|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
02.08.2017 14:46:28
|
|
|
Börsid vahetavad aga hetkel ei saa peale kanda. Tänu sellele on kogused väga piiratud ja hind kihutab üles. Osavnäppudele hea päev.
Bittrexis 0.27
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Catfish
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2009
|
02.08.2017 14:52:53
|
|
|
| elukaz kirjutas: |
Börsid vahetavad aga hetkel ei saa peale kanda. Tänu sellele on kogused väga piiratud ja hind kihutab üles. Osavnäppudele hea päev.
Bittrexis 0.27 |
Krt, see rong läheb vist mööda
Tagantjärele targutades: oleks võinud BTC Bittrex'sse kanda ja praegu kaupleks BCC'ga nagu boss
aga peale Mintpali, Cryptsy jne. krahhe ei julge eriti midagi üleöö kusagile jätta
|
|
| tagasi üles |
|
 |
murka390
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2005
|
02.08.2017 14:57:49
|
|
|
Müüsin BCH krakenis maha, nüüd kahetsen... ehk läheb hind veel üles, oleks võinud hiljem müüa....
Aga samas kui kanded lahti lähevad, siis võib korra alla lüüa hinna. Ehk saab siis ühe hunniku.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
02.08.2017 14:59:35
|
|
|
| Ilge jama, unustasin osad mündid Bitstamp-i ja nüüd loen et nad ei toeta BCH-d. Mis tähendab sisuliselt seda et panid BTC reservi jagu BCH-sid endale tasku? Kelmus minumeelest.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
murka390
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2005
|
02.08.2017 15:02:14
|
|
|
Kas nii pole, et kui Bitstampist välja kannad BTC kuskile, kus toetab BCHd, siis tekib sinna nii BTC, kui BCH?
Kui just vahepeal bitstampis selle btcga kaubelnud pole. Teooria ainult
Ehk tulevikus toetavad...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
02.08.2017 15:28:41
|
|
|
| Ma hoidsin spliti ajal Krakenis BTC-s asju, nüüd mõlemad valuutad käes. Mis iganes sellest cashist saab ei paku väga pinget (tore, kui mingi lisa tuleb, aga põhirõhk siiski sellel õigel bitcoinil). See hype, et nüüd lakkab bitcoin töötamast ja kõik firmad panevad uksed kinni ja üleüldse on väga sünge aeg, oligi täiesti mõttetu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
02.08.2017 15:29:42
|
|
|
Teooria on selline et kelle walletis oli btc eile 12.20UT, see sai bch omale kas tahtis või mitte. Kui walleti üle endal kontrolli pole siis jääb vaid loota et see sulle ka antakse.
Bittrex 0.37
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
murka390
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2005
|
02.08.2017 15:33:45
|
|
|
| Aga millal bch kanded lubatakse? Päev, paar, nädal?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
02.08.2017 15:44:05
|
|
|
Krakenis toimis asi ilusti, mündid pooldusid viisakalt Teine point on veel see, et need exchanged kes fractional reserve bankingut harrastavad need lihtsalt ei omagi neid münte ja peavad turult kokku ostma, et need klientidele tagastada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Chaza!
HV veteran

liitunud: 18.07.2006
|
02.08.2017 16:42:36
|
|
|
Ma kandsin mündid välja hardware walletisse, nüüd peaks ka mõlemad mündid olemas olema. Hetkel kumbagi müüma ei kipu.
Arvan, et BCH tõuseb veelgi.
_________________ Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual |
|
| tagasi üles |
|
 |
Catfish
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2009
|
02.08.2017 17:09:48
|
|
|
Hehh..., isegi kui mõni kaupleja lubaks deposiite, siis arvake ära kui tihti BCH blokke tuleb?
Mingi 18 h vahega äkki?
Nad omavad ainult 0,3 % BTC hashratest aga jutt on vägev - nagu oleks Bitcoin pooldunud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
02.08.2017 17:22:42
|
|
|
Forki järel on ju 12 blokki tulnud. Bitcoinil 158 blokki. Seega BCH-l on 8% hasharate? Päevaga saab 6 confirmationit kokku küll.
Retarget võtab 2016 blokki ehk umbes 2 nädalat aega, aga kuna hashrate on ainult 8% siis läheb mingi pool aastat enne kui difficulty paika saab?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Catfish
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2009
|
02.08.2017 17:54:22
|
|
|
degreal,
täiesti jabur olukord...
umbes sama lugu, nagu joogised mehed suletud ruumis panustaksid pudelikorkide peale 100€ tükk ja kogu maailm arvabki, et pudelikork=100€
senikaua on kõik hästi, kuni ilmub välja poolhaage, kallab maha 15 tonni pudelikorke ja nõuab nende eest raha!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Chaza!
HV veteran

