hetkel t10 toimub. Seega tuleb bat kuuri panna mõneks ajaks sest hetkel seal mingit head dämmi teha on keeruline, pehmelt öeldes täielik bs
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chatro
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2011
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
14.09.2017 15:32:40
|
|
|
nii. Ilmselt peab mõne võistluse korraldama, muidu ma saan ilmselt infarkti varsti. Krdi 2 klippi tõmbad teele ja saad krdi 800 spotti selle krdi jama eest. 0 krdi dämmi 2xklipi eest. Hiljem õnnestus saada klipike aga see on krdi täiesti rigged, oleks pidand saama vähemalt 4-5k selle higistamise eest.
Keegi rääkis et maus sai nerfi aga mulle tundub et asi on vastupidi
Ilmselt peab erikule kirja saatma ja tegema yhe võistluse või midagi. Sest muidu ma viskan raali ilmselt vasta seina puruks
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
14.09.2017 15:35:56
|
|
|
kr6ll, aga tee avalik võistlus Mulle ka praegu T10 ei meeldi, mängin T9-t ja teen kõrgemat avg dam'i kui T10s.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
14.09.2017 15:42:46
|
|
|
erick, soovita midagi. Ma hea meelega teeks midagi t9 mediumi/heavy võistluse sest ma sain selle amx30 - e. Ilmselt kui ma selle saan top seisu siis midagi säärast t9 tanki võistluse võiks teha. Aga ilma lightideta, sest toda mul pole aga ma tahaks kah võistelda
Aga ma ootan siis ettepanekuid, et milles võistelda. Aga peab olema siis selline põnev idee.
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
15.09.2017 11:13:37
|
|
|
Aga okeika siis. Teeme siis väikse mõõduvõtmise.
MM "DÄMM" Vol. 1
Auhind:500 kulda(TOP1 avg. dämm tulemus)
Aeg: 15.09.2017-17.09.2017
Tier: 9
Keelatud tankid: Autoloaderid
Parim 5 mänguline sess. Erinevad tankid lubatud aga kõik peavad olema t9 ja tavalise kahuriga tankid:
Sessi statistika peab olema täpselt 5 mänguline
Näide:
Skriinil peab olema näha täpselt mis tankid ja mitu mängu ja avg. dämm
Ja lisaks yldine sessi statistika skriin:
Nojah, sai vist kõik öeldud
Võite kohe alustada
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
15.09.2017 11:53:11
|
|
|
| Tahaks seda võistlust nii julgustada, et kuigi ma proovin ka siia tulemuse postitada, siis kulla arvestusest ma olen väljas. Las see minna teistele tublidele proovijatele.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
15.09.2017 12:12:33
|
|
|
okei, erick siis loobus võimalusest võita kulda, see siis läheb sellele kes teeb parima tulemuse v.a. erick.
Aga et erickul oleks rohkem motti siis ma panen erickule välja eriauhinna kui ta teeb parema tulemuse kui mina
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arny
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.01.2012
|
15.09.2017 12:18:55
|
|
|
ja kui moode pole siis ei saagi osa võtta.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
15.09.2017 12:31:12
|
|
|
no kui sa ytled kuidas me saame teada mis sinu avg. dämm on 5 mängu sessi jooksul siis saab
Ja kuidas me oleme kindlad, et esitatud andmed on 5 järjestikuse mängu kohta, mitte nopitud välja näiteks 100 mängulise sessi top5 tulemused
ja piisab yhest modist, session statistika omast.
Ka mul pole yhtegi modi juba ammu-ammu. nüüd siis pean selle sessi oma panema
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
15.09.2017 13:47:09
|
|
|
Aga igaljuhul ma olen siin veidike mures kuidas ma saaks arvestatava tulemuse
amx30 on absull stock ja vaba expi on 27k mille eest ma ei saa pmst mitte muhvigi lahti teha. Aga see 2 toru, mis on juba mingi muu tankiga lahti tehtud, on ju absull pointless kahur võrreldes selle top kahuriga. Kõik näitajad on oluliselt kehvemad ja selle kasutamine tundub kuidagi jube narr olema
See on umbes sama kui osta 1 õlu samas kui 6 õlut maksab isegi nats vähem
Lisaks pole mul yhtegi treenitud meeskonda sinna panna. 3 plikat ma saaks missioonidest aga 4 pole kuna mul polegi yhtegi head heavyt millega heavy missioon ära teha.
