Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 316, 317, 318 ... 463, 464, 465  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 28.07.2017 01:14:19 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:

Minumeelest teeb see starmani elisa koostöö tuleviku veel kirjumaks.
...
Videouudise lõpp oli siis hea, kiire 10 sekundit, mis kehvasti on, no võibolla vaja veidi kasutusmugavusega jms. tegeleda klõps.

PS. ootan ikka kõnet, tellimuses oli justkui kirjas, et järgmise tööpäeva jooksul helistame...see oli siis eile.

Mida sa siis tellisid? Levikomi teemas ütlesid, et tellisid Levikomi ühenduse ja vastust pole
indrekp kirjutas:
26.07.2017 21:19
fr3nzy kirjutas:
warwas kirjutas:
kaur23, oled Sa seda telepildi striimi ka natuke uurinud? Mis bitrate (st. kas on ilusam vaadata, kui Zuum) ja kas on mingi krüpto peal (nagu Telial) või saab arvutiga ka pildi ette?

Krüpto peale väidetavalt ikka, sai uuritud juba. Aga jutu järgi pidi neil Android TV'le rakendus arenduses olema thumbs_up.gif , mida ise ootan ja Telia pole suutnud veel arendada, IKKA VEEL.


Telia pole tahtnudki seda arendada. Vaata kui keeruline oli seda juba koos teleri tootjaga teha, proovi siis Google ja teleri tootjaga turvaline krüpto androidi äpil tööle saada.

Pull on see, et tellisin testiks toote Levikomilt, ei kipu ega kõppu kuigi kohaliku masti all olen käinud ja seda Linksysi ruuterit näinud mis seal juba Radioneti ajast tiksub.


ja siin Binge teemas, et tellisid ja vastust pole?
Oled ikka täiesti kindel, et midagi tellisid?

Aga paar päeva oodata pole veel midagi. Lohutuseks ütlen, et ootasime Telia meest kolm nädalat ja tuli ning selgus, et ongi vale tehnik, polnud õiget redelit kaasas ja palav päev oli..., ei saanudki tööd teha, tuleb teine tehnik õige redeliga 5 päeva pärast uuesti.
Kõigil teenusepakkujatel on rasked ajad praegu.
Võtame asja lõbusalt.
beer_yum.gif (Poola)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2017 07:39:28 vasta tsitaadiga

seeru, su küsimus ja postitus ei puutu taaskord teemasse. Mina tellisin testiks mõlemad, sellepärast kommenteerin ka mõlemas teemas.
See, et su tehnikul redelit polnud, pole küll minu asi, klient tagab lepingu järgselt juurdepääsu antenni paigaldus kohale juhul kui antenni ei saa paigaldada räästa alla milleks on olemas treppredel.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 28.07.2017 10:21:30 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Viimane soft on jura jah.. Vahest puudub saatekava aga see selleks. Umbes iga 1min. tagant käib mingi jõnks ja heli läheb korraks ära. Seda siis mitte järel vaates vaid otse saateid vaadates.
mul sama jama pärast softi uuendust :S
_________________
Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 28.07.2017 11:18:37 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
seeru, su küsimus ja postitus ei puutu taaskord teemasse. Mina tellisin testiks mõlemad, sellepärast kommenteerin ka mõlemas teemas.
See, et su tehnikul redelit polnud, pole küll minu asi, klient tagab lepingu järgselt juurdepääsu antenni paigaldus kohale juhul kui antenni ei saa paigaldada räästa alla milleks on olemas treppredel.

Kuna sa ise käid mitmes teemas ja foorumis mõista andmas, kui saamatud ikka kõik teenusepakkujad peale Telia on, siis tuleks sulle ikka jõudumööda vastata samades kohtades, aga mina üksi muidugi niipalju ei jõua.
Konkreetsel eelneval juhtumil polnud antenniga midagi pistmist (kuidas sa selle üldse välja lugesid? Juttu mujale keerutama oled sa muidugi ise kõva käpp.)
Asi oli tegelikult umbes 2,5 kõrgusel olevas DSL jaotuskarbis.
Aga Läti õlut veel jätkub, nii et vahet pole.
beer_yum.gif
Kas mõni tellitud teenusepakkuja on nüüdseks siis ühendust võtnud?
Tahaks ka teenuse kasutajakogemust kuulda.
Ise ma enne sügist jamama küll ei kavatse hakata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 28.07.2017 11:21:31 vasta tsitaadiga

