Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 205, 206, 207  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?
Alla 1 aasta
11%
 11%  [ 50 ]
1-3 aastat
31%
 31%  [ 142 ]
4-6 aastat
25%
 25%  [ 114 ]
7-10 aastat
18%
 18%  [ 84 ]
11-13 aastat
7%
 7%  [ 33 ]
14-16 aastat
3%
 3%  [ 15 ]
17-20 aastat
0%
 0%  [ 4 ]
Üle 20 aasta
1%
 1%  [ 5 ]
hääli kokku : 447

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2017 18:08:03 vasta tsitaadiga

Sellest ei saa aru, kui Kanal2 on HD aga TV3 mitte HD? 1-2a jooksul tahaks näha juba TV3 ka HD pildis.

VSB ei saa sellest aru jah maksan 3 kanali eest, kui tahan seda Eesti oma vaadata. icon_neutral.gif Oleks F1 seal Motors kanalis Eestikeelne siis vaataks aga seda Golfi kanalit mul vaja pole üldse. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2017 18:12:54 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Sellest ei saa aru, kui Kanal2 on HD aga TV3 mitte HD?

TV3 kuulub Viasati gruppi ja Eesti ilmselt nende jaoks prioriteetne pole

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 17.07.2017 18:32:06 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:


Viaplay@09.08.2016 kirjutas:
Tanel kirjutas:


Millal on reaalselt lootust näha F1 ülekandeid HD kvaliteediga (eestikeelsete kommentaaridega), nii teleris kui mobiilis?
Ja kui see aeg on kusagil kaugel määramatus tulevikus (3-5 aastat), mis on ikkagi peamiseks takistuseks, et ühildada HD voog ja eestikeelsed kommentaarid?
Sest rootsikeelste kommentaaridega HD on juba mitmendat aastat olemas, vähemalt Starman võrgus nähtav.


Viaplay spordiülekannete õigused on täna otseselt seotud Viasat Sport Balticu õigustega. Ehk see mida ja mis kvaliteedis näitab Viasat Sport Baltic ülekandeid, näitab ka Viaplay. Et Viaplayst F1 ülekandeid HD kvaliteedis näha, peab enne hakkama F1 ülekandeid HD kvaliteedis edastama Viasat Sport Batic telekanal. Täna edastame spordiülekandeid SD kvaliteedis vaid ühel põhjusel - HD kvaliteedis edastamine on lihtsalt väga palju kulukam. Võttes näituseks küsimuses väljatoodud rootsikeelse HD telekanali, kus juba täna F1 HDs üle kantakse on põhjus lihtne - Rootsis elab ca 9 miljonit inimest vs Eesti 1,3 miljonit. Turumaht on kordi suurem ja seetõttu on teleoperaatorid valmis ka investeerima kõrgemasse kvaliteeti.

Lootus, et F1 ülekandeid lähiaastatel läbi Viasat Sport Balticu ja Viaplay HD kvaliteedis koos eestikeelsete kommentaaridega näeb on aga täiesti reaalne. Hetkel töö käib sel suunal, et ka eestlased saaksid sarnaselt muule maailmale k.a. kuninglikule autospordisarjale ka teistele spordiülekannetele emakeelsete kommentaaridega kaasa elada.



njah, eks lootus sureb viimasena...nad võiksid kasvõi mõne eur kuumaksele lisada, et kiiremini HD pilti saada icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2017 19:05:08 vasta tsitaadiga

No TV3-l on ju uued omanikud alates kevadest - http://www.err.ee/584594/tv3-muuk-sai-kinnituse
Usun et kui neil vabalevist lahkumisega mõni kopikas vabaneb siis tuleb ka HD väljastus (vähemalt) kaabellevisse suht varsti järgi.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 17.07.2017 19:09:39 vasta tsitaadiga

Kui neil HD tehnika olemas, siis vast veel on põhjust loota, muidu aga nad vaevalt investeerima hakkavad
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2017 19:56:00 vasta tsitaadiga

Krt teab mis neil seal riias on või pole. Aga vabandus, et HD on kallim kui SD küll ei päde tänapäeval. F1 võetakse juba UHDs üles, ning seda siis peab siis HD-le ka SDsse konvertima. See liigutus ei maksa midagi eksju.
Ja veel, nagu ma 100 korda varem olen öelnud, ei anna see SD pilt isegi SD kvaliteeti välja. Kel võimalus, võib vabalt f1 ajal motors SD ja VSB pilti võrrelda. Üks on suht puhas, teine nii karvane, et raske ekraanigraafikat lugeda.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2017 21:55:58 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:

Sellest ei saa aru, kui Kanal2 on HD aga TV3 mitte HD?

