|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
02.09.2017 19:04:29
|
|
|
| @Six Apple Airport Extreme ja Telia ruuteri küljes olevad seadmed on ikka samas võrgus ja näevad üksteist?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
02.09.2017 19:07:38
|
|
|
Loomulikult.
| JazZ kirjutas: |
| @Six Apple Airport Extreme ja Telia ruuteri küljes olevad seadmed on ikka samas võrgus ja näevad üksteist? |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
02.09.2017 19:09:09
|
|
|
Okei, siis on neljas variant kaks uut ruuterit osta mis IGMP Snooping'ut toetavad Loodaks siiski mingi odavama lahenduse leida...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
02.09.2017 19:13:40
|
|
|
No mul enamvähem nii ongi - ühel korrusel on üks Extreme, teisel korrusel teine Extreme.
Kogu maja on korraliku ac wifiga kaetud ja saab ka samsungi ja LG äppi kasutada kui vaja.
Intenos on wifi üldse kinni keeratud.
Ja kõik toimib suurepäraselt.
| JazZ kirjutas: |
Okei, siis on neljas variant kaks uut ruuterit osta mis IGMP Snooping'ut toetavad Loodaks siiski mingi odavama lahenduse leida... |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
02.09.2017 19:30:18
|
|
|
Mul on suht sama seis, DG200 WiFi ma ei kasuta ja kaks teist ruuterit tekitavad WiFi sinna kus vaja. Aga ma olen vist vanaks jäänud, mul majapidamises ainult neli seadet (telefonid) mis ac WiFi toetavad, seega otsest vajadust selle järgi veel ei ole, kuna telefone keegi väga ei kasuta kodus netis olemiseks. Samas eks neid ac toega seadmeid tekib kindlasti tulevikus, peab mõtlema...
Hetkel tekkis lihtsalt soov ühes telekas veel teliat vahest vaadata kuna nüüd võimaldati suuremat ühenduse kiirust lõpuks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DamienDK
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2005
|
02.09.2017 23:47:40
|
|
|
Piisab kui sul vahepealne switch teeb igmp snoopingut. Odavaim variant oleks ilmselt panna mõni vana Thomson TG784 switchina tööle (paar korda proovitud, peaks toimima). Muidu jah, kui sul dummy switch, peksab multicasti wifisse ka.
| Six kirjutas: |
Kui ruuter pole VDSLi võimeline, siis iseteenindusse ei tekigi sellise kiiruse aktiveerimise võimalust.
| Zuumbox kirjutas: |
| JazZ kirjutas: |
| Sul ikka ruuter on VDSL'i võimeline? |
Ei, ja enne ei lähe hankima ka kui ma pole kindel, et mulle hambasse ei puhuta  |
|
Ma arvan, et päris nii ei ole (100% kindel ei ole, kuna pole otseselt minu tööga seotud). Kui võrgu poolt on tehniline valmisoleks olemas vdsl jaoks (ehk kui jaamas on vdsl kaart olemas ja töötab), siis saab vdsl kiirust tellida igasuguse hetkel liinil oleva ruuteriga, lihtsalt sellega koos peab klient ka uue ruuteri hankima. Vastupidisel juhul jääks päris paljud vdsl'id tellimata (loogiliselt võttes ei ole ju mõeldav, et klient ostab/üürib vms vdsl ruuteri ja alles siis saab kindlalt teada, kas üleüldse saab vdsl tellida).
Edit: kui nüüd meenutama hakata, siis tegelikult olen näinud piisavalt kliendi juures teleri ekraanilt, kellel adsl ruuter, et võimalikud tellitavad kiirused on ainult vdsl (sest vdsl olemasolul me seda ainult pakumegi), nii et õige ruuteri omamine tellimise hetkel ei ole üldse oluline.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zuumbox
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2016
|
03.09.2017 09:27:25
|
|
|
| Oleks loogiline küll.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
03.09.2017 18:06:05
|
|
|
Maal kadus mobiilne nett ära.....ootejärjekord pikem kui 10.min. tunni pärast helistavad ehk tagasi.
Mingi suurem rike?
Esmakordne värk, varem pole probleeme olnud
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002

|
03.09.2017 18:11:09
|
|
|
jeesus188, Elisal oli täna suurem rike. Teliast küll miskit ei tea. Ja sellest ei saa ma üldse aru kuidas on mobiilne nett seotud koduinternetiga? Erinevad võrgud/teenused.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
03.09.2017 18:25:06
|
|
|
Telia mobiilne koduinternet
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
03.09.2017 19:31:51
|
|
|
Ok, my bad.
