|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
24.07.2017 19:48:02
|
|
|
Mõned muudatuaed on aga mitte sellega seoses ja osa juba tehtud. Mis mast?
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
24.07.2017 22:21:04
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| Mõned muudatuaed on aga mitte sellega seoses ja osa juba tehtud. Mis mast? |
Aga praegused kanal2 ja tv3 asukoht jääb siis samaks, et ainult läheb koodi alla?
Mast on vist Tallinnas. Asukoht Kivitammi... Ellamaal on ka vist mingi mast aga sealt edastatakse minu arust ainult tasuta kanaleid.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
24.07.2017 22:54:22
|
|
|
ei tea, et muxe muudetakse..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
25.07.2017 12:04:31
|
|
|
Vanamees lasi metsade vahele maakodusse Starmani sissse panna. Pilt hakib: Tehnik väitis, et telekas ei jõua signaali ära protsessida.
On see võimalik?
Vean kasvõi oma teleka maale, et asi ära katsetada.
Endal jääb mulje, et tegemist on ikka halva signaaliga ja vb Starmani müügijutt. Esmaspäevani on aega katsetada ja tagasi viia-
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
25.07.2017 12:08:14
|
|
|
moodul telekas?
Seda "ei jõua protsessida" eriti ei usu. Pigem on signaal sitt või telekas on tundlik. Võib ka digiboksi proovida
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
25.07.2017 19:23:47
|
|
|
on mingid eriti naljakad telekad, mis telliseks jooksevad kodeerimisega kui seostamise käsk signaali sisse tuleb... provision, funai jms noname hulgast on neid leida. enamasti paaritumatu CI ga töötab aga CI+ hakkab igast asendist näkku panema.. selliselt hakib kindla intervalliga..
kus see " metsade vahele maakodusse " on?
eile oli saatse saapa taga töö, et pilti pole.. oli logo, antennikaablis vesi kuni tuppa välja ning mingil hetkel soetatud võim, mida tahanteada siin promos ja kaabli otsad roostest tumekollased. uus kaabel, esselte 92 ja ad20 ning pilt nagu mühiseb. 3m toru otsa, seinale teleskoobi ja räästakinnitusega.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marli1
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.01.2004
|
25.07.2017 22:34:28
|
|
|
| Mõni HD kanal ka tuleb? Või lastakse endiselt XX sajandi vääristusega pilti...
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
25.07.2017 22:44:31
|
|
|
ERR oleks küll võinud natuke sisukamat taset näidata selle nupukese tootmisel.
Väga pealiskaudne on
| tsitaat: |
| Binge TV on Elisa uus televisiooniteenus, mis töötab üle õhu asukohast sõltumata. TV teenuse osa on nii salvestamine kui ka kordus. Televisioonirakendus toimib Eesti territooriumil koos Binge digiboksiga. |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
26.07.2017 07:05:30
|
|
|
| marli1 kirjutas: |
| Mõni HD kanal ka tuleb? Või lastakse endiselt XX sajandi vääristusega pilti... |
sellest võib järeldada et midagi justkui pakutakse:
| tsitaat: |
| BingeTV kasutamiseks vajalikud internetikiiruse piirmäärad on: mitte HD kanalid – allalaadimise kiirus minimaalselt 2,5mbit/s; HD kanalid – allalaadimise kiirus minimaalselt 5 mbit/s |
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marli1
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.01.2004
|
26.07.2017 11:58:10
|
|
|
Täiesti uuel tasemel teleteenus?
4K HDR?
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
26.07.2017 13:17:53
|
|
|
| laurx kirjutas: |
on mingid eriti naljakad telekad, mis telliseks jooksevad kodeerimisega kui seostamise käsk signaali sisse tuleb... provision, funai jms noname hulgast on neid leida. enamasti paaritumatu CI ga töötab aga CI+ hakkab igast asendist näkku panema.. selliselt hakib kindla intervalliga..
kus see " metsade vahele maakodusse " on?
