|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
22.07.2017 13:28:40
|
|
|
Kes CF teed plaanib minna, siis tasuks ikkagi x370 võtta B350 asemel:
Spoiler 
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
22.07.2017 13:46:51
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Kui ma panen oc- 3.8 siis jääbki ta sinna 3.8 peale tiksuma, olgu või power saver power plan valitud. Googeldades nagu teistel ka sama teema...
xpander, Kas sa jooksutad muidu linuxit? Väidetavalt seal pidavat jah kellad maha tõmbama |
linux jah. Väga imelik et windooza all siis ei toimi.
_________________ Linux Gaming Videos: Xpander69 |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A-Circus.
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2002
|
22.07.2017 20:06:15
|
|
|
| Võin kinnitada, et ülekiirendatuna minu isend samuti idles kella maha ei tõmba... kuid kasti voolutarve idles on pmst täpselt sama, mis stockis. Seega kas oluline on kellade mahatõmbamise fakt või reaalne temperatuur/voolutarve?
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Voro
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.05.2003
|
22.07.2017 21:09:18
|
|
|
Kas kellelgi on õnnestnud tööle saada selline kombo WIN7 64bit + Ryzen (1600) + NVME + GA-AB350M-Gaming 3?
Peamine mure installi käigus on hiire/klaviatuuri USB pordi mitte tunnistamine aga abiks pidi olema PS2. Tuttav teeb seda aga tänase päeva jooksul ei õnnestunud tööle saada, homme uuesti.
Kas kellelgi on kogemust sellega ja kas õnnestus kõik tööle saada?
WIN10 pole kordagi meeldinud/istunud nii palju kui oled seda proovinud, seega esialgu prooviks WIN7 peale saada.
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
160 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
22.07.2017 21:10:25
|
|
|
| Mis sulle seal win10 juures ei istu ?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
22.07.2017 21:14:02
|
|
|
Voro, no algul ma toppisin vana win7 installi peale. Sai tööle küll. Muidugi ma PS2-ga ei proovinud.
Tõstsin SSD lihtalt läpparisse, bootisin sealt wini üles, tirisin vajalikud chipset draiverid alla, notepadiga kiire startupi script, et win sisselogimisel automaatselt installi käima tõmbaks ja SSD tagasi lauakasse, käima ja korras.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
22.07.2017 21:20:58
|
|
|
biosest usb sisse lülitatud ?
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
22.07.2017 21:26:08
|
|
|
No biosis usb toimib jah aga mis sellega peale hakkad. Nii kui windowsi installi ette viskab, ei liigu sa seal kuhugi.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S.W.A.T.
HV kasutaja
liitunud: 22.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Voro
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.05.2003
|
22.07.2017 22:57:16
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Mis sulle seal win10 juures ei istu ? |
Viimane kord sai Win10 proovitud ilma "win10 classic shell"-ta. Klassikaline "start menu" on alati rohkem meeldinud. Lisaks WIN10 puhul vist osad tähtsamad nimetused olid täiesti välja vahetutud. WIN7 "my computer" oli asendatud win10 "this pc", et ikka vajab jube harjumist ja aega win10 keskkonnaga. Lisaks WIN10 oli microsofti poolt rohkem nuhkvara sisse pandud (ei tea kas saab need kõik välja lülitada).
Aga kui midagi ei jää üle ehk Microsoft nii väga tahab et uue raudvaraga peab ka uue windowsi peale laskma eks siis tuleb selle käigu ette võtta.
| salatoimik kirjutas: |
| Tõstsin SSD lihtalt läpparisse, bootisin sealt wini üles, tirisin vajalikud chipset draiverid alla, notepadiga kiire startupi script, et win sisselogimisel automaatselt installi käima tõmbaks ja SSD tagasi lauakasse, käima ja korras. |
Väärt mõte, selle proovib homme ära.
Seda juba nägin ja olin eelnevalt info edasi saatnud. Homme saab täpsemalt teada mille taha install jäi.
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
160 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
22.07.2017 23:03:51
|
|
|
Ise kasutan ka classic shelliga muu jamaga harjub ära.
