Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 78, 79, 80  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
MaXakas
Kreisi kasutaja
MaXakas

liitunud: 16.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2017 20:29:17 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Isegi tähtajalise lepinguga ei keeldu ükski operaator enamasti paketti kallima vastu vahetamast ehk niikaua kui reaalselt rohkem kätte ei saa, ei ole mõtet selle tuvi eest katusel maksta.

Offtopic: Näe, Telia keeldub! Järelmaksuga ehk kõnekompoti komplekti ei saa ei vähemaks ega suuremaks vahetada icon_evil.gif Ma lihtsalt pidin oma viha siia teemasse ka külvama.

_________________
There is no such thing as allkiri!
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2017 21:28:24 vasta tsitaadiga

MaXakas kirjutas:
napoleon kirjutas:
Isegi tähtajalise lepinguga ei keeldu ükski operaator enamasti paketti kallima vastu vahetamast ehk niikaua kui reaalselt rohkem kätte ei saa, ei ole mõtet selle tuvi eest katusel maksta.

Offtopic: Näe, Telia keeldub! Järelmaksuga ehk kõnekompoti komplekti ei saa ei vähemaks ega suuremaks vahetada icon_evil.gif Ma lihtsalt pidin oma viha siia teemasse ka külvama.


sama kõikidel opekatel, mingid siduvad ja kindlad paketid on reaalselt ka lepingule vastavad.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2017 14:43:06 vasta tsitaadiga

Tervitused, võtan ka siin teemas esmakordselt sõna. Vahetasin elupaika, ning uues kohas "seinast" üle 12/1 ADSL'i ei pakuta. Asukoht Tartus Tammelinnas, mast 850m ja otsenähtavuses. On sellistel tingimustel lootust F4G'ga ka korraliku stabiilset ja kiiret ühendust saada?
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 11.09.2017 15:09:16 vasta tsitaadiga

Etsike kirjutas:
Tervitused, võtan ka siin teemas esmakordselt sõna. Vahetasin elupaika, ning uues kohas "seinast" üle 12/1 ADSL'i ei pakuta. Asukoht Tartus Tammelinnas, mast 850m ja otsenähtavuses. On sellistel tingimustel lootust F4G'ga ka korraliku stabiilset ja kiiret ühendust saada?
Lootus ongi 4G-d kõige iseloomustavam sõna - on lootus saada lubatud kiirused, kui masti/sektoris kasutuskoormus teatud kellaaegadel kasvab ja kiirused langevad kordades, on lootus, et äkki on tegemist ajutise nähtusega, kui probleem ei lahene onlootus, et väline antenn parandab olukorda ja on lootust lukustuda kõrgematele ja loodetavasti vähemkoormatud sagedustele, edasi nendel sagedustel samad lootused kasutjakoormuse tihenedes korduvad. Alati antakse lootust, et operaator teeb erinevaid parandustöid, mis annavad lootust olukorra paranemisele.
Kui ühe operaatoriga lootus kaob, on võimalik kogu lootusete rada korrata teise operaatoriga.
Lootust on, kindlasti on icon_smile.gif ja mis peamine - kunagi ei hakka igav, hoiad pidevalt detailideni kursis nende mastide, suundade, antennide, sageduste ja speedtest.net-ist saab veebilehitseja avaleht.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2017 15:13:18 vasta tsitaadiga

H_K, sellist vastust ma lootsingi. Eks tarbime vaske edasi kuniks Telia ise saab oma võrgud arendatud.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 11.09.2017 15:20:39 vasta tsitaadiga

Etsike kirjutas:
H_K, sellist vastust ma lootsingi. Eks tarbime vaske edasi kuniks Telia ise saab oma võrgud arendatud.
Ma ei tea kuidas linnades olukord on, võibolla enamusel kaabel ja üle õhu eetris keegi kannatama ei pea.
Prooviks tasub ikka võtta ja kui tundub, et parem kui senine ühendus, siis miks mitte. Aga üleõhu internet paraku oma stabiilsus jääb kaablile alla ja kiiruse langusteks, katkemisteks peab valmis olema.
Mingi vahe kasutasin skeemi, kus netipulga&ruuteriga mobiilne nett oli ühe operaatori oma ja telefonis teise operaatori kaart - sai vähemalt ühe ikaldumisel teisega asjad ära aetud.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 12.09.2017 09:48:58 vasta tsitaadiga