liitunud: 18.07.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
02.08.2017 18:28:47
|
|
|
| Catfish kirjutas: |
degreal,
täiesti jabur olukord...
umbes sama lugu, nagu joogised mehed suletud ruumis panustaksid pudelikorkide peale 100€ tükk ja kogu maailm arvabki, et pudelikork=100€
senikaua on kõik hästi, kuni ilmub välja poolhaage, kallab maha 15 tonni pudelikorke ja nõuab nende eest raha! |
Dagcoini stsenaarium
Tahaks juba osta, või on kuskil ajavööndis veel juulikuu?
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk55
HV veteran

liitunud: 27.08.2009
|
02.08.2017 19:20:01
|
|
|
elukaz, aga kas oli juttu, mis planeedil dagcoin müük käib?
_________________ Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne. |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
02.08.2017 19:26:34
|
|
|
Aastast ka tegelt juttu ei olnd
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk55
HV veteran

liitunud: 27.08.2009
|
02.08.2017 21:07:07
|
|
|
| elukaz kirjutas: |
Aastast ka tegelt juttu ei olnd  |
no näed, kõik oli ilusti kirjas, aga suured skeptikud ei vaevunud lugema lihtsalt .
_________________ Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sharky
HV vaatleja
liitunud: 22.06.2006
|
03.08.2017 00:39:27
|
|
|
Sain oma baschi hitbtc kanda, ainus koht mis vastu võttis ja sain rahaks vahetada - nagu dividende oleks välja võtnud see hind on hetkel ulmeliselt kõrge, kohe kui kraken või bittrex hakkavad vastuvõtma bcashi crashib hind korralikult
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Catfish
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2009
|
03.08.2017 10:12:08
|
|
|
Tegin ka ülekande HitBTC-sse, kui kaua kinnitamiseks kulub?
Blokid tulevad nii kuidas jumal juhatab: 20 min kuini 7 tundi!
https://blockchair.com/bitcoin-cash/blocks
Hinnast ei ole enam midagi järel... ja kukub hoogsalt...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ipp
HV kasutaja
liitunud: 25.03.2005
|
03.08.2017 11:12:36
|
|
|
Ma ei tea kas see soovitus on siin läbi käinud, aga.....
See on täiesti minu isiklik arvamus, kuid arvan et oleks väga soovitav alles hoida enda bitcoini walletist alles 1. augusti seisu koopia.
Mu loogika on umbes selline:
Sul on 1. august wallet, milles on 10BTC ja seega automaatselt 10BCC.
Sa kannad 1BTC välja
Halva õnne korral aga tehakse aga transaktsioon selline, et sul jääb walletisse alles 9BTC ja 0BCC, sest walleti sisu on muutunud liiga palju ja BCC võrgu jaoks ebasobivaks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
raitl
HV veteran

liitunud: 20.01.2002
|
03.08.2017 11:22:40
|
|
|
| ipp, kuidas walleti sisu muutuda saab? Blockchain on transactionite ajalugu. Kui on toimunud mingi tehing mis on blockchaini kinnitatud, siis on ta toimunud. Kui ei ole sellist kannet blockchainis, siis ei ole toimunud. Sinu rahakoti seis on kokkuvõttes matemaatiline tehe kõikidest selle rahakotiga seotud aadressidele laekunud ja sealt välja läinud tehingutest.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ipp
HV kasutaja
liitunud: 25.03.2005
|
03.08.2017 11:30:28
|
|
|
| raitl kirjutas: |
| ipp, kuidas walleti sisu muutuda saab? Blockchain on transactionite ajalugu. Kui on toimunud mingi tehing mis on blockchaini kinnitatud, siis on ta toimunud. Kui ei ole sellist kannet blockchainis, siis ei ole toimunud. Sinu rahakoti seis on kokkuvõttes matemaatiline tehe kõikidest selle rahakotiga seotud aadressidele laekunud ja sealt välja läinud tehingutest. |
Umbes sellises olukorras:
Rahakotis on üks aadress. sellel on 10BTC(ja 10BCC)
Kannan 1BTC välja
Automaatselt tekitatakse uus aadress rahakotti, millele kantakse 9BTC (ja välja läheb kuhgi mujale 1BTC)
Aga see uus aadress ei pruugi BCC jaoks tuttav enam olla.
Aga võibolla on mu loogika vigane
|
|
| tagasi üles |
|
 |
raitl
HV veteran

