Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 315, 316, 317 ... 463, 464, 465  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2017 19:48:02 vasta tsitaadiga

Mõned muudatuaed on aga mitte sellega seoses ja osa juba tehtud. Mis mast?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2017 22:21:04 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Mõned muudatuaed on aga mitte sellega seoses ja osa juba tehtud. Mis mast?


Aga praegused kanal2 ja tv3 asukoht jääb siis samaks, et ainult läheb koodi alla?

Mast on vist Tallinnas. Asukoht Kivitammi... Ellamaal on ka vist mingi mast aga sealt edastatakse minu arust ainult tasuta kanaleid.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2017 22:54:22 vasta tsitaadiga

ei tea, et muxe muudetakse..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 25.07.2017 12:04:31 vasta tsitaadiga

Vanamees lasi metsade vahele maakodusse Starmani sissse panna. Pilt hakib: Tehnik väitis, et telekas ei jõua signaali ära protsessida.
On see võimalik?
Vean kasvõi oma teleka maale, et asi ära katsetada.
Endal jääb mulje, et tegemist on ikka halva signaaliga ja vb Starmani müügijutt. Esmaspäevani on aega katsetada ja tagasi viia-
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2017 12:08:14 vasta tsitaadiga

moodul telekas?
Seda "ei jõua protsessida" eriti ei usu. Pigem on signaal sitt või telekas on tundlik. Võib ka digiboksi proovida

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.07.2017 16:49:05 vasta tsitaadiga

Nagu seal Zuumis oleks midagi hullult protsessida nagu oleks 8K pilt vmt icon_biggrin.gif
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2017 19:23:47 vasta tsitaadiga

on mingid eriti naljakad telekad, mis telliseks jooksevad kodeerimisega kui seostamise käsk signaali sisse tuleb... provision, funai jms noname hulgast on neid leida. enamasti paaritumatu CI ga töötab aga CI+ hakkab igast asendist näkku panema.. selliselt hakib kindla intervalliga..

kus see " metsade vahele maakodusse " on?

eile oli saatse saapa taga töö, et pilti pole.. oli logo, antennikaablis vesi kuni tuppa välja ning mingil hetkel soetatud võim, mida tahanteada siin promos ja kaabli otsad roostest tumekollased. uus kaabel, esselte 92 ja ad20 ning pilt nagu mühiseb. 3m toru otsa, seinale teleskoobi ja räästakinnitusega.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2017 21:12:38 vasta tsitaadiga

http://www.err.ee/609127/elisa-ja-starman-toovad-turule-mobiilse-teleteenuse
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marli1
Kreisi kasutaja
marli1

liitunud: 16.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2017 22:34:28 vasta tsitaadiga

Mõni HD kanal ka tuleb? Või lastakse endiselt XX sajandi vääristusega pilti...
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 25.07.2017 22:44:31 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
http://www.err.ee/609127/elisa-ja-starman-toovad-turule-mobiilse-teleteenuse

ERR oleks küll võinud natuke sisukamat taset näidata selle nupukese tootmisel.
Väga pealiskaudne on
tsitaat:
Binge TV on Elisa uus televisiooniteenus, mis töötab üle õhu asukohast sõltumata. TV teenuse osa on nii salvestamine kui ka kordus. Televisioonirakendus toimib Eesti territooriumil koos Binge digiboksiga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2017 07:05:30 vasta tsitaadiga

marli1 kirjutas:
Mõni HD kanal ka tuleb? Või lastakse endiselt XX sajandi vääristusega pilti...
sellest võib järeldada et midagi justkui pakutakse:
tsitaat:
BingeTV kasutamiseks vajalikud internetikiiruse piirmäärad on: mitte HD kanalid – allalaadimise kiirus minimaalselt 2,5mbit/s; HD kanalid – allalaadimise kiirus minimaalselt 5 mbit/s
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2017 11:33:07 vasta tsitaadiga

http://tehnika.postimees.ee/4190215/eestis-kaivitus-taiesti-uuel-tasemel-teleteenus?_ga=2.40463586.1769011910.1499616106-618121917.1492324229
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marli1
Kreisi kasutaja
marli1

liitunud: 16.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2017 11:58:10 vasta tsitaadiga

Täiesti uuel tasemel teleteenus?

