|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
raixxx
HV kasutaja

liitunud: 21.05.2011
|
26.08.2017 19:29:38
|
|
|
Poe suitsuvorstis võib ju 90% siga olla aga süüa ikka ei kõlba. Head suitsuvorsti müüs üks vanem taat keskturul otse autost aga pole pikka aega näha olnud.
Loomadele korra-kaks kuus latt keeduvorsti käib küll. Kassid on praaktooted, toores liha ei kõlba kuskile, keetma/praadima neile küll ei viitsi hakata.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
26.08.2017 19:31:28
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
Järgmine kord kui poodi lähete lugege mõne koerakonservi koostist. Liha on seal võibolla 4% ehk ainult lõhna pärast pandud. Isegi jahuviineris(mis on odavam kui koerakonserv) on liha rohkem  |
Ära ole nii kindel.....maal külmikus koeravorstid, mis maitsevad paremini kui x firma viinerid. Jah proovinud neid
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raixxx
HV kasutaja

liitunud: 21.05.2011
|
26.08.2017 19:37:34
|
|
|
| Koerapasteet ulukilihaga on ka parem kui mõni pläust mida pasteedipähe müüakse. Just käisin proovisin...
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
26.08.2017 19:47:45
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| napoleon kirjutas: |
Järgmine kord kui poodi lähete lugege mõne koerakonservi koostist. Liha on seal võibolla 4% ehk ainult lõhna pärast pandud. Isegi jahuviineris(mis on odavam kui koerakonserv) on liha rohkem  |
Ära ole nii kindel.....maal külmikus koeravorstid, mis maitsevad paremini kui x firma viinerid. Jah proovinud neid |
Sina oled erikeiss. Legendid räägivad, et Jeesus suutis isegi vee peal käia ja vee veiniks muuta, asi sul siis kukkel lihaks on muuta
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
27.08.2017 10:15:33
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
laurx, otsi ise see artikkel üles ja jaga meile ka. Suvaline leitud artikkel http://m.ohtuleht.ee/217907/vorsti-lihasisaldus-ulatub-93-protsendist-nullini
Kas tahad tõesti väita, et vorsti lihasisaldus on nagu suhteline õhuniiskus. Ehk kui max on 30%, siis 100% lihasisaldus etiketil tähendaksi 30%? Ei tahaks seda väga uskuda. Näiteks õllesigaril on ju lihasisaldus isegi üle 100% märgitud ja seda põhjusel, et toode on kuivatatud ja 100g toote valmistamiseks kulubki üle 100g liha. |
ma räägin tehnoloogiast. kui vorstis on 80% liha st. 1kg vorstis on 800g puhast liha, on see üks väga kõva täissuitsuvorst. kui see on tehtud keeduvorstitehnoloogiat järgides, on tegu hea toiduaine raiskamisega.
näiteks on mõne tomatiketšupi tegijad kirjutanud peale, et 1kg ketšupit on 2kg tomateid..
kuidas sa liigitaksid verivorsti sellisel juhul.?
mulle maitseb keeduvorst ja ka " järlepa" stiilis kanapihvid, kus kanast on sees ainult kisa. maitseained ja tugevdavad teevad imesid.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
27.08.2017 10:55:40
|
|
|
Ma ostan suitsuvorsti pm otse jahimeestelt. Üleliigne sügavkülma
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
27.08.2017 10:56:44
|
|
|
Mulle üks jahimees toob sügavkülmast aegajalt vorsti.
No ei lähe see mulle nahka. Koertele aga küll
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
27.08.2017 10:58:07
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
Mulle üks jahimees toob sügavkülmast aegajalt vorsti.
No ei lähe see mulle nahka. Koertele aga küll  |
No siis on sitt vorst sul järelikult
Mina saan värskelt 1-2 päeva tagasi valminuid. Pakin kilesse ja sügavkülma. Pole mõtet nagu 10+ tk külmikus niisama hoida
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
27.08.2017 11:01:52
|
|
|
värskelt on hea küll, aga mulle ei meeldi see jääkristallide poolt lõhutud vorst enam
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inczp
HV kasutaja
liitunud: 09.06.2014
|
27.08.2017 11:11:05
|
|
|
| Kuivatage see vorst ära, läheb palju paremaks
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
27.08.2017 11:16:22
|
|
|
inczp,
enamasti nii teengi.