eile oli saatse saapa taga töö, et pilti pole.. oli logo, antennikaablis vesi kuni tuppa välja ning mingil hetkel soetatud võim, mida tahanteada siin promos ja kaabli otsad roostest tumekollased. uus kaabel, esselte 92 ja ad20 ning pilt nagu mühiseb. 3m toru otsa, seinale teleskoobi ja räästakinnitusega. |
tänud info eest, mingi junn Funai seal ongi. Pandi isegi uus antenn. eks ma testin ära selle. Enne ei hakka kellegi poole näpuga näitama.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
26.07.2017 14:25:07
|
|
|
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=711930
| tsitaat: |
Binge pakub kliendile vaatamiseks 25 kanalit, millest 7 on Eesti kanalid ja sisaldavad ka vabalevist lahkuvaid Kanal2 ja TV3. Lisaks on valikus veel Fox ja Fox Life, dokumentaalkanalid Viasat Explore, Nature ja History, filmikanalid TV1000 ja Filmzone ning lastele eestikeelsed Kidzone ning Kidzone+.
Kertu Kriisk rõhutas, et Binge pakub vaatajale ainult kvaliteetkanaleid. „Meie eesmärgiks pole näidata kliendile suurt kanalivalikut, millest ta tegelikult ei hooli. Oleme välja valinud ja näitame uues teleteenuses ainult neid kanaleid, mille olulisust on tõestanud kliendiuuringud ja vaatajanumbrid,“ ütles Kertu Kriisk. Kriisk ei välistanud tulevikus teemakanalivalikute lisandumist teenusele.
Binge on koduseks kasutamiseks mõeldud nutiTV lahendus televiisorisse, millega kaasneb ka kaks vaatajakohta nutiseadmetes. Binge toimib internetiühenduse pakkujast sõltumatult, mis tähendab, et teleteenuse vaatamiseks võib kasutada nii Elisa mobiilse interneti lahendust ruuteriga kui ka mõne teise pakkuja internetiühendust (ka Telia, Starman jne). Teenuse kuutasu on 13,99 eurot.
|
Praegu ikkagi suht lahja valik kanaleid.
Kidzone + peaks idee järgi olema HD, aga kuidas on neil ETV-dega, Kanal 2-ga, Sony-dega?
viimati muutis seeru 26.07.2017 14:29:18, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
26.07.2017 14:27:22
|
|
|
Kui paljud üldse vaatavad muid kanaleid kui Eesti omad. Mõni üksik vahib veel foxi ja okei, spordihuvilistele mõni spordikanal kuid kõik muu tuleb netflix ja muud lahendused....
Enamus kellel oma 70 kanalit on ei vaata sealt 95% sisu...
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
26.07.2017 14:39:30
|
|
|
Kui seal valikus oleks vähemalt History, H2 HD, Discovery Science HD, VH1 (Youtubest ma vaatan/kuulan muusikat ainult siis, kui kuskil sõpragega grillin ja õlut joon, kodus küll Youtube telekast ei viitsi kasutada) ja ma vaatan ka aegajalt meil nähtavaid peamisi vene kanaleid aga ka näiteks "Relvad" ja teised doku kanalid.
| tsitaat: |
| Valikus üle 25 telekanali - midagi igale ühele! |
Huvitav mis kanalid üle 25 on. Kodulehel 25 kanali logo ongi
https://www.elisa.ee/bingetv
viimati muutis seeru 26.07.2017 14:48:09, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
26.07.2017 14:47:24
|
|
|
| Taavi_R kirjutas: |
Tellisin teenuse ära. Loodan, et üle WiFi töötab Testiks kuu aega. |
töötab üle wifi. aga kui oled kuskil kortermajas kus palju võrke ümber siis nagu ikka wifiga võib ootamatusi ette tulla.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LeBron
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2007
|
26.07.2017 16:21:05
|
|
|
| Vähemalt jääb neti osas valikuvabadus, mis on positiivne ja ka nö juhtmevabadus, ehk siis Telia MinuTV-d ei saa võtta üle õhu leviva netiga, kui aadressil on kaablivõimalus. Miks ma seda ise valida ei saaks? Ma ei taha endale koju jooksma veel ühte kaablit, mida peitma hakata. Seda enam, kui ma pole nii nõudlik kasutaja, väites et kaabel on stabiilsem.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tofay
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2009
|
26.07.2017 17:37:32
|
|
|
Kuna nad ei pea arvestama "vana riistvara"-kasutajatega, siis loogilisem oleks, et kõik (või siis halvimal juhul need kanalid, mis starmaniski olemas) on HD-s ja pildikvaliteet sõltub neti ressursist.
