|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
25.07.2017 07:04:07
|
|
|
Kasutan seda gaasi ka juba 6 aastat.
6 cables Throttle diagram :
red = + 5 Volt INPUT
black = - 5 Volt INPUT
white = Throttle Signal Output (back to the controller to tell it the chosen speed)
green = + 24 Volt or + 36 Volt or + 48 Volt INPUT for the battery level indicator (peal kirjas, sobib ainult ühele neist)
brown = button
yellow = button
Rattatuli on mul tuli läbi takisti (lähituli/päevasõidutuli). Nupp lühistab takisti = kaugtuli.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
xmaster
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004
|
27.07.2017 18:42:27
|
|
|
Minu neljas ratta build on bmsbattery kraami test ja geared mootori test, kes tahab kaasa elada progressile siis tegemised kirjas foorumipostituses @ https://endless-sphere.com/forums/viewtopic.php?f=6&t=89256&p=1307658
Sõidab juba ringi rõõmsalt, selle peale panemine võttis vaid mõned tunnid, mille sisse mahtus ka mootoriga valdeku poes käimine kus tüübid nagu muuseas alla tunni kogu kodardamise ära tegid.
Pedal assist ja esteetika fix nüüd tasapisi järgneb. Samuti ootan torque sensorit millega nad metsa panid, PAS'i asemele.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
IndrekM80
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2013
|
28.07.2017 07:50:18
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
| Tobe on see, et laadimine on ajaline, st kas laed tunniga 3Kwh või 30Kwh - hind sama. |
Tõepoolest vihale ajab, kuskilt inimese moodi 220V kätte saada pole võimalik. Olin eile Haapsalus Rannarootsi keskuse juures ja mingi tädi tuli mölisema, et seal laadisin veidi oma velo - hakkas paarist sendist kahju ilmselt. Tõesti mage, maetakse sada miljonit mingitesse tobedatesse kastidesse üle eesti aga inimese moodi sealt elektrit kätte saada??. ARGHHH.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
28.07.2017 20:15:49
|
|
|
Täna kääriku järve ääres leidsin ka sauna juurest ühe pistiku. Laadisin 3 sendi eest. Imelik oleks küll seda 3-e senti pakkuma minna.
Täna tuli muidu 300km ära. Peal 7 Kwh aku.
Mõte on kunagi päikesepaneelidega järelkäru teha, saaks lõputult mööda Eestit rännata
|
|
| tagasi üles |
|
 |
IndrekM80
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2013
|
28.07.2017 20:16:27
|
|
|
Teadanne!
Seoses laadimiskohtade defitsiidga (õigemini absoluutse puudumisega) avasin Tallinnas, aadressil Lehise 12/2 elektrivelo laadimispunkti - ja seda täiesti tasuta! Seega kõik suured ja väikesed elektriasjanduste sõbrad saavad häda korral minu juures laadida kellaajast sõltumatult.
Pilte näeb siit: https://www.facebook.com/elektriliikur/
|
|
| tagasi üles |
|
 |
PAUKA
HV veteran

liitunud: 22.07.2003
|
28.07.2017 21:21:23
|
|
|
| Ma just mõned päevad tagasi vaatasin 20A laadijate saadavust, et soovi korral saaks tõesti pikalt trippida. ei olnudki väga ehmatavad hinnad, seal 200-300 usd vahel.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
xmaster
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004
|
28.07.2017 21:46:38
|
|
|
| IndrekM80 kirjutas: |
| DVDRW kirjutas: |
| Tobe on see, et laadimine on ajaline, st kas laed tunniga 3Kwh või 30Kwh - hind sama. |
Tõepoolest vihale ajab, kuskilt inimese moodi 220V kätte saada pole võimalik. Olin eile Haapsalus Rannarootsi keskuse juures ja mingi tädi tuli mölisema, et seal laadisin veidi oma velo - hakkas paarist sendist kahju ilmselt. Tõesti mage, maetakse sada miljonit mingitesse tobedatesse kastidesse üle eesti aga inimese moodi sealt elektrit kätte saada??. ARGHHH. |
Ma soovitaks mitte salamahti oma otsa auku toppida vaid mingi bensujaama või baari-pubi leti juurde jalutada ja euro lauale visata vms ning öelda et ma kasutaks teie elektrit viie sendi eest 15 senti kui kilovatine aku on, seitsme kwh aku isegi vaat saab euro täis