4K HDR?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 26.07.2017 13:17:53 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
on mingid eriti naljakad telekad, mis telliseks jooksevad kodeerimisega kui seostamise käsk signaali sisse tuleb... provision, funai jms noname hulgast on neid leida. enamasti paaritumatu CI ga töötab aga CI+ hakkab igast asendist näkku panema.. selliselt hakib kindla intervalliga..

kus see " metsade vahele maakodusse " on?

eile oli saatse saapa taga töö, et pilti pole.. oli logo, antennikaablis vesi kuni tuppa välja ning mingil hetkel soetatud võim, mida tahanteada siin promos ja kaabli otsad roostest tumekollased. uus kaabel, esselte 92 ja ad20 ning pilt nagu mühiseb. 3m toru otsa, seinale teleskoobi ja räästakinnitusega.


tänud info eest, mingi junn Funai seal ongi. Pandi isegi uus antenn. eks ma testin ära selle. Enne ei hakka kellegi poole näpuga näitama.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 26.07.2017 14:25:07 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=711930
tsitaat:
Binge pakub kliendile vaatamiseks 25 kanalit, millest 7 on Eesti kanalid ja sisaldavad ka vabalevist lahkuvaid Kanal2 ja TV3. Lisaks on valikus veel Fox ja Fox Life, dokumentaalkanalid Viasat Explore, Nature ja History, filmikanalid TV1000 ja Filmzone ning lastele eestikeelsed Kidzone ning Kidzone+.

Kertu Kriisk rõhutas, et Binge pakub vaatajale ainult kvaliteetkanaleid. „Meie eesmärgiks pole näidata kliendile suurt kanalivalikut, millest ta tegelikult ei hooli. Oleme välja valinud ja näitame uues teleteenuses ainult neid kanaleid, mille olulisust on tõestanud kliendiuuringud ja vaatajanumbrid,“ ütles Kertu Kriisk. Kriisk ei välistanud tulevikus teemakanalivalikute lisandumist teenusele.

Binge on koduseks kasutamiseks mõeldud nutiTV lahendus televiisorisse, millega kaasneb ka kaks vaatajakohta nutiseadmetes. Binge toimib internetiühenduse pakkujast sõltumatult, mis tähendab, et teleteenuse vaatamiseks võib kasutada nii Elisa mobiilse interneti lahendust ruuteriga kui ka mõne teise pakkuja internetiühendust (ka Telia, Starman jne). Teenuse kuutasu on 13,99 eurot.

Praegu ikkagi suht lahja valik kanaleid.
Kidzone + peaks idee järgi olema HD, aga kuidas on neil ETV-dega, Kanal 2-ga, Sony-dega?


viimati muutis seeru 26.07.2017 14:29:18, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 26.07.2017 14:27:22 vasta tsitaadiga

Kui paljud üldse vaatavad muid kanaleid kui Eesti omad. Mõni üksik vahib veel foxi ja okei, spordihuvilistele mõni spordikanal kuid kõik muu tuleb netflix ja muud lahendused....

Enamus kellel oma 70 kanalit on ei vaata sealt 95% sisu...

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2017 14:34:42 vasta tsitaadiga

Tellisin teenuse ära. Loodan, et üle WiFi töötab icon_rolleyes.gif Testiks kuu aega.
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 26.07.2017 14:39:30 vasta tsitaadiga

Kui seal valikus oleks vähemalt History, H2 HD, Discovery Science HD, VH1 (Youtubest ma vaatan/kuulan muusikat ainult siis, kui kuskil sõpragega grillin ja õlut joon, kodus küll Youtube telekast ei viitsi kasutada) ja ma vaatan ka aegajalt meil nähtavaid peamisi vene kanaleid aga ka näiteks "Relvad" ja teised doku kanalid.

tsitaat:
Valikus üle 25 telekanali - midagi igale ühele!

Huvitav mis kanalid üle 25 on. Kodulehel 25 kanali logo ongi
https://www.elisa.ee/bingetv


viimati muutis seeru 26.07.2017 14:48:09, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 26.07.2017 14:47:24 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Tellisin teenuse ära. Loodan, et üle WiFi töötab icon_rolleyes.gif Testiks kuu aega.



töötab üle wifi. aga kui oled kuskil kortermajas kus palju võrke ümber siis nagu ikka wifiga võib ootamatusi ette tulla.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LeBron
HV kasutaja
LeBron

liitunud: 17.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2017 16:21:05 vasta tsitaadiga

Vähemalt jääb neti osas valikuvabadus, mis on positiivne ja ka nö juhtmevabadus, ehk siis Telia MinuTV-d ei saa võtta üle õhu leviva netiga, kui aadressil on kaablivõimalus. Miks ma seda ise valida ei saaks? Ma ei taha endale koju jooksma veel ühte kaablit, mida peitma hakata. Seda enam, kui ma pole nii nõudlik kasutaja, väites et kaabel on stabiilsem.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2017 17:37:32 vasta tsitaadiga