Pilt on siiski ainult 720p icon_sad.gif
https://geenius.ee/test/testis-elisa-uus-teleteenus-binge-tv-kas-tasub-osta-ja-kellele-see-moeldud/
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 28.07.2017 11:34:02 vasta tsitaadiga

https://geenius.ee/test/testis-elisa-uus-teleteenus-binge-tv-kas-tasub-osta-ja-kellele-see-moeldud/
tsitaat:
Alustame sellest mustast väiksest mittemidagiütlevast karbist ja puldist. HDMI-kaabel telerisse, WiFi-võrk ühendatud ja vastu vaatab kasutajaliides, mis näeb päris hea välja. Veel olulisem, see on kiire.

Mul kodus on Telia digiboks, mis allub käsklustele siis, kui see viitsib, mitte siis, kui ma tahan. Tuttavatelt olen aru saanud, et Starmani digiboks kuidagi just erksam pole. Karbis on veel lisaks võrgukaabel ja kui sul on retroteler, siis selleks puhuks ka SCART-kaabel.


tsitaat:
Põhiasjadest arusaamine on lihtne: telekanalid, salvestamine, lemmikuteks lisamine. Mõned asjad, tõsi küll, ei saanud selgeks ka paari päevaga, aga need ei olnud ka olulised, näiteks mida mõnikord numbriikoon mõne saate juures tähendas.

Huvitav kas mõeldakse seda vanuse sobivuse numbriikooni, mis viimasel ajal foxidele on ilmunud ja mõned kanalid veel kasutavad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marli1
Kreisi kasutaja
marli1

liitunud: 16.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2017 11:35:09 vasta tsitaadiga

Nagu arvata oligi, ei hakka keegi siin FHD pilti edastama isegi kui algallikast selle kätte saab.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 28.07.2017 11:58:50 vasta tsitaadiga

marli1 kirjutas:
Nagu arvata oligi, ei hakka keegi siin FHD pilti edastama isegi kui algallikast selle kätte saab.

Küll nad 1080i peale jõuvad nagu teistel on.
Tegelikult peaks konkreetselt seda 720p võrdlema teenusepakkujate lipulaeva Telia IPTV kaudu tuleva HD pildiga, kas seal silmale üldse mingit vahet on.
Ma ei näita siin näpuga üldse Teliale. Aga vaadake nt Sony HD kanaleid. Kas see on kellegi meelest mingi FHD või? Ega K2, TV11. TV12 suurt targema pildiga ei ole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marli1
Kreisi kasutaja
marli1

liitunud: 16.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2017 12:05:05 vasta tsitaadiga

Just, aja jooksul. Määratlemata millise aja jooksul- ilmselt kui muu maailm läheb üle "32K" telepildile ja 576i peale skaleerimine hakkab maksma rohkem raha kui 1080 siis liigub ka mõni teenuspakkuja "täiesti uuele tasemele"

Võimalus on turule tulla ja panna märk maha mis siis et 10+ aastat vana standardiga aga siiski. Ikka tehakse mingi poolik lahendus et ehk saab siis reso tõstmisega äkki hinda juurde küsida?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 28.07.2017 12:22:46 vasta tsitaadiga

Mulle tundub et 720p kasutamise üks põhjus on selles et kardavad oma võrku üle koormata. Nagu Geenius mainis, Bingel on mõte koos Elisa 4G netiga. Siis ei lähe tv striim mahuarvestusse.
tsitaat:
BingeTV kasutamiseks vajalikud internetikiiruse piirmäärad on siiski päris madalad: Mitte HD kanalid – 2,5mbit/s miinimum HD kanalid – 5 mbit/s miinimum

Võrdluseks, Telia FHD on mingi 8 mbit/s?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2017 12:34:21 vasta tsitaadiga

