Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 48, 49, 50  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2017 12:17:42 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
PoEs ongi nii, et suures plaanis kui passive trees hunniku asju valesti paned, oled suht tuksi keeratud chariga oma elupäevade lõpuni?


No teoorias peaks oma tosin+ refund pointi sul ka olema ning Orb of Regret annab ka neid juurde. Kui ainult üks char ning sellega varakult puusse paned, siis on küll suht jama, sest vaevalt, et sul manti on, et Orb of Regret hulgiostmisele mõelda.

Samas on IMO erinevaid builde päris palju ning täiesti puusse on suht raske panna. Halvimal juhul pead lihtsalt oma mängustiili sobivamaks muutma.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2017 13:53:49 vasta tsitaadiga

Sai siis 20h mängu pandud paari viimase päevaga. Level 39 ja Act3 labyrinthi sai proovitud ca 10-15x , igakord lõppes sellega, et boss oneshottis peale 5te minutit fighti. Enne seda kõik suri oneshot. Proovisin ka uut tegelast alustada, aga a1 ja esimesed 10 levelit on kuidagi eriliselt nürid selles mängus, nii et minust jäi see pooleli. Vaatab võibolla kui see 3.0 tuleb, siis jõuab kaugemale ka...
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.04.2017 14:11:39 vasta tsitaadiga

aeg-ajalt lubatakse ka skill tree resetti, kui mingi suur muudatus on toimunud mängus, aga sellele lootma väga ei maksa jääda. enda karakterid mingi 3-5 resetti saanud aastatega. kahjuks selleks ajaks ei mäletagi, mis eelmine build täpselt oli, nii et sai rõõmsalt uuesti skille klikkima hakata.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel468
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2017 14:24:15 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
Sai siis 20h mängu pandud paari viimase päevaga. Level 39 ja Act3 labyrinthi sai proovitud ca 10-15x , igakord lõppes sellega, et boss oneshottis peale 5te minutit fighti. Enne seda kõik suri oneshot. Proovisin ka uut tegelast alustada, aga a1 ja esimesed 10 levelit on kuidagi eriliselt nürid selles mängus, nii et minust jäi see pooleli. Vaatab võibolla kui see 3.0 tuleb, siis jõuab kaugemale ka...


Kuna sa oled alles alustav mängija siis esimesed 10 lvlit vb tunduvad tõesti natuke nürid, üldiselt tehakse act1 poole tunniga ära ja selle ajaga ei jõua nüridus veel sisse peksta.
Lab ongi selline, et 3 stage bossi käest saad naha peale nii mis tolmab kui tema skillshottidele ette jääd, suure tõenäosusega pole sul ilsmelt seda labi veel vaja seega kogu veel lvleid ja siis kunagi proovid uuesti.

Mis selles mängus nüri on on fakt, et pead sama contenti 3x järjest läbi tegema, et endgame jõuda, aga see muudetakse varsti ära.

Võib ka olla, et sa oled rohkem inimene kellele sobib brainless D3 mängimine, inimesed on ju erinevad.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2017 17:50:08 vasta tsitaadiga

Labi ei ole mõtet nii väga vara ronida, ma hetkel läksin alles lvl 50 esimest korda labi, oli kerge jalutuskäik. mõne tegelasega olen alles lvl60+ läinud ja noh lvl 39 on väga vara sinna minna
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2017 18:20:16 vasta tsitaadiga

Jätsin labi vahele, liikusin edasi. Kurat kus see currency süsteem on keeruline, viitsib keegi miski top 3-5 currency itemit kirja panna, mida peaks alles hoidma tuleviku tarbeks? Lisaks kas jooksvalt valgeid upgradeda rare itemiteks ? Ja http://www.pathofexileitems.us/pathofexile-weapon-dps-calculator kas see on parim variant relvade võrdlemiseks?
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kert06
Kreisi kasutaja
kert06

liitunud: 10.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2017 18:34:09 vasta tsitaadiga

Kõik hoia alles, küll hakkad aimu saama nendest kui endal vaja läheb.
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel468
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2017 18:37:03 vasta tsitaadiga

Mirror of Kalandra -> Exalted orb -> Divine orb -> Chaos orb -> Vaal orb -> Regal orb -> Alchemy orb, midagi sellist
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[raVen]
HV kasutaja
[raVen]

liitunud: 30.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2017 18:59:28 vasta tsitaadiga

