Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Panganduse teema (Küsitlus: Millist panka eelistad?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 94, 95, 96 ... 253, 254, 255  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millist panka eelistad?
Swedbank
32%
 32%  [ 22 ]
SEB Pank
20%
 20%  [ 14 ]
LHV
34%
 34%  [ 23 ]
Luminor
1%
 1%  [ 1 ]
Coop
4%
 4%  [ 3 ]
Holm Bank
0%
 0%  [ 0 ]
Bigbank
0%
 0%  [ 0 ]
Inbank
0%
 0%  [ 0 ]
Mõni muu pank
5%
 5%  [ 4 ]
hääli kokku : 67

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2017 22:55:32 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
tsitaat:

Viimasel ajal ikka longab see mobiil-id ja smart-id.

või hoopis SEB ise?


+1

Swedis toimetasin 2x, toimis äpis kõik kui kulda.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2017 00:01:34 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
allkirjastada on lootusetu pin 2-ga
mobiil-id ja sid
Spoiler Spoiler Spoiler

Id-kaardiga ka ei saa allkirjastada makset

Läbi äpi trükkisin numbreid käsitsi ja lasi maksta icon_mad.gif


Sõber vaheta panaka ja ära sõima mugavaid autentimisvahendeid icon_idea.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2017 00:28:12 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
allkirjastada on lootusetu pin 2-ga
mobiil-id ja sid
Spoiler Spoiler Spoiler

Id-kaardiga ka ei saa allkirjastada makset

Läbi äpi trükkisin numbreid käsitsi ja lasi maksta icon_mad.gif


Sõber vaheta panaka ja ära sõima mugavaid autentimisvahendeid icon_idea.gif thumbs_up.gif

esmakordselt selline jama ja pean panka vahetama? Tänan ei icon_smile.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2017 00:40:08 vasta tsitaadiga

id-kaardiga ka mingi maksejama krt thumbs_down.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2017 00:41:42 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
id-kaardiga ka mingi maksejama krt thumbs_down.gif

No seda ma räägingi, et seb äpp vaid funkas(b) icon_confused.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 06.07.2017 08:55:43 vasta tsitaadiga

Just tegin SEBis makse, SmartID vahendusel. Töötas küll.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2017 11:13:37 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Just tegin SEBis makse, SmartID vahendusel. Töötas küll.

Uus päev, said ehk korda....täna pole vaja raha kanda icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 07.07.2017 12:08:26 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif thumbs_up.gif
tsitaat:
Kasutage selle suve parimat võimalust! Raputage juulis mobiilipangas vähemalt 3x oma kontojääki ja võite võita 10 000 €.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2017 14:11:40 vasta tsitaadiga

Misasi on kontojäägi raputamine? Või lihtsalt tahab keegi halva naljana netipangale DDOS korraldada?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 07.07.2017 15:30:39 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
Misasi on kontojäägi raputamine? Või lihtsalt tahab keegi halva naljana netipangale DDOS korraldada?

Pank ise testib.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 07.07.2017 16:38:37 vasta tsitaadiga

vist turnoveri halb tõlge,
a la online bookies/pokker bonus theme - bonus amount has to be turned over 3 times to get cashout
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 07.07.2017 16:59:51 vasta tsitaadiga

p2ep kirjutas:
sooty kirjutas:
Misasi on kontojäägi raputamine? Või lihtsalt tahab keegi halva naljana netipangale DDOS korraldada?

Pank ise testib.