liitunud: 20.01.2002
|
03.08.2017 13:34:33
|
|
|
Forki hetkest alates enam BTC väljaminevad maksed BCC seisu ei mõjuta. Eraldi chainid on ju Ehk siis BCC jäägi saamiseks vaadatakse kõiki BCC kandeid alates forki toimumise hetkest. See mis BTC'ga kõrval toimub enam ei morjenda. Olid mingid teoreetilised double spend jms ohud konkreetselt spliti toimumise hetkel ja vahetult peale seda. (Näiteks sinu väljamineva BCC transactioniga oleks teoreetiliselt ka BTC kontolt samapalju ära kanda) Kuid praeguseks on juba piisavalt mõlemas chainis kaevatud et seda ohtu ei tohiks enam olla.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Chaza!
HV veteran

liitunud: 18.07.2006
|
03.08.2017 15:05:14
|
|
|
Väga hea BCC ja BTC võrdlus:
https://i.imgur.com/uJ9XE06.png
_________________ Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual |
|
| tagasi üles |
|
 |
Catfish
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2009
|
04.08.2017 00:16:35
|
|
|
Sain saastast lahti lõpuks ja üldse ei huvita, kas seda sodi hakatakse üles pumpama või mitte!
Ma arvasin, et olen igasugu shitcoine näinud aga see praegune "hitt" on ikka klass omaette - pole õiget nime, pole oma blockchaini, ülekanded ei toimi, hashrate'i pole ammugi ja visioonist ei hakka rääkimagi... no millega annab veel üllatada!!!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
12.08.2017 19:47:04
|
|
|
Osmussaarel mõõdeti tuule kiiruseks 38 m/s, tuhanded kaevurid on elektrita!
link
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hazar
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.08.2004
|
12.08.2017 20:31:00
|
|
|
| Ettevaatust seltsimehed, kuulu järgi sattus localbitcoins hiljuti jälle häkkimise ohvriks ning andmebaasi tükikesi müüakse. Aeg parooli muutmiseks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
13.08.2017 11:15:34
|
|
|
See sait tundus aegade algusest nii hämar, et sinna figureerima ei kipu
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Overkilla
HV veteran
liitunud: 11.04.2004
|
13.08.2017 12:53:19
|
|
|
| yerba kirjutas: |
Osmussaarel mõõdeti tuule kiiruseks 38 m/s, tuhanded kaevurid on elektrita!
link |
Osmussaarel on kaevurid?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hazar
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.08.2004
|
13.08.2017 17:02:14
|
|
|
| Ollaz kirjutas: |
See sait tundus aegade algusest nii hämar, et sinna figureerima ei kipu  |
Sait ise töötab, olen edukalt paar tehingut teinud seal aga turvalisusega paistab neil probleeme olevat
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bastard
HV kasutaja
liitunud: 16.02.2004
|
14.08.2017 18:08:32
|
|
|
| Kas Butterfly Labs ASIC 60 GH mineriga oleks kellelgi midagi peale hakata? Seisab mul kapinurgas.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
14.08.2017 18:59:30
|
|
|
Kui toa temperatuuri tõsta pole vaja, siis ei.
/Edit. Täpsustan. Bitcoini pole mõtet temaga mineda. Muid krüptosid, mis samal algoritmil, ilmselt on okei.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
romax11
HV veteran

liitunud: 13.05.2015
|
15.08.2017 18:51:00
|
|
|
Selline küsimus: kus saab tellida 200+ videokaarti normaalse hinna eest? Näiteks gtx 1060
_________________ Ostan katkiseid videokaarte ja emaplaate - pakkuda võib kõike |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
15.08.2017 19:09:15
|
|
|
| romax11 kirjutas: |
Selline küsimus: kus saab tellida 200+ videokaarti normaalse hinna eest? Näiteks gtx 1060  |
Minu kaudu, Prantsusmaalt.
Iseasi mis see normaalne hind on. 3GB kaart on ca 230 eur ja 6GB on 295 eur ringis.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
terminator
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
qwerty007
HV veteran

