Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 285, 286, 287 ... 439, 440, 441  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2017 20:18:21 vasta tsitaadiga

acer, iga vähegi normaalne arendaja on iOS arendused teinud autolayout'i kasutades. Seda on alates esimesest ekraani suurenemisest alates Apple poolt iga nurga pealt pähe taotud, et tuleks kasutada.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
acer
HV veteran

liitunud: 22.06.2002




sõnum 16.09.2017 21:40:01 vasta tsitaadiga

Natuke nalja ka.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2017 21:43:00 vasta tsitaadiga

Oot, millise androidi tootja telefonid plahvatama kippusid?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2017 21:51:54 vasta tsitaadiga

Ma pole päris kindel, et see X-i OLED päris veatu valik on. Ma kasutan hetkel samsa S7-t ja kui ma ta laual valge A4 või IPS monitori kõrval valge taustaga ette võtan, paistab ta ikka selline kergelt roheka varjundiga. Orgaaniline värk. IPS on küll sitema kontrastiga, kuid tonaalsuselt tõetruum.

OLED saab küll iga aastaga paremaks (mul on S2 ka sahtlis ja selle valge on ikka ka S7 kõrval päris roheline), kuid on veel ka arenguruumi.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2017 00:06:27 vasta tsitaadiga

Kas iPhone 7 hinnalangus on juba ära olnud või veel tuleb?
Mõnes kohas on 128GB mudel 799 ja mõnes 700, huvitav kas on loota veel madalamat hinda?
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2017 00:07:29 vasta tsitaadiga

acer kirjutas:
Natuke nalja ka.
Spoiler Spoiler Spoiler
Rumalused ei ole eriti naljakad.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RobbieEst
HV kasutaja

liitunud: 01.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2017 00:30:05 vasta tsitaadiga

Pigem kipub 8 Plusi poole, see X liiga overpriced Euroopas.
1000€ oleks veel kuidagi mõeldav, aga nagu osad Soome allikad jne ütlevad, et 1200€, siis ma arvan et see edge-to-edge ekraan ja FaceID seda 300€ hinnavahet 8 Plusiga väga väärt pole.


Link
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2017 08:28:01 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
acer, iga vähegi normaalne arendaja on iOS arendused teinud autolayout'i kasutades. Seda on alates esimesest ekraani suurenemisest alates Apple poolt iga nurga pealt pähe taotud, et tuleks kasutada.


ilmselt tuleb veidi "tihedamaks" visuaalseid asseteid teha, aga noh... ma arvan et kui X välja tuleb on 95% aktiivsetest appitootjatest oma uuendused välja lasknud mis Xi ekraani peal täpselt sellised välja näevad nagu nad peavad

_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acer
HV veteran

liitunud: 22.06.2002




sõnum 17.09.2017 09:54:40 vasta tsitaadiga

lu1de kirjutas:
Kas iPhone 7 hinnalangus on juba ära olnud või veel tuleb?
Mõnes kohas on 128GB mudel 799 ja mõnes 700, huvitav kas on loota veel madalamat hinda?

HV Ärifoorumist tasub vaadata/oodata neid. Pole kordagi märganud, et Apple tooted ametlikes müügikohtades märgatavat hinnalangust läbi teeksid.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2017 10:24:42 vasta tsitaadiga

Tavaliselt on miski 100.- langenud see vanem mudel
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 17.09.2017 10:33:46 vasta tsitaadiga

puna kirjutas:
Tavaliselt on miski 100.- langenud see vanem mudel


ma nagu mäletan ka et 100.- langeb kui uus peale tuleb...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2017 11:29:39 vasta tsitaadiga

Kas siis appleil pole trusted devices asja ? Et kui nt automakiga bluetoothiga ära ühendab, siis seade lukku ei lähe ?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2017 14:56:01 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
Kas siis appleil pole trusted devices asja ? Et kui nt automakiga bluetoothiga ära ühendab, siis seade lukku ei lähe ?
Täiesti ebavajalik funktsioon ju. Autos vajalikud programmid oskavad ise end lahti hoida. Waze näiteks ära ei kustu.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2017 15:05:09 vasta tsitaadiga

raxz, Küsisin sellepärast, et indrekp ütles, et telefon läheb lukku autos kasutades vms.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2017 15:15:49 vasta tsitaadiga

flake kirjutas:
lu1de kirjutas:
Kas iPhone 7 hinnalangus on juba ära olnud või veel tuleb?
Mõnes kohas on 128GB mudel 799 ja mõnes 700, huvitav kas on loota veel madalamat hinda?