Etsike, kui kaabel olemas, ei ole mõtet 4G jännata. Isegi kui hetkel toimib, siis suure tõenäosusega avastad mingi hetk, et ühendus on tipptundidel umbes ja kiirused maas. Kui seadmed olemas, võid ju testida, aga ise eelistaks iga kell stabiiliset kaablit, kui küsitava kvaliteediga 4G-d.
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2017 20:39:30 vasta tsitaadiga

Nonii, olen jõudnud madalaimasse puntki. Mul jookseb enne närv kokku kui speedtesti lehe avab ja testi läbi teeb icon_lol.gif icon_lol.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2017 20:49:59 vasta tsitaadiga

sander989 kirjutas:
Nonii, olen jõudnud madalaimasse puntki. Mul jookseb enne närv kokku kui speedtesti lehe avab ja testi läbi teeb icon_lol.gif icon_lol.gif


su viimane postitus oli, et kolisid Tele2 peale.
miks siis ruuteriga mitte kui selles võrgus antud kohas kiirus olemas?
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2017 21:24:41 vasta tsitaadiga

Ma proovin Levikomi ära, tehnik tõenäoliselt tuleb paigaldama järgmine nädal. Ei hakka mingit uut mobiilset ühendust tegema kui on mingi alternatiiv.

Ja noh Telia on suutnud minus isegi suurema pettumuse valmistada kui Tele2 siin mõned aastad tagasi. Oli see Tele2 mobiilne mis oli aga otseselt öeldus nii s*tt nagu see asi on polnud ta kunagi.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2017 21:34:08 vasta tsitaadiga

Proovitud, tuleb täie toruga sõltumata kellaajast. Eks näis kas müüvad ennast lõhki, kiusatus on kindlasti suur, kuigi isegi kasutustingimustes räägitakse tagatud kiirustest mitte "kuni" vms.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2017 21:40:22 vasta tsitaadiga

elukaz, No ehk on siis lootust, et maapiirkondades ikkagi on võimalik toimivat asja saada. Mulle sobiks 12/2 ühendus ka kui see ainult püsivalt olemas oleks. Ei jõua tõesti käia mööda erinevaid teenusepakkuijaid ja proovida mis kõige paremini toimetab. Telia toimis mul ka 15 kuud kuniks läks täiesti p*rse. Ja peale klienditoe ükskõikset vastust sai minu mõõt täis.
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2017 21:49:43 vasta tsitaadiga

midagi pole tõesti teha. on enamik kohti kus on elu lill aga on ka musti auke kas levi või kiiruse osas.
alati pole alternatiive seega ongi mõni pakkuja viimane õlekõrs.

nagu vahepeal postitus tuli...rebin täie raha eest, eks siis teised kannatavad, muidu need võrgud kooma ei läheks.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 15.09.2017 22:37:48 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
nagu vahepeal postitus tuli...rebin täie raha eest, eks siis teised kannatavad, muidu need võrgud kooma ei läheks.

Et siis kogu "häda" on selles, et inimesed va sindrinahad kasutavadki teenust mida neile müüdi?

Pigem on asi ikka selles, et müüakse olemasolevat ressurssi ilma süümepiinadeta üle. Kas nn "kuumad kohad" on Teiliale teada? On. Kas see takistab sinna täiendavaid ühendusi müümast? Ei. Tõestuseks kasvõi mu üleaedsed, kellest vaid mõni aeg tagasi said Telia 4G "õnnelikud" kliendid.

Kuigi jah, tõele au andes on viimane nädal olnud olukord parem. Ei teagi nüüd, kas põhjuseks kooli algus ja läheneva sügise eest põgenenud suvitajad või on tõesti lõpuks ressurssi juurde tekitatud.

