Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Üldine arutelu ja krüptorahadega seotud uudised märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 105, 106, 107  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2017 14:46:28 vasta tsitaadiga

Börsid vahetavad aga hetkel ei saa peale kanda. Tänu sellele on kogused väga piiratud ja hind kihutab üles. Osavnäppudele hea päev.
Bittrexis 0.27

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Catfish
HV kasutaja
Catfish

liitunud: 01.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2017 14:52:53 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Börsid vahetavad aga hetkel ei saa peale kanda. Tänu sellele on kogused väga piiratud ja hind kihutab üles. Osavnäppudele hea päev.
Bittrexis 0.27


Krt, see rong läheb vist mööda icon_biggrin.gif

Tagantjärele targutades: oleks võinud BTC Bittrex'sse kanda ja praegu kaupleks BCC'ga nagu boss icon_cool.gif
aga peale Mintpali, Cryptsy jne. krahhe ei julge eriti midagi üleöö kusagile jätta icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murka390
Kreisi kasutaja
murka390

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2017 14:57:49 vasta tsitaadiga

Müüsin BCH krakenis maha, nüüd kahetsen... ehk läheb hind veel üles, oleks võinud hiljem müüa....
Aga samas kui kanded lahti lähevad, siis võib korra alla lüüa hinna. Ehk saab siis ühe hunniku.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2017 14:59:35 vasta tsitaadiga

Ilge jama, unustasin osad mündid Bitstamp-i ja nüüd loen et nad ei toeta BCH-d. Mis tähendab sisuliselt seda et panid BTC reservi jagu BCH-sid endale tasku? Kelmus minumeelest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murka390
Kreisi kasutaja
murka390

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2017 15:02:14 vasta tsitaadiga

Kas nii pole, et kui Bitstampist välja kannad BTC kuskile, kus toetab BCHd, siis tekib sinna nii BTC, kui BCH?
Kui just vahepeal bitstampis selle btcga kaubelnud pole. Teooria ainult icon_razz.gif

Ehk tulevikus toetavad...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2017 15:28:41 vasta tsitaadiga

Ma hoidsin spliti ajal Krakenis BTC-s asju, nüüd mõlemad valuutad käes. Mis iganes sellest cashist saab ei paku väga pinget (tore, kui mingi lisa tuleb, aga põhirõhk siiski sellel õigel bitcoinil). See hype, et nüüd lakkab bitcoin töötamast ja kõik firmad panevad uksed kinni ja üleüldse on väga sünge aeg, oligi täiesti mõttetu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2017 15:29:42 vasta tsitaadiga

Teooria on selline et kelle walletis oli btc eile 12.20UT, see sai bch omale kas tahtis või mitte. Kui walleti üle endal kontrolli pole siis jääb vaid loota et see sulle ka antakse.

Bittrex 0.37

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murka390
Kreisi kasutaja
murka390

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2017 15:33:45 vasta tsitaadiga

Aga millal bch kanded lubatakse? Päev, paar, nädal?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2017 15:44:05 vasta tsitaadiga

Krakenis toimis asi ilusti, mündid pooldusid viisakalt thumbs_up.gif Teine point on veel see, et need exchanged kes fractional reserve bankingut harrastavad need lihtsalt ei omagi neid münte ja peavad turult kokku ostma, et need klientidele tagastada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2017 16:42:36 vasta tsitaadiga

Ma kandsin mündid välja hardware walletisse, nüüd peaks ka mõlemad mündid olemas olema. Hetkel kumbagi müüma ei kipu.

Arvan, et BCH tõuseb veelgi.