Panin just eike oma 256gb 7 müüki siia... võta ühendust kui huvi on, annab ehk rääkida thumbs_up.gif

Võtsin täna Euronicsist 128 GB jet black 7 ära. Seal hind 20 eur langes, rohkem ei pidavat langema. Tean, et saaks mujalt odavamalt, aga pole hullu.
See on esimene kord, kui uus telefon on sama mahuga, kui vana, aga pole lihtsalt suuremat vaja veel icon_smile.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2017 15:17:01 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
raxz, Küsisin sellepärast, et indrekp ütles, et telefon läheb lukku autos kasutades vms.
Ei lähe.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kami
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 17.09.2017 15:34:03 vasta tsitaadiga

lu1de kirjutas:
flake kirjutas:
lu1de kirjutas:
Kas iPhone 7 hinnalangus on juba ära olnud või veel tuleb?
Mõnes kohas on 128GB mudel 799 ja mõnes 700, huvitav kas on loota veel madalamat hinda?


Panin just eike oma 256gb 7 müüki siia... võta ühendust kui huvi on, annab ehk rääkida thumbs_up.gif

Võtsin täna Euronicsist 128 GB jet black 7 ära. Seal hind 20 eur langes, rohkem ei pidavat langema. Tean, et saaks mujalt odavamalt, aga pole hullu.
See on esimene kord, kui uus telefon on sama mahuga, kui vana, aga pole lihtsalt suuremat vaja veel icon_smile.gif

Euronicsis reedel langesid jah. 128 GB 7 nüüd 759.99.

Kas mõni 6s/7 omanik plaanib uute asemel 7 Plusi peale minekut? Kellelgi on kogemusi 128 GB pealt 64 peale minekuga (iCloud Photo Library juba kasutusel)?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2017 15:44:37 vasta tsitaadiga

Praegu 6S 64GB, katsun 7 plus 128GB leida hea hinnaga ja ära vahetada, saaks duubelkaamerad ja parema aku.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2017 16:50:58 vasta tsitaadiga

Kas iPhone 7 puhul ongi kõlaritest kehvem heli või sattus mulle vigane isend? iPhone 6-l oli justkui veidi bassi ka ikka.

Edit: nii peabki olema vist
https://forums.macrumors.com/threads/less-bass-in-iphone-7-speakers.1998664/


viimati muutis M00t 17.09.2017 16:55:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2017 16:54:28 vasta tsitaadiga

Esimesed hinnapakkumised HinnaVaatluses:

iPhone 8: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Mobiiltelefonid/Mobiiltelefonid/?search=081f8b91ed391ae925a61e43c836e87d
iPhone 8 Plus: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Mobiiltelefonid/Mobiiltelefonid/?search=e898387dc113d3c9ceb97cf52c69f47e

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine


viimati muutis Tanel 17.09.2017 17:12:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2017 17:09:18 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Esimesed hinnapakkumised HinnaVaatluses:

iPhone 8: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Mobiiltelefonid/Mobiiltelefonid/?search=081f8b91ed391ae925a61e43c836e87d
iPhone 8 Plus: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Mobiiltelefonid/Mobiiltelefonid/?search=081f8b91ed391ae925a61e43c836e87d


Kaks korda sama link icon_smile.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2017 17:22:34 vasta tsitaadiga

Korras icon_biggrin.gif

EDIT: iPhone X ka tekkinud andmebaasi: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Mobiiltelefonid/Mobiiltelefonid/?search=3d17a1efbe7b20a6da0d3839b636f5cc

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 17.09.2017 17:51:40 vasta tsitaadiga

terminator kirjutas:
Minu 11 kuud vana Teliast järelmaksuta ostetud väga korralik ja täiskomplektne 7 Plus Jet Black 128GB läheb ka müüki niipea kui eeltellitud 8 Plus käes.


Apple aktsionärina on mul hea meel.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2017 17:58:59 vasta tsitaadiga

Bigbox.ee saadavus 3-4 tööpäeva on ju absurd.
Teistel pakkujatel on vähemalt kirjas, et Tellitav.

