|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
30.07.2017 11:15:28
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| Tegelikult toimib küll. Mõnikord on tarvis olnud restarti boksile teha ja STB nupu allhoidmisel kuni tulukene 2x vilksatab ja lahti lastes nuppe , miljärel sisestada 150. |
Enamasti toimib, vahepeal ei toimi.
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
30.07.2017 11:50:32
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
Maldur, kui klient kasutab vana pulti ja vana menüüd siis uuele puldile üleminekuks saab kasutada ekraanile kuvatud pakkumist või siis suvalisel teleri vaatamise hetkel vajutada uue puldi tagasi nuppu.
Käivitub viisard (puldi piltidega) mis selgitab mida ja kuidas teha ning mis saab. Olgu siis uue puldi tagasi nuppu või vana puldi värvilisi nuppe. |
No mida jutt. Ei ole mitte mingit "vana VÕI uut" pulti - on JA, sest viisard eeldab korraga mõlema kasutust. Alguses kuvatakse UUS pult koos tema Back nupuga, alles SEEJÄREL vaheleht mis NÕUAB AINULT kas punast või rohelist nuppu - mis on olemas ainult VANAL PULDIL. Et VÕI kehtiks, palun mulle näidata kus uuel puldil asuvad need punane ja roheline. Ilma üheta neist edasi EI SAA - tagasi ka mitte, aitab ainult boksi pingetuks tegemine.
Mõtleks milline mõnus kasutajakogemus sellest tekib. Inimene kelle juures ma seda pidin tegema, ütles kolmandal minutil kui selgus selgusetult mugav kasutajakogemus et "aga siis teen Starmaniga lepingu ja lõpetan Telia ära". Telia peab mulle medali andma et see klient praegu veel on Telia ridades, kuigi "game is not over".
Indrek, kuidas klient peaks teadma kuidas käituda kui mingit boksi power reset võimalust kuskil ei kuvata? Pailapse toodud trikki näen ka esimest korda. Aga eks ma siis proovin kui taas sellele asjale ligidusse satun.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
30.07.2017 19:12:58
|
|
|
Maldur, kuidas saab vana motorola boksi ja puldiga klient minna üle uuele menüüle ja puldile?
vastus, kasutades uut ja vana pulti vastavalt viidete ekraanil.
uuel puldil pole ja ei peagi olema värvilisi nuppe ja sellele on ka ekraanil viidatud, mis pulti kasutada.
mis siin arusaamatut on? kõik saavad hakkama ja nüüd foorumis tehnikainimene kurdab, et ei saa.
see inimene kellee juures sa seda tegid, saab ilmselt puldiga sõbraks paari päevaga. iseenesest kanalivahetusel ju mingit vahet pole. mingi meelevaldne operaatorivahetus ei muuda asja lihtsamaks.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
30.07.2017 19:47:58
|
|
|
Vana pult puruneb. Okei paras aeg uuele yle minna. Siis peab selle jaoks vana puldi uuesti otsima?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
30.07.2017 19:50:31
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
Vana pult puruneb. Okei paras aeg uuele yle minna. Siis peab selle jaoks vana puldi uuesti otsima?  |
peaks vist lotopäev olema, et selline olukord tekiks aga ütleme nii, et saamatu saab ikka 123 numbrilt abi.
see on enamikele turvalisem kui avastada, et käes on vana pult ja ees juba uus menüü.
nagu öeldud varsti on aeg kui mure kaob
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
30.07.2017 20:04:53
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| KillFrenzy kirjutas: |
Vana pult puruneb. Okei paras aeg uuele yle minna. Siis peab selle jaoks vana puldi uuesti otsima?  |
peaks vist lotopäev olema, et selline olukord tekiks aga ütleme nii, et saamatu saab ikka 123 numbrilt abi.
see on enamikele turvalisem kui avastada, et käes on vana pult ja ees juba uus menüü.
nagu öeldud varsti on aeg kui mure kaob |
Nii tore, kui probleemide käes vaevlevaid kliente, kes üritavad väiksematele ebaloogilisustele tähelepanu juhtida, "saamatuteks" sõimatakse. Korporatiivne policy või ise tulid selle peale?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hitimees
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.03.2003
|
30.07.2017 20:08:09
|
|
|
indrekp on õhku täis isehakanu
vaevalt korralikus ettevõttes sellised palgal on.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
30.07.2017 20:20:47
|
|
|
Vastavalt viidetele ekraanil... Kuulge seltsimees, kas te loete ka mis enne kirjutatud on või silmate ainult vajalikke märksõnu diagonaalis? Esiteks - mingit viidet ei näe klient VANA puldi kohta, ainult UUE pilt pannakse ette, 1x , seejärel on ainult kaks mummut lillal taustal, lisaks rõõmsat juttu. Ei mingit pilti mitte mingist puldist rohkem pole pandud, seda et vaja läheb vana pulti järeldan mina neist värvimummudest, mitte kunde. Teiseks, sai nagu kirjutatud et kuu aega tagasi sai VANA pulti kasutatud, nüüd ei saa seda pulti üldse kasutada, isegi mitte tutikate patareidega, ja pult lesis kogu see kuu aega täpselt nii riiulil nagu mina selle sinna panin - inimene kasutas nimelt katuseantenni. Kas tahate öelda et pult (mitte patareid) seistes vananeb kuu ajaga niivõrd et enam jalgu alla ei võta? Krdi häid pulte olete siis tarninud.