Alumise otsa currencyst on mainimist väärt, et regret, chaos ja regal on enam-vähem sama väärtusega. Gemcutter on ka hea, aga samuti viimasel ajal chaosega võrdne. Alche pole rarede tegemiseks mõtet kasutada, julgelt üle 90% droppidest selles mängus on täielik vendor food (mis aga toob kah madalama otsa currencyt sisse) ja sama kehtib rarede tegemise kohta. Alche võib endgames kasutada mappide rareks tegemiseks ja suurema osa maha müüa nii 3-4:1 chaos. Päris alumine ots on alternationid, mida hangid idenditud magic või kõrgemate itemite vendordamisest, neid annab kõige muu vastu vahetada. Transmute, armorer scrap ja whetstone pole midagi väärt, neid võid müüa stiilis 1-2 stäkki 1 chaose vastu, samas on need, eriti transmuted ja scrapid hea source wisdom scrollide jaoks - sett annab vendoris vastavalt 160 ja 80 scrolli. Agajah, ära currencyt eriti kasuta enne lv 50-60, võib-olla mõni max 1c väärtusega uunik leveldamiseks. Sihukesi vedeleb meil guild stashis ka ja hetkel peaks üks vaba koht olema (kuulsin kahest, kes enam ei mängi, Pihkmihk sai välja tõstetud, sorry kui kogemata, aga ma ei mäletanud nimesid enam täpsemalt. Eemaldada saab ainult Metsjeesus).
Mingi aimduse currency turuhindadest saab lehelt http://currency.poe.trade/, kuigi need kõiguvad üsna palju ja parimaid pakkujaid pole sageli võimalik kätte saada. poe.trade avalehelt saad otsida leveldamiseks vajalikku geari.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2017 19:02:09 vasta tsitaadiga

Kellel whisperdada, et guildi saada? Kes ka online on.. ise nimega eShelobik
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2017 16:01:12 vasta tsitaadiga

eShelobik, mina. SoloNoProblemo, teen SSF ehk selffound liigat aga tarkust saan jagada ja teised ka väga kaugel tegemistega. thumbs_up.gif

E: eShelobik on ammusest juba guildis, arusaamatu probleem.

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine


viimati muutis Metsjeesus 17.04.2017 19:32:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2017 20:53:44 vasta tsitaadiga

Paar nädalat veel siis peaks peaks beta tulema thumbs_up.gif
Edit lükati kuu aega edasi see eest mõned uued kaadrid.

Link

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gangrel
HV kasutaja
Gangrel

liitunud: 11.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2017 16:30:53 vasta tsitaadiga

ES+GR+VP kombo saab peeru vahele. GGG parimas stiilis. icon_lol.gif

http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1899919
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2017 21:02:19 vasta tsitaadiga

Gangrel kirjutas:
ES+GR+VP kombo saab peeru vahele. GGG parimas stiilis. icon_lol.gif

http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1899919

ES vajas nerfi ja life + armor peavad buffi saama.
95% endgame buildidest olid es based.

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2017 04:26:17 vasta tsitaadiga

Ise jooksen hetkel life buildiga, 6,1k life, VP, 360k DPS, facetank kõigele, eks läheb proovib shaperi kah ära, vaatasin videot kus 3k life build facetankis shaperit, ei saa aru mis kisa see life vs es ümber käib
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LaC3rtosus
HV kasutaja
LaC3rtosus

liitunud: 11.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2017 18:38:41 vasta tsitaadiga

thargun kirjutas:
Ise jooksen hetkel life buildiga, 6,1k life, VP, 360k DPS, facetank kõigele, eks läheb proovib shaperi kah ära, vaatasin videot kus 3k life build facetankis shaperit, ei saa aru mis kisa see life vs es ümber käib

Kui üks life build tankib Shaperit ei tähenda, et balance on paigas.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2017 02:18:57 vasta tsitaadiga

Meh ikka pole veel overhaul väljas - vahepeal unustasin juba ära poe. Natuke üksluiseks muutus.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Polugan
HV vaatleja

liitunud: 23.07.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2017 13:35:00 vasta tsitaadiga

Ega kellelgi ei ole Beta key'd üle? ^^
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kert06
Kreisi kasutaja
kert06

liitunud: 10.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2017 13:42:03 vasta tsitaadiga

Polugan, rohkem infot? Mis beta?
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Polugan
HV vaatleja

liitunud: 23.07.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2017 13:45:18 vasta tsitaadiga

kert06, 3.0 - Fall of Oriath beta https://www.pathofexile.com/ https://www.youtube.com/watch?v=ljxcN9-BFlA
Enam ei ole 4 acti ja 3 difficulty't. Nüüd on 1-10 acti, ja väga palju muid muutusi, ei jõua kõiki üles lugeda icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kert06
Kreisi kasutaja
kert06

liitunud: 10.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2017 13:46:27 vasta tsitaadiga