liitunud: 16.04.2003
|
15.08.2017 22:38:34
|
|
|
| terminator kirjutas: |
| Kas mida vöimsam kaart (1080TI vist hetkel vöimsaim?) seda rohkem teenib või on mingi optimaalne kaart mis teenib voolutarbimist arvestades köige rohkem? |
nvidia leeris 1060gtx kõige optimaalsem.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
15.08.2017 23:14:12
|
|
|
| terminator kirjutas: |
| Kas mida vöimsam kaart (1080TI vist hetkel vöimsaim?) seda rohkem teenib või on mingi optimaalne kaart mis teenib voolutarbimist arvestades köige rohkem? |
Optimaalseks teenimiseks pole niivõrd oluline voolutarve ega võimsus, vaid kaardi enda hind.
Vabalt võib olla optimaalne kaart mingi 100 eurone räim, mis enam vähem hashib ja tarbib voolu üle keskmise.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
15.08.2017 23:21:38
|
|
|
Jap, 270x ftw
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
qwerty007
HV veteran

liitunud: 16.04.2003
|
15.08.2017 23:30:08
|
|
|
| huvitav milline räim? 290,280 vooluõgardid? 270x pole kuskilt ammugi saada. Endal üks 370 masin ja ei ütleks küll, et millegagi hiilgaks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
16.08.2017 00:21:16
|
|
|
| qwerty007 kirjutas: |
| huvitav milline räim? 290,280 vooluõgardid? 270x pole kuskilt ammugi saada. Endal üks 370 masin ja ei ütleks küll, et millegagi hiilgaks. |
Kui jahutuse ja amperaažiga muret pole, siis elekter on Eestis nii odav, et olulist vahet pole, kas rigitäie kaartidega saada 8-9 eur per 24h netona või siis 6-7 eur. Ehk siis 290 vs rx480 vms.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
16.08.2017 00:22:16
|
|
|
| yerba kirjutas: |
| romax11 kirjutas: |
Selline küsimus: kus saab tellida 200+ videokaarti normaalse hinna eest? Näiteks gtx 1060  |
Minu kaudu, Prantsusmaalt.
Iseasi mis see normaalne hind on. 3GB kaart on ca 230 eur ja 6GB on 295 eur ringis. |
suht kallis. ma saan odavamalt suuri koguseid. jae isegi...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk55
HV veteran

liitunud: 27.08.2009
|
16.08.2017 00:50:26
|
|
|
Ma võin vajadusel hulgiostjaid õigele teele juhatada. Tel nr on profiilis olemas.
_________________ Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne. |
|
| tagasi üles |
|
 |
archie777
HV vaatleja

liitunud: 12.06.2017
|
17.08.2017 14:03:02
|
|
|
| Sponge kirjutas: |
| yerba kirjutas: |
| romax11 kirjutas: |
Selline küsimus: kus saab tellida 200+ videokaarti normaalse hinna eest? Näiteks gtx 1060  |
Minu kaudu, Prantsusmaalt.
Iseasi mis see normaalne hind on. 3GB kaart on ca 230 eur ja 6GB on 295 eur ringis. |
suht kallis. ma saan odavamalt suuri koguseid. jae isegi... |
Mis numbrist algavad "suured kogused"? Eeldaks, et kuni 50tk ei ole suur kogus. Aga kas 50-100 on?
_________________ Parimatega, |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk55
HV veteran

liitunud: 27.08.2009
|
17.08.2017 14:04:26
|
|
|
archie777, suur kogus on alates konteinerist .
_________________ Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne. |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
17.08.2017 14:08:32
|
|
|
| Sponge kirjutas: |
| yerba kirjutas: |
| romax11 kirjutas: |
Selline küsimus: kus saab tellida 200+ videokaarti normaalse hinna eest? Näiteks gtx 1060  |
Minu kaudu, Prantsusmaalt.
Iseasi mis see normaalne hind on. 3GB kaart on ca 230 eur ja 6GB on 295 eur ringis. |
suht kallis. ma saan odavamalt suuri koguseid. jae isegi... |
Paku teistele ka, miks enda teada jätad?
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk55
HV veteran

liitunud: 27.08.2009
|
17.08.2017 18:46:50
|
|
|
riaak, kontaktid maksavad äris ja äri pole heategevus...
_________________ Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne. |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
17.08.2017 18:58:50
|
|
|
| riaak kirjutas: |
| Sponge kirjutas: |
| yerba kirjutas: |
| romax11 kirjutas: |
Selline küsimus: kus saab tellida 200+ videokaarti normaalse hinna eest? Näiteks gtx 1060  |
Minu kaudu, Prantsusmaalt.
Iseasi mis see normaalne hind on. 3GB kaart on ca 230 eur ja 6GB on 295 eur ringis. |
suht kallis. ma saan odavamalt suuri koguseid. jae isegi... |
Paku teistele ka, miks enda teada jätad? |
Hakkab peale. Ma saan ja mul on. Aga kui reaalselt küsitakse, siis on vaikus...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|