esimest hakkan söoma ja teised tasakesi vinduvad
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
27.08.2017 11:18:30
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
värskelt on hea küll, aga mulle ei meeldi see jääkristallide poolt lõhutud vorst enam  |
No ma ei tea, põdravorst sügavast välja võttes ja külmikus sulatades maitseb pm sama hästi. Raske on hinnata kas ta on mingi protsendipunkt kehvem või mitte
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
27.08.2017 12:10:48
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| napoleon kirjutas: |
laurx, otsi ise see artikkel üles ja jaga meile ka. Suvaline leitud artikkel http://m.ohtuleht.ee/217907/vorsti-lihasisaldus-ulatub-93-protsendist-nullini
Kas tahad tõesti väita, et vorsti lihasisaldus on nagu suhteline õhuniiskus. Ehk kui max on 30%, siis 100% lihasisaldus etiketil tähendaksi 30%? Ei tahaks seda väga uskuda. Näiteks õllesigaril on ju lihasisaldus isegi üle 100% märgitud ja seda põhjusel, et toode on kuivatatud ja 100g toote valmistamiseks kulubki üle 100g liha. |
ma räägin tehnoloogiast. kui vorstis on 80% liha st. 1kg vorstis on 800g puhast liha, on see üks väga kõva täissuitsuvorst. kui see on tehtud keeduvorstitehnoloogiat järgides, on tegu hea toiduaine raiskamisega.
näiteks on mõne tomatiketšupi tegijad kirjutanud peale, et 1kg ketšupit on 2kg tomateid..
kuidas sa liigitaksid verivorsti sellisel juhul.?
mulle maitseb keeduvorst ja ka " järlepa" stiilis kanapihvid, kus kanast on sees ainult kisa. maitseained ja tugevdavad teevad imesid. |
Korralikus vorstis on ikka üle 100% liha. Poolsuitsuvorst ja täissuitsuvorsti vahe tuleneb lihtsalt sellest, et kaua ahjus hoida viitsid. Mõni teeb jah haltuurat, kui poole päevaga vorst valmis ja nimetab seda täissuitsuvorstiks nii et vedelik jookseb välja lahti lõigates.
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
27.08.2017 12:44:04
|
|
|
eiole see asi vaid ahjus hoidmisest ,) klassifitseeritakse neid lihatooteid ikka selle järgi, mis taignasse sisse saab. ülejäänu on menetlus ja see ei pane asjasse liha juurde ega võta vähemaks. sinu teooria järgi saaks viinerist täissuitsuvorsti lihtsalt sedasi, et pistad selle suitsuahju kuuks ajaks. see jahimehevärk. müüb jahimees teile põdravorsti, mis te arvate, et te jaksaks seda tihket liha närida? ulukiliha on puine ja kõva. selleks, et see põdravorst maitsema hakkaks, tuleb sinna sisse segada mingi kogus tavalist aedikunotsut, kelle liha on pekine ja vähem tihke. kuivatatud liha ja tihke liha on kaks totaalselt ise asja.
poolsuitsuvorst on rasvasem. teda ei ole vaja kilomeetri jagu ahjus hoida,sest vastasel juhul voolab mahl sellest lihtsalt välja ja alles jäävad "junnid".
kas te kotlette olete kunagi teinud? palju sellesse taignasse liha panite? aga pikka poissi? kui sa kolmekilosesse pätsi kilo liha paned, on see veel täiesti kooskõlas olev toode.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
27.08.2017 12:50:44
|
|
|
Kotlette teen hakklihast. Ei usu et sinna sisse keegi enne mingit sodi on pannud.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
27.08.2017 12:52:21
|
|
|
panid ikka 101 % hakkliha? mis see ülejäänu on mis taignasse käib?
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Porno Parm
mugavuspagulane

liitunud: 30.11.2003
|
27.08.2017 12:54:25
|
|
|
| piparkoogitainas
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
6 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
27.08.2017 12:55:29
|
|
|
Pipar, sool. Ma ei salli neid vesiseid kotlette mis sibulatükke ja saia täis
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
27.08.2017 13:01:25
|
|
|
| laurx kirjutas: |
eiole see asi vaid ahjus hoidmisest ,) klassifitseeritakse neid lihatooteid ikka selle järgi, mis taignasse sisse saab. ülejäänu on menetlus ja see ei pane asjasse liha juurde ega võta vähemaks. sinu teooria järgi saaks viinerist täissuitsuvorsti lihtsalt sedasi, et pistad selle suitsuahju kuuks ajaks. see jahimehevärk. müüb jahimees teile põdravorsti, mis te arvate, et te jaksaks seda tihket liha närida? ulukiliha on puine ja kõva. selleks, et see põdravorst maitsema hakkaks, tuleb sinna sisse segada mingi kogus tavalist aedikunotsut, kelle liha on pekine ja vähem tihke. kuivatatud liha ja tihke liha on kaks totaalselt ise asja.
poolsuitsuvorst on rasvasem. teda ei ole vaja kilomeetri jagu ahjus hoida,sest vastasel juhul voolab mahl sellest lihtsalt välja ja alles jäävad "junnid".
kas te kotlette olete kunagi teinud? palju sellesse taignasse liha panite? aga pikka poissi? kui sa kolmekilosesse pätsi kilo liha paned, on see veel täiesti kooskõlas olev toode. |
Sa isegi ei lugenud mu esimest lauset läbi, et korralikus vorstis on üle 100% liha. See käis juba selle kohta, et ütlesid, et 80% liha, mis tegelikult on vale.