Minu uus komplekt on õnneks nii pisuke et see pool kw dolphin aku mahub seljakotti ja juhe välja võttes noh, nagu läpakas oleks seinas, võib kuhu iganes jalutada
|
|
| tagasi üles |
|
 |
IndrekM80
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2013
|
28.07.2017 22:20:44
|
|
|
| PAUKA kirjutas: |
| Ma just mõned päevad tagasi vaatasin 20A laadijate saadavust, et soovi korral saaks tõesti pikalt trippida. ei olnudki väga ehmatavad hinnad, seal 200-300 usd vahel. |
Pigem soovitaks siis kaks 10A osta, ise kasutan 3x 10A laadijaid kui vaja kähku täis saada (60ah aku paralleelis)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
PAUKA
HV veteran

liitunud: 22.07.2003
|
29.07.2017 01:13:04
|
|
|
| Hinnavahe oli selgelt 20A laadija kasuks. Pluss kaasavedamise aspekt ka.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
IndrekM80
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2013
|
29.07.2017 08:26:26
|
|
|
| PAUKA kirjutas: |
| Hinnavahe oli selgelt 20A laadija kasuks. Pluss kaasavedamise aspekt ka. |
Hm, võta näpust, eks sõltub tootjast. Ise tellin neid BMSBatteryst, see uuem "C"-seeria laadija on vähe korralikum ka. 10A laadija tuli koos transaga kätte ~90€ ja kaalult kaks sellist kindlast vähem kui 18A laadija neil. Juhtmeid muidugi rohkem. Teine aspekt on see, et akusid ruunaks 30A laadides ainult siis kui tõesti tarvis, muidu laadiks ühe laadijaga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
29.07.2017 16:48:09
|
|
|
Eks see olulisim aspekt laadija kaasa vedamisel kaal ole. Kaalusin nüüd oma erinevaid laadijaid 2-30A. Selgus, et vahet polegi. kõik sinna ~2,4kg/1kW auku.
Hinnas ka eriti vahet pole ~150€/kW. Võimsamaid >10A laadijaid on raskem leida ja tihti hinnad ka ülepaisutatud.
kõige odavam oleks ehk 15€-seid 58,8V 2A laadijad 10tk. Kaasa vedada oleks muidugi nii ebapraktiline
20A puhul otsiks ma ka 10A-seid 2tk. Siis kui teepeal laadija feilib oleks backup olemas ning kaalus ja hinnas ka ei kaota
|
|
| tagasi üles |
|
 |
PAUKA
HV veteran

liitunud: 22.07.2003
|
29.07.2017 18:24:57
|
|
|
20A mis ise leidsin, olid sinna ~5kg kanti
Endal 30Ah aku, amigodel kõigil 20Ah siiani
Seal bmsbattery's on mingid universaalse/automaagilise pingega? kerged tubduvad küll 1200W laadijad, 2.1kg?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
29.07.2017 22:28:42
|
|
|
Ei teah jah, hind ja kaal muidu täitsa hea tundub. ~174€ siiski läheb koos transa ja käibega.
Pildilt karbil annab aimu ehk need optionid mida saab tellida:
Spoiler 
14S puhul siis 15A see mingi 800W ju
Mida sellest arvata? 7,5A laadija ~52€
|
|
| tagasi üles |
|
 |
new1
HV kasutaja
liitunud: 02.06.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
RyDos
HV kasutaja
liitunud: 04.10.2007
|
13.08.2017 03:55:47
... |
|
|
Tere, kellel tallinnas mõnda 3+kw tagaveoga ratast oleks proovida anda?
Mu 750w bafang tundub juba kuidagi laisk ja tahaks omale midagi särtsakamat.... Lisaks sain ühe mustangi käest fooritagant kiirendades kotti
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mdgfa
HV vaatleja
liitunud: 02.04.2016
|
19.08.2017 12:11:00
Re: ... |
|
|
| RyDos kirjutas: |
Tere, kellel tallinnas mõnda 3+kw tagaveoga ratast oleks proovida anda?
Mu 750w bafang tundub juba kuidagi laisk ja tahaks omale midagi särtsakamat.... Lisaks sain ühe mustangi käest fooritagant kiirendades kotti  |
Sattusin juhuslikult sellisele saidile https://www.okidoki.ee/item/elektrijalgratas-elektrimopeed-elektrimotorratas/6564395/
Mine tea, kui hästi küsida, äkki annab sõita proovida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vootele
HV vaatleja
liitunud: 30.11.2006
|
24.08.2017 19:35:17
|
|
|
Peale järjekordset laadija sisse kärssamist otsustasin neist loobuda.