Kuna vana pult kõigi märkide järgi eeldades siiski töötab, patakad on tutikad ja puldi nurgas LED särab kui käsku omavaid nuppe vajutada, siis pakun et boksis on mingitmoodi muudatus mis enam vana pulti jutule ei võta. Mismoodi ta sinna sai, ei tea, sest kogu see viimane kuu on ka boks olnud ühendamata kujul riiulis. Kuid esmane bootimine oli tavapärasest nagu pikem, mida eile nägin.
Inimene võib sõbraks küll saada, paremal juhul. Kui seni oli tal vaja teleka kanalinuppu vajutada kas üles või allapoole, siis Teliaga on vaja vajutada esmalt OK, et saada kanalinimekiri, siis noolemängu tehes soovitud kanal selekteerida, siis valik OK abil kinnitada ja seejärel veel üks OK panna et kanalinimekiri ära kaoks. Ei ole jah mingit vahet... inimene on pealt 80 aastat vana, muidugi ta võtab kõik väga varmalt kohe omaks ja proovib lisaks ka muid nuppe omal algatusel... eriti lahe on seejuures leida et kaks nuppu mille vahel on valjuhääldi märk, ei muudagi mitte helitugevust vaid paneb ette suvalisi kanaleid total random order süsteemis, sealhulgas ka neid mida tellitud ei ole ja mis seetõttu pimedaks jäävad... Selline äraarvamismäng on muidugi lõbus, mingi aja
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
30.07.2017 20:26:56
|
|
|
HELPdesk on paraku kindlale kontingendile, pole häbi tunnistada, et inimesed kes seda vajavad, ei saa enam ise hakkama. olgu siis abi juhendamisest võ tehnikust. Saamatu ei ole sõimusõna vaid selge vihje isiku olukorrale.
samas võib siin indekp kasutajale ka igasuguseid silte kaela riputada, sellest midagi ei muutu.
küllap tuleks taaskord võtta üks vana menüüga boks, sellest video teha kuidas uus menüü pultide abil ekraanile jõuab. siin mulle vastu vaidlemine ei vii ka kuhugi.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
30.07.2017 20:42:52
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| siin mulle vastu vaidlemine ei vii ka kuhugi. |
See nüüd küll uudis nagu pole kellelegi .
Ainult et kes vaidles? Ma kirjeldasin reaalset ettetulnud olukorda (olukirjeldus), mille juurde vaidluse silti ma küll pole pannud.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
30.07.2017 20:45:27
|
|
|
Viimasel ajal on pühapäev muutunud vaidluspäevaks.......
indrekp, tee see video homme ära ja asi klaar
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
30.07.2017 20:50:52
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Viimasel ajal on pühapäev muutunud vaidluspäevaks.......
indrekp, tee see video homme ära ja asi klaar |
püüan leida mõne vana nuti aga ükskord ikka saab.
iseenesest polegi midagi vaielda, kes vana menüüd kasutanud on, tunneb viisardis ära täpselt samasuguse värvilise nupu mis vanasti menüü alaosa kaunstasid. kui ära ei tunne siis ei tunne.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
30.07.2017 21:15:25
|
|
|
On ikke seltsimees ints. Kohe üldse ei saa pihta milles probleem on... Probleem on et boks ei võta enam heast peast vana pulti omaks, pole vahet kas keegi värvilisi nuppe tunneb või mitte. Kui neid värvilis nuppe vajutada, boks ei reageeri. Reageerib ainult uuele. Kõik ülejäänu on olukirjeldus.
Kordame, ehk ei ole raske:
| Maldur kirjutas: |
Tore, telekale ilmub kena tänukiri et uue nuti valisite jne. ja siis läheb lõbusaks - on pilt mis näitab uut pulti ja näitab et nool tagasi nuppu tuleb vajutada. Vajutangi. Tuleb kena jutt mis lõpeb et võib kuni 15 minutit kuluda ja... punane nupp "Sulge" ning roheline nupp "Alusta". Võtan puldi ja...
