|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
07.09.2017 18:48:02
|
|
|
| Kas Telia on hakanud VBR'i kasutama või see Realtime Graphs Traffic leht ruuteris näitab aiateibaid? LG teleris mängib kanal 2 ja ruuteri arvates jookseb stream vahemikus 13-20Mbit/s.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
merz
HV kasutaja
liitunud: 30.05.2007
|
07.09.2017 19:13:46
|
|
|
| Kas keegi on proovinud, kui sissetuleva optika konverteri otsa panna smart switch ja sealt Telia TV vlan eraldi otse digiboksi suunata, kas sedasi toimib? (Ilma Telia ruuterita).
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
07.09.2017 19:24:38
|
|
|
| JazZ kirjutas: |
| Kas Telia on hakanud VBR'i kasutama või see Realtime Graphs Traffic leht ruuteris näitab aiateibaid? LG teleris mängib kanal 2 ja ruuteri arvates jookseb stream vahemikus 13-20Mbit/s. |
Teibaid näitab...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
07.09.2017 19:56:28
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
indrekp, sa jätad tähelepanuta, et antud puldi ideoloogia põhineb siiski hääljuhtimisel, mida Telia tulevikupult niikuinii ei oma ja kui ka oleks mikker sees siis selle magnet korjaks ainult tolmu endasse, muud ta ei suudaks teha.
Kogu hääljuhtimine maailmas on suuresti inglisa, saksa ja paari keele põhine veel. Kuidas su tuttava vanamammi või onust klient sinna push eni key räägib, tahaks küll kuulda. |
Kes hääljuhtimisest rääkis, mina mitte, ma tean, et hääljuhtimise edulugu on 0, seda nii maailmast kui isegi omast käest olles tarbinud Samsungi hääljuhtimisega telerit.
Rääkisin näiteks sõrmejäljest, isikustatud televisiooniteenusest ja personaalsest sisu kuvamisest. See tuleb, selleks ei pea selgeltnägija olema.
| merz kirjutas: |
| Kas keegi on proovinud, kui sissetuleva optika konverteri otsa panna smart switch ja sealt Telia TV vlan eraldi otse digiboksi suunata, kas sedasi toimib? (Ilma Telia ruuterita). |
Toimib.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
merz
HV kasutaja
liitunud: 30.05.2007
|
07.09.2017 20:08:50
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| merz kirjutas: |
| Kas keegi on proovinud, kui sissetuleva optika konverteri otsa panna smart switch ja sealt Telia TV vlan eraldi otse digiboksi suunata, kas sedasi toimib? (Ilma Telia ruuterita). |
Toimib. |
Ok.
Kas IGMP snooping on oluline sel juhul?
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
07.09.2017 21:23:49
|
|
|
| merz kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
| merz kirjutas: |
| Kas keegi on proovinud, kui sissetuleva optika konverteri otsa panna smart switch ja sealt Telia TV vlan eraldi otse digiboksi suunata, kas sedasi toimib? (Ilma Telia ruuterita). |
Toimib. |
Ok.
Kas IGMP snooping on oluline sel juhul? |
ei, vlan4 vastavasse porti ja toimib.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
07.09.2017 21:29:38
|
|
|
| merz, sealt tuleb siis ainult tv, kui arvad et paneks teleka taha switchi, et võtta telekale internet veel samast kaablist siis ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
merz
HV kasutaja
liitunud: 30.05.2007
|
08.09.2017 08:06:59
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| merz, sealt tuleb siis ainult tv, kui arvad et paneks teleka taha switchi, et võtta telekale internet veel samast kaablist siis ei saa. |
Ma tv-d ainult tahakski. Teoreetiliselt, kas kaks digiboksi ka sedasi tööle saaks?
