Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 843, 844, 845 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 07.09.2017 18:48:02 vasta tsitaadiga

Kas Telia on hakanud VBR'i kasutama või see Realtime Graphs Traffic leht ruuteris näitab aiateibaid? LG teleris mängib kanal 2 ja ruuteri arvates jookseb stream vahemikus 13-20Mbit/s.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merz
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2017 19:13:46 vasta tsitaadiga

Kas keegi on proovinud, kui sissetuleva optika konverteri otsa panna smart switch ja sealt Telia TV vlan eraldi otse digiboksi suunata, kas sedasi toimib? (Ilma Telia ruuterita).
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2017 19:24:38 vasta tsitaadiga

JazZ kirjutas:
Kas Telia on hakanud VBR'i kasutama või see Realtime Graphs Traffic leht ruuteris näitab aiateibaid? LG teleris mängib kanal 2 ja ruuteri arvates jookseb stream vahemikus 13-20Mbit/s.


Teibaid näitab... icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2017 19:56:28 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
indrekp, sa jätad tähelepanuta, et antud puldi ideoloogia põhineb siiski hääljuhtimisel, mida Telia tulevikupult niikuinii ei oma ja kui ka oleks mikker sees siis selle magnet korjaks ainult tolmu endasse, muud ta ei suudaks teha.
Kogu hääljuhtimine maailmas on suuresti inglisa, saksa ja paari keele põhine veel. Kuidas su tuttava vanamammi või onust klient sinna push eni key räägib, tahaks küll kuulda.


Kes hääljuhtimisest rääkis, mina mitte, ma tean, et hääljuhtimise edulugu on 0, seda nii maailmast kui isegi omast käest olles tarbinud Samsungi hääljuhtimisega telerit.
Rääkisin näiteks sõrmejäljest, isikustatud televisiooniteenusest ja personaalsest sisu kuvamisest. See tuleb, selleks ei pea selgeltnägija olema.

merz kirjutas:
Kas keegi on proovinud, kui sissetuleva optika konverteri otsa panna smart switch ja sealt Telia TV vlan eraldi otse digiboksi suunata, kas sedasi toimib? (Ilma Telia ruuterita).


Toimib.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merz
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2017 20:08:50 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:

merz kirjutas:
Kas keegi on proovinud, kui sissetuleva optika konverteri otsa panna smart switch ja sealt Telia TV vlan eraldi otse digiboksi suunata, kas sedasi toimib? (Ilma Telia ruuterita).


Toimib.

Ok.
Kas IGMP snooping on oluline sel juhul?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2017 21:23:49 vasta tsitaadiga

merz kirjutas:
indrekp kirjutas:

merz kirjutas:
Kas keegi on proovinud, kui sissetuleva optika konverteri otsa panna smart switch ja sealt Telia TV vlan eraldi otse digiboksi suunata, kas sedasi toimib? (Ilma Telia ruuterita).


Toimib.

Ok.
Kas IGMP snooping on oluline sel juhul?


ei, vlan4 vastavasse porti ja toimib.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2017 21:29:38 vasta tsitaadiga

merz, sealt tuleb siis ainult tv, kui arvad et paneks teleka taha switchi, et võtta telekale internet veel samast kaablist siis ei saa.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merz
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2017 08:06:59 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
merz, sealt tuleb siis ainult tv, kui arvad et paneks teleka taha switchi, et võtta telekale internet veel samast kaablist siis ei saa.

Ma tv-d ainult tahakski. Teoreetiliselt, kas kaks digiboksi ka sedasi tööle saaks?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tompa
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2014




sõnum 08.09.2017 08:28:55 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
see on enam kui 99% kindel, et Telia lükkas selle aja juba enne augusti edasi teadmata ajaks.
vahepeal selgus, et k2 ja tv3 kaovad vabalevist ning neid liitumisi jagub veel vast kuu võ paar.
samal ajal paugutasid äikesetormid ja tööd oli ka sellega.

Ma ei saa aru kuidas need uued kliendid vana kinni panekut mõjutada saavad? icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2017 08:36:56 vasta tsitaadiga

Tompa kirjutas:
indrekp kirjutas:
see on enam kui 99% kindel, et Telia lükkas selle aja juba enne augusti edasi teadmata ajaks.
vahepeal selgus, et k2 ja tv3 kaovad vabalevist ning neid liitumisi jagub veel vast kuu võ paar.
samal ajal paugutasid äikesetormid ja tööd oli ka sellega.