... no ei ole neid värvilisi nuppe! Võtan sahtlist vana värviliste nuppudega puldi mis kuu aega tagasi töötas (kasutasin) ja ei midagi, nurgal punane led vilgub kui vajutan aga motorola ei kõssagi. |
Ikka arusaamatu we?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
30.07.2017 21:16:39
|
|
|
| Ma mäletan kah sellist kammajjaad, et nõuti peale uue puldi back nupu litsumist värvilisi nuppe. Rapsisin toitejuhtmega ja sain kuidagi käima.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
30.07.2017 21:22:01
|
|
|
Maldur, ma saan aru mida sna kirjeldad, sina saad aru mida mina kirjeldan.
ma tõesti ei oska selgitada miks su vana pult reaktsiooni ei tekitanud. samas sa rõhusid segaduse justkui oleks ekraanil olnud viide, et vajuta värvilist nuppu uuel puldil mida seal pole.
ma kordan veel, viimasel nädalal upgradesin antud meetodil uuele puldile ja toimis.
las teema jahtub, kuna sügiseni on veel mõni kuu võib ju teaduse huvides selle video teha.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
30.07.2017 21:28:00
|
|
|
p2ep, mnjaa, käima saabki, aga soft ei uuene. Õigupoolest ongi toite katkestus niisugusel juhul ainus asi mis toimib, pärast pallimängu tuleb lihtsalt "Sulge" vajutada ja elu läheb vastavalt olukirjeldusele edasi.
Aga ok, kui nagunii mingil hetkel kõik muutub siis las olla. Aga kunde meelsus on küsitav pärast seda kõike.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomv
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.01.2007
|
31.07.2017 08:37:52
|
|
|
Eile võtsin Arrise digiboksilt HDMI ära, näitasin arvutist pilti. Panin juhtme Arrise VIP1113 boksi taha, mingi aja pärast vaatasin et sellel põleb punane ja roheline tuli korraga. Ootasin öö, arvates et ehk hoidsin power nuppu all ja ta hakkas softi uuesti laadima vms. Hommikul oli samamoodi ees. Mingit pilti ette ei mana. Kas oleks mingit võimalust full-resetti teha või kuidagi sellest surnud seisut välja tulla? Proovisin power nuppu pea minut all hoida, ilma tulemuseta.
_________________ jah
viimati muutis Tomv 31.07.2017 13:17:46, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
31.07.2017 10:16:56
|
|
|
| Tomv kirjutas: |
| Eile võtsin Arrise digiboksilt HDMI ära, näitasin arvutist pilti. Panin juhtme Arrise VIP1113 boksi taha, mingi aja pärast vaatasin et sellel põleb punane ja roheline tuli korraga. Ootasin öö, arvates et ehk hoidsin power nuppu all ja ta hakkas softi uuesti laadima vms. Hommikul oli samamoodi ees. Mingit pilti ette ei mana. Kas oleks mingit võimalust full-resetti. |
Full reset, hoiad digiboksi all pikalt seda sama pwr reset nuppu all, tuli peaks vilkuma, seni kuni jääb stabiilselt põlema, päästad nupu lahti ja algab nullist tarkvara laadimine.
Kui see ei aita siis loteriiga ehk suutis toite all HDMI eemaldamine ja tagasi panemine boksi tuksi keerata. Garantii on siis võib proovida ka seda.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armido15
HV kasutaja

liitunud: 24.12.2010
|
31.07.2017 22:53:33
|
|
|
| Tehnik käis täna juhtmeid vedamas. Internet ilusti olemas aga telekas näitab ainult ETV, ETV2, Kanal2, TV3 ja mõned olid veel. Ülejäänusid ei näita, lihtsalt must pilt ees ja kui tükk aega lased laadida, siis katkendlikult kuuled mingeid helikatkendeid vahepeal. Kas on midagi ehk jäänud aktiveerimata või tasub lihtsalt oodata ?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
31.07.2017 22:59:17
|
|
|
| armido15 kirjutas: |
| Tehnik käis täna juhtmeid vedamas. Internet ilusti olemas aga telekas näitab ainult ETV, ETV2, Kanal2, TV3 ja mõned olid veel. Ülejäänusid ei näita, lihtsalt must pilt ees ja kui tükk aega lased laadida, siis katkendlikult kuuled mingeid helikatkendeid vahepeal. Kas on midagi ehk jäänud aktiveerimata või tasub lihtsalt oodata ? |
Klassikaline küsimus....mis ühenduse otsas oled?
Aga tegelikult see ei tohiks sendi eest ka mõju avaldada
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armido15
HV kasutaja

liitunud: 24.12.2010
|
31.07.2017 23:03:55
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| armido15 kirjutas: |
| Tehnik käis täna juhtmeid vedamas. Internet ilusti olemas aga telekas näitab ainult ETV, ETV2, Kanal2, TV3 ja mõned olid veel. Ülejäänusid ei näita, lihtsalt must pilt ees ja kui tükk aega lased laadida, siis katkendlikult kuuled mingeid helikatkendeid vahepeal. Kas on midagi ehk jäänud aktiveerimata või tasub lihtsalt oodata ? |
Klassikaline küsimus....mis ühenduse otsas oled?
Aga tegelikult see ei tohiks sendi eest ka mõju avaldada |
Kaabliga tuleb 20/5. Mingit aeglast laadimist ega midagi ei ole. Need mida näitab, laeb ilusti ja kiiresti ära.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jänes
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2003
|
31.07.2017 23:05:43
|
|
|
| armido15 kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| armido15 kirjutas: |
| Tehnik käis täna juhtmeid vedamas. Internet ilusti olemas aga telekas näitab ainult ETV, ETV2, Kanal2, TV3 ja mõned olid veel. Ülejäänusid ei näita, lihtsalt must pilt ees ja kui tükk aega lased laadida, siis katkendlikult kuuled mingeid helikatkendeid vahepeal. Kas on midagi ehk jäänud aktiveerimata või tasub lihtsalt oodata ? |
Klassikaline küsimus....mis ühenduse otsas oled?