Tegelikult ei tohiks nad mulle reklaami näidata "pakkumised" keelatud icon_lol.gif
Nii et ju nende enda reedeõhtune nali icon_razz.gif

Peaks vaatama...äkki oli see firma konto alt hoopis.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.07.2017 18:01:57 vasta tsitaadiga

Mobla äpis telefoni sheikides näitab kontojääki. Mingi hea mitu aastat juba.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fumetsu
HV vaatleja
Fumetsu

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2017 18:09:53 vasta tsitaadiga

Eelmine aasta oli ka sama kampaania, igapäev sai raputaja mingi 1k vms. Ju inimestel meelest läinud, et swedi äpp on täitsa asjalik
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 07.07.2017 18:25:52 vasta tsitaadiga

Võib-olla ongi asjalik neile, kes pidevalt mingit biznessi ajavad.
Seni, kuni vaja kuus ehk üks ülekanne teha, pole pointi.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2017 20:47:11 vasta tsitaadiga

Kergem on kontojääki vaadata äpis alt-ülesse tõmmates (nagu ka nt FB-s saab postitusi refeshida) või siis üldse see nn widget ekraanile panna, et ühe puudutusega vaadata.
Aga eks "raputamine" natuke eriline ja saab sellise kampaania raames ära kasutada sellist "lisandit".
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2017 11:06:14 vasta tsitaadiga

http://arileht.delfi.ee/news/uudised/9-pohjust-miks-kasutada-mobiilipanka?id=78816786
tsitaat:

Millal Sa viimati seisid poesabas, selja taga muljetavaldav järjekord, ja mõtisklesid, kas pead korvist poelindile laotud kaubast loobuma, sest äkki pole kontol piisavalt raha? Enam ei pea Sa muretsema piinlike momentide pärast kassajärjekorras, sest mobiilipank annab teada, kui kontojääk hakkab kriitilise piirini jõudma. Mobiilipangas kulub kontojäägi vaatamiseks vaid paar sekundit, sest seda saab telefonist vaadata ka panka logimata. Kontojääk ilmub mobiilipanga avalehele telefoni raputades või sõrmega üle ekraani libistades. Keskmine kasutaja vaatab mobiilist kontojääki 17 korda kuus.

jeesus maria
Swedpanga klientide päev on pekkis kui ei raputa paar korda icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 08.07.2017 14:22:18 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
http://arileht.delfi.ee/news/uudised/9-pohjust-miks-kasutada-mobiilipanka?id=78816786
tsitaat:

Millal Sa viimati seisid poesabas, selja taga muljetavaldav järjekord, ja mõtisklesid, kas pead korvist poelindile laotud kaubast loobuma, sest äkki pole kontol piisavalt raha? Enam ei pea Sa muretsema piinlike momentide pärast kassajärjekorras, sest mobiilipank annab teada, kui kontojääk hakkab kriitilise piirini jõudma. Mobiilipangas kulub kontojäägi vaatamiseks vaid paar sekundit, sest seda saab telefonist vaadata ka panka logimata. Kontojääk ilmub mobiilipanga avalehele telefoni raputades või sõrmega üle ekraani libistades. Keskmine kasutaja vaatab mobiilist kontojääki 17 korda kuus.

jeesus maria
Swedpanga klientide päev on pekkis kui ei raputa paar korda icon_lol.gif

Ära üldista. Ma kas Swedi klient, aga mingit äppi ei kavatse telefoni installida.
Raputajate päev on pekkis ...
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2017 14:22:48 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Millal Sa viimati seisid poesabas...


Juba siit maalt enam ei päde see jutt minu puhul... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2017 17:29:58 vasta tsitaadiga

Anti112 kirjutas:
tsitaat:
Millal Sa viimati seisid poesabas...


Juba siit maalt enam ei päde see jutt minu puhul... icon_rolleyes.gif


mõnedel on sihuke situatsioon tavaline argipäev
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2017 17:37:43 vasta tsitaadiga

Ise käin enamasti vaid poodides, kus on normaalne iseteenindus ja kassajärjekordades passima ei pea.
Aga see juba tegelikult teine teema...
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2017 00:24:29 vasta tsitaadiga

riaak kirjutas:
Tanel kirjutas:
Nad võiks selle "sulge kõik brauseri tabid" jura ka lõpetada.
Kui väljalogimise nuppu ei vajuta ja tabi niisama kinni virutad, siis ei tule seda teadet järgmisel korral ette. thumbs_up.gif