Polugan, Aa ok, olen kuulnud jah sellest, arvasin, et ammu juba see patch live. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[raVen]
HV kasutaja
[raVen]

liitunud: 30.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2017 09:18:12 vasta tsitaadiga

3.0 Patch notes: https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1930316

Päris pikk nimekiri, alles närin läbi seda. 2 päeva jäänud Fall of Oriathini.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2017 10:00:24 vasta tsitaadiga

Kahtlane kas reedel serverid vastu peavad. Väga suur launch ...
_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2017 14:40:01 vasta tsitaadiga

Kes, mis buildi soovitab? Alkaizeril tundub mingi mõistlik build olema aga paljud soovitavad ka lihtsalt blade flurryt

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2017 21:08:54 vasta tsitaadiga

1d jäänud. Saab jälle mängida midagi.
Muret tekitab see:
tsitaat:
The Cruel and Merciless resistance penalties have been moved to the completion of Act 5 and the completion of Act 10 respectively. Once either act has been completed, these penalties affect your character in all game areas.

Tundub nagu, et act 10 ei tohigi mängida - muidu ACt 1 ka juba max penalty seljas.

Samuti tundub et flame totem tapeti ära icon_sad.gif(((
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2017 22:31:10 vasta tsitaadiga

Aga nii on ju mõistlik? icon_biggrin.gif enam pole vaja selle asemel 3x igat acti läbida vms..
Ise praegu tuubin nii kuda jaksan.. aina selgemaks mäng ikka saab icon_biggrin.gif väga põnev värk.
Ülihea õpetus algajatele:

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2017 23:10:44 vasta tsitaadiga

Võiks vähemalt siis loot või xp ka üles minna vastavalt raskusastme suurenemisele. Või kui nt tahad mingit x bossi vms famrida nende trading kaartide või mingi kindla unique jaoks.

Lugesin note - liiga palju ei hakanud süvenema - loodan, et dual totem inquisitor on ikka ok veel icon_biggrin.gif

Challenge league puhul ainul masterite puudumine on natuke jama - nagu ei tahaks nende daily missioon e ülikaua grindida - tüütu on.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2017 16:33:43 vasta tsitaadiga

mauro kirjutas:
Võiks vähemalt siis loot või xp ka üles minna vastavalt raskusastme suurenemisele. Või kui nt tahad mingit x bossi vms famrida nende trading kaartide või mingi kindla unique jaoks.

.

Mida kõrgem tase seda paremate statsidega loot ongi ju. XP'ga ju samamoodi ...
Bosse farmida trading kaartide jaoks on mõttetu.
https://www.youtube.com/watch?v=emwRv9MXzDE

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2017 22:34:16 vasta tsitaadiga

indu kirjutas:

Mida kõrgem tase seda paremate statsidega loot ongi ju. XP'ga ju samamoodi ...
Bosse farmida trading kaartide jaoks on mõttetu.
https://www.youtube.com/watch?v=emwRv9MXzDE


Jah aga resistance penalty läheb nüüd käiku globaalselt igal pool - lõpeta act 10 ja mine tagasi act 1, penalty on sama.

30 min enne reliisi ja queue 10k juures juba icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2017 22:40:57 vasta tsitaadiga

mauro kirjutas:
indu kirjutas:

Mida kõrgem tase seda paremate statsidega loot ongi ju. XP'ga ju samamoodi ...
Bosse farmida trading kaartide jaoks on mõttetu.
https://www.youtube.com/watch?v=emwRv9MXzDE


Jah aga resistance penalty läheb nüüd käiku globaalselt igal pool - lõpeta act 10 ja mine tagasi act 1, penalty on sama.

30 min enne reliisi ja queue 10k juures juba icon_biggrin.gif


Selles mõttes kui sa Act10nest act1te lähed ei tohiks need resistance penaltyd küll enam mitte midagi muuta.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2017 23:19:14 vasta tsitaadiga

Tegin tünga. sain sisse.. .vajutasin logout char change asemel icon_biggrin.gif 15kk queue.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-kasutaja-
Kreisi kasutaja
-kasutaja-

liitunud: 21.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2017 23:30:44 vasta tsitaadiga

Mängisin ka nüüd 10+ minutit ja isu juba täis icon_neutral.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2017 10:24:18 vasta tsitaadiga

Tuleb ka uuesti PoE mängida icon_eek.gif HC siit ma tulen... varsti
_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
troglodyte
Kreisi kasutaja
troglodyte

liitunud: 09.08.2002




sõnum 05.08.2017 19:42:38 vasta tsitaadiga

Uhh.. eelmise skill tree resetist saati pole mänginud. Kasutamata oli 99 punkti, nüüd on ainult 85 punkti kasutada icon_sad.gif
Ma tean et mingit questide eest saadud punktid võeti ära aga 14 on natuke liiga suur kadu justkui.

