Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Millised kõrvaklapid? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 86, 87, 88 ... 112, 113, 114  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.06.2017 00:30:10 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
libe kirjutas:
olavsu1 kirjutas:
libe kirjutas:
olavsu1 kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Kokkuvõtvalt võib öelda, et küll on ikka raske elu neil "melomaanidel". Ühed peavad uurima mõõtetulemusi, teised peavad kõik maailma seadmed läbi kuulama - et asi ikka õige oleks

Hea et tavainimesel lihtne, ostab köapid, heli piisavalt OK on siis on ok ja mure murtud. icon_lol.gif


Nii ongi. Katsu sa kuldkõrvale mingit prostat asja pakkuda, ei rahuldu sellega ja kõik. Aga seo neil silmad kinni siis ei tee nad vahet stradivari ja thomanni viiulitel.
sul tuleks silmad kinni siduda, ehk loobud oma thomanni "pro" mixeritest ja klapivõimenditest ning nende määrimisest tavakuulajale thumbs_up.gif
rääkimata sellest, et sul ei ole isiklikku kogemust ega parameetreid ja graafikuid mõõtmistulemustest võrreldavatel alustel icon_idea.gif


Ahah, sellest ma juba ei loobu. Hammas verel. see tähendab et kasutuskogemus on olemas icon_smile.gif

oled värskemaid consumer klapivõime kasutanud?


Pärast algtaseme stuudiohelikaardi ostmist ei ole sellist mõtetki tekkinud. Ju sel m-audiol on lihtsalt on niivõrd hea tase, et ei ole rohkem vaja paremuse poole püüelda. Ükskord ta siiski tuleb draiverite pärast välja vahetada. Consumeri klappe olen küll ostnud ja pettunud nendes, nende tämber varieerub kohati väga suurtes piirides.
ma ei rääkinud consumer klappidest, vaid klapivõimudest.
sa muudkui pakud toda mõttetult üledimensioneeritud võimu inimestele, kel on vaja vaid 1 paar klappe ja 1 signaaliallikas, kuhu ei ole vaja seda täiendavat risu, mida supoolsed pakkumised lisaeuride eest pakuvad.

kivi parameetrite kohta ei oska sa samuti sõnu seada

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 17.06.2017 15:24:22 vasta tsitaadiga

Odavamapoolsed stuudiotarvikud on reeglina kõrge takistusega klapiväljundiga. See ei ole alati probleem, kuid võib "sobilike" klappide puhul olla tõsine ja kergesti kuuldav probleem.
Alternatiivina on võimalik vähese raha eest võtta testitud consumer toode, millel sellist muret pole.

Aina rohkem tellitakse Hiinast BA tüüpi või mitme elemendiga klappe ja nendel on reeglina sagedus/takistusgraafik üsna hüplik ja kõrge väljundtakistusega võimendi taga seetõttu rikutud sagedusesitus.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 18.06.2017 00:31:14 vasta tsitaadiga

hetkel on käigus kaks klapipaari,

Koss UR-40, 60 Ohm, 98 dB SPL/1mW
Audio Technica ATH-M50, 38 Ohm, 99 dB

M50 on kõigist senistest parima heliga, Koss'idel vaibub kõrgem ots ära Hi-Hat'id ei kõla välja.
Nonde M50 klappidega ja praeguse helikaardiga sai kunagi Tidali testi tehtud tulemus oli 4/5
Kõrvasissetest klappidest olen loobunud, need asjad ei sobi üldse.
tagasi üles
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2017 08:41:01 vasta tsitaadiga

Keegi jooksmiseks over ear BT klappe ka siin kasutab?
Tundus mugav juhtmevaba variant ja aku kestab kauem kui pisikestel inear klappidel.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2017 12:21:15 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
olavsu1 kirjutas:
libe kirjutas:
olavsu1 kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Kokkuvõtvalt võib öelda, et küll on ikka raske elu neil "melomaanidel". Ühed peavad uurima mõõtetulemusi, teised peavad kõik maailma seadmed läbi kuulama - et asi ikka õige oleks

Hea et tavainimesel lihtne, ostab köapid, heli piisavalt OK on siis on ok ja mure murtud. icon_lol.gif


Nii ongi. Katsu sa kuldkõrvale mingit prostat asja pakkuda, ei rahuldu sellega ja kõik. Aga seo neil silmad kinni siis ei tee nad vahet stradivari ja thomanni viiulitel.
sul tuleks silmad kinni siduda, ehk loobud oma thomanni "pro" mixeritest ja klapivõimenditest ning nende määrimisest tavakuulajale thumbs_up.gif
rääkimata sellest, et sul ei ole isiklikku kogemust ega parameetreid ja graafikuid mõõtmistulemustest võrreldavatel alustel icon_idea.gif


Ahah, sellest ma juba ei loobu. Hammas verel. see tähendab et kasutuskogemus on olemas icon_smile.gif

oled värskemaid consumer klapivõime kasutanud?