Kuna nad ei pea arvestama "vana riistvara"-kasutajatega, siis loogilisem oleks, et kõik (või siis halvimal juhul need kanalid, mis starmaniski olemas) on HD-s ja pildikvaliteet sõltub neti ressursist.
Ilmselt naiivne ja liiga ilus mõte.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Martin_S
Team Estonia
Martin_S

liitunud: 06.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2017 21:00:51 vasta tsitaadiga

Kellelgi ajamasinaga probleeme?
Viimased 2 päeva ei teki saadetele siniseid rõngaid, et saaks järelvaadata.
Eile tekkis algul vaevaliselt saatekava, tund hiljem ka sinised märgid.
Täna jälle sama jama uue hooga. SSDD
Nett on olemas samal ajal, resa ei mõjuta.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2017 21:02:51 vasta tsitaadiga

Elisa kleinditeenindus toru otsas ega esinduses ei osanud öelda, millised kanalid nimistust HD-s kuvatakse, kas ka saate salvestus jääb originaal formaati või pressitakse kokku ja muudki. Esinduses neil bokse polnud - öeldi et umbes nädala pärast jõuavad icon_rolleyes.gif
tsitaat:
Soovi korral saad teenuse lõpetada igal ajal helistades klienditoe numbrile +372 677 9900 või tagastades digiboksi lähimasse Starmani esindusse.
Starmani tädi teadis vaid, et selline lisateenus on olemas, ja see oli ka kõik ..
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anisse
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2017 21:32:16 vasta tsitaadiga

Peale boxi softi uuendust samad mured - kava ei suudagi täielikult ära laadida, üleeelmise päeva kava on lootusetu ja ei saa ajamasinat enam usaldadagi kuna ei ole eelnevate päevade kava. Netiühendus samas kõik ok.

Martin_S kirjutas:
Kellelgi ajamasinaga probleeme?
Viimased 2 päeva ei teki saadetele siniseid rõngaid, et saaks järelvaadata.
Eile tekkis algul vaevaliselt saatekava, tund hiljem ka sinised märgid.
Täna jälle sama jama uue hooga. SSDD
Nett on olemas samal ajal, resa ei mõjuta.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2017 21:36:37 vasta tsitaadiga

Magasin kõne maha, saadeti SMS
tsitaat:
HD kanali puhul salvestatakse see salvestis originaalformaati, aga salvestuse vaatamine HD formaadis sòltub internetiühendusest (kui internetiühendus pole piisavalt hea, siis? HD kvaliteedis seda salvestus siiski vaadata ei saa).?Kui kanalil on olemas HD versioon, siis Binge TV edastab seda (HD kanalid on näiteks ETV, TV1000, KidsZone+).? Tervitades, Elisa
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2017 21:51:45 vasta tsitaadiga

alates tänasest saab zuumis moodulkaardi jälle tasuta rendile aastase kohustusega. ainult zuumtv s ja ainult moodulkaarti.

need funaid,(philips) shivaki, strong, star, manta jms saast tuleks ära keelata, nende tootjad ja müüjad seinaäärde panna.
osa funaisid töötas ainult vana paaritatavaga (ci) osa funaisid töötab ainult uue moodulkaardiga, osa töötab ainult neotioni non-pairinguga.. ja siis katseta.. ma pole uurinud, kas neile on mingil kujul võimalik tarkvarauuendust teha, ehk aitab kui telliseks ei lähe. menüüs on neil see koht olemas tegelikult..
olid ühed samsungid, millele tuli ci+ pairingu jaoks 1024 tarkvara pulgalt peale ajada aga moodulkaart seda uuendust ei vajanud..