_________________
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
[raVen]
HV kasutaja
[raVen]

liitunud: 30.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2017 20:32:54 vasta tsitaadiga

Jaluta NPC'd linnades läbi, saad Book of Skille. Kokku mingi 15 kanti peaks juurde tulema, bandiitide quest olevat ainult bugine.
Endal pole aega mängida olnud, korra lasin Oriathi käima, näeb kena välja küll.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2017 20:34:17 vasta tsitaadiga

Krt kus on aastaga market metsa läinud - private API botid teevad ostmise üsna võimatuks kui just ilgelt kallimalt ei osta.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
troglodyte
Kreisi kasutaja
troglodyte

liitunud: 09.08.2002




sõnum 06.08.2017 11:09:18 vasta tsitaadiga

Käising kõik külad ja sealolnud jutupaunikud läbi, sain kaks skillbooki.
Suht kummaline on ikka nüüd see maailm, igasugu quest rewarde pakuti mulle uutest actidest. Proovisin esimest korda ka labürinti läbimist, tundub nagu oleks ma Normal ja Cruel labürindid ära teinud ja Merciless oli poolik. Võtsin siis Mercilessi variandi.. kuni "lõpubossini" oli kõik trivilaane aga lõpukas oneshottis mind.

Kuniks järgmise skilltree resetini icon_smile.gif

_________________
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2017 18:45:47 vasta tsitaadiga

troglodyte kirjutas:
Võtsin siis Mercilessi variandi.. kuni "lõpubossini" oli kõik trivilaane aga lõpukas oneshottis mind.

Kuniks järgmise skilltree resetini icon_smile.gif

mängid HC peal?

_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
troglodyte
Kreisi kasutaja
troglodyte

liitunud: 09.08.2002




sõnum 06.08.2017 22:15:47 vasta tsitaadiga

A-lvin kirjutas:
troglodyte kirjutas:
Võtsin siis Mercilessi variandi.. kuni "lõpubossini" oli kõik trivilaane aga lõpukas oneshottis mind.

Kuniks järgmise skilltree resetini icon_smile.gif

mängid HC peal?


Standard.

_________________
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Eldest
HV kasutaja
Eldest

liitunud: 01.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2017 11:01:08 vasta tsitaadiga


Link


Kolmas päev uues liigas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2017 14:26:59 vasta tsitaadiga

[raVen] kirjutas:
Jaluta NPC'd linnades läbi, saad Book of Skille. Kokku mingi 15 kanti peaks juurde tulema, bandiitide quest olevat ainult bugine.
Endal pole aega mängida olnud, korra lasin Oriathi käima, näeb kena välja küll.

Buge pole. Banditsid on nüüd ümber tehtud.
Passive skille saab questidega 24.
Act 1 : The Marooned Mariner
Act 1 : The Dweller of the Deep
Act 1 : The Way Forward
Act 2 : Deal With The Bandits (+2 from killing all bandits)
Act 3 : Victario's Secrets
Act 3 : Piety's Pets
Act 4 : An Indomitable Spirit
Act 5 : In Service to Science
Act 5 : Kitava's Torments
Act 6 : The Father of War
Act 6 : The Puppet Mistress
Act 6 : The Cloven One
Act 7 : The Master of a Million Faces
Act 7 : Kishara's Star
Act 7 : Queen of Despair
Act 8 : Reflection of Terror (Found in High Gardens left of The Bath House)
Act 8 : Love is Dead
Act 8 : The Gemling Legion
Act 9 : The Ruler of Highgate
Act 9 : The Storm Blade
Act 10 : An End to Hunger (+2)
Act 10 : Map to Tsoatha

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2017 16:04:42 vasta tsitaadiga

Ei meeldi mulle see uus expanion, act 8 peal loobusin, kõik need uued aread on nii kuradi fcking suured ja neid on nii palju, igatsen vana 3x süsteemi tagasi, jooksed kiirelt kõik läbi, et saaks mappide kallale asuda
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2017 18:45:09 vasta tsitaadiga

thargun kirjutas:
Ei meeldi mulle see uus expanion, act 8 peal loobusin, kõik need uued aread on nii kuradi fcking suured ja neid on nii palju, igatsen vana 3x süsteemi tagasi, jooksed kiirelt kõik läbi, et saaks mappide kallale asuda


Nüüd saab veel kiiremini ju.
Lihtsalt uued asjad võtavad kauem aega.