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tompa
HV kasutaja
liitunud: 11.02.2014
|
08.09.2017 08:28:55
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
see on enam kui 99% kindel, et Telia lükkas selle aja juba enne augusti edasi teadmata ajaks.
vahepeal selgus, et k2 ja tv3 kaovad vabalevist ning neid liitumisi jagub veel vast kuu võ paar.
samal ajal paugutasid äikesetormid ja tööd oli ka sellega. |
Ma ei saa aru kuidas need uued kliendid vana kinni panekut mõjutada saavad?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
08.09.2017 08:36:56
|
|
|
| Tompa kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
see on enam kui 99% kindel, et Telia lükkas selle aja juba enne augusti edasi teadmata ajaks.
vahepeal selgus, et k2 ja tv3 kaovad vabalevist ning neid liitumisi jagub veel vast kuu võ paar.
samal ajal paugutasid äikesetormid ja tööd oli ka sellega. |
Ma ei saa aru kuidas need uued kliendid vana kinni panekut mõjutada saavad?  |
Kõigest ei peagi aru saama aga digiboksid on otsakorral (on juurde tulemas) ning tehnikutel on tööd paigaldustega palju. Amino klient vajab uut boksi ja ka tehniku abi.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
08.09.2017 08:51:09
|
|
|
| Tompa kirjutas: |
Ma ei saa aru kuidas need uued kliendid vana kinni panekut mõjutada saavad?  |
Oleks jah, et pildist ilma jäävad kliendid vait oleksid ja edasi maksaksid, poleks probleemi, aga need sunnikud hakkavad ju hädaldama ning uusi bokse nõudma. Telia tegutsemise kiirus on aga kõigile teada.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
08.09.2017 08:59:58
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| Tompa kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
see on enam kui 99% kindel, et Telia lükkas selle aja juba enne augusti edasi teadmata ajaks.
vahepeal selgus, et k2 ja tv3 kaovad vabalevist ning neid liitumisi jagub veel vast kuu võ paar.
samal ajal paugutasid äikesetormid ja tööd oli ka sellega. |
Ma ei saa aru kuidas need uued kliendid vana kinni panekut mõjutada saavad?  |
Kõigest ei peagi aru saama aga digiboksid on otsakorral (on juurde tulemas) ning tehnikutel on tööd paigaldustega palju. Amino klient vajab uut boksi ja ka tehniku abi. |
Tellite "uusi" arriseid juurde või.... https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9583574#9583574 ?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
08.09.2017 09:05:34
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Tellite "uusi" arriseid juurde või.... |
Vahet pole, uued või vanad, pappi toovad sisse ikka ühtemoodi. Seega, milleks pingutada.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
08.09.2017 09:10:56
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| Tellite "uusi" arriseid juurde või.... |
Vahet pole, uued või vanad, pappi toovad sisse ikka ühtemoodi. Seega, milleks pingutada.
|
No uue puhul ma oleks ehk motorola ära vahetanud
Pole nagu mõtet vahetada 6 aastat vana digiboks 2-3 aastat vana seadme vastu vms
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
08.09.2017 09:17:21
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
Kes hääljuhtimisest rääkis, mina mitte, ma tean, et hääljuhtimise edulugu on 0, seda nii maailmast kui isegi omast käest olles tarbinud Samsungi hääljuhtimisega telerit.
Rääkisin näiteks sõrmejäljest, isikustatud televisiooniteenusest ja personaalsest sisu kuvamisest. See tuleb, selleks ei pea selgeltnägija olema.
|
... kivi all elad? Amazoni Echo ja Alexa, Goolge Home kodujuhtimise lahendustest oled midagi kuulnud? Samuti töötavad Samsung ja Microsoft sarnaste lahenduste kallal ikka väga aktiivselt. Tundub, et Telia üritab taas põikpäiselt oma teed minna ja kinnisilmi ignoreerida kõike seda, mis maailmas tegelikult toimub. Pigem oleks õige suund integreerida oma teenus toimimia koos suurte poiste lahendustega, siis on vähegi lootust, et kohalik teenus kiratsema ei jää. Telia ei pea kokku panema kliendi jaoks tema isiklikku teenust, vaid seda peaks teha saama klient ise, Telia peaks lihtsalt võimaldama seda ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tompa
HV kasutaja
liitunud: 11.02.2014
|
08.09.2017 09:26:31
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| Tompa kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
see on enam kui 99% kindel, et Telia lükkas selle aja juba enne augusti edasi teadmata ajaks.
vahepeal selgus, et k2 ja tv3 kaovad vabalevist ning neid liitumisi jagub veel vast kuu võ paar.
samal ajal paugutasid äikesetormid ja tööd oli ka sellega. |
Ma ei saa aru kuidas need uued kliendid vana kinni panekut mõjutada saavad?  |
Kõigest ei peagi aru saama aga digiboksid on otsakorral (on juurde tulemas) ning tehnikutel on tööd paigaldustega palju. Amino klient vajab uut boksi ja ka tehniku abi. |
Kui boksid otsas, siis küll halvasti. Amino boksi vahetuseks on tehnikut vaja?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DamienDK
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2005
|
08.09.2017 09:39:55
|
|
|
| Tompa kirjutas: |
Amino boksi vahetuseks on tehnikut vaja?  |
70+ üksi elaval mammil jah (ja selliseid on üllatavalt palju).
