|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
18.07.2017 13:30:53
|
|
|
Samsa kippus sedasi paljundama. Liitsin kokku ja Nexused lollusi ei tee. Pole Google viga.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
18.07.2017 13:44:03
|
|
|
| ot: |
| Google lisas kontaktide alla jah kõik inimesed, kellega e-maile vahetanud olid. Endalgi sarnane kogemus. Ja kasutasin Nexust. Aga miks see iPhone teemas on? Äärmisel juhul kõlbaks iOS teemasse. |
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KeZi
HV veteran

liitunud: 01.09.2003
|
18.07.2017 14:53:21
|
|
|
Kus alles aetakse teema keeruliseks.
www.iCloud.com exportida kontaktid ning contacs.google.com importida need kontaktid. Ongi kõik.
Spoiler 
Lisaks: Androidis saab sättida nii, et näidatakse ainult telefoninumbriga kontakte.
|
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Daedroth
HV kasutaja

liitunud: 03.02.2008
|
23.07.2017 16:58:18
iPhone5 emaplaadi vahetus |
|
|
Tervist,
Nimelt suutsin telefoni oma terves pädevuses ja kaines meeles vetsupotti pillata. Lülitasin telefoni kohe välja.
Järgmine päev telefoni väljast puhastades läks näpp kogemata power nupu vastu ja telefon läks käima. Oli näha veekahjustust ekraani all. Lülitasin telefoni kohe ka välja uuesti.
Lahti tehes vett väga palju sees polnud - pühkisin kõik isopropüülalkoholiga ära pärast aku lahti ühendamist. Kusehais ja muu kurjus sai kõik ära pühitud.
Pärast kuivamist ja kokkumonteerimist enam telefon aga pilti ette ei võtnud. Ei tea, kas üldse voolu taha võtab.
Mõtlesin uurida, ehk kellelgi kogemust - kas emaplaadivahetus on mõttekas (tõenäoliselt on seal mingi kivi surnud?) ja kas neid ebay taimaa plaate saab usaldada?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
23.07.2017 23:05:18
|
|
|
| 10.3.3 väljas, ei tea mis põletavat juurde annab.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
23.07.2017 23:08:53
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| 10.3.3 väljas, ei tea mis põletavat juurde annab. |
Turvaparandus.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ressi
HV kasutaja
liitunud: 21.07.2009
|
24.07.2017 12:21:03
Tootmise päev |
|
|
| Mis aadressilt saaks kontrollida iPhone'i valmistamise kuupäeva?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002

|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hgg
HV vaatleja
liitunud: 20.11.2012
|
26.07.2017 19:43:59
|
|
|
Mul on 5s-il tekkinud selline probleem, et enamus ajast on EDGE ühenduses. Olemas on LTE, mis kogu aeg ilusti töötas, kuid nüüd viskab pidevalt E-sse. Tegin tava-reseti ja näppisin seadeid ka, sisse-välja jne, kuid senini edudult.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ressi
HV kasutaja
liitunud: 21.07.2009
|
02.08.2017 12:31:22
4S uus aku |
|
|
Kas 4S'ile on mõtet panna e-bay'st ostetud uut akut, kui
iphone on ise juba 4 aastat vana ja kogu aeg sama (vana)
akuga töötanud? Kas uus aku peaks kauem kui vana?
Praegu laen iga päev akut, päris tühjaks ei lase minna
kunagi.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
02.08.2017 13:20:27
|
|
|
| Vaata aku wear level'it (Battery Life näiteks).
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H2K
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2012
|
05.08.2017 16:39:54
|
|
|
Tere,
Ostsin iphone esimest korda, aga mure on selline, et Endine telefon on Nokia Lumia 930, mismoodi saaks lihtsalt valutult ja tasuta ainult numbriga kontaktid üle viia ?
Tänud!