Neid telia teemasi on siin shitaks
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reaper
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.08.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
05.09.2017 15:07:19
|
|
|
Mis mõttes nagu mäger?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
05.09.2017 17:22:56
|
|
|
Reaper, Loe ikka hoolega. klient keeldus lepingu katkestamise korral seadmeid tagastamast kuigi tegemist oli tähtajalise lepinguga.
Telia oleks isegi vastu tulnud ja trahvita lepingu lõpetanud kuid klient hakkas vangerdama.
Tarbijakaitse otsus kinnitab seda, seda enam on imelik, et Delfi sellest artikli tegi :S
hea põhjus mitte tähtajalisi sõlmida ja seadmed kas osta või rentida, kliendid on püstihädas, eriti viasatiga kes ette teavitamata automaatselt tähtajalist pikendab.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
05.09.2017 18:18:58
|
|
|
| ot: |
| indrekp kirjutas: |
| eriti viasatiga kes ette teavitamata automaatselt tähtajalist pikendab. |
Tegelikult teatab sitavata seda juba lepingu sõlmimisel: vastav punkt on selle jaoks lepingus.
Millele kunde õhinal omakäeliselt allkirja annab.
Et aga sellele punktile ja kliendi rumalusele ka sihitakse ja kundet eraldi ei teavitata lepingu tähtaja lõppemisest ja selle lõpetamise võimalusest? No eks selle asja nimi on ahnus. |
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avax
HV Guru

liitunud: 10.10.2005
|
06.09.2017 00:29:59
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
Reaper, Loe ikka hoolega. klient keeldus lepingu katkestamise korral seadmeid tagastamast kuigi tegemist oli tähtajalise lepinguga.
Telia oleks isegi vastu tulnud ja trahvita lepingu lõpetanud kuid klient hakkas vangerdama.
Tarbijakaitse otsus kinnitab seda, seda enam on imelik, et Delfi sellest artikli tegi :S
hea põhjus mitte tähtajalisi sõlmida ja seadmed kas osta või rentida, kliendid on püstihädas, eriti viasatiga kes ette teavitamata automaatselt tähtajalist pikendab. |
Parem võiks kilgata sellest kuidas arveldussüsteemi vea tõttu tähtajatu lepingu raames tagastatud seadmete eest ikkagi täisraha küsitakse just kohale jõudnud arvetel. Pretensioonide lahendamise osakonna töögraafikut vaadates pole see üldsegi harv juhus.
|
|
| Kommentaarid: 271 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
213 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mauro
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
06.09.2017 14:16:13
|
|
|
See, et maksad leppetrahvi seadme eest mille said tähtajalise lepinguga - on ju isegi lepingus sees. Ega seda niisama tasuta sulle siis ei antud.
Osta seade välja ja tee tähtajatu või rendi seadet kui tähtajalised ei meeldi.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zuumbox
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2016
|
09.09.2017 12:47:08
|
|
|
Nonii - klassikalised Telia naljad. Iseteeninduses teade:
| Telia iseteenindus kirjutas: |
Võrgu arendus valmib 30.09.2017.
Võrgu arendamine lükkus edasi.
Kahjuks, võrguarenduse tööd valmivad hiljem, kui algselt prognoosisime.
Pidime muutma ehitusplaani. Tavaliselt tingivad selle:
- tööde käigus selgunud vajadus remontida kaablikanalit;
- valed eeldused pinnase seisukorra osas;
- tehnilise lahenduse muutmine ehituse käigus. |
Kui nad midagi maa alla tahavad ajada siis oleks võinud ikka teada, et Sauel on lauspaas ja selle peal 5 mm mulda
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002

|
09.09.2017 13:27:41
|
|
|
Zuumbox, noh mul oli lubatud juuliks ja siis kui kuupäev kätte jõudis ei saanud endiselt teenust tellida. Kui uurisin, et milles asi siis muudeti kuupäev 29.09.2017 peale. Samas igasugune ehitustöö sai juba miski kuu aega tagasi valmis. Aga eks siis ootan selle kuupäevani ära.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
09.09.2017 13:38:39
|
|
|
Kas ma saan õigesti aru, et kui sobiv ruuter endal olemas, siis peab maksma vaid kuutasu ja mingit ajalist lepingut sõlmima ei pea, st. võib iga hetk lepingu katkestada?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002

|
09.09.2017 13:42:11
|
|
|
Mingit alalist lepingut ei pea mingil juhul ju sõlmima. Oma ruuterit ja muid seadmeid saab ka kasutada muidugi.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
09.09.2017 18:37:21
|
|
|
| Mul lükati ka edasi. Kuupäev samuti 29.09
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
10.09.2017 15:33:34
|
|
|
Mängin mina Destiny 2'te ja hakkab kopp ette saama Cabbage ja Lecctuce erroritest. Uurin natuke maad ja leian, et ka kõigil teistel, kellel on Thomson TG789 ruuter on sama häda otsas.