No tean omast käest, et Elisa ei suuda õhtusel ajal maapiirkondades seda 5Mbit/s ka tagada. B20 on lihtsalt lõhki. Sellepärast ei tohi seda teenust väga odavalt pakkuda, muidu mõni veel ostab ja avastab, et õhtusel ajal on 240p pilt liiga ruuduline...
_________________
- censored -
Kommentaarid: 270 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 237
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 28.07.2017 12:45:44 vasta tsitaadiga

hobihall kirjutas:
Mulle tundub et 720p kasutamise üks põhjus on selles et kardavad oma võrku üle koormata. Nagu Geenius mainis, Bingel on mõte koos Elisa 4G netiga. Siis ei lähe tv striim mahuarvestusse.
tsitaat:
BingeTV kasutamiseks vajalikud internetikiiruse piirmäärad on siiski päris madalad: Mitte HD kanalid – 2,5mbit/s miinimum HD kanalid – 5 mbit/s miinimum

Võrdluseks, Telia FHD on mingi 8 mbit/s?

Telia kasutab selle edastamiseks vananenud koodekeid.
Telia teemades on sellest juttu küll olnud.
Binge TV vast kasutab uuemaid lahendusi.

Samas sellest artiklist
https://geenius.ee/test/testis-elisa-uus-teleteenus-binge-tv-kas-tasub-osta-ja-kellele-see-moeldud/
jääb arusaam, et karpi testiti ainult 4g ja wifi otsas.
Kas füüsilise kaabli otsas on sama?
Lisaks see karp on ju paralleelselt antenniga võimeline vastu võtma FTA ETV FHD-kanaleid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2017 12:47:35 vasta tsitaadiga

seeru, Miks sa kõike nii mustades värvides näed, teised saavad väga hästi hakkama, ma lihtsalt ootan pakkumist Levikomilt ja Kõnet Elisast. Muidu pole mingeid probleeme, arusaadav, et kiired ajad.
Telial samamoodi asjad pikemale graafikule tänu sellele sätitud. Sul on aga kõik must ja valge.
Teemasse ka peale uksekrigistamise:
Usun, et Elisa kasutab samamoodi HLS striime Bingel nagu Telia minuTVgi.
Kaabli otsas olevad starmani ja telia boksid on hoopis midagi muud ja nendega pole mõtet teenuseid segi ajada.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 28.07.2017 13:04:00 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
seeru, Miks sa kõike nii mustades värvides näed, teised saavad väga hästi hakkama, ma lihtsalt ootan pakkumist Levikomilt ja Kõnet Elisast. Muidu pole mingeid probleeme, arusaadav, et kiired ajad.
Telial samamoodi asjad pikemale graafikule tänu sellele sätitud. Sul on aga kõik must ja valge.
Teemasse ka peale uksekrigistamise:
Usun, et Elisa kasutab samamoodi HLS striime Bingel nagu Telia minuTVgi.
Kaabli otsas olevad starmani ja telia boksid on hoopis midagi muud ja nendega pole mõtet teenuseid segi ajada.

Jah aga ülalpool mainitud 8 mbit/s ongi kaabli otsas oleva telia boxi kaudu.

Huvi pärast küsin üle, et kas Elisa lubas sulle Binge TV asjus ise helistada ja sul on tellimus Binge TV-le kindlasti tehtud?
http://kasulik.delfi.ee/news/kasulikaitab/elisa-kliendid-marus-klienditelefonid-on-umbes-lastakse-loputult-muusikat-ja-abi-saada-on-voimatu?id=79017190
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m1
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2002




sõnum 28.07.2017 23:29:25 vasta tsitaadiga

Mul oli ka pildi ja heli probleem iga minuti-paari tagant.
Selle vastu aitas tehniku kohale kutsumine, mõõtis signaali üle ja tegi juhtmetes vajalikud parandused. (mõni otsik ei andnud kontakti hästi)
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2017 09:51:02 vasta tsitaadiga

seeru, tahad, loe välja mitu korda viitab Elisa geeniuse portaal oma uudises Teliale ja halvustab selle teenust:
https://geenius.ee/test/testis-elisa-uus-teleteenus-binge-tv-kas-tasub-osta-ja-kellele-see-moeldud/
Samal ajal õnneks viidatakse ja enda teenusele, BingeTV on üksinda võttes kallis, pulgalt meediasisu vaatamine on võimatu või siis ebamugav, puldiga teksti otsimine on samuti ebamugav, äppides sees liikumine on samuti veidi uims.
Ühesõnaga, kõigepealt vabandab ennast välja ja siis ütleb, et TeliaTV digboks on aeglane ja allub käskudele ainult siis kui ise tahab.

