Telia võiks võtta Starmani puldi ja kasutajaliidese (menüü) copy-paste ja saaks normaalse kasutatavuse lõpuks. Mul on kahes kodus Telia (Starman kusjuures ei levi sinna) ja kolmandas Starman ning iga kord, kui ma Telia pulti ja menüüd näpin, siis tuleb tõdeda, et isegi Telial oleks midagi oma konkurendi pealt kopeerida.
Oh hell no! see oleks õudne!
Tänane lahendus on ikka kordades üle konkurentide (kuigi tegelikult ilu on vaataja silmades, mina eelistan Telia praegust UI-d)
Ma ei pidanud ilu silmas, vaid kasutatavust. Olgu see tunnusvärv lilla või punane ja sinine, ei oma mulle tähtsust. Selline lihtne, arusaadav ja intuitiivne võiks olla nagu Starmanil. Teiste konkurentide omadega ei oska ma võrrelda. Aga sa proovi korra Starmani pulti ja menüüd näppida (va ajamasin ) ning Telia puldi ja menüü peale sa enam tagasi ei taha.
Proovisin, ei aitäh. Olen katsetanud ja olen Telia puldi ja menüüga rahul.
Tegelt olen veelgi rohkem rahul Samsung smart puldiga aga näis kaua seda rõõmu jätkub.
Kui salvestus välja arvata siis rakendus töötab ilusti - salvestuse jaoks korra võib lükata vana Motorola peale sisendi.
Ma endiselt ei mõista mis värk teil nende pultidega on? Kogute neid või?
Minu meelest on tehnoloogia seal maal, et ühelegi karbile ei ole eraldi pulti vaja. Eriti veel sellisele nagu telia oma, mille nuppude arv on miinimumini viidud.
Jeeeerp. Telia puldi võiks ikka viia sinnani kos poleks ühtegi Telia nuppu ega Telia pulti üldse.
Aitab normaalsest teleka puldist küll mis telekaga kaasa antakse..
Lollusel ei ole otsa ega äärt ja alati ilmub ikkka mingi lumeinimene välja...
Ja nüüd proovime siin koos imestada, misasja siin foorumis aetakse.
Sellepärast ma ei tahagi LG äpist loobuda. Kahjuks hakkab sellega ka viimasel ajal metsa poole kiskuma...
Kõnekeskus ärikliendina, SLA nõuded on need, mille eest tasutakse ja äriklient saab ka vastava teenuse. Era ja äri ei saa uhte patta panna. Teenuse toimivuseks pannakse ressursse, mida eraklient ei saa, kuna seda (99%..99,9% SLAd) eraklient kinni pole nõus maksma
Äikest tuleb veel, katkestusi tuleb veel ja perioode, kus tööd tuleb palju sisse, tuleb veel. Klient ja pakkuja, mõlemad, saavad säilitada kainet meelt ja omavahel suhelda.
Kuivõrd Telia kliendid on töötajate arvates lollakad, siis tuleb see kõik mulle ju uue infona. Ka 5+ a kontsernile teenust pakkunud ja 4a ühe sla järelevalvet teinud inimesele.
Nagu eespool ka juba mainisin, tänasel päeval on kontserni suurim probleem inimeste sotsiaalsed ja kommunikatiivsed võimed ja rutiinid. Tehnika ja tehnilised võimed muidugi võivad ka rabeda klienditeeninduse põhjuseks olla. Skript ajab nii kliendi kui ka teenindaja meeleheitele. Aga see skript on järjekordne maailma parim ja vaidlustamisele mitte kuuluv šedööver.
Ülbus ja õppimistahte puudumine. Telias töötamine oleks lausa lust, kui neid k"¤"#i kliente poleks.
Nagu eespool ka juba mainisin, tänasel päeval on kontserni suurim probleem inimeste sotsiaalsed ja kommunikatiivsed võimed ja rutiinid. Tehnika ja tehnilised võimed muidugi võivad ka rabeda klienditeeninduse põhjuseks olla. Skript ajab nii kliendi kui ka teenindaja meeleheitele. Aga see skript on järjekordne maailma parim ja vaidlustamisele mitte kuuluv šedööver.
