|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Viia HV veteran postituste arvu ja staaipõhiseks? |
| Jah |
|
70% |
[ 179 ] |
| Ei |
|
10% |
[ 27 ] |
| Ükskõik |
|
18% |
[ 47 ] |
|
| hääli kokku : 253 |
|
| autor |
|
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
05.05.2004 11:01:24
|
|
|
| Caveman kirjutas: |
| Siis on pmst kõik kasutajad ju Kreisid, peaks nagu mingeid lisaranke juurde tekitama. |
Just, olen sellega täiesti nõus. Kui tõsta veterani staatust, millega olen täiesti nõus, siis võiks mõned rankid vahele juurde teha.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
05.05.2004 12:08:47
|
|
|
enne kreisit võiks tõesti midagi veel olla....
aga seda jah, et veteranistaatuse võiks tõesti ajaga seostada....kuna sõna veteran ise vihjab nagu pikamale ajale siin...
samas võib lihtsalt 2k postide täissaamist tähistada mingi uue ränkiga, näiteks HV-sõltlane vms, saades veterani näiteks 2a pärast....vms....
ja see rauamees jne on ka hea mõte üldjoontes...
heheh, mõni võiks saada lausa kreisi rauamehe tiitli niimoodi...
näiteks
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eser
HV veteran

liitunud: 22.11.2003
|
05.05.2004 12:25:17
|
|
|
Nojah samas asjal nagu pontu on, aga tuleks siis arvestada postituste sisu
ja sealt tulenevad siis nimed nagu HV jobuveteran, või hoopis suvaveteran ahh jne...
eks ta rohkem laste mängumaa on, sest auaste paraku ei näita inimese tegelikke teadmisi jne....
_________________ Must, ja karvane ! |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
05.05.2004 12:29:56
|
|
|
| Õigekeelsus sõnaraamat 1978 kirjutas: |
| Veteran - vana kogenud sõdur; vana kogenud töötaja v. tegelane |
| Eesti keele sõnaraamat 2001 kirjutas: |
| Veteran - vana kogenud sõdur; vana kogenud töötaja v. tegelane |
Seega võib vabalt ka 2 kuud tegutsenud kasutaja veteran olla, kui tal kogemusi jätkub.
Aga kuidas mõõta kogemusi?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
05.05.2004 12:32:06
|
|
|
| Eser kirjutas: |
tuleks siis arvestada postituste sisu
|
loome siis kohe postituste hindamise komisjoni kah, kes iga päev absull kõik postid läbi vaatab ja siis igale kasutajale + või - paneb
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
05.05.2004 12:40:54
|
|
|
ranke võiks jah rohkem olla kui praegu on
ise teeks umbes nii:
uus kasutaja (kuni 0-50 posti)
HV juunior (51-250 posti)
edasijõudnud (251-500 posti)
HV senior (501-1000 posti)
sõltlane (1001-2000 posti)
kreisi kasutaja (2001-... posti)
HV veteran (2000 posti ja 2 a. staashi vms. tingimused)
ja siis veel eri rängid.. a la wannabe, tubli HV-lane, jne, mis eelnevalt välja pakuti
need olid lihtsalt näited, kindlasti on paremaid ja originaalsemaid nimesi võimalik välja mõelda
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
plugger
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2002
|
05.05.2004 12:43:27
|
|
|
Võtke üldse need veternaid ja kreisi kasutajad jne maha, õige HV kasutaja teab teisei kasutajaid niigi juba nime järgi ja on teadlik sellset milline kasutaja ajab mõistlikku juttu ja mitte, mingid levelid siin küll ei aita
Pealegi, preguse tehnika juures võib veteraniks saada ka täielik dumbjuser kui ta 2 aastat siis HV-s ära idleb ja massiliselt spämmab. Võik teha ka näiteks teise rankide süsteemi, selle alusel, mitte kui palju on inimene HV-s olnud ja kirjutanud, vaid kui tarka juttu ta ajab ja kui palju asja jagab.......so, kui inimesel on aint 50 posti, aga kõik need on sügavalt tehniline ja kasulik jutt......... so, näiteks kasutajalevelid Algaja, Edasijõudnu, Kogenud kasutaja, xah0r, mega hax0r
_________________ ------------
IMHO |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
05.05.2004 12:47:38
|
|
|
| plugger kirjutas: |
Võtke üldse need veternaid ja kreisi kasutajad jne maha, õige HV kasutaja teab teisei kasutajaid niigi juba nime järgi ja on teadlik sellset milline kasutaja ajab mõistlikku juttu ja mitte, mingid levelid siin küll ei aita  |
nuvot, aga uus tulija ei tea keda uskuda kui mingeid eraldusmärke teadjamatel ei ole....
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Format
Piiratud kasutaja