Esimene googli vaste, mida sisaldab täissuitsuvorst. http://www.matsimoka.ee/meie-tooted.html
Kuidas täissuitsuvorsti teha ja mis sinna sisse pannakse, tean ma ise vägagi hästi.
See, et suitsuahju kasutada ei oska või üritad mingis pisikeses metallijurakas suitsus hoida, on juba su enda probleem.
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
27.08.2017 13:15:03
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| panid ikka 101 % hakkliha? mis see ülejäänu on mis taignasse käib? |
Paar muna, natuke riivsaia ja maitseaineid. Liha sisaldus taignas on ikka kõvasti üle 50%
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
27.08.2017 13:18:07
|
|
|
| tsitaat: |
Korralikus vorstis on ikka üle 100% liha.
|
loe see lause nüüd kõvasti ette ruumis, kus viibib mõni toidutehnoloog või muidu arvutada oskav inimene. peale oma molli tomatitest puhtaks tegemist võid oma suitsuahju varjendina või järelemõtlemiseks kasutada.
vaesed rootslased, kes peavad peediga lahjendatud kotlette sööma. aga las see siis jääb.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
27.08.2017 13:39:27
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| tsitaat: |
Korralikus vorstis on ikka üle 100% liha.
|
loe see lause nüüd kõvasti ette ruumis, kus viibib mõni toidutehnoloog või muidu arvutada oskav inimene. peale oma molli tomatitest puhtaks tegemist võid oma suitsuahju varjendina või järelemõtlemiseks kasutada.
vaesed rootslased, kes peavad peediga lahjendatud kotlette sööma. aga las see siis jääb. |
Millest sa nüüd aru ei saa? Ahju lükkad 120kg, kätte saad ala 100kg. Lõppprodukti pakendatakse 100kg. Kuhu kadus 20kg? Saad nüüd pihta? Samamoodi igasugu vinnutatud lihad, aurutad vee välja ei tähenda, et oleks poole vähem liha tegemiseks kasutanud.
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
27.08.2017 13:45:47
|
|
|
| Tekkis siuke küsimus, kas 1000 mikrofaradit ja 25 volti kondeka võib asendada 1000mikrofaradit ja 16 voldisega? Vaja üks raadio ruttu korda teha, aga seda elektroonika värki ei mäleta enam üldse...
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Porno Parm
mugavuspagulane

liitunud: 30.11.2003
|
27.08.2017 13:53:09
|
|
|
voltide vahe tõttu pigem mitte pakuks,
mahtuvus pohhui
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
6 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
27.08.2017 14:06:16
|
|
|
| masmre, ei või. 25V või rohkem peab olema.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
27.08.2017 15:21:00
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| masmre, ei või. 25V või rohkem peab olema. |
Seda ma arvasingi, jääb siis ootele.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
27.08.2017 17:05:35
|
|
|
| jäi ikka see vorsti teema kripeldama. Keeduvorsti valmistamise tehnoloogia on ju lihtsustatult selline, et lastakse liha peeneks, lisatakse maitseained, vett ja tärklist vms., mis vorsti koos hoiab ning keedetakse ära. Tehnoloogia iseärasustest tulenevalt ei saa teha keeduvorsti nii, et seal peale liha ja maitseainete midagi ei ole. Aga vot sellest ikka aru ei saa, miks seal vorstis ei näiteks 70% liha olla ja mida see siis tähendab kui mõne vorsti pakendil on märgitud lihasisaldus näiteks 70%. Või miks sinna rohkem liha panna raiskamine on? Vorsti ei tehta ju enamasti ilusatest fileetükkidest millest saaks ka midagi paremat valmistada vaid kehvematest paladest, mis poe lihaletis müües väga hästi kaubaks ei läheks.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
27.08.2017 17:11:53
|
|
|
ei ole raiskamine. kui sa paned keeduvorsti sisse liiga palju liha, saab sellest teine toode.. ..mida peab juba hoopis teistmoodi menetlema.keeduvorst on selleks, miks on beebiporgandid, margariin, nagitsad, pihvid..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
markedmen
HV kasutaja

liitunud: 25.09.2009
|
27.08.2017 17:16:25
|
|
|
Oskab keegi targem aidata, millele ma peaksin täpsemalt tähelepanu pöörama ja kuidas seda jama lahendada?