Ma ei saa aru kuidas need uued kliendid vana kinni panekut mõjutada saavad? icon_rolleyes.gif


Kõigest ei peagi aru saama aga digiboksid on otsakorral (on juurde tulemas) ning tehnikutel on tööd paigaldustega palju. Amino klient vajab uut boksi ja ka tehniku abi.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2017 08:51:09 vasta tsitaadiga

Tompa kirjutas:
Ma ei saa aru kuidas need uued kliendid vana kinni panekut mõjutada saavad? icon_rolleyes.gif

Oleks jah, et pildist ilma jäävad kliendid vait oleksid ja edasi maksaksid, poleks probleemi, aga need sunnikud hakkavad ju hädaldama ning uusi bokse nõudma. Telia tegutsemise kiirus on aga kõigile teada.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2017 08:59:58 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Tompa kirjutas:
indrekp kirjutas:
see on enam kui 99% kindel, et Telia lükkas selle aja juba enne augusti edasi teadmata ajaks.
vahepeal selgus, et k2 ja tv3 kaovad vabalevist ning neid liitumisi jagub veel vast kuu võ paar.
samal ajal paugutasid äikesetormid ja tööd oli ka sellega.

Ma ei saa aru kuidas need uued kliendid vana kinni panekut mõjutada saavad? icon_rolleyes.gif


Kõigest ei peagi aru saama aga digiboksid on otsakorral (on juurde tulemas) ning tehnikutel on tööd paigaldustega palju. Amino klient vajab uut boksi ja ka tehniku abi.

Tellite "uusi" arriseid juurde või.... https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9583574#9583574 ?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2017 09:05:34 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Tellite "uusi" arriseid juurde või....

Vahet pole, uued või vanad, pappi toovad sisse ikka ühtemoodi. Seega, milleks pingutada.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2017 09:10:56 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Tellite "uusi" arriseid juurde või....

Vahet pole, uued või vanad, pappi toovad sisse ikka ühtemoodi. Seega, milleks pingutada.
 

No uue puhul ma oleks ehk motorola ära vahetanud icon_rolleyes.gif
Pole nagu mõtet vahetada 6 aastat vana digiboks 2-3 aastat vana seadme vastu vms

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2017 09:17:21 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:

Kes hääljuhtimisest rääkis, mina mitte, ma tean, et hääljuhtimise edulugu on 0, seda nii maailmast kui isegi omast käest olles tarbinud Samsungi hääljuhtimisega telerit.
Rääkisin näiteks sõrmejäljest, isikustatud televisiooniteenusest ja personaalsest sisu kuvamisest. See tuleb, selleks ei pea selgeltnägija olema.

... kivi all elad? Amazoni Echo ja Alexa, Goolge Home kodujuhtimise lahendustest oled midagi kuulnud? Samuti töötavad Samsung ja Microsoft sarnaste lahenduste kallal ikka väga aktiivselt. Tundub, et Telia üritab taas põikpäiselt oma teed minna ja kinnisilmi ignoreerida kõike seda, mis maailmas tegelikult toimub. Pigem oleks õige suund integreerida oma teenus toimimia koos suurte poiste lahendustega, siis on vähegi lootust, et kohalik teenus kiratsema ei jää. Telia ei pea kokku panema kliendi jaoks tema isiklikku teenust, vaid seda peaks teha saama klient ise, Telia peaks lihtsalt võimaldama seda ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tompa
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2014




sõnum 08.09.2017 09:26:31 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Tompa kirjutas:
indrekp kirjutas:
see on enam kui 99% kindel, et Telia lükkas selle aja juba enne augusti edasi teadmata ajaks.
vahepeal selgus, et k2 ja tv3 kaovad vabalevist ning neid liitumisi jagub veel vast kuu võ paar.
samal ajal paugutasid äikesetormid ja tööd oli ka sellega.

Ma ei saa aru kuidas need uued kliendid vana kinni panekut mõjutada saavad? icon_rolleyes.gif


Kõigest ei peagi aru saama aga digiboksid on otsakorral (on juurde tulemas) ning tehnikutel on tööd paigaldustega palju. Amino klient vajab uut boksi ja ka tehniku abi.