Ilmselt naiivne ja liiga ilus mõte.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Martin_S
Team Estonia

liitunud: 06.03.2006
|
26.07.2017 21:00:51
|
|
|
Kellelgi ajamasinaga probleeme?
Viimased 2 päeva ei teki saadetele siniseid rõngaid, et saaks järelvaadata.
Eile tekkis algul vaevaliselt saatekava, tund hiljem ka sinised märgid.
Täna jälle sama jama uue hooga. SSDD
Nett on olemas samal ajal, resa ei mõjuta.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
26.07.2017 21:02:51
|
|
|
Elisa kleinditeenindus toru otsas ega esinduses ei osanud öelda, millised kanalid nimistust HD-s kuvatakse, kas ka saate salvestus jääb originaal formaati või pressitakse kokku ja muudki. Esinduses neil bokse polnud - öeldi et umbes nädala pärast jõuavad
| tsitaat: |
| Soovi korral saad teenuse lõpetada igal ajal helistades klienditoe numbrile +372 677 9900 või tagastades digiboksi lähimasse Starmani esindusse. |
Starmani tädi teadis vaid, et selline lisateenus on olemas, ja see oli ka kõik ..
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anisse
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2003
|
26.07.2017 21:32:16
|
|
|
Peale boxi softi uuendust samad mured - kava ei suudagi täielikult ära laadida, üleeelmise päeva kava on lootusetu ja ei saa ajamasinat enam usaldadagi kuna ei ole eelnevate päevade kava. Netiühendus samas kõik ok.
| Martin_S kirjutas: |
Kellelgi ajamasinaga probleeme?
Viimased 2 päeva ei teki saadetele siniseid rõngaid, et saaks järelvaadata.
Eile tekkis algul vaevaliselt saatekava, tund hiljem ka sinised märgid.
Täna jälle sama jama uue hooga. SSDD
Nett on olemas samal ajal, resa ei mõjuta. |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
26.07.2017 21:36:37
|
|
|
Magasin kõne maha, saadeti SMS
| tsitaat: |
| HD kanali puhul salvestatakse see salvestis originaalformaati, aga salvestuse vaatamine HD formaadis sòltub internetiühendusest (kui internetiühendus pole piisavalt hea, siis? HD kvaliteedis seda salvestus siiski vaadata ei saa).?Kui kanalil on olemas HD versioon, siis Binge TV edastab seda (HD kanalid on näiteks ETV, TV1000, KidsZone+).? Tervitades, Elisa |
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
26.07.2017 21:51:45
|
|
|
alates tänasest saab zuumis moodulkaardi jälle tasuta rendile aastase kohustusega. ainult zuumtv s ja ainult moodulkaarti.
need funaid,(philips) shivaki, strong, star, manta jms saast tuleks ära keelata, nende tootjad ja müüjad seinaäärde panna.
osa funaisid töötas ainult vana paaritatavaga (ci) osa funaisid töötab ainult uue moodulkaardiga, osa töötab ainult neotioni non-pairinguga.. ja siis katseta.. ma pole uurinud, kas neile on mingil kujul võimalik tarkvarauuendust teha, ehk aitab kui telliseks ei lähe. menüüs on neil see koht olemas tegelikult..
olid ühed samsungid, millele tuli ci+ pairingu jaoks 1024 tarkvara pulgalt peale ajada aga moodulkaart seda uuendust ei vajanud..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marli1
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.01.2004
|
26.07.2017 22:12:29
|
|
|
No siis võiks proovida küll kuigi tundub liiga hea et tõsi olla see HD teema... (TV1000 pole isegi Viasat Baltikul HD formaadis, ega omaeti Scandinavia TV1000 ei tule sinna?)
K2, K11 ja K12 peaks ka osaliselt HD formaadis jooksma ju
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
26.07.2017 22:20:01
|
|
|
Mul ka sama jama
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
26.07.2017 22:22:04
|
|
|
vahitakse midagh masinast iga õhtu. vahel on mingi pirra, et reseb.. omal pole aega ja kui on, saab asjad vaadatud. 3940 modem on kapriissem kui mu käes olnud 3825..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
27.07.2017 01:23:11
|
|
|
Ja edasi jääb ka tasuta? Euriseid lisakanaeid ka ei saa?