liitunud: 01.01.2004
|
05.05.2004 15:06:57
|
|
|
| kr6ll kirjutas: |
| Format kirjutas: |
Mulle eriti ei loe kas on HV veteran või kreisi.
Aga kui midagi taolist tuleb, ei soovi ma seda,et piir oleks kaks aastat vaid, et HV veterani staatust jagatakse käsitsi ning vaidlustevältimiseks ka mingi limiit.
 |
Mhmm, muidugi ei meeldi sulle 2000 + 2 aastat
Kasutaja Format
liitunud: 01.01.2004
postitusi: 1930
[0.47% kõigist / 15.44 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja Format sõnumeid |
Missa tahad öelda,et postitan kuna tahan saada HV-veteraniks ???
|
|
| Kommentaarid: 307 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
12 :: |
11 :: |
231 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
05.05.2004 15:15:13
|
|
|
| tsitaat: |
uus kasutaja (kuni 0-50 posti)
HV juunior (51-250 posti)
edasijõudnud (251-500 posti)
HV senior (501-1000 posti)
sõltlane (1001-2000 posti)
kreisi kasutaja (2001-... posti)
HV veteran (2000 posti ja 2 a. staashi vms. tingimused)
|
ja siis Formatile eri ränk veel, Suuresuuga HV lane vms. teha 4 kuuga 2000 posti on minu jaoks küll läbustamine..
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiith
maxnorm

liitunud: 28.11.2003
|
05.05.2004 15:21:17
|
|
|
Format, pinguta natuke, ehk saad enne seda reegli täitumist HV veteraniks korra...
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Format
Piiratud kasutaja

liitunud: 01.01.2004
|
05.05.2004 15:22:04
|
|
|
| Format kirjutas: |
| ja siis Formatile eri ränk veel, Suuresuuga HV lane vms. teha 4 kuuga 2000 posti on minu jaoks küll läbustamine.. |
Kui sa pole märganud pole ma ainuke,kellel on 15 posti päevas,aga see ei ole õigustus.
Algul kui siia tulin postitasin tõesti väga palju...see postituste arv päevas läks üle 16-ne aga selliseid mõtetuid smile postitusi ei ole ma teinud ja kui sinu arust olen siis too näide.
Ja nüüd kui on suvi käes postitan kindlasti palju vähem...eile ja üleeile tegin vist 4 posti kokku sest pole enam aega.
Mis on <b>ül<font color=red>d</font>se</b> põhjuseks,et sa igalpoool norima oled hakanud -?[/quote]
Mr T.Y.Y.T
Ei huvita
|
|
| Kommentaarid: 307 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
12 :: |
11 :: |
231 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
05.05.2004 15:24:37
|
|
|
ja siis Formatile eri ränk veel, Suuresuuga HV lane vms. teha 4 kuuga 2000 posti on minu jaoks küll läbustamine..
ma ei näe midagi halba selles, kui kasutaja nelja kuuga 2000 posti kogub ja otseselt mula suust välja ei aja.
või käib kellelegi närvidele see, et inimene üritab aktiivselt teistele nõu anda ja võtab tiba tihemini sõna?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
05.05.2004 15:31:27
|
|
|
mnjah, tegelt on jah ta enamus postid sealt avataride ja teemade kontrollimise teemast. algul olid jah kahtlased postid ala paar smailit reas või "lahe" stiilis., kuid viimased on kasulikud. aga selle suuresuuga HV lane rängi võiksid küll saada
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
05.05.2004 15:33:41
|
|
|
| siis võikski olla selline eri rank nagu "Aktivist"
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
05.05.2004 15:34:25
|
|
|
SIIN on mees, kes on kõva läbustaja.
Paari kuuga veteraniks.
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
X
HV veteran