Haakub natuke eelneva aruteluga: http://pluss.postimees.ee/4145299/mehed-kes-kuulavad-kaableid
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mel92
HV vaatleja
Mel92

liitunud: 06.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2017 14:34:46 vasta tsitaadiga

Keegi Massdropist HD 650 ka tellib? Minu arvestuse koha pealt tuleks hinnaks ~230€ shipituna koos maksudega (20%KM 214$st ja 1.5% tollimaksu). Tundub õige numbrina?

Tellisin omale ära igatahes hevi.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2017 16:55:41 vasta tsitaadiga

Ma tellisin ka endale. Ei teas oleks pointi võtta mitu paari...?
Also, need pole stock 650ned: https://www.massdrop.com/buy/massdrop-sennheiser-hd6xx
A new revision of the popular all-rounder, the Massdrop x Sennheiser HD 6XX has that same great sound plus a few updates, and a price that makes it even easier to love.
...aga jah, tundub ,et kuulaja seisukohast stock suht.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Link
HV kasutaja
Link

liitunud: 17.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2017 20:45:03 vasta tsitaadiga

Tellisin ka. Ooteaeg on jõhker muidugi icon_lol.gif . Jõulukingitus. Nüüd peab vist mingi amp/dac sebima mis minu jaoks tume maa. Äkki tuleb selle ajaga midagi head foorumisse müüki.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 03.07.2017 00:36:49 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/K%C3%B5rvaklapid+ja+mikrofonid/406686/
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/K%C3%B5rvaklapid+ja+mikrofonid/957550/

Kummad mõistlikumad oleks ?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.07.2017 00:44:30 vasta tsitaadiga

Mõistlikum oleks mõlelmad poodi jätta.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 03.07.2017 15:10:45 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Mõistlikum oleks mõlelmad poodi jätta.


On siis midagi paremat selles hinnaklassis ?
Kuni 70 euro. Ei pea olema 5.1 või 7.1
Mikrofon peaks küljes olema ja hea oleks kui seda saaks liigutada.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2017 15:18:10 vasta tsitaadiga

Superluxe siin ikka soovitatakse vahest...http://www.gearbest.com/on-ear-over-ear-headphones/pp_279992.html?vip=761203&gclid=CjwKCAjw1ufKBRBYEiwAPI_r4SYCDdRfL9TU65L3a-9iYoXwEdnxzylee-4ylNZgunf8GfGK8aXzyhoCZ2cQAvD_BwE
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2017 15:28:07 vasta tsitaadiga

Aeron, nende pole mikrit küljes
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2017 16:02:26 vasta tsitaadiga

https://www.massdrop.com/buy/massdrop-mini-mic

e: kuuldavasti on need ka head:
http://www.gearbest.com/gaming-headphones/pp_316586.html (vb peab mujalt ostma)

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 03.07.2017 16:09:38 vasta tsitaadiga

Peaks vist ära mainima ka et läbi gearbest, aliexpress, amazon, ebay jne ei ole soovi osta.
Eriti kuna sinna lisandub veel tolliga mässamine ja KM juurde maksmine, pluss kättetoimetamine kuni 30 päeva.

Kui neti poest tellida, siis võtaks juba logitech g430 ära mis selles frog.ee-st saaks 65 euroga.
Või siis läheks arvutitarka ja võtaks kas selle MSI DS502 (69 euro)või siis kingston HyperX cloud (69 euro) mis ei ole 7.1, aga maksab samapalju kui see MSI ja on ka poes olemas.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Levelxer
HV veteran
Levelxer

liitunud: 27.11.2011




sõnum 03.07.2017 16:14:55 vasta tsitaadiga

Cloud II kiidetakse ka.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2017 16:15:02 vasta tsitaadiga

Musakuulamiseks vaja pole siis kama, võta mida tahad sisuliselt. Mõningates online mängudes tuleb kauks kui suudavad võimalikult madalaid sagedusi maha mängida, kuuleb vastase samme paremini
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 03.07.2017 16:24:50 vasta tsitaadiga

Levelxer, tean, kuid need on juba 15-20 euro üle eelarve.