Kui boksid otsas, siis küll halvasti. thumbs_down.gif Amino boksi vahetuseks on tehnikut vaja? icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DamienDK
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2005




sõnum 08.09.2017 09:39:55 vasta tsitaadiga

Tompa kirjutas:
Amino boksi vahetuseks on tehnikut vaja? icon_smile.gif


70+ üksi elaval mammil jah (ja selliseid on üllatavalt palju).
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2017 09:42:21 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
indrekp kirjutas:

Kes hääljuhtimisest rääkis, mina mitte, ma tean, et hääljuhtimise edulugu on 0, seda nii maailmast kui isegi omast käest olles tarbinud Samsungi hääljuhtimisega telerit.
Rääkisin näiteks sõrmejäljest, isikustatud televisiooniteenusest ja personaalsest sisu kuvamisest. See tuleb, selleks ei pea selgeltnägija olema.

... kivi all elad? Amazoni Echo ja Alexa, Goolge Home kodujuhtimise lahendustest oled midagi kuulnud? Samuti töötavad Samsung ja Microsoft sarnaste lahenduste kallal ikka väga aktiivselt. Tundub, et Telia üritab taas põikpäiselt oma teed minna ja kinnisilmi ignoreerida kõike seda, mis maailmas tegelikult toimub. Pigem oleks õige suund integreerida oma teenus toimimia koos suurte poiste lahendustega, siis on vähegi lootust, et kohalik teenus kiratsema ei jää. Telia ei pea kokku panema kliendi jaoks tema isiklikku teenust, vaid seda peaks teha saama klient ise, Telia peaks lihtsalt võimaldama seda ...

Kui teenusepakkuja ei viitsi siis tehku parem API lahti ja lasku idufirmadel seal peal elada ning õitseda. "Vunk" idukiirendi ju selle jaoks loodi, miks siis ühtegi tulemust ette näidata pole?
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 08.09.2017 10:57:25 vasta tsitaadiga

Amino boxe on siis endiselt väga palju kasutusel, kui Telial ei jätku uusi asenduseks. Ja see vana teema, et nad ikkagi ei julge veel vana menüüd kinni keerata. (Kuigi see on oi kui paha ja 100 nupuga toimiv asi krdi stagnantidele ja progressi pidurdajatele icon_smile.gif)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 08.09.2017 11:24:29 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
indrekp kirjutas:

Kes hääljuhtimisest rääkis, mina mitte, ma tean, et hääljuhtimise edulugu on 0, seda nii maailmast kui isegi omast käest olles tarbinud Samsungi hääljuhtimisega telerit.
Rääkisin näiteks sõrmejäljest, isikustatud televisiooniteenusest ja personaalsest sisu kuvamisest. See tuleb, selleks ei pea selgeltnägija olema.

... kivi all elad? Amazoni Echo ja Alexa, Goolge Home kodujuhtimise lahendustest oled midagi kuulnud? Samuti töötavad Samsung ja Microsoft sarnaste lahenduste kallal ikka väga aktiivselt. Tundub, et Telia üritab taas põikpäiselt oma teed minna ja kinnisilmi ignoreerida kõike seda, mis maailmas tegelikult toimub. Pigem oleks õige suund integreerida oma teenus toimimia koos suurte poiste lahendustega, siis on vähegi lootust, et kohalik teenus kiratsema ei jää. Telia ei pea kokku panema kliendi jaoks tema isiklikku teenust, vaid seda peaks teha saama klient ise, Telia peaks lihtsalt võimaldama seda ...


uhh, ma olen selle teema jälgimisest kõrvale tõmbunud ja näedsa, intsu postituse maha maganud icon_lol.gif
Kuna indrekp rääkis tulevikust, võrreldes Teliat ja Samsungi uut lahendust, siis oleks võinud ennast ka kurssi viia selle Samsungiga saabunud tuleviku üle, ning seal on just hääljuhtimisele panustatud (kas järjekordselt, sest kunagi ju oli, on iseasi)
Kes aga IFA uudistel silma peal hoidsid, siis näiteks Alexa on integreerumas üha enamatesse seadmetesse, pole vaja mingit eraldi pulti ega jubinat.
Google Home ei maga samuti mitte, uudiseid, kuhu seda topitakse on hetkel vähem välja käidud.