_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2017 23:02:13 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
midagi pole tõesti teha. on enamik kohti kus on elu lill aga on ka musti auke kas levi või kiiruse osas.

QGSM reklaamlause oli "klientidele tasuta väljasõit levialasse".
Ma ei tea kedagi, kes teaks kedagi, kellel oleks F4G ühendus mõnevõrragi stabiilsust üles näitav. Varahommikul võib ka lubatud 20/5 saada, enne uneaega võib sellest kahjuks unistada.

Eks peab laiskleva ootamise asemel rahakotiga hääletama hakkama, sest restartimise ja eksperimenteerimise peale aja raiskamine mingit tulu ei too, käes järjekordne õhtu kus iga mastisektori pealt erineval sagedusel ~1mbit kiirust näidatakse üsnagi mõistlikult asustatud paigas.
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2017 23:23:29 vasta tsitaadiga

Jah, sõbrad, tsiteerige mu tervikpildist mõni lause. Peaks isegi pisut muigama.
Mind tõesti ei morjenda need sõnad, ma saan täiesti aru, et mõnes kohas võib olla kiiruseks 1Mbit/s ja teises kohas midagi muud, seda et 4G kiirus on päeval suurem ja õhtul väiksem, usun täiesti.
Seda kas tegemist on Telia, Elisa või Tele2 võrguga, usun samuti.
Tegin testi telefoniga õues masti läheduses päeval:

ja just praegu toas betooni vahel:


numbrid on erinevad ja ma arvan. et siin polegi mõtet vaielda, Telia on täiega alla käinud...
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2017 23:31:45 vasta tsitaadiga

Tsiteeri tervikpildist mõned kiirustestid ja probleemid on ainult lammaste peas thumbs_up.gif
Paneb muigama tõesti.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2017 07:56:37 vasta tsitaadiga

avax kirjutas:

Ma ei tea kedagi, kes teaks kedagi, kellel oleks F4G ühendus mõnevõrragi stabiilsust üles näitav.


Ee, aga saame tuttavaks siis. Eelmine suvi vaid korra oli jama, muidu on väga normilt toimetanud.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 16.09.2017 10:15:48 vasta tsitaadiga

Vanasti, kui maailm loodi, oli selline asi et wifi AP'l oli max kliente toimivalt küljes kuni 22. Kui ilmus Kõu, oli hard limit 27klienti sektori kohta, 28 tulija pushis esimesena tulnud aga prioriteedita kasutaja välja. Jah, siis olid kiirused korda 10 madalamad. Nüüd müüakse kontrollimatult 20Mbps downloadi põhimõttel "raha mulle, õhk sulle", sektor laseb läbi 370Mbps ja siis imestame miks siis kui üle 18 mobiilse kunde küljes on kodunetti tarbimas, nett kehvaks läheb.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 16.09.2017 12:46:19 vasta tsitaadiga

olc kirjutas:
avax kirjutas:

Ma ei tea kedagi, kes teaks kedagi, kellel oleks F4G ühendus mõnevõrragi stabiilsust üles näitav.


Ee, aga saame tuttavaks siis. Eelmine suvi vaid korra oli jama, muidu on väga normilt toimetanud.

Endal samamoodi mingeid jamasid või katkestusi minimaalselt olnud ning kiirus on 24/7 olnud tagatud sellest ajast, kui F4G tekkis.
Seda siis Tallinnas, Mustjõe asumis, 2600 Mhz sageduse peal.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PontuLontu
HV kasutaja


liitunud: 23.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2017 20:36:50 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Piir tulebki ette seal, nagu näiteks on Aespa/Vilivere piirkond, mõni on neid veel, sadu suvila majasid mis hakkavad elamiseks sobiva maja ilmet võtma. Kaablivõrk puudub ja teenust pakuvad kõik traadita neti pakkujad. Tugijaamad on maksimaalselt antenne täis ja ikka jääb puudu. Lahenduseks on lisa mast teises asula servas.

kas on teada, millal olukord muutuda võiks ?