Nüüd läheb katsetamisele 60V switching power supply. Kuna kasutan veidi teistmoodi, elektriautodele disainitud bmsi, polegi muud vaja. Kui see ka vastu ei pea, siis laua peal vedeleb igavene kolakas 67V trafo, mis peaks küll hävinemiskindel olema. Selle otsa on ainult võimast dioodsilda vaja.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
01.09.2017 22:52:10
|
|
|
Kas suurima mahuga 18650'd on 3400mAh Panasonic? Kust kõige parema hinnaga saab neid? Powerbanke tahaks ehitada vist.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
02.09.2017 16:17:38
|
|
|
Kas ka keegi 26650 elementide peale ehitanud ratast ? või on lialt suured ? Kallid ja isegi mahtuvus väga halb ?
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
02.09.2017 18:42:14
|
|
|
Pikkus sama, saaks ehitada küll.
Hind aga kõrgem jah.
Siin mingi valik: https://eu.nkon.nl/rechargeable/26650.html
Max on 2600mah 18650-ga võrdeline kaalu poolest.
Kõige populaarsem 26650 on ehk A123 firma 70 amprine 2500mAh Lifepo4 cell.
Viimane moeröögatus on 2170 cellid, mis peaks lähiajal maailma vallutama.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Maidor
HV kasutaja
liitunud: 20.08.2013
|
04.09.2017 20:57:29
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Pikkus sama, saaks ehitada küll.
Hind aga kõrgem jah.
Siin mingi valik: https://eu.nkon.nl/rechargeable/26650.html
Max on 2600mah 18650-ga võrdeline kaalu poolest.
Kõige populaarsem 26650 on ehk A123 firma 70 amprine 2500mAh Lifepo4 cell.
Viimane moeröögatus on 2170 cellid, mis peaks lähiajal maailma vallutama. |
2170 cellid pidi 55 dollarit kwh hakata maksma. Saab siis imet näha.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
04.09.2017 21:47:17
|
|
|
Kui sellise rahaga neid kätte saaks paneks majale 300kwh aku ja saaks 3 kuud ühe laadimisega talvel kui päikest pole.
Hetkel kõigub aku hind seal 200€/kWh juures kätte.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
new1
HV kasutaja
liitunud: 02.06.2007
|
11.09.2017 19:38:22
|
|
|
| Keegi ehk omab kogemust kui hästi liitiumakud balansis püsivad suvalise ebay mõneeurose BMS-ga ? Akud võtaks nkon-st, seal eelduste kohaselt ok kvaliteediga ja samast partiist ka ehk. 3S pakk oleks vaja teha üsna labane ja kiiresti, kas kestaks ka midagi sedasi see kupatus?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
11.09.2017 21:37:05
|
|
|
Odavad BMS-id on pigem just balansist välja viijad, kui üldse balanseerivad siis enamjuhul alates 4,2 voldist
Peab jälgima, kõige odavamtel tihti puudub balanseerimine üldse.
Ma prooviks ilma BMS-ita niikaua kuni balansis seisavad.
Mida rohkem paralleelis seda väiksem tõenäosus, et balansist välja lähevad.
Endal aku 1,5a ilma BMSita juba ja ikka täiuslikult balansis. Aku muidugi suur 22S18P
2 akut veel 14S12P mis peaaegu juba aasta kasutuses samuti ilma BMSita ja 100% endiselt balansis.
Kui paned vähe paralleeli ~5tk või nii, siis võib olla lugu muidugi teine.
NCR18650PF elemendid siis. Muudega kogemust pole.
3S? Aku trellile vms?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Maidor
HV kasutaja
liitunud: 20.08.2013
|
16.09.2017 23:07:45
|
|
|
Kas keegi kasutab kodus aku muruniidukit? Minuni jõudis kaks niidukit ilma akudeta. Aku külge läheb kolm juhet- must, punane ja sinine. Lähevad otse kontrolleri. Tundub,et see sinine on kontrolleri jaoks vajalik.Millega täpselt tegu?
Kui ühendada kontroller ainult pluss ja miinusega, siis teeb mootor ainult pisikese liigutuse. Kuhu ma kolmanda juhtme pistan?