Aga tegelikult see ei tohiks sendi eest ka mõju avaldada |
Kaabliga tuleb 20/5. Mingit aeglast laadimist ega midagi ei ole. Need mida näitab, laeb ilusti ja kiiresti ära. |
Digiboksile restarti proovisid teha ?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
31.07.2017 23:08:27
|
|
|
Pm helista neile, ses suhtes kui kasutusel nende riistvara, siis kui näed etv-d, siis näed ka kõike muud (jätame igaks juhuks HD välja, kuigi see ka ei tohiks probleemiks olla)
Mingi error kusagil laadimisel on toimunud, restart, reset äkki aitab. Samas telia tegelinskid teevad selle sinu eest ka asja homme ära.
Kuna ei näita täna, siis tee ise
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armido15
HV kasutaja

liitunud: 24.12.2010
|
31.07.2017 23:16:51
|
|
|
| Restardid proovitud, nii ruuterile, kui ka mitu korda digiboksile. Proovisin ka erinevad kaablid, kui ka pesad.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
31.07.2017 23:25:21
|
|
|
1. kui samsa või mis iganes digiboks on kuude kaupa "levist väljas" siis vajab ta peale võrku panemist paari restarti, tekivad ka teised kanalid peale vabalevi kanalite.
2. kui tegemist oli eelpool mainitud tehniku paigaldusega ning paigalduse käigus jättis tehnik oma töö tegemata ja kanalid kontrollimata, siis tõenäoliselt tekivad teised kanalid järgmisel päeval kui teenus on lõplikult aktiviseeritud ja digiboks restarditud. digiboksil puuduvad krüptovõtmed. Paraku peab alustama peale tarned rikkekõnest 123, kui tegemist on kiire olukorraga.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zuumbox
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2016
|
01.08.2017 10:53:57
|
|
|
Telia iseteenindus on ikka paras huumorinurk. Tahan iseteenindusest välja logida, ekraanile ilmub suur ja lilla plärakas teatega "Vabandame! Me ei leia otsitud lehekülge." Proovin uuesti välja logida, võta näpust, nüüd palutakse mul hoopis sisse logida Mis ma siis nüüd olen, sisse logitud või välja logitud
Need Telia koodiväänajad tuleks kõik ¤#&%@tsenseeritud&!#£@***!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
01.08.2017 11:05:37
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
1. kui samsa või mis iganes digiboks on kuude kaupa "levist väljas" siis vajab ta peale võrku panemist paari restarti, tekivad ka teised kanalid peale vabalevi kanalite.
|
Kinnitan. Mul oli Samsa TV kuu aega standby-s ja pärast käima panemist näitas ainult Eesti kanaleid. Võtsin telekalt prooviks toite tagant ja see tegi korda.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tompa
HV kasutaja
liitunud: 11.02.2014
|
01.08.2017 15:12:23
|
|
|
| Huvitav millal see 576P jama ükskord korda tehakse? Algul esimene kuu mõtlesin et pole hullu muudan seadete alt ära, aga nüüd hakkab juba ära tüütama. Eriti kui mõne saate ajal hakkab pilt vilkuma ja muudab 576 peale.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
01.08.2017 16:09:07
|
|
|
Kas digboks on teleri või ressiiveri küljes?
| Tompa kirjutas: |
| Huvitav millal see 576P jama ükskord korda tehakse? Algul esimene kuu mõtlesin et pole hullu muudan seadete alt ära, aga nüüd hakkab juba ära tüütama. Eriti kui mõne saate ajal hakkab pilt vilkuma ja muudab 576 peale. |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tompa
HV kasutaja
liitunud: 11.02.2014
|
01.08.2017 16:10:58
|
|
|
| Six kirjutas: |
Kas digboks on teleri või ressiiveri küljes?
| Tompa kirjutas: |
| Huvitav millal see 576P jama ükskord korda tehakse? Algul esimene kuu mõtlesin et pole hullu muudan seadete alt ära, aga nüüd hakkab juba ära tüütama. Eriti kui mõne saate ajal hakkab pilt vilkuma ja muudab 576 peale. |
|
Yamaha ressiiver.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
01.08.2017 16:21:37
|
|
|
Tõsta otse teleri taha.
Mul sama lugu. Üks boks oli otse teleri taga ja üks oli Yamaha ressiiveri taga.
MW 6.4.0 parandas ära 576P50 jama kui boks on otse teleri taga.
Kui on ressiiveri taga, käib kepp edasi.
Testitud, proovitud.