Muidugi tuleb silmas pidada, nagu varasemalt mainisin, et pead oskama heal tasemel hääldada teatud maailma suurrahvaste keeli, et saada osa ühestki neist hääljuhtimise tulevikulahendusest, sest eesti keelest ei hakka nad niipea aru saama.
Isegi pesumasinad, ressiiverid ja kohvikannud oskavad inimesega juba rääkida, ilmselt 2o18 aasta jaekaubanduse mudelid kõik.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 08.09.2017 11:30:54 vasta tsitaadiga

Hirmus värk, kuhu see jõuab. icon_lol.gif
Võib arvata, et tulevikus aitab suvaline keedukann või pesumasin koolilapsel matemaatika ja füüsika ülesandeid lahendada.


viimati muutis seeru 08.09.2017 11:33:12, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 08.09.2017 11:32:47 vasta tsitaadiga

seeru, Telia näitab tulevikku teed
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2017 11:37:04 vasta tsitaadiga

merz kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
merz, sealt tuleb siis ainult tv, kui arvad et paneks teleka taha switchi, et võtta telekale internet veel samast kaablist siis ei saa.

Ma tv-d ainult tahakski. Teoreetiliselt, kas kaks digiboksi ka sedasi tööle saaks?


Saab.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2017 12:57:19 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
Hirmus värk, kuhu see jõuab. icon_lol.gif
Võib arvata, et tulevikus aitab suvaline keedukann või pesumasin koolilapsel matemaatika ja füüsika ülesandeid lahendada.


Mhmh, õhtul hakkab pesumasin vastu vaidlema, et kannata veel paar tunnikest käivitamisega, praegu on elektri börsihind laes.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2017 13:03:42 vasta tsitaadiga

ivokas, sellise lahendusega nutipistikud on juba olemas ja kasutusel Eesti kodudes kusjuures. Jälgivad elektri hinda börsil.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.09.2017 13:53:55 vasta tsitaadiga

ot:
Mineviku hind ei anna mingit infot tuleviku kohta.

Ehk et kui pesumasina tsükli käivitamise hetkel on hind madal, siis 1 minuti pärast võib hind laes olla.
Masin laseb vee välja ja hakkab uuesti madalat hind ootama? icon_lol.gif

Lihtsalt boilerisse vee soojendamisel on asjal veel jumet, seal võib seda sisse-välja klõpsida et soodsaid hindu ära kasutada.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2017 14:05:53 vasta tsitaadiga

ot:
Ega siis pesumasin nii loll ka pole, ta vaatab ikka homset hinda ka.
http://www.nordpoolspot.com/Market-data1/Dayahead/Area-Prices/EE/Hourly/?dd=EE&view=table
Ja kui kasutaja üritab valel aja pesu pesta, sõimab tal näo täis. icon_razz1.gif

 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2017 14:59:26 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
indrekp kirjutas:

Kes hääljuhtimisest rääkis, mina mitte, ma tean, et hääljuhtimise edulugu on 0, seda nii maailmast kui isegi omast käest olles tarbinud Samsungi hääljuhtimisega telerit.
Rääkisin näiteks sõrmejäljest, isikustatud televisiooniteenusest ja personaalsest sisu kuvamisest. See tuleb, selleks ei pea selgeltnägija olema.

... kivi all elad? Amazoni Echo ja Alexa, Goolge Home kodujuhtimise lahendustest oled midagi kuulnud? Samuti töötavad Samsung ja Microsoft sarnaste lahenduste kallal ikka väga aktiivselt. Tundub, et Telia üritab taas põikpäiselt oma teed minna ja kinnisilmi ignoreerida kõike seda, mis maailmas tegelikult toimub. Pigem oleks õige suund integreerida oma teenus toimimia koos suurte poiste lahendustega, siis on vähegi lootust, et kohalik teenus kiratsema ei jää. Telia ei pea kokku panema kliendi jaoks tema isiklikku teenust, vaid seda peaks teha saama klient ise, Telia peaks lihtsalt võimaldama seda ...


Siin sa paned korra veel mulle sõnu suhu. Ma ei rääkinud nutikodust ja nutiseadmete digiabilistest.
Televiisori enda ja digiboksi enda hääljuhtimine unustage ära, seda ei ole ega tule. Oli üks telekom kes asja inglise keeles valmis ehitas, kasutajatekogemus näitas, et seda lihtsalt ei kasutata, isegi kui see enamvähem toimis.

