Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.4 (Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 521, 522, 523 ... 762, 763, 764  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?
Ei, ei suitseta üldse
80%
 80%  [ 104 ]
Ei suitseta autos, mujal küll
12%
 12%  [ 16 ]
Jah, suitsukonide jaoks kasutan tuhatoosi
3%
 3%  [ 4 ]
Jah, suitsukonid viskan aknast välja
4%
 4%  [ 6 ]
hääli kokku : 130

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 09.09.2017 12:26:10 vasta tsitaadiga

Miks peaks, kui teed on siledad, materjalid kvaliteetsed ja laagrite mineku põhjuseks on enamasti niiskuse ja liivaterade sattumine laagri sisemusse, kui need on minimiseeritud, kestab väga hästi. Korralise hoolduse käigus vaadatakse ju kõik kummikatted üle, veel üks põhjus, miks mitte ainult õli vahetada.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2017 14:15:41 vasta tsitaadiga

Markos, kõik mis liigub kulub. See sileda tee teema on bs. Kulub samamoodi. Kuigi teise kiirusega vb.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2017 16:08:53 vasta tsitaadiga

kui soola, külma ja koledat teed pole, peaks ilmselt meie aladel ka aparaadid rohkem.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 09.09.2017 17:28:59 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
Markos, kõik mis liigub kulub. See sileda tee teema on bs. Kulub samamoodi. Kuigi teise kiirusega vb.


Jah muidugi, aga võtame pöörete arvu, palju teeb mootor, palju turbo, palju turbiin reaktiivmootoris, kõikjal on laagrid, ok, neil on ka sundõlitus, kuid seal on ka raskemad tingimused. Pane nüüd oma nutune rataste pöörete arv sinna kõrvale ja mõtle selle kulumise peale veelkord järele.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2017 17:34:31 vasta tsitaadiga

Kuskohas need laagrid mootoris on? Või turbos?
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2017 18:01:14 vasta tsitaadiga

szr660 l oli väntvõll kuullaagrite peal. ta ilmselt käsitleb ka liuglaagreid ehk saalesid laagritena.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 09.09.2017 19:36:47 vasta tsitaadiga

Laager on laager, ei pea tingimata kuul olema.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CTR
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012




sõnum 09.09.2017 19:46:19 vasta tsitaadiga

Tesla ja apple ei kulu, lihtne.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 09.09.2017 20:13:17 vasta tsitaadiga

Kui sa küsid oma toote eest kõrget hinda, ning tegeled karmi konkurentsi tingimustes, pead kvaliteedile ekstra rõhku panema. Skoda puhul ei oodatagi midagi, regulaarne remont on iseenesestmõistetav, kuid Tesla ei saa endale sellist asja lubada. Iga väiksemgi probleem leiab arvukat kajastust, ning konkurendid viskavad mõnuga puid alla.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2017 21:44:04 vasta tsitaadiga

Kiire google arvab, et 100k miili kandis tuleb laagrid ikkagi ära vahetada.

See jutt on ulme, et 500kkm ja ühtegi rattalaagrit pole vahetatud.

tsitaat:
Christian said the Model S’s major issues have been mostly related to the car’s electric drive unit. Early in his ownership of the car, at about 25,000 miles, Tesla swapped his car’s drive unit out for a new one. (Quality issues on early drive units are well documented.) But since then, after about two years and an additional 75,000 miles of 90 percent city driving, Christian said his car has required only new tires, brake pads, ball joints and wheel bearings—totally normal, he said, for cars driving through pothole-ridden city streets.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2017 00:21:05 vasta tsitaadiga

Ma sõitsin vahepeal Sorentoga, millel pidas tehaselaager vastu 330k.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2017 06:00:44 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, 500tkm. Ei ole ulme vana auto puhul. MB w124 tagaratta rulllaager kestab alati üle 500tkm. Esimesed ehk veidi vähem, aga ei oska öelda kui palju. Samas ma ise ei igatse enam miljon sõitvat autot. Kui firmat ei pea siis ei tule iial sellist läbisõitu. Turvalisus on olulisem ja see kasvab aastatega
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2017 08:26:58 vasta tsitaadiga

täielik turvalisus saabub siis kui inimfaktor roolist ära võetakse.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 10.09.2017 09:07:11 vasta tsitaadiga

Miks sa nendes autopilootides nii kindel oled?
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CTR
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012




sõnum 10.09.2017 09:10:37 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
täielik turvalisus saabub siis kui inimfaktor roolist ära võetakse.

icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 10.09.2017 09:12:13 vasta tsitaadiga

CTR, su link on natuke katki servast.