liitunud: 08.06.2003
|
05.05.2004 15:42:10
|
|
|
| ta liitus detsembris aga praegu on juba mai nii et 5 kuud
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teadmamees
HV veteran

liitunud: 05.10.2002
|
05.05.2004 16:19:17
|
|
|
| idee on suht hüva, kuid selle kahe aasta asemel võiks olla näiteks aasta. aastaga peaks ikka aru saama, mida kuhu ja mis hulgal postitada.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teadmamees
HV veteran

liitunud: 05.10.2002
|
05.05.2004 16:20:17
|
|
|
| X kirjutas: |
| ta liitus detsembris aga praegu on juba mai nii et 5 kuud |
see ei saa vist naljast aru
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
05.05.2004 16:22:29
|
|
|
| Võin eksida aga DigeBeni sai ~3-4 kuuga veteraniks
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
klOun
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2002
|
05.05.2004 16:26:23
|
|
|
igati poolt.. vähemalt 2 aastat ja näiteks 1500 posti.. kõik ei postita lihtsalt niivõrd palju, et kergelt seda 2000 täis saada.. aga samas 2 aastat väärib juba küll veterani staatust.. ise olen siin samuti ~ 2 aastat.. ning postitusi saab varsti 800 (mul on kombeks lihtsalt pikad postitused + muutmised, mitte mitu lühikest ja vigu täis:))
edu!!
_________________ 🥫 Experience is one thing you can't get for nothing. |
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
05.05.2004 16:38:03
|
|
|
1-50 - Uus kasutaja
51-1000 - HV kasutaja
1001 ja edasi - Kreisi kasutaja
3000 posti ja 2 aasta täitumisel võiks siis anda Veterani tiitli.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastix
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2001
|
05.05.2004 16:42:10
|
|
|
| gemini kirjutas: |
1-50 - Uus kasutaja
51-1000 - HV kasutaja
1001 ja edasi - Kreisi kasutaja
3000 posti ja 2 aasta täitumisel võiks siis anda Veterani tiitli. |
nu teeb siis nii...muig
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
05.05.2004 16:43:18
|
|
|
| rastix kirjutas: |
| gemini kirjutas: |
1-50 - Uus kasutaja
51-1000 - HV kasutaja
1001 ja edasi - Kreisi kasutaja
3000 posti ja 2 aasta täitumisel võiks siis anda Veterani tiitli. |
nu teeb siis nii...muig  |
Keegi pole väitnud et postituste arv on oluline kuid samas nii palju kära selle ümber
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
05.05.2004 16:43:37
|
|
|
| ttt kirjutas: |
| Võin eksida aga DigeBeni sai ~3-4 kuuga veteraniks |
mille järgi küll selline järeldus välja arvutati ?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
05.05.2004 16:45:27
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| ttt kirjutas: |
| Võin eksida aga DigeBeni sai ~3-4 kuuga veteraniks |
mille järgi küll selline järeldus välja arvutati ? |
Võimalik et oli keegi teine
Enne kui see suurpuhastus siin oli, leidus ka üks teema selle kohta.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
05.05.2004 16:47:07
|
|
|
| ttt kirjutas: |
| DigeBeni kirjutas: |
| ttt kirjutas: |
| Võin eksida aga DigeBeni sai ~3-4 kuuga veteraniks |
mille järgi küll selline järeldus välja arvutati ? |
Võimalik et oli keegi teine
Enne kui see suurpuhastus siin oli, leidus ka üks teema selle kohta. |
... mitte mmm-igi ei saa aru, millele Sa vihjad
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
05.05.2004 16:48:06
|
|
|
tõesti , mõttetu kära nende postituste ja rankide ümber.sama hästi võiksite lugeda postitusteks ainult postid mis on min 10 sõna pikk.
mul kama kaks mis rank . ma tean ise palju mina oskan ja kuivõrd tähtis tegelane mina siin olen, preagusel juhul olen tavaline kasutaja. ja ega see veteran midagi juurde ka ei anna. samas võiks teha kombineeritud nimed nt 2 a 1000 postiga oled oma kala, 2a 2000 postiga veteran jne. võimalusi on palju. aga nagu ennist mainisin on mull küll suva. ma tulin siia ja olen siin siiani sest siit saab abi ja kasulikku informatsiooni, ning leiab uusi tuttavaid. HV foorum on hea nagu ta praegu on
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
05.05.2004 16:48:18
|
|
|
Ei vihja millelegi.
Ütlesin et ju ma eksisin selle kohta et see sina olid
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
phleg
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
05.05.2004 17:25:59
|
|
|
| dvd vader kirjutas: |
...aga minu meelest on kõige lihtsam nii, et administraatorid saavad lihtsalt natuke lisatööd - nimelt 'HV veteran' kustutada ära ja jätta kõrgeimaks automaatselt antavaks rankiks 'Kreisi kasutaja', ning kui kellelgi saab täis 2000 posti ja 2 aastat staai, siis juhib administraatorile ise tähelepanu sellele seigale ja administraator paneb käsitsi sellele kasutajale 'HV veterani'.
|
ma tulen siis nii 30-35a pärast HV kolleegiumi ette "veterani" aunimetust taotlema
aga egas jah, väänake seda statistikat (postitused, liitumine jne.) kuida tahate - aliase tõelist "nägu" ei kajasta see kuidagi
HV alguses sai postitatud veits rohkem -> kasutajaid oli vähem - jutt normaalsem
nüüd on tõsisemaid topicuid raske leida nn. kuidas jaan lämmastikuga mässab jne.
igast ajukääbikud on HV surmaks ja neid leidub igast foorumi nurgast
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiith
maxnorm