_________________
Life is a beach, Surf.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 18.09.2017 22:19:00 vasta tsitaadiga

...Siis kui see piirkond ära kolib levialasse. Koormus langeb siis ja saab ehk isegi 2/3 "kuni" kiirusest ette.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-kasutaja-
Kreisi kasutaja
-kasutaja-

liitunud: 21.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2017 20:25:28 vasta tsitaadiga

Pärnus siis täna õhtul nii icon_lol.gif

Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2017 20:27:05 vasta tsitaadiga

-kasutaja- kirjutas:
Pärnus siis täna õhtul nii icon_lol.gif



selliseid olukordi näeb siin seal täna õhtul täiesti kindlasti, küll aga on pärnu suur ja lai, sõida autoga 500M ja näed võibolla juba telefonis teisi numbreid.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2017 20:39:15 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
-kasutaja- kirjutas:
Pärnus siis täna õhtul nii icon_lol.gif


selliseid olukordi näeb siin seal täna õhtul täiesti kindlasti, küll aga on pärnu suur ja lai, sõida autoga 500M ja näed võibolla juba telefonis teisi numbreid.


Ja kuidas peaks suuremad kiirused kodunt eemal telefonis aitama koduinterneti puhul? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zuumbox
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2016




sõnum 22.09.2017 21:06:03 vasta tsitaadiga

Võtad ämbriga koju kaasa icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saiapäts
HV kasutaja
Saiapäts

liitunud: 02.10.2008




sõnum 22.09.2017 21:19:59 vasta tsitaadiga

Olen viimased kaks aastad peaaegu mureta saanud kasutada Telia 4G'd aga see nädal on täis porno olnud. Iga õhtu speeditesti järgi kiirus olnud keskmiselt ~1.5mbps, hetk tagasi oli 0.20mbps aga enne seda korraks 20mbps, samal ajal jutustasin telefonis Telia tehnilise toega.
Lootusega saada paremat levi ja kiirust sai kuu aega tagasi pagaldatud katusele Nelli 4G antenn mille juurest on otsevaade mastile(~2km).
Tehnilise toega jõudsime sellisele järeldusele, et millegi pärast antenn ühendab mingi aeg ennast selle mastiga mis asub tal praktiliselt selja taga kordades kaugemal. Küsisin kas on võimalik antenn panna ühendust võtma ainult selle lähedal asuva masti pealt, väidetavalt mitte. Lubas uurida mingeid lahendusi ja võibolla isegi tehniku kohale saata, eks näis. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2017 21:49:13 vasta tsitaadiga

Anti112 kirjutas:
indrekp kirjutas:
-kasutaja- kirjutas:
Pärnus siis täna õhtul nii icon_lol.gif


selliseid olukordi näeb siin seal täna õhtul täiesti kindlasti, küll aga on pärnu suur ja lai, sõida autoga 500M ja näed võibolla juba telefonis teisi numbreid.


Ja kuidas peaks suuremad kiirused kodunt eemal telefonis aitama koduinterneti puhul? icon_rolleyes.gif



Aitavad sind nii, et lõpetad lepingu. Asemele pole sul muidugi midagi valida, aga vaimne tervis on see, millelt säästad.

_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2017 21:57:32 vasta tsitaadiga

kaablita majas on 4G on parim seni kuni temast on midagi paremat, kui temast on midagi paremat, siis me ilmselt ei räägiks siin. raadiolink on priviligeeritute pärusmaa, kui saab siis on hea.
koormatud tugijaam näitab ainult populaarsust ning langetab kiirust ja kvaliteeti, tõstab ainult investeering ja see võtab mingi hetke ikka aega.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zuumbox
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2016




sõnum 22.09.2017 22:04:04 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
koormatud tugijaam näitab ainult populaarsust ning langetab kiirust ja kvaliteeti, tõstab ainult investeering ja see võtab mingi hetke ikka aega.

