|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Millist panka eelistad? |
| Swedbank |
|
32% |
[ 22 ] |
| SEB Pank |
|
20% |
[ 14 ] |
| LHV |
|
34% |
[ 23 ] |
| Luminor |
|
1% |
[ 1 ] |
| Coop |
|
4% |
[ 3 ] |
| Holm Bank |
|
0% |
[ 0 ] |
| Bigbank |
|
0% |
[ 0 ] |
| Inbank |
|
0% |
[ 0 ] |
| Mõni muu pank |
|
5% |
[ 4 ] |
|
| hääli kokku : 67 |
|
| autor |
|
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
05.07.2017 22:55:32
|
|
|
| WäntWõll kirjutas: |
| tsitaat: |
Viimasel ajal ikka longab see mobiil-id ja smart-id.
|
või hoopis SEB ise? |
+1
Swedis toimetasin 2x, toimis äpis kõik kui kulda.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
06.07.2017 00:01:34
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
allkirjastada on lootusetu pin 2-ga
mobiil-id ja sid
Spoiler 
Id-kaardiga ka ei saa allkirjastada makset
Läbi äpi trükkisin numbreid käsitsi ja lasi maksta  |
Sõber vaheta panaka ja ära sõima mugavaid autentimisvahendeid
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
06.07.2017 00:28:12
|
|
|
| WäntWõll kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
allkirjastada on lootusetu pin 2-ga
mobiil-id ja sid
Spoiler 
Id-kaardiga ka ei saa allkirjastada makset
Läbi äpi trükkisin numbreid käsitsi ja lasi maksta  |
Sõber vaheta panaka ja ära sõima mugavaid autentimisvahendeid  |
esmakordselt selline jama ja pean panka vahetama? Tänan ei
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
06.07.2017 00:40:08
|
|
|
id-kaardiga ka mingi maksejama krt
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
06.07.2017 00:41:42
|
|
|
| Leinö kirjutas: |
id-kaardiga ka mingi maksejama krt  |
No seda ma räägingi, et seb äpp vaid funkas(b)
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
06.07.2017 08:55:43
|
|
|
Just tegin SEBis makse, SmartID vahendusel. Töötas küll.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
06.07.2017 11:13:37
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| Just tegin SEBis makse, SmartID vahendusel. Töötas küll. |
Uus päev, said ehk korda....täna pole vaja raha kanda
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
07.07.2017 12:08:26
|
|
|
| tsitaat: |
| Kasutage selle suve parimat võimalust! Raputage juulis mobiilipangas vähemalt 3x oma kontojääki ja võite võita 10 000 €. |
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
07.07.2017 14:11:40
|
|
|
| Misasi on kontojäägi raputamine? Või lihtsalt tahab keegi halva naljana netipangale DDOS korraldada?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
07.07.2017 15:30:39
|
|
|
| sooty kirjutas: |
| Misasi on kontojäägi raputamine? Või lihtsalt tahab keegi halva naljana netipangale DDOS korraldada? |
Pank ise testib.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Porno Parm
mugavuspagulane

liitunud: 30.11.2003
|
07.07.2017 16:38:37
|
|
|
vist turnoveri halb tõlge,
a la online bookies/pokker bonus theme - bonus amount has to be turned over 3 times to get cashout
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
6 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
07.07.2017 16:59:51
|
|
|
| p2ep kirjutas: |
| sooty kirjutas: |
| Misasi on kontojäägi raputamine? Või lihtsalt tahab keegi halva naljana netipangale DDOS korraldada? |
Pank ise testib. |
Tegelikult ei tohiks nad mulle reklaami näidata "pakkumised" keelatud
Nii et ju nende enda reedeõhtune nali
Peaks vaatama...äkki oli see firma konto alt hoopis.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004

|
07.07.2017 18:01:57
|
|
|
| Mobla äpis telefoni sheikides näitab kontojääki. Mingi hea mitu aastat juba.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fumetsu
HV vaatleja

liitunud: 06.09.2007
|
07.07.2017 18:09:53
|
|
|
| Eelmine aasta oli ka sama kampaania, igapäev sai raputaja mingi 1k vms. Ju inimestel meelest läinud, et swedi äpp on täitsa asjalik
|
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
07.07.2017 18:25:52
|
|
|
Võib-olla ongi asjalik neile, kes pidevalt mingit biznessi ajavad.
