Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 279, 280, 281 ... 439, 440, 441  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2017 13:30:53 vasta tsitaadiga

Samsa kippus sedasi paljundama. Liitsin kokku ja Nexused lollusi ei tee. Pole Google viga.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2017 13:44:03 vasta tsitaadiga

ot:
Google lisas kontaktide alla jah kõik inimesed, kellega e-maile vahetanud olid. Endalgi sarnane kogemus. Ja kasutasin Nexust. Aga miks see iPhone teemas on? Äärmisel juhul kõlbaks iOS teemasse.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KeZi
HV veteran
KeZi

liitunud: 01.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2017 14:53:21 vasta tsitaadiga

Kus alles aetakse teema keeruliseks.
www.iCloud.com exportida kontaktid ning contacs.google.com importida need kontaktid. Ongi kõik.
Spoiler Spoiler Spoiler

Lisaks: Androidis saab sättida nii, et näidatakse ainult telefoninumbriga kontakte.
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Daedroth
HV kasutaja
Daedroth

liitunud: 03.02.2008




sõnum 23.07.2017 16:58:18 iPhone5 emaplaadi vahetus vasta tsitaadiga

Tervist,

Nimelt suutsin telefoni oma terves pädevuses ja kaines meeles vetsupotti pillata. Lülitasin telefoni kohe välja.
Järgmine päev telefoni väljast puhastades läks näpp kogemata power nupu vastu ja telefon läks käima. Oli näha veekahjustust ekraani all. Lülitasin telefoni kohe ka välja uuesti.

Lahti tehes vett väga palju sees polnud - pühkisin kõik isopropüülalkoholiga ära pärast aku lahti ühendamist. Kusehais ja muu kurjus sai kõik ära pühitud.
Pärast kuivamist ja kokkumonteerimist enam telefon aga pilti ette ei võtnud. Ei tea, kas üldse voolu taha võtab.

Mõtlesin uurida, ehk kellelgi kogemust - kas emaplaadivahetus on mõttekas (tõenäoliselt on seal mingi kivi surnud?) ja kas neid ebay taimaa plaate saab usaldada?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2017 23:05:18 vasta tsitaadiga

10.3.3 väljas, ei tea mis põletavat juurde annab.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2017 23:08:53 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
10.3.3 väljas, ei tea mis põletavat juurde annab.
Turvaparandus.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ressi
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2017 12:21:03 Tootmise päev vasta tsitaadiga

Mis aadressilt saaks kontrollida iPhone'i valmistamise kuupäeva?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2017 12:27:57 Re: Tootmise päev vasta tsitaadiga

Näiteks siit http://www.chipmunk.nl/klantenservice/applemodel.html
Tõsi, kuupäeva sealt ei saa - nädala, (kuu) ja aasta saab.

madis888 kirjutas:
Mis aadressilt saaks kontrollida iPhone'i valmistamise kuupäeva?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hgg
HV vaatleja

liitunud: 20.11.2012




sõnum 26.07.2017 19:43:59 vasta tsitaadiga

Mul on 5s-il tekkinud selline probleem, et enamus ajast on EDGE ühenduses. Olemas on LTE, mis kogu aeg ilusti töötas, kuid nüüd viskab pidevalt E-sse. Tegin tava-reseti ja näppisin seadeid ka, sisse-välja jne, kuid senini edudult.

icon_question.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ressi
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2017 12:31:22 4S uus aku vasta tsitaadiga

Kas 4S'ile on mõtet panna e-bay'st ostetud uut akut, kui
iphone on ise juba 4 aastat vana ja kogu aeg sama (vana)
akuga töötanud? Kas uus aku peaks kauem kui vana?
Praegu laen iga päev akut, päris tühjaks ei lase minna
kunagi.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2017 13:20:27 vasta tsitaadiga

Vaata aku wear level'it (Battery Life näiteks).
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H2K
HV kasutaja
H2K

liitunud: 15.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2017 16:39:54 vasta tsitaadiga

Tere,

Ostsin iphone esimest korda, aga mure on selline, et Endine telefon on Nokia Lumia 930, mismoodi saaks lihtsalt valutult ja tasuta ainult numbriga kontaktid üle viia ?