Fain, katsetan mobiilset hotspoti ja asi toimib. Hommikul veendun uuesti probleemi olemuses.
Fain, lähen Telia esindusse ja küsin rendile nende uusima Inteno võrguruuteri. Tulen koju, tõstan kaablid külge ja asun siis poolt tundi ootama. Pool tunnikest möödas aga DHCP server ei jaga korrektselt ühtegi IP aadressi sisevõrku välja. Vana ruuteriga kõik toimib. Siis ka toimib kui käsitsi ise masinatele IP aadressid anda.
Nokitsen selles ülimalt piiratud veebitarkvaras ringi ja imestan kuhu kurat on kadunud OpenWRT tarkvara?
Ei õnnestu kuidagi muret lahendada. Telefoni otsas abi paludes selgub, et nendepoolt on kõik korras, pakutakse, et tehnik tuleb kohale, maksab 10€ ja siis pannakse mul see renditud ruuter tööle.
Ehk siis - kas ma pean peale maksma, et ühes ruuteriks toimiks korralikult ja out-of-the-box DHCP server, mis on võimeline ruuteriga üle WiFi või kaabliga ühendatud seadmetele jagama IP-aadresse. Kas NAT ja DHCP ei ole ühe ruuteri puhul "inimõigusteks"?
Lisaks, kui tehnilise toe neiuke ütleb, et ta konsulteeris targematega ja viga peab olema sisevõrgus (ei, kindlasti mitte) siis kuidas vana ruuteriga kõik edukalt toimib.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
10.09.2017 15:52:54
|
|
|
TG789 korral oli vaikimisi gateway 192.168.1.254, Inteno on vaikimisi 192.168.1.1
Muuda sisevõrgu masinate gateway õigeks.
Ja kontrolli, et poleks mingil sisevõrgu masinal pandud käsitsi ip 192.168.1.1
viimati muutis Six 10.09.2017 17:34:19, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
10.09.2017 16:05:34
|
|
|
d3t, Ruuteris töötab DHCP out of box tõesti. 15min jooksul oleks pidanud ruuter oma tarkvara uuendama ning taastama vana ruuteri sätted, wifi ja pordid kui need olid varasemalt muudetud/tehtud. Võimalik, et Gateway tuleb uuesti määrata.
Kui mingi anomaalia säilis peale uuendust ja taastamist, võid julgelt uuesti resetti lasta, DHCP peab töötama.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
10.09.2017 16:32:16
|
|
|
7 korda seda teinud ja ei muffigi. Viisin ruuteri tagasi, vaatab Starmani poole nüüd ma usun peale seda kogemust.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
10.09.2017 16:48:52
|
|
|
| d3t kirjutas: |
| 7 korda seda teinud ja ei muffigi. Viisin ruuteri tagasi, vaatab Starmani poole nüüd ma usun peale seda kogemust. |
Kui Intenos on DHCP sinu juures kinni, siis on Starmani Ciscol samamoodi. Loe Starmani teemat ja kogemusi mänguritelt.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zuumbox
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2016
|
10.09.2017 18:42:49
|
|
|
| Six kirjutas: |
TG789 korral oli vaikimisi gateway 192.168.1.254, Inteno on vaikimisi 192.168.1.1
Muuda sisevõrgu masinate gateway õigeks.
Ja kontrolli, et poleks mingil sisevõrgu masinal pandud käsitsi ip 192.168.1.1 |
Minuarust oleks lihtsam ühel Inteno purgil IP ära muuta selle asemel, et kõikidel sisevõrgu masinatel hakata gateway'd "õigeks väänama".
