Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Arvutikastist pildid siia märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 118, 119, 120 ... 126, 127, 128  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2017 00:18:23 vasta tsitaadiga

mälu saad väga tõenäoliselt samadel timingutel 2666 peale lükata, ryzenile kasulikum.
vaikust tahad siis 1600 endal hetkel 3.6ghz kõik tuumad @ 1,15v. ja sel v. hoiavad nii cpu kui vrm ennast väga jaheldalt üleval.

_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2017 14:17:01 vasta tsitaadiga




Seesugune pedemajakas siis praeguseks "valmis" saanud. Konfiguratsioon profiilis.
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2017 16:37:42 vasta tsitaadiga

Flab, Päris kena thumbs_up.gif , aga ma isiklikult hajutaks selle toiteka juures oleva ledriba ära, et ei oleks näha individuaalseid led'e. Muidugi kui sulle omale meeldib, siis mis ütleja mina olen icon_biggrin.gif
_________________
Lehtplastiku painutus, casemod, vesijahutus. Küsi julgelt!
Valmistan sleevitud ja tavalisi ATX kaableid!
Tehtud tööd -->> https://www.facebook.com/SantsCustomDesigns/ ja https://www.instagram.com/santscustoms/
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2017 19:08:44 vasta tsitaadiga

A kuidas teda hajutada icon_biggrin.gif? Mul on suht piiratud see värk, ledi ühenuds on emaplaadil ja üsna lühike juhtmeribake on, mis sinna läheb. Igapäevaselt niikuinii seda riba ei näe, lauanurk jääb sellele alumisele osale ette.
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2017 19:13:25 vasta tsitaadiga

Flab kirjutas:
A kuidas teda hajutada icon_biggrin.gif? Mul on suht piiratud see värk, ledi ühenuds on emaplaadil ja üsna lühike juhtmeribake on, mis sinna läheb. Igapäevaselt niikuinii seda riba ei näe, lauanurk jääb sellele alumisele osale ette.

Kõige lihtsam oleks ledide ette panna õhuke pleksiriba mille välimine külg peene liivapaberiga (400 näiteks) kergelt mattiks nühkida. See külg mis on vastu led'e tuleks jätta puutumata. Tulemusena tekib ühtlaselt helendav riba icon_wink.gif

_________________
Lehtplastiku painutus, casemod, vesijahutus. Küsi julgelt!
Valmistan sleevitud ja tavalisi ATX kaableid!
Tehtud tööd -->> https://www.facebook.com/SantsCustomDesigns/ ja https://www.instagram.com/santscustoms/
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2017 22:39:37 vasta tsitaadiga

Keegi enne vingus, et panin video piltide asemel.. ma tegin mõned pildid ka ja uue video icon_smile.gif lisaks tuleb täispikk arvuti koostamis video homme ka.
Lihtsalt kerge benchmarking PC build.
Kes tahab täpseid detaile siis video descriptionis on kõik jupid sees mida kasutasin.

Enda disainitud seina korpus on lõpusirgel... sain täna prose kätte icon_smile.gif Core i9 7900X. Eks selle pildid ja video tuleb kuu lõpus.

Link





_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2017 22:43:19 vasta tsitaadiga

HDTanel, Paar detaili on puudu siis oleks päris maasikas icon_wink.gif
_________________
Lehtplastiku painutus, casemod, vesijahutus. Küsi julgelt!
Valmistan sleevitud ja tavalisi ATX kaableid!
Tehtud tööd -->> https://www.facebook.com/SantsCustomDesigns/ ja https://www.instagram.com/santscustoms/
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2017 22:44:36 vasta tsitaadiga

Sants, just icon_biggrin.gif ma tahtsin need sees olevad küljed ja põhja ära peita plexiga mille värviks mustaks.. endal polnud aga vahendeid ega aega aga Sants tuli appi. Varsti näete tulemust thumbs_up.gif superkena töö tegi igatahes icon_smile.gif soovitan sind soojalt icon_biggrin.gif beer_yum.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2017 23:24:58 vasta tsitaadiga

Tavaliselt nii paljud erinevad värvid korraga ei istu, aga siin kuidagi toimivad täitsa.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2017 14:13:59 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
Tavaliselt nii paljud erinevad värvid korraga ei istu, aga siin kuidagi toimivad täitsa.