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avax
HV Guru

liitunud: 10.10.2005
|
08.09.2017 09:42:21
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
Kes hääljuhtimisest rääkis, mina mitte, ma tean, et hääljuhtimise edulugu on 0, seda nii maailmast kui isegi omast käest olles tarbinud Samsungi hääljuhtimisega telerit.
Rääkisin näiteks sõrmejäljest, isikustatud televisiooniteenusest ja personaalsest sisu kuvamisest. See tuleb, selleks ei pea selgeltnägija olema.
|
... kivi all elad? Amazoni Echo ja Alexa, Goolge Home kodujuhtimise lahendustest oled midagi kuulnud? Samuti töötavad Samsung ja Microsoft sarnaste lahenduste kallal ikka väga aktiivselt. Tundub, et Telia üritab taas põikpäiselt oma teed minna ja kinnisilmi ignoreerida kõike seda, mis maailmas tegelikult toimub. Pigem oleks õige suund integreerida oma teenus toimimia koos suurte poiste lahendustega, siis on vähegi lootust, et kohalik teenus kiratsema ei jää. Telia ei pea kokku panema kliendi jaoks tema isiklikku teenust, vaid seda peaks teha saama klient ise, Telia peaks lihtsalt võimaldama seda ... |
Kui teenusepakkuja ei viitsi siis tehku parem API lahti ja lasku idufirmadel seal peal elada ning õitseda. "Vunk" idukiirendi ju selle jaoks loodi, miks siis ühtegi tulemust ette näidata pole?
|
|
| Kommentaarid: 271 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
213 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
08.09.2017 10:57:25
|
|
|
Amino boxe on siis endiselt väga palju kasutusel, kui Telial ei jätku uusi asenduseks. Ja see vana teema, et nad ikkagi ei julge veel vana menüüd kinni keerata. (Kuigi see on oi kui paha ja 100 nupuga toimiv asi krdi stagnantidele ja progressi pidurdajatele )
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
08.09.2017 11:24:29
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
Kes hääljuhtimisest rääkis, mina mitte, ma tean, et hääljuhtimise edulugu on 0, seda nii maailmast kui isegi omast käest olles tarbinud Samsungi hääljuhtimisega telerit.
Rääkisin näiteks sõrmejäljest, isikustatud televisiooniteenusest ja personaalsest sisu kuvamisest. See tuleb, selleks ei pea selgeltnägija olema.
|
... kivi all elad? Amazoni Echo ja Alexa, Goolge Home kodujuhtimise lahendustest oled midagi kuulnud? Samuti töötavad Samsung ja Microsoft sarnaste lahenduste kallal ikka väga aktiivselt. Tundub, et Telia üritab taas põikpäiselt oma teed minna ja kinnisilmi ignoreerida kõike seda, mis maailmas tegelikult toimub. Pigem oleks õige suund integreerida oma teenus toimimia koos suurte poiste lahendustega, siis on vähegi lootust, et kohalik teenus kiratsema ei jää. Telia ei pea kokku panema kliendi jaoks tema isiklikku teenust, vaid seda peaks teha saama klient ise, Telia peaks lihtsalt võimaldama seda ... |
uhh, ma olen selle teema jälgimisest kõrvale tõmbunud ja näedsa, intsu postituse maha maganud
Kuna indrekp rääkis tulevikust, võrreldes Teliat ja Samsungi uut lahendust, siis oleks võinud ennast ka kurssi viia selle Samsungiga saabunud tuleviku üle, ning seal on just hääljuhtimisele panustatud (kas järjekordselt, sest kunagi ju oli, on iseasi)
Kes aga IFA uudistel silma peal hoidsid, siis näiteks Alexa on integreerumas üha enamatesse seadmetesse, pole vaja mingit eraldi pulti ega jubinat.