Seega lisaks jubedale kahurile ka absull mingi suvaline lasnamäe kalkarite meeskond. Ma ei tea, tundub kuidagu jube keeruline seis olema.
Aga tahaks ikkagi võistelda seal kõrgemate kohtade kandis, juba narr oleks kui viimaseks jääb. Siis erick ei kutsu mind enam tiimikates mitte enam "täiesti korralikuks tomatiks" vaid juba "lootusetuks juhmardiks"
Nii et ma ei teagi, tundub selline p2w keiss olema seekord
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kurat666
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2011
|
15.09.2017 16:11:47
|
|
|
Panen siis esimese märgi maha:
Eks see 5 mängu järjest paras loto ole, nagu näha siis Cent 7/1 läks pimedasse kohta
Ja 500 kulla pärast kuskil kaardi ääres farmima ka ei hakka
WZ120 on ka veel, aga sellega püsivalt hästi ma mängida ei oska. Eks vaatab, mida homne toob
_________________ WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
15.09.2017 16:31:29
|
|
|
No sa saad parandada oma tulemust nii palju kordi kui tahad, siiski ajalise tähtaja piires
Edit: see tulemus on kehtetu kuna seal on 6 mängu reeglid kirjutavad et peab täpselt 5 mängu olema
Seega pead uue sessi tegema ja seekord siis reegleid järgides
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kurat666
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2011
|
15.09.2017 16:36:31
|
|
|
Selgita kuidas kuus?
Kahe erineva tankiga on kokku kuus.
EDIT: T55A tulemus on märgiks.
Kuidas see tulemust mõjutab kui aja tapmiseks miski suvalise tankiga mängu vahele teen?
_________________ WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
15.09.2017 17:02:12
|
|
|
Ok. Kuna mul on hea tuju hetkel siis võtame tulemuse arvesse, tutvuse poolest või nii.
Modin nats reegleid. Aga kui on rohkem mänge kui 5 siis kehtib ainult yhe tanki tulemus millel on täpselt 5 mängu. Muidu on olukord kus saab hakata suurema sämpli pealt tulemusi valima.
Aga piiriks sean maks 9 sõitu kokku. See teeb asja oluliselt segasemaks, kavalamad kasutavad olukorda ära ja hakkavad suurema sämpli pealt 5 mängu valima
Aga samas mängude vahel võib tõesti igav olla, eriti siis kui ryybet pole käepärast piisavalt
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fellanor
HV kasutaja
liitunud: 28.10.2014
|
15.09.2017 17:07:52
|
|
|
| no kui vahepeal midagi muud sõita tahad, võta muu tiir - probleem lahendatud
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
15.09.2017 23:32:19
|
|
|
nonii. Tulemus tehtud. 5 kaotust obv. Meeskonnad on nii rigged lihtsalt
Tegemist on esimeste mängudega selle tankiga ja mul pole top mootorit ega top raadiot. Meeskond 3 tibi ja yks kullaga pandud laadija kellel pole relvavendi, seega tibide relvavendlus ei toimi
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
16.09.2017 12:58:25
|
|
|
Tegin ka veidi sooja vanade aegade meenutuseks, väga tõenäoline, et saaks rohkem kui viitsiks pingutada
Viiest mängust kaks olid Ace Tankerid, täpsem mängude info all.
Spoiler 
Gun markid peale seda seeriat olid kah 99,31% peal... PTA power.
EDIT: neile, kes privas replay'sid näha küsisid: https://www.upload.ee/files/7463794/PTA_replay_pack.rar.html
viimati muutis erick 16.09.2017 15:47:10, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
16.09.2017 13:22:02
|
|
|
päris hea erick.