Möh icon_eek.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 23.09.2017 14:34:27 vasta tsitaadiga

kellelgi veel esineb hetkel probleeme ühenduse loomisega?
Endal viskas ootamatult ühenduse välja ning enam tagasi mitte mingist asendist ei ühendu.
Äkki kellelgi esineb veel sellist probleemi, siis saan teada, kas probleem on laiem või on asi minu seadmetes.
Asukoht Tallinn, Mustjõe.

EDIT: Nüüd ühendas jälle ootamatult ära, loodetavasti jääb püsima.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2017 09:17:49 vasta tsitaadiga

kas selle teenuse kasutamiseks on vaid 1 seade ja selleks on Zyxel LTE3311?
Kodulehel saab tellides valida ''mul on ruuter olemas''
Ja siis ütleb, et kui ta sul ei ole Zyxel LTE3311, siis ta ei sobi. icon_neutral.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2017 10:07:27 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
kas selle teenuse kasutamiseks on vaid 1 seade ja selleks on Zyxel LTE3311?
Kodulehel saab tellides valida ''mul on ruuter olemas''
Ja siis ütleb, et kui ta sul ei ole Zyxel LTE3311, siis ta ei sobi. icon_neutral.gif


võid simi panna ükskõik mis seadmesse, töötab ainult tellitud aadressil.
seadme osas lükatakse lihtsalt teenuse support kliendi kaela kui ei kasutata Telia poolt pakutavat ruuterit ja antenni.
pead ise tagama endale seadistuse, signaali õige kättesaadavuse ja muu. kiiruse osas muidugi kontrollitakse tugijaama koormust kuid teiste seadmetega kaughaldus puudub.

liitumisel lihtsalt valid oma seade ja too zyxel, ning liigud edasi.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2017 13:18:01 vasta tsitaadiga

Kuidas see ainult ühel aadressil toimib kui
tsitaat:
Tehnilise toega jõudsime sellisele järeldusele, et millegi pärast antenn ühendab mingi aeg ennast selle mastiga mis asub tal praktiliselt selja taga kordades kaugemal

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2017 16:13:51 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Kuidas see ainult ühel aadressil toimib kui
tsitaat:
Tehnilise toega jõudsime sellisele järeldusele, et millegi pärast antenn ühendab mingi aeg ennast selle mastiga mis asub tal praktiliselt selja taga kordades kaugemal


seda aadressi ümbritsevad mastid on teenusel lubatud, kaugemad mitte.
samas selles pole küsimus, leping kirjtab sulle aadressiga seatud tingmustest.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2017 16:37:29 vasta tsitaadiga

Ma olen tegelikult suhteliselt kindel, et tehniliselt mingit piirangut pole, lihtsalt aeg-ajalt lastakse mingi raport käima mis vaatab milliste mastide külge seade ennast registreerinud on ja kui tuleb välja et lahendust on mittesihipäraselt kasutatud, siis tehakse leppetrahv või lõpetatakse leping ühepoolselt. Võibolla pole isegi seda raportit ja punkt lepingus on vaid selleks, et kui peaks vahele jääma, siis saad ata-ata.
NB! ma pole mitte mingil moel Teliaga seotud ja need on vaid oletused. Ehk kui keegi kavatseb järgi proovida, siis mina vastutust tagajärgede eest enda peale ei võta.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2017 16:43:03 vasta tsitaadiga

napoleon, oletus osaliselt õige, eelmisel aastal tehtud tooted mastilukus veel ei ole, pannakse mingi hetk. see ei vabasta muidugi lepingujärgsest kohustusest.
juba aga varakevadest vormistatakse Telias teenuseid uues keskkonnas mis lisab teenusele ainult lubatud mastid kliendi aadressi ümbruses.
minumeelest käis juba teemast või facest ka screen läbi veebilehest kuhu kasutaja suunatakse kui nö piiridest välja läheb, lihtsalt nett ei tööta.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 29.09.2017 18:19:02 vasta tsitaadiga