MUUTUS: OLI
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2017 12:17:44 vasta tsitaadiga

Ega kellelgi kohe riiulist võtta ei ole FIAT 4323104? Mingi puksike lattrooli jaoks. Ostsin uue roolilati, kõik osanumbrid klapivad aga umbes 20 mm paremalst otsast lühem icon_redface.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
helpless
HV kasutaja
helpless

liitunud: 28.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2017 15:55:31 vasta tsitaadiga

Enne talve natuke kodutööd!

Kui mul on hetkel all 215/55R17 valuveljed. Siis olen kuulnud, et talvekuude puhul on mõistlik vaadata plekkvelgesi.
Ühesõnaga plaan on selline, et ma tahan eraldi "suvekuudeks ja talvekuudeks" nii velgesi+rehve - kui nii on õige nimetada. Kogu ringile!

Seega mis firma omi tasuks üldse vaadata? Ei taha mingit väga kehva asja ega ka kõige kallimat. Keskmine peaks sobima! icon_smile.gif
Kas plekkveljed peaks siis natuke väiksemad olema, näiteks 205/60R16?

Igasuguse hariva info eest olen väga tänulik. icon_smile.gif

_________________
Need to hear louder!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2017 16:03:19 vasta tsitaadiga

Alustuseks, millele sa neid otsid?

Mina ja mõned VAG'i mehed veel, kasutavad neid: http://www.alcar-stahlrad.com/EN/hybridrad
Näevad head välja ja pole minul igatahes nelja talvega roostetama hakanud.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
helpless
HV kasutaja
helpless

liitunud: 28.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2017 17:07:33 vasta tsitaadiga

Toyota avensis universaalile (2017). See mõõtude teema on okei mis ma kirjutasin?
Kes edasimüüja on neil muidu?

_________________
Need to hear louder!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2017 17:55:31 vasta tsitaadiga

helpless kirjutas:
Enne talve natuke kodutööd!

Kui mul on hetkel all 215/55R17 valuveljed. Siis olen kuulnud, et talvekuude puhul on mõistlik vaadata plekkvelgesi.
Ühesõnaga plaan on selline, et ma tahan eraldi "suvekuudeks ja talvekuudeks" nii velgesi+rehve - kui nii on õige nimetada. Kogu ringile!

kui meeldib aegajalt külksi lasta ja ei ole võimalik kuskil autot sulatada siis plekke ei soovita. Lumi jäätub sisekülgedele ära ja "kaalud" lähevad paigast ära. Valul saab kodarate vahelt ühtteist ära surkida.

_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fisher
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2017 21:36:23 vasta tsitaadiga

Soovitusi Mercedes 2010 C220 hoolduse/remondikohtadele? Auto on mõned korrad Lesven-is käinud ja võimalusel seda kohta väldiks.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2017 22:02:56 vasta tsitaadiga

Fisher kirjutas:
Soovitusi Mercedes 2010 C220 hoolduse/remondikohtadele? Auto on mõned korrad Lesven-is käinud ja võimalusel seda kohta väldiks.


Otsi üks kindel ja usaldusväärne koht. Minu kogemuse põhjal teevad enamik töökodasid nahka...
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 10.09.2017 22:03:23 vasta tsitaadiga

Silberauto
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2017 22:20:37 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2017 22:41:14 vasta tsitaadiga

Fisher, hort auto?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2017 10:21:25 vasta tsitaadiga

helpless kirjutas:
Toyota avensis universaalile (2017). See mõõtude teema on okei mis ma kirjutasin?
Kes edasimüüja on neil muidu?