Privacy alt saab enamus jama välja lülitada.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
23.07.2017 01:12:28
|
|
|
Nuhkvara sai ajutiselt win10-s välja lülitada. Aga ei tea mis tingimused on ajutisel. ALA restart?
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jKazej
HV kasutaja
liitunud: 23.11.2013
|
23.07.2017 02:52:14
|
|
|
| Evil kirjutas: |
Proovisin Asrock X370 Pro Gamingul viimast agesa 1006a-d.Mälud kaotasid klokkuvuse ja üldse peksis segast. Kolisin vana biosi peale tagasi.
Kui kellelgi on sama mutt ja on viimast biosi proovinud, siis võiks siia kirjutada kuidas tal läks sellega. |
Pole Pro Gaming, aga Taichi-ga vastupidi kogemus. Vana BIOS ei kellanud sittagi, uuega sai 4X8 kit 2933 peal tööle ja veits muidu ka testitud. Kahe pulgaga andis rahulikult 3200 ka kätte.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
white
HV kasutaja
liitunud: 06.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Levelxer
HV veteran

liitunud: 27.11.2011
|
23.07.2017 15:39:20
|
|
|
| ot: |
200€ eest saab juba poest Cruciali 32GB 2400Mhz DDR4
(jooksevad Inteli platvormil 3000Mhz .. küll kehvade timingutega ent siiski) |
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
23.07.2017 15:48:53
|
|
|
| Miks sa 200€ eest peab mingit junnid 2400 mälud ostma, kui selle hinna eest saab juba 3200 Cl14 tridentz kiti ?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Levelxer
HV veteran

liitunud: 27.11.2011
|
23.07.2017 15:49:26
|
|
|
| no 32GB on pea kaks korda suurem maht kui 16GB ... mängudes muidugi pole suurt vahet kas 32 või 16
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
23.07.2017 15:51:48
|
|
|
Mis teete selle mäluga?
| tsitaat: |
| 640KB of memory is enough for anybody |
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
23.07.2017 16:10:06
|
|
|
Ni kui teha pikemaajalisem build, siis ma pole kindel kas 16GB enam tulevikukindel on. Näiteks mina teen buildi tavaliselt umbes 4-5 aastaks ja ei taha küll, et kolmandal aastal juba kuskilt midagi bottleneckima hakkaks. Olen mängides näinud juba 10-11GB mälukasutust ilma, et taustal peale mängu ja monitoorimisprogede suurt midagi jookseks. Kui rääkida nt virtualiseerimisest jms siis seda enam 16G suht miinimum. Iseasi on muidugi osta 16GB praegu ja hiljem kui mäluhinnad langevad (nt järgmine aasta - loodetavasti) siis veel 16GB juurde.
Vaatasin siin huvipärast kas ASUS-e Crosshair VI tabelist mis kiiruseid ja mis taimingutega inimesed on saavutanud suure hulga mälude või kittidega. Eemaldasin üksikud Hynix, Samsung-E jne tulemused kus ilmselt oli jopanud. Samuti ka üksikud Corsairi kitid. Kõik on G.Skill Samsung B-Die mis 2x16, 4x8 või isegi 4x16 confis on saavutanud 3200Mhz:
| tsitaat: |
G.Skill F4-3866C18Q-32GTZR 4x8GB 18-16-16-38-2T
G.Skill F4-3866C18Q-32GTZR 4x8GB 18-16-16-38-2T
G.Skill F4-3866C18Q-32GTZ 4x8GB 18-19-19-39-1T
G.Skill F4-3600C16Q-32GTZR 4x8GB 18-16-18-36-2T
G.Skill F4-3600C16Q-32GTZR 4x8GB 18-18-18-44-1T
G.Skill F4-3600C16Q-32GTZR 4x8GB 16-16-16-36-1T
