Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Vaidlused »  Parem HV »  rank 'HV veteran' postituste arvu ja staažipõhiseks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Viia HV veteran postituste arvu ja staažipõhiseks?
Jah
70%
 70%  [ 179 ]
Ei
10%
 10%  [ 27 ]
Ükskõik
18%
 18%  [ 47 ]
hääli kokku : 253

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 05.05.2004 11:01:24 vasta tsitaadiga

Caveman kirjutas:
Siis on pmst kõik kasutajad ju Kreisid, peaks nagu mingeid lisaranke juurde tekitama.

Just, olen sellega täiesti nõus. Kui tõsta veterani staatust, millega olen täiesti nõus, siis võiks mõned rankid vahele juurde teha.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2004 12:08:47 vasta tsitaadiga

enne kreisit võiks tõesti midagi veel olla....
aga seda jah, et veteranistaatuse võiks tõesti ajaga seostada....kuna sõna veteran ise vihjab nagu pikamale ajale siin...
samas võib lihtsalt 2k postide täissaamist tähistada mingi uue ränkiga, näiteks HV-sõltlane vms, saades veterani näiteks 2a pärast....vms....
ja see rauamees jne on ka hea mõte üldjoontes... thumbs_up.gif
heheh, mõni võiks saada lausa kreisi rauamehe tiitli niimoodi... icon_lol.gif
näiteks
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Eser
HV veteran


liitunud: 22.11.2003




sõnum 05.05.2004 12:25:17 vasta tsitaadiga

Nojah samas asjal nagu pontu on, aga tuleks siis arvestada postituste sisu
ja sealt tulenevad siis nimed nagu HV jobuveteran, või hoopis suvaveteran ahh jne...
eks ta rohkem laste mängumaa on, sest auaste paraku ei näita inimese tegelikke teadmisi jne....

_________________
Must, ja karvane !
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2004 12:29:56 vasta tsitaadiga

Õigekeelsus sõnaraamat 1978 kirjutas:
Veteran - vana kogenud sõdur; vana kogenud töötaja v. tegelane

Eesti keele sõnaraamat 2001 kirjutas:
Veteran - vana kogenud sõdur; vana kogenud töötaja v. tegelane


Seega võib vabalt ka 2 kuud tegutsenud kasutaja veteran olla, kui tal kogemusi jätkub.
Aga kuidas mõõta kogemusi? icon_neutral.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2004 12:32:06 vasta tsitaadiga

Eser kirjutas:

tuleks siis arvestada postituste sisu

loome siis kohe postituste hindamise komisjoni kah, kes iga päev absull kõik postid läbi vaatab ja siis igale kasutajale + või - paneb icon_rolleyes.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2004 12:40:54 vasta tsitaadiga

ranke võiks jah rohkem olla kui praegu on
ise teeks umbes nii:

uus kasutaja (kuni 0-50 posti)
HV juunior (51-250 posti)
edasijõudnud (251-500 posti)
HV senior (501-1000 posti)
sõltlane (1001-2000 posti)
kreisi kasutaja (2001-... posti)
HV veteran (2000 posti ja 2 a. staashi vms. tingimused)

ja siis veel eri rängid.. a la wannabe, tubli HV-lane, jne, mis eelnevalt välja pakuti


need olid lihtsalt näited, kindlasti on paremaid ja originaalsemaid nimesi võimalik välja mõelda
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
plugger
Kreisi kasutaja


liitunud: 06.06.2002




sõnum 05.05.2004 12:43:27 vasta tsitaadiga

Võtke üldse need veternaid ja kreisi kasutajad jne maha, õige HV kasutaja teab teisei kasutajaid niigi juba nime järgi ja on teadlik sellset milline kasutaja ajab mõistlikku juttu ja mitte, mingid levelid siin küll ei aita icon_smile.gif


Pealegi, preguse tehnika juures võib veteraniks saada ka täielik dumbjuser kui ta 2 aastat siis HV-s ära idleb ja massiliselt spämmab. Võik teha ka näiteks teise rankide süsteemi, selle alusel, mitte kui palju on inimene HV-s olnud ja kirjutanud, vaid kui tarka juttu ta ajab ja kui palju asja jagab.......so, kui inimesel on aint 50 posti, aga kõik need on sügavalt tehniline ja kasulik jutt......... so, näiteks kasutajalevelid Algaja, Edasijõudnu, Kogenud kasutaja, xah0r, mega hax0r thumbs_up.gif icon_lol.gif