Võibolla, et kõik on koondatud ühte ja pole neid koledaid RGB ribasi näha kusagil icon_biggrin.gif
Igatahes sain pikema 50minutilise koostamis video ka üles icon_smile.gif

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2017 14:34:04 vasta tsitaadiga

https://goo.gl/photos/TRV4exfaJVBbKqVk6

Konf:
Spoiler Spoiler Spoiler

Hetkel siis selline kooslus. Nagu piltidelt ehk näha, siis originaal pleksist aken sai asendatud tooniga 4mm karastatud klaasiga, lisaks ka RGB valgustus sees, mida hästi piltidele tabada ei õnnestunud telefoniga. Mingi hetk siis plaan ka vesijahutusele kolida ning üksikult sleevitud toitekaablid paigaldada.

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-antero-
HV kasutaja
-antero-

liitunud: 18.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2017 15:05:55 vasta tsitaadiga

Lotharius,

Veidi OT, aga kuidas ventikate kooslus toimib? Mul endal on Define mini c (aknaga variant). Vaikselt plaanin ventikate vahetust võimalikud vaiksete/kvaliteetsete vastu.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2017 16:02:34 vasta tsitaadiga

Lotharius, Define nanosi ikka hea näha! thumbs_up.gif Päris kena build muidu. Jään vesijahutust ootama, ilma selleta on kast natuke tühi icon_wink.gif
_________________
Lehtplastiku painutus, casemod, vesijahutus. Küsi julgelt!
Valmistan sleevitud ja tavalisi ATX kaableid!
Tehtud tööd -->> https://www.facebook.com/SantsCustomDesigns/ ja https://www.instagram.com/santscustoms/
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2017 16:56:52 vasta tsitaadiga

-antero- kirjutas:
Lotharius,

Veidi OT, aga kuidas ventikate kooslus toimib? Mul endal on Define mini c (aknaga variant). Vaikselt plaanin ventikate vahetust võimalikud vaiksete/kvaliteetsete vastu.


Julgen mõlemaid kiita.
Enermaxi puhul on väga hea see, et neil on nupuga kolme eri kiiruslimiidi vahel võimalik valida, ehk ise sätid, kui valjuks lased neil minna. Samas min rpm on 650 vs Corsairi 450, aga tuleb tunnistada, et ei ole neid kumbagi praktiliselt kuulda. St ventikatelt nagu mehaanilist müra ei kuulegi, õhu liikumine ikka tekitab mingit häält, aga no selle vastu ei saa icon_cool.gif
Corsairi plussid on madalamad min pöörded ja väga suur RPM vahemik, aga eks nad seal 1500RPM ja edasi tee ikka korralikku õhuvuhinat, samas jällegi ventikas ise müra ei tekita.

Minu jaoks oli + ka see, et mõlemad on PWM ventikad, sest mul emaplaat 3-pin vente regullida ei oska.

Pakun, et sul oleks Corsair ML120 või ML140 Twin pack hea diil, kui LED valgustust just taga ei aja thumbs_up.gif Ja mul siis need kummist kinnitused ka pandud http://atf.ee/office_solutions_and_peripherals/accessories/case-accessories/deepcool-xdcbufferb1/

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-antero-
HV kasutaja
-antero-

liitunud: 18.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2017 19:38:04 vasta tsitaadiga

Lotharius,
Tänud kommenteerimast thumbs_up.gif
ML140 Twin pack tundub tõesti hea diil. Üritan hoida kasti võimalikult minimalistliku ja puhtana. Esialgse plaani kohaselt tuleb ainukeseks led'iks vesijahutuse plokil olev tuluke icon_smile.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2017 22:13:36 vasta tsitaadiga





Kellelgi vele Skyrimi SSD on? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2017 23:34:48 vasta tsitaadiga

Ah?
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2017 23:45:26 vasta tsitaadiga

SSD peal on draakon noh
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m6mmikiisu
HV kasutaja
m6mmikiisu

liitunud: 19.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2017 23:58:57 vasta tsitaadiga



Pole kõige paremad pildid aga siiski. Hetkel selline seis siis.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 28.08.2017 09:42:52 vasta tsitaadiga

Videokaardi plokk kahjuks ei mahtunud korpusesse ära ning jääb hetkel CPU ainult kuni leian teise ploki/videokaardi millega mahub korpusesse.

