PoEs ongi nii, et suures plaanis kui passive trees hunniku asju valesti paned, oled suht tuksi keeratud chariga oma elupäevade lõpuni?
No teoorias peaks oma tosin+ refund pointi sul ka olema ning Orb of Regret annab ka neid juurde. Kui ainult üks char ning sellega varakult puusse paned, siis on küll suht jama, sest vaevalt, et sul manti on, et Orb of Regret hulgiostmisele mõelda.
Samas on IMO erinevaid builde päris palju ning täiesti puusse on suht raske panna. Halvimal juhul pead lihtsalt oma mängustiili sobivamaks muutma.
Sai siis 20h mängu pandud paari viimase päevaga. Level 39 ja Act3 labyrinthi sai proovitud ca 10-15x , igakord lõppes sellega, et boss oneshottis peale 5te minutit fighti. Enne seda kõik suri oneshot. Proovisin ka uut tegelast alustada, aga a1 ja esimesed 10 levelit on kuidagi eriliselt nürid selles mängus, nii et minust jäi see pooleli. Vaatab võibolla kui see 3.0 tuleb, siis jõuab kaugemale ka...
aeg-ajalt lubatakse ka skill tree resetti, kui mingi suur muudatus on toimunud mängus, aga sellele lootma väga ei maksa jääda. enda karakterid mingi 3-5 resetti saanud aastatega. kahjuks selleks ajaks ei mäletagi, mis eelmine build täpselt oli, nii et sai rõõmsalt uuesti skille klikkima hakata.
Sai siis 20h mängu pandud paari viimase päevaga. Level 39 ja Act3 labyrinthi sai proovitud ca 10-15x , igakord lõppes sellega, et boss oneshottis peale 5te minutit fighti. Enne seda kõik suri oneshot. Proovisin ka uut tegelast alustada, aga a1 ja esimesed 10 levelit on kuidagi eriliselt nürid selles mängus, nii et minust jäi see pooleli. Vaatab võibolla kui see 3.0 tuleb, siis jõuab kaugemale ka...
Kuna sa oled alles alustav mängija siis esimesed 10 lvlit vb tunduvad tõesti natuke nürid, üldiselt tehakse act1 poole tunniga ära ja selle ajaga ei jõua nüridus veel sisse peksta.
Lab ongi selline, et 3 stage bossi käest saad naha peale nii mis tolmab kui tema skillshottidele ette jääd, suure tõenäosusega pole sul ilsmelt seda labi veel vaja seega kogu veel lvleid ja siis kunagi proovid uuesti.
Mis selles mängus nüri on on fakt, et pead sama contenti 3x järjest läbi tegema, et endgame jõuda, aga see muudetakse varsti ära.
Võib ka olla, et sa oled rohkem inimene kellele sobib brainless D3 mängimine, inimesed on ju erinevad.
Labi ei ole mõtet nii väga vara ronida, ma hetkel läksin alles lvl 50 esimest korda labi, oli kerge jalutuskäik. mõne tegelasega olen alles lvl60+ läinud ja noh lvl 39 on väga vara sinna minna
Jätsin labi vahele, liikusin edasi. Kurat kus see currency süsteem on keeruline, viitsib keegi miski top 3-5 currency itemit kirja panna, mida peaks alles hoidma tuleviku tarbeks? Lisaks kas jooksvalt valgeid upgradeda rare itemiteks ? Ja http://www.pathofexileitems.us/pathofexile-weapon-dps-calculator kas see on parim variant relvade võrdlemiseks?
Alumise otsa currencyst on mainimist väärt, et regret, chaos ja regal on enam-vähem sama väärtusega. Gemcutter on ka hea, aga samuti viimasel ajal chaosega võrdne. Alche pole rarede tegemiseks mõtet kasutada, julgelt üle 90% droppidest selles mängus on täielik vendor food (mis aga toob kah madalama otsa currencyt sisse) ja sama kehtib rarede tegemise kohta. Alche võib endgames kasutada mappide rareks tegemiseks ja suurema osa maha müüa nii 3-4:1 chaos. Päris alumine ots on alternationid, mida hangid idenditud magic või kõrgemate itemite vendordamisest, neid annab kõige muu vastu vahetada. Transmute, armorer scrap ja whetstone pole midagi väärt, neid võid müüa stiilis 1-2 stäkki 1 chaose vastu, samas on need, eriti transmuted ja scrapid hea source wisdom scrollide jaoks - sett annab vendoris vastavalt 160 ja 80 scrolli. Agajah, ära currencyt eriti kasuta enne lv 50-60, võib-olla mõni max 1c väärtusega uunik leveldamiseks. Sihukesi vedeleb meil guild stashis ka ja hetkel peaks üks vaba koht olema (kuulsin kahest, kes enam ei mängi, Pihkmihk sai välja tõstetud, sorry kui kogemata, aga ma ei mäletanud nimesid enam täpsemalt. Eemaldada saab ainult Metsjeesus).