Nimelt on kodus ruuter, mis aeg-ajalt ikka restarti vajab. Nüüd täna pärast restarti arvuti enam internetti ei saa. Ühendab ära, näitab ilusti, et Connected, Secured, aga internetis mitte midagi ära ei lae. Proovisin telefoniga HotSpoti teha, siis jääb vaid ühendama, kuid lõpuni ära ei ühenda. Arvutile korduvalt restarte teinud ja jama kadunud pole. Sellega kaasneb ka selline jama, et klaviatuuri tähed ja numbrid ei mõika, seda nii Windowsi otsingus kui ka nt Wifi parooli lahtris. Google Chrome'is aga töötavad, samuti ka "Run"'is. Netist leidsin, et kirjutades Run'i "C:\Windows\system32\ctfmon.exe", hakkab klaviatuur jälle tööle ning tõsi, hakkas - järgmise restardini. Oma pea seda jama enam läbi ei näri, äkki keegi targem oskab aidata. Arvutiks Lenovo Y700-15ISK
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
27.08.2017 17:38:56
|
|
|
Teil ka gearbest uimab? Niisama on nobe aga mingi toote lehele tahan minna siis laeb terve igavik
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
27.08.2017 17:46:04
|
|
|
| Mingi taskulambi lehe laadis küll kiirelt ära.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
27.08.2017 17:59:14
|
|
|
Ok tundub mingi brauseri kamm, teise brauseriga avas. Repotisin bug-na ära.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
27.08.2017 18:05:20
|
|
|
markedmen, otsi mingi live OS ja kasuta oma lenovot mõnda aega sellelt. kui seal jamasid pole, tuleb ilmselt katsetada sellega, et otsid pahavara ja lõpuks lased puhtad aknad peale..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
27.08.2017 19:27:58
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| ei ole raiskamine. kui sa paned keeduvorsti sisse liiga palju liha, saab sellest teine toode.. ..mida peab juba hoopis teistmoodi menetlema.keeduvorst on selleks, miks on beebiporgandid, margariin, nagitsad, pihvid.. |
Oi-oi-oi. Beebiporgand on suht tavaline porganad, Ta on jupitatud ja koorjast läbi lastud. Margariin on töödeldud õli. Piff ja nagitsad on saastliha ja tärklist-soojajahu täis käkid. Ma ise söön üldiselt kõike. Aga poes valin tooteid kus kanaliha hakkmassi poleks. Kalapulkade puhul sama, mingit hakkmassi ma näha ei taha.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
27.08.2017 20:09:27
|
|
|
beebiporgandid on kaubanduslikult mittesobivad, mis on töödeldud. margariin on see mis ekstrasüütust järgi jääb.. nende sünnilugu on kõigil üks: kui neid poleks, läheks oluliselt rohkem toorainet raisku.
http://e-ope.khk.ee/oo/toidurasvad/margariin.html
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
27.08.2017 20:16:14
|
|
|
Ma ei saa aru miks võid ei võiks töödelda. Tänapäeval saaks täitsa hea tulemuse mingi 2-6 kraadises vahemikus.
Midagi kunagi isegi üritati. Või vahutstati. Aga päris parim töötav lahendus see polnud.
Vahustamine on muidu hea idee, aga oliline on mõelda külmiku temperatuurile 2-6C
Mõnus on võtta külmikust ja määridasaiale.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
27.08.2017 20:25:40
|
|
|
ramal oli ju mingi vahustatud värk hiljuti.
arvesse võttes seda,et või hind kerkib jälle, saame ilmselt analooge / asendajaid vähehaaval järjest rohkem näha.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
27.08.2017 20:32:09
|
|
|
| laurx kirjutas: |
ramal oli ju mingi vahustatud värk hiljuti.
arvesse võttes seda,et või hind kerkib jälle, saame ilmselt analooge / asendajaid vähehaaval järjest rohkem näha. |
Rama on ka margariin.
Margariin ei prugi olla paha. Ta on valmistatud õlist ja lisatud igast vahvaid aineid, et sul oleks isu seda süüa!