Rehvirõhu andurid ka olemas?
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 11.09.2017 15:06:51 vasta tsitaadiga

üks häda ajab teist taga:

naise auto (2005 aasta skoda, salongist saati tema hoole all olnud) läks täna töökotta, kuna rooli keerates nõkutas ehk padi puru läinud.
ja ka muid hädasid. (Kütusefilter, pidurikettad jms)
Töö hind kokku ca 400-500€. Vist tasub korra papp veel alla lükata. Auto väärtus auto24 andmetel sinna 2600-3200€ vahel. Aga muidu hästi sõitnud. Pole pidanud töökojas käima. Pidurikettaid sai ainult mingi aeg vahetatud, kuluosa nagu ikka. Igatahes loodan, et kestab veel.

minu vana masin:
Seisis hoovis müügiks, 1500€ tahtsin oma VW sharani maha müüa, mis tööd vajab (turbo jamab, kliima puudu ja roolilatt ajab õli välja)
Aussie sõitis treilaga tagaukse sisse augu maja hoovis. Õnneks olid majanaabrid tunnistajad ja ta jättis teate, et "mõlkis mu autot" Mõlk = auk ukse sees.
Proovisin süü põhjustaja vastu ikka hea olla, kui tuli jutuga, et "mõlk". Mõtlesin, et mõlk on mõlk, et autol niigi mõlke peal ja pole probleemi, et lasen ta heasüdamlikult minema, aga hea, et ütlesin talle, et jõuan koju nädalavahetusel ja vaatan auto üle, siis võtan ühendust.

Kõik töökojad ütlesid, et uksevahetus (+värv) ehk ca 500€ minimaalselt. Võibolla tema kindlustus näeb, et pointless ja saan piisavalt raha, et auto siis maha kanda.

Auk kah:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2017 15:19:07 vasta tsitaadiga

Jeerum, ma mõtlesin et ikka vähemalt rusikasuurune auk ukses. icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 11.09.2017 15:24:32 vasta tsitaadiga

Ertai kirjutas:
Kõik töökojad ütlesid, et uksevahetus (+värv) ehk ca 500€ minimaalselt. Võibolla tema kindlustus näeb, et pointless ja saan piisavalt raha, et auto siis maha kanda.
Töökojad ikka reaalset auku nägid, või pakkusid nad samuti huupi hullema olukorra järgi, kus keegi on oma kärukonksu teisele salongi tagurdanud ja kõik deformeerunud. See väike augukese lappimine ei tohiks küll ülejõukäiv olla. Vanasti sai neid roosteauke igast kohtade peal lapitud ja keegi ei rääkinud, et iga augu pärast tuleb terve detail/auto välja vahetada.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2017 15:28:33 vasta tsitaadiga

Ertai, pahtel peale ja uks värvimisse. Max 150 eur ja asi näeb nagu uus sul välja.

Kui ainuüksi roostes tiivad nn uueks on 100 eur, kuidas siis see uks nii palju peaks olema?

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2017 15:44:26 vasta tsitaadiga

seliseid ''kivitäkkeid'' ei parandatagi. Need ilmestavad autot thumbs_up.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 11.09.2017 15:48:05 vasta tsitaadiga

Töökojad nii panid, kohe 3 tükki.
Võibolla ei viitsi tegeleda või nõuavad head raha. Mine tea.
Võin vandilt 200€ ka küsida ja asi ok.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 11.09.2017 15:49:26 vasta tsitaadiga

Miks ta peaks 200 maksma? Ma küll ei maksaks vaid pigem laseks sellega kindlustusel tegeleda.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 11.09.2017 15:52:16 vasta tsitaadiga

Mul paar aastat tagasi tagurdati uks lömmi, kirjake oli kojamehe vahel. Küsisin 100euri, mõlk oli kõrralik, pool ust sees. Lasin mõlgi välja võtta, kerge täke jäi, pole hullu.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 11.09.2017 15:55:53 vasta tsitaadiga

Mul kunagi viru väravate juures üks tagurdas ukse mõlki. Küsis, et palju raha tahan...ütlesin 500 krooni sobib küll.... selle peale ütles, et see on liiga vähe ja andis tonni thumbs_up.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2017 16:01:21 vasta tsitaadiga

Ertai kirjutas:
Töökojad nii panid, kohe 3 tükki.
Võibolla ei viitsi tegeleda või nõuavad head raha. Mine tea.
Võin vandilt 200€ ka küsida ja asi ok.

Sest su jutus oli sõna kindlustus ka sees?

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
helpless
HV kasutaja
helpless

liitunud: 28.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2017 18:24:17 vasta tsitaadiga

tsihh kirjutas:
helpless kirjutas:
Toyota avensis universaalile (2017). See mõõtude teema on okei mis ma kirjutasin?
Kes edasimüüja on neil muidu?