Need ei ole minu sõnad. Olen tolerantne kõikide teenuste kasutamisel ja lihtsalt tarbin seda mis nendest kõige mugavam ja vajalikum endale on.

Pealegi kurat, kus ma seda teenust nüüd tellima pean, Elisast või Starmanist?
http://starman.ee/teenused/tv/bingetv
https://www.elisa.ee/bingetv

veebiks on siis https://www.mybinge.tv/
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2017 09:55:41 vasta tsitaadiga

tsitaat:
pulgalt meediasisu vaatamine on võimatu või siis ebamugav


Kust sa seda lugesid?

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2017 10:56:48 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
tsitaat:
pulgalt meediasisu vaatamine on võimatu või siis ebamugav


Kust sa seda lugesid?


tsitaat:
Mida see karp ei ole?
Kuigi sellel Binge TV karbil on meediafailide edastamise oskus ja seal on mõned rakendused, siis see pole mingil juhul mõistlik asendama kodust suvalist Androidi-karpi, mis sul kõike seda sama teeb, või Rasberry Pi’d, mille peal Kodi ilusti jookseb. Kodi teeb rohkem, teeb paremini ja on odavam. Sellega on jutul lõpp. See kogu meediapool on lihtsalt väike boonus Binge TV puhul.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2017 11:10:58 vasta tsitaadiga

Ehk siis esitab, mitte "on võimatu".
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 29.07.2017 11:16:52 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
ja siis ütleb, et TeliaTV digboks on aeglane ja allub käskudele ainult siis kui ise tahab.


Õieti ütleb ju. Ma sõnastaks küll nii et "allub käskudele siis kui tal aega on..."

Ja see lause -
indrekp kirjutas:
pulgalt meediasisu vaatamine on võimatu või siis ebamugav, puldiga teksti otsimine on samuti ebamugav, äppides sees liikumine on samuti veidi uims.

käib ju täpselt Telia kohta, aus jutt icon_razz1.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 29.07.2017 11:18:40 vasta tsitaadiga

Indrek on suht butthurt et Elisa parema asja kui Telia tegi. icon_biggrin.gif
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 29.07.2017 11:45:47 vasta tsitaadiga

mnjaa, tundub et on suht valus, kui peab praegu Telia pool seisma ja sellist itku välja käima:
- on kallis (Telia vastav teenus oleks letihindadega võrreldes 12.99, ehk siis tervelt euro odavam)
- pulgalt meediasisu vaatamine on võimatu või ebamugav (Telial on lihtsalt võimatu)
- puldiga teksti otsimine on ebamugav (tuletame siinkohal meelde et Telia enda puldiga saab maksimaalselt sisestada numbrilist PIN-i, rattakesi keerutades, paljukiidetud kasutusmugavuse "musternäidis")
- äppides liikumine on veits uims (Telial pole muidu äppegi, milles liikuda, aga seda kompenseerib terve digiboksi liidese täiesti uskumatu aeglus)

lumehelbeke, saa juba üle, see pole halvustamine, vaid täiesti objektiivne võrdlus. Tahate paremad olla, tuleb ka midagi paremat pakkuda. Ja viimase üle otsustavad siiski kliendid, mitte oma tehnikud või pressiosakond.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
uvuv
HV kasutaja
uvuv

liitunud: 31.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2017 12:13:35 vasta tsitaadiga

Martin_S kirjutas:
Praegu saatsin kirja Starmanile selle probleemi kohta.
Ise pole siin vist midagi teha.