liitunud: 28.11.2003
|
05.05.2004 17:44:39
|
|
|
Niisugune ranl võiks tulla - HV eliit mingi 10000 posti pealt...ja aastaid siis ka 4-5
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caveman
HV veteran

liitunud: 20.08.2003
|
05.05.2004 20:16:08
|
|
|
Format, on mis on, aga tsiteerida sa veel ei oska
| plugger kirjutas: |
| Pealegi, preguse tehnika juures võib veteraniks saada ka täielik dumbjuser kui ta 2 aastat siis HV-s ära idleb ja massiliselt spämmab. |
Millegipärast ma kahtlen, et keegi suurtest spämmijatest viitsib seda 2 aastat teha.
Enne loobub või hakkab korralikuks (nagu mina )
Aga jah, nagu ma enne ütlesin: kui dvd vaderi ettepanek ellu viiakse, siis oleks kindlasti tarvis uusi (vahepealseid) ranke.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
10 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
05.05.2004 20:37:39
|
|
|
| tsitaat: |
Aga jah, nagu ma enne ütlesin: kui dvd vaderi ettepanek ellu viiakse, siis oleks kindlasti tarvis uusi (vahepealseid) ranke.
|
mind isiklikult näiteks küll üldse ei huvitaks mingid vahepealsed rankid, foorumi külastajatel näiteks, kes ei ole foorumiga eriti tuttavad, on absoluutselt täiesti ükskõik neist niikuinii. minu meelest on praegune süsteem igast küljest täiesti sobiv, kui välja arvata just see asi, mille pärast ma selle teema siin tegin.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
05.05.2004 21:02:07
|
|
|
| dvd vader kirjutas: |
| selle teema siin tegin. |
See teema on poliitiliselt ebakorrektne ja läheb kirja sinu luukerekappi. 8)
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Format
Piiratud kasutaja

liitunud: 01.01.2004
|
05.05.2004 21:16:53
|
|
|
| Caveman kirjutas: |
Format, on mis on, aga tsiteerida sa veel ei oska |
Hea jutt sul
|
|
| Kommentaarid: 307 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
12 :: |
11 :: |
231 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
05.05.2004 21:17:31
|
|
|
| ttt, sa ei saaks seda teada, kui DigeBeni ka oleks 3 kuuga veteraniks saanud, sest tema on liitunud 2001 lõpus juba. Sa 2003 alguses...
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
05.05.2004 21:20:08
|
|
|
| Ohohh kirjutas: |
| ttt, sa ei saaks seda teada, kui DigeBeni ka oleks 3 kuuga veteraniks saanud, sest tema on liitunud 2001 lõpus juba. Sa 2003 alguses... |
Jah, ttt liitus aastal 2003.
Aga sa ei lugenud kõike korralikult läbi. Siin oli see krdi suurpuhastus, mille käigus kustutati ära ka
see teema, kus oli juttu sellest. Seal oli pikalt laialt
Vot, Ohohh
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sant
HV veteran

