Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 313, 314, 315 ... 913, 914, 915  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2017 19:29:38 vasta tsitaadiga

Poe suitsuvorstis võib ju 90% siga olla aga süüa ikka ei kõlba. Head suitsuvorsti müüs üks vanem taat keskturul otse autost aga pole pikka aega näha olnud.
Loomadele korra-kaks kuus latt keeduvorsti käib küll. Kassid on praaktooted, toores liha ei kõlba kuskile, keetma/praadima neile küll ei viitsi hakata.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2017 19:31:28 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Järgmine kord kui poodi lähete lugege mõne koerakonservi koostist. Liha on seal võibolla 4% ehk ainult lõhna pärast pandud. Isegi jahuviineris(mis on odavam kui koerakonserv) on liha rohkem icon_biggrin.gif

Ära ole nii kindel.....maal külmikus koeravorstid, mis maitsevad paremini kui x firma viinerid. Jah proovinud neid

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2017 19:37:34 vasta tsitaadiga

Koerapasteet ulukilihaga on ka parem kui mõni pläust mida pasteedipähe müüakse. Just käisin proovisin...
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2017 19:47:45 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
napoleon kirjutas:
Järgmine kord kui poodi lähete lugege mõne koerakonservi koostist. Liha on seal võibolla 4% ehk ainult lõhna pärast pandud. Isegi jahuviineris(mis on odavam kui koerakonserv) on liha rohkem icon_biggrin.gif

Ära ole nii kindel.....maal külmikus koeravorstid, mis maitsevad paremini kui x firma viinerid. Jah proovinud neid


Sina oled erikeiss. Legendid räägivad, et Jeesus suutis isegi vee peal käia ja vee veiniks muuta, asi sul siis kukkel lihaks on muuta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2017 10:15:33 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
laurx, otsi ise see artikkel üles ja jaga meile ka. Suvaline leitud artikkel http://m.ohtuleht.ee/217907/vorsti-lihasisaldus-ulatub-93-protsendist-nullini
Kas tahad tõesti väita, et vorsti lihasisaldus on nagu suhteline õhuniiskus. Ehk kui max on 30%, siis 100% lihasisaldus etiketil tähendaksi 30%? Ei tahaks seda väga uskuda. Näiteks õllesigaril on ju lihasisaldus isegi üle 100% märgitud ja seda põhjusel, et toode on kuivatatud ja 100g toote valmistamiseks kulubki üle 100g liha.


ma räägin tehnoloogiast. kui vorstis on 80% liha st. 1kg vorstis on 800g puhast liha, on see üks väga kõva täissuitsuvorst. kui see on tehtud keeduvorstitehnoloogiat järgides, on tegu hea toiduaine raiskamisega.
näiteks on mõne tomatiketšupi tegijad kirjutanud peale, et 1kg ketšupit on 2kg tomateid..

kuidas sa liigitaksid verivorsti sellisel juhul.?

mulle maitseb keeduvorst ja ka " järlepa" stiilis kanapihvid, kus kanast on sees ainult kisa. maitseained ja tugevdavad teevad imesid.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2017 10:55:40 vasta tsitaadiga

Ma ostan suitsuvorsti pm otse jahimeestelt. Üleliigne sügavkülma
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2017 10:56:44 vasta tsitaadiga

Mulle üks jahimees toob sügavkülmast aegajalt vorsti.
No ei lähe see mulle nahka. Koertele aga küll icon_neutral.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2017 10:58:07 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Mulle üks jahimees toob sügavkülmast aegajalt vorsti.
No ei lähe see mulle nahka. Koertele aga küll icon_neutral.gif

No siis on sitt vorst sul järelikult icon_rolleyes.gif
Mina saan värskelt 1-2 päeva tagasi valminuid. Pakin kilesse ja sügavkülma. Pole mõtet nagu 10+ tk külmikus niisama hoida

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2017 11:01:52 vasta tsitaadiga

värskelt on hea küll, aga mulle ei meeldi see jääkristallide poolt lõhutud vorst enam icon_redface.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inczp
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2017 11:11:05 vasta tsitaadiga

Kuivatage see vorst ära, läheb palju paremaks
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2017 11:16:22 vasta tsitaadiga

inczp, thumbs_up.gif
enamasti nii teengi.
esimest hakkan söoma ja teised tasakesi vinduvad icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2017 11:18:30 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
värskelt on hea küll, aga mulle ei meeldi see jääkristallide poolt lõhutud vorst enam icon_redface.gif