See kõikide tabide sulgemise soovitus on su enda kaitseks. Asi pole mitte pangas vaid browserites endas, kes su cerdid cache'i topivad. Niikaua kuniks browseri protsess üleval on, on ligipääsu cerdid cache's saadaval.
Kui tehniliselt oleks võimalik paremini teha, siis tõenäoliselt oleks juba ammu tehtud ka.
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2017 15:15:24 vasta tsitaadiga

Andke padruneid ausõna

tsitaat:
This site can’t be reached

id.seb.ee took too long to respond.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2017 15:50:53 vasta tsitaadiga

Sebil on mingi porr viimasel ajal.
Aastaid pole probleemi olnud ja nüüd nagu tagantjärele erroreid loobitakse icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Superglue
HV veteran
Superglue

liitunud: 20.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2017 09:13:31 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on viimasel ajal kokkupuuteid olnud teise kodulaenu võtmisega? Hetkel ootan nordeast vastust kuid esialgne suhtumine oli küll selline, et oioi üsna kindlasti ei saa. Kalkulaatori järgi on maksevõimekus olemas ja korterid paiknevad eri linnades. Üks nö kodukohas kus viibin vabal ajal ja teine tuleks Tallinna, kus töötan.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2017 09:21:59 vasta tsitaadiga

Sul ei saa kahte kodu(laenu) olla. Kui pank ei taha sulle laenu anda, siis mida sa meilt küsid?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 28.07.2017 09:43:08 vasta tsitaadiga

Saab küll, ühelt ei saa lihtsalt tm soodustust. Swed pakub kenasti, kui sissetulek piisav, ning soetad kinnisvara tallinnasse või äärmisel juhul tartusse, mujale nad jah ei taha anda isegi ühe jaoks.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2017 09:44:56 vasta tsitaadiga

Mul oli. 2002 võetud ja 2006 võetud. Või noh tehniliselt teine laen oli naisega kahasse.
_________________
The sh*t has hit the fan.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2017 09:47:40 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
Saab küll, ühelt ei saa lihtsalt tm soodustust. Swed pakub kenasti, kui sissetulek piisav, ning soetad kinnisvara tallinnasse või äärmisel juhul tartusse, mujale nad jah ei taha anda isegi ühe jaoks.

pealinna tõusikud clown.gif
Annavad küll ja mitte vähe.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2017 09:58:46 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
Saab küll, ühelt ei saa lihtsalt tm soodustust. Swed pakub kenasti, kui sissetulek piisav, ning soetad kinnisvara tallinnasse või äärmisel juhul tartusse, mujale nad jah ei taha anda isegi ühe jaoks.


No see soodustus teebki nn kodulaenu. Laenusid saad nii palju kui sissetulek võimaldab
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Superglue
HV veteran
Superglue

liitunud: 20.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2017 14:34:28 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Markos kirjutas:
Saab küll, ühelt ei saa lihtsalt tm soodustust. Swed pakub kenasti, kui sissetulek piisav, ning soetad kinnisvara tallinnasse või äärmisel juhul tartusse, mujale nad jah ei taha anda isegi ühe jaoks.


No see soodustus teebki nn kodulaenu. Laenusid saad nii palju kui sissetulek võimaldab


Anna andeks aga sa ei saa kohe üldse asjast aru (või ei oska end väljendada). TM soodustus ei tee küll ühestki laenust kodulaenu. Aga eks kuulan kodupanga pakkumise (või keeldumise) ära ja siis vaatan edasi kuidas tegutseda.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2017 14:37:17 vasta tsitaadiga

Üle kahe lause pole mõtet foorumisse kirjutada.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erko
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2017 14:39:47 vasta tsitaadiga

Superglue kirjutas:
Max Powers kirjutas:
Markos kirjutas:
Saab küll, ühelt ei saa lihtsalt tm soodustust. Swed pakub kenasti, kui sissetulek piisav, ning soetad kinnisvara tallinnasse või äärmisel juhul tartusse, mujale nad jah ei taha anda isegi ühe jaoks.