Seniks kuni fiks välja tuleb (kui tuleb?), on mul kõik boksid otse teleri taga.
| Tompa kirjutas: |
| Six kirjutas: |
Kas digboks on teleri või ressiiveri küljes?
| Tompa kirjutas: |
| Huvitav millal see 576P jama ükskord korda tehakse? Algul esimene kuu mõtlesin et pole hullu muudan seadete alt ära, aga nüüd hakkab juba ära tüütama. Eriti kui mõne saate ajal hakkab pilt vilkuma ja muudab 576 peale. |
|
Yamaha ressiiver. |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
01.08.2017 17:11:43
|
|
|
| armido15 kirjutas: |
| Tehnik käis täna juhtmeid vedamas. Internet ilusti olemas aga telekas näitab ainult ETV, ETV2, Kanal2, TV3 ja mõned olid veel. Ülejäänusid ei näita, lihtsalt must pilt ees ja kui tükk aega lased laadida, siis katkendlikult kuuled mingeid helikatkendeid vahepeal. Kas on midagi ehk jäänud aktiveerimata või tasub lihtsalt oodata ? |
Mingi kryptovõtmete probleem, tehniline tugi ilmselt aitab
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fate
HV kasutaja

liitunud: 12.06.2004
|
01.08.2017 21:19:22
|
|
|
Püüan siit abi leida, sest 123 on ilmselt hõivatud seoses teatud kanalite vabalevist lahkumisega.
Olen kõige mannetumal 12/1 ühendusel.
Kasutusel kaks televiisorit: Esimene on Motorola boksiga, uue menüüga. Teine on Arrise ja ZyXelitega, uue menüüga. Telekat niisama vaadates siis ca iga 3-4 minuti tagant jääb pilt ja heli seisma. Digiboks töötab probleemideta - see tähendab, et menüü tuleb ilusti ette ja kanalit saab vahetada. Kui kanalit vahetada, tuleb jälle pilt ette 3-4 minutiks kuni uuesti seisma jääb koos heliga. Probleem esineb mõlemas telekas. Kusjuures KordusTV (või salvestamine, vahet pole vist?) töötab probleemivabalt.
Proovinud olen Arrisele reseti teha, ei ole aidanud.
Proovinud olen kõik juhtmed jms ära võtnud (mõlemad boksid, ruuter), ei ole aidanud.
Probleem siis kui mitmeid tarbijaid taga, aga ka siis kui võrgus on üks telefon idle peal ja ainult üks telekas.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
01.08.2017 21:23:52
|
|
|
| Kuda te seda Telia karpi ressiiveri taga kasutada saate, selle HDMI-CEC on ju vigane? Või tahate väita et selles osas HDMI-CEC toimib ja ressiver suudab vailida õige sisendi? Või on teil ainult digiboks seal taga?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
01.08.2017 21:43:36
|
|
|
| Fate kirjutas: |
Püüan siit abi leida, sest 123 on ilmselt hõivatud seoses teatud kanalite vabalevist lahkumisega.
Olen kõige mannetumal 12/1 ühendusel.
Kasutusel kaks televiisorit: Esimene on Motorola boksiga, uue menüüga. Teine on Arrise ja ZyXelitega, uue menüüga. Telekat niisama vaadates siis ca iga 3-4 minuti tagant jääb pilt ja heli seisma. Digiboks töötab probleemideta - see tähendab, et menüü tuleb ilusti ette ja kanalit saab vahetada. Kui kanalit vahetada, tuleb jälle pilt ette 3-4 minutiks kuni uuesti seisma jääb koos heliga. Probleem esineb mõlemas telekas. Kusjuures KordusTV (või salvestamine, vahet pole vist?) töötab probleemivabalt.
Proovinud olen Arrisele reseti teha, ei ole aidanud.
Proovinud olen kõik juhtmed jms ära võtnud (mõlemad boksid, ruuter), ei ole aidanud.
Probleem siis kui mitmeid tarbijaid taga, aga ka siis kui võrgus on üks telefon idle peal ja ainult üks telekas. |
Kui nüüd riketele infot edastada ei saanud siis ehk leian homme minuti, saada ps kliendi nimega ja siis suhtleme.
Esialgu vastust ei tea, täna oli juhus kus ADSL võrgus tõesti 1 kaabliga, ja teine Zyxeliga TV hakkis, seal oli aga VDSL kiire lahendus ja kõik toimis.
| JazZ kirjutas: |
| Kuda te seda Telia karpi ressiiveri taga kasutada saate, selle HDMI-CEC on ju vigane? Või tahate väita et selles osas HDMI-CEC toimib ja ressiver suudab vailida õige sisendi? Või on teil ainult digiboks seal taga? |
CEC ei ole iseenesest TV teenuse kasutamisel just oluline faktor.
Ise kasutan aastaid Harmony pulti, Arrist, Yamaha ressiverit ja LG telerit just selles ühenduse järjestuses. Samas ei ole CEC oluline olnud sest seadmed käivitab pult vastavas järjekorras ja sisendis.
Kas ma saan õigesti aru, et sarnane kooslus on ka sinul ning soovid Telia puldi peal TeliaTV nuppu vajutades käivitada kõik kolm korraga nii et sisendid oleks õiged?