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Catfish
HV kasutaja
Catfish

liitunud: 01.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2017 17:09:48 vasta tsitaadiga

Hehh..., isegi kui mõni kaupleja lubaks deposiite, siis arvake ära kui tihti BCH blokke tuleb?
Mingi 18 h vahega äkki?
Nad omavad ainult 0,3 % BTC hashratest aga jutt on vägev - nagu oleks Bitcoin pooldunud kopp.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2017 17:22:42 vasta tsitaadiga

Forki järel on ju 12 blokki tulnud. Bitcoinil 158 blokki. Seega BCH-l on 8% hasharate? Päevaga saab 6 confirmationit kokku küll.
Retarget võtab 2016 blokki ehk umbes 2 nädalat aega, aga kuna hashrate on ainult 8% siis läheb mingi pool aastat enne kui difficulty paika saab?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Catfish
HV kasutaja
Catfish

liitunud: 01.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2017 17:54:22 vasta tsitaadiga

degreal,
täiesti jabur olukord...
umbes sama lugu, nagu joogised mehed suletud ruumis panustaksid pudelikorkide peale 100€ tükk ja kogu maailm arvabki, et pudelikork=100€
senikaua on kõik hästi, kuni ilmub välja poolhaage, kallab maha 15 tonni pudelikorke ja nõuab nende eest raha!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2017 18:12:12 vasta tsitaadiga

https://np.reddit.com/r/Buttcoin/comments/6ndfut/buttcoin_is_decentralized_in_5_nodes/dk9c27f/

BTC Segwit annab ligikaudu 1,7 korda juurde tehingute mahtu blokki, BCC muutuv bloki suurus annab tunduvalt rohkem. Kardan, et BTC-le jääb üsna pea ainult segwiti lahendus pudelikaelaks.

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2017 18:28:47 vasta tsitaadiga

Catfish kirjutas:
degreal,
täiesti jabur olukord...
umbes sama lugu, nagu joogised mehed suletud ruumis panustaksid pudelikorkide peale 100€ tükk ja kogu maailm arvabki, et pudelikork=100€
senikaua on kõik hästi, kuni ilmub välja poolhaage, kallab maha 15 tonni pudelikorke ja nõuab nende eest raha!


Dagcoini stsenaarium thumbs_up.gif
Tahaks juba osta, või on kuskil ajavööndis veel juulikuu?

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk55
HV veteran
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2017 19:20:01 vasta tsitaadiga

elukaz, aga kas oli juttu, mis planeedil dagcoin müük käib?
_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2017 19:26:34 vasta tsitaadiga

Aastast ka tegelt juttu ei olnd icon_redface.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk55
HV veteran
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2017 21:07:07 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Aastast ka tegelt juttu ei olnd icon_redface.gif


no näed, kõik oli ilusti kirjas, aga suured skeptikud ei vaevunud lugema lihtsalt icon_lol.gif .

_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sharky
HV vaatleja

liitunud: 22.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2017 00:39:27 vasta tsitaadiga

Sain oma baschi hitbtc kanda, ainus koht mis vastu võttis ja sain rahaks vahetada - nagu dividende oleks välja võtnud icon_biggrin.gif see hind on hetkel ulmeliselt kõrge, kohe kui kraken või bittrex hakkavad vastuvõtma bcashi crashib hind korralikult
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Catfish
HV kasutaja
Catfish

liitunud: 01.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2017 10:12:08 vasta tsitaadiga

Tegin ka ülekande HitBTC-sse, kui kaua kinnitamiseks kulub?

Blokid tulevad nii kuidas jumal juhatab: 20 min kuini 7 tundi!
https://blockchair.com/bitcoin-cash/blocks

Hinnast ei ole enam midagi järel... ja kukub hoogsalt...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ipp
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2017 11:12:36 vasta tsitaadiga

Ma ei tea kas see soovitus on siin läbi käinud, aga.....

See on täiesti minu isiklik arvamus, kuid arvan et oleks väga soovitav alles hoida enda bitcoini walletist alles 1. augusti seisu koopia.