Ülbus ja õppimistahte puudumine. Telias töötamine oleks lausa lust, kui neid k"¤"#i kliente poleks.
Igastahes, toimib see umbes nii, et digiboks saadab teatud sageduse(d) telekasse ning seejärel teed telekas automaatse kanalite otsingu.
Vanal teleskoop teleril seda automaatset võimalust polnud ning siis pidi üldse mingi kanali ise valima, et pilti ette saada.
Ühesõnaga, natuke keerulisem kui tänapäeva ühendamise tava, et "üks ots ühte auku ja teine ots teise auku".
Edit: Piltide järgi jäi tunne küll, et seda RF-out'i kasutangi digiboksil, aga võibolla on taolise otsaga ühendusi veelgi.
See lahendus analoogtuuneriga on töötav iga teleriga, aga pildi kvaliteet võrreldes muu ühendusjuhtmega kõige hullem. Tänapäevased ja juba paljud vanemad digiboksid RF-i enam ei väljastagi.
Nüüd on müügil DVB-T digimodulaatorid, kus kvaliteet ei halvene. Sisendiks analoog või HDMI. Hind on muidugi
Kuna telekas ise ka juba umbes oma 4 aastat vana, siis näitab paneel ka natuke väsimusmärke, niiet digiboksi poolne halb kvaliteet silma ei riiva.
Nagu ma siit teemast lugenud olen, siis ega need HD kvaliteediga kanalid nii hea pildiga olema nagunii ei pidanud, aga sellise vana tehnoloogiaga muidugi naljalt võrrelda ei saa.
Mul 10 aastat vana LCD teler ja analoog-RCA/SCART versus HDMI või VGA sisendiga pildikvaliteedi vahe märgatav. Samuti see, kas digiboks väljastab HDMI-sse 720p või 576p või 576i pilti. Aga Sonydega ongi nii, et digisisendi või sisemise DVB-T tuuneriga on palju parem kujutis kui SD-analoogsisendi või analoogtuuneriga.
Telia kanalite kvaliteedi kohta sõna võtta ei oska, mul komboboksiga Levira/Starmani ja Soome Digita DVB-T/T2 õhukanalid ja satilt DVB-S/S2 SD- ja HD-kanalid. HD on kristallselge pildiga.
Igastahes, toimib see umbes nii, et digiboks saadab teatud sageduse(d) telekasse ning seejärel teed telekas automaatse kanalite otsingu.
Vanal teleskoop teleril seda automaatset võimalust polnud ning siis pidi üldse mingi kanali ise valima, et pilti ette saada.
Ühesõnaga, natuke keerulisem kui tänapäeva ühendamise tava, et "üks ots ühte auku ja teine ots teise auku".
Edit: Piltide järgi jäi tunne küll, et seda RF-out'i kasutangi digiboksil, aga võibolla on taolise otsaga ühendusi veelgi.
See lahendus analoogtuuneriga on töötav iga teleriga, aga pildi kvaliteet võrreldes muu ühendusjuhtmega kõige hullem. Tänapäevased ja juba paljud vanemad digiboksid RF-i enam ei väljastagi.
Nüüd on müügil DVB-T digimodulaatorid, kus kvaliteet ei halvene. Sisendiks analoog või HDMI. Hind on muidugi
Kuna telekas ise ka juba umbes oma 4 aastat vana, siis näitab paneel ka natuke väsimusmärke, niiet digiboksi poolne halb kvaliteet silma ei riiva.
Nagu ma siit teemast lugenud olen, siis ega need HD kvaliteediga kanalid nii hea pildiga olema nagunii ei pidanud, aga sellise vana tehnoloogiaga muidugi naljalt võrrelda ei saa.
Mul 10 aastat vana LCD teler ja analoog-RCA/SCART versus HDMI või VGA sisendiga pildikvaliteedi vahe märgatav. Samuti see, kas digiboks väljastab HDMI-sse 720p või 576p või 576i pilti. Aga Sonydega ongi nii, et digisisendi või sisemise DVB-T tuuneriga on palju parem kujutis kui SD-analoogsisendi või analoogtuuneriga.