Seni, kuni vaja kuus ehk üks ülekanne teha, pole pointi.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
07.07.2017 20:47:11
|
|
|
Kergem on kontojääki vaadata äpis alt-ülesse tõmmates (nagu ka nt FB-s saab postitusi refeshida) või siis üldse see nn widget ekraanile panna, et ühe puudutusega vaadata.
Aga eks "raputamine" natuke eriline ja saab sellise kampaania raames ära kasutada sellist "lisandit".
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
08.07.2017 11:06:14
|
|
|
http://arileht.delfi.ee/news/uudised/9-pohjust-miks-kasutada-mobiilipanka?id=78816786
| tsitaat: |
Millal Sa viimati seisid poesabas, selja taga muljetavaldav järjekord, ja mõtisklesid, kas pead korvist poelindile laotud kaubast loobuma, sest äkki pole kontol piisavalt raha? Enam ei pea Sa muretsema piinlike momentide pärast kassajärjekorras, sest mobiilipank annab teada, kui kontojääk hakkab kriitilise piirini jõudma. Mobiilipangas kulub kontojäägi vaatamiseks vaid paar sekundit, sest seda saab telefonist vaadata ka panka logimata. Kontojääk ilmub mobiilipanga avalehele telefoni raputades või sõrmega üle ekraani libistades. Keskmine kasutaja vaatab mobiilist kontojääki 17 korda kuus.
|
jeesus maria
Swedpanga klientide päev on pekkis kui ei raputa paar korda
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
08.07.2017 14:22:18
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
http://arileht.delfi.ee/news/uudised/9-pohjust-miks-kasutada-mobiilipanka?id=78816786
| tsitaat: |
Millal Sa viimati seisid poesabas, selja taga muljetavaldav järjekord, ja mõtisklesid, kas pead korvist poelindile laotud kaubast loobuma, sest äkki pole kontol piisavalt raha? Enam ei pea Sa muretsema piinlike momentide pärast kassajärjekorras, sest mobiilipank annab teada, kui kontojääk hakkab kriitilise piirini jõudma. Mobiilipangas kulub kontojäägi vaatamiseks vaid paar sekundit, sest seda saab telefonist vaadata ka panka logimata. Kontojääk ilmub mobiilipanga avalehele telefoni raputades või sõrmega üle ekraani libistades. Keskmine kasutaja vaatab mobiilist kontojääki 17 korda kuus.
|
jeesus maria
Swedpanga klientide päev on pekkis kui ei raputa paar korda  |
Ära üldista. Ma kas Swedi klient, aga mingit äppi ei kavatse telefoni installida.
Raputajate päev on pekkis ...
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
08.07.2017 14:22:48
|
|
|
| tsitaat: |
| Millal Sa viimati seisid poesabas... |
Juba siit maalt enam ei päde see jutt minu puhul...
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
08.07.2017 17:29:58
|
|
|
| Anti112 kirjutas: |
| tsitaat: |
| Millal Sa viimati seisid poesabas... |
Juba siit maalt enam ei päde see jutt minu puhul...  |
mõnedel on sihuke situatsioon tavaline argipäev
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
08.07.2017 17:37:43
|
|
|
Ise käin enamasti vaid poodides, kus on normaalne iseteenindus ja kassajärjekordades passima ei pea.
Aga see juba tegelikult teine teema...
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
11.07.2017 00:24:29
|
|
|
| riaak kirjutas: |
| Tanel kirjutas: |
| Nad võiks selle "sulge kõik brauseri tabid" jura ka lõpetada. |
Kui väljalogimise nuppu ei vajuta ja tabi niisama kinni virutad, siis ei tule seda teadet järgmisel korral ette.  |
See kõikide tabide sulgemise soovitus on su enda kaitseks. Asi pole mitte pangas vaid browserites endas, kes su cerdid cache'i topivad. Niikaua kuniks browseri protsess üleval on, on ligipääsu cerdid cache's saadaval.