Jaa ta on keemiakonbinaadi toode, aga kui inimesed seda soovivad!?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
27.08.2017 22:13:28
|
|
|
jutt polegi sellest, kas on paha või mitte. jutt on sellest, kuidas neid asju tehakse.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smati
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2006
|
27.08.2017 23:08:56
|
|
|
| Margariin enamasti ikka päris sitt. Taimsetele rasvadele litsutakse metallkatalüsaatorite abil lisavesinikku sisse, et kaksiksidemed kaoks ära ja selleläbi rasvasegu sulamistemperatuuri tõsta. Võid saab hästi külmkapist ka määrida. Tuleb väikeste tükkidena leivale panna ja paari minuti pärast on määritav. Või siis hoida võitoosis ja külmikust väljas. Aga keeduvorst ei ole enam keeduvorst, kui liha rohkem panna ja värvained välja jätta. Siis on hall ja teise tekstuuriga.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
27.08.2017 23:24:44
|
|
|
| Smati kirjutas: |
| metallkatalüsaatorite |
What? Why? Where?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smati
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2006
|
28.08.2017 08:35:01
|
|
|
| raxz kirjutas: |
| Smati kirjutas: |
| metallkatalüsaatorite |
What? Why? Where? |
Kuidagi on ju vaja vesinik õli sisse saada, et seal kaksiksidemeid lõhkuda. Kõrge temperatuuri ja rõhu juures segatakse sisse metallilist katalüsaatorit, näiteks nikli ja alumiiniumi sulamist pulbrit. Või plaatinast. Ja siis lastakse sisse vesinik. Katalüsaator aitab rohkem vesiniku imendada. Sarnane protsess on osade kütuste ja vahade, plastikute ja muu orgaanilise kraami tootmisel. Katalüsaator enamasti lõpp produkti jõuda ei tohiks. Kuna see suur temp. ja rõhk enam algsest taimsest õlist suurt alles ei jäta, siis tuleb uuesti värvida ja vitamiine sisse toppida. Et saaks pakile kirjutada kui tervislik on.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
28.08.2017 10:20:48
|
|
|
| masmre kirjutas: |
| Tekkis siuke küsimus, kas 1000 mikrofaradit ja 25 volti kondeka võib asendada 1000mikrofaradit ja 16 voldisega? Vaja üks raadio ruttu korda teha, aga seda elektroonika värki ei mäleta enam üldse... |
Kui sul neid 16V 1000μF kondesid neli tükki juhtub olema ja nende jaoks ruumi on piisavalt, siis võid (kasvõi ajutise lahendusena) ühendada kaks sellist kondet järjestikku ja teised kaks samamoodi järjestikku ning siis need järjestikku ühendatud paarid paralleelselt ühendada. Kokku saad 1000μF 32V konde (mis kõlbab 25V konde asenduseks väga hästi). Kogu selle puntra ühendad siis asendust vajava konde asemele, kasvõi väikeste juhtmejuppidega.
+ +
-----||-----||-----
| | +
x---x x------x
| + + |
-----||-----||-----
|
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
28.08.2017 10:24:12
|
|
|
| Smati kirjutas: |
| raxz kirjutas: |
| Smati kirjutas: |
| metallkatalüsaatorite |
What? Why? Where? |
Kuidagi on ju vaja vesinik õli sisse saada, et seal kaksiksidemeid lõhkuda. Kõrge temperatuuri ja rõhu juures segatakse sisse metallilist katalüsaatorit, näiteks nikli ja alumiiniumi sulamist pulbrit. Või plaatinast. Ja siis lastakse sisse vesinik. Katalüsaator aitab rohkem vesiniku imendada. Sarnane protsess on osade kütuste ja vahade, plastikute ja muu orgaanilise kraami tootmisel. Katalüsaator enamasti lõpp produkti jõuda ei tohiks. Kuna see suur temp. ja rõhk enam algsest taimsest õlist suurt alles ei jäta, siis tuleb uuesti värvida ja vitamiine sisse toppida. Et saaks pakile kirjutada kui tervislik on. |
Spoiler 
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasmus
HV veteran
liitunud: 30.12.2002
|
28.08.2017 10:42:47
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| Ma tahan postimehe galeriist võetud töölise pilti panna õllepudeliga - et ta seda niisama vahetada ei saaks ja tagasi tekiks |
Poliisidega peaks saama.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
28.08.2017 16:45:24
|
|
|
.....
viimati muutis sooty 02.07.2020 13:57:06, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
29.08.2017 01:54:25
|
|
|
| Milline vaakumpakendaja osta?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
29.08.2017 07:37:32
|
|
|
Suva. 14 eurone aliexpressi oma toimib ideaalselt
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
29.08.2017 22:40:49
|
|
|
.....
viimati muutis sooty 02.07.2020 13:56:27, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|