Tänud!
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est11
Mees metsast

liitunud: 20.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2017 16:43:08 vasta tsitaadiga

settings / accounts / add account outlook.com , logid sisse ja olemas kui sul muidugi ennemalt oli see lumia sisse logitud ikka
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H2K
HV kasutaja
H2K

liitunud: 15.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2017 16:52:21 vasta tsitaadiga

est11 kirjutas:
settings / accounts / add account outlook.com , logid sisse ja olemas kui sul muidugi ennemalt oli see lumia sisse logitud ikka


Ma ei taha outlooki baasil kasutada, ma tahan need telefoni sisse nagu saada iphone Se.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est11
Mees metsast

liitunud: 20.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2017 16:55:19 vasta tsitaadiga

ei saa päris täpselt aru , mis seal iphone se l teistmoodi peaks olema
kõik nad süngivad ühtemoodi. a muidugi on võimalus ka 1 haaval käsitsi sisse toksida , aga ma ei mõista selle asja pointi
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H2K
HV kasutaja
H2K

liitunud: 15.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2017 17:05:43 vasta tsitaadiga

est11 kirjutas:
ei saa päris täpselt aru , mis seal iphone se l teistmoodi peaks olema
kõik nad süngivad ühtemoodi. a muidugi on võimalus ka 1 haaval käsitsi sisse toksida , aga ma ei mõista selle asja pointi


Lumial on nii, et nad on outlookis, aga telefon on koguaeg kontosse sisse logitud, olenemata sellest, kas mobiilne nett/wifi on sees või mitte. Kas siis iphonel on täpselt samamoodi?
Ühehaaval toksimine on väga tuim tegevus.. :/, Point see, et ma ei tahaks seda vana outlooki kontot iphones kasutada vaid icloud kontot vms kasutada, kus saab neid backupida jne. Oleks vaja outlooki baasi omad icloudi omasse saada.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est11
Mees metsast

liitunud: 20.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2017 17:09:06 vasta tsitaadiga

no ikka on koguaeg sees. need kontaktid syngitaksegi icloudi. netti on vaja aint sünkimise ajaks edasi on need telefonis olemas
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2017 17:15:59 vasta tsitaadiga

dr454, sul võib mitu kontot ka olla - outlook, iCloud, Google jne. icon_wink.gif
https://www.imore.com/how-set-outlookcom-email-your-iphone-or-ipad

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 06.08.2017 15:30:25 vasta tsitaadiga

Sai iphone 7 veekindlus ka ära testitud ja kui eelnevalt väga sellest lugu ei pidanud või õigemini ei näinud suurt vajadust siis korraliku paduka käes sai ideaalselt kasutatud, home buttonit muidugi märjalt ei tuvastanud aga ekraani toimis väga ilusti.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2017 18:36:44 vasta tsitaadiga

Kevvare kirjutas:
Sai iphone 7 veekindlus ka ära testitud ja kui eelnevalt väga sellest lugu ei pidanud või õigemini ei näinud suurt vajadust siis korraliku paduka käes sai ideaalselt kasutatud, home buttonit muidugi märjalt ei tuvastanud aga ekraani toimis väga ilusti.


kraani all pesnud ja vihma käes korduvalt kasutanud. no problems. mõtlesin kord, et peaks basseini ka kaasa võtma, teeks vee all ahvinägusid, küsimus on kas puuteekraan vee all töötab või tuleb bluetooth remote kasutada.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puma
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2017 19:38:17 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Kevvare kirjutas:
Sai iphone 7 veekindlus ka ära testitud ja kui eelnevalt väga sellest lugu ei pidanud või õigemini ei näinud suurt vajadust siis korraliku paduka käes sai ideaalselt kasutatud, home buttonit muidugi märjalt ei tuvastanud aga ekraani toimis väga ilusti.


kraani all pesnud ja vihma käes korduvalt kasutanud. no problems. mõtlesin kord, et peaks basseini ka kaasa võtma, teeks vee all ahvinägusid, küsimus on kas puuteekraan vee all töötab või tuleb bluetooth remote kasutada.

volüümi nupuga saad pildi teha... järgi proovitud icon_lol.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LeBron
HV kasutaja
LeBron

liitunud: 17.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2017 20:06:38 vasta tsitaadiga

Imelik asi järgmine- Iphone 7 sim kaardi pesa (sim tray), ei lähe lõpuni sisse. Jääb umbes sellises ulatuses välja, nagu on +/- volume nupud. Samas sim kaardi tuvastab ära ja kõik töötab. Proovisin puhastada, olen uurinud seda kummitihendit jne, kuid kõik tundub korras olevat.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2017 20:13:04 vasta tsitaadiga