Naljad elust enesest. Alles eile õhtul oli ühendus selline, et suutis vaevu YT-s FullHD videot mängida, pilt kippus hakkima. Täna oli postkastis kiri Teliat, et näe, tore pakkumine, võta ikka TV ka juurde, jube mugav. icon_lol.gif
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2017 19:08:04 vasta tsitaadiga

Delta kirjutas:
Naljad elust enesest. Alles eile õhtul oli ühendus selline, et suutis vaevu YT-s FullHD videot mängida, pilt kippus hakkima. Täna oli postkastis kiri Teliat, et näe, tore pakkumine, võta ikka TV ka juurde, jube mugav. icon_lol.gif

Neid nalju võid vanaemale rääkida. Ma pidin ükspäev metsaservas 4G ära ehitama, levi hirmus kehv. Endal on liinipesa elutoas ja jaam 300M kaugusel. Suurim kiirus 100Mbit/s millest küll pakutakse kuni 60Mbit/s teenust.

Tehnoloogia on imepärane ja nagu me teame, operaatoritel on kõigil 99% ideaalne levi, mõnel siselevi ja kiired rakendused aga tegelikkus sõltub paljuski kliendist, täpsemalt sellest, kuskohas ta on. Reklaam ei vali kohta Telekas näed ka reklaame, pakume teenust kõikjal eestis, tegelikult ainult siis kui masti näed või valgust näed.
Ehk KLIENT(ID) on süüdi icon_biggrin.gif

Kõik saavad loomulikult aru, et see on nali.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2017 20:23:38 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Delta kirjutas:
Naljad elust enesest. Alles eile õhtul oli ühendus selline, et suutis vaevu YT-s FullHD videot mängida, pilt kippus hakkima. Täna oli postkastis kiri Teliat, et näe, tore pakkumine, võta ikka TV ka juurde, jube mugav. icon_lol.gif

Neid nalju võid vanaemale rääkida. Ma pidin ükspäev metsaservas 4G ära ehitama, levi hirmus kehv. Endal on liinipesa elutoas ja jaam 300M kaugusel. Suurim kiirus 100Mbit/s millest küll pakutakse kuni 60Mbit/s teenust.

Tehnoloogia on imepärane ja nagu me teame, operaatoritel on kõigil 99% ideaalne levi, mõnel siselevi ja kiired rakendused aga tegelikkus sõltub paljuski kliendist, täpsemalt sellest, kuskohas ta on. Reklaam ei vali kohta Telekas näed ka reklaame, pakume teenust kõikjal eestis, tegelikult ainult siis kui masti näed või valgust näed.
Ehk KLIENT(ID) on süüdi icon_biggrin.gif

Kõik saavad loomulikult aru, et see on nali.

Ära peale võta. Nali! Reede ju...
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2017 20:34:18 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Delta kirjutas:
Naljad elust enesest. Alles eile õhtul oli ühendus selline, et suutis vaevu YT-s FullHD videot mängida, pilt kippus hakkima. Täna oli postkastis kiri Teliat, et näe, tore pakkumine, võta ikka TV ka juurde, jube mugav. icon_lol.gif

Neid nalju võid vanaemale rääkida. Ma pidin ükspäev metsaservas 4G ära ehitama, levi hirmus kehv. Endal on liinipesa elutoas ja jaam 300M kaugusel. Suurim kiirus 100Mbit/s millest küll pakutakse kuni 60Mbit/s teenust.

Tehnoloogia on imepärane ja nagu me teame, operaatoritel on kõigil 99% ideaalne levi, mõnel siselevi ja kiired rakendused aga tegelikkus sõltub paljuski kliendist, täpsemalt sellest, kuskohas ta on. Reklaam ei vali kohta Telekas näed ka reklaame, pakume teenust kõikjal eestis, tegelikult ainult siis kui masti näed või valgust näed.
Ehk KLIENT(ID) on süüdi icon_biggrin.gif

Kõik saavad loomulikult aru, et see on nali.