Rehvirõhu andurid ka olemas?

Rehvirõhu hoiatussüsteem on peal - kui see on see. icon_smile.gif

_________________
Need to hear louder!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 11.09.2017 18:27:12 vasta tsitaadiga

Kui on passiivne, siis pole midagi teha vaja vist. Aktiivsete anduritega arvesta kindluse mõttes, et lisaveljed = lisakomplekt andureid.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2017 18:33:26 vasta tsitaadiga

Ringteel avanes selline vaatepilt nüüd õhtul. Atko ront nagu ikka.


Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2017 20:49:27 vasta tsitaadiga

http://tehnika.postimees.ee/4239385/diiselautodega-on-varsti-toesti-koik-isegi-maailma-suurim-turg-hiina-keelab-need-ara
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.09.2017 21:33:02 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
http://tehnika.postimees.ee/4239385/diiselautodega-on-varsti-toesti-koik-isegi-maailma-suurim-turg-hiina-keelab-need-ara


Ma arvan, et see VW skandaal tuli kokkuvõttes maailmale kõvasti kasuks. Muidu poleks see diislite lõpp nii kiiresti kätte tulnud.

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 11.09.2017 21:42:16 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:
Early Access kirjutas:
http://tehnika.postimees.ee/4239385/diiselautodega-on-varsti-toesti-koik-isegi-maailma-suurim-turg-hiina-keelab-need-ara


Ma arvan, et see VW skandaal tuli kokkuvõttes maailmale kõvasti kasuks. Muidu poleks see diislite lõpp nii kiiresti kätte tulnud.


Kindlasti eelistaksin elektriautosid tänavatel näha kui fossiilkütustega masinaid.
Puhtam, vaiksem icon_smile.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2017 21:45:45 vasta tsitaadiga

Ertai kirjutas:
XR kirjutas:
Early Access kirjutas:
http://tehnika.postimees.ee/4239385/diiselautodega-on-varsti-toesti-koik-isegi-maailma-suurim-turg-hiina-keelab-need-ara


Ma arvan, et see VW skandaal tuli kokkuvõttes maailmale kõvasti kasuks. Muidu poleks see diislite lõpp nii kiiresti kätte tulnud.


Kindlasti eelistaksin elektriautosid tänavatel näha kui fossiilkütustega masinaid.
Puhtam, vaiksem icon_smile.gif
'


_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 11.09.2017 22:12:01 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
http://tehnika.postimees.ee/4239385/diiselautodega-on-varsti-toesti-koik-isegi-maailma-suurim-turg-hiina-keelab-need-ara


Lisaks on nad päris agressiivselt hakanud nö rohelisse energiasse panustama.
Kui nad oma elektrivõrgu ka suudavad samas tempos võimsamaks teha (eeldusel, et elektriautod seal massidesse lähevad) siis on tegemist üsna suure saavutusega selles valdkonnas.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 11.09.2017 22:32:26 vasta tsitaadiga

Saksas tähenda see ju saastamise tõusu 30% icon_lol.gif
Hiina ehitab küll hunnikuga tuumajaamu, aga neid ikka veel rohkem vaja.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.09.2017 23:35:49 vasta tsitaadiga

http://www.auto-motor-und-sport.de/news/audi-r8-v10-rws-2017-heckantrieb-iaa-preise-daten-12562820.html

Samal ajal kui BMW uus M5 tuleb neliveoline, tuleb Audi välja hoopis tagaveolise R8 RWS erimudeliga icon_eek.gif icon_biggrin.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2017 23:48:09 vasta tsitaadiga

No Lambo juba ammu teinud Gallardost ja Huracànist tagaveolisi variante, eks Audi peab ikka ka järgi tegema. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CTR
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012




sõnum 12.09.2017 00:29:30 vasta tsitaadiga

Loogiline käik, R8 ja Lambo nagu Toyota ja Lexus..
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2017 00:52:24 vasta tsitaadiga

CTR kirjutas:
Loogiline käik, R8 ja Lambo nagu Toyota ja Lexus..
Not sure if trolling or just stupid icon_lol.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.4 (Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 521, 522, 523 ... 762, 763, 764  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.