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marli1
Kreisi kasutaja
marli1

liitunud: 16.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2017 22:12:29 vasta tsitaadiga

No siis võiks proovida küll kuigi tundub liiga hea et tõsi olla see HD teema... (TV1000 pole isegi Viasat Baltikul HD formaadis, ega omaeti Scandinavia TV1000 ei tule sinna?)
K2, K11 ja K12 peaks ka osaliselt HD formaadis jooksma ju
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 26.07.2017 22:20:01 vasta tsitaadiga

Mul ka sama jama thumbs_down.gif
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2017 22:22:04 vasta tsitaadiga

vahitakse midagh masinast iga õhtu. vahel on mingi pirra, et reseb.. omal pole aega ja kui on, saab asjad vaadatud. 3940 modem on kapriissem kui mu käes olnud 3825..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2017 01:23:11 vasta tsitaadiga

Ja edasi jääb ka tasuta? Euriseid lisakanaeid ka ei saa?
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2017 07:24:32 vasta tsitaadiga

Viimane soft on jura jah.. Vahest puudub saatekava aga see selleks. Umbes iga 1min. tagant käib mingi jõnks ja heli läheb korraks ära. Seda siis mitte järel vaates vaid otse saateid vaadates.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 27.07.2017 08:21:45 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Viimane soft on jura jah.. Vahest puudub saatekava aga see selleks. Umbes iga 1min. tagant käib mingi jõnks ja heli läheb korraks ära. Seda siis mitte järel vaates vaid otse saateid vaadates.


Just just. Lisaks ajamasina probleemid. icon_neutral.gif

_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Martin_S
Team Estonia
Martin_S

liitunud: 06.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2017 10:04:23 vasta tsitaadiga

Praegu saatsin kirja Starmanile selle probleemi kohta.
Ise pole siin vist midagi teha.

See hakkimine (pilt seisab ja heli raksub iga natukese aja tagant) on mul aastaid juba, kui ajamasinast vaadata saateid.
Ju siis peab nii olema, sisse kodeeritud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2017 11:31:02 vasta tsitaadiga

Selle teenuse puhul on eeliseks, et ei pea edastama eraldi SD ja HD (FHD jne...) kanaleid, vaid pildi reso muutub nii heaks, kui interneti kiirus ja tootja edastus võimaldab. Nagu sinutorus. Aga mind huvitab pigem see, kas resot on võimalik ka lukustada? Kasvõi SD (või vajadusel ka madalamale) peale. Miks? Vaat kui on internetiühendus, nagu elisaga sageli juhtub, suht kõikuva kiirusega siis on see reso pidev ümberlülitumine suhteliselt tüütu ja vaevalt, et see ilma katkestuseta toimub...
_________________
- censored -
Kommentaarid: 270 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 237
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 27.07.2017 11:42:35 vasta tsitaadiga

mul ei ole õrna aimugi kummagi teenuse poolt kasutatavatest tehnoloogiatest ja koodekitest, aga nt netflix suudab oma pildi kvaliteeti muuta sujuvalt 240st 1080ni (ja vajadusel tagasi), ilma mingite tajutavate katkestusteta. Point siis, et on küll võimalik, kui korralikult teha.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2017 11:59:47 vasta tsitaadiga

Kindlasti on võimalik, aga näiteks Starmani TV Everywhere seda igatahes ei oska. Üks teenus, mida reklaamitakse mobiilsele internetile, peaks seda olema, aga kahjuks...
_________________
- censored -
Kommentaarid: 270 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 237
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 27.07.2017 12:03:06 vasta tsitaadiga

Forte käis Elisal külas ja sealsest intervjuust jäi kõlama, et hetkel kasutatav Binge TV digibox on HD võimekusega ja FHD-d ei võimalda. Kunagi tulevikus hakatakse boxi upgradema. Kui läbi boxi pakutav Netflix on ka vaid HD-s, siis on kehva ju
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 27.07.2017 12:10:46 vasta tsitaadiga

hobihall kirjutas:
Forte käis Elisal külas ja sealsest intervjuust jäi kõlama, et hetkel kasutatav Binge TV digibox on HD võimekusega ja FHD-d ei võimalda.

Oot, et HD nagu 720 ja FHD nagu 1080? Netgem N7800 peaks oma tehniliste andmete järgi küll 1080p'd võimaldama, on siis asi Elisa striimides või milles? Või mõtlesid FHD asemel UHD'd, selle suudaks isegi üle elada, praeguse 4K sisu puuduse juures?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 27.07.2017 12:12:19 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
hobihall kirjutas:
Forte käis Elisal külas ja sealsest intervjuust jäi kõlama, et hetkel kasutatav Binge TV digibox on HD võimekusega ja FHD-d ei võimalda.

Oot, et HD nagu 720 ja FHD nagu 1080? Netgem N7800 peaks oma tehniliste andmete järgi küll 1080p'd võimaldama, on siis asi Elisa striimides või milles?