Tanel kirjutas:
Korras icon_biggrin.gif

EDIT: iPhone X ka tekkinud andmebaasi: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Mobiiltelefonid/Mobiiltelefonid/?search=3d17a1efbe7b20a6da0d3839b636f5cc
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2017 18:18:06 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Bigbox.ee saadavus 3-4 tööpäeva on ju absurd.

äsja informeerisin neist sellest, ilmselt tuleb see nende süsteemist vaikimisi kõikidele toodetele.
Palusin ära muuta.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2017 18:23:32 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
Tanel kirjutas:
tsitaat:

Bigbox.ee saadavus 3-4 tööpäeva on ju absurd.

äsja informeerisin neist sellest, ilmselt tuleb see nende süsteemist vaikimisi kõikidele toodetele.
Palusin ära muuta.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2017 20:41:46 vasta tsitaadiga

keegi juba vaikselt kiirema laadija poole ka vaatab ehk siis miskit alates 29W ja USB-C to lighting. guugeldasin küll, aga midagi väga silma ei jäänud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 17.09.2017 20:54:19 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Korras icon_biggrin.gif

EDIT: iPhone X ka tekkinud andmebaasi: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Mobiiltelefonid/Mobiiltelefonid/?search=3d17a1efbe7b20a6da0d3839b636f5cc


Ei tea mis kohalike ametlike müüjate hind tuleb...kas al 1199.- icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2017 21:22:01 vasta tsitaadiga

MaxPower kirjutas:
Tanel kirjutas:
Korras :D

EDIT: iPhone X ka tekkinud andmebaasi: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Mobiiltelefonid/Mobiiltelefonid/?search=3d17a1efbe7b20a6da0d3839b636f5cc


Ei tea mis kohalike ametlike müüjate hind tuleb...kas al 1199.- :roll:
1179, korduvalt läbi nämmutatud. 256gb on 1349.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 17.09.2017 21:32:33 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
MaxPower kirjutas:
Tanel kirjutas:
Korras icon_biggrin.gif

EDIT: iPhone X ka tekkinud andmebaasi: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Mobiiltelefonid/Mobiiltelefonid/?search=3d17a1efbe7b20a6da0d3839b636f5cc


Ei tea mis kohalike ametlike müüjate hind tuleb...kas al 1199.- icon_rolleyes.gif
1179, korduvalt läbi nämmutatud. 256gb on 1349.


sain aru et soomes (apple.com/fi) on sellise hinnaga, aga kui meil ka, siis selge pilt!
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2017 21:57:16 vasta tsitaadiga

tundub et 1149 / 1299 on meie hinnad, siinse andmebaasi järgi.

Sama raha eest saab juba korraliku mänguPC/läppari.. või midagi muud ägedat :X

_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2017 22:03:41 vasta tsitaadiga

soti eest saab ka kindlasti midagi ägedat
aga siis ei saaks ju siin kirjutada, et tellisin kolm tükki kohe ära ja ostan otse välja.
icon_cool.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 17.09.2017 22:04:30 vasta tsitaadiga

flake kirjutas:
tundub et 1149 / 1299 on meie hinnad, siinse andmebaasi järgi.

Sama raha eest saab juba korraliku mänguPC/läppari.. või midagi muud ägedat :X


krt ei mahu taskusse icon_lol.gif ...samas ega esimese hooga kindlasti ei osta, see aasta vast ei hakkagi veel telot välja vahetama, 6S veel kärab küll. Pealgi tahaks näha mida Pixel 2 endast kujutab icon_wink.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2017 22:05:02 vasta tsitaadiga

Soome ja Eesti iPhone hinnad läbi aastate üsna samad-ainuke vahe et Soome peaks neid alguses rohkem/kiiremini tulema sest suurem elanikkond. Kuid ka seal on alguses saadavusega suuri probleeme-"tilguvad" väikeste partiidena mis juba ammu eeltellitud ning tavaostja peab ikka mitu kuud ootama enne kui kõiki suurusi ja värve vabamalt saadaval. Eelmine aasta tuli väikseid 7 rohkem, 7 Plus pidi oluliselt kauem ootama. Mina nt võtsin Gigantti ettemaksu 100€ tagasi ja sain imekombel Eestist nädala vanana.
_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811


viimati muutis terminator 17.09.2017 22:08:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2017 22:06:37 vasta tsitaadiga