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
est11
Mees metsast
liitunud: 20.01.2012
|
05.08.2017 16:43:08
|
|
|
| settings / accounts / add account outlook.com , logid sisse ja olemas kui sul muidugi ennemalt oli see lumia sisse logitud ikka
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H2K
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2012
|
05.08.2017 16:52:21
|
|
|
| est11 kirjutas: |
| settings / accounts / add account outlook.com , logid sisse ja olemas kui sul muidugi ennemalt oli see lumia sisse logitud ikka |
Ma ei taha outlooki baasil kasutada, ma tahan need telefoni sisse nagu saada iphone Se.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
est11
Mees metsast
liitunud: 20.01.2012
|
05.08.2017 16:55:19
|
|
|
ei saa päris täpselt aru , mis seal iphone se l teistmoodi peaks olema
kõik nad süngivad ühtemoodi. a muidugi on võimalus ka 1 haaval käsitsi sisse toksida , aga ma ei mõista selle asja pointi
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H2K
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2012
|
05.08.2017 17:05:43
|
|
|
| est11 kirjutas: |
ei saa päris täpselt aru , mis seal iphone se l teistmoodi peaks olema
kõik nad süngivad ühtemoodi. a muidugi on võimalus ka 1 haaval käsitsi sisse toksida , aga ma ei mõista selle asja pointi |
Lumial on nii, et nad on outlookis, aga telefon on koguaeg kontosse sisse logitud, olenemata sellest, kas mobiilne nett/wifi on sees või mitte. Kas siis iphonel on täpselt samamoodi?
Ühehaaval toksimine on väga tuim tegevus.. :/, Point see, et ma ei tahaks seda vana outlooki kontot iphones kasutada vaid icloud kontot vms kasutada, kus saab neid backupida jne. Oleks vaja outlooki baasi omad icloudi omasse saada.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
est11
Mees metsast
liitunud: 20.01.2012
|
05.08.2017 17:09:06
|
|
|
| no ikka on koguaeg sees. need kontaktid syngitaksegi icloudi. netti on vaja aint sünkimise ajaks edasi on need telefonis olemas
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kevvare
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2010
|
06.08.2017 15:30:25
|
|
|
| Sai iphone 7 veekindlus ka ära testitud ja kui eelnevalt väga sellest lugu ei pidanud või õigemini ei näinud suurt vajadust siis korraliku paduka käes sai ideaalselt kasutatud, home buttonit muidugi märjalt ei tuvastanud aga ekraani toimis väga ilusti.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
06.08.2017 18:36:44
|
|
|
| Kevvare kirjutas: |
| Sai iphone 7 veekindlus ka ära testitud ja kui eelnevalt väga sellest lugu ei pidanud või õigemini ei näinud suurt vajadust siis korraliku paduka käes sai ideaalselt kasutatud, home buttonit muidugi märjalt ei tuvastanud aga ekraani toimis väga ilusti. |
kraani all pesnud ja vihma käes korduvalt kasutanud. no problems. mõtlesin kord, et peaks basseini ka kaasa võtma, teeks vee all ahvinägusid, küsimus on kas puuteekraan vee all töötab või tuleb bluetooth remote kasutada.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puma
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.09.2006
|
06.08.2017 19:38:17
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| Kevvare kirjutas: |
| Sai iphone 7 veekindlus ka ära testitud ja kui eelnevalt väga sellest lugu ei pidanud või õigemini ei näinud suurt vajadust siis korraliku paduka käes sai ideaalselt kasutatud, home buttonit muidugi märjalt ei tuvastanud aga ekraani toimis väga ilusti. |
kraani all pesnud ja vihma käes korduvalt kasutanud. no problems. mõtlesin kord, et peaks basseini ka kaasa võtma, teeks vee all ahvinägusid, küsimus on kas puuteekraan vee all töötab või tuleb bluetooth remote kasutada. |
volüümi nupuga saad pildi teha... järgi proovitud
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LeBron
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2007
|
06.08.2017 20:06:38
|
|
|
| Imelik asi järgmine- Iphone 7 sim kaardi pesa (sim tray), ei lähe lõpuni sisse. Jääb umbes sellises ulatuses välja, nagu on +/- volume nupud. Samas sim kaardi tuvastab ära ja kõik töötab. Proovisin puhastada, olen uurinud seda kummitihendit jne, kuid kõik tundub korras olevat.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
06.08.2017 20:13:04
|
|
|
| Puma kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
| Kevvare kirjutas: |
| Sai iphone 7 veekindlus ka ära testitud ja kui eelnevalt väga sellest lugu ei pidanud või õigemini ei näinud suurt vajadust siis korraliku paduka käes sai ideaalselt kasutatud, home buttonit muidugi märjalt ei tuvastanud aga ekraani toimis väga ilusti. |
kraani all pesnud ja vihma käes korduvalt kasutanud. no problems. mõtlesin kord, et peaks basseini ka kaasa võtma, teeks vee all ahvinägusid, küsimus on kas puuteekraan vee all töötab või tuleb bluetooth remote kasutada. |
volüümi nupuga saad pildi teha... järgi proovitud  |
krt õigus jah, kaamera saab ju enne tööle panna kui sukelduda.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
07.08.2017 12:14:10
|
|
|
Sonyl toimis vee all ka ekraan
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
6kantv6ti
HV kasutaja
liitunud: 03.03.2013
|
08.08.2017 23:24:46
IPhone 5s ekraan triibuline |
|
|
Terv
Keset instagramis kolamist tulid displeile vertikaalsed triibud, millest see tingitud on?