Puma kirjutas:
indrekp kirjutas:
Kevvare kirjutas:
Sai iphone 7 veekindlus ka ära testitud ja kui eelnevalt väga sellest lugu ei pidanud või õigemini ei näinud suurt vajadust siis korraliku paduka käes sai ideaalselt kasutatud, home buttonit muidugi märjalt ei tuvastanud aga ekraani toimis väga ilusti.


kraani all pesnud ja vihma käes korduvalt kasutanud. no problems. mõtlesin kord, et peaks basseini ka kaasa võtma, teeks vee all ahvinägusid, küsimus on kas puuteekraan vee all töötab või tuleb bluetooth remote kasutada.

volüümi nupuga saad pildi teha... järgi proovitud icon_lol.gif


krt õigus jah, kaamera saab ju enne tööle panna kui sukelduda.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2017 12:14:10 vasta tsitaadiga

Sonyl toimis vee all ka ekraan
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
6kantv6ti
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2017 23:24:46 IPhone 5s ekraan triibuline vasta tsitaadiga

Terv

Keset instagramis kolamist tulid displeile vertikaalsed triibud, millest see tingitud on?

Ekraan justkui toimib, aga värvid on triipude all kahvatud. Ekraani puhkereziimist sisse lülitades triibud puduvad, kuid tekivad aeglaselt paari sekundi jooksul.

Pole äppli asjadega kursis, ehk on mõnel pädevamal plaaster selleks.

Tänud.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2017 00:10:41 vasta tsitaadiga

Sai ostetud iphone 7 kuid ei toimi appstore search mis võib probleem olla? Ja mis ajast on se rakenduste alla laadimine nii aeglaseks muutunud?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2017 00:33:18 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
Sai ostetud iphone 7 kuid ei toimi appstore search mis võib probleem olla? Ja mis ajast on se rakenduste alla laadimine nii aeglaseks muutunud?


Äkki pole lubatud mobile data app storele?
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2017 11:20:26 vasta tsitaadiga

Flab kirjutas:
El-Fuego kirjutas:
Sai ostetud iphone 7 kuid ei toimi appstore search mis võib probleem olla? Ja mis ajast on se rakenduste alla laadimine nii aeglaseks muutunud?


Äkki pole lubatud mobile data app storele?


Lükkasin Limit Ad tracking sisse ja hakkas appstore otsing tööle.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2017 02:10:12 vasta tsitaadiga

12.9. iPhone 8?:

http://forte.delfi.ee/news/digi/applei-fannid-tommaku-kalendrisse-punane-ring-uus-iphone-potsatab-puult-kahe-nadala-parast?id=79338200

_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2017 07:45:21 vasta tsitaadiga

terminator kirjutas:
12.9. iPhone 8?:

http://forte.delfi.ee/news/digi/applei-fannid-tommaku-kalendrisse-punane-ring-uus-iphone-potsatab-puult-kahe-nadala-parast?id=79338200

Jep. Sul aeg jälle telefone vahetama hakata.
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2017 08:45:49 vasta tsitaadiga

otsin magamiskoti välja
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2017 09:12:18 vasta tsitaadiga

Hilja, ma juba kohal.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2017 11:55:18 vasta tsitaadiga

OT:
Järjekorrad on nõrkadele - ma nihverdasin end Apple salongi tööle icon_smile.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hode
HV kasutaja
hode

liitunud: 12.01.2003




sõnum 01.09.2017 22:26:55 vasta tsitaadiga

Viimane jutt on, et nimeks saab mitte 8 vaid X icon_biggrin.gif
https://thenextweb.com/apple/2017/09/01/report-apples-next-flagship-iphone-x-not-iphone-8/
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2017 16:12:47 vasta tsitaadiga

Ei ole eriti tõsiseltvõetav uudis see X
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.09.2017 17:05:40 vasta tsitaadiga

On sel tähtsus, et mis nime kannab?
Mul küll mitte.
Nime pärast küll ostmata ei jätaks

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2017 20:09:48 vasta tsitaadiga

puna kirjutas:
Ei ole eriti tõsiseltvõetav uudis see X


Miks mitte? Tähistab see ju 10 aasta möödumist esimesest Iphone'st! 10 = X
Ja sama allika viimane suurem täppi panek on Ipad Pro tulek ehk isegi võib tõepõhi all olla.