Mu loogika on umbes selline:
Sul on 1. august wallet, milles on 10BTC ja seega automaatselt 10BCC.
Sa kannad 1BTC välja
Halva õnne korral aga tehakse aga transaktsioon selline, et sul jääb walletisse alles 9BTC ja 0BCC, sest walleti sisu on muutunud liiga palju ja BCC võrgu jaoks ebasobivaks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2017 11:22:40 vasta tsitaadiga

ipp, kuidas walleti sisu muutuda saab? Blockchain on transactionite ajalugu. Kui on toimunud mingi tehing mis on blockchaini kinnitatud, siis on ta toimunud. Kui ei ole sellist kannet blockchainis, siis ei ole toimunud. Sinu rahakoti seis on kokkuvõttes matemaatiline tehe kõikidest selle rahakotiga seotud aadressidele laekunud ja sealt välja läinud tehingutest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ipp
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2017 11:30:28 vasta tsitaadiga

raitl kirjutas:
ipp, kuidas walleti sisu muutuda saab? Blockchain on transactionite ajalugu. Kui on toimunud mingi tehing mis on blockchaini kinnitatud, siis on ta toimunud. Kui ei ole sellist kannet blockchainis, siis ei ole toimunud. Sinu rahakoti seis on kokkuvõttes matemaatiline tehe kõikidest selle rahakotiga seotud aadressidele laekunud ja sealt välja läinud tehingutest.


Umbes sellises olukorras:
Rahakotis on üks aadress. sellel on 10BTC(ja 10BCC)
Kannan 1BTC välja
Automaatselt tekitatakse uus aadress rahakotti, millele kantakse 9BTC (ja välja läheb kuhgi mujale 1BTC)
Aga see uus aadress ei pruugi BCC jaoks tuttav enam olla.


Aga võibolla on mu loogika vigane icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2017 13:34:33 vasta tsitaadiga

Forki hetkest alates enam BTC väljaminevad maksed BCC seisu ei mõjuta. Eraldi chainid on ju icon_smile.gif Ehk siis BCC jäägi saamiseks vaadatakse kõiki BCC kandeid alates forki toimumise hetkest. See mis BTC'ga kõrval toimub enam ei morjenda. Olid mingid teoreetilised double spend jms ohud konkreetselt spliti toimumise hetkel ja vahetult peale seda. (Näiteks sinu väljamineva BCC transactioniga oleks teoreetiliselt ka BTC kontolt samapalju ära kanda) Kuid praeguseks on juba piisavalt mõlemas chainis kaevatud et seda ohtu ei tohiks enam olla.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2017 15:05:14 vasta tsitaadiga

Väga hea BCC ja BTC võrdlus:
https://i.imgur.com/uJ9XE06.png

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Catfish
HV kasutaja
Catfish

liitunud: 01.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2017 00:16:35 vasta tsitaadiga

Sain saastast lahti lõpuks icon_biggrin.gif ja üldse ei huvita, kas seda sodi hakatakse üles pumpama või mitte!

Ma arvasin, et olen igasugu shitcoine näinud aga see praegune "hitt" on ikka klass omaette - pole õiget nime, pole oma blockchaini, ülekanded ei toimi, hashrate'i pole ammugi ja visioonist ei hakka rääkimagi... no millega annab veel üllatada!!!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2017 10:04:48 vasta tsitaadiga

https://www.axios.com/the-u-s-is-picking-up-vacationing-russian-hackers-2467514683.html

tsitaat:
By the AP's count, at least five Russian hackers have been arrested, including Alexander Vinnick, the operator of one of the world's largest bitcoin exchanges, who was picked up July 25 while vacationing with his family in northern Greece on charges of allegedly helped criminal syndicates launder money.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2017 19:47:04 vasta tsitaadiga

Osmussaarel mõõdeti tuule kiiruseks 38 m/s, tuhanded kaevurid on elektrita!

link

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hazar
Kreisi kasutaja
Hazar

liitunud: 24.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2017 20:31:00 vasta tsitaadiga