Ekraan justkui toimib, aga värvid on triipude all kahvatud. Ekraani puhkereziimist sisse lülitades triibud puduvad, kuid tekivad aeglaselt paari sekundi jooksul.
Pole äppli asjadega kursis, ehk on mõnel pädevamal plaaster selleks.
Tänud.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
12.08.2017 00:10:41
|
|
|
| Sai ostetud iphone 7 kuid ei toimi appstore search mis võib probleem olla? Ja mis ajast on se rakenduste alla laadimine nii aeglaseks muutunud?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flab
HV Guru
liitunud: 09.10.2005
|
12.08.2017 00:33:18
|
|
|
| El-Fuego kirjutas: |
| Sai ostetud iphone 7 kuid ei toimi appstore search mis võib probleem olla? Ja mis ajast on se rakenduste alla laadimine nii aeglaseks muutunud? |
Äkki pole lubatud mobile data app storele?
|
|
| Kommentaarid: 992 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
782 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
12.08.2017 11:20:26
|
|
|
| Flab kirjutas: |
| El-Fuego kirjutas: |
| Sai ostetud iphone 7 kuid ei toimi appstore search mis võib probleem olla? Ja mis ajast on se rakenduste alla laadimine nii aeglaseks muutunud? |
Äkki pole lubatud mobile data app storele? |
Lükkasin Limit Ad tracking sisse ja hakkas appstore otsing tööle.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terminator
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 494 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
373 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elpex
HV veteran
liitunud: 13.07.2011
|
01.09.2017 07:45:21
|
|
|
Jep. Sul aeg jälle telefone vahetama hakata.
|
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
113 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
01.09.2017 08:45:49
|
|
|
| otsin magamiskoti välja
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
01.09.2017 09:12:18
|
|
|
| Hilja, ma juba kohal.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hode
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
02.09.2017 16:12:47
|
|
|
| Ei ole eriti tõsiseltvõetav uudis see X
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
02.09.2017 17:05:40
|
|
|
On sel tähtsus, et mis nime kannab?
Mul küll mitte.
Nime pärast küll ostmata ei jätaks
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kimi
HV vaatleja
liitunud: 02.02.2012
|
03.09.2017 20:09:48
|
|
|
| puna kirjutas: |
| Ei ole eriti tõsiseltvõetav uudis see X |
Miks mitte? Tähistab see ju 10 aasta möödumist esimesest Iphone'st! 10 = X
Ja sama allika viimane suurem täppi panek on Ipad Pro tulek ehk isegi võib tõepõhi all olla.
Ehk siis 3 mudelit: 7s, 7s+ ja X. Eks näis, 12. september oleme kõik targemad
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
04.09.2017 09:59:29
|
|
|
Sitta see nimi. Olulisem on see, kuidas Apple nüüd raha küsib ehk väidetavalt tulevad müüki 64GB, 256GB ja 512GB, mis tähendab, et need, kes omavad näiteks 128GB-st telefoni, siis nad on nö sunnitud võtma enda vajadustele 256GB, mis aga on kallim.