Kui Siiri või Alexa vms. eestikeeles suudab mulle leida seriaali "walking dead" siis palun, IP poole pealt takistust pole seda Arrise või mõnda teise digiboksi kuvada. See on puhtalt digiabiline mis kodus kõiki tegevusi teha saaks ja see on kindla huvigrupi kasutusviis. Isiklikult tunneks pisut ebamugavalt kui Alexa mind kodus koguaeg kuulaks.
Mina räägin veelkord sellest, et teler ja digiboks ning nende puldid EI peaks saama hääljuhtimist.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2017 15:41:40 vasta tsitaadiga

indrekp, siis sa elad endiselt kivi all ja su kujutlusvõime on äärmiselt piiratud. Rääkides tulevikulahendustest, siis on kogu multimeedia suundumas kodujuhtimise lahenduse alla, olgu selleks siis hääl või mingid muud käsklused. Tulevikulahendus ei ole mitte Telia TV, vaid inimese soovidele vastamine. Telia TV võib olla selles ahelas üks komponent, kui mõistab ennast neisse lahendustesse targalt integreedia. Paraku tundub, et üritatakse ikka meeleheitlikult ise jalgrattast leiutada, maetakse arendusse krt teab palju raha ja mõne aasta möödudes ollakse taas samas kohas tagasi. Ma ei võta seda kõike laest, Telia on aegade algusest peale sünnitanud piisavalt palju teenuseid, mille lubatud mahus arendamine on üle jõu käinud. Miks ikka ja jälle taas samasse ämbrisse astuda?
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2017 16:12:03 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Isiklikult tunneks pisut ebamugavalt kui Alexa mind kodus koguaeg kuulaks.

Milliseid näiteid sa pidevalt pealt kuulavast (kodusest) nutuseadmestikust vajad?
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2017 18:39:24 vasta tsitaadiga

DigeBeni, kõik on arusaadav, TeliaTV on arenenud koos ajaga ning iga asi tuleb ja on omal ajal omal kohal. TeliaTV ei tahagi olla tulevikus täesti ees vaid käia kaasas ajaga kuigi mingil hetkel olen nimetanud TeliaTV menüüd tuleviku menüüks ning pulti tuleviku puldiks, see oli juba ligi 5 aastat tagasi ning täna on see olevik.
Vaja ongi koguaeg arendada ja see kas klient TeliaTVd ka tulevikus tarbib, on juba kliendi teha. Ma näen, et foorumi kontingent ei ole eriti muutuv, enamik on ikka need teenuse tarbijad.

Küllap tulevikus on ka TeliaTV pisut rohkem kodusse sisse ehitatud aga ma ei näe, et see kodujuhtimine nüüd nii massidesse läinud oleks, et millestki nagu rongist oleks oht maha jääda.
Liiga utoopiline visioon ei ole ka mõistlik, arvad, et need memmed on meil varsti kõik "nutikodudes"?
Ehk siis implementeerime TV teenuse erinevatesse nutiabilistesse ja siis vaatame nutuse näoga kulutatud rahapatakat ja olematut kasutajaskonda?
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ints45
HV vaatleja

liitunud: 28.05.2015




sõnum 08.09.2017 20:56:53 vasta tsitaadiga

Mis jama motorola boxiga juhtunud on?Tulin puhkuselt, panin boxi võrku see venib nagu pentium 1 ja hd video eriti kava kuvamine iga liigutuse peale keerutab 10sekki rõngast(uus nuti,uus menüü)
Vana amino oma menüüga teises toas nagu püss selle kõrval.Sunnitakse vägisi Arriseid ostma või? icon_evil.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 09.09.2017 00:21:37 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:

Vaja ongi koguaeg arendada ja see kas klient TeliaTVd ka tulevikus tarbib, on juba kliendi teha. Ma näen, et foorumi kontingent ei ole eriti muutuv, enamik on ikka need teenuse tarbijad.

Küllap tulevikus on ka TeliaTV pisut rohkem kodusse sisse ehitatud aga ma ei näe, et see kodujuhtimine nüüd nii massidesse läinud oleks, et millestki nagu rongist oleks oht maha jääda.