G.Skill F4-3600C16Q-32GTZR 4x8GB 16-16-16-36-1T
G.Skill F4-3600C16Q-32GTZR 4x8GB 14-14-14-36-1T
G.Skill F4-3600C17Q-64GTZSW 4x16GB 18-16-16-16-1T
G.Skill F4-3600C17Q-64GTZSW 4x16GB 18-18-18-36-1T
G.Skill F4-3200C14Q-32GTZR 4x8GB 18-16-16-38-2T
G.Skill F4-3200C14Q-32GTZR 4x8GB 18-16-16-38-2T
G.Skill F4-3200C14Q-32GTZR 4x8GB 14-14-14-14-1T
G.Skill F4-3200C14D-16GTZ 2x16GB 14-14-14-34-1T
G.Skill F4-3200C14D-16GVR 4x16GB 14-14-14-34-1T
G.Skill F4-3200C14D-32GVK 2x16GB 18-16-16-16-2T
G.Skill F4-3200C15D-32GVK 2x16GB 14-14-14-34-2T
G.Skill F4-3200C15D-32GVK 2x16GB 18-15-15-15-1T |
Esimesena hakkab silma see, et GTZR lõpuga domineerivad. See pole üllatus, kuna RGB versioonid kasutavad uusimaid kive ja mida uuemad kivid seda paremaid tulemusi Ryzeni peal saavutab sageduste ja kiiruste mõttes.
Teine mis silma hakkab on see 4x8GB on veidi suurem tõenäosus saavutada 3200Mhz kui nt 2x16GB - eriti kõrgemate def sageduste puhul nagu 3600 ja 3866. See tuleneb sellest, et 4x8GB on single-rank samas, kui 2x16GB on dual-rank. Ryzenile meeldib single-rank rohkem.
Samas taimingute osas on dual kittidel kerge eelis quad kittide ees ja tõenäosus saavutada CL14 parem.
Tabel siin: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1YSZB70P71Kd4iAyxSpAZf0lc2GmyALKJOQ7vA1MhV2s/pub?output=html&widget=true
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
23.07.2017 16:14:16
|
|
|
| Mis tulevikukindluseste räägime? Vajadusel saab rammi lisada võtab kõva minuti.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
23.07.2017 18:27:09
|
|
|
| Etz kirjutas: |
Mis teete selle mäluga?
| tsitaat: |
| 640KB of memory is enough for anybody |
 |
Ise sihin järgmisena 32gb kiti.
16gb on vähe juba minu rakendustes ja 24gb on sihuke poolkõva variant.
Tahaks mingi hetk 2 windowsi masinat Virtualiseerida ühe kasti sisse.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
23.07.2017 18:41:13
|
|
|
| jKazej kirjutas: |
| Pole Pro Gaming, aga Taichi-ga vastupidi kogemus. Vana BIOS ei kellanud sittagi, uuega sai 4X8 kit 2933 peal tööle ja veits muidu ka testitud. Kahe pulgaga andis rahulikult 3200 ka kätte. |
Tavaliselt ongi nii et uus bios on parem. Agesa 1006 pani mälud klokkuma ja sain isegi default 3000 asemel tööle 3200 peal. 3333 võttis isegi pildi ette aga windowsi ei jõudnud. CL14 ei teinud, samas ega ma ei viitsinud eriti jamada ka.
Agesa 1006a jällegi jookseb alguses kohe kinni 3333 peal ja ei saa isegi biosi. Ja üks bug tekkis juurde selle biosiga. Kuna mul on kõik vendid ühendatud emaplaadile, siis cpu-le loadi rakendades panevad pöördeid juurde koheselt. Mingi jube pendeldamine käib ventide pööretega. Muidugi saaks selle kuidagi korda aga miks üritada parandada kui eelmise biosiga oli kõik korras.
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
23.07.2017 18:42:44
|
|
|
| DeTHiCa. kirjutas: |
| Etz kirjutas: |
Mis teete selle mäluga?
| tsitaat: |
| 640KB of memory is enough for anybody |
 |
Ise sihin järgmisena 32gb kiti.
16gb on vähe juba minu rakendustes ja 24gb on sihuke poolkõva variant.