Kui tehniliselt oleks võimalik paremini teha, siis tõenäoliselt oleks juba ammu tehtud ka.
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
12.07.2017 15:15:24
|
|
|
Andke padruneid ausõna
| tsitaat: |
This site can’t be reached
id.seb.ee took too long to respond. |
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
12.07.2017 15:50:53
|
|
|
Sebil on mingi porr viimasel ajal.
Aastaid pole probleemi olnud ja nüüd nagu tagantjärele erroreid loobitakse
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Superglue
HV veteran

liitunud: 20.03.2002
|
28.07.2017 09:13:31
|
|
|
| Kas kellelgi on viimasel ajal kokkupuuteid olnud teise kodulaenu võtmisega? Hetkel ootan nordeast vastust kuid esialgne suhtumine oli küll selline, et oioi üsna kindlasti ei saa. Kalkulaatori järgi on maksevõimekus olemas ja korterid paiknevad eri linnades. Üks nö kodukohas kus viibin vabal ajal ja teine tuleks Tallinna, kus töötan.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
28.07.2017 09:21:59
|
|
|
| Sul ei saa kahte kodu(laenu) olla. Kui pank ei taha sulle laenu anda, siis mida sa meilt küsid?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markos
HV veteran
liitunud: 10.04.2002
|
28.07.2017 09:43:08
|
|
|
| Saab küll, ühelt ei saa lihtsalt tm soodustust. Swed pakub kenasti, kui sissetulek piisav, ning soetad kinnisvara tallinnasse või äärmisel juhul tartusse, mujale nad jah ei taha anda isegi ühe jaoks.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri
HV veteran

liitunud: 05.11.2001
|
28.07.2017 09:44:56
|
|
|
Mul oli. 2002 võetud ja 2006 võetud. Või noh tehniliselt teine laen oli naisega kahasse.
_________________ The sh*t has hit the fan. |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
28.07.2017 09:47:40
|
|
|
| Markos kirjutas: |
| Saab küll, ühelt ei saa lihtsalt tm soodustust. Swed pakub kenasti, kui sissetulek piisav, ning soetad kinnisvara tallinnasse või äärmisel juhul tartusse, mujale nad jah ei taha anda isegi ühe jaoks. |
pealinna tõusikud
Annavad küll ja mitte vähe.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
28.07.2017 09:58:46
|
|
|
| Markos kirjutas: |
| Saab küll, ühelt ei saa lihtsalt tm soodustust. Swed pakub kenasti, kui sissetulek piisav, ning soetad kinnisvara tallinnasse või äärmisel juhul tartusse, mujale nad jah ei taha anda isegi ühe jaoks. |
No see soodustus teebki nn kodulaenu. Laenusid saad nii palju kui sissetulek võimaldab
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Superglue
HV veteran

liitunud: 20.03.2002
|
28.07.2017 14:34:28
|
|
|
| Max Powers kirjutas: |
| Markos kirjutas: |
| Saab küll, ühelt ei saa lihtsalt tm soodustust. Swed pakub kenasti, kui sissetulek piisav, ning soetad kinnisvara tallinnasse või äärmisel juhul tartusse, mujale nad jah ei taha anda isegi ühe jaoks. |
No see soodustus teebki nn kodulaenu. Laenusid saad nii palju kui sissetulek võimaldab |
Anna andeks aga sa ei saa kohe üldse asjast aru (või ei oska end väljendada). TM soodustus ei tee küll ühestki laenust kodulaenu. Aga eks kuulan kodupanga pakkumise (või keeldumise) ära ja siis vaatan edasi kuidas tegutseda.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
28.07.2017 14:37:17
|
|
|
| Üle kahe lause pole mõtet foorumisse kirjutada.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erko
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2004
|
28.07.2017 14:39:47
|
|
|
| Superglue kirjutas: |
| Max Powers kirjutas: |
| Markos kirjutas: |