Telia proovib ja pingutab, kuid siiani pole näha, et kellelgi maailmas oleks TV Live ja Youtube laadne teenus mõnusalt ühte menüüsse kokku sulatada õnnestunud.
Üksikud friigid muidugi on alati igale asjale olemas.
Live tv ~umbes 70% kasutajaid. Youtube laadne teenus - saateid mis esitab Live TV healjuhul pingutatult umbes ~7% kasutajaid. Ülejäänud ei ole mainimisväärt.
Või on keegi kes vaatab Netflixist jalgpalli, korvpalli, tennist... kasvõi AK-d?
Poisikesed, saage vanemaks natuke.
icon_smile.gif
See, mis Netflixi kaudu on justkui äge mängufilm, milliseid hommikust õhtuni vaadata, ei huvita laias laastus eriti mitte kedagi.
(teleauditooriumite uuringute statistikast lähtudes.)
Telia võiks teha korraliku TV teenuse, kui nad juba võtsid selle koorma kanda. Ja teha korraliku TV teenuse menüü.
Igasugune Foxplay ja videolaenutuse sarnane teenus, millele on ülesse ehitatud noolemäng ja millel on ka mingi mõte olemas, on täiesti kolmandajärguline. Võiks sellest juba aru saada ja teha sinna mingi eraldi prioriteediga menüü.
Maailm on muutumistuhinas küll, aga ma ei kujuta ette, et nüüd kõik hakkavad nt. oma maju (ümber)ehitama katus allpoole, lihtsalt selleks et teha teistmoodi... Ja kui ei tee, siis... icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 09.09.2017 10:37:17 vasta tsitaadiga

ints45 kirjutas:
Mis jama motorola boxiga juhtunud on?Tulin puhkuselt, panin boxi võrku see venib nagu pentium 1 ja hd video eriti kava kuvamine iga liigutuse peale keerutab 10sekki rõngast(uus nuti,uus menüü)

Eks see on nagu iga asjaga siin maailmas: võta 7 aastat vana celeron ja proovi mingi ajaleht avada.
Motorola VIP1003 ja sugulased ei jaksa uuemat tarkvara jooksutada.
Mitte, et raud lahja oleks - tarkvara progetakse ägedate "vahenditega", mitte keegi ei kirjuta koodi.

Lasin ise kah lolli peaga VIP1003-le nädal tagasi uue puldi BACK nupuga uue softi peale ja ei jõudnud end pärast ära kiruda. Õnneks on nüüd vana menüüga boks jälle.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2017 10:39:38 vasta tsitaadiga

p2ep, helistasid ja küsisid rahulikult vana tagasi?
Ses suhtes nad võiks selle uue motorola peale natuke inimlikuks teha. Muidu peale uuendamist tuleb selline kõnede laine, et hoia ja keela

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 09.09.2017 10:52:11 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
p2ep, helistasid ja küsisid rahulikult vana tagasi?

Jep.
No see ei ole normaalne, mis uus menüü sellel boksil teeb. Kuuldavasti olla enne normaalsem kiirus, aga ju seal midagi uuendati ...
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2017 11:00:05 vasta tsitaadiga

Arrist pähe ei määritudki? icon_smile.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 09.09.2017 11:09:15 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Arrist pähe ei määritudki? icon_smile.gif

Ma ütlesin kohe, et näe pointi sada raha asja eest teist taga välja käia, kui siiani sai sama seadmega normaalselt hakkama.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bingo
HV kasutaja
bingo

liitunud: 19.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2017 15:11:31 vasta tsitaadiga

Kas saaks salvestustes kordused välja jätta? Kui see liiga keeruline, siis teeks nagu vanas TV kava menüüs oli, valikud - kustuta salvestus ja kustuta kogu seriaal.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2017 16:11:01 vasta tsitaadiga

bingo kirjutas:
Kas saaks salvestustes kordused välja jätta? Kui see liiga keeruline, siis teeks nagu vanas TV kava menüüs oli, valikud - kustuta salvestus ja kustuta kogu seriaal.