Tahaks mingi hetk 2 windowsi masinat Virtualiseerida ühe kasti sisse. |
Minu jaoks on mu 16GB väga miinimum masinal, millega ainult mängitakse ja netti brausitakse. Paarkümmend Chrome akent on tavapäraselt lahti surfamiseks ja mälu kasutus juba 50% desktopi peal kui midagi muud ei tee. Mäng käima ja palju enam vabaks ei jää. Järgmisse masinasse läheb 32GB
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
23.07.2017 18:45:35
|
|
|
Ma niisama trollisin, endal on 32GB miinimumiks kujunenud, ilsmelt järgmine build tuleb juba 64GB...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kert06
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2010

|
25.07.2017 00:03:25
|
|
|
| Väga viisakas.
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
156 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
26.07.2017 00:45:05
|
|
|
http://hexus.net/tech/news/industry/108253-amd-zen-2-zen-3-processor-7nm-preparation-tough/
| tsitaat: |
| AMD CTO Mark Papermaster has been discussing the company's plans, in a wide ranging interview with the EE Times. In the chat Papermaster confirmed that both AMD Zen 2 and Zen 3 processors will be made in 7nm and that he would like foundries to introduce EUV "as fast as they can". AMD has been making good progress with its preparation for 7nm, said Papermaster, but it's such a big change that both foundry and design teams have had to double their efforts. |
12c24t "Zeppelin2" die kõlab päris loogiliselt selle valguses.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
purexl
HV kasutaja
liitunud: 30.08.2005
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Denke
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2002
|
26.07.2017 19:48:21
|
|
|
Et siis Raven Ridge APUt on oodata aasta lõpus, tore.
_________________ a.k.a Ummikummi |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
26.07.2017 21:07:00
|
|
|
E-spordi armastajad ei pea kartma Ryzen protsessorit kui eesmärgiks on ülikõrge FPS:
Spoiler 
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
26.07.2017 21:15:06
|
|
|
tl;dw
csgo ja siege - ei. overwatch ja rocket league - jah.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jt234
HV veteran

liitunud: 12.04.2005
|
27.07.2017 12:33:28
|
|
|
| londiste kirjutas: |
tl;dw
csgo ja siege - ei. overwatch ja rocket league - jah. |
Ehk siis seal kus vaja läheks ikkagi ei ole...
_________________ Dima oli siin |
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
27.07.2017 12:53:08
|
|
|
jt234, Miks ei ole? Kõigis on igati konkurentsis ju.
Aeg on uuendada oma teadmisi. Kõik räägivad justkui Ryzen oleks IPC tasemelt kuskil seal Haswelli/Broadwelli kandis - ja oligi - launchi ajal.
Praeguseks on olukord paranenud nii märgatavalt, et kui jooksutada Ryzen ja Kaby Lake samal kellal, siis Ryzen on kiirem. Ja seda veel 1080p mängudes mis oli Ryzeni nõrgim külg.
Ehk siis Inteli eelis praegu ei ole isegi enam IPC ega stabiilsem platvorm vaid puhtalt sageduse eelis. Ja isegi siis kui jookseb 700Mhz-1Ghz kiiremini mis on kuni 25% sageduse eelis (4Ghz vs 5Ghz) on see ainult 9% kiirem keskeltläbi. Ainus põhjus miks Ryzen pole hetkel kiireim prose kõiges on see, et ta üle 4Ghz ei lähe.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
27.07.2017 13:16:33
|
|
|
cs:go koha pealt tegi mu 6700k kuskile 300 kanti või peale kui huvi pärast proovisin (olenemata graafikaseadetest, 1080 igal juhul ei piira).
siege on midagi skaleerumise mõttes valesti, see on kõvasti gpu limited ja mingite korralike hädadega.
overwatch ja rocket league ongi mõeldud iga potato peale töötama
Tomorrow, ryzen on jätkuvalt ikkagi haswelli kandis. samale pulgale tõmmatakse alles eraldi ryzeni jaoks patche treides.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
27.07.2017 13:52:56
|
|
|
su enda lingilt (mis on ipc hindamiseks väga halb):
7800x on skylake ja nähtavasti kuidagi väga ebaõnnestunud rohkem kui ühte pidi.