Google Home ei maga samuti mitte, uudiseid, kuhu seda topitakse on hetkel vähem välja käidud.
Muidugi tuleb silmas pidada, nagu varasemalt mainisin, et pead oskama heal tasemel hääldada teatud maailma suurrahvaste keeli, et saada osa ühestki neist hääljuhtimise tulevikulahendusest, sest eesti keelest ei hakka nad niipea aru saama.
Isegi pesumasinad, ressiiverid ja kohvikannud oskavad inimesega juba rääkida, ilmselt 2o18 aasta jaekaubanduse mudelid kõik.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
08.09.2017 11:30:54
|
|
|
Hirmus värk, kuhu see jõuab.
Võib arvata, et tulevikus aitab suvaline keedukann või pesumasin koolilapsel matemaatika ja füüsika ülesandeid lahendada.
viimati muutis seeru 08.09.2017 11:33:12, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
08.09.2017 11:32:47
|
|
|
seeru, Telia näitab tulevikku teed
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
08.09.2017 11:37:04
|
|
|
| merz kirjutas: |
| KillFrenzy kirjutas: |
| merz, sealt tuleb siis ainult tv, kui arvad et paneks teleka taha switchi, et võtta telekale internet veel samast kaablist siis ei saa. |
Ma tv-d ainult tahakski. Teoreetiliselt, kas kaks digiboksi ka sedasi tööle saaks? |
Saab.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
08.09.2017 12:57:19
|
|
|
| seeru kirjutas: |
Hirmus värk, kuhu see jõuab.
Võib arvata, et tulevikus aitab suvaline keedukann või pesumasin koolilapsel matemaatika ja füüsika ülesandeid lahendada. |
Mhmh, õhtul hakkab pesumasin vastu vaidlema, et kannata veel paar tunnikest käivitamisega, praegu on elektri börsihind laes.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
08.09.2017 13:03:42
|
|
|
| ivokas, sellise lahendusega nutipistikud on juba olemas ja kasutusel Eesti kodudes kusjuures. Jälgivad elektri hinda börsil.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
08.09.2017 13:53:55
|
|
|
| ot: |
Mineviku hind ei anna mingit infot tuleviku kohta.
Ehk et kui pesumasina tsükli käivitamise hetkel on hind madal, siis 1 minuti pärast võib hind laes olla.
Masin laseb vee välja ja hakkab uuesti madalat hind ootama?
Lihtsalt boilerisse vee soojendamisel on asjal veel jumet, seal võib seda sisse-välja klõpsida et soodsaid hindu ära kasutada.
|
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
08.09.2017 14:05:53
|
|
|
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
08.09.2017 14:59:26
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
Kes hääljuhtimisest rääkis, mina mitte, ma tean, et hääljuhtimise edulugu on 0, seda nii maailmast kui isegi omast käest olles tarbinud Samsungi hääljuhtimisega telerit.
Rääkisin näiteks sõrmejäljest, isikustatud televisiooniteenusest ja personaalsest sisu kuvamisest. See tuleb, selleks ei pea selgeltnägija olema.
|
... kivi all elad? Amazoni Echo ja Alexa, Goolge Home kodujuhtimise lahendustest oled midagi kuulnud? Samuti töötavad Samsung ja Microsoft sarnaste lahenduste kallal ikka väga aktiivselt. Tundub, et Telia üritab taas põikpäiselt oma teed minna ja kinnisilmi ignoreerida kõike seda, mis maailmas tegelikult toimub. Pigem oleks õige suund integreerida oma teenus toimimia koos suurte poiste lahendustega, siis on vähegi lootust, et kohalik teenus kiratsema ei jää. Telia ei pea kokku panema kliendi jaoks tema isiklikku teenust, vaid seda peaks teha saama klient ise, Telia peaks lihtsalt võimaldama seda ... |
Siin sa paned korra veel mulle sõnu suhu. Ma ei rääkinud nutikodust ja nutiseadmete digiabilistest.
Televiisori enda ja digiboksi enda hääljuhtimine unustage ära, seda ei ole ega tule. Oli üks telekom kes asja inglise keeles valmis ehitas, kasutajatekogemus näitas, et seda lihtsalt ei kasutata, isegi kui see enamvähem toimis.