_________________
------------
IMHO
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2004 12:47:38 vasta tsitaadiga

plugger kirjutas:
Võtke üldse need veternaid ja kreisi kasutajad jne maha, õige HV kasutaja teab teisei kasutajaid niigi juba nime järgi ja on teadlik sellset milline kasutaja ajab mõistlikku juttu ja mitte, mingid levelid siin küll ei aita icon_smile.gif


nuvot, aga uus tulija ei tea keda uskuda kui mingeid eraldusmärke teadjamatel ei ole.... icon_wink.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Format
Piiratud kasutaja
Format

liitunud: 01.01.2004




sõnum 05.05.2004 15:06:57 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
Format kirjutas:
Mulle eriti ei loe kas on HV veteran või kreisi.
Aga kui midagi taolist tuleb, ei soovi ma seda,et piir oleks kaks aastat vaid, et HV veterani staatust jagatakse käsitsi ning vaidlustevältimiseks ka mingi limiit.
icon_eek.gif


Mhmm, muidugi ei meeldi sulle 2000 + 2 aastat icon_lol.gif
Kasutaja Format

liitunud: 01.01.2004
postitusi: 1930
[0.47% kõigist / 15.44 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja Format sõnumeid


Missa tahad öelda,et postitan kuna tahan saada HV-veteraniks ???
icon_lol.gif
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 11 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2004 15:15:13 vasta tsitaadiga

tsitaat:

uus kasutaja (kuni 0-50 posti)
HV juunior (51-250 posti)
edasijõudnud (251-500 posti)
HV senior (501-1000 posti)
sõltlane (1001-2000 posti)
kreisi kasutaja (2001-... posti)
HV veteran (2000 posti ja 2 a. staashi vms. tingimused)


ja siis Formatile eri ränk veel, Suuresuuga HV lane vms. teha 4 kuuga 2000 posti on minu jaoks küll läbustamine..

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiith
maxnorm
tiith

liitunud: 28.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2004 15:21:17 vasta tsitaadiga

Format, pinguta natuke, ehk saad enne seda reegli täitumist HV veteraniks korra... icon_wink.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Format
Piiratud kasutaja
Format

liitunud: 01.01.2004




sõnum 05.05.2004 15:22:04 vasta tsitaadiga

Format kirjutas:
ja siis Formatile eri ränk veel, Suuresuuga HV lane vms. teha 4 kuuga 2000 posti on minu jaoks küll läbustamine..


Kui sa pole märganud pole ma ainuke,kellel on 15 posti päevas,aga see ei ole õigustus.
Algul kui siia tulin postitasin tõesti väga palju...see postituste arv päevas läks üle 16-ne aga selliseid mõtetuid smile postitusi ei ole ma teinud ja kui sinu arust olen siis too näide.
Ja nüüd kui on suvi käes postitan kindlasti palju vähem...eile ja üleeile tegin vist 4 posti kokku sest pole enam aega.
Mis on <b>ül<font color=red>d</font>se</b> põhjuseks,et sa igalpoool norima oled hakanud icon_evil.gif -?[/quote]

Mr T.Y.Y.T
Ei huvita
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 11 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2004 15:24:37 vasta tsitaadiga

ja siis Formatile eri ränk veel, Suuresuuga HV lane vms. teha 4 kuuga 2000 posti on minu jaoks küll läbustamine..


ma ei näe midagi halba selles, kui kasutaja nelja kuuga 2000 posti kogub ja otseselt mula suust välja ei aja. icon_rolleyes.gif
või käib kellelegi närvidele see, et inimene üritab aktiivselt teistele nõu anda ja võtab tiba tihemini sõna?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2004 15:31:27 vasta tsitaadiga

mnjah, tegelt on jah ta enamus postid sealt avataride ja teemade kontrollimise teemast. algul olid jah kahtlased postid ala paar smailit reas või "lahe" stiilis., kuid viimased on kasulikud. aga selle suuresuuga HV lane rängi võiksid küll saada icon_smile.gif
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2004 15:33:41 vasta tsitaadiga

siis võikski olla selline eri rank nagu "Aktivist"
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2004 15:34:25 vasta tsitaadiga