Ehk siis 3 mudelit: 7s, 7s+ ja X. Eks näis, 12. september oleme kõik targemad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2017 09:59:29 vasta tsitaadiga

Sitta see nimi. Olulisem on see, kuidas Apple nüüd raha küsib ehk väidetavalt tulevad müüki 64GB, 256GB ja 512GB, mis tähendab, et need, kes omavad näiteks 128GB-st telefoni, siis nad on nö sunnitud võtma enda vajadustele 256GB, mis aga on kallim.
Ma ise oman 128GB iPhone 7+ ja mõtlengi, et kas lähen väiksemale mälumahule või võtan ikka 256GB. Dilemma.
Igaljuhul läheb telefon müüki õigepea.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 04.09.2017 11:16:49 vasta tsitaadiga

mul 6S 64gb...siiamaani ilusti hakkama saanud, isegi hea kui oleks valik 64gb vs 256gb (mitte et nüüd kohe uut fööni ostma hakkaks), igal juhul parem kui 32gb vs 128gb, sest 32gb on ikka liiga vähe!
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2017 23:21:22 vasta tsitaadiga

kas väikest - se mõõtu telefon ka tuleb?
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2017 00:18:17 vasta tsitaadiga

jkddp kirjutas:
kas väikest - se mõõtu telefon ka tuleb?


Sel sügisel mitte aga SE2 rumorid hõljuvad 2018 aasta kohal. Kuju võib olla jääb samaks aga ekraani poolest ilmselt tuleks erinev, sest tänapäeva mood on "bezel less".
Täitsa huvitav isend oleks see täis ekraaniga iphone 5 mõõtu telefon icon_razz1.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laazy
HV kasutaja
Laazy

liitunud: 13.07.2007




sõnum 08.09.2017 10:41:34 vasta tsitaadiga

Tere,

kellelgi ehk sama probleemi olnud, peale viimast IOS uuendust, on pahatihti sissetuleva kõne ajal pilt must ning ei näe kes helistab.
Home nupp ei tööta, ainus mis töötab on ON/OFF nupp, mis aga katkestab ka kõne kohe... ?!?
Telefoniks SE.

_________________
iii!!!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2017 11:36:05 vasta tsitaadiga

Laazy kirjutas:
Tere,

kellelgi ehk sama probleemi olnud, peale viimast IOS uuendust, on pahatihti sissetuleva kõne ajal pilt must ning ei näe kes helistab.
Home nupp ei tööta, ainus mis töötab on ON/OFF nupp, mis aga katkestab ka kõne kohe... ?!?
Telefoniks SE.

Ei...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2017 12:17:24 vasta tsitaadiga

Kolleegil ka mul SE ja samuti antud probleem puudub, just küsisin.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laazy
HV kasutaja
Laazy

liitunud: 13.07.2007




sõnum 08.09.2017 12:50:14 vasta tsitaadiga

Tänud info eest,

Eks lähen jopin neid pisut garantiidega.

_________________
iii!!!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2017 13:34:47 vasta tsitaadiga

Viimaene iOS uuendus oli miski kaks kuud tagasi - kui sellega mingi probleem eksisteeriks oleks see ammu välja tulnud.

Tõenäoliselt siis jah miski riistvaraline kamm vmt. Kui sa just ei räägi beta versioonist? Sellisel juhul saadetakse sind igalt poolt ukselt tagasi - seda ei suppordi keegi.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 08.09.2017 14:32:31 vasta tsitaadiga

Või ios restore teha ja vaadata kuidas siis käitub
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2017 23:00:36 vasta tsitaadiga

Kipub juhtuma siis kui lõpetada eelmine kõne on/off nupuga mitte ekraanilt kinni vajutades. Garantiiga pole siin vast midagi teha, oota ära suurem uuendus mis tuleb järgmisel nädalal, tegu üsna tõenäoliselt iOS'i tarkvaralise bugiga mida olen kuulnud teisigi kurtmas.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omang
HV kasutaja
omang

liitunud: 29.01.2005




sõnum 10.09.2017 15:48:41 vasta tsitaadiga

Laazy kirjutas:
Tere,

kellelgi ehk sama probleemi olnud, peale viimast IOS uuendust, on pahatihti sissetuleva kõne ajal pilt must ning ei näe kes helistab.
Home nupp ei tööta, ainus mis töötab on ON/OFF nupp, mis aga katkestab ka kõne kohe... ?!?
Telefoniks SE.


Mul sama teema... algusest peale 7-ga . Üli kettasse ajab , aga garantiis ei osata midagi sellega teha.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2017 16:17:32 vasta tsitaadiga

Mis päeval see uus iphone pidi tulema?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 279, 280, 281 ... 439, 440, 441  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.