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
27.07.2017 07:24:32
|
|
|
| Viimane soft on jura jah.. Vahest puudub saatekava aga see selleks. Umbes iga 1min. tagant käib mingi jõnks ja heli läheb korraks ära. Seda siis mitte järel vaates vaid otse saateid vaadates.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
27.07.2017 08:21:45
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
| Viimane soft on jura jah.. Vahest puudub saatekava aga see selleks. Umbes iga 1min. tagant käib mingi jõnks ja heli läheb korraks ära. Seda siis mitte järel vaates vaid otse saateid vaadates. |
Just just. Lisaks ajamasina probleemid.
_________________ Tunguusia tundraahv |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Martin_S
Team Estonia

liitunud: 06.03.2006
|
27.07.2017 10:04:23
|
|
|
Praegu saatsin kirja Starmanile selle probleemi kohta.
Ise pole siin vist midagi teha.
See hakkimine (pilt seisab ja heli raksub iga natukese aja tagant) on mul aastaid juba, kui ajamasinast vaadata saateid.
Ju siis peab nii olema, sisse kodeeritud
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mega
HV Guru

liitunud: 12.02.2004
|
27.07.2017 11:31:02
|
|
|
Selle teenuse puhul on eeliseks, et ei pea edastama eraldi SD ja HD (FHD jne...) kanaleid, vaid pildi reso muutub nii heaks, kui interneti kiirus ja tootja edastus võimaldab. Nagu sinutorus. Aga mind huvitab pigem see, kas resot on võimalik ka lukustada? Kasvõi SD (või vajadusel ka madalamale) peale. Miks? Vaat kui on internetiühendus, nagu elisaga sageli juhtub, suht kõikuva kiirusega siis on see reso pidev ümberlülitumine suhteliselt tüütu ja vaevalt, et see ilma katkestuseta toimub...
_________________ - censored - |
|
| Kommentaarid: 270 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
237 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
27.07.2017 11:42:35
|
|
|
| mul ei ole õrna aimugi kummagi teenuse poolt kasutatavatest tehnoloogiatest ja koodekitest, aga nt netflix suudab oma pildi kvaliteeti muuta sujuvalt 240st 1080ni (ja vajadusel tagasi), ilma mingite tajutavate katkestusteta. Point siis, et on küll võimalik, kui korralikult teha.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mega
HV Guru

liitunud: 12.02.2004
|
27.07.2017 11:59:47
|
|
|
Kindlasti on võimalik, aga näiteks Starmani TV Everywhere seda igatahes ei oska. Üks teenus, mida reklaamitakse mobiilsele internetile, peaks seda olema, aga kahjuks...
_________________ - censored - |
|
| Kommentaarid: 270 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
237 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hobihall
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.10.2004
|
27.07.2017 12:03:06
|
|
|
| Forte käis Elisal külas ja sealsest intervjuust jäi kõlama, et hetkel kasutatav Binge TV digibox on HD võimekusega ja FHD-d ei võimalda. Kunagi tulevikus hakatakse boxi upgradema. Kui läbi boxi pakutav Netflix on ka vaid HD-s, siis on kehva ju
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
27.07.2017 12:10:46
|
|
|
| hobihall kirjutas: |
| Forte käis Elisal külas ja sealsest intervjuust jäi kõlama, et hetkel kasutatav Binge TV digibox on HD võimekusega ja FHD-d ei võimalda. |
Oot, et HD nagu 720 ja FHD nagu 1080? Netgem N7800 peaks oma tehniliste andmete järgi küll 1080p'd võimaldama, on siis asi Elisa striimides või milles? Või mõtlesid FHD asemel UHD'd, selle suudaks isegi üle elada, praeguse 4K sisu puuduse juures?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hobihall
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
27.07.2017 12:34:50
|
|
|
Krt, see popp ja noortepärane 21. sajand, kus keegi enam kirjutada ei oska ja kõik teave peidetakse mingitesse nõmedatese (amatöör-)videotesse... Aga see selleks, vaatasin ära, tähelepanukud:
- Binge pidi teenusetädi jutu järgi olema kvaliteedinõudlikule kliendile, nendele tänapäeval midagi alla FHD pakkuda oleks natuke narr
- boks pidi olema "HD-kvaliteediga" ning sõltuma esmajoones kanalitootjate poolt väljastatavast. Arvestades et enamus nendest väljastavad HD nime all 1080i-d, ei tahaks ma kuidagi uskuda et elisa meelega hakkaks asju ise 720 peale alla skaleerima, pigem oli reporterilt väga ebaõnnestunud küsimus (äkki mõtles ka tema ning ka vastaja ikka UHD-d)
- ma ei saa aru, mis kuradi pärast on vaja iga nurga peal rõhutada, et tegu on esmajoones "üle õhu" tarbitava teenusega? Arusaadav, et see on võimalus, mida paljud pruugiksid, aga mina ise tarbiks seda heameelega ka kaabli otsas, just kvaliteedi pärast, sest sisuliselt korralik kohalik ja interneti teenusepakkujast sõltumatu IPTVteenus meil hetkel puudub. Heameelega näeks, et asi areneks edasi milleski, mis sujuvalt oskab ära kasutada kõiki elisa/starmani poolt pakutavaid teenuseid (ühendad antenni taha, võtab live pildi dvb-t'st, ühendad starmani koaksi taha, võtab pildi sealt)
- kas ma peaks aru saama et TV Everywhere ja Binge TV (nutiseadmes) jäävad ka tulevikus paralleelselt toimima? Ei näe nagu pointi..
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
27.07.2017 13:13:50
|
|
|
| pppd kirjutas: |
Krt, see popp ja noortepärane 21. sajand, kus keegi enam kirjutada ei oska ja kõik teave peidetakse mingitesse nõmedatese (amatöör-)videotesse...
- ma ei saa aru, mis kuradi pärast on vaja iga nurga peal rõhutada, et tegu on esmajoones "üle õhu" tarbitava teenusega? Arusaadav, et see on võimalus, mida paljud pruugiksid, aga mina ise tarbiks seda heameelega ka kaabli otsas, just kvaliteedi pärast, sest sisuliselt korralik kohalik ja interneti teenusepakkujast sõltumatu IPTVteenus meil hetkel puudub. Heameelega näeks, et asi areneks edasi milleski, mis sujuvalt oskab ära kasutada kõiki elisa/starmani poolt pakutavaid teenuseid (ühendad antenni taha, võtab live pildi dvb-t'st, ühendad starmani koaksi taha, võtab pildi sealt)
- kas ma peaks aru saama et TV Everywhere ja Binge TV (nutiseadmes) jäävad ka tulevikus paralleelselt toimima? Ei näe nagu pointi.. |
(Tšehhi)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
27.07.2017 13:55:18
|
|
|
Seade jääb tasuta, paketi ja lisad võtad, mis tahad. Tellitud teenuse eest makdad, vastavalt hinnakirjale.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
27.07.2017 14:12:56
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| rde.ee s oli 29€ |
Seal valikus 2 erinevat sama hinnaga. Kumma võtsid ja on see CI+ või vana CI?
DVBT2 tahtis plussi jah? Või milleks see pluss hea oli?
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
27.07.2017 15:40:09
|
|
|
Küsimusele, et kas siis enamus kanaleid HD-s, tuli sama vastus
| tsitaat: |
Kui kanalil on olemas ka HD versioon, siis Binge TV edastab seda.
HD kanali puhul salvestatakse see salvestis originaalformaati, aga salvestuse vaatamine HD formaadis sõltub internetiühendusest (kui internetiühendus pole piisavalt hea, siis HD kvaliteedis seda salvestust siiski vaadata ei saa).
Binge komplektis on infrapuna pult, mis vajab seadmega otsenähtavust. Testimisel on aga juba ka pult, mis seadmega otsenähtavust ei vaja.
Teenusel prooviaega ei ole, kuid teenusega ei kaasne tähtajalist lepingut, selle võib lõpetada igal ajal, tagastades seadme.
Tegemist on hetkel eelmüügiga. Tarnimine algab paari nädala jooksul |
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
27.07.2017 18:22:06
|
|
|
mina ise võtsin kunagi siit omale aga paarile on saanud soovitada ja nad pole kurtnud.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
27.07.2017 19:14:17
|
|
|
mingi teist hdmiga asja pole telekale külge panna?