SIIN on mees, kes on kõva läbustaja. icon_mad.gif
Paari kuuga veteraniks. icon_rolleyes.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X
HV veteran
X

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2004 15:42:10 vasta tsitaadiga

ta liitus detsembris aga praegu on juba mai nii et 5 kuud
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teadmamees
HV veteran


liitunud: 05.10.2002




sõnum 05.05.2004 16:19:17 vasta tsitaadiga

idee on suht hüva, kuid selle kahe aasta asemel võiks olla näiteks aasta. aastaga peaks ikka aru saama, mida kuhu ja mis hulgal postitada.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teadmamees
HV veteran


liitunud: 05.10.2002




sõnum 05.05.2004 16:20:17 vasta tsitaadiga

X kirjutas:
ta liitus detsembris aga praegu on juba mai nii et 5 kuud


see ei saa vist naljast aru icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2004 16:22:29 vasta tsitaadiga

Võin eksida aga DigeBeni sai ~3-4 kuuga veteraniks
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
klOun
Kreisi kasutaja
klOun

liitunud: 12.06.2002




sõnum 05.05.2004 16:26:23 vasta tsitaadiga

igati poolt.. vähemalt 2 aastat ja näiteks 1500 posti.. kõik ei postita lihtsalt niivõrd palju, et kergelt seda 2000 täis saada.. aga samas 2 aastat väärib juba küll veterani staatust.. ise olen siin samuti ~ 2 aastat.. ning postitusi saab varsti 800 (mul on kombeks lihtsalt pikad postitused + muutmised, mitte mitu lühikest ja vigu täis:))

edu!! beer_yum.gif

_________________
🥫 Experience is one thing you can't get for nothing.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 05.05.2004 16:38:03 vasta tsitaadiga

1-50 - Uus kasutaja
51-1000 - HV kasutaja
1001 ja edasi - Kreisi kasutaja
3000 posti ja 2 aasta täitumisel võiks siis anda Veterani tiitli.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastix
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2001




sõnum 05.05.2004 16:42:10 vasta tsitaadiga

gemini kirjutas:
1-50 - Uus kasutaja
51-1000 - HV kasutaja
1001 ja edasi - Kreisi kasutaja
3000 posti ja 2 aasta täitumisel võiks siis anda Veterani tiitli.


nu teeb siis nii...muig icon_lol.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2004 16:43:18 vasta tsitaadiga

rastix kirjutas:
gemini kirjutas:
1-50 - Uus kasutaja
51-1000 - HV kasutaja
1001 ja edasi - Kreisi kasutaja
3000 posti ja 2 aasta täitumisel võiks siis anda Veterani tiitli.


nu teeb siis nii...muig icon_lol.gif


Keegi pole väitnud et postituste arv on oluline kuid samas nii palju kära selle ümber
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2004 16:43:37 vasta tsitaadiga

ttt kirjutas:
Võin eksida aga DigeBeni sai ~3-4 kuuga veteraniks

icon_eek.gif mille järgi küll selline järeldus välja arvutati ?

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2004 16:45:27 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
ttt kirjutas:
Võin eksida aga DigeBeni sai ~3-4 kuuga veteraniks

icon_eek.gif mille järgi küll selline järeldus välja arvutati ?


Võimalik et oli keegi teine
Enne kui see suurpuhastus siin oli, leidus ka üks teema selle kohta.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2004 16:47:07 vasta tsitaadiga

ttt kirjutas:
DigeBeni kirjutas:
ttt kirjutas:
Võin eksida aga DigeBeni sai ~3-4 kuuga veteraniks

icon_eek.gif mille järgi küll selline järeldus välja arvutati ?


Võimalik et oli keegi teine
Enne kui see suurpuhastus siin oli, leidus ka üks teema selle kohta.