| Saab küll, ühelt ei saa lihtsalt tm soodustust. Swed pakub kenasti, kui sissetulek piisav, ning soetad kinnisvara tallinnasse või äärmisel juhul tartusse, mujale nad jah ei taha anda isegi ühe jaoks. |
No see soodustus teebki nn kodulaenu. Laenusid saad nii palju kui sissetulek võimaldab |
Anna andeks aga sa ei saa kohe üldse asjast aru (või ei oska end väljendada). TM soodustus ei tee küll ühestki laenust kodulaenu. Aga eks kuulan kodupanga pakkumise (või keeldumise) ära ja siis vaatan edasi kuidas tegutseda. |
See peaks ikka laenutoote tingimustes kirjas olema, sihituna mille finantseerimiseks seda antakse. Kui ikka tingimused ütlevad et kodu soetamiseks ja renoveerimiseks, siis ilmselt teise kinnisvara soetamiseks sama toodet ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
30.07.2017 23:55:10
|
|
|
| Kui üks kodulaen üksi võetud (enne abielu) ja teine kodulaen koos (abielus), siis saab tm soodustuse kehtima mõlemale?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002

|
30.07.2017 23:57:21
|
|
|
tm soodustus kehtib ainult sellele pinnale kus reaalselt sees elad minuteada.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
31.07.2017 00:10:37
|
|
|
Seega kui mul on kaks eluaset, kus ma reaalselt sees elan. Mina ühes naine teises siis jokk?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draax
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
31.07.2017 00:23:09
|
|
|
nexus4, kui ühisdeklaratsiooni ei esita, siis põhimõtteliselt küll. Aga pead arvestama, et sina saad intressidelt tulumaksutagastust ainult ühe laenu eest. Kui üks eluase on sinu ja naise kaasomandis ja deklareerite tulu erinevalt, saab naine tulumaksutagastust 50% intresside eest, mida ühise eluaseme eest maksate.
Ühesõnaga - peaksite tegema natuke matemaatikat, kuidas kasulikum on ja vastus sõltub tõenäoliselt ka sellest, kumma sissetulek on suurem (kumb maksab rohkem tulumaksu), kumma tulust tehakse muud mahaarvamised (lapsed jm.) ja millise eluaseme eest maksate rohkem laenuintresse perioodil. Aga ära ei tohi unustada ka seda, et laenuintresside eest tagastatavalt tulumaksul on maksimaalne piirmäär 1200€, mis järgmisest aastast peaks vähenema 300€-ni, kui ma ei eksi.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
01.08.2017 11:15:37
|
|
|
Swed vaba tagasi maksega krediitkaart.
Varem oli kui midagi Ebayst tellisin, siis kohe pangas sai vajutada tagasimakse ja summa deebeti pealt krediidile tagasi kanda.
Nüüd tekib see alles 30 päeva pärast peale ostu.
Mingi aeg muudeti midagi?
119,27€ olen siis võlgu praegu?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
01.08.2017 11:37:32
|
|
|
| Ma pakuks, et kui raha on maha läinud alles siis on krediiti kasutatud ja alles siis saad ka tagasimaksta.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
01.08.2017 11:47:41
|
|
|
Huvitav kas 30tk intressivabu päevi hakatakse lugema alates broneeringust ikkagi?
Niiet kui peale ostu 30 päeva pärast tagasimakse nupp muutub aktiivseks ja paar päeva venitan sellega saan protsendi kaela?
Ah lihtsam on vist kohe peale ebay ostu lihtsalt kanda krediitkaardile plussi see broneeringu summa.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
01.08.2017 11:53:16
|
|
|
Selline variant on kõige kindlam (või teed deposiidi üldse enne), aga ma nii mõtlesingi, et tagasimakse saab toimuda alles siis kui summa on reaalselt krediteeritud ning kuniks summa ei ole krediteeritud (ehk on broneeringus) siis ei ole ka intressi ega intressivaba perioodi arvestust.