No ma ei tea, põdravorst sügavast välja võttes ja külmikus sulatades maitseb pm sama hästi. Raske on hinnata kas ta on mingi protsendipunkt kehvem või mitte

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2017 12:10:48 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
napoleon kirjutas:
laurx, otsi ise see artikkel üles ja jaga meile ka. Suvaline leitud artikkel http://m.ohtuleht.ee/217907/vorsti-lihasisaldus-ulatub-93-protsendist-nullini
Kas tahad tõesti väita, et vorsti lihasisaldus on nagu suhteline õhuniiskus. Ehk kui max on 30%, siis 100% lihasisaldus etiketil tähendaksi 30%? Ei tahaks seda väga uskuda. Näiteks õllesigaril on ju lihasisaldus isegi üle 100% märgitud ja seda põhjusel, et toode on kuivatatud ja 100g toote valmistamiseks kulubki üle 100g liha.


ma räägin tehnoloogiast. kui vorstis on 80% liha st. 1kg vorstis on 800g puhast liha, on see üks väga kõva täissuitsuvorst. kui see on tehtud keeduvorstitehnoloogiat järgides, on tegu hea toiduaine raiskamisega.
näiteks on mõne tomatiketšupi tegijad kirjutanud peale, et 1kg ketšupit on 2kg tomateid..

kuidas sa liigitaksid verivorsti sellisel juhul.?

mulle maitseb keeduvorst ja ka " järlepa" stiilis kanapihvid, kus kanast on sees ainult kisa. maitseained ja tugevdavad teevad imesid.

Korralikus vorstis on ikka üle 100% liha. Poolsuitsuvorst ja täissuitsuvorsti vahe tuleneb lihtsalt sellest, et kaua ahjus hoida viitsid. Mõni teeb jah haltuurat, kui poole päevaga vorst valmis ja nimetab seda täissuitsuvorstiks nii et vedelik jookseb välja lahti lõigates.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2017 12:44:04 vasta tsitaadiga

eiole see asi vaid ahjus hoidmisest ,) klassifitseeritakse neid lihatooteid ikka selle järgi, mis taignasse sisse saab. ülejäänu on menetlus ja see ei pane asjasse liha juurde ega võta vähemaks. sinu teooria järgi saaks viinerist täissuitsuvorsti lihtsalt sedasi, et pistad selle suitsuahju kuuks ajaks. see jahimehevärk. müüb jahimees teile põdravorsti, mis te arvate, et te jaksaks seda tihket liha närida? ulukiliha on puine ja kõva. selleks, et see põdravorst maitsema hakkaks, tuleb sinna sisse segada mingi kogus tavalist aedikunotsut, kelle liha on pekine ja vähem tihke. kuivatatud liha ja tihke liha on kaks totaalselt ise asja.

poolsuitsuvorst on rasvasem. teda ei ole vaja kilomeetri jagu ahjus hoida,sest vastasel juhul voolab mahl sellest lihtsalt välja ja alles jäävad "junnid".

kas te kotlette olete kunagi teinud? palju sellesse taignasse liha panite? aga pikka poissi? kui sa kolmekilosesse pätsi kilo liha paned, on see veel täiesti kooskõlas olev toode.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2017 12:50:44 vasta tsitaadiga

Kotlette teen hakklihast. Ei usu et sinna sisse keegi enne mingit sodi on pannud.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2017 12:52:21 vasta tsitaadiga

panid ikka 101 % hakkliha? mis see ülejäänu on mis taignasse käib?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 27.08.2017 12:54:25 vasta tsitaadiga

piparkoogitainas
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2017 12:55:29 vasta tsitaadiga

Pipar, sool. Ma ei salli neid vesiseid kotlette mis sibulatükke ja saia täis
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2017 13:01:25 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
eiole see asi vaid ahjus hoidmisest ,) klassifitseeritakse neid lihatooteid ikka selle järgi, mis taignasse sisse saab. ülejäänu on menetlus ja see ei pane asjasse liha juurde ega võta vähemaks. sinu teooria järgi saaks viinerist täissuitsuvorsti lihtsalt sedasi, et pistad selle suitsuahju kuuks ajaks. see jahimehevärk. müüb jahimees teile põdravorsti, mis te arvate, et te jaksaks seda tihket liha närida? ulukiliha on puine ja kõva. selleks, et see põdravorst maitsema hakkaks, tuleb sinna sisse segada mingi kogus tavalist aedikunotsut, kelle liha on pekine ja vähem tihke. kuivatatud liha ja tihke liha on kaks totaalselt ise asja.

poolsuitsuvorst on rasvasem. teda ei ole vaja kilomeetri jagu ahjus hoida,sest vastasel juhul voolab mahl sellest lihtsalt välja ja alles jäävad "junnid".

kas te kotlette olete kunagi teinud? palju sellesse taignasse liha panite? aga pikka poissi? kui sa kolmekilosesse pätsi kilo liha paned, on see veel täiesti kooskõlas olev toode.