Korpus on Fractal Design Node 605. Üle korpuse mineva tala pean üle värvima ja korda tegema, lähenesin natuke liiga robustselt ning rikkusin visuaalselt ära.




_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2017 09:46:10 vasta tsitaadiga

matzz007, jämedad need voolikud sul on?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 28.08.2017 09:51:57 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
matzz007, jämedad need voolikud sul on?


19/13mm (1/2"ID)

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2017 11:31:02 vasta tsitaadiga

ma vaatan neid kaste ja mõtlen, et kunagi tehti vesijahutused selleks, et vaikne oleks.. kui kaks vurri neljaga asendada, ei saa see väga palju vaiksem olla..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2017 11:40:32 vasta tsitaadiga

Veelvähem saab mingi 80mm fän vaikne olla, kui see vaikseks regullida võib pmst üldse ilma ventikata lasta sest õhku see niikuinii ei liiguta. Ei saa aru sellest lahendusest.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2017 11:51:28 vasta tsitaadiga

laurx, pigem kui kasutada rohkem fanne siis saab nad panna madalama rpm'iga käima ja temperatuurid ei kannata selle arvelt. Mul omal idles fannid 300- 450 rpm ja pump ka ca 1000 kandis - arvutit pole suht mitte kunagi kuulda, kui just kõrva vastu pumpa ei pane icon_lol.gif
_________________
Lehtplastiku painutus, casemod, vesijahutus. Küsi julgelt!
Valmistan sleevitud ja tavalisi ATX kaableid!
Tehtud tööd -->> https://www.facebook.com/SantsCustomDesigns/ ja https://www.instagram.com/santscustoms/
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 28.08.2017 13:48:41 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
ma vaatan neid kaste ja mõtlen, et kunagi tehti vesijahutused selleks, et vaikne oleks.. kui kaks vurri neljaga asendada, ei saa see väga palju vaiksem olla..


Masina kasutus on kas filmi vaatamine või mängimine. Arvuti puhul hetkel teeb kõige rohkem häält toiteplokk. Mängimise ajal on kergelt kuulda nende 80mm ventide häält. Mida rohkem vente seda rohkem aifrlowd ehk siis nagu sants ütles, saab pööret maha keerata. Emaplaat oskab ise regullida pöördeid.

Minu silmis vesijahutus vs õhk ei ole see kas masin on vaikne või mitte. Pigem on vesijahutuse eelis just soojuse kandmine teise kohta ehk siis saab radika abil seda soojust eraldada kolmandas kohas. Antud juhul aitab vesijahutus suurendada pindala millelt soojust eraldatakse. Tänu sellele langeb ka korpuse sise temperatuur (soojust ei puhuta mööda korpust sees laiali ja siis üritata kuidagi välja viia vaid soojuse eralduse paik ongi väljaviik. Ehk siis korpuse temp langeb, jahutatav pind suureneb ja see juba annab eeldused arvuti vaiksemale toimimisele. icon_rolleyes.gif

_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2017 13:49:40 vasta tsitaadiga

Miks see kast nii väike peab olema? Pmst ostad omale probleeme juurde.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2017 14:07:36 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Miks see kast nii väike peab olema? Pmst ostad omale probleeme juurde.

Väiksed kastid on lahedad ju, minu puhul ka jahedad icon_lol.gif Hoiavad laua peal ruumi ka kokku.

_________________
Lehtplastiku painutus, casemod, vesijahutus. Küsi julgelt!
Valmistan sleevitud ja tavalisi ATX kaableid!
Tehtud tööd -->> https://www.facebook.com/SantsCustomDesigns/ ja https://www.instagram.com/santscustoms/
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 28.08.2017 14:48:57 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Miks see kast nii väike peab olema? Pmst ostad omale probleeme juurde.


See konkreetne kast on valitud just seepärast, et näeks võimalikult neutraalne ning soliidne välja. Lisaks peab ta mahtuma teleka aluse kapi sisse ära.