TV3 kuulub Viasati gruppi ja Eesti ilmselt nende jaoks prioriteetne pole

Tean seda, et TV3 on MTG vms mis ta oli. Mõtlen, et TV3 ja Kanal2 on omavahel ju konkurentsis. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2017 22:39:42 vasta tsitaadiga

TV3 pole juba aastaid erilises konkurentsis olnud. Pigem tuimalt sabas sörkinud siin teistel.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 18.07.2017 23:50:35 vasta tsitaadiga

kellel soome sõit ees ja samas ka TV ostu plaanid, siis saab kaks asja ilusti ühildada https://www.verkkokauppa.com/fi/product/18575/gtskn/LG-OLED55B6V-55-Smart-4K-Ultra-HD-OLED-televisio superhind thumbs_up.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2017 23:53:33 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif

See on küll hea pakkumine.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2017 23:57:33 vasta tsitaadiga

Vaatan homme üle thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 19.07.2017 09:45:14 vasta tsitaadiga

siit saab ka https://www.gigantti.fi/product/tv-ja-aani/televisiot/OLED55B6V/lg-55-4k-uhd-oled-smart-tv-oled55b6v aga väike lisamärkus "Viikkotarjous voimassa 17. - 23.7."

hakkasid juba endalgi käed sügelema icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.07.2017 10:01:12 vasta tsitaadiga

Mis vahet on OLED J ja V mudelitel?



E:

Samas selle aasta mudelid on siin odavamad kui Soomes

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2017 10:01:33 vasta tsitaadiga

jeesus188, LG lehelt näed, oli vist 3D olemasolu vms.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 19.07.2017 15:30:20 vasta tsitaadiga

mingit vahet ple...need lõpud seal vist regiooni orsmth järgi..B6-l ei ole 3D

E: proovin siis ühe kodumaale ära tuua, makse tehtud, nüüd peab veel ootama millal kinnitus tuleb et võib järgi minna icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2017 15:56:03 vasta tsitaadiga



_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2017 16:02:59 vasta tsitaadiga

Päris hea hind. Letil seisnud mudeli oma või võtad laost ja saad ka 1500ga kätte?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2017 16:09:19 vasta tsitaadiga

Ei jõudnud küsida.
Poleks lapsed kaasas olnud, oleks pakk kenasti autosse mahtunud icon_biggrin.gif
Käisin mõõtmas isegi igaks juhuks icon_lol.gif


_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2017 16:34:17 vasta tsitaadiga

Jäta lapsed Serenasse ja käi kiirelt teleriga postkontoris ära. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 20.07.2017 19:51:58 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
Päris hea hind. Letil seisnud mudeli oma või võtad laost ja saad ka 1500ga kätte?


kõik laost ka sama hinnaga...ma just ootan kinnitust, et millal saaksin transa järgi saata icon_wink.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2017 19:59:28 vasta tsitaadiga

Tanel, Oled ostuga rahul? icon_biggrin.gif Mis teler ennem oli, kui küsida võib? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2017 20:02:02 vasta tsitaadiga

erik111,
tsitaat:

Poleks lapsed kaasas olnud, oleks pakk kenasti autosse mahtunud

icon_biggrin.gif

Aga pilt oli kena tõesti. Kõrval olev Samsung QLED nii head muljet ei jätnud.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2017 20:05:08 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
erik111,
tsitaat:

Poleks lapsed kaasas olnud, oleks pakk kenasti autosse mahtunud

icon_biggrin.gif

Aga pilt oli kena tõesti. Kõrval olev Samsung QLED nii head muljet ei jätnud.

Postiga ei saa neilt transat? Krt ei vedanud sul siis ju.
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 20.07.2017 20:11:07 vasta tsitaadiga

mulle kirjutasid et soomest välja nemad ise ei saada!
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2017 20:13:35 vasta tsitaadiga

erik111, ma ei läinud sinna telerit ostma icon_biggrin.gif
Aga viskasin pilgu peale. Ideaalis võiks sobida suurem, 60" (mida pole kahjuks olemas).
65" jääb juba kalliks ja grammike suureks.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2017 23:13:03 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
erik111, ma ei läinud sinna telerit ostma icon_biggrin.gif
Aga viskasin pilgu peale. Ideaalis võiks sobida suurem, 60" (mida pole kahjuks olemas).
65" jääb juba kalliks ja grammike suureks.