Kui Siiri või Alexa vms. eestikeeles suudab mulle leida seriaali "walking dead" siis palun, IP poole pealt takistust pole seda Arrise või mõnda teise digiboksi kuvada. See on puhtalt digiabiline mis kodus kõiki tegevusi teha saaks ja see on kindla huvigrupi kasutusviis. Isiklikult tunneks pisut ebamugavalt kui Alexa mind kodus koguaeg kuulaks.
Mina räägin veelkord sellest, et teler ja digiboks ning nende puldid EI peaks saama hääljuhtimist.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
08.09.2017 15:41:40
|
|
|
indrekp, siis sa elad endiselt kivi all ja su kujutlusvõime on äärmiselt piiratud. Rääkides tulevikulahendustest, siis on kogu multimeedia suundumas kodujuhtimise lahenduse alla, olgu selleks siis hääl või mingid muud käsklused. Tulevikulahendus ei ole mitte Telia TV, vaid inimese soovidele vastamine. Telia TV võib olla selles ahelas üks komponent, kui mõistab ennast neisse lahendustesse targalt integreedia. Paraku tundub, et üritatakse ikka meeleheitlikult ise jalgrattast leiutada, maetakse arendusse krt teab palju raha ja mõne aasta möödudes ollakse taas samas kohas tagasi. Ma ei võta seda kõike laest, Telia on aegade algusest peale sünnitanud piisavalt palju teenuseid, mille lubatud mahus arendamine on üle jõu käinud. Miks ikka ja jälle taas samasse ämbrisse astuda?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avax
HV Guru

liitunud: 10.10.2005
|
08.09.2017 16:12:03
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| Isiklikult tunneks pisut ebamugavalt kui Alexa mind kodus koguaeg kuulaks. |
Milliseid näiteid sa pidevalt pealt kuulavast (kodusest) nutuseadmestikust vajad?
|
|
| Kommentaarid: 271 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
213 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
08.09.2017 18:39:24
|
|
|
DigeBeni, kõik on arusaadav, TeliaTV on arenenud koos ajaga ning iga asi tuleb ja on omal ajal omal kohal. TeliaTV ei tahagi olla tulevikus täesti ees vaid käia kaasas ajaga kuigi mingil hetkel olen nimetanud TeliaTV menüüd tuleviku menüüks ning pulti tuleviku puldiks, see oli juba ligi 5 aastat tagasi ning täna on see olevik.
Vaja ongi koguaeg arendada ja see kas klient TeliaTVd ka tulevikus tarbib, on juba kliendi teha. Ma näen, et foorumi kontingent ei ole eriti muutuv, enamik on ikka need teenuse tarbijad.
Küllap tulevikus on ka TeliaTV pisut rohkem kodusse sisse ehitatud aga ma ei näe, et see kodujuhtimine nüüd nii massidesse läinud oleks, et millestki nagu rongist oleks oht maha jääda.
Liiga utoopiline visioon ei ole ka mõistlik, arvad, et need memmed on meil varsti kõik "nutikodudes"?
Ehk siis implementeerime TV teenuse erinevatesse nutiabilistesse ja siis vaatame nutuse näoga kulutatud rahapatakat ja olematut kasutajaskonda?
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ints45
HV vaatleja
liitunud: 28.05.2015
|
08.09.2017 20:56:53
|
|
|
Mis jama motorola boxiga juhtunud on?Tulin puhkuselt, panin boxi võrku see venib nagu pentium 1 ja hd video eriti kava kuvamine iga liigutuse peale keerutab 10sekki rõngast(uus nuti,uus menüü)
Vana amino oma menüüga teises toas nagu püss selle kõrval.Sunnitakse vägisi Arriseid ostma või?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
09.09.2017 00:21:37
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
Vaja ongi koguaeg arendada ja see kas klient TeliaTVd ka tulevikus tarbib, on juba kliendi teha. Ma näen, et foorumi kontingent ei ole eriti muutuv, enamik on ikka need teenuse tarbijad.