Ettevaatust seltsimehed, kuulu järgi sattus localbitcoins hiljuti jälle häkkimise ohvriks ning andmebaasi tükikesi müüakse. Aeg parooli muutmiseks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2017 11:15:34 vasta tsitaadiga

See sait tundus aegade algusest nii hämar, et sinna figureerima ei kipu icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Overkilla
HV veteran

liitunud: 11.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2017 12:53:19 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Osmussaarel mõõdeti tuule kiiruseks 38 m/s, tuhanded kaevurid on elektrita!

link

Osmussaarel on kaevurid?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hazar
Kreisi kasutaja
Hazar

liitunud: 24.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2017 17:02:14 vasta tsitaadiga

Ollaz kirjutas:
See sait tundus aegade algusest nii hämar, et sinna figureerima ei kipu icon_biggrin.gif


Sait ise töötab, olen edukalt paar tehingut teinud seal aga turvalisusega paistab neil probleeme olevat
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2017 13:01:25 vasta tsitaadiga

http://majandus24.postimees.ee/4203991/bitcoin-21-sajandi-kuld-voi-ponzi-skeem
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bastard
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2017 18:08:32 vasta tsitaadiga

Kas Butterfly Labs ASIC 60 GH mineriga oleks kellelgi midagi peale hakata? Seisab mul kapinurgas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2017 18:59:30 vasta tsitaadiga

Kui toa temperatuuri tõsta pole vaja, siis ei.
/Edit. Täpsustan. Bitcoini pole mõtet temaga mineda. Muid krüptosid, mis samal algoritmil, ilmselt on okei.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
romax11
HV veteran
romax11

liitunud: 13.05.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2017 18:51:00 vasta tsitaadiga

Selline küsimus: kus saab tellida 200+ videokaarti normaalse hinna eest? Näiteks gtx 1060 icon_biggrin.gif
_________________
Ostan katkiseid videokaarte ja emaplaate - pakkuda võib kõike
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2017 19:09:15 vasta tsitaadiga

romax11 kirjutas:
Selline küsimus: kus saab tellida 200+ videokaarti normaalse hinna eest? Näiteks gtx 1060 icon_biggrin.gif


Minu kaudu, Prantsusmaalt. icon_smile.gif

Iseasi mis see normaalne hind on. 3GB kaart on ca 230 eur ja 6GB on 295 eur ringis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2017 22:21:25 vasta tsitaadiga

Kas mida vöimsam kaart (1080TI vist hetkel vöimsaim?) seda rohkem teenib või on mingi optimaalne kaart mis teenib voolutarbimist arvestades köige rohkem?
_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
qwerty007
HV veteran
qwerty007

liitunud: 16.04.2003




sõnum 15.08.2017 22:38:34 vasta tsitaadiga

terminator kirjutas:
Kas mida vöimsam kaart (1080TI vist hetkel vöimsaim?) seda rohkem teenib või on mingi optimaalne kaart mis teenib voolutarbimist arvestades köige rohkem?
nvidia leeris 1060gtx kõige optimaalsem.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2017 23:14:12 vasta tsitaadiga

terminator kirjutas:
Kas mida vöimsam kaart (1080TI vist hetkel vöimsaim?) seda rohkem teenib või on mingi optimaalne kaart mis teenib voolutarbimist arvestades köige rohkem?


Optimaalseks teenimiseks pole niivõrd oluline voolutarve ega võimsus, vaid kaardi enda hind.
Vabalt võib olla optimaalne kaart mingi 100 eurone räim, mis enam vähem hashib ja tarbib voolu üle keskmise. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2017 23:21:38 vasta tsitaadiga

Jap, 270x ftw thumbs_up.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qwerty007
HV veteran
qwerty007

liitunud: 16.04.2003




sõnum 15.08.2017 23:30:08 vasta tsitaadiga

huvitav milline räim? 290,280 vooluõgardid? 270x pole kuskilt ammugi saada. Endal üks 370 masin ja ei ütleks küll, et millegagi hiilgaks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2017 00:21:16 vasta tsitaadiga

qwerty007 kirjutas:
huvitav milline räim? 290,280 vooluõgardid? 270x pole kuskilt ammugi saada. Endal üks 370 masin ja ei ütleks küll, et millegagi hiilgaks.