Nojah, või peaks sellest intekast teisiti välja lugema?
http://forte.delfi.ee/news/tarkvara/video-forte-kais-elisas-ja-paris-lahemalt-ohu-teel-leviva-nuti-tv-teenuse-binge-kohta?id=79002986
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 27.07.2017 12:34:50 vasta tsitaadiga

Krt, see popp ja noortepärane 21. sajand, kus keegi enam kirjutada ei oska ja kõik teave peidetakse mingitesse nõmedatese (amatöör-)videotesse... icon_evil.gif Aga see selleks, vaatasin ära, tähelepanukud:
- Binge pidi teenusetädi jutu järgi olema kvaliteedinõudlikule kliendile, nendele tänapäeval midagi alla FHD pakkuda oleks natuke narr
- boks pidi olema "HD-kvaliteediga" ning sõltuma esmajoones kanalitootjate poolt väljastatavast. Arvestades et enamus nendest väljastavad HD nime all 1080i-d, ei tahaks ma kuidagi uskuda et elisa meelega hakkaks asju ise 720 peale alla skaleerima, pigem oli reporterilt väga ebaõnnestunud küsimus (äkki mõtles ka tema ning ka vastaja ikka UHD-d)
- ma ei saa aru, mis kuradi pärast on vaja iga nurga peal rõhutada, et tegu on esmajoones "üle õhu" tarbitava teenusega? Arusaadav, et see on võimalus, mida paljud pruugiksid, aga mina ise tarbiks seda heameelega ka kaabli otsas, just kvaliteedi pärast, sest sisuliselt korralik kohalik ja interneti teenusepakkujast sõltumatu IPTVteenus meil hetkel puudub. Heameelega näeks, et asi areneks edasi milleski, mis sujuvalt oskab ära kasutada kõiki elisa/starmani poolt pakutavaid teenuseid (ühendad antenni taha, võtab live pildi dvb-t'st, ühendad starmani koaksi taha, võtab pildi sealt)
- kas ma peaks aru saama et TV Everywhere ja Binge TV (nutiseadmes) jäävad ka tulevikus paralleelselt toimima? Ei näe nagu pointi..
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 27.07.2017 13:13:50 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
Krt, see popp ja noortepärane 21. sajand, kus keegi enam kirjutada ei oska ja kõik teave peidetakse mingitesse nõmedatese (amatöör-)videotesse... icon_evil.gif
- ma ei saa aru, mis kuradi pärast on vaja iga nurga peal rõhutada, et tegu on esmajoones "üle õhu" tarbitava teenusega? Arusaadav, et see on võimalus, mida paljud pruugiksid, aga mina ise tarbiks seda heameelega ka kaabli otsas, just kvaliteedi pärast, sest sisuliselt korralik kohalik ja interneti teenusepakkujast sõltumatu IPTVteenus meil hetkel puudub. Heameelega näeks, et asi areneks edasi milleski, mis sujuvalt oskab ära kasutada kõiki elisa/starmani poolt pakutavaid teenuseid (ühendad antenni taha, võtab live pildi dvb-t'st, ühendad starmani koaksi taha, võtab pildi sealt)
- kas ma peaks aru saama et TV Everywhere ja Binge TV (nutiseadmes) jäävad ka tulevikus paralleelselt toimima? Ei näe nagu pointi..

thumbs_up.gif beer_yum.gif(Tšehhi)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2017 13:55:18 vasta tsitaadiga

Seade jääb tasuta, paketi ja lisad võtad, mis tahad. Tellitud teenuse eest makdad, vastavalt hinnakirjale.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.07.2017 14:12:56 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
rde.ee s oli 29€

Seal valikus 2 erinevat sama hinnaga. Kumma võtsid ja on see CI+ või vana CI?
DVBT2 tahtis plussi jah? Või milleks see pluss hea oli?

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2017 15:40:09 vasta tsitaadiga

Küsimusele, et kas siis enamus kanaleid HD-s, tuli sama vastus
tsitaat:
Kui kanalil on olemas ka HD versioon, siis Binge TV edastab seda.

HD kanali puhul salvestatakse see salvestis originaalformaati, aga salvestuse vaatamine HD formaadis sõltub internetiühendusest (kui internetiühendus pole piisavalt hea, siis HD kvaliteedis seda salvestust siiski vaadata ei saa).

Binge komplektis on infrapuna pult, mis vajab seadmega otsenähtavust. Testimisel on aga juba ka pult, mis seadmega otsenähtavust ei vaja.

Teenusel prooviaega ei ole, kuid teenusega ei kaasne tähtajalist lepingut, selle võib lõpetada igal ajal, tagastades seadme.