Mingi aimduse currency turuhindadest saab lehelt http://currency.poe.trade/, kuigi need kõiguvad üsna palju ja parimaid pakkujaid pole sageli võimalik kätte saada. poe.trade avalehelt saad otsida leveldamiseks vajalikku geari.
Ise jooksen hetkel life buildiga, 6,1k life, VP, 360k DPS, facetank kõigele, eks läheb proovib shaperi kah ära, vaatasin videot kus 3k life build facetankis shaperit, ei saa aru mis kisa see life vs es ümber käib
Ise jooksen hetkel life buildiga, 6,1k life, VP, 360k DPS, facetank kõigele, eks läheb proovib shaperi kah ära, vaatasin videot kus 3k life build facetankis shaperit, ei saa aru mis kisa see life vs es ümber käib
Kui üks life build tankib Shaperit ei tähenda, et balance on paigas.
1d jäänud. Saab jälle mängida midagi.
Muret tekitab see:
tsitaat:
The Cruel and Merciless resistance penalties have been moved to the completion of Act 5 and the completion of Act 10 respectively. Once either act has been completed, these penalties affect your character in all game areas.
Tundub nagu, et act 10 ei tohigi mängida - muidu ACt 1 ka juba max penalty seljas.
Aga nii on ju mõistlik? enam pole vaja selle asemel 3x igat acti läbida vms..
Ise praegu tuubin nii kuda jaksan.. aina selgemaks mäng ikka saab väga põnev värk.
Ülihea õpetus algajatele:
Link _________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Võiks vähemalt siis loot või xp ka üles minna vastavalt raskusastme suurenemisele. Või kui nt tahad mingit x bossi vms famrida nende trading kaartide või mingi kindla unique jaoks.
Lugesin note - liiga palju ei hakanud süvenema - loodan, et dual totem inquisitor on ikka ok veel
Challenge league puhul ainul masterite puudumine on natuke jama - nagu ei tahaks nende daily missioon e ülikaua grindida - tüütu on.
Võiks vähemalt siis loot või xp ka üles minna vastavalt raskusastme suurenemisele. Või kui nt tahad mingit x bossi vms famrida nende trading kaartide või mingi kindla unique jaoks.
Uhh.. eelmise skill tree resetist saati pole mänginud. Kasutamata oli 99 punkti, nüüd on ainult 85 punkti kasutada
Ma tean et mingit questide eest saadud punktid võeti ära aga 14 on natuke liiga suur kadu justkui. _________________ ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
Jaluta NPC'd linnades läbi, saad Book of Skille. Kokku mingi 15 kanti peaks juurde tulema, bandiitide quest olevat ainult bugine.
Endal pole aega mängida olnud, korra lasin Oriathi käima, näeb kena välja küll.
Käising kõik külad ja sealolnud jutupaunikud läbi, sain kaks skillbooki.
Suht kummaline on ikka nüüd see maailm, igasugu quest rewarde pakuti mulle uutest actidest. Proovisin esimest korda ka labürinti läbimist, tundub nagu oleks ma Normal ja Cruel labürindid ära teinud ja Merciless oli poolik. Võtsin siis Mercilessi variandi.. kuni "lõpubossini" oli kõik trivilaane aga lõpukas oneshottis mind.
Jaluta NPC'd linnades läbi, saad Book of Skille. Kokku mingi 15 kanti peaks juurde tulema, bandiitide quest olevat ainult bugine.
Endal pole aega mängida olnud, korra lasin Oriathi käima, näeb kena välja küll.
Buge pole. Banditsid on nüüd ümber tehtud.
Passive skille saab questidega 24.