Telia kanalite kvaliteedi kohta sõna võtta ei oska, mul komboboksiga Levira/Starmani ja Soome Digita DVB-T/T2 õhukanalid ja satilt DVB-S/S2 SD- ja HD-kanalid. HD on kristallselge pildiga.
Lähinädalatel peaks saama uue digiboksi ära ostetud ja siis oskan rohkem öelda. Täiesti võimalik, et jääb lihtsalt mulje, et paneel oleks väsinud selle RCA ühenduse pärast.
pole digitv kasutanud varem.
võtsin digiboxi ainult. ruuteri arvasin et saan enda d-linki kasutada. saatekava näitab aga tv vaadata ei saa.
tehniline rike. kiri tuleb ekraani alla serva.
kas on võimalik seadistada ruuteris midagi või peab minema teliast nende seadme võtma? _________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it... ss
pole digitv kasutanud varem.
võtsin digiboxi ainult. ruuteri arvasin et saan enda d-linki kasutada. saatekava näitab aga tv vaadata ei saa.
tehniline rike. kiri tuleb ekraani alla serva.
kas on võimalik seadistada ruuteris midagi või peab minema teliast nende seadme võtma?
TeliaTV Telia kaabelvõrgus töötab Telia toetatud seadmetega. (Kui ei oska või seade ei toeta eriseadistust mille leiad foorumi teemadest.)
MinuTV Telia 4G võrgus töötab ka suvalise 4G ruuteriga.
Arris läks lambist täiesti lolliks. Error1: no network available, puldi unustas ära, mitte ühelegi käsule ei allu. _________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
mul tüdruk valas vett selle motorola digiboksi peale ? ega see vist enam tööle ei hakka jah ?
keegi ei viitsi vastata,ühesõnaga ostsin siis selle arrise ära ,motorola oli mul juba 4 aastat,seda motorola ei müüdagi enam,on see arris siis parem ka ? sellel ei ole seda paksu scart pesa,ühendan siis hdmi-kaudu... motorola hdmi-ga ühendades pilt oli ilus,aga heli ei olnud
Gap, on ikka scart olemas. Viimane kord arriste järel käies isegi küsiti, kumba kaablit vaja läheb. Tal on seal 4 pin 3.5mm ühendus, millest saabki audio/video kätte scarti jaoks. _________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
selge,aga aitäh panin hdmi kaudu ja töötab ilusti,nii pilt kui hääl on olemas. naljakas jah et eelmise motorola digiboksiga hdmi väljundit kasutades ei olnud häält.heliseaded kontrollisin nii digiboksil kui telekal ja kõik oli ok.
Gap, Miski ühilduvuse jama oli sul siis eelmise Motorolaga. Endal pole küll propbleemi olnud. Olen algusest peale HDMI kasutanud. Mis puutub rauda, siis jah Arris on parema rauaga. Täpsed detailid hetkel meelde ei tule aga oli vist poole rohkem vahemälu või midagi sellist. _________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Praegu on vähemalt kaks süsteemi. Uuemad nn vana Nuti TV ja uus Telia TV.
Mina olen paljude katsetustega jõudnud veendumuseni, et vana Nuti TV kaudu (ja ka uuel platvormil) annab VIP1903 eriti HD kanalitele parema pildi, kui uue Telia TV kaudu Arris annab.
Kuigi viimasel ajal arvatavasti peale seakisa on ka Arrise pilt natuke paremaks läinud, aga mitte oluliselt.
Asi pole loodetavasti bokside võimekuses vaid mis optimeeritud tarkvarast ja koodekitest ning riistvarast striimid läbi lastakse.
Ilmselt võib minuTV ja TeliaTV teema suhteliselt ühes hoida mis puudutab menüüd ja digiboksi, kiire ülevaade minuTV menüü kasutusest üle 4G interneti, puldi pildi leiab pood.telia.ee lehel.
Vaja mõni kanal PIN-koodi alla panna. No mitte ei leia kuidas seda teha!
Roheline nupp ja kõige parempoolsem tulp
Spoiler
vana nuti lihtsuses peitub võlu
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Vaja mõni kanal PIN-koodi alla panna. No mitte ei leia kuidas seda teha!
Vasakule, kanali nimekiri tuleb ette, valid kanali mida lukustada ja liigud paremale lõppu, seal "lukusta kanal".