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
10.09.2017 19:02:10
|
|
|
Parem ükskord kogu võrk üle käia kui iga kord peale fw upgrade ruuterit õigeks sättida.
| Zuumbox kirjutas: |
| Six kirjutas: |
TG789 korral oli vaikimisi gateway 192.168.1.254, Inteno on vaikimisi 192.168.1.1
Muuda sisevõrgu masinate gateway õigeks.
Ja kontrolli, et poleks mingil sisevõrgu masinal pandud käsitsi ip 192.168.1.1 |
Minuarust oleks lihtsam ühel Inteno purgil IP ära muuta selle asemel, et kõikidel sisevõrgu masinatel hakata gateway'd "õigeks väänama". |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
10.09.2017 20:10:52
|
|
|
| Six kirjutas: |
Parem ükskord kogu võrk üle käia kui iga kord peale fw upgrade ruuterit õigeks sättida.
| Zuumbox kirjutas: |
| Six kirjutas: |
TG789 korral oli vaikimisi gateway 192.168.1.254, Inteno on vaikimisi 192.168.1.1
Muuda sisevõrgu masinate gateway õigeks.
Ja kontrolli, et poleks mingil sisevõrgu masinal pandud käsitsi ip 192.168.1.1 |
Minuarust oleks lihtsam ühel Inteno purgil IP ära muuta selle asemel, et kõikidel sisevõrgu masinatel hakata gateway'd "õigeks väänama". |
|
Kõigile huvilistele, sai proovitu nii 1:1 võrgukonfi vana thomsoni pealt kui muid loogikalisi. Vahet pole mida sinna DHCP serveri sisse väänata, broadcasti kui sellist pole. Mis tähendab, et kõik arvutid/seadmed võtavad lõbusalt self-assigned ip selle asemel mida ruuter rõõmsalt omas teoorias jagab. Ruuteri shipitud võrgukonf on poolik, isegi gateway aadressi ei suutnud autoconf ära teha. Ei aidanud dhcp serveri sisse välja lülimine ega reboot masinale. Kogu pühapäevase päeva sai selle masinaga kaklemisele kulutatud ning kusagil umbmäärasel ajal järgmisel nädalal tehnikut oodama jääda on totter.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
10.09.2017 21:29:55
|
|
|
| d3t, ükskõik mis antud juhul sul katki läks, seda saab vaid kohapeal parandada. sellisel juhul ei aita ei ruuteri ega operaatorii vahetus.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
10.09.2017 21:56:15
|
|
|
Kas need rendile antavad ruuterid on kõik uued?
Vbla ongi ruuter peetis.
| indrekp kirjutas: |
| d3t, ükskõik mis antud juhul sul katki läks, seda saab vaid kohapeal parandada. sellisel juhul ei aita ei ruuteri ega operaatorii vahetus. |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
10.09.2017 22:30:48
|
|
|
| Six, tõenäoliselt ei ole, sest kes rendiruuteri tagasi viib...Vaevalt, et see utiili läheb.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markz
HV kasutaja
liitunud: 22.06.2011
|
10.09.2017 22:42:15
|
|
|
//E: Suutsin ise ruuterid ja paketid sassi ajada, minu viga.
viimati muutis Markz 11.09.2017 00:31:58, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
10.09.2017 23:00:55
|
|
|
| Markz, 40/10 on VDSL. 784 on ADSL võimeline max. Seega kõik õige. Maal ei saanud sul kindlasti 40/10 olla 784 ruuteriga. 784 oli/on 12/1 ühenduse jaoks maksimaalselt.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
11.09.2017 10:56:21
|
|
|
indrekp, minu arvates pole okey, küsida 10€ selle nalja eest, et tehnik kohale tuleks. Kogu ruuter on kaugelt konfitav, seega pole teoorias probleemi ju kaugelt see ära konfida kui tehniku aeg nii kallis on - näha on ju, et DHCP pool suudab edukalt välja anda ainult heal juhul 1 aadressi ja ülejäänud masinad võrgus on küll IP aadressiga aga isegi NETBIOS nime välja ei võta. Ka expert mode ei anna piisavalt valikuid juurde ja tundub, et kogu peale ehitatud tarkvara on pehmelt öeldes seal poolpidune ja töötab valikuliselt. Hetkel on plaan saada lähipäevil kätte vanem Inteno ruuter mis jookseb veel OpenWRT'ga. Kui selle ruuteriga olukord laheneb jääb mõnda aega edasi Telia kliendiks...