Aga vabalt võib olla ka vastupidi
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
01.08.2017 12:00:22
|
|
|
Siis oleks 60 päeva intressivaba
Njh enne oli mugav kohe peale ostu tagasimakse nuppu klikata.
Nüüd tuleb siis alati hakata summat vaatama ja seda eelnevalt sisse toksima (Makse oma kontode vahel).
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
01.08.2017 12:03:31
|
|
|
Swedis mingit muu tüübilist krediitkaarti polegi või?
Mul on SEB oma ja kuluta palju tahad, % pole. Iga kuu 20. maksan lihtsalt eelmise kuu kulutused tagasi.
Kaarti pikendamise tasu vist on tulnud maksta, miski 3.50€ 3a kohta.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
01.08.2017 12:04:06
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
Swedis mingit muu tüübilist krediitkaarti polegi või?
Mul on SEB oma ja kuluta palju tahad, % pole. Iga kuu 20. maksan lihtsalt eelmise kuu kulutused tagasi.
Kaarti pikendamise tasu vist on tulnud maksta, miski 3.50€ 3a kohta. |
Sama asi ju, intressivaba periood.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
01.08.2017 12:12:25
|
|
|
Nii mulle ei meeldi, siis ei tea üldse palju mul tegelikult raha on, vaid pean arvutama koguaeg
Kui tõesti vaja laenu võtta siis teen selle summa ümmarguseks.
Osta.ee konto kaudu saab 2€ eest raha krediidilt deebetile kanda ja 30p intressivaba periood jääb (Vajalik kui tahad laenata sularaha või laenata ja ülekandega maksta)
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markos
HV veteran
liitunud: 10.04.2002
|
01.08.2017 13:10:46
|
|
|
| tsitaat: |
| Mul on SEB oma ja kuluta palju tahad, % pole. Iga kuu 20. maksan lihtsalt eelmise kuu kulutused tagasi. |
Limiidi piires ikka See on charge tüüpi kaart, swedil on visa Gold. Paraku tahavad nad sellest loobuda ja jätta vaid vaba ja püsimaksega kaardi (üllatus üllatus miks). Ma väga fännan seda kaarti, aga kahjuks on seda vaid kehtivuse lõpuni ja enam uut ei anta. Platinium on ka, see pidi toimima nii, et, kui 10'ndal kuupäeval raha kontol olemas, siis võetakse maha ja intressi ei lisandu, kui aga summat ei ole, siis hakkab intress jooksma.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
01.08.2017 13:31:07
|
|
|
Markos, no limiit ikka ka jah. Sama limiidi alla võid lisakaarti ka võtta, naisele näitaks. Tollele saad veel omakorda limiidi seada. Et kõike kasuka alla ei pandaks.
DVDRW, siis tuleb rohkem teenima hakata et ei peaks pidevalt kontojäägi üle muretsema ega arvutama.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tsihh
HV veteran
liitunud: 05.03.2003
|
01.08.2017 14:13:17
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Swed vaba tagasi maksega krediitkaart.
Varem oli kui midagi Ebayst tellisin, siis kohe pangas sai vajutada tagasimakse ja summa deebeti pealt krediidile tagasi kanda.
Nüüd tekib see alles 30 päeva pärast peale ostu.
Mingi aeg muudeti midagi?
119,27€ olen siis võlgu praegu? |
Koondväljavõtte all on tagasimakse.
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
01.08.2017 14:49:44
|
|
|
Ainult "avan uue konto" nupp paistab, muud ei midagi
| bladerunner kirjutas: |
Siis tuleb rohkem teenima hakata et ei peaks pidevalt kontojäägi üle muretsema ega arvutama.  |
Ei usalda panka, äkki võtavad midagi lampi maha ja ei märka.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
01.08.2017 15:22:57
|
|
|
DVDRW, ega broneerigut ei saagi tagasi maksta, broneering võidakse ju ka tühistada vms. Küllap kui tehingukinnitus panka jõuab ilmub ka vastav nupp.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|