... mitte mmm-igi ei saa aru, millele Sa vihjad icon_confused.gif

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2004 16:48:06 vasta tsitaadiga

tõesti , mõttetu kära nende postituste ja rankide ümber.sama hästi võiksite lugeda postitusteks ainult postid mis on min 10 sõna pikk.
mul kama kaks mis rank . ma tean ise palju mina oskan ja kuivõrd tähtis tegelane mina siin olen, preagusel juhul olen tavaline kasutaja. ja ega see veteran midagi juurde ka ei anna. samas võiks teha kombineeritud nimed nt 2 a 1000 postiga oled oma kala, 2a 2000 postiga veteran jne. võimalusi on palju. aga nagu ennist mainisin on mull küll suva. ma tulin siia ja olen siin siiani sest siit saab abi ja kasulikku informatsiooni, ning leiab uusi tuttavaid. HV foorum on hea nagu ta praegu on thumbs_up.gif

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2004 16:48:18 vasta tsitaadiga

Ei vihja millelegi.
Ütlesin et ju ma eksisin selle kohta et see sina olid icon_wink.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phleg
HV kasutaja
phleg

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2004 17:25:59 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:

...aga minu meelest on kõige lihtsam nii, et administraatorid saavad lihtsalt natuke lisatööd - nimelt 'HV veteran' kustutada ära ja jätta kõrgeimaks automaatselt antavaks rankiks 'Kreisi kasutaja', ning kui kellelgi saab täis 2000 posti ja 2 aastat staaži, siis juhib administraatorile ise tähelepanu sellele seigale ja administraator paneb käsitsi sellele kasutajale 'HV veterani'.

ma tulen siis nii 30-35a pärast HV kolleegiumi ette "veterani" aunimetust taotlema

aga egas jah, väänake seda statistikat (postitused, liitumine jne.) kuida tahate - aliase tõelist "nägu" ei kajasta see kuidagi

HV alguses sai postitatud veits rohkem -> kasutajaid oli vähem - jutt normaalsem
nüüd on tõsisemaid topicuid raske leida nn. kuidas jaan lämmastikuga mässab jne.
igast ajukääbikud on HV surmaks ja neid leidub igast foorumi nurgast
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiith
maxnorm
tiith

liitunud: 28.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2004 17:44:39 vasta tsitaadiga

Niisugune ranl võiks tulla - HV eliit icon_wink.gif thumbs_up.gif mingi 10000 posti pealt...ja aastaid siis ka 4-5
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003




sõnum 05.05.2004 20:16:08 vasta tsitaadiga

Format, on mis on, aga tsiteerida sa veel ei oska icon_lol.gif


plugger kirjutas:
Pealegi, preguse tehnika juures võib veteraniks saada ka täielik dumbjuser kui ta 2 aastat siis HV-s ära idleb ja massiliselt spämmab.

Millegipärast ma kahtlen, et keegi suurtest spämmijatest viitsib seda 2 aastat teha.
Enne loobub või hakkab korralikuks (nagu mina icon_wink.gif )

Aga jah, nagu ma enne ütlesin: kui dvd vaderi ettepanek ellu viiakse, siis oleks kindlasti tarvis uusi (vahepealseid) ranke.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2004 20:37:39 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Aga jah, nagu ma enne ütlesin: kui dvd vaderi ettepanek ellu viiakse, siis oleks kindlasti tarvis uusi (vahepealseid) ranke.

mind isiklikult näiteks küll üldse ei huvitaks mingid vahepealsed rankid, foorumi külastajatel näiteks, kes ei ole foorumiga eriti tuttavad, on absoluutselt täiesti ükskõik neist niikuinii. minu meelest on praegune süsteem igast küljest täiesti sobiv, kui välja arvata just see asi, mille pärast ma selle teema siin tegin.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2004 21:02:07 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
selle teema siin tegin.

See teema on poliitiliselt ebakorrektne ja läheb kirja sinu luukerekappi. 8)
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Format
Piiratud kasutaja
Format

liitunud: 01.01.2004




sõnum 05.05.2004 21:16:53 vasta tsitaadiga

Caveman kirjutas:
Format, on mis on, aga tsiteerida sa veel ei oska icon_lol.gif



Hea jutt sul
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 11 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 05.05.2004 21:17:31 vasta tsitaadiga

ttt, sa ei saaks seda teada, kui DigeBeni ka oleks 3 kuuga veteraniks saanud, sest tema on liitunud 2001 lõpus juba. Sa 2003 alguses...
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2004 21:20:08 vasta tsitaadiga

Ohohh kirjutas:
ttt, sa ei saaks seda teada, kui DigeBeni ka oleks 3 kuuga veteraniks saanud, sest tema on liitunud 2001 lõpus juba. Sa 2003 alguses...



icon_lol.gif
Jah, ttt liitus aastal 2003. icon_wink.gif
Aga sa ei lugenud kõike korralikult läbi. Siin oli see krdi suurpuhastus, mille käigus kustutati ära ka
see teema, kus oli juttu sellest. Seal oli pikalt laialt
Vot, Ohohh
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 05.05.2004 21:27:09 vasta tsitaadiga

tsitaat:

1-50 - Uus kasutaja
51-1000 - HV kasutaja
1001 ja edasi - Kreisi kasutaja
3000 posti ja 2 aasta täitumisel võiks siis anda Veterani tiitli.