Kui ma siin normaalse mm peale tagasi saan siis yritan ka sellise 3,5-4k+ sessi teha
Esitage aga tulemusi julgelt. erick ja mina ei osale kulla saamisel, seega pange aga tulemusi
Endal on on nii eile kui täna olnud totaalne kaotuste laine. Kui WR oli 12-15 peal siis loobusin kõrgemaid tiere mängimast sest peaaegu iga mäng olime 1-2 minutil 0-5 minimaalselt taga ja polnud isegi võimalust head tulemust teha. Paar mängu oli selline natukenegi tasavägine aga ikkagi kaotus.
Siis tegin t7 ja seal tuli võite igast asendist. Selline meeldejäävam mäng oli see, seal ikkka andis rallitada, yhest kaardi otsast teise nonstop
http://wotreplays.eu/site/3826020#pilsen-26w-amx_13_57_gf
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d-day
HV kasutaja
liitunud: 06.07.2009
|
16.09.2017 15:40:09
|
|
|
| wot sureb vaikselt? nädalavahetusel 80 000 mängijat online ainult. Pool aastat tagasi oli keskmiselt 150 000
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
16.09.2017 15:47:36
|
|
|
| d-day, ma arvan, et vaata õhtul 20 paiku uuesti.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
16.09.2017 17:10:46
|
|
|
shit, mul läks täpselt 26 mängu et amx30 saada 50% wr peale. Absull dämmi ei saa teha. mapid kõik sellised ebasobivad, enamus aega t10 ja vähemalt 50% mängudest domineerib emb-kumb meeskond nii ylekaalukalt et hoia pead kinni.
keskmine dämm aint 2k ja nüüd jääb yle oodata kuna MM viskab mulle ette neid mänge kus saaks ka dämmi teha ja keskmise normaalseks saaks
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
16.09.2017 19:15:18
|
|
|
Sulle kuluks vist puhkus ära Võta mingi tore madala järgu masin (B2, S35 jne) ja mine ela end tomatite peal välja, ideaalis võta kolmene B2 rühm ja naudi. Ise olen seda paar viimast päeva teinud ja ei mingit närvitsemist suurte masinatega, kas nüüd MM paneb näkku või ei. Suurenenud overall WRist ei hakka rääkimagi
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
16.09.2017 21:24:50
|
|
|
Mis värk on ei saa enam pelada tuleb miski jänki shit tank tuleb ette tier1 ja kõik edasi ei midagi ei kuhugi aru ei mõista
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
16.09.2017 21:57:57
|
|
|
| Liigse viina viga? Oled ikka õige kontoga sees?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BlueQ
HV vaatleja

liitunud: 13.01.2014
|
16.09.2017 22:24:45
|
|
|
MM "DÄMM" Vol. 1 - 3438
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
16.09.2017 23:18:28
|
|
|
| Valvejoodik kirjutas: |
| Liigse viina viga? Oled ikka õige kontoga sees? |
Igatahes õige konto ja muu aga ka see debiilne algaja kursu läbi tehtud mida see ka pakub
Peab vist supportit piinama kuigi kogu kamm jabur aga mul paks nahk wtf.