Kui suur sul vahemaa on teleka ja diivani vahel?
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2017 06:18:19 vasta tsitaadiga

ei saada kumbki neid Eestisse.
verkkok-st saab osta firmale kohe ilma km-ta, giganttist ei saa.

saadavus : 2 tk
Toimitettavissa verkosta1

Noudettavissa:HyllyssäVarasto

Helsingin myymälä00
Helsingin 24 h kioski00
Vantaan varasto1
Oulun myymälä2
Pirkkalan myymälä0
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2017 09:21:36 vasta tsitaadiga

erik111, ca 3m
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
helpless
HV kasutaja
helpless

liitunud: 28.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2017 17:02:38 vasta tsitaadiga

Ema tahab uut telekat: https://pood.telia.ee/productInfo/55/55-led-teler-lg-uj6307/55UJ6307.AEE - kuidas see tundub? icon_smile.gif
_________________
Need to hear louder!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2017 00:09:23 vasta tsitaadiga

helpless kirjutas:
Ema tahab uut telekat: https://pood.telia.ee/productInfo/55/55-led-teler-lg-uj6307/55UJ6307.AEE - kuidas see tundub? icon_smile.gif


https://pood.telia.ee/productInfo/55/49-led-teler-lg-uh603/49UH603V.AEE

Mul ema sellega väga rahul.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
helpless
HV kasutaja
helpless

liitunud: 28.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2017 14:13:05 vasta tsitaadiga

Tundub asjalik. Saadan lingi talle edasi. Tänud.
_________________
Need to hear louder!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2017 19:36:17 vasta tsitaadiga

Vaja ka uut telekat. Võiks olla vähemalt 49 tolli. Mis firmat eelistada? icon_smile.gif
Meeldiks kui soft poleks aeglane, üks paari aastane LG on päris koomas menüüs liikudes ja youtuubi äpiga. Emal Samsungi kurvilisel pidevalt teade mälu vähe, kuigi programme pole ollagi. Need kaks välistaks. Kuidas philips on? Hind kuni 700.-
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kureke
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2011




sõnum 24.07.2017 23:25:24 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Vaja ka uut telekat. Võiks olla vähemalt 49 tolli. Mis firmat eelistada? icon_smile.gif
Meeldiks kui soft poleks aeglane, üks paari aastane LG on päris koomas menüüs liikudes ja youtuubi äpiga. Emal Samsungi kurvilisel pidevalt teade mälu vähe, kuigi programme pole ollagi. Need kaks välistaks. Kuidas philips on? Hind kuni 700.-


Ei LG ega Samsung pole tänapäeval aeglased, kui õige mudel valida. Odava Philipsi androidiga alles näed õiget vett ja vilet. Kui ma midagi välistaksin, siis just Philipsi...
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 25.07.2017 08:40:26 vasta tsitaadiga

minu arvamusel LG WebOS on kõige parem...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2017 11:55:48 vasta tsitaadiga

LG on kiire menüüga, võiks vaadata vähemalt mõnda 7. või 8. seeria mudelit. Androidiga telekad (nt Philips) välistaks.

Ja Samsungi KU6072 peaks endiselt olema hea valik selle raha eest:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/730490/

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2017 11:56:46 vasta tsitaadiga

LG peaks kõigis oma telekates alates WebOS 3.0'st kasutama tooteteüleselt sama neljatuumset kiibistikku, ehk et OSi kiiruses ei muutu parima OLEDi ja odavaima UHD vahel midagi. Vanematel mudelitel oli erinevusi, WebOS 1.x puhul näiteks olid kahetuumsed ja vähema mäluga.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 25.07.2017 21:07:15 vasta tsitaadiga

MaxPower kirjutas:
sooty kirjutas:
Päris hea hind. Letil seisnud mudeli oma või võtad laost ja saad ka 1500ga kätte?


kõik laost ka sama hinnaga...ma just ootan kinnitust, et millal saaksin transa järgi saata icon_wink.gif


sain oma kauba lõpuks kätte, nüüd aeg seadistama hakata icon_wink.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kureke
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2011




sõnum 25.07.2017 22:16:00 vasta tsitaadiga

MaxPower kirjutas:
MaxPower kirjutas:
sooty kirjutas:
Päris hea hind. Letil seisnud mudeli oma või võtad laost ja saad ka 1500ga kätte?


kõik laost ka sama hinnaga...ma just ootan kinnitust, et millal saaksin transa järgi saata icon_wink.gif


sain oma kauba lõpuks kätte, nüüd aeg seadistama hakata icon_wink.gif

thumbs_up.gif
Unetu öö icon_wink.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 26.07.2017 00:10:20 vasta tsitaadiga

jaajah, öö läheb tõesti pikaks...praegu kasutan neid seaded nagu siin videos

Link


on kellelgi midagi paremat pakkuda?