See hakkimine (pilt seisab ja heli raksub iga natukese aja tagant) on mul aastaid juba, kui ajamasinast vaadata saateid.
Ju siis peab nii olema, sisse kodeeritud thumbs_up.gif



Sellised asjad kuuluvad tehnilise rikke teemasse, mida, tavaolukorras, kõrvaldab tehnik kohapeal.
Sisse kodeeritud on vaid piiritu kannatus icon_smile.gif

PS: vaadates ajakirjandusest läbi käinud vabakanlite arvu vähenemist ja sellest tingitud pea kõikide telekomide telefoniliinide hõivatust, siis lihtsam variant kontakteeriumiseks on vast meiliga või iseteeninduse vahendusel
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 29.07.2017 15:19:39 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
seeru, tahad, loe välja mitu korda viitab Elisa geeniuse portaal oma uudises Teliale ja halvustab selle teenust:
https://geenius.ee/test/testis-elisa-uus-teleteenus-binge-tv-kas-tasub-osta-ja-kellele-see-moeldud/
Samal ajal õnneks viidatakse ja enda teenusele, BingeTV on üksinda võttes kallis, pulgalt meediasisu vaatamine on võimatu või siis ebamugav, puldiga teksti otsimine on samuti ebamugav, äppides sees liikumine on samuti veidi uims.
Ühesõnaga, kõigepealt vabandab ennast välja ja siis ütleb, et TeliaTV digboks on aeglane ja allub käskudele ainult siis kui ise tahab.

Need ei ole minu sõnad. Olen tolerantne kõikide teenuste kasutamisel ja lihtsalt tarbin seda mis nendest kõige mugavam ja vajalikum endale on.

Pealegi kurat, kus ma seda teenust nüüd tellima pean, Elisast või Starmanist?
http://starman.ee/teenused/tv/bingetv
https://www.elisa.ee/bingetv

veebiks on siis https://www.mybinge.tv/


Kuigi see nii võib olla, siis ma sealt ei loe siiski välja, et usb pulgalt või koduvõrgust meedifailide esitamine oleks võimatu ja ebamaugav.
Telia boxil pole üldse sellist võimalust. Selline kiuslik käitumine nagu Teliale omane on. Youtube teleka puldiga mind tõega ei huvita sellise lahenduse korral ühegi teenusepakkujaga.
Jah lugesin Telia teenuse halvustamist ja tean et Geeniust pidavat sponsoreerima Elisa.
Telia kohta otseselt muidugi midagi valesti ju ei öeldud.
Aga siiski, indrekp, teatan ametlikult, et ma ei ole kuidagi seotud ei geeniuse ega Elisaga. Ja minu võimuses ei ole sinna artikleid üllitada.
Ja ka tean, et jällegi sina, indrekp, oled tööülesannetega seotud Teliaga ja sinnapoole on sinu sõnavõtud ka alati kallutatud.

P.S.
Pealegi sa ei pea ju enam Binge teenust tellima. Ma olen aru saanud, et sinul on see juba tellitud.
Ära tee probleemi sinna kus seda ei ole. Kui juba paaril leheküljel orienteerumine võib peapöörituse tekitada siis jäta üks leht lihtsalt vahele. Ja naudi hoopis Telia ideaalset teenuste tellimise keskkonda.
beer_yum.gif (Saksamaa)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2017 17:37:54 vasta tsitaadiga

Kus see Telia teema jälle hinge jäi?

Me tsiteerime siin uudislõike ja foorumi kommentaare. Küllap olete ka mujalt lugenud.
Oluline on see, et kui luuakse USB meedialt meedia tarbimiseks võimalus, siis on see kohandatud piltidele, helile ja videole. See kas on või ei ole ja seda kommenteeriti eelmainitud tsitaadis. Mina pole boksi veel kätte saanud.

tekst enne tsiteeritavat:
tsitaat:
Kui küsida, milliseid failiformaate see karp toetab, siis täpset loetelu mul pole. MKV-faile ja MP4-formaadis koduvideoid see igatahes mängis, aga ühel MKV-failil polnud millegipärast heli.


mul pole tarvis midagi välja mõelda miks on teenus hea või halb, sest ma pole seda veel kasutanud, seega mu isiklik arvamus ei loe.

pppd kirjutas:
on kallis (Telia vastav teenus oleks letihindadega võrreldes 12.99, ehk siis tervelt euro odavam)


Tundub, et rebite ise kangesti teemasse Teliat mis tegelikult siia ei puutu aga võtsin emotsioonid välja ja tsiteerin konkreetselt seda rida.

TeliaTV ja BingeTV ei ole hetkel küll võrreldavad, üks on IPTV kaabeltv teenus, teine põmst mõeldud mobiilse või suvalise neti otsa kus ressurss on piiratum.