7700k laksib ikka väga kõrgelt üle isegi 4ghz peal jooksvast suuremast ryzenist.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
27.07.2017 14:11:28
|
|
|
http://hexus.net/business/news/components/108331-amd-q2-2017-financials-boosted-ryzen-cpu-sales/
| tsitaat: |
In brief, the Computing and Graphics segment revenue in Q2 was $659 million, up 51 per cent year-over-year, driven by demand for graphics and Ryzen desktop processors, said AMD. The operating income for this segment, of $7 million compares very favourably against the loss of $81 million in the same quarter last year. An "improved product mix," was thanked for the better outcome. |
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
27.07.2017 14:33:09
|
|
|
$659m revenue, +51% võrreldes aastatagusega (enne polarist), +24% võrreldes eelmise kvartaliga (enne zeni).
operating income $7m vs $-81m eelmise aasta q2.
enterprise, embedded and semi-custom paistab korralikult miinuses olema. vega ja epyc võiks seda parandada.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
27.07.2017 14:43:57
|
|
|
ot:
su link ütleb, et ps4 soc maksab $100, mitte et see on teenitav summa. lisaks, soc tootmise (tsmc-s) eest hoolitseb sony ise, mitte amd. ilmselt on amd enda osa sellest küllalt väike. sama kehtib ka xbox koha pealt.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
27.07.2017 14:45:25
|
|
|
| amd teenib iga ps4 pealt sama palju või vähem kui sony.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
27.07.2017 14:46:01
|
|
|
| Jah, oleks pidanud kirjutama "raha mis Sony/MS maksavad per custom kivi".
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
incx
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2001
|
27.07.2017 16:39:36
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| IPC osas on see juba Kaby Lake-st möödunud. |
Konkreetse keskmise arvutusinstruktsiooni IPC ei muutu lambist ilma riistvaraliste muudatusteta (või äärmisel juhul, tüüpiliselt siis negatiivses suunas, microcode abil, kui vaja riistvara kalasid workaroundida). Veidi hägusemaks ajavad küll laiema pildi mälusüsteemi stabiliseerumine ja kiirema mälu tugi. Mis reaalselt on muutunud on kasutatavad instruktsioonid, nende järjekord ja kombinatsioonid, intelligentsem task scheduling jms, ehk tüüpiline uue arhitektuuri spetsiifiline tarkvara optimeerimine.
Imho lihtsalt veidi vale termin mida kasutada (IPC kui üpriski häguse definitsiooniga "mingeid instruktsioone keskmiselt per kell"), kokkuvõttes on ikka jõudlus oluline. Selle üle, kas see on piisav, rohkem, vähem, kasvanud, kahanenud või hüperboolinud, kakeldakse muidugi kindlasti veel vähemalt 7 ajaühikut
Anyways, et üks kivi ka sinise sõsarteema kapsaaeda visata, päris kena VRM radiaatoritorn MSI X399 plaadil: http://wccftech.com/msi-readies-x399-gaming-pro-carbon-and-new-am4-boards/
_________________ I have never understood the female capacity to avoid a direct answer to any question.
-- Spock, "This Side of Paradise", stardate 3417.3 |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
27.07.2017 17:35:06
|
|
|
hea crock of sh*t artikkel:
| tsitaat: |
| Gaming performance doesn't match up to competing Intel parts |
OC-tud prose skoore gaming skoore graafikutel ei näidatud
hea et see rida kusagile lehe alla serva kribukirja ei pandud:
| tsitaat: |
| When you overclock this chip to 1300X-level performance, you'll find that it is suddenly playing in the league of the faster Core i3-7300, which has it take the fight to lower-end Core i5 chips. |
see W1zzard näitas jälle, et ta on üks eriline c*nt
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
27.07.2017 17:36:07
|
|
|
| Ehk siis TR-il on 32 coret millest osad disabletud? Ühesõnaga 32 kiviga TR on ainult tahtmise taga
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|