Act 1 : The Marooned Mariner
Act 1 : The Dweller of the Deep
Act 1 : The Way Forward
Act 2 : Deal With The Bandits (+2 from killing all bandits)
Act 3 : Victario's Secrets
Act 3 : Piety's Pets
Act 4 : An Indomitable Spirit
Act 5 : In Service to Science
Act 5 : Kitava's Torments
Act 6 : The Father of War
Act 6 : The Puppet Mistress
Act 6 : The Cloven One
Act 7 : The Master of a Million Faces
Act 7 : Kishara's Star
Act 7 : Queen of Despair
Act 8 : Reflection of Terror (Found in High Gardens left of The Bath House)
Act 8 : Love is Dead
Act 8 : The Gemling Legion
Act 9 : The Ruler of Highgate
Act 9 : The Storm Blade
Act 10 : An End to Hunger (+2)
Act 10 : Map to Tsoatha _________________ http://www.lossirestoran.eu/
Ei meeldi mulle see uus expanion, act 8 peal loobusin, kõik need uued aread on nii kuradi fcking suured ja neid on nii palju, igatsen vana 3x süsteemi tagasi, jooksed kiirelt kõik läbi, et saaks mappide kallale asuda
Ei meeldi mulle see uus expanion, act 8 peal loobusin, kõik need uued aread on nii kuradi fcking suured ja neid on nii palju, igatsen vana 3x süsteemi tagasi, jooksed kiirelt kõik läbi, et saaks mappide kallale asuda
Nüüd saab veel kiiremini ju.
Lihtsalt uued asjad võtavad kauem aega. _________________ http://www.lossirestoran.eu/
Mina olen lõpuks HOOKED Path Of Exiles. Ütleme nii, et mäng on TERVIKLIK lõpuks. Full content ja korralik endgame, mis on nagu extra kampaania omaette.
Kindlasti leiab mõningaid miinuseid siin ja seal aga hetkel parim arpg mäng ning suht kindlalt üks TOP arpg-si, mis eales tehtud nüüd.
Kurat ma ütlen.. nad võiks ikka varustuse välimuse vahetamise teha nagu Diablos et kõik, mis mängus dropib selle välimuse võid oma varustuse peale panna nii nagu soovid.. hetkel ainus viis teist välimust saada, mis random juppidel on osta päris raha eest. Ma ei usu, et selline lüke nende rahakotti väga kärbiks kui suvalisi itemeid mida mängust leiame võiks vabalt skinnidena mängus kasutada erinevalt. Veidi segane jutt aga ehk saite aru _________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Mina olen lõpuks HOOKED Path Of Exiles. Ütleme nii, et mäng on TERVIKLIK lõpuks. Full content ja korralik endgame, mis on nagu extra kampaania omaette.
Kindlasti leiab mõningaid miinuseid siin ja seal aga hetkel parim arpg mäng ning suht kindlalt üks TOP arpg-si, mis eales tehtud nüüd.
Kurat ma ütlen.. nad võiks ikka varustuse välimuse vahetamise teha nagu Diablos et kõik, mis mängus dropib selle välimuse võid oma varustuse peale panna nii nagu soovid.. hetkel ainus viis teist välimust saada, mis random juppidel on osta päris raha eest. Ma ei usu, et selline lüke nende rahakotti väga kärbiks kui suvalisi itemeid mida mängust leiame võiks vabalt skinnidena mängus kasutada erinevalt. Veidi segane jutt aga ehk saite aru
Korralik hunnik unique itemeid on, millel on eraldi 3D art (osadel vägagi lahe) ja neid tehakse iga patchiga juurde. Seega täiesti olemas on selline funktsioon, lihtsalt mitte tavalistel itemitel.
Suvaliselt ei saa siin pannae, eks igaüks ju mõtleb oma süsteemi ikka.
Mina mängin teist liigat järjest SSF ehk Solo Self Found. Minu jaoks täiesti kaif vaatenurk ja saab rahus geimida ja rerollida itemeid ning droppide põhjal buildi planeerida. Muidu oli üks pidev trademine chatis ja kuna paljudel mängijatel endiselt potatoed, siis ei saanud alati partyda ka (ehk lasid ikka soolot ). Aga see on alles teine kogemus ka, küll varsti tagasi "teiste seas".
Hetkel lvl 79 raider, dualwield physical sunder mees. 4link otsas endiselt aga buffed dps on about 25k (+10k 2nd wave) ja sellega on täiesti faceroll mees õnnestunud teha. Kui saan 5link, siis dps tõuseb 30% ja sööb veel tugevamalt kollide armorist läbi. Talent tree on enda looming, aga optimeeritud ja pole eriti lamp.
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kuidas ise mängite? Kas vaatate alati mingi kindla talent buildi ära ja hakkate õpetuse järgi tegema või panete punkte suvaliselt?
Suvaliselt kaugele ei jõua. Ma ise alati HC teinud ja baasiks kellegi ära proovitud ja töötav build. _________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.