Võrreldav on MinuTV ja BingeTV.
MinuTV sisaldab 30 kanalit, filmiriiulit, lastenurka, FOXplay´d, 2 nädalat järelvaatamist. hind 6€+digiboks 1.99€
BingeTV sisaldab 25 kanalit, nädal järelvaatamist ja 1500 tundi salvestamist 6. kuuks, ja netflix/youtube/happykids rakendused. 13.99€

Mõlemad vajavad internetti alusühenduseks.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 29.07.2017 18:59:33 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Kus see Telia teema jälle hinge jäi?

Tõsiselt küsid? Aga palun, loe ise eelmiselt lehelt, pikk ving ühe tegelase poolt, kuidas arvustus Teliat maha teeb ja kuidas ikka asjad tegelikult on. Algab nii:
indrekp kirjutas:
seeru, tahad, loe välja mitu korda viitab Elisa geeniuse portaal oma uudises Teliale ja halvustab selle teenust...


tsitaat:
pppd kirjutas:
on kallis (Telia vastav teenus oleks letihindadega võrreldes 12.99, ehk siis tervelt euro odavam)

Tundub, et rebite ise kangesti teemasse Teliat mis tegelikult siia ei puutu aga võtsin emotsioonid välja ja tsiteerin konkreetselt seda rida.

Keeruline oleks diskuteerida, kui sina tohid Teliast rääkida ja kõike sellega mõõta, aga vastuses Teliat mainida ei tohi.

tsitaat:
TeliaTV ja BingeTV ei ole hetkel küll võrreldavad...

Imelik.. selleks, et Telia paremust tõestada, kõlbas küll (BingeTV teemas, muideks icon_rolleyes.gif ) üles lugada, mida Telial väidetavalt rohkem on? Kes see siin ikkagi on, kes kogu aeg Teliat teemaks toob ja kõigest hoolimata väidetavalt võrreldamatuid asju iga hinna eest võrrelda üritab? icon_wink.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 29.07.2017 19:18:27 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Kus see Telia teema jälle hinge jäi?

Ise tõid ju jutuks jälle
indrekp kirjutas:
seeru, tahad, loe välja mitu korda viitab Elisa geeniuse portaal oma uudises Teliale ja halvustab selle teenust:

Aga noh, nüüd tuleb juba nii palju uusi häid teenusepakkujaid, et vaevalt see Telia kuidagi hinge üldse saab jääda. Aga võrrelda võib küll.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2017 20:48:04 vasta tsitaadiga

Oh te lapsed ikka ei saa aru, seeru, seeru turtsus siin ammu juba, et ma teen Binget maha :S Seda polnud, siis tõin näite, palju reaalselt ametlikus uudisvoos on tegemist Binge uudisega aga viidatakse Telia teenuse aeglusele jms.

Ei ole mina ühtegi asja maha teinud, ega Telia teenust siin ülistanud. Lihtsalt teil on mingi kiunukoin koguaeg.

Kahesõnaga, tellige teenus ära ja siis vinguge.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 29.07.2017 21:53:20 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Oh te lapsed ikka ei saa aru,Lihtsalt teil on mingi kiunukoin koguaeg.Kahesõnaga, tellige teenus ära ja siis vinguge.

Hästi paned.
Enne novembrit ma ei telli vist.
Aga sul indrekp on ju tellitud juba. Muljeta siis teistele siin.
icon_lol.gif
On ikka tellitud? Kas on nüüd ühendust juba võetud?
icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 29.07.2017 22:44:01 vasta tsitaadiga

Minuga võeti ühendust ja öeldi ,et augustikuu alguses toob kuller boksi.
Homme lähen lõpetan telia digi tv ära.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2017 00:12:35 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Tellisin teenuse ära. Loodan, et üle WiFi töötab icon_rolleyes.gif Testiks kuu aega.

Kodulehel lubati 24h jooksul helistada. Siiamaani ei ole keegi ühendust võtnud icon_confused.gif

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2017 10:48:04 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Taavi_R kirjutas:
Tellisin teenuse ära. Loodan, et üle WiFi töötab icon_rolleyes.gif Testiks kuu aega.