Kontrollerist pilt- http://album.ee/node/29740321/50336489
|
|
| tagasi üles |
|
 |
IndrekM80
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2013
|
26.09.2017 21:59:21
|
|
|
Mitte keegi ei tea milleks see sinine juhe seal on, katku kontroller lahti ja vaata ise järele kuhu see jookseb.
| Maidor kirjutas: |
Kas keegi kasutab kodus aku muruniidukit? Minuni jõudis kaks niidukit ilma akudeta. Aku külge läheb kolm juhet- must, punane ja sinine. Lähevad otse kontrolleri. Tundub,et see sinine on kontrolleri jaoks vajalik.Millega täpselt tegu?
Kui ühendada kontroller ainult pluss ja miinusega, siis teeb mootor ainult pisikese liigutuse. Kuhu ma kolmanda juhtme pistan?
Kontrollerist pilt- http://album.ee/node/29740321/50336489 |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
26.09.2017 22:15:57
|
|
|
See võib olla termoanduri jaoks mis aku sees on, võib proovida seda läbi erinevate takistite ühe või teise klemmi külge ühendada, näiteks 1..10k.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
IndrekM80
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2013
|
26.09.2017 22:19:18
|
|
|
Teooria on tore aga juhe on sama mm2 mis toitejuhe... nagu oleks voolu jaoks tehtud.
| elukaz kirjutas: |
| See võib olla termoanduri jaoks mis aku sees on, võib proovida seda läbi erinevate takistite ühe või teise klemmi külge ühendada, näiteks 1..10k. |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
PAUKA
HV veteran

liitunud: 22.07.2003
|
27.09.2017 00:17:08
|
|
|
| Jälle üks "kadaka" e. goldenmotor 10ah48v aku puudu, kui kellelgi üle, ja veel mõistlikult (80%+) kasutatav, siis ostaks ära.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
27.09.2017 07:17:02
|
|
|
Hiljuti Ehitasin Makita vana 12V aku 18650 peale ümber.
Vanal akul oli 2 lisakontakti: 20k thermistor --- Ground --- Bimetal lüliti NC
Spoiler 
Ehk on midagi sarnast.
PAUKA keemia peab olema sama või korpus mis Kadaka akul?
Lifepo4 suht vana keemia. Kadaka korpusesse mahuks 20ah 48v liitiumioon ja kaal sama.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
PAUKA
HV veteran

liitunud: 22.07.2003
|
27.09.2017 09:02:35
|
|
|
Keemia peab sama olema, kuna 20ah seda juba olemas seal rattal.
Karpi pole vajagi tegelikult, neid niigi vedeleb juba hulgi ja antud setup läheb custom korpusesse nagunii.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Terror
HV veteran

liitunud: 08.11.2001
|
27.09.2017 11:16:57
|
|
|
| IndrekM80 kirjutas: |
Teooria on tore aga juhe on sama mm2 mis toitejuhe... nagu oleks voolu jaoks tehtud.
| elukaz kirjutas: |
| See võib olla termoanduri jaoks mis aku sees on, võib proovida seda läbi erinevate takistite ühe või teise klemmi külge ühendada, näiteks 1..10k. |
|
Kuidas sa seal 0.22mm2 ette kujutaksid mis kergema liigutuse peale katki oleks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
27.09.2017 18:19:12
|
|
|
Sellel Maxxis hookwormil on mul nüüd juba niidid väljas.
Lõbu jätkus 4500km (4 kuud)
Spoiler 
Kestvuse poolest suvaline 10€ kumm alla eriti ei jää. Torkekindlust tal ka midagi ei ole. Vahepeal läks mul see kumm ülepäeviti katki. Põhiliselt traadijupid. Mingi 15 lappi special downhill sisekummil juba
Veider see, ~95% katki läheb tagumine kumm (sama hookworm) mitte esimene ja mul veel mootor ka ees.
Niiet säästukumm see ei ole. Annab sõidumugavust ainult.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
IndrekM80
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2013
|
27.09.2017 18:20:07
|
|
|
| Selles pole veidrat midagi, et tagarehv enamjaolt katki läheb, ega see klaasikild vms seal teepeal üldjuhul püsti ei seisa... esirehv tõstab selle lendu ja maandub kenasti teravik üles tagaketsi alla... omale panin 2a tagasi mopirehvi ja sõitis mingi 25 000 ära ilma et oleks kordagi probleemi olnud... nüüd on õhukeseks kulunud ja läks korra katki.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
27.09.2017 18:27:14
|
|
|
Jep seda arvan ka, veel tihemini läheb katki märjaga. Kui taga on suvaline võimalikult suure mustriga maastikukumm, siis ei lähe pm üldse katki
Niiet taha Hookworm igapäevasõitudeks ei sobi. Tuleb võtta suvaline Rimi/Prisma maastiku kumm, mis läheb 5x vähem katki ja maksab 3x vähem
|
|
| tagasi üles |
|
 |
new1
HV kasutaja
liitunud: 02.06.2007
|
27.09.2017 20:38:02
|
|
|
Mis BMS-i kasutasid? Ebayst panid mõne suvalise vahele?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Maidor
HV kasutaja
liitunud: 20.08.2013
|
27.09.2017 21:00:55
|
|
|
| IndrekM80 kirjutas: |
Mitte keegi ei tea milleks see sinine juhe seal on, katku kontroller lahti ja vaata ise järele kuhu see jookseb.