Sa isegi ei lugenud mu esimest lauset läbi, et korralikus vorstis on üle 100% liha. doh.gif See käis juba selle kohta, et ütlesid, et 80% liha, mis tegelikult on vale.
Esimene googli vaste, mida sisaldab täissuitsuvorst. http://www.matsimoka.ee/meie-tooted.html
Kuidas täissuitsuvorsti teha ja mis sinna sisse pannakse, tean ma ise vägagi hästi.

See, et suitsuahju kasutada ei oska või üritad mingis pisikeses metallijurakas suitsus hoida, on juba su enda probleem.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2017 13:15:03 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
panid ikka 101 % hakkliha? mis see ülejäänu on mis taignasse käib?


Paar muna, natuke riivsaia ja maitseaineid. Liha sisaldus taignas on ikka kõvasti üle 50%
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2017 13:18:07 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Korralikus vorstis on ikka üle 100% liha.

loe see lause nüüd kõvasti ette ruumis, kus viibib mõni toidutehnoloog või muidu arvutada oskav inimene. peale oma molli tomatitest puhtaks tegemist võid oma suitsuahju varjendina või järelemõtlemiseks kasutada.

vaesed rootslased, kes peavad peediga lahjendatud kotlette sööma. aga las see siis jääb.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2017 13:39:27 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
tsitaat:

Korralikus vorstis on ikka üle 100% liha.

loe see lause nüüd kõvasti ette ruumis, kus viibib mõni toidutehnoloog või muidu arvutada oskav inimene. peale oma molli tomatitest puhtaks tegemist võid oma suitsuahju varjendina või järelemõtlemiseks kasutada.

vaesed rootslased, kes peavad peediga lahjendatud kotlette sööma. aga las see siis jääb.

Millest sa nüüd aru ei saa? Ahju lükkad 120kg, kätte saad ala 100kg. Lõppprodukti pakendatakse 100kg. Kuhu kadus 20kg? Saad nüüd pihta? Samamoodi igasugu vinnutatud lihad, aurutad vee välja ei tähenda, et oleks poole vähem liha tegemiseks kasutanud.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2017 13:45:47 vasta tsitaadiga

Tekkis siuke küsimus, kas 1000 mikrofaradit ja 25 volti kondeka võib asendada 1000mikrofaradit ja 16 voldisega? Vaja üks raadio ruttu korda teha, aga seda elektroonika värki ei mäleta enam üldse...
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 27.08.2017 13:53:09 vasta tsitaadiga

voltide vahe tõttu pigem mitte pakuks,
mahtuvus pohhui
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2017 14:06:16 vasta tsitaadiga

masmre, ei või. 25V või rohkem peab olema.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2017 15:21:00 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
masmre, ei või. 25V või rohkem peab olema.

Seda ma arvasingi, jääb siis ootele.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2017 17:05:35 vasta tsitaadiga

jäi ikka see vorsti teema kripeldama. Keeduvorsti valmistamise tehnoloogia on ju lihtsustatult selline, et lastakse liha peeneks, lisatakse maitseained, vett ja tärklist vms., mis vorsti koos hoiab ning keedetakse ära. Tehnoloogia iseärasustest tulenevalt ei saa teha keeduvorsti nii, et seal peale liha ja maitseainete midagi ei ole. Aga vot sellest ikka aru ei saa, miks seal vorstis ei näiteks 70% liha olla ja mida see siis tähendab kui mõne vorsti pakendil on märgitud lihasisaldus näiteks 70%. Või miks sinna rohkem liha panna raiskamine on? Vorsti ei tehta ju enamasti ilusatest fileetükkidest millest saaks ka midagi paremat valmistada vaid kehvematest paladest, mis poe lihaletis müües väga hästi kaubaks ei läheks.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2017 17:11:53 vasta tsitaadiga

ei ole raiskamine. kui sa paned keeduvorsti sisse liiga palju liha, saab sellest teine toode.. ..mida peab juba hoopis teistmoodi menetlema.keeduvorst on selleks, miks on beebiporgandid, margariin, nagitsad, pihvid..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2017 17:16:25 vasta tsitaadiga