Kodulehel lubati 24h jooksul helistada. Siiamaani ei ole keegi ühendust võtnud icon_confused.gif


Mul sama seis siiani. Mõtlesin, et telliks siis Starmani lehelt aga "Elisa bränd" istuks paremini. Sisestan uuesti tellimuse, äkki läks kodulehelt otse spämmi icon_smile.gif


viimati muutis indrpo 01.08.2017 18:46:10, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Martin_S
Team Estonia
Martin_S

liitunud: 06.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2017 16:49:37 vasta tsitaadiga

Toodi uuem boks, vanad mured asendusid uutega: tasuta HD kanalid tulevad ja lähevad oma suva järgi.
Vahel pole ETV-sid, vahel jälle K11/K12 - ütleb punaselt, et signaal puudub.
Nokk kinni, saba lahti icon_lol.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2017 17:04:17 vasta tsitaadiga

midagi veel tehti? kaabeldust vaadati?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 30.07.2017 19:18:13 vasta tsitaadiga

Ma pakun et järjekord on suur ja selletõttu ei jõuta. Küll võtavad.
Ilmselt enamus rahvas ärkab veel 1.08 ja avastab et oioi kanalid puudu icon_biggrin.gif

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2017 09:48:31 vasta tsitaadiga

DVB-T Starmani pealt seekordneproov:
Ei saagi enam nii nagu vanasti, et mitu telerit ja mitu cam moodulit aga üks kaart: et mooduli jätad maha ja kaardi võtad kaasa, topid teise telerisse ja voila, näed pilti. Nüüd ütleb f... o..
Ehk nüüd siis Starman sidunud vaatajakaardi konkreetse cam mooduliga? Veider
Varem oli nt nii et suvaline euronicsi päritolu moodul, kaart sisse ja töötas. Veider ühesõnaga.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2017 21:02:39 vasta tsitaadiga

töötab praegu ka. mis moodul sul on?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2017 21:23:10 vasta tsitaadiga

Käisin ka siis maal vanaemajuures... ennem sai starmani esinduses läbi käidud. Oleks pidanud aimama, et täna seal tipp tund. Sirka 45min. sain oodata järjekorras. Aga kaart käes, sahtlist võtsin mooduli ja nii see pilt ette tuligi.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2017 22:40:52 vasta tsitaadiga

panin ka siis lõpuks ajamasinad telekate taha...
tekkis küsimus kas see ongi normaalne ,et eesti HD kanalid ei tööta ajamasinaga:D?
kui võtta ilma HD versioon siis nagu kõik toimib.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2017 22:42:35 vasta tsitaadiga

Jah, see on Starmani koht koonerdada.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2017 04:35:28 vasta tsitaadiga

ega ajamasina saadet salvestada ei saa?
suht huvitav ,et saab ainult tulevaid saateid salvestada... miks ma ei saa nädal tagasi olnud saadet salvestada?
samamoodi kui paned ,et salvesta hooaeg siis alustab selles episoodist mis tulemas...
super oleks olnud kui saad ikka kõik episoodid... hetkel ei näe absull mingit tolku sellest salvestamisest.
juhul kui ongi mõni film super hea või mis iganes tahad hiljem seda vaadata siis sa pead ennustaja olema ,et kas asi on väärt salvestamist???
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puma
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2017 10:39:46 vasta tsitaadiga

on keegi juba kätte ka saanud?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 01.08.2017 14:17:41 vasta tsitaadiga

Tänases digitunnis seletatakse asi pulkadeks: http://raadio1.ee/2017/07/31-07-digitund/
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acer
HV veteran

liitunud: 22.06.2002




sõnum 01.08.2017 15:37:34 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
ega ajamasina saadet salvestada ei saa?
suht huvitav ,et saab ainult tulevaid saateid salvestada... miks ma ei saa nädal tagasi olnud saadet salvestada?
samamoodi kui paned ,et salvesta hooaeg siis alustab selles episoodist mis tulemas...
super oleks olnud kui saad ikka kõik episoodid... hetkel ei näe absull mingit tolku sellest salvestamisest.
juhul kui ongi mõni film super hea või mis iganes tahad hiljem seda vaadata siis sa pead ennustaja olema ,et kas asi on väärt salvestamist???

lõpuks ometi üks asjalik mõte!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puma
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2017 17:41:56 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
Tänases digitunnis seletatakse asi pulkadeks: http://raadio1.ee/2017/07/31-07-digitund/

pulkadest oli asi kaugel. polnud seal mitte mingit uut infot
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2017 18:46:21 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Taavi_R kirjutas:
Taavi_R kirjutas:
Tellisin teenuse ära. Loodan, et üle WiFi töötab icon_rolleyes.gif Testiks kuu aega.