1% käibeka vahe oli ka vist soome ja eesti vahel... sellest ka väike hinnaerinevus afaik
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 17.09.2017 22:12:08 vasta tsitaadiga

flake kirjutas:
1% käibeka vahe oli ka vist soome ja eesti vahel... sellest ka väike hinnaerinevus afaik


hea tähelepanek, minu andmetel on soomes käibekas 24%...parandage kui eksin icon_question.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2017 23:01:03 vasta tsitaadiga

Kusagil iphobe se-d tutikana ülihea hinnaga ka liigub?
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2017 23:01:05 vasta tsitaadiga

Jep Soomes üldine ALV 24%
Samas vähemalt toidukaupadel vaid 14%

_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2017 23:37:44 vasta tsitaadiga

Soomes on neid käibeka teemasi veel erinevaid kuid see pole selle teema jutt siin
Tel saab 24% vabalt maha ka eesti firmaga ostes seega mahinaatorid tuld icon_wink.gif
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 18.09.2017 14:31:04 vasta tsitaadiga

flake kirjutas:
tundub et 1149 / 1299 on meie hinnad, siinse andmebaasi järgi.


mis selles nii ägedad, et sellist hinda väärt?

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2017 14:35:01 vasta tsitaadiga

486, kas googeldades ei leidnud infot, milline iPhone X on?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 18.09.2017 14:38:48 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
486, kas googeldades ei leidnud infot, milline iPhone X on?


gaageldasin ja tehnilised näitajad küll seda hinda ei 6igusta. arvasin ehk m6ni AHV siin juba omab seda ja oskab öelda.

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2017 14:39:29 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
Mark0 kirjutas:
486, kas googeldades ei leidnud infot, milline iPhone X on?


gaageldasin ja tehnilised näitajad küll seda hinda ei 6igusta. arvasin ehk m6ni AHV siin juba omab seda ja oskab öelda.

Telefon pole veel ametlikult müügilegi tulnud.
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2017 14:40:18 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
Mark0 kirjutas:
486, kas googeldades ei leidnud infot, milline iPhone X on?


gaageldasin ja tehnilised näitajad küll seda hinda ei 6igusta. arvasin ehk m6ni AHV siin juba omab seda ja oskab öelda.
Millised tehnilised näitajad õigustaksid? Mitu mHz prose peaks olema?
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2017 14:47:22 vasta tsitaadiga

3GHz võiks prose olla vähemalt
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RobbieEst
HV kasutaja

liitunud: 01.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2017 15:32:38 vasta tsitaadiga

Kuidas tehnilised näitajad hinda ei õigusta? Leaked Geekbench skoorid näitasid et X võimsam kui 2016/17 Macbook Pro 13”...
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2017 15:38:03 vasta tsitaadiga

RobbieEst kirjutas:
Kuidas tehnilised näitajad hinda ei õigusta? Leaked Geekbench skoorid näitasid et X võimsam kui 2016/17 Macbook Pro 13”...
See on BS :D
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2017 16:02:31 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
RobbieEst kirjutas:
Kuidas tehnilised näitajad hinda ei õigusta? Leaked Geekbench skoorid näitasid et X võimsam kui 2016/17 Macbook Pro 13”...
See on BS icon_biggrin.gif
Ainus bullshit oled siin praegu sina.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2017 16:21:01 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
sakinaga kirjutas:
RobbieEst kirjutas:
Kuidas tehnilised näitajad hinda ei õigusta? Leaked Geekbench skoorid näitasid et X võimsam kui 2016/17 Macbook Pro 13”...
See on BS :D
Ainus bullshit oled siin praegu sina.
Arvate tõesti, et iPhone protsessor on võimsam kui 2016/17 Macbook Pro 13"? Soovitan järgi mõelda. Loomulikult on A11 Bionic võimas, aga TDP seab siiski omad piirid.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 18.09.2017 16:27:10 vasta tsitaadiga

Miks peaks taskuarvuti sisaldama ülemäära võimast protsessorit, ning, milline tähtsus on mingitel parameetritel, tingimusel, et taskuarvuti liigutab nobedalt ?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 285, 286, 287 ... 439, 440, 441  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.