Oskab keegi targem aidata, millele ma peaksin täpsemalt tähelepanu pöörama ja kuidas seda jama lahendada?
Nimelt on kodus ruuter, mis aeg-ajalt ikka restarti vajab. Nüüd täna pärast restarti arvuti enam internetti ei saa. Ühendab ära, näitab ilusti, et Connected, Secured, aga internetis mitte midagi ära ei lae. Proovisin telefoniga HotSpoti teha, siis jääb vaid ühendama, kuid lõpuni ära ei ühenda. Arvutile korduvalt restarte teinud ja jama kadunud pole. Sellega kaasneb ka selline jama, et klaviatuuri tähed ja numbrid ei mõika, seda nii Windowsi otsingus kui ka nt Wifi parooli lahtris. Google Chrome'is aga töötavad, samuti ka "Run"'is. Netist leidsin, et kirjutades Run'i "C:\Windows\system32\ctfmon.exe", hakkab klaviatuur jälle tööle ning tõsi, hakkas - järgmise restardini. Oma pea seda jama enam läbi ei näri, äkki keegi targem oskab aidata. Arvutiks Lenovo Y700-15ISK
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2017 17:38:56 vasta tsitaadiga

Teil ka gearbest uimab? Niisama on nobe aga mingi toote lehele tahan minna siis laeb terve igavik icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 27.08.2017 17:46:04 vasta tsitaadiga

Mingi taskulambi lehe laadis küll kiirelt ära.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2017 17:59:14 vasta tsitaadiga

Ok tundub mingi brauseri kamm, teise brauseriga avas. Repotisin bug-na ära.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2017 18:05:20 vasta tsitaadiga

markedmen, otsi mingi live OS ja kasuta oma lenovot mõnda aega sellelt. kui seal jamasid pole, tuleb ilmselt katsetada sellega, et otsid pahavara ja lõpuks lased puhtad aknad peale..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2017 19:27:58 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
ei ole raiskamine. kui sa paned keeduvorsti sisse liiga palju liha, saab sellest teine toode.. ..mida peab juba hoopis teistmoodi menetlema.keeduvorst on selleks, miks on beebiporgandid, margariin, nagitsad, pihvid..

Oi-oi-oi. Beebiporgand on suht tavaline porganad, Ta on jupitatud ja koorjast läbi lastud. Margariin on töödeldud õli. Piff ja nagitsad on saastliha ja tärklist-soojajahu täis käkid. Ma ise söön üldiselt kõike. Aga poes valin tooteid kus kanaliha hakkmassi poleks. Kalapulkade puhul sama, mingit hakkmassi ma näha ei taha.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2017 20:09:27 vasta tsitaadiga

beebiporgandid on kaubanduslikult mittesobivad, mis on töödeldud. margariin on see mis ekstrasüütust järgi jääb.. nende sünnilugu on kõigil üks: kui neid poleks, läheks oluliselt rohkem toorainet raisku.

http://e-ope.khk.ee/oo/toidurasvad/margariin.html

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2017 20:16:14 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru miks võid ei võiks töödelda. Tänapäeval saaks täitsa hea tulemuse mingi 2-6 kraadises vahemikus.
Midagi kunagi isegi üritati. Või vahutstati. Aga päris parim töötav lahendus see polnud.
Vahustamine on muidu hea idee, aga oliline on mõelda külmiku temperatuurile 2-6C
Mõnus on võtta külmikust ja määridasaiale.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2017 20:25:40 vasta tsitaadiga

ramal oli ju mingi vahustatud värk hiljuti.
arvesse võttes seda,et või hind kerkib jälle, saame ilmselt analooge / asendajaid vähehaaval järjest rohkem näha.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2017 20:32:09 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
ramal oli ju mingi vahustatud värk hiljuti.
arvesse võttes seda,et või hind kerkib jälle, saame ilmselt analooge / asendajaid vähehaaval järjest rohkem näha.