Olen poolt thumbs_up.gif ;ega see kreisi kasutaja tiitel mulle ei meeldi küll icon_mad.gif ;Ma rohkem HV kasutaja.
Mehed see ei ole siin mingi Diablo või mõni muu characteri arendus mäng- stiilis- et vaata kui kõva character mul on thumbs_down.gif Vahepealseid tiitleid pole küll vaja.

_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X
HV veteran
X

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2004 21:27:51 vasta tsitaadiga

tegelt, võiks jah neid ranke muuta, ma ei tea, aga mitte postituste arvu järgi ,vaid aastate ja jutu, mis moodi keegi kirjutab ja kui hästi reegelid järgib, siis peaks olema muidugi mingi nõukogu või otsutajad kes vaatavad ,kes kui head juttu ajavad või siis rahva hääletusel vms. Ärge minule millegagi vihjake ,et mu jutt loll on, aga sellepärast ma tarka foorumisse tulingi. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 05.05.2004 21:31:41 vasta tsitaadiga

Võibolla peaksid rankid olema seotud posti/päevas näitajaga. Et Kreisi on siis, kui on üle 5 päevas ja üle 1000 posti. Ülejäänud on ikka tavakasutajad. "Kreisi kasutaja" minu arust tähendab tavalisest aktiivsemat kasutajat... See, kes on kolm aastat liige olnud ja kogunud 1000 posti ei tundu eriti aktiivne olevat.

Veteraniks võiks küll saada 3000 posti ja 2 aatat. See lihtsalt näitab, et see inimene tunneb põhjalikult HVd
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2004 21:41:40 vasta tsitaadiga

Ohohh kirjutas:
Veteraniks võiks küll saada 3000 posti ja 2 aatat. See lihtsalt näitab, et see inimene tunneb põhjalikult HVd


Minu arust jälle ebakorrektne mõttekäik...
Siin juba mainitud suurpuhastus oli olemuselt selline, et peaaegu kõik,
mis oli varem produtseeritud, kui november 2002, läks hingusele.
Seega nagu loogikaviga tuleb sisse...
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 05.05.2004 21:55:22 vasta tsitaadiga

sant kirjutas:
Mehed see ei ole siin mingi Diablo või mõni muu characteri arendus mäng- stiilis- et vaata kui kõva character mul on thumbs_down.gif Vahepealseid tiitleid pole küll vaja.

thumbs_up.gif icon_lol.gif Ega tõsi ta on, kiputakse asja liiga tõsiselt võtma juba.
Kuigi ise olen poolt et võiks staasi pikendada ja luua juurde mõne ränkingu, nii et minu poolt võib selle teema ammendatuks lugeda beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2004 21:55:38 vasta tsitaadiga

Mis sa Dvd Vader kostad selle kustutamise peale icon_wink.gif
ET rohkem suurpuhastamisi ei tule?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 05.05.2004 22:03:40 vasta tsitaadiga

voyager_est kirjutas:
Ohohh kirjutas:
Veteraniks võiks küll saada 3000 posti ja 2 aatat. See lihtsalt näitab, et see inimene tunneb põhjalikult HVd


Minu arust jälle ebakorrektne mõttekäik...
Siin juba mainitud suurpuhastus oli olemuselt selline, et peaaegu kõik,
mis oli varem produtseeritud, kui november 2002, läks hingusele.
Seega nagu loogikaviga tuleb sisse...