PS: Support ajab muidugi ka valet juttu - pool tunni jooksul pidid kõik mu vanad sätted ruuterilt ilmuma uuele ruuterile (mida muidugi mitte mingilj juhul ei juhtunud...) mis tundub absurdne. Kuidas saab minu võrgu sisekonf jõuda minu vanast ruuterist uude aga see selleks.
Six, ega ei oska öelda, software update oli tegemata ruuteril (mida saab ülla ülla teha ainult helistades supporti uue Inteno puhul) ning karbil pole ju otsesselt kleepsu vms peal mis näitaks et keegi avanud pole. Eeldaks, et nagu oleks uus.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
11.09.2017 11:06:32
|
|
|
d3t, ka sinu ruuter jookseb OpenWRT'ga, GUI on lihtsalt teine...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
11.09.2017 11:23:39
|
|
|
Sätted saad ise samuti taastada.
Logid OnlineAbisse sisse ja valid Ruuter -> Halda -> Varundused.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etsike
HV veteran

liitunud: 24.12.2004
|
11.09.2017 12:06:02
|
|
|
| Uueks elukohaks on nüüd eramu Tammelinnas (Tartu), ühenduseks on ADSL 12/1, mis on eelmise elukohaga võrreldes kõva downgrade. Telia kodulehelt aadressi järgi vaadates paremat ei pakuta kah. On üldse variant, et kui asendan ADSL seadme VDSL seadmega, tekib variant kiiruse kasvuks või võin selle VDSL seadmele kulutatava raha eest kohe nelipaki osta? Liini pikkustest ei tea ma midagi. Üle tänava aadressile pakub süsteem igatahes 20/5 ühendust. Soinaste tänaval (milles ääres maja on), käib igatahes kõva kaevamine, loodetavasti panevad muuseas ka optika maha, kuigi mingit kinnitust selles osas pole.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
11.09.2017 12:07:17
|
|
|
Etsike, seade ei muuda asja, kui ei pakuta siis ei pakuta, võid nelipaki asemel prem kohe kasti võtta...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
11.09.2017 13:20:36
|
|
|
Etsike, mobiilsidevariant jääb juu 20/5 Mbps?
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
11.09.2017 13:58:37
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| Etsike, mobiilsidevariant jääb juu 20/5 Mbps? |
Kas F4G'd antakse kui kaabel ADSLiga tuppa tuleb?
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
11.09.2017 14:08:22
|
|
|
Antakse ikka, ma vormistasin endale suisa iseteeninduses ära.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etsike
HV veteran

liitunud: 24.12.2004
|
11.09.2017 14:34:28
|
|
|
| Kuna 12/1 ühendusel on nutt kurgus juba Youtube'i peale, siis 20/5 üle õhu oleks täitsa variant. Tartu telemast on ju kiviga visata (850m), seal otsas neid saatjaid kindlasti pesitseb. Aga las ma pakun, 4G seadmed tuleb ikka ise välja osta või rentida, sest kapitalistlik ettevõte neid ikka niisama ei annaks.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
11.09.2017 14:45:31
|
|
|
| 4G ei pea ju Telia oma olema.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avax
HV Guru

liitunud: 10.10.2005
|
11.09.2017 15:59:31
|
|
|
| Maxim Puente kirjutas: |
| 4G ei pea ju Telia oma olema. |
TV3/TV6 näitamine on ainult F4G pealt selle minuTV nimelise tootega. Kui sealt muidugi midagi vaadata on...
|
|
| Kommentaarid: 271 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
213 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
11.09.2017 16:08:24
|
|
|
| Ok, kui tv ka vajalik. Samas Starmanil ju ka tv paketid olemas
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
11.09.2017 16:20:38
|
|
|
Pailaps, et thomsoni ruuteri seaded sobivad inteno ruuterile 1:1?
Etz, kui see jookseb openwrt peal siis milleks seda rõvedad skinni peale panna mis kõik kinni keerab?
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
11.09.2017 16:34:22
|
|
|
| d3t kirjutas: |
| Etz, kui see jookseb openwrt peal siis milleks seda rõvedad skinni peale panna mis kõik kinni keerab? |
'
Asi pole skinnis, GUI ei keera ise midagi kinni, Telia on keeranud.
Saad teise seadme, vanema GUI'ga, siis näed et see on täpselt sama kinni.
| ot: |
| Luci vs. Juci debatt on hoopis midagi muud, ning ei puutu antud juhul asja... |
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|