Enam lihtsam ei saa olla, kui just teha puldile spetsiaalne nupp kanali lukustamiseks
Vasakule, kanali nimekiri tuleb ette, valid kanali mida lukustada ja liigud paremale lõppu, seal "lukusta kanal".
See on Telia loogika.
Ma olen mitmete tootjate telekates näinud, et "lukusta" tähendab kanali paikapanekut oma kanalinimekirjas, s.t. järjekorranumbri külgekeevitamist.
Kusagil "Telia -> teised telekad" sõnastikku on?
p2ep, ja just, seda olen minagi täheldanud DVB-T digiboksides aga selleks, et seal leida koht kus on kirjas lukusta, tuleb minna menüüsse kanalite nimekirja teadlikult redigeerima, kanaleid ringi tõstma ning siis vajutama "lukusta"
Kuna menüüd on eesti keeles siis pole raske aru saada, mida teha tahetakse.
Kui valid Telia menüüs viidatud valiku, siis on silmanägemisega inimesel võimalik lugeda, mida valik teeb. Lukusta on selge vihje sellele, et sellega saab kanali lukku panna. Võib-olla on parem, "pane kanalile pin kood peale, et keegi seda kanalit ei näeks" kuid see tundub liiga pikk menüüsse lisamiseks.
Leidsin lõpuks ise üles. Vaidleks vastu, ei ole lihtsa koha peal. Kuna põhiline nupp kanali nimekirja vaatamiseks on siiski parem nupp, siis eeldaks, et sealse nimekirja lõpus on lukusta kanal. Teine koht oleks kanalite lukustamiseks ilmselt Seaded all.
indrekp kirjutas:
peps71 kirjutas:
Vaja mõni kanal PIN-koodi alla panna. No mitte ei leia kuidas seda teha!
Vasakule, kanali nimekiri tuleb ette, valid kanali mida lukustada ja liigud paremale lõppu, seal "lukusta kanal".
Enam lihtsam ei saa olla, kui just teha puldile spetsiaalne nupp kanali lukustamiseks
indrekp, mine tee nüüd seda lukustamist nüüd nii, et ainult ETV/ETV2 ja lastekanalid lahti jääksid. Kõik ülejäänud kinni.
Homme võid teada anda kaua läks.
Üldiselt võiks sellel digiboksil olla mingi lastereziim mis lubaks ainult Lastenurka ja paar muud etteantud kanalit avada. _________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
indrekp, mine tee nüüd seda lukustamist nüüd nii, et ainult ETV/ETV2 ja lastekanalid lahti jääksid. Kõik ülejäänud kinni.
Homme võid teada anda kaua läks.
Üldiselt võiks sellel digiboksil olla mingi lastereziim mis lubaks ainult Lastenurka ja paar muud etteantud kanalit avada.
Mul on veel parem ettepanek.
Net on saadaval (telia tv-d ju näeb), arvuti või äpi kaudu ehk piisaks vaid 1 klikist ?
Sellise hea ettepaneku eest ootaks midagi head nüüd Telialt _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
indrekp, mine tee nüüd seda lukustamist nüüd nii, et ainult ETV/ETV2 ja lastekanalid lahti jääksid. Kõik ülejäänud kinni.
Homme võid teada anda kaua läks.
Üldiselt võiks sellel digiboksil olla mingi lastereziim mis lubaks ainult Lastenurka ja paar muud etteantud kanalit avada.
Kõik võiks olla aga kui sa just küsid.
Lisan ETV ja ETV2 lemmiklisti ja keelan kõik ülejäänud listid ära, alla minuti läks aega ja teisi kanaleid uuesti näha oleks vaja peaks käsitsi minema alla listide peale neid teisi liste näitama.
Tip on siis see, et kui vasakult avada kanalite nimekiri ja liikuda alla listide peale, siis selle lõpus on listide keelamise valik.