Plaanisin taaskord raporteerida, et ei pandaks salvestuste kausta korduseid. Saan aru, et EPG ilmselt ei ütle, et tegemist on kordusega ja lastakse sama ID numbriga saaded aga kausta kokku AGA, see peab korda saama.
Kustuta salvestus jms. on üks võimalik versioon, pakume välja.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 09.09.2017 17:41:00 vasta tsitaadiga

Välja pakutud on need ideed aastaid tagasi, pigem küsi, millal saab?
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dag
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2002




sõnum 09.09.2017 21:07:14 vasta tsitaadiga

Mul selline lihtne küsimus :

Kas kuidagi saab telia tv - l subtiitritele musta tausta panna/lisada?

vaatan national geographic u narkoäri - sela jutt mehhiko keelne ja subtiitrid jooksevad kokku - ei näe ei ingliskeelseid, ega eestikeelseid
välja ka ei taha eesti omasid lülitada, kuna neid loeks hea meelega lisaks
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 09.09.2017 21:16:39 vasta tsitaadiga

Dag, see võimalus tarbija poolseks seadistamiseks oleks ulme.
Muuta saab seda aga kanali edastaja, ehk siis küsimus on puhtalt edastamise kvaliteedis. NC ei viitsi subtiitrite loetavusega lihtsalt tegeleda.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2017 21:20:00 vasta tsitaadiga

Kas NC subid mitte sisse polnud põletatud või on taas nüüd sisse/välja lülitatavad?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2017 23:19:00 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Dag, see võimalus tarbija poolseks seadistamiseks oleks ulme.
Muuta saab seda aga kanali edastaja, ehk siis küsimus on puhtalt edastamise kvaliteedis. NC ei viitsi subtiitrite loetavusega lihtsalt tegeleda.
Mismõttes ulme? Supakad paneb peale ju digiboksi player
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 09.09.2017 23:21:01 vasta tsitaadiga

Renka, kas Telia arendus on tausta loomiseks võimeline?
Ma seda ütlengi, et ulme.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 09.09.2017 23:33:47 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Kas NC subid mitte sisse polnud põletatud või on taas nüüd sisse/välja lülitatavad?

Asi oli pro, kui olid sisse põletatud ja asi läks tatiks nende viimaste sub versioonidega mingi juba pikalt jupp aega tagasi, kui ei ole enam sissepõletatud ja lugeda on ka suht võimatu neid subtiitreid.
Sama asi FoxLife ja FOX.
Kogu sellele seltskonnale kes haldab FOX, FoxLife ja NatGeo subtiitreid on kümneid kordi teada antud probleemist, kuid täielikult ignoreeritakse ega ei vastata ühelegi küsimusele. Vastav teavituse kanal netis isegi suleti.
See sub jama paistab eriti Telia kaudu.
Starmani "Üle õhu" on vist siiamaani sissepõletatud ja asi peaks sealt kaudu loetav välja nägema.


viimati muutis seeru 09.09.2017 23:37:19, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2017 23:34:03 vasta tsitaadiga

No vaadates kuidas nad oma TV UI'd on suutnud viimase nelja aasta jooksul arendada siis tõesti ei tasu sealt midagi oodata.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 09.09.2017 23:35:21 vasta tsitaadiga

No just. Seda ma räägingi.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2017 14:35:37 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
Amino boxe on siis endiselt väga palju kasutusel, kui Telial ei jätku uusi asenduseks. Ja see vana teema, et nad ikkagi ei julge veel vana menüüd kinni keerata. (Kuigi see on oi kui paha ja 100 nupuga toimiv asi krdi stagnantidele ja progressi pidurdajatele icon_smile.gif)

Probleem pole lihtsalt selles, et ei julge. Telia ei hakka ometi endale jalga tulistama. TV3 ja K2 kadumine vabalevist tekitas turule hunniku potentsiaalseid uusi kliente, kes on tegelikkuses sundseisus - tuleb valida Viasat, Starman-Elisa või Telia, et kanaleid edasi näha. Neid kliente pole vähe ja arvestades meie konnatiiki, on iga klient operaatoritel arvel.
Oleks väga idiootlik minna ühtaegu püüdma uusi kliente ja samal ajal Aminot maha tappes kaotada olemasolevaid, kuna ressurssidest ei jätku mõlema katmiseks. Lisame sinna veel suvised äikese tekitatud probleemid. Ainus lahendus ongi Amino osas tähtaaja edasilükkamine.
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 843, 844, 845 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.