Läheb aina jaburamax pakub miskit sugupuud jänkidele ok aitab debiilsustest
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
17.09.2017 13:18:55
|
|
|
| BlueQ kirjutas: |
MM "DÄMM" Vol. 1 - 3438
Spoiler 
|
jällegi yks korralik tulemus ja kulla arvestudes siis liider
Parandasin nats tulemust, mitte oluliselt aga siiski. Ja kui varem oli 0/5 siis nüüd vähemalt 5/5
Ma kui selline autoloaderi mängija, enamus aega, ei saa kuidagi seda amx30 -t jooksma, avg, dämm on jube väike, seal 2k juures kuid vähemalt ma suudan sellega piisavalt vastaseid häirida ja lasta teistel hiilata, WR on mul tollega 63,5. See silub nats seda statistika poolt. Ja kuna ma olen sellega pidevalt eesliinil siis saan suht kiirelt ära yolotud. See on lihtsalt hämmastav kuidas mind yolotakse, taga toetus võtab need suht ruttu maha aga minu dämm jääb tegemata. Ilmselt ma pean rohkem tagapool snipema aga see tundub kuidagi liiga igav
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dollarstar
HV vaatleja
liitunud: 23.08.2015
|
17.09.2017 20:11:58
|
|
|
| Tegin sõbraga tier 8 rühma ja 77 lahingust tuli ainult 3 lahingut madalamaid tiere muidu ikka 3tier 10 jne nii,et kui rühma teed siis suht automaatselt kõrgemad vastu ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
17.09.2017 20:28:17
|
|
|
See nali on juba mitu nädalat kestnud, et T8ga saad 90% juhtudel T10d vastu. Endal läks eile õnneks ja sain mingil veidral moel täis T8 mängud
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wwarri0r
HV vaatleja
liitunud: 17.09.2017
|
17.09.2017 20:59:54
|
|
|
intsallisin yasenkrasseni aga üleval näitas veel teisi tänaseid mänge ka, siin korrektsed skriinid:
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
17.09.2017 21:20:27
|
|
|
päris head tulemused tulevad
Hetkel siis liider wwarri0r, nii et kes tahab kulda see kiirustagu, aega on veel mõned tunnikesed
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
18.09.2017 09:50:26
|
|
|
MM "DÄMM" Vol. 1
Nii. Võistlus on saand läbi ja tulemusi polnd küll palju aga neid oli ja tulemused olid korralikud. Ilmselt oli osalejaid oluliselt rohkem kui esitatud tulemusi aga kuna ees olid väga korralikud numbrid siis ilmselt ei hakatud tulemust esitama kui see polnud parem kui hetkel olev TOP1. Täiesti arusaadav kuigi siiski oleks võinud seda teha, Osalemine ise on juba väärtus omaette ja selge on see, et kõik võita ei saa
Aga ok, siin siis tulemused:
1. Erick: 4207
2. wwarri0r: 3837
3. BlueQ: 3438
4. kr6ll: 3220
5. Kurat666: 2640
Kuna erick kulda ei saa siis saab 500 kulda wwarri0r
Ootan siis PS andmeid kuhu kuld saata.
Aga erickule sai lubatud eriauhinda, kui ta mu tulemuse yletab mida ta täna räigele joppamisele ja skillammole tegi
Eriauhind aga tähendab, et tuleb teha miskit erilist, enne kui selle saab. Seega mõtlesin et niisama lihtsalt ta seda ei saa, las poiss käib tiba kõrvadel ja ropendab ka kõik rahva meelelahutuse huvides, te ju teate et mulle on oluline, et rahval oleks ikka õhtul peale väsitavat tööpäevakest head meelelahutust kohe varnast võtta
Seega saab erick eriauhinna ant siis kui ta:
1.1. Sõidab selle sama tankiga millega ta tulemuse tegi.
1.2. LIVE striim et kõik oleks aus ja rahvas saaks kindel olla et kõik on aus ja vastab reeglitele.
2. Võtab kaasa tavamoona sellises koguses mille avg. dämm per shot annab välja võistlusel esitatud 4207, seega 11 lasku tavamoona, 0 kuldmoona ja kõik ylejäänud HE moon.
3. Erick mängib maksimaalselt 9 mängu nii ja ta saab eriauhinna ainult siis kui ta avg. dämm 5 mängu keskmisena on parem kui meie 2 koha võitja keskmine dämm, mis oli siis 3837.
4. Eriauhind on 1000 kulda
Muide, Erick peaks tänulik selle HE moona eest olema sest algul ma arvasin et see oleks ikka liiga lebo, kui see HE lubatud on. Aga no kuna ma olen hea inimene siis las tal siis olla selline räige eelis.