Saab ka nähtavaks jätta ainult lastekanalite listi AGA
ütleksin, et see ei laheda probleemi, et porri tuleb uksest ja aknast, küll arvutid, telefonid, sõbrad jms. TV on siin kõige väiksem mure ja see on niikuinii kodus kontrolli all.
jeesus188, ps. usu mind, TeliaTV on kõige rohkem läbi mõeldud TV teenus Eestis. Ideid võib veel miljoneid genereerida aga peale seda mõeldakse veel oluliste asjade peale ja vajaduse ning muude asjade peale mis kas soovitavad idee rakendada või mitte.
jeesus188, ps. usu mind, TeliaTV on kõige rohkem läbi mõeldud TV teenus Eestis. Ideid võib veel miljoneid genereerida aga peale seda mõeldakse veel oluliste asjade peale ja vajaduse ning muude asjade peale mis kas soovitavad idee rakendada või mitte.
Seda mida poleks vaja mõelda on noolemängudega liiga üle mõeldud ja mida oleks vaja selle peale heal juhul alles mõeldakse.
Ütleks pigem, et ei aru ega otsa sellel tootel.
jeesus188, ps. usu mind, TeliaTV on kõige rohkem läbi mõeldud TV teenus Eestis. Ideid võib veel miljoneid genereerida aga peale seda mõeldakse veel oluliste asjade peale ja vajaduse ning muude asjade peale mis kas soovitavad idee rakendada või mitte
Pigem mõeldakse teil liiga palju seal ehk üle. Samas mõtted võivad ju olla, aga teostusega on kergelt öeldes shitasti
Viimane parim näide on see töötaja, kes alustas teil oma mõttega ja lõpetas selle mõtte starmanis (paar päeva tagasi avaldatud pressiteade) _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kui noolemängu tahate, siis toosama BingeTV sisaldab ikka mitmel ekraanil surfamist, vasakule ja paremale ning üles ja alla, lõppu ei tulegi. Paistab, et Starbox tehti samasuguseks, ainult, et pult jäi mõlemal sama kirjuks.
Kui see lihtsus ei meeldi, ei tähenda, et see kõigile ei meeldi..või meeldib
Küllap kasutajad räägivad enda eest.
No kasutajad ju räägivadki siin enda eest. Küll aga püüab Telia siin vägisi selgeks teha, et nad ei tea mis hea on ja ignoreerivad kasutajaid edasi.
Kui enam ei räägitaks siis oleks ju vana ja igav. Igal ühel peabki oma arvamus olema.
On see rohkem üldiselt positiivne või ainult negatiivne ei saa ju delfi kommentaaridest teada, lihtsam on seal negatiivsest rääkida aga kui otse kliendi käest küsida, saad selgemad vastused ja seda on ka tehtud.
Ühesõnaga kasutajad ütlevad mida vaja on ja sellest ongi järeldusi tehtud, käsi püsti kes on märganud. Viimastel lehtedel on justkui välja toodud, et näe me soovisime ja tehtigi.
Sellest mida meie siin foorumiteemas arvame, on juba piisavalt räägitud. Rahva arvamus on ka peale isikliku arvamuse tähtis.
Hah, see on ju poolpidune ühendus. Ilmselgelt komposiit+audio ainult.
Korralikul kaablil läheb ikka kogu komplekt RGB signaale lisaks, mis annab pildi kvaliteedile ikka väga palju juurde.
Aga õnneks vist SCARTi tarbijaid enam väga palju pole. Telia võib endale lubada neile vee peale tõmbamist küll nagu paljudele teistele "ajale jalgu jäänutele"
Hah, see on ju poolpidune ühendus. Ilmselgelt komposiit+audio ainult.
Korralikul kaablil läheb ikka kogu komplekt RGB signaale lisaks, mis annab pildi kvaliteedile ikka väga palju juurde.
Aga õnneks vist SCARTi tarbijaid enam väga palju pole. Telia võib endale lubada neile vee peale tõmbamist küll nagu paljudele teistele "ajale jalgu jäänutele"
See scart juhe on ilmselt neile, kellel vana kineskoop teler kodus ja kes ei taha telekat välja vahetada. Kineskoobist vist ikka HD kvaliteeti ei saa või kuidas?
indrekp, mine tee nüüd seda lukustamist nüüd nii, et ainult ETV/ETV2 ja lastekanalid lahti jääksid. Kõik ülejäänud kinni.
Homme võid teada anda kaua läks.