HDR seadete jaoks lükkasin Planet Earth II UHD tööle...deem, ei osanud arvatagi millest enne olin ilma jäänud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2017 00:15:11 vasta tsitaadiga

MaxPower, thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.07.2017 00:15:16 vasta tsitaadiga

Mis mõõt sul ennem oli?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 26.07.2017 00:37:28 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Mis mõõt sul ennem oli?


42"

järgmisena võtsin prooviks 1080p filmi Gravity, et musta värvi testida...kõige parem on jälgida seda kohta kus filmis olev kosmose must ja filmi enda mustad ääred all/üleval kokku saavad...siis ei tee nagu mingit vahet...kõik on täiesti must icon_razz1.gif

jama et kell nii palju on, muidu lükkaks soundbari ka tööle et korralikku heli saada icon_wink.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2017 22:27:39 vasta tsitaadiga

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/maardust-varastati-hulk-telereid-hinnanguline-kahju-100-000-eurot?id=78995858#cxrecs_s
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2017 12:45:48 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/maardust-varastati-hulk-telereid-hinnanguline-kahju-100-000-eurot?id=78995858#cxrecs_s


Huvitav, kelle ladu puistati?
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2017 13:50:27 vasta tsitaadiga

Kas Lätis juba telekad kah odavamad on?
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inczp
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2017 16:55:38 vasta tsitaadiga

Selline conax moodul enesel, kas muude teleritega peale Sony ka toimib, peal Sony kirjad, tundub spets Sony tarvis tehtud olevat.
https://www.upload.ee/files/7276318/DSC_0079.JPG.html
https://www.upload.ee/image/7276318/DSC_0079.JPG
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2017 17:51:04 vasta tsitaadiga

http://steamcommunity.com/groups/homestream#announcements/detail/144381939719623

tsitaat:
Samsung TV Steam Link Worldwide Release Candidate
27 JULY - SLOUKEN
Samsung has published their release candidate build in the app store, available in 54 countries worldwide.

Fixes in this build:
Fixed initial pairing and discovery issues
Added support for advanced streaming settings
Added support for 4K streaming on 2017 TVs
Finalized shipping controller support (Steam Controller, XBox 360 wired and wireless, XBox One wired, Logitech F510/F710)

Known issues:
4K streaming is not supported on 2016 TVs (models KS and KU) and you'll get a black screen if you try it.
Entering PIN authorization code is not supported and the stream won't start
Other errors starting streaming are not reported, check computer to make sure it's not locked and Steam doesn't have a driver installation dialog up

Please make sure you have installed the build dated 7/24/2017 and respond in this thread if you're running into any issues.

Note that XBox One wireless and PS3/PS4 controllers are not supported.

Cheers!
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.07.2017 19:47:11 vasta tsitaadiga

inczp, ideeliselt toimib.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 28.07.2017 08:59:53 vasta tsitaadiga

juhul kui kedagi huvitab või plaanis B6 osta, siis see ekraan ikka peegeldab korralikult...mul on sellesmõttes halvasti ka et aknad on praktiliselt kohe TV külje peal ja hommikupäike paistab otse peale. Ainuke mis päästab on rulood alla lasta!
Samas me elame Eestis ja siin päikest palju ple icon_wink.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2017 09:04:20 vasta tsitaadiga

Kas mõni tootja üldse pakub mittepeegeldava ekraaniga telerit? Korralikku telerit.

MaxPower kirjutas:
juhul kui kedagi huvitab või plaanis B6 osta, siis see ekraan ikka peegeldab korralikult...mul on sellesmõttes halvasti ka et aknad on praktiliselt kohe TV külje peal ja hommikupäike paistab otse peale. Ainuke mis päästab on rulood alla lasta!
Samas me elame Eestis ja siin päikest palju ple icon_wink.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 205, 206, 207  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.