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
merku
HV kasutaja
liitunud: 08.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
18.09.2017 11:41:48
|
|
|
kr6ll, kuule, sorry, see pole vastuvõetav Mõtle nüüd ise korraks, mida sa nõuad mult siin. Ma ei suutnud eile näiteks 15 mängu jooksul täisvarustuses korrata seda keskmist 4200 tulemust, lähim keskmine oli mingi 3900 kanti. Muidugi on tore teada, et sul on nii kõrge arvamus mu oskustest, aga realistlikult, sellises setupis nagu sa nõuad oleks ma üllatunud kui ma ületaks Kurat666 keskmist
Annan seega oma auhinna hea meelega mehele, kes kr6lli ulmetingimustele vastavalt selle tulemuse ära teeb.
Anyway, täna õhtul algavad Ranked Battle'id niiet kõik muud ajaviited (TB, challenged) jäävad nüüd tahaplaanile.
EDIT: peale väikest mõtlemist, kr6ll võibolla teed uue challenge varsti, mis siis niiöelda tavamoona avg dam challenge. Siis kõik saavad proovida samadel tingimustel.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
18.09.2017 11:58:05
|
|
|
Mnjaa. Tundub et erick polegi nii osav kui ta väidab
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thomak28
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2012
|
18.09.2017 12:00:06
|
|
|
| kr6ll kirjutas: |
Seega saab erick eriauhinna ant siis kui ta:
1.1. Sõidab selle sama tankiga millega ta tulemuse tegi.
1.2. LIVE striim et kõik oleks aus ja rahvas saaks kindel olla et kõik on aus ja vastab reeglitele.
2. Võtab kaasa tavamoona sellises koguses mille avg. dämm per shot annab välja võistlusel esitatud 4207, seega 11 lasku tavamoona, 0 kuldmoona ja kõik ylejäänud HE moon.
3. Erick mängib maksimaalselt 9 mängu nii ja ta saab eriauhinna ainult siis kui ta avg. dämm 5 mängu keskmisena on parem kui meie 2 koha võitja keskmine dämm, mis oli siis 3837.
4. Eriauhind on 1000 kulda
Muide, Erick peaks tänulik selle HE moona eest olema sest algul ma arvasin et see oleks ikka liiga lebo, kui see HE lubatud on. Aga no kuna ma olen hea inimene siis las tal siis olla selline räige eelis. |
Selle loadout'iga ennustaks 2.3k keskmiseks dämmiks. Iseensest oleks isegi huvitav test...
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
18.09.2017 12:14:03
|
|
|
kr6ll, sa peaksid mulle maksma 1000 kulda lihtsalt selle eest, et ma sellise loadoutiga 9 mängu teen striimis
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
18.09.2017 12:21:47
|
|
|
unusta ära, ytle parem kohe et sa pole piisavalt osav et seda teha
aga ok, kui sa siin avalikult tunnistad, et see 3,8k on tsipake yle sinu taseme siis ma võin heast sydamest seda, minu meelest täiesti saavutatavat, avg dämmi nats langetada
aga sel juhul peab see avaldus olema tõesti selline siiras mitte selline "see on absull võimatu nõudmine" stiilis vingerdamine
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
priitr
HV kasutaja
liitunud: 17.06.2004
|
18.09.2017 12:30:04
|
|
|
| thomak28 kirjutas: |
Selle loadout'iga ennustaks 2.3k keskmiseks dämmiks. Iseensest oleks isegi huvitav test... |
Rohkem teeb, ma arvan, tehes ainult lõpuni väljasihitud laske. Võiduprotsent ilmselt küll kannatab selle all. 105mm HE võiks enamuse tankide külgedele kah ikka 150-200 dammi ära teha.
Tea ainult, kas erick raatsib oma statte rikkuda .
_________________ Tšudes ne bõvajet. |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
18.09.2017 12:35:52
|
|
|
novot. Anna erickule korralik ylesanne ja ta lööb põnnama ja töinama. Kui erick oleks pooltki nii osav kui ta väidab oleks tal siin juba esitatud nõuetele vastav tulemus ja ta konto ajaks kulda yle ääre. Aga ei, selle asemel nõuab ta siin erireegleid. Ma arvasin et sellised tuusad teevad selliseid väljakutseid nii möödaminnes ja silmad kinni
Ilmselt ta ikkagi nii osav pole kui võiks arvata
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|