Kui jah siis annan testile tuld.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
01.08.2017 21:51:52
|
|
|
Panen ressiiveri tööle raadio peale. Mängib.
Vajutan Motorolal Power On nuppu. Digiboks ja telekas ärkavad "ellu", ressiiver vahetab end õigele sisendile. Pilt ja heli on olemas.
Variant 1) Vajutan Motorolal Power Off nuppu. Kõik 3 seadet lülitavad end välja.
Variant 2) Vahetan ressiiveril sisendi raadio peale tagasi. Vajutan Motorolal Power Off nuppu. Digiboks ja telekas lülitavad end välja. Ressiiver jääb tööle.
On ka variant, et kõik 3 seadet on välja lülitatud.
Vajutan Motorolal Power On nuppu. Digiboks ja telekas ärkavad "ellu", viimasena ärkab ressiiver.
Ressiiver on mul seadistatud nii, et stand-by's olles on aktiivseks sisendiks alati digiboks, ehk et pmst jookseb signaal sealt läbi. Ehk et pilt tuleb telekale ette isegi kui ressiiver ei tööta.
Ressiiveriks on Denon AVR-2113. Telekaks Panasonic LCD @ a. 2014.
Aegajalt muidugi kogu see kooslus streigib kah, tüüpiliselt ei taha ressiiver "ärgata" või siis valib küll õige sisendi aga heli ikka ei tule.
Ressiiverile Off-On tegemine parandab siis olukorra.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
01.08.2017 22:19:21
|
|
|
| bladerunner, ma tõesti isiklikult seda CEC standardit ei usalda, ükski tootja ei kinnita, et ta vastab HDMI CEC standardile, igal ühel on see olemas kuid oma isikliku nimega, seda selleks, et see on testitud oma enda toodetega.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armido15
HV kasutaja

liitunud: 24.12.2010
|
01.08.2017 22:58:54
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| armido15 kirjutas: |
| Tehnik käis täna juhtmeid vedamas. Internet ilusti olemas aga telekas näitab ainult ETV, ETV2, Kanal2, TV3 ja mõned olid veel. Ülejäänusid ei näita, lihtsalt must pilt ees ja kui tükk aega lased laadida, siis katkendlikult kuuled mingeid helikatkendeid vahepeal. Kas on midagi ehk jäänud aktiveerimata või tasub lihtsalt oodata ? |
Mingi kryptovõtmete probleem, tehniline tugi ilmselt aitab |
Jep, aitas, helistasin hommikul ja öeldi, et tehnikul jäi midagi aktiveerimata seal. Nüüd kõik töötab.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
01.08.2017 23:33:55
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| JazZ kirjutas: |
| Kuda te seda Telia karpi ressiiveri taga kasutada saate, selle HDMI-CEC on ju vigane? Või tahate väita et selles osas HDMI-CEC toimib ja ressiver suudab vailida õige sisendi? Või on teil ainult digiboks seal taga? |
CEC ei ole iseenesest TV teenuse kasutamisel just oluline faktor.
Ise kasutan aastaid Harmony pulti, Arrist, Yamaha ressiverit ja LG telerit just selles ühenduse järjestuses. Samas ei ole CEC oluline olnud sest seadmed käivitab pult vastavas järjekorras ja sisendis.
Kas ma saan õigesti aru, et sarnane kooslus on ka sinul ning soovid Telia puldi peal TeliaTV nuppu vajutades käivitada kõik kolm korraga nii et sisendid oleks õiged?
Kui jah siis annan testile tuld. |
Kuidas kellelegi, minu jaoks on CEC ikka tähtsuse järjekorras esimeste seas. Enne seadme ostmist vaatan kindasti kas toimiv CEC tugi on ja kui ei ole, siis jääb see seade suure tõenäosusega ostmata.
Mul vedeleb ka vanast ajast üks Harmony One. Kohutavalt aeglane ja ebamugav kasutada, eeldab otsenähtavust. Võibolla praeguse aja need hub'iga variandid on kabedamad, neid ma pole proovinud. Väike huvi oli vahepeal Neeo vastu, aga see vist ei jõuagi kunagi müügile.
Kindlasti ei soovi ma Telia puldil ühtegi nuppu vajutada.
Seoses CEC'iga, ma eile õhtul panin teleka Arrise sisendi peale ja pilt tuli ise kohe ette. Mõtlesin et ju siis naine oli Arrise sisse unustanud, aga praegu proovisin uuesti ja Arris läheb ise käima kui tema sisend valida. Kas vahepeal on mingi uus tarkvara välja lastud? Teoorias peaks see seda tähendama et ta suudab nüüd ka ressiiveri taga sama teha. Eks proovin millalgi kui aega on.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
01.08.2017 23:41:13
|
|
|
JazZ, see sisse lülitamise võimalus tuli jah mõnda aega tagasi.
Samas mu 2. Pana telekas, 2010 plasma kui sisse lülitada, siis ise viimati valitud sisendile nt. jällegi power-on ei saada ja otsustab, et sisendist ei tule midagi ja viskab end tava tv reziimi.