Kõige paremini selgitab põhjust see pilt (ei ole minu tehtud ega minu elamisest tehtud pilt aga idee saate kätte). : https://www.minhembio.com/bilder/bild/?pic_id=449449.jpg

_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2017 20:46:09 vasta tsitaadiga

matzz007, GTX1080 ROG sai sisse mahutatud isegi icon_lol.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 29.08.2017 08:59:25 vasta tsitaadiga

Sellesmõttes on hea kast, et täispikkuses kaart mahub ära. Muidugi sul on ITX plate ja on ruumi niiviisi kettaid mahutada. Kuidas tempid on?

SSD plaanisin ka mingihetk niimoodi esipaneeli külge liimida, jahutus ja kinnitus 2in1.

_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2017 22:00:43 vasta tsitaadiga

matzz007, 1080 tempid olid ideaalsed, seal 60c loadis vms. Samas igapäeva kasutuses istub seal sees EVGA GTX 980 Ti FTW mis loadis ikka 75C icon_biggrin.gif . SSD jaoks on puuritud alumiiniumi servast augud läbi ja kruvide jaoks tehtud süvised et kaas kinni läheks. SSD kruvidega ääre all kinni.
Muidugi selle 1080 mahutamine on paras pull, tuleb ideaalne sisestusnurk leida ja USB pesad eest ära võtta.
Täispikkuses kaart mahub kuid suuremad probleemid on kaardi kõrgustega. Eriti kui kaablid servast.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 31.08.2017 16:35:58 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bolero
HV vaatleja

liitunud: 07.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2017 23:18:01 vasta tsitaadiga

Mulle jääb arusaamatuks, milleks see itx handicap lauaarvuti puhul hea on.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2017 23:59:01 vasta tsitaadiga

Siis kui riidekapid elad ja ruumi vähe, muid põhjuseid pole.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2017 00:34:50 vasta tsitaadiga

Kui arvutil on prose, m2 NVMe SSD, RAM ja GPU, siis milleks suur kast? Möödas on need ajad, kui oli CD-lugejat tarvis.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2017 08:55:49 vasta tsitaadiga

millest see arusaam, et itx on handicap? mis täpselt täna itx puhul puudulikuks jääb?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indumen
HV veteran
indumen

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2017 10:35:50 vasta tsitaadiga

tahtsin just sama küsida icon_biggrin.gif ainuke mille peale suutsin mõelda on multi GPU, kõik muud asjad on 99% tavakasutaja jaoks kaetud.
ja noh aknaga korpuses võibolla ilusam vaadata suurt mobo millel ilusad jahutused peale kruvitud vms icon_razz.gif

isegi läksin itx gameri teed, tõsi korpus küll ebastandardne, aga võtab tunduvalt vähem ruumi samas mahutab kõik tavasuuruses asjad, toide ja video ja AIO vesi ka veel.

_________________
ükskord me võidame niikuinii
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2017 10:55:11 vasta tsitaadiga

indumen, ITX võib ka aknaga ja full custom loopiga lausa olla, tõesti ainuke asi millest ilma jääd on multi gpu. Viimane on praegusel ajal nagunii päris mõttetu icon_wink.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Lehtplastiku painutus, casemod, vesijahutus. Küsi julgelt!
Valmistan sleevitud ja tavalisi ATX kaableid!
Tehtud tööd -->> https://www.facebook.com/SantsCustomDesigns/ ja https://www.instagram.com/santscustoms/
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2017 19:58:14 vasta tsitaadiga