Kunagi ammu Elioni käest küsisin pakkumist, jaam on 300m kaugusel. Pakuti liitumistasu 100 000 krooni(jah, oli krooniaeg veel). Pidasin paljuks. Praegu kodulehelt päringut tehes saab sellele aadressile ainult 4G ühenduse pakkumise. Aga praegu ka pean 6+k kaabli eest kalliks.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2017 20:48:34 vasta tsitaadiga

ot:
avax, pole veel jõudnud.. eestlasel on kombeks 22 pits(id) võtta ja siis oodata millal kell 01.00 koit toome lavale läheb icon_smile.gif see ei ole nali.


napoleon, hind pole küsmus, küsmus mis selle raha eest tehakse. kui kka kurikaga naaber on vaja nõusse saada ja notarisse viia ning projekteerija tahab bemmi liisingut maksta ning kopamees reedel naisele ja lastele kodust eemal viibitud hüvitise maksta siis pead sina vaene fiibrisoovija selle knni maksma.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 29.09.2017 23:16:31 vasta tsitaadiga

Mis te siis palkate nii shita kopamehe kes ei suuda 300m normaalse ajaga kaevata icon_smile.gif.
Jälgisin täna just, 300m tehti ära kolme tunniga, selle sees ka kahes kraavis ronimine ja ülemustega plaanide uurimine. Nii et ei mingit kodust eemal viibitud aja hüvitist läinud tarvis.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2017 23:23:01 vasta tsitaadiga

Maldur, eiei, sina palkad. Kopamehed on tublid, viitsivad tööd ka teha.
tegelikult pole vahet kes palkab. sa võid tech tingimused võtta, sõber projekteerib ja naabrimees kaevab, ise hangid vajalikud load organisatsioonidest ning telia paneb tasuta toas ruuteri paika koos digibksiga.
see jutt pole midagi uut. teine versioon on oodata digikonna.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2017 00:37:57 vasta tsitaadiga

Maldur kirjutas:
Mis te siis palkate nii shita kopamehe kes ei suuda 300m normaalse ajaga kaevata icon_smile.gif.
Jälgisin täna just, 300m tehti ära kolme tunniga, selle sees ka kahes kraavis ronimine ja ülemustega plaanide uurimine. Nii et ei mingit kodust eemal viibitud aja hüvitist läinud tarvis.


Kui see 300m minu maa peal oleks, siis polekski probleem ise kopamees palgata. Aga kui see 300m mitut kinnistut ja mitme riigiameti haldusalas olevat maad läbib, siis pole asi enam nii lihtne.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2017 01:04:28 vasta tsitaadiga

telia on ammu unustatud asi, see oli juba sündides surnud. on firmasid, kus ei p-dreerita mingite totrustega ja asjad saavadki tehtud.
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2017 19:24:17 vasta tsitaadiga

RCC, räägi asjast! icon_razz.gif Kus , mis?
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2017 20:38:37 vasta tsitaadiga

Ei p-dreerita mõnes pisikese firmas.... niikaua kui see pisike suuremaks kasvab. Seda siis jaeklientide puhul, suuremal ärikliendil on igas firmas oma diil
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2017 18:29:30 vasta tsitaadiga

Käisin vahetasin valge Huawei musta zyxeli vastu. Noh ülekoormus on nagunii pidev teema õhtuti aga viimased mitu kuud on nii, et kui minu arvuti sees, siis teises toas wifiga arvuti ühendus kooleb. Tehniline neiu ütles, et et zyzel on parem ja wifi võimsam ja seal on ka välised antennid jne... kui ühendada ruuter väliantenniga, siis pole neid ruuteriantenne ju kuskile enam panna. Aga põhiasi on see, et mille krdi eest ma maksan, kui õhtuti ei ole 20, ega 15 ega ka 12, vaid kaks või alla selle?! Lauluväljakul sain suurürituse ajal u. 80Mbps'i a nüüd kodus ei saa minimaalsetki normaalset kiirust.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 11.10.2017 00:08:21 vasta tsitaadiga

Oluline oleks olnud et kas siis midagi muutus kah Zyxeli toomisega või on kõik nagu ikka?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 78, 79, 80  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.