| Maidor kirjutas: |
Kas keegi kasutab kodus aku muruniidukit? Minuni jõudis kaks niidukit ilma akudeta. Aku külge läheb kolm juhet- must, punane ja sinine. Lähevad otse kontrolleri. Tundub,et see sinine on kontrolleri jaoks vajalik.Millega täpselt tegu?
Kui ühendada kontroller ainult pluss ja miinusega, siis teeb mootor ainult pisikese liigutuse. Kuhu ma kolmanda juhtme pistan?
Kontrollerist pilt- http://album.ee/node/29740321/50336489 |
|
Kontrolleri kiskusin lahti, aga see juhe viib kuhugi teadmatusse. Eks tuleb loomkatse teha ja proovida + klemmile. Teine kontroller on ju veel tagavaraks
Tundub,et on korralik kontroller, sest mudru on korralikult täis topitud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
28.09.2017 12:53:42
|
|
|
| new1 kirjutas: |
Mis BMS-i kasutasid? Ebayst panid mõne suvalise vahele? |
Mingi 1€-se leidsin. Nati liiga tundlik, peab veel shunti modima. Seda enam ei müüda.
Nüüd tellisin mingi sellise.
Võimsamad ei taha hästi mahtuda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
new1
HV kasutaja
liitunud: 02.06.2007
|
28.09.2017 17:43:08
|
|
|
| Võid mõõta mis pingel välja lülitab end, kui mingi 2,5V siis jama ikka, mul oleks sellist vaja, 3-4S, mis alla 3V ei tühjendaks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
new1
HV kasutaja
liitunud: 02.06.2007
|
04.10.2017 16:59:15
|
|
|
| Mul peaks üks neljane ja paar ühest sellist olema küll kapis kuskil.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Maidor
HV kasutaja
liitunud: 20.08.2013
|
|
| tagasi üles |
|
 |
PAUKA
HV veteran

liitunud: 22.07.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
11.10.2017 20:27:54
|
|
|
Maidor,
Väga paljud HV kasutajaid ei ela helesinises unistuses, ja on ka neid, kes ei oma ka üldse fb kontot.
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| tagasi üles |
|
 |
IndrekM80
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2013
|
13.10.2017 10:26:28
|
|
|
| Juudiraamat nüüd küll mingi unistus pole, masendav ajupesu rohkem.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
13.10.2017 10:46:50
|
|
|
Ple Fb kontot, meeletu aja kokkuhoid
Ratas valmis Tallinn-Tartu sõiduks 60km/h.
Aku 7 kWh usable 732tk 18650PF elementi = 14tk kadaka akut
+ laadijad ja asjad.
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
xmaster
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004
|
16.10.2017 14:54:10
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Ple Fb kontot, meeletu aja kokkuhoid
Ratas valmis Tallinn-Tartu sõiduks 60km/h.
Aku 7 kWh usable 732tk 18650PF elementi = 14tk kadaka akut
+ laadijad ja asjad.
Spoiler 
|
Tere, soovitaks lappi, või tõmba kott läbi muda et oleks ühtemoodi teemasse
ps. kuidas fb konto omamine kuidagi aega raiskab? Miski sunnib feedi vahtima? Tegu minujaoks lihtsalt suhtluskanaliga kus hea lihtne eri platvormide peal ühendust pidada. Jumala suva mis seal postitatakse teemadel mis ei huvita..
Umbes sama hea jutt, et "ma ei kasuta internetti, tead mis seal kõik kirjas on või, hoian meeletult aega kokku!"
Suured poisid, peaks enesekontrolli ja võimet informatsiooni vajadusel mitte vastu võtta küll juba
PS, soovitan liikluses liikuvatel 50kmh+ ratastel kindlasti suunatulesid omada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
16.10.2017 15:35:21
|
|
|
Juhtmed ja lüliti juba suunatulede jaoks veetud. Piduritule saab teha regen signaali põhjal
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|