No see soodustus teebki nn kodulaenu. Laenusid saad nii palju kui sissetulek võimaldab


Anna andeks aga sa ei saa kohe üldse asjast aru (või ei oska end väljendada). TM soodustus ei tee küll ühestki laenust kodulaenu. Aga eks kuulan kodupanga pakkumise (või keeldumise) ära ja siis vaatan edasi kuidas tegutseda.

See peaks ikka laenutoote tingimustes kirjas olema, sihituna mille finantseerimiseks seda antakse. Kui ikka tingimused ütlevad et kodu soetamiseks ja renoveerimiseks, siis ilmselt teise kinnisvara soetamiseks sama toodet ei saa.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2017 23:55:10 vasta tsitaadiga

Kui üks kodulaen üksi võetud (enne abielu) ja teine kodulaen koos (abielus), siis saab tm soodustuse kehtima mõlemale?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2017 23:57:21 vasta tsitaadiga

tm soodustus kehtib ainult sellele pinnale kus reaalselt sees elad minuteada.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2017 00:10:37 vasta tsitaadiga

Seega kui mul on kaks eluaset, kus ma reaalselt sees elan. Mina ühes naine teises siis jokk? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2017 00:23:09 vasta tsitaadiga

nexus4, kui ühisdeklaratsiooni ei esita, siis põhimõtteliselt küll. Aga pead arvestama, et sina saad intressidelt tulumaksutagastust ainult ühe laenu eest. Kui üks eluase on sinu ja naise kaasomandis ja deklareerite tulu erinevalt, saab naine tulumaksutagastust 50% intresside eest, mida ühise eluaseme eest maksate.
Ühesõnaga - peaksite tegema natuke matemaatikat, kuidas kasulikum on ja vastus sõltub tõenäoliselt ka sellest, kumma sissetulek on suurem (kumb maksab rohkem tulumaksu), kumma tulust tehakse muud mahaarvamised (lapsed jm.) ja millise eluaseme eest maksate rohkem laenuintresse perioodil. Aga ära ei tohi unustada ka seda, et laenuintresside eest tagastatavalt tulumaksul on maksimaalne piirmäär 1200€, mis järgmisest aastast peaks vähenema 300€-ni, kui ma ei eksi.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2017 11:15:37 vasta tsitaadiga

Swed vaba tagasi maksega krediitkaart.
Varem oli kui midagi Ebayst tellisin, siis kohe pangas sai vajutada tagasimakse ja summa deebeti pealt krediidile tagasi kanda.
Nüüd tekib see alles 30 päeva pärast peale ostu.
Mingi aeg muudeti midagi?

119,27€ olen siis võlgu praegu?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2017 11:37:32 vasta tsitaadiga

Ma pakuks, et kui raha on maha läinud alles siis on krediiti kasutatud ja alles siis saad ka tagasimaksta.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2017 11:47:41 vasta tsitaadiga

Huvitav kas 30tk intressivabu päevi hakatakse lugema alates broneeringust ikkagi?
Niiet kui peale ostu 30 päeva pärast tagasimakse nupp muutub aktiivseks ja paar päeva venitan sellega saan protsendi kaela?
Ah lihtsam on vist kohe peale ebay ostu lihtsalt kanda krediitkaardile plussi see broneeringu summa. icon_wink.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2017 11:53:16 vasta tsitaadiga

Selline variant on kõige kindlam (või teed deposiidi üldse enne), aga ma nii mõtlesingi, et tagasimakse saab toimuda alles siis kui summa on reaalselt krediteeritud ning kuniks summa ei ole krediteeritud (ehk on broneeringus) siis ei ole ka intressi ega intressivaba perioodi arvestust.