liitunud: 04.08.2003
|
05.05.2004 21:27:09
|
|
|
| tsitaat: |
1-50 - Uus kasutaja
51-1000 - HV kasutaja
1001 ja edasi - Kreisi kasutaja
3000 posti ja 2 aasta täitumisel võiks siis anda Veterani tiitli.
|
Olen poolt ;ega see kreisi kasutaja tiitel mulle ei meeldi küll ;Ma rohkem HV kasutaja.
Mehed see ei ole siin mingi Diablo või mõni muu characteri arendus mäng- stiilis- et vaata kui kõva character mul on Vahepealseid tiitleid pole küll vaja.
_________________ So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity... |
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
X
HV veteran

liitunud: 08.06.2003
|
05.05.2004 21:27:51
|
|
|
tegelt, võiks jah neid ranke muuta, ma ei tea, aga mitte postituste arvu järgi ,vaid aastate ja jutu, mis moodi keegi kirjutab ja kui hästi reegelid järgib, siis peaks olema muidugi mingi nõukogu või otsutajad kes vaatavad ,kes kui head juttu ajavad või siis rahva hääletusel vms. Ärge minule millegagi vihjake ,et mu jutt loll on, aga sellepärast ma tarka foorumisse tulingi.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
05.05.2004 21:31:41
|
|
|
Võibolla peaksid rankid olema seotud posti/päevas näitajaga. Et Kreisi on siis, kui on üle 5 päevas ja üle 1000 posti. Ülejäänud on ikka tavakasutajad. "Kreisi kasutaja" minu arust tähendab tavalisest aktiivsemat kasutajat... See, kes on kolm aastat liige olnud ja kogunud 1000 posti ei tundu eriti aktiivne olevat.
Veteraniks võiks küll saada 3000 posti ja 2 aatat. See lihtsalt näitab, et see inimene tunneb põhjalikult HVd
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
05.05.2004 21:41:40
|
|
|
| Ohohh kirjutas: |
| Veteraniks võiks küll saada 3000 posti ja 2 aatat. See lihtsalt näitab, et see inimene tunneb põhjalikult HVd |
Minu arust jälle ebakorrektne mõttekäik...
Siin juba mainitud suurpuhastus oli olemuselt selline, et peaaegu kõik,
mis oli varem produtseeritud, kui november 2002, läks hingusele.
Seega nagu loogikaviga tuleb sisse...
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
05.05.2004 21:55:22
|
|
|
| sant kirjutas: |
Mehed see ei ole siin mingi Diablo või mõni muu characteri arendus mäng- stiilis- et vaata kui kõva character mul on Vahepealseid tiitleid pole küll vaja. |
Ega tõsi ta on, kiputakse asja liiga tõsiselt võtma juba.
Kuigi ise olen poolt et võiks staasi pikendada ja luua juurde mõne ränkingu, nii et minu poolt võib selle teema ammendatuks lugeda
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
05.05.2004 21:55:38
|
|
|
Mis sa Dvd Vader kostad selle kustutamise peale
ET rohkem suurpuhastamisi ei tule?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
05.05.2004 22:03:40
|
|
|
| voyager_est kirjutas: |
| Ohohh kirjutas: |
| Veteraniks võiks küll saada 3000 posti ja 2 aatat. See lihtsalt näitab, et see inimene tunneb põhjalikult HVd |
Minu arust jälle ebakorrektne mõttekäik...
Siin juba mainitud suurpuhastus oli olemuselt selline, et peaaegu kõik,
mis oli varem produtseeritud, kui november 2002, läks hingusele.
Seega nagu loogikaviga tuleb sisse... |
Seda küll, aga ega postide arv profiilis sellest ei vähenenud. (ja ma pole mitte esimene, kes selle välja pakub)
OT
Siin käib mingis mõttes ideede genereerimine ja selles faasis ei tohiks ideesid maha teha. See tekitab inimestes psühholoogilisi blokke. Sa oled tüüpiline näide sellest, kes rikub loovat ideearendust, sest vaatad, et sinu rank on kõrgem ja võid madalama rankiga kasutaja ideed maha tampida, kui tahad.
viimati muutis Ohohh 05.05.2004 22:10:43, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
X
HV veteran