Aga kui sealt siis uuesti digiboksi sisend valida, siis saadetakse ka kenasti power-on Arrisele ja too ärkab ka ellu.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
01.08.2017 23:46:24
|
|
|
Mõistan kommentaari aga ma ikka ei saa sarnastest kommentaaridest aru.
Prioriteet TeliaTV tellimisel oli.
1. Teleri TeliaTV äpi tugi
2. TeliaTV digboksi CEC tugi.
need ei ole kunagi TeliaTV ja Telia teenuse pakkumise prioriteedid olnud, need on lisavõimalused mida on pakkunud kas TV tootja koos Teliaga või Digboksi tootja koos Teliaga.
Telia on jätkuvalt pakkumas tuge TV tootja abiga lisatud telerile ja äpile ning kui selle rakendus ei toimi kliendile ootuspäraselt, pakutakse asenduseks digiboksi.
CEC on nii moto kui arrise boksidel toetatud standardipõhilselt ON OFF käske täitma kahesuunaliselt, nagu me teame, standardipõhiselt see kõikide teleritega ei toimi, ise proovitud, iga üks nimetab seda isemoodi.
see on kogu info nende asjanduste kohta.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
01.08.2017 23:48:41
|
|
|
Pole mõtet imestada, et CEC ideaalselt ei toimi. Ka näiteks AppleTV, Yamaha ressiiveri ja Samsungi teleri koostööl toimib CEC üle kivide ja kändude.
Väljalülitamisel kõik ok, lähevad kõik seadmed korraga.
Sisselülitamisel.... kõik korraga käima ja õige sisend... ja mõne hetke/minuti pärast viskab Audio1 sisendi peale ressiiver. Manuaalselt HDMI1 peale tagasi ja kõik toimib. Suht müstika.
Ehk siis HDMI CEC ongi üks piixus lahendus, kui ühe tootja seadmed ei ole kõik.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
01.08.2017 23:56:39
|
|
|
| maatriks, just, mingil hetkel olen täheldanud ka Harmonyga sunniviisiliselt käivitades,et AppleTV surub viimasel hetkel oma pildi ette, kui tallan käsku TeliaTV. Siin on totaalselt midagi sassis sest olen seadmetele öelnud, et ärge käivitage midagi CEC protokolli kasutades. Ikka läheb ATV käima.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
02.08.2017 00:14:04
|
|
|
Ja samas mul nii Arris kui viimane Apple TV töötavad Samsungi TV taga täiesti kenasti CEC-ga.
Niipalju kui ma probleeme täheldanud olen siis alati on märksõnaks olnud ressiiver ja/või miski universaalpult vmt lahendus.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
02.08.2017 07:00:34
|
|
|
| Fate kirjutas: |
Püüan siit abi leida, sest 123 on ilmselt hõivatud seoses teatud kanalite vabalevist lahkumisega.
Olen kõige mannetumal 12/1 ühendusel.
Kasutusel kaks televiisorit: Esimene on Motorola boksiga, uue menüüga. Teine on Arrise ja ZyXelitega, uue menüüga. Telekat niisama vaadates siis ca iga 3-4 minuti tagant jääb pilt ja heli seisma. Digiboks töötab probleemideta - see tähendab, et menüü tuleb ilusti ette ja kanalit saab vahetada. Kui kanalit vahetada, tuleb jälle pilt ette 3-4 minutiks kuni uuesti seisma jääb koos heliga. Probleem esineb mõlemas telekas. Kusjuures KordusTV (või salvestamine, vahet pole vist?) töötab probleemivabalt.
Proovinud olen Arrisele reseti teha, ei ole aidanud.
Proovinud olen kõik juhtmed jms ära võtnud (mõlemad boksid, ruuter), ei ole aidanud.
Probleem siis kui mitmeid tarbijaid taga, aga ka siis kui võrgus on üks telefon idle peal ja ainult üks telekas. |
Mis ruuter? TG 789vn+Zyxel PLA5206+Arris VIP 1113 ei tööta koos.
Lisaks 12/1 võrgus võiksid muuta TV pildi seadeid.
1. Vajuta digiboksi puldil OK nupule.
2. Liigu nooleklahvidega valikule Seaded ja vajuta nupule OK.
3. Seadete menüüs vali nooleklahvide Telia TV ja vajuta OK:
4. 4. Edasi vali Tehnilised seaded ning Vide seaded ja Telepildi kvaliteet. Määra ära SD kummalgi boksil.
Arvatavasti viga ikkagi ruuteriga, vähemalt kirjelduse järgi. Võid kindluse mõttes tikuga reseti teha.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
02.08.2017 10:32:44
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
JazZ, see sisse lülitamise võimalus tuli jah mõnda aega tagasi.
Samas mu 2. Pana telekas, 2010 plasma kui sisse lülitada, siis ise viimati valitud sisendile nt. jällegi power-on ei saada ja otsustab, et sisendist ei tule midagi ja viskab end tava tv reziimi.