Rama on ka margariin.
Margariin ei prugi olla paha. Ta on valmistatud õlist ja lisatud igast vahvaid aineid, et sul oleks isu seda süüa!
Jaa ta on keemiakonbinaadi toode, aga kui inimesed seda soovivad!?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2017 22:13:28 vasta tsitaadiga

jutt polegi sellest, kas on paha või mitte. jutt on sellest, kuidas neid asju tehakse.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 27.08.2017 23:08:56 vasta tsitaadiga

Margariin enamasti ikka päris sitt. Taimsetele rasvadele litsutakse metallkatalüsaatorite abil lisavesinikku sisse, et kaksiksidemed kaoks ära ja selleläbi rasvasegu sulamistemperatuuri tõsta. Võid saab hästi külmkapist ka määrida. Tuleb väikeste tükkidena leivale panna ja paari minuti pärast on määritav. Või siis hoida võitoosis ja külmikust väljas. Aga keeduvorst ei ole enam keeduvorst, kui liha rohkem panna ja värvained välja jätta. Siis on hall ja teise tekstuuriga.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2017 23:24:44 vasta tsitaadiga

Smati kirjutas:
metallkatalüsaatorite
What? Why? Where?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 28.08.2017 08:35:01 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Smati kirjutas:
metallkatalüsaatorite
What? Why? Where?


Kuidagi on ju vaja vesinik õli sisse saada, et seal kaksiksidemeid lõhkuda. Kõrge temperatuuri ja rõhu juures segatakse sisse metallilist katalüsaatorit, näiteks nikli ja alumiiniumi sulamist pulbrit. Või plaatinast. Ja siis lastakse sisse vesinik. Katalüsaator aitab rohkem vesiniku imendada. Sarnane protsess on osade kütuste ja vahade, plastikute ja muu orgaanilise kraami tootmisel. Katalüsaator enamasti lõpp produkti jõuda ei tohiks. Kuna see suur temp. ja rõhk enam algsest taimsest õlist suurt alles ei jäta, siis tuleb uuesti värvida ja vitamiine sisse toppida. Et saaks pakile kirjutada kui tervislik on.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2017 10:20:48 vasta tsitaadiga

masmre kirjutas:
Tekkis siuke küsimus, kas 1000 mikrofaradit ja 25 volti kondeka võib asendada 1000mikrofaradit ja 16 voldisega? Vaja üks raadio ruttu korda teha, aga seda elektroonika värki ei mäleta enam üldse...


Kui sul neid 16V 1000μF kondesid neli tükki juhtub olema ja nende jaoks ruumi on piisavalt, siis võid (kasvõi ajutise lahendusena) ühendada kaks sellist kondet järjestikku ja teised kaks samamoodi järjestikku ning siis need järjestikku ühendatud paarid paralleelselt ühendada. Kokku saad 1000μF 32V konde (mis kõlbab 25V konde asenduseks väga hästi). Kogu selle puntra ühendad siis asendust vajava konde asemele, kasvõi väikeste juhtmejuppidega.


           +      +
    -----||-----||-----
    |                 |       +
x---x                 x------x
    |      +      +   |
    -----||-----||-----

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2017 10:24:12 vasta tsitaadiga

Smati kirjutas:
raxz kirjutas:
Smati kirjutas:
metallkatalüsaatorite
What? Why? Where?


Kuidagi on ju vaja vesinik õli sisse saada, et seal kaksiksidemeid lõhkuda. Kõrge temperatuuri ja rõhu juures segatakse sisse metallilist katalüsaatorit, näiteks nikli ja alumiiniumi sulamist pulbrit. Või plaatinast. Ja siis lastakse sisse vesinik. Katalüsaator aitab rohkem vesiniku imendada. Sarnane protsess on osade kütuste ja vahade, plastikute ja muu orgaanilise kraami tootmisel. Katalüsaator enamasti lõpp produkti jõuda ei tohiks. Kuna see suur temp. ja rõhk enam algsest taimsest õlist suurt alles ei jäta, siis tuleb uuesti värvida ja vitamiine sisse toppida. Et saaks pakile kirjutada kui tervislik on.


Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2017 10:42:47 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Ma tahan postimehe galeriist võetud töölise pilti panna õllepudeliga - et ta seda niisama vahetada ei saaks ja tagasi tekiks


Poliisidega peaks saama.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2017 16:41:28 vasta tsitaadiga

delfi tase - kas keegi näeb 5 fänni napilt autoalla jäämas?
http://sport.delfi.ee/news/auto/eesti/video-napikas-viie-motospordifanni-jaoks-oleks-louna-eesti-ralli-voinud-loppeda-vaga-kurvalt?id=79321856

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2017 16:45:24 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 02.07.2020 13:57:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2017 01:54:25 vasta tsitaadiga

Milline vaakumpakendaja osta?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2017 07:37:32 vasta tsitaadiga

Suva. 14 eurone aliexpressi oma toimib ideaalselt
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2017 22:40:49 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 02.07.2020 13:56:27, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 313, 314, 315 ... 913, 914, 915  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.