Tegemist on hetkel eelmüügiga. Tarnimine algab paari nädala jooksul
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2017 18:22:06 vasta tsitaadiga

mina ise võtsin kunagi siit omale icon_wink.gif aga paarile on saanud soovitada ja nad pole kurtnud.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2017 19:14:17 vasta tsitaadiga

mingi teist hdmiga asja pole telekale külge panna?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2017 19:15:32 vasta tsitaadiga

Minumeelest teeb see starmani elisa koostöö tuleviku veel kirjumaks.

On starmani kaabeltv koos starboksiga millele saab juurde tvEverywhere nutiseadme pilti
On starmani ehk ZuumTV ehk üle õhu vms. millele saab juurde ka erinevaid bokse ja ka salvestavat boksi ning lisaks TVEverywhere
On Elisa ehk Starmani ühine lahendus BingeTV mis võtab signaali nii antennist (ilmselt siis edasi vaid vabalevi signaali ehk ETV ja ETV2 ja TTV sest nad ei arvestanud 2 ja 3 kadumisega ning ülejäänud neti kaudu.

Mina oleks Elisa ühisettevõtte tegemisel arvestanud tulevikuga ning võtnud mingi WETEK boksi laadset millel on kergelt vahetatav DVB-T ja DVB-C moodul ning võimalik ehitada IPTV sisu koos muu kraamiga.
Hiljem kui Elisa fiiber levima hakkab, ainult seda boksi kasutanud ning vajadusel õige mooduli lisanud ning unustanud vana raua ja tehnoloogia üldse ära sest DVB-C on tulevikus ka nende vaates ajalugu.
Võibolla tehakse veel mingi lisalahendus siis sellele juurde, näis.

Videouudise lõpp oli siis hea, kiire 10 sekundit, mis kehvasti on, no võibolla vaja veidi kasutusmugavusega jms. tegeleda klõps.

PS. ootan ikka kõnet, tellimuses oli justkui kirjas, et järgmise tööpäeva jooksul helistame...see oli siis eile.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 27.07.2017 20:14:53 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Minumeelest teeb see starmani elisa koostöö tuleviku veel kirjumaks.

On starmani kaabeltv koos starboksiga millele saab juurde tvEverywhere nutiseadme pilti
On starmani ehk ZuumTV ehk üle õhu vms. millele saab juurde ka erinevaid bokse ja ka salvestavat boksi ning lisaks TVEverywhere
On Elisa ehk Starmani ühine lahendus BingeTV mis võtab signaali nii antennist (ilmselt siis edasi vaid vabalevi signaali ehk ETV ja ETV2 ja TTV sest nad ei arvestanud 2 ja 3 kadumisega ning ülejäänud neti kaudu.

Mina oleks Elisa ühisettevõtte tegemisel arvestanud tulevikuga ning võtnud mingi WETEK boksi laadset millel on kergelt vahetatav DVB-T ja DVB-C moodul ning võimalik ehitada IPTV sisu koos muu kraamiga.
Hiljem kui Elisa fiiber levima hakkab, ainult seda boksi kasutanud ning vajadusel õige mooduli lisanud ning unustanud vana raua ja tehnoloogia üldse ära sest DVB-C on tulevikus ka nende vaates ajalugu.
Võibolla tehakse veel mingi lisalahendus siis sellele juurde, näis.

Videouudise lõpp oli siis hea, kiire 10 sekundit, mis kehvasti on, no võibolla vaja veidi kasutusmugavusega jms. tegeleda klõps.

PS. ootan ikka kõnet, tellimuses oli justkui kirjas, et järgmise tööpäeva jooksul helistame...see oli siis eile.


Palun kontrolli oma fakte enne kui üldse kirjutad. Ma üldse ei hakka kommenteerima millist osa ma mõtlen, aga küll ise ka taipad.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2017 20:37:39 vasta tsitaadiga

RustyZ, ära siis kokuta siin niisama, ütle mida mõtled.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 27.07.2017 21:15:39 vasta tsitaadiga

Martin_S kirjutas:
Praegu saatsin kirja Starmanile selle probleemi kohta.
Ise pole siin vist midagi teha.

See hakkimine (pilt seisab ja heli raksub iga natukese aja tagant) on mul aastaid juba, kui ajamasinast vaadata saateid.
Ju siis peab nii olema, sisse kodeeritud thumbs_up.gif


Peab ikka muljetavaldav kannatus olema...
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 315, 316, 317 ... 463, 464, 465  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.