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kert06
Kreisi kasutaja
kert06

liitunud: 10.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2017 19:05:53 vasta tsitaadiga

Pole ise veel proovinud, aga tundub väga ahvatlev. Mulle just ei meeldinud see vana süsteem.
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2017 00:57:16 vasta tsitaadiga

Mina olen lõpuks HOOKED Path Of Exiles. Ütleme nii, et mäng on TERVIKLIK lõpuks. Full content ja korralik endgame, mis on nagu extra kampaania omaette.
Kindlasti leiab mõningaid miinuseid siin ja seal aga hetkel parim arpg mäng ning suht kindlalt üks TOP arpg-si, mis eales tehtud nüüd.

Kurat ma ütlen.. nad võiks ikka varustuse välimuse vahetamise teha nagu Diablos icon_biggrin.gif et kõik, mis mängus dropib selle välimuse võid oma varustuse peale panna nii nagu soovid.. hetkel ainus viis teist välimust saada, mis random juppidel on osta päris raha eest. Ma ei usu, et selline lüke nende rahakotti väga kärbiks kui suvalisi itemeid mida mängust leiame võiks vabalt skinnidena mängus kasutada erinevalt. Veidi segane jutt aga ehk saite aru icon_biggrin.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Eldest
HV kasutaja
Eldest

liitunud: 01.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2017 09:43:19 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Mina olen lõpuks HOOKED Path Of Exiles. Ütleme nii, et mäng on TERVIKLIK lõpuks. Full content ja korralik endgame, mis on nagu extra kampaania omaette.
Kindlasti leiab mõningaid miinuseid siin ja seal aga hetkel parim arpg mäng ning suht kindlalt üks TOP arpg-si, mis eales tehtud nüüd.

Kurat ma ütlen.. nad võiks ikka varustuse välimuse vahetamise teha nagu Diablos icon_biggrin.gif et kõik, mis mängus dropib selle välimuse võid oma varustuse peale panna nii nagu soovid.. hetkel ainus viis teist välimust saada, mis random juppidel on osta päris raha eest. Ma ei usu, et selline lüke nende rahakotti väga kärbiks kui suvalisi itemeid mida mängust leiame võiks vabalt skinnidena mängus kasutada erinevalt. Veidi segane jutt aga ehk saite aru icon_biggrin.gif


Korralik hunnik unique itemeid on, millel on eraldi 3D art (osadel vägagi lahe) ja neid tehakse iga patchiga juurde. Seega täiesti olemas on selline funktsioon, lihtsalt mitte tavalistel itemitel.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kert06
Kreisi kasutaja
kert06

liitunud: 10.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2017 11:39:33 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
hetkel parim arpg mäng ning suht kindlalt üks TOP arpg-si


Olen nõus, aga mu arust juba aastaid olnud.
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2017 11:54:07 vasta tsitaadiga

Kuidas ise mängite? Kas vaatate alati mingi kindla talent buildi ära ja hakkate õpetuse järgi tegema või panete punkte suvaliselt?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2017 12:06:37 vasta tsitaadiga

Suvaliselt ei saa siin pannae, eks igaüks ju mõtleb oma süsteemi ikka.

Mina mängin teist liigat järjest SSF ehk Solo Self Found. Minu jaoks täiesti kaif vaatenurk ja saab rahus geimida ja rerollida itemeid ning droppide põhjal buildi planeerida. Muidu oli üks pidev trademine chatis ja kuna paljudel mängijatel endiselt potatoed, siis ei saanud alati partyda ka (ehk lasid ikka soolot icon_biggrin.gif ). Aga see on alles teine kogemus ka, küll varsti tagasi "teiste seas".

Hetkel lvl 79 raider, dualwield physical sunder mees. 4link otsas endiselt aga buffed dps on about 25k (+10k 2nd wave) ja sellega on täiesti faceroll mees õnnestunud teha. Kui saan 5link, siis dps tõuseb 30% ja sööb veel tugevamalt kollide armorist läbi. Talent tree on enda looming, aga optimeeritud ja pole eriti lamp. icon_cool.gif


_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2017 12:58:21 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Kuidas ise mängite? Kas vaatate alati mingi kindla talent buildi ära ja hakkate õpetuse järgi tegema või panete punkte suvaliselt?


Suvaliselt kaugele ei jõua. Ma ise alati HC teinud ja baasiks kellegi ära proovitud ja töötav build.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 48, 49, 50  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.