Üldiselt võiks sellel digiboksil olla mingi lastereziim mis lubaks ainult Lastenurka ja paar muud etteantud kanalit avada.
Kõik võiks olla aga kui sa just küsid.
Lisan ETV ja ETV2 lemmiklisti ja keelan kõik ülejäänud listid ära, alla minuti läks aega ja teisi kanaleid uuesti näha oleks vaja peaks käsitsi minema alla listide peale neid teisi liste näitama.
Tip on siis see, et kui vasakult avada kanalite nimekiri ja liikuda alla listide peale, siis selle lõpus on listide keelamise valik.
Saab ka nähtavaks jätta ainult lastekanalite listi AGA
ütleksin, et see ei laheda probleemi, et porri tuleb uksest ja aknast, küll arvutid, telefonid, sõbrad jms. TV on siin kõige väiksem mure ja see on niikuinii kodus kontrolli all.
jeesus188, ps. usu mind, TeliaTV on kõige rohkem läbi mõeldud TV teenus Eestis. Ideid võib veel miljoneid genereerida aga peale seda mõeldakse veel oluliste asjade peale ja vajaduse ning muude asjade peale mis kas soovitavad idee rakendada või mitte.
... loomulikult lihtne, kui oled ise selles teemas ülepeakaela sees ma võin väita, et ei ole ikka lihtne küll, kui pead seda loogikat seletama inimesele, kes pole varem kasutanud. Kanalilisti sirvimisega saadakse üldjoontes hakkama, kuid kõik see lisafunktsionaalsus on kõike muud kui lihtne ja loogiline. Mul endalgi läheb pidevalt meelest, kuhu poole tuli noolega rehmata, et õigesse menüüsse jõuda. Läbimõeldud võib olla, kuid kelle jaoks? Jah, nutiajastu inimesed püüavad kõik kinni ja suudavad harjuda praktiliselt millega iganes, kuid juba natuke vanem generatsioon enam mitte niiväga. Vana lahendus oli üldjoontes märksa arusaadavam, ülevaatlikum ja lihtsam, seletamist oli märksa vähem aga noh, sellised lahendused pole ju enam moes ... _________________
Ausalt öeldes täitsa hakkabki igav nendest puldi ja menüü ümber jahumisest! Räägiks parem, millal tuleb kategooriaid juurde filmiriiulisse ja -laenutusse, või mis sai uurimisest mis pidi tuvastama probleemi kärbitud subtiitritega (seda lubati juba mitu kuud tagasi) või miks kirevase pärast on juba mitmendat kuud NatGeo kanali kava mitu tundi nihkes reaalse kohaliku kellaajaga? Kas siukseid lihtsaid asju, mis ei ole lihtsalt mingi arendaja visioon või maitseküsimus, vaid ilmselge bugi ja puudujääk, ei saa korda, miks me peame maksma ja kannatama? Andke siis need kanalid poole hinnaga millel te ei suuda korrektset kava ja korrektseid subtiitreid näidata.
Et te ka ära ei väsi selle puldi ümber jahumisest.
Selle pärast ei väsi, et puldi probleeme pole siiamaani lahendatud. Ma pole siiamaani näiteks suutnud välja mõelda kuidas uue nutiTV-ga mingi sarja salvestamist lõpetada. Olen proovinud küll eri moodi, aga ei tööta kuidagi. Support pakkus lahkelt, et nad tühistavad kõik salvestamised ära, äkki aitab. Mingu nad õige ...!
sukelduja, lahenduseks on menüüs_Seaded->natuke otsimist->veel natuke..., no ütleme, et leidsid->algseadete taastamine->kustuta meelespead.
No mingi selline loogika. _________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
A.S., õigus, see ka veel _________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
No kasutajad ju räägivadki siin enda eest. Küll aga püüab Telia siin vägisi selgeks teha, et nad ei tea mis hea on ja ignoreerivad kasutajaid edasi.
See on ju ammu teada, et rahulolematu vähemus on alati häälekam. Kuulake kasvõi Vikerraadio vm mõne muu kanali pärastlõunaseid helistamissaateid. Neid kuulates jääb mulje, et meil armastavad kõik palavalt keskerakonda ja elu Eestimaal on täiesti pees. Ma lihtsalt ei viitsi oma aega selle peale kulutada, et iga päev kiita, kui rahul ma lihtsa puldiga olen, on muudki teha.