Küllap tulevikus on ka TeliaTV pisut rohkem kodusse sisse ehitatud aga ma ei näe, et see kodujuhtimine nüüd nii massidesse läinud oleks, et millestki nagu rongist oleks oht maha jääda.
|
Telia proovib ja pingutab, kuid siiani pole näha, et kellelgi maailmas oleks TV Live ja Youtube laadne teenus mõnusalt ühte menüüsse kokku sulatada õnnestunud.
Üksikud friigid muidugi on alati igale asjale olemas.
Live tv ~umbes 70% kasutajaid. Youtube laadne teenus - saateid mis esitab Live TV healjuhul pingutatult umbes ~7% kasutajaid. Ülejäänud ei ole mainimisväärt.
Või on keegi kes vaatab Netflixist jalgpalli, korvpalli, tennist... kasvõi AK-d?
Poisikesed, saage vanemaks natuke.
See, mis Netflixi kaudu on justkui äge mängufilm, milliseid hommikust õhtuni vaadata, ei huvita laias laastus eriti mitte kedagi.
(teleauditooriumite uuringute statistikast lähtudes.)
Telia võiks teha korraliku TV teenuse, kui nad juba võtsid selle koorma kanda. Ja teha korraliku TV teenuse menüü.
Igasugune Foxplay ja videolaenutuse sarnane teenus, millele on ülesse ehitatud noolemäng ja millel on ka mingi mõte olemas, on täiesti kolmandajärguline. Võiks sellest juba aru saada ja teha sinna mingi eraldi prioriteediga menüü.
Maailm on muutumistuhinas küll, aga ma ei kujuta ette, et nüüd kõik hakkavad nt. oma maju (ümber)ehitama katus allpoole, lihtsalt selleks et teha teistmoodi... Ja kui ei tee, siis...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
09.09.2017 10:37:17
|
|
|
| ints45 kirjutas: |
Mis jama motorola boxiga juhtunud on?Tulin puhkuselt, panin boxi võrku see venib nagu pentium 1 ja hd video eriti kava kuvamine iga liigutuse peale keerutab 10sekki rõngast(uus nuti,uus menüü)
|
Eks see on nagu iga asjaga siin maailmas: võta 7 aastat vana celeron ja proovi mingi ajaleht avada.
Motorola VIP1003 ja sugulased ei jaksa uuemat tarkvara jooksutada.
Mitte, et raud lahja oleks - tarkvara progetakse ägedate "vahenditega", mitte keegi ei kirjuta koodi.
Lasin ise kah lolli peaga VIP1003-le nädal tagasi uue puldi BACK nupuga uue softi peale ja ei jõudnud end pärast ära kiruda. Õnneks on nüüd vana menüüga boks jälle.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
09.09.2017 10:39:38
|
|
|
p2ep, helistasid ja küsisid rahulikult vana tagasi?
Ses suhtes nad võiks selle uue motorola peale natuke inimlikuks teha. Muidu peale uuendamist tuleb selline kõnede laine, et hoia ja keela
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
09.09.2017 10:52:11
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| p2ep, helistasid ja küsisid rahulikult vana tagasi? |
Jep.
No see ei ole normaalne, mis uus menüü sellel boksil teeb. Kuuldavasti olla enne normaalsem kiirus, aga ju seal midagi uuendati ...
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
09.09.2017 11:00:05
|
|
|
Arrist pähe ei määritudki?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
09.09.2017 11:09:15
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Arrist pähe ei määritudki?  |
Ma ütlesin kohe, et näe pointi sada raha asja eest teist taga välja käia, kui siiani sai sama seadmega normaalselt hakkama.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bingo
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2005
|
09.09.2017 15:11:31
|
|
|
| Kas saaks salvestustes kordused välja jätta? Kui see liiga keeruline, siis teeks nagu vanas TV kava menüüs oli, valikud - kustuta salvestus ja kustuta kogu seriaal.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
09.09.2017 16:11:01
|
|
|
| bingo kirjutas: |
| Kas saaks salvestustes kordused välja jätta? Kui see liiga keeruline, siis teeks nagu vanas TV kava menüüs oli, valikud - kustuta salvestus ja kustuta kogu seriaal. |
Plaanisin taaskord raporteerida, et ei pandaks salvestuste kausta korduseid. Saan aru, et EPG ilmselt ei ütle, et tegemist on kordusega ja lastakse sama ID numbriga saaded aga kausta kokku AGA, see peab korda saama.