liitunud: 08.06.2003
|
05.05.2004 22:05:51
|
|
|
| tegelt, ma ei saa aru, mis mõte on muudatustel, kui ikka räägitakse sama jutte et 1001 postitust on kreisi kastaja, seda rohkem ju hakatakse läbuma.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
05.05.2004 22:07:55
|
|
|
| tsitaat: |
Mis sa Dvd Vader kostad selle kustutamise peale
|
mis kustutamine? kahjuks pole ma mingist kustutamisest midagi kuulnud... olin siis ilmselt ajateenistuses (kus internetti EI OLNUD üldiselt) kui see asi toimus. aga kuna siin mainiti november 2002, siis mind see nagu eriti ei puudutanud ilmselt, sest esimese paari kuuga ma suurt postitada küll ei jõudnud.
aga jah, et kuna mind moderaatoristaatusest välja löödi, siis mul on üsna savi, kui palju ja mida kustutatakse, võõras mure
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ShiiL
HV Guru

liitunud: 15.05.2002
|
05.05.2004 22:09:54
|
|
|
Ei tea, kuidas teiega on, kuid mina ei võta kasutajaid, kellel on a´la 10 postitust päevas, eriti tõsiselt (kui ta just moderaator vms ei ole), kuna vähe on inimesi, kellel kõik need postitused on mõtteteri täis. Kui minul ei ole midagi öelda või siis on, kuid väheolulist, siis olen lihtsalt vait ning keegi ei ole solvunud. Mind need pagunid suurt ei huvita, pigem kasutan teiste arvamusi kellegi hindamisel (kellelt nõu küsida vms). Ka need hindamised on suht naljakad mõnikord (mingi aeg tagasi sattusin teemasse, kus 1 kasutaja küsis abi ning paar postitust hiljem ajas saasta suust välja, mis kole. Lugesin arvamust ning keegi kiitis teda kui asjalikku venda. minule jäi teistsugune mulje (mainisin ära teemas, mitte hindamisel, kuna ei ole äri ajanud ning otsest kogemust ei ole olnud). Eks neid näiteid võib veel tuua. Kui keegi tõesti paistab silma oma asjalikkuse poolest ning on aktiivne, siis miks mitte nimetada vastavalt, kuid minu arvamus on, et veteraniks võiks saada alles siis, kui on postitused ning ka aeg omavahel miskitmoodi tasakaalus (ei saa nimetada veteraniks kasutajat, kes on reganud end 3 aastat tagasi, kuid häält teeb harva ning ei saa nimetada ka kasutajat, kes on 3 kuuga 1000 postitust täis saanud.
Pikk jutt s**t jutt kuid selline on minu kogemustele tuginev arvamus.
_________________ I may be getting older, but I refuse to grow up! |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
05.05.2004 22:26:54
|
|
|
Mnjah, ma kärbiks tegelt veelgi neid ranke:
1-100 - Uus kasutaja
101-st edasi ainult HV kasutaja.
Ja siis tuleb mingilt maalt veteranistaatus.. Kasvõi siis sellest 2 aastat ja 3000 posti tingimusest saati
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
05.05.2004 22:28:19
|
|
|
gemini, saaks veel lihtsamalt, üldse rankid ära kaotada, peale HV veterani, mis siis pannakse postide arvu ja staai põhjal
igatahes juurde tekitamisele olen küll vastu tugevalt, asi läheks sellest liiga segaseks, ära võtta võib küll
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
unknown
HV kasutaja
liitunud: 22.04.2004
|
05.05.2004 22:34:31
|
|
|
Minu arvamus - ranke võiks juurde teha - ning kõik panna nii postituste arvu kui ka aja peale. Näiteks tuleb mingi jõmm, läbustab nädalaga 500 posti, kuid näe tolku pole, esimesed kaks nädalat on ta nii või teisiti "uus kasutaja".
_________________ Parimate soovidega,
unknown |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|