Aga vabalt võib olla ka vastupidi icon_lol.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2017 12:00:22 vasta tsitaadiga

Siis oleks 60 päeva intressivaba icon_razz.gif
Njh enne oli mugav kohe peale ostu tagasimakse nuppu klikata.
Nüüd tuleb siis alati hakata summat vaatama ja seda eelnevalt sisse toksima (Makse oma kontode vahel). thumbs_down.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2017 12:03:31 vasta tsitaadiga

Swedis mingit muu tüübilist krediitkaarti polegi või?
Mul on SEB oma ja kuluta palju tahad, % pole. Iga kuu 20. maksan lihtsalt eelmise kuu kulutused tagasi. icon_rolleyes.gif
Kaarti pikendamise tasu vist on tulnud maksta, miski 3.50€ 3a kohta.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2017 12:04:06 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Swedis mingit muu tüübilist krediitkaarti polegi või?
Mul on SEB oma ja kuluta palju tahad, % pole. Iga kuu 20. maksan lihtsalt eelmise kuu kulutused tagasi. icon_rolleyes.gif
Kaarti pikendamise tasu vist on tulnud maksta, miski 3.50€ 3a kohta.


Sama asi ju, intressivaba periood.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2017 12:12:25 vasta tsitaadiga

Nii mulle ei meeldi, siis ei tea üldse palju mul tegelikult raha on, vaid pean arvutama koguaeg thumbs_down.gif
Kui tõesti vaja laenu võtta siis teen selle summa ümmarguseks.
Osta.ee konto kaudu saab 2€ eest raha krediidilt deebetile kanda ja 30p intressivaba periood jääb (Vajalik kui tahad laenata sularaha või laenata ja ülekandega maksta) icon_cool.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 01.08.2017 13:10:46 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Mul on SEB oma ja kuluta palju tahad, % pole. Iga kuu 20. maksan lihtsalt eelmise kuu kulutused tagasi.


Limiidi piires ikka icon_smile.gif See on charge tüüpi kaart, swedil on visa Gold. Paraku tahavad nad sellest loobuda ja jätta vaid vaba ja püsimaksega kaardi (üllatus üllatus miks). Ma väga fännan seda kaarti, aga kahjuks on seda vaid kehtivuse lõpuni ja enam uut ei anta. Platinium on ka, see pidi toimima nii, et, kui 10'ndal kuupäeval raha kontol olemas, siis võetakse maha ja intressi ei lisandu, kui aga summat ei ole, siis hakkab intress jooksma.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2017 13:31:07 vasta tsitaadiga

Markos, no limiit ikka ka jah. Sama limiidi alla võid lisakaarti ka võtta, naisele näitaks. Tollele saad veel omakorda limiidi seada. Et kõike kasuka alla ei pandaks. icon_lol.gif

DVDRW, siis tuleb rohkem teenima hakata et ei peaks pidevalt kontojäägi üle muretsema ega arvutama. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2017 14:13:17 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Swed vaba tagasi maksega krediitkaart.
Varem oli kui midagi Ebayst tellisin, siis kohe pangas sai vajutada tagasimakse ja summa deebeti pealt krediidile tagasi kanda.
Nüüd tekib see alles 30 päeva pärast peale ostu.
Mingi aeg muudeti midagi?

119,27€ olen siis võlgu praegu?


Koondväljavõtte all on tagasimakse.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2017 14:49:44 vasta tsitaadiga

Ainult "avan uue konto" nupp paistab, muud ei midagi icon_rolleyes.gif

bladerunner kirjutas:
Siis tuleb rohkem teenima hakata et ei peaks pidevalt kontojäägi üle muretsema ega arvutama. icon_lol.gif

Ei usalda panka, äkki võtavad midagi lampi maha ja ei märka. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2017 15:22:57 vasta tsitaadiga

DVDRW, ega broneerigut ei saagi tagasi maksta, broneering võidakse ju ka tühistada vms. Küllap kui tehingukinnitus panka jõuab ilmub ka vastav nupp.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Panganduse teema (Küsitlus: Millist panka eelistad?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 94, 95, 96 ... 253, 254, 255  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.