Siin ka korralikult matx kasti sisu ära kasutatud http://www.overclock.net/t/1348752/build-log-watercooled-sg09-sg10-sff/30
Lisan ka enda projekti alustala kasti sisu mida hakkan tasapisi arendama disaini suhtes kui aega jääb aga esialgu toorik selline icon_razz.gif
Pilt pole kõige kvaliteetsem aga siiski..Projekt:tiivikud tulevad raam must ja tiivik kuldkollane vmt,lisavent vasakusse nurka ülesse,
cpu AIO võib liikuda isegi lakke paremas nurgas vastavalt gpu AIO-le,gpu founders sai meelega valitud kuna meeldib selle disain ja selle
koorikud hõbedase osa muudan kuldkollaseks ja toon akna taha ehk horisontaalselt toiteka disainikorpuse peale läbi riseri.GpU-le AIO
EVGA hybrid kuna jääb ära tiiviiku pöörete probleem,sest see disainitud just videokaardi PWM-ile(mitte emme tiivikute reg. pealt kus
paljud üritavad seda saavutada miski x progedega aga unustage see ära ja ei viitsi seda kommida)Lisaks mäludele millel kollane disain tahaks
kahe jahuti plaadi vahele tekitada õhukese alum.riba+sinna peale kollane kleeps Crucial musta värviga.Igatahes selline umbes enda nägemus.
Lisan veel korpus väga mugav +paindik+esteetiline thumbs_up.gif Soovitan
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2017 22:08:14 vasta tsitaadiga

rycyve, Tundub väga lahe, edu ehitamisel! Sa muidu emaplaadi radikad värvisid ise ära?
_________________
Lehtplastiku painutus, casemod, vesijahutus. Küsi julgelt!
Valmistan sleevitud ja tavalisi ATX kaableid!
Tehtud tööd -->> https://www.facebook.com/SantsCustomDesigns/ ja https://www.instagram.com/santscustoms/
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2017 22:39:40 vasta tsitaadiga

Sants, http://www.asrock.com/mb/intel/z87m%20oc%20formula/
Ei, plaat ongi selliste värvidega.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2017 06:48:08 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif

viimati muutis rycyve 20.11.2017 06:32:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaidtor
OC GURU
kaidtor

liitunud: 15.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2017 07:56:50 vasta tsitaadiga

Sai ka vähe arvutiga nokitsetud.

_________________
Teostan autode värvimis- ja keretöid!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2017 11:03:41 vasta tsitaadiga

kaidtor, miks lihtsalt kuumuse all ei väänanud torusi?
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaidtor
OC GURU
kaidtor

liitunud: 15.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2017 12:57:50 vasta tsitaadiga

HDTanel,
See tee on juba läbi käidud icon_smile.gif

_________________
Teostan autode värvimis- ja keretöid!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jKazej
HV kasutaja

liitunud: 23.11.2013




sõnum 14.09.2017 18:19:28 vasta tsitaadiga

Kasutaks võimalust küsiks arvamust selle GPX ploki kohta, kuidas mulje on? Kui õigesti mäletan jookseb vesi sel ainult üle core ja RAM/VRM jahutab passiivne radikas.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2017 23:25:34 vasta tsitaadiga

Tiba OT.. ikka valmistan oma korpust.. mis on reaalselt valmis aga toitekaks tuli uus 1500W TT... mis näeb megaigav välja ning otsustasin, et panen korraliku ventika sinna sisse.. aga probleem.
Kas kellelgi mingist pakist ÜHTE sellist on üle jäänud? Ostaks ära... lihtsalt ühte on vaja toiteka sisse aga vaid kolmesed pakid on TT-l müüa..
http://www.thermaltake.com/Cooler/Case_Fan_/Riing/C_00003057/Riing_Plus_14_RGB_Radiator_Fan_TT_Premium_Edition_3_Fan_Pack_/design.htm

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2017 06:54:30 vasta tsitaadiga

OT tõesti HDTanel, sest saab ju ka ühekaupa https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/Jahutid/700384/
Ei ole küll riing plus, aga hind on samas mõistlikum

_________________
Lehtplastiku painutus, casemod, vesijahutus. Küsi julgelt!
Valmistan sleevitud ja tavalisi ATX kaableid!
Tehtud tööd -->> https://www.facebook.com/SantsCustomDesigns/ ja https://www.instagram.com/santscustoms/
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2017 13:57:22 vasta tsitaadiga

Sants, RIING PLUS on täiesti teisest mastist, mõlemat testinud. PLUS tarkvara on ülemõistuse hea. Igatahes üks modder Saksamaalt saadab mulle icon_eek.gif beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif
PS! See mille linkisid on mul olemas ja unused icon_biggrin.gif kes tahab võib ära osta.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Arvutikastist pildid siia mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 118, 119, 120 ... 126, 127, 128  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.