Ma ise oman 128GB iPhone 7+ ja mõtlengi, et kas lähen väiksemale mälumahule või võtan ikka 256GB. Dilemma.
Igaljuhul läheb telefon müüki õigepea.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
04.09.2017 11:16:49
|
|
|
| mul 6S 64gb...siiamaani ilusti hakkama saanud, isegi hea kui oleks valik 64gb vs 256gb (mitte et nüüd kohe uut fööni ostma hakkaks), igal juhul parem kui 32gb vs 128gb, sest 32gb on ikka liiga vähe!
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jkddp
HV veteran

liitunud: 22.12.2004
|
06.09.2017 23:21:22
|
|
|
kas väikest - se mõõtu telefon ka tuleb?
_________________ Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida  |
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kimi
HV vaatleja
liitunud: 02.02.2012
|
07.09.2017 00:18:17
|
|
|
| jkddp kirjutas: |
| kas väikest - se mõõtu telefon ka tuleb? |
Sel sügisel mitte aga SE2 rumorid hõljuvad 2018 aasta kohal. Kuju võib olla jääb samaks aga ekraani poolest ilmselt tuleks erinev, sest tänapäeva mood on "bezel less".
Täitsa huvitav isend oleks see täis ekraaniga iphone 5 mõõtu telefon
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laazy
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2007
|
08.09.2017 10:41:34
|
|
|
Tere,
kellelgi ehk sama probleemi olnud, peale viimast IOS uuendust, on pahatihti sissetuleva kõne ajal pilt must ning ei näe kes helistab.
Home nupp ei tööta, ainus mis töötab on ON/OFF nupp, mis aga katkestab ka kõne kohe... ?!?
Telefoniks SE.
_________________ iii!!! |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
08.09.2017 11:36:05
|
|
|
| Laazy kirjutas: |
Tere,
kellelgi ehk sama probleemi olnud, peale viimast IOS uuendust, on pahatihti sissetuleva kõne ajal pilt must ning ei näe kes helistab.
Home nupp ei tööta, ainus mis töötab on ON/OFF nupp, mis aga katkestab ka kõne kohe... ?!?
Telefoniks SE. |
Ei...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
08.09.2017 12:17:24
|
|
|
| Kolleegil ka mul SE ja samuti antud probleem puudub, just küsisin.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laazy
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2007
|
08.09.2017 12:50:14
|
|
|
Tänud info eest,
Eks lähen jopin neid pisut garantiidega.
_________________ iii!!! |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
08.09.2017 13:34:47
|
|
|
Viimaene iOS uuendus oli miski kaks kuud tagasi - kui sellega mingi probleem eksisteeriks oleks see ammu välja tulnud.
Tõenäoliselt siis jah miski riistvaraline kamm vmt. Kui sa just ei räägi beta versioonist? Sellisel juhul saadetakse sind igalt poolt ukselt tagasi - seda ei suppordi keegi.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kevvare
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2010
|
08.09.2017 14:32:31
|
|
|
| Või ios restore teha ja vaadata kuidas siis käitub
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrisa
HV veteran
liitunud: 04.08.2005
|
08.09.2017 23:00:36
|
|
|
| Kipub juhtuma siis kui lõpetada eelmine kõne on/off nupuga mitte ekraanilt kinni vajutades. Garantiiga pole siin vast midagi teha, oota ära suurem uuendus mis tuleb järgmisel nädalal, tegu üsna tõenäoliselt iOS'i tarkvaralise bugiga mida olen kuulnud teisigi kurtmas.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omang
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2005
|
10.09.2017 15:48:41
|
|
|
| Laazy kirjutas: |
Tere,
kellelgi ehk sama probleemi olnud, peale viimast IOS uuendust, on pahatihti sissetuleva kõne ajal pilt must ning ei näe kes helistab.
Home nupp ei tööta, ainus mis töötab on ON/OFF nupp, mis aga katkestab ka kõne kohe... ?!?
Telefoniks SE. |
Mul sama teema... algusest peale 7-ga . Üli kettasse ajab , aga garantiis ei osata midagi sellega teha.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
10.09.2017 16:17:32
|
|
|
Mis päeval see uus iphone pidi tulema?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|