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
27.07.2017 19:15:32
|
|
|
Minumeelest teeb see starmani elisa koostöö tuleviku veel kirjumaks.
On starmani kaabeltv koos starboksiga millele saab juurde tvEverywhere nutiseadme pilti
On starmani ehk ZuumTV ehk üle õhu vms. millele saab juurde ka erinevaid bokse ja ka salvestavat boksi ning lisaks TVEverywhere
On Elisa ehk Starmani ühine lahendus BingeTV mis võtab signaali nii antennist (ilmselt siis edasi vaid vabalevi signaali ehk ETV ja ETV2 ja TTV sest nad ei arvestanud 2 ja 3 kadumisega ning ülejäänud neti kaudu.
Mina oleks Elisa ühisettevõtte tegemisel arvestanud tulevikuga ning võtnud mingi WETEK boksi laadset millel on kergelt vahetatav DVB-T ja DVB-C moodul ning võimalik ehitada IPTV sisu koos muu kraamiga.
Hiljem kui Elisa fiiber levima hakkab, ainult seda boksi kasutanud ning vajadusel õige mooduli lisanud ning unustanud vana raua ja tehnoloogia üldse ära sest DVB-C on tulevikus ka nende vaates ajalugu.
Võibolla tehakse veel mingi lisalahendus siis sellele juurde, näis.
Videouudise lõpp oli siis hea, kiire 10 sekundit, mis kehvasti on, no võibolla vaja veidi kasutusmugavusega jms. tegeleda klõps.
PS. ootan ikka kõnet, tellimuses oli justkui kirjas, et järgmise tööpäeva jooksul helistame...see oli siis eile.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
27.07.2017 20:14:53
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
Minumeelest teeb see starmani elisa koostöö tuleviku veel kirjumaks.
On starmani kaabeltv koos starboksiga millele saab juurde tvEverywhere nutiseadme pilti
On starmani ehk ZuumTV ehk üle õhu vms. millele saab juurde ka erinevaid bokse ja ka salvestavat boksi ning lisaks TVEverywhere
On Elisa ehk Starmani ühine lahendus BingeTV mis võtab signaali nii antennist (ilmselt siis edasi vaid vabalevi signaali ehk ETV ja ETV2 ja TTV sest nad ei arvestanud 2 ja 3 kadumisega ning ülejäänud neti kaudu.
Mina oleks Elisa ühisettevõtte tegemisel arvestanud tulevikuga ning võtnud mingi WETEK boksi laadset millel on kergelt vahetatav DVB-T ja DVB-C moodul ning võimalik ehitada IPTV sisu koos muu kraamiga.
Hiljem kui Elisa fiiber levima hakkab, ainult seda boksi kasutanud ning vajadusel õige mooduli lisanud ning unustanud vana raua ja tehnoloogia üldse ära sest DVB-C on tulevikus ka nende vaates ajalugu.
Võibolla tehakse veel mingi lisalahendus siis sellele juurde, näis.
Videouudise lõpp oli siis hea, kiire 10 sekundit, mis kehvasti on, no võibolla vaja veidi kasutusmugavusega jms. tegeleda klõps.
PS. ootan ikka kõnet, tellimuses oli justkui kirjas, et järgmise tööpäeva jooksul helistame...see oli siis eile. |
Palun kontrolli oma fakte enne kui üldse kirjutad. Ma üldse ei hakka kommenteerima millist osa ma mõtlen, aga küll ise ka taipad.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
27.07.2017 20:37:39
|
|
|
| RustyZ, ära siis kokuta siin niisama, ütle mida mõtled.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
batman
HV veteran
liitunud: 14.12.2004
|
27.07.2017 21:15:39
|
|
|
| Martin_S kirjutas: |
Praegu saatsin kirja Starmanile selle probleemi kohta.
Ise pole siin vist midagi teha.
See hakkimine (pilt seisab ja heli raksub iga natukese aja tagant) on mul aastaid juba, kui ajamasinast vaadata saateid.
Ju siis peab nii olema, sisse kodeeritud  |
Peab ikka muljetavaldav kannatus olema...
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|