Aga kui sealt siis uuesti digiboksi sisend valida, siis saadetakse ka kenasti power-on Arrisele ja too ärkab ka ellu. |
Lugesin siit jah et digiboksi juhtimine lisati mõni aeg tagasi, aga minul see siiani seda pidi ei toiminud (kuigi proovisin ka siis kui see tuli). Nüüd hakkas lambist üleeile tööle. Samal päeval ma tegelikult näppisin telia ruuterit, lülitasin korra DMZ'i välja. Võimalik et endiselt on sama probleem mille otsa ma sattusin mingi aeg tagasi kui üritasin digiboksis HDMI-CEC'i välja lülitada aga see ei õnnestunud. Siis pidi ruuteris tulemüüri välja lülitama selleks et saaks Arrises HDMI-CEC seadet muuta. Võibolla peab nüüd siis selleks DMZ'i välja lülitama, sest peale seda hakkas HDMI-CEC teistpidi tööle.
Igaljuhul on see igati positiivne. Kui nüüd kunagi saaks tagasi nupu ka tagasi, siis kannataks juba kasutada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
arx009
HV vaatleja
liitunud: 11.03.2005
|
02.08.2017 12:23:44
|
|
|
| Fate kirjutas: |
Olen kõige mannetumal 12/1 ühendusel.
Kasutusel kaks televiisorit: Esimene on Motorola boksiga, uue menüüga. Teine on Arrise ja ZyXelitega, uue menüüga. Telekat niisama vaadates siis ca iga 3-4 minuti tagant jääb pilt ja heli seisma. Digiboks töötab probleemideta - see tähendab, et menüü tuleb ilusti ette ja kanalit saab vahetada. Kui kanalit vahetada, tuleb jälle pilt ette 3-4 minutiks kuni uuesti seisma jääb koos heliga. Probleem esineb mõlemas telekas. Kusjuures KordusTV (või salvestamine, vahet pole vist?) töötab probleemivabalt.
Proovinud olen Arrisele reseti teha, ei ole aidanud.
Proovinud olen kõik juhtmed jms ära võtnud (mõlemad boksid, ruuter), ei ole aidanud.
Probleem siis kui mitmeid tarbijaid taga, aga ka siis kui võrgus on üks telefon idle peal ja ainult üks telekas. |
Mul tekivad analoogsed nähud siis, kui õues posti otsas olevad kaablid on ära oksüdeerunud. Kord paari aasta tagant peab posti otsa ronima ja ühendused ära puhastama. Pole viitsinud sinna midagi ilmastikukindlat aretada - hetkel lihtsalt kaablite otsad sõlme keeratud ja vedelevad lageda taeva all. Ja mulle tundub, et 12/1 töötab kehva kaabliga paremini, kui uus vdsl. Just oli endal kogemus, et vahetasin 12/1 uuema 10/2 vastu ja see uus vdsl hakkas korralikult tööle alles siis, kui kaablid jälle ära puhastasin.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
02.08.2017 15:49:19
|
|
|
| arx009 kirjutas: |
Mul tekivad analoogsed nähud siis, kui õues posti otsas olevad kaablid on ära oksüdeerunud. Kord paari aasta tagant peab posti otsa ronima ja ühendused ära puhastama. Pole viitsinud sinna midagi ilmastikukindlat aretada - hetkel lihtsalt kaablite otsad sõlme keeratud ja vedelevad lageda taeva all. Ja mulle tundub, et 12/1 töötab kehva kaabliga paremini, kui uus vdsl. Just oli endal kogemus, et vahetasin 12/1 uuema 10/2 vastu ja see uus vdsl hakkas korralikult tööle alles siis, kui kaablid jälle ära puhastasin. |
https://www.oomipood.ee/product/sl_uy_2_juhtme_jatk_mmp103_5445_uy_connector_tel0043?q=juhtme%20jätk
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
02.08.2017 15:59:25
|
|
|
| p2ep kirjutas: |
| arx009 kirjutas: |
Mul tekivad analoogsed nähud siis, kui õues posti otsas olevad kaablid on ära oksüdeerunud. Kord paari aasta tagant peab posti otsa ronima ja ühendused ära puhastama. Pole viitsinud sinna midagi ilmastikukindlat aretada - hetkel lihtsalt kaablite otsad sõlme keeratud ja vedelevad lageda taeva all. Ja mulle tundub, et 12/1 töötab kehva kaabliga paremini, kui uus vdsl. Just oli endal kogemus, et vahetasin 12/1 uuema 10/2 vastu ja see uus vdsl hakkas korralikult tööle alles siis, kui kaablid jälle ära puhastasin. |
https://www.oomipood.ee/product/sl_uy_2_juhtme_jatk_mmp103_5445_uy_connector_tel0043?q=juhtme%20jätk |
see on tubane, õues ei säili kuigi kaua, on olemas ka musta värvi veidi tugevamat välisele õhukaablile.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
02.08.2017 18:50:08
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
see on tubane, õues ei säili kuigi kaua, on olemas ka musta värvi veidi tugevamat välisele õhukaablile. |
Mul "säilib" juba 4 aastat lagedal põhjapoolsel seinal.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|