See scart juhe on ilmselt neile, kellel vana kineskoop teler kodus ja kes ei taha telekat välja vahetada. Kineskoobist vist ikka HD kvaliteeti ei saa või kuidas?
HD' ei saa aga komposiidil ja RGB'l on ikka märgatav vahe küll... komposiidi kahjuks.
Sellest nelja kontaktiga julgast ei aja kohe kuidagi RGB'd läbi... või siis puudub seal täiega audio
Veel probleeme kanali lukustamisega! Kui ma lukustan kanali, siis ma eeldan, et see kanal on lukus KÕIGIS vaatajakohtades, mitte ainult selles, kuis ma ta lukustasin!
Veel probleeme kanali lukustamisega! Kui ma lukustan kanali, siis ma eeldan, et see kanal on lukus KÕIGIS vaatajakohtades, mitte ainult selles, kuis ma ta lukustasin!
sõltub kui kaugele sooviksid pilvelahendusega minna, kõik digiboksid mis on sinu kasutuses peaksid saama kõik sätted mida ühes digiboksis tekitad?
See on tegelikult teostatav aga pole selliselt mõeldud, on asju mis on ühised nagu salvestused mida saad igas teleris vaadata aga on asju mis on boksi põhised nagu ekraani ja subtiitri ning lemmiklistide jms. sätted.
Miks pole nii tehtud on pigem loogika, peres võib olla personaalset tv sisu tarbimist ning siis ei ole vaja, et elutoas pandud säte kajastuks magamistoas, köögis või vanaema toas.
Veel probleeme kanali lukustamisega! Kui ma lukustan kanali, siis ma eeldan, et see kanal on lukus KÕIGIS vaatajakohtades, mitte ainult selles, kuis ma ta lukustasin!
sõltub kui kaugele sooviksid pilvelahendusega minna, kõik digiboksid mis on sinu kasutuses peaksid saama kõik sätted mida ühes digiboksis tekitad?
See on tegelikult teostatav aga pole selliselt mõeldud, on asju mis on ühised nagu salvestused mida saad igas teleris vaadata aga on asju mis on boksi põhised nagu ekraani ja subtiitri ning lemmiklistide jms. sätted.
Miks pole nii tehtud on pigem loogika, peres võib olla personaalset tv sisu tarbimist ning siis ei ole vaja, et elutoas pandud säte kajastuks magamistoas, köögis või vanaema toas.
Kui ma tellin noppekanali, on see kanal nähtav KÕIKIDES boksides, kui ma panen ühest boksist mingi saate salvestuse käima, on see salvestus näha KÕIKIDEST boksidest, kui olen vaadanud mingit saadet kordusest ja vaatamise pooleli jätnud kasutades VÄLJU valikut, on see saade KÕIKIDEST boksidest edasi vaadatav pooleli jäänud kohast. Kuidas nende valikute puhul toimib asi KÕIKIDES boksides? Mis mõte on kanali lukustamisel, kui ma pean seda tegema ERALDI kõikidest boksidest?
... ka need probleemid on siin käsitlemist leidnud aegade algusest peale, alati on süüdi keegi kolmas, pole ammu enam põnev
Mina hakkasin Telia kliendiks ainult napilt paar aastat tagasi, ja siis oli subtiitritega ja kava kellaaegadega kõik korras. Kas tõesti on imelik tahta seda teenustaset tagasi? Meil peres tegelikult ainult paar kanalit mis tegelikult huvi pakuvad, neist NatGeo'd vaadadakse miski 50% ajast ja tõesti on äärmiselt tüütu, et kavas saated valede kellaaegade koha peal on. Tuletan veelkord meelde, et tegu on tasulise noppekanaliga, millele eeldatavasti on seatud hind, mille eest peaks saama 100% töötava asja, mitte mingi pooliku katkise teenuse. Alandage siis hinda, kui ei suuda korrektset teenust pakkuda või tehke korda!
Telia ja netflxi paaritumisest on mingit uuemat infi ka?
Kui teema vajub varjusurma, siis üldjuhul projekt prygikastis _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.