Seda küll, aga ega postide arv profiilis sellest ei vähenenud. (ja ma pole mitte esimene, kes selle välja pakub)

OT
Siin käib mingis mõttes ideede genereerimine ja selles faasis ei tohiks ideesid maha teha. See tekitab inimestes psühholoogilisi blokke. Sa oled tüüpiline näide sellest, kes rikub loovat ideearendust, sest vaatad, et sinu rank on kõrgem ja võid madalama rankiga kasutaja ideed maha tampida, kui tahad.


viimati muutis Ohohh 05.05.2004 22:10:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X
HV veteran
X

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2004 22:05:51 vasta tsitaadiga

tegelt, ma ei saa aru, mis mõte on muudatustel, kui ikka räägitakse sama jutte et 1001 postitust on kreisi kastaja, seda rohkem ju hakatakse läbuma.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2004 22:07:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mis sa Dvd Vader kostad selle kustutamise peale

mis kustutamine? kahjuks pole ma mingist kustutamisest midagi kuulnud... olin siis ilmselt ajateenistuses (kus internetti EI OLNUD üldiselt) kui see asi toimus. aga kuna siin mainiti november 2002, siis mind see nagu eriti ei puudutanud ilmselt, sest esimese paari kuuga ma suurt postitada küll ei jõudnud.

aga jah, et kuna mind moderaatoristaatusest välja löödi, siis mul on üsna savi, kui palju ja mida kustutatakse, võõras mure
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ShiiL
HV Guru
ShiiL

liitunud: 15.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2004 22:09:54 vasta tsitaadiga

Ei tea, kuidas teiega on, kuid mina ei võta kasutajaid, kellel on a´la 10 postitust päevas, eriti tõsiselt (kui ta just moderaator vms ei ole), kuna vähe on inimesi, kellel kõik need postitused on mõtteteri täis. Kui minul ei ole midagi öelda või siis on, kuid väheolulist, siis olen lihtsalt vait ning keegi ei ole solvunud. Mind need pagunid suurt ei huvita, pigem kasutan teiste arvamusi kellegi hindamisel (kellelt nõu küsida vms). Ka need hindamised on suht naljakad mõnikord (mingi aeg tagasi sattusin teemasse, kus 1 kasutaja küsis abi ning paar postitust hiljem ajas saasta suust välja, mis kole. Lugesin arvamust ning keegi kiitis teda kui asjalikku venda. minule jäi teistsugune mulje (mainisin ära teemas, mitte hindamisel, kuna ei ole äri ajanud ning otsest kogemust ei ole olnud). Eks neid näiteid võib veel tuua. Kui keegi tõesti paistab silma oma asjalikkuse poolest ning on aktiivne, siis miks mitte nimetada vastavalt, kuid minu arvamus on, et veteraniks võiks saada alles siis, kui on postitused ning ka aeg omavahel miskitmoodi tasakaalus (ei saa nimetada veteraniks kasutajat, kes on reganud end 3 aastat tagasi, kuid häält teeb harva ning ei saa nimetada ka kasutajat, kes on 3 kuuga 1000 postitust täis saanud.
Pikk jutt s**t jutt kuid selline on minu kogemustele tuginev arvamus.

_________________
I may be getting older, but I refuse to grow up!
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 05.05.2004 22:26:54 vasta tsitaadiga

Mnjah, ma kärbiks tegelt veelgi neid ranke:
1-100 - Uus kasutaja
101-st edasi ainult HV kasutaja.
Ja siis tuleb mingilt maalt veteranistaatus.. Kasvõi siis sellest 2 aastat ja 3000 posti tingimusest saati thumbs_up.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2004 22:28:19 vasta tsitaadiga

gemini, saaks veel lihtsamalt, üldse rankid ära kaotada, peale HV veterani, mis siis pannakse postide arvu ja staaži põhjal
igatahes juurde tekitamisele olen küll vastu tugevalt, asi läheks sellest liiga segaseks, ära võtta võib küll
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
unknown
HV kasutaja

liitunud: 22.04.2004




sõnum 05.05.2004 22:34:31 vasta tsitaadiga

Minu arvamus - ranke võiks juurde teha - ning kõik panna nii postituste arvu kui ka aja peale. Näiteks tuleb mingi jõmm, läbustab nädalaga 500 posti, kuid näe tolku pole, esimesed kaks nädalat on ta nii või teisiti "uus kasutaja".
_________________
Parimate soovidega,
unknown
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Vaidlused »  Parem HV »  rank 'HV veteran' postituste arvu ja staažipõhiseks mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.