Kui jahutuse ja amperaažiga muret pole, siis elekter on Eestis nii odav, et olulist vahet pole, kas rigitäie kaartidega saada 8-9 eur per 24h netona või siis 6-7 eur. Ehk siis 290 vs rx480 vms.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2017 00:22:16 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
romax11 kirjutas:
Selline küsimus: kus saab tellida 200+ videokaarti normaalse hinna eest? Näiteks gtx 1060 icon_biggrin.gif


Minu kaudu, Prantsusmaalt. icon_smile.gif

Iseasi mis see normaalne hind on. 3GB kaart on ca 230 eur ja 6GB on 295 eur ringis.
suht kallis. ma saan odavamalt suuri koguseid. jae isegi...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk55
HV veteran
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2017 00:50:26 vasta tsitaadiga

Ma võin vajadusel hulgiostjaid õigele teele juhatada. Tel nr on profiilis olemas.
_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
archie777
HV vaatleja
archie777

liitunud: 12.06.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2017 14:03:02 vasta tsitaadiga

Sponge kirjutas:
yerba kirjutas:
romax11 kirjutas:
Selline küsimus: kus saab tellida 200+ videokaarti normaalse hinna eest? Näiteks gtx 1060 icon_biggrin.gif


Minu kaudu, Prantsusmaalt. icon_smile.gif

Iseasi mis see normaalne hind on. 3GB kaart on ca 230 eur ja 6GB on 295 eur ringis.
suht kallis. ma saan odavamalt suuri koguseid. jae isegi...


Mis numbrist algavad "suured kogused"? Eeldaks, et kuni 50tk ei ole suur kogus. Aga kas 50-100 on?

_________________
Parimatega,
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk55
HV veteran
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2017 14:04:26 vasta tsitaadiga

archie777, suur kogus on alates konteinerist icon_biggrin.gif .
_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2017 14:08:32 vasta tsitaadiga

Sponge kirjutas:
yerba kirjutas:
romax11 kirjutas:
Selline küsimus: kus saab tellida 200+ videokaarti normaalse hinna eest? Näiteks gtx 1060 icon_biggrin.gif


Minu kaudu, Prantsusmaalt. icon_smile.gif

Iseasi mis see normaalne hind on. 3GB kaart on ca 230 eur ja 6GB on 295 eur ringis.
suht kallis. ma saan odavamalt suuri koguseid. jae isegi...
Paku teistele ka, miks enda teada jätad?
_________________
¯\_(ツ)_/¯
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk55
HV veteran
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2017 18:46:50 vasta tsitaadiga

riaak, kontaktid maksavad äris ja äri pole heategevus...
_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2017 18:58:50 vasta tsitaadiga

riaak kirjutas:
Sponge kirjutas:
yerba kirjutas:
romax11 kirjutas:
Selline küsimus: kus saab tellida 200+ videokaarti normaalse hinna eest? Näiteks gtx 1060 icon_biggrin.gif


Minu kaudu, Prantsusmaalt. icon_smile.gif

Iseasi mis see normaalne hind on. 3GB kaart on ca 230 eur ja 6GB on 295 eur ringis.
suht kallis. ma saan odavamalt suuri koguseid. jae isegi...
Paku teistele ka, miks enda teada jätad?


Hakkab peale. Ma saan ja mul on. Aga kui reaalselt küsitakse, siis on vaikus... icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Üldine arutelu ja krüptorahadega seotud uudised mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 105, 106, 107  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.