Kodulehel lubati 24h jooksul helistada. Siiamaani ei ole keegi ühendust võtnud icon_confused.gif


Mul sama seis siiani. Mõtlesin, et telliks siis Starmani lehelt aga "Elisa bränd" istuks paremini. Sisestan uuesti tellimuse, äkki läks kodulehelt otse spämmi icon_smile.gif


sisestasin tellimuse vist üle nädala tagasi.
ekiri tuli:

tsitaat:
Hea klient!

Täname, et liitusid Binge TV-ga. Peagi hakkad osa saama tõelisest vabadusest TV vaatamisel. Tõeline vabadus – teleelamused ajast ja asukohast sõltumata!

Kuller võtab Sinuga ühendust järgmise nädala jooksul, et kokku leppida sobiv aeg paki kohaletoimetamiseks.

Parimate soovidega
Binge TV meeskond
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2017 19:34:46 vasta tsitaadiga

Miks nad nii kaua munevad?
Boksid alles liini peal?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2017 19:39:45 vasta tsitaadiga

Kõik tahavad ju korraga, kust need boksid võetakse. Kui kanalid poleks vabalevist minema jooksnud, poleks mingit probleemi tekkinud.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2017 20:13:44 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Miks nad nii kaua munevad?
Boksid alles liini peal?


Ei ole mul sellega õnneks kiiret aga näib küll, et tehti taaskord kiirustades, nagu varem mainisin. Vaja oli kiirelt mingi valik ka TV3 ja Kanal2 ohvritele teha. Ega neid bokse kümne kaupa tehta, mingi paar tuhat tükki nüüd üleöö ka laoriiulist ei kao.
Meenub kangesti see Starmani ajamasina teema mis telgitaguseid teades, tuli nädal enne ühte teist konkureerivat salvestamisteenust välja. Starmani teemas on selle funktsioonidest mõned kommentaarid olemas, ise pole kasutanud, ei tea kuidas selle toimimine on.

Ma annan ausa tagasiside selle boksi toimimisest videona, ammu on mõte, et kõik guid, spetcid ja pildid teenustest ja nende kasutusmugavusest võiks olla kliendile veebist nähtavad, siis juba teaks, kas tellida või mitte.

Tegelikult kuulsin täna juba nalja, Zuumi poisid käisid antenni sättimas ja teenust paigaldamas, proovisid nii tallinna kui koerut, signaal nõrk ja ütlesid kohe ära, et me ei paigalda, pärast peamegi siin sõitma jääma. (kliendil hakkisid juba siiani vabalevi kanalid)
Pakkusid neti kaudu ka teenust, (kliendi sõnad) aga vanainimene, vaja pilti. Jäigi esialgu kaup katki. Samas oleks ta katki niikuinii jäänud, eeldades, et tegemist oleks Elisaga olnud, siis mast on 10km kaugusel ja mets ees, helistada saab ja mingi neti ilmselt ka aga mingi 3-5Mbit/s on seal unistus. Hea teada, et müük siiski käib.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 01.08.2017 20:36:04 vasta tsitaadiga

Loodan et keegi indreku juttu tõepähe ei võta. Ma näen et tegu on tema vihast tuleneva unenäojutuga. Tõesed faktid puuduvad ja mees lihtsalt räägib mis sülg suhu toob. Minu silmis on juba see mees siin telia maine selliseks rääkinud, et teenust neilt (enam) mitte kunagi ei taha. Viimane number mis seal pereliikmel mugavusest ja patriotismist sai ka sealt ära toodud. Seal firmas ei, saa isegi liinile praegusel ajal ja see mees räägib siin et teised tesvad kiiruga ja ei valmistu. Hähä.
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 316, 317, 318 ... 463, 464, 465  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.