Kustuta salvestus jms. on üks võimalik versioon, pakume välja.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
09.09.2017 17:41:00
|
|
|
Välja pakutud on need ideed aastaid tagasi, pigem küsi, millal saab?
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dag
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2002
|
09.09.2017 21:07:14
|
|
|
Mul selline lihtne küsimus :
Kas kuidagi saab telia tv - l subtiitritele musta tausta panna/lisada?
vaatan national geographic u narkoäri - sela jutt mehhiko keelne ja subtiitrid jooksevad kokku - ei näe ei ingliskeelseid, ega eestikeelseid
välja ka ei taha eesti omasid lülitada, kuna neid loeks hea meelega lisaks
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
09.09.2017 21:16:39
|
|
|
Dag, see võimalus tarbija poolseks seadistamiseks oleks ulme.
Muuta saab seda aga kanali edastaja, ehk siis küsimus on puhtalt edastamise kvaliteedis. NC ei viitsi subtiitrite loetavusega lihtsalt tegeleda.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
09.09.2017 21:20:00
|
|
|
Kas NC subid mitte sisse polnud põletatud või on taas nüüd sisse/välja lülitatavad?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
09.09.2017 23:19:00
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
Dag, see võimalus tarbija poolseks seadistamiseks oleks ulme.
Muuta saab seda aga kanali edastaja, ehk siis küsimus on puhtalt edastamise kvaliteedis. NC ei viitsi subtiitrite loetavusega lihtsalt tegeleda. |
Mismõttes ulme? Supakad paneb peale ju digiboksi player
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
09.09.2017 23:21:01
|
|
|
Renka, kas Telia arendus on tausta loomiseks võimeline?
Ma seda ütlengi, et ulme.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
09.09.2017 23:33:47
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Kas NC subid mitte sisse polnud põletatud või on taas nüüd sisse/välja lülitatavad? |
Asi oli pro, kui olid sisse põletatud ja asi läks tatiks nende viimaste sub versioonidega mingi juba pikalt jupp aega tagasi, kui ei ole enam sissepõletatud ja lugeda on ka suht võimatu neid subtiitreid.
Sama asi FoxLife ja FOX.
Kogu sellele seltskonnale kes haldab FOX, FoxLife ja NatGeo subtiitreid on kümneid kordi teada antud probleemist, kuid täielikult ignoreeritakse ega ei vastata ühelegi küsimusele. Vastav teavituse kanal netis isegi suleti.
See sub jama paistab eriti Telia kaudu.
Starmani "Üle õhu" on vist siiamaani sissepõletatud ja asi peaks sealt kaudu loetav välja nägema.
viimati muutis seeru 09.09.2017 23:37:19, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
09.09.2017 23:34:03
|
|
|
No vaadates kuidas nad oma TV UI'd on suutnud viimase nelja aasta jooksul arendada siis tõesti ei tasu sealt midagi oodata.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
09.09.2017 23:35:21
|
|
|
No just. Seda ma räägingi.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
11.09.2017 14:35:37
|
|
|
| seeru kirjutas: |
Amino boxe on siis endiselt väga palju kasutusel, kui Telial ei jätku uusi asenduseks. Ja see vana teema, et nad ikkagi ei julge veel vana menüüd kinni keerata. (Kuigi see on oi kui paha ja 100 nupuga toimiv asi krdi stagnantidele ja progressi pidurdajatele ) |
Probleem pole lihtsalt selles, et ei julge. Telia ei hakka ometi endale jalga tulistama. TV3 ja K2 kadumine vabalevist tekitas turule hunniku potentsiaalseid uusi kliente, kes on tegelikkuses sundseisus - tuleb valida Viasat, Starman-Elisa või Telia, et kanaleid edasi näha. Neid kliente pole vähe ja arvestades meie konnatiiki, on iga klient operaatoritel arvel.
Oleks väga idiootlik minna ühtaegu püüdma uusi kliente ja samal ajal Aminot maha tappes kaotada olemasolevaid, kuna ressurssidest ei jätku mõlema katmiseks. Lisame sinna veel suvised äikese tekitatud probleemid. Ainus lahendus ongi Amino osas tähtaaja edasilükkamine.
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|