Üldiselt mängimiseks ikka klapid. G430 tunduvad nii hinna ja välimuse poolest parimad.
Kingston klappidel ei meeldi mulle see mikrofon mis on eemaldatav. Hea on kui mikrofoni saab eest ära keerata kas siis üles või kerida klappi sisse.


NVM tellisin need Logitech G430-ed ära
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2017 16:28:35 vasta tsitaadiga

https://www.amazon.co.uk/HyperX-Cloud-Gaming-Headset-Mobile/dp/B01N2P7NTS/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1499088300&sr=8-3&keywords=cloud+2

Refurb mudeli saad mingi 72-74 € kätte.
Üsna ruttu tulevad ka. Endale tööjuurde võtsime 6 paari. Makse otsa ei tule. Aga jah, kui amazonist tellida ei taha ja aega pole, siis ega sa väga Logitechiga mööda panna ei saa.
Mulle cloudid meeldisid just, sest neil on pult ja usb. Puldi küljes on 35mm ehk siis saab mugavalt kasutada PC ja telefoni taga. Ofc väga mugavad ja kvaliteetse ehitusega klapid ka ning heli üsna viisakas.
...üks mees tööl kurtis, et natuke umbsed on...

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 03.07.2017 17:27:44 vasta tsitaadiga

Aeron, Neil Logitech-el on usb helikaart kaasas ja juhtmeküljes on ka juhtpult, mis küll pole nii pisike kui seda on Kingston-el.
Aga on pisem kui sellel MSI ja paljutel teistel.

Samas mul see usb helikaar on ka mu vanadel klappidel mis katki läksid. Olid creative tactical3d sigma.
Samas ma ostan koju ja mobiili jaoks on mul nööbid.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Levelxer
HV veteran
Levelxer

liitunud: 27.11.2011




sõnum 03.07.2017 21:20:50 vasta tsitaadiga

Neljandat korda läksid Superluxi klapid katki.
St. kolm korda vahetati klapid garantiikorras uute vastu.
Superlux HD681EVO-d. Kasutatud igapäevaselt ... täna jäi siis üks klapp vait.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 03.07.2017 21:23:08 vasta tsitaadiga

Levelxer kirjutas:
Neljandat korda läksid Superluxi klapid katki.
St. kolm korda vahetati klapid garantiikorras uute vastu.
Superlux HD681EVO-d. Kasutatud igapäevaselt ... täna jäi siis üks klapp vait.
sikutad juhet liialt või siis loobid
mul dt880 läks sinna nahka, et muutusin lohakaks ja tirisin juhtmest laualt põrandale, üks kõrv vaikne
aga nood olid ka 9a kasutust saanud

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Levelxer
HV veteran
Levelxer

liitunud: 27.11.2011




sõnum 03.07.2017 21:26:37 vasta tsitaadiga

Ei ole seda kohta üldse mudinud. tegemist klapi küljes oleva pisikese ühenduse osaga, kui natuke mudida siis tuleb hääl korraks tagasi, ent mitte püsivalt. Kasutanud küll iga päevaselt ~6h päevas.
Väike kaabliühendus jubin pildil:
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 03.07.2017 21:32:30 vasta tsitaadiga

Levelxer kirjutas:
Ei ole seda kohta üldse mudinud. tegemist klapi küljes oleva pisikese ühenduse osaga, kui natuke mudida siis tuleb hääl korraks tagasi, ent mitte püsivalt. Kasutanud küll iga päevaselt ~6h päevas.
Väike kaabliühendus jubin pildil:
lahti võtta ja üle joota
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 03.07.2017 21:43:49 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Levelxer kirjutas:
Ei ole seda kohta üldse mudinud. tegemist klapi küljes oleva pisikese ühenduse osaga, kui natuke mudida siis tuleb hääl korraks tagasi, ent mitte püsivalt. Kasutanud küll iga päevaselt ~6h päevas.
Väike kaabliühendus jubin pildil:
lahti võtta ja üle joota


lihtsam on tervenisti uus normaalsete soontega kaabel panna.
tagasi üles
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 06.07.2017 15:12:45 vasta tsitaadiga

KZ ZS5 (2DD+2BA) - hetkel parimad odav-nööbid, mida hinna/heli suhtes olen kuulnud - 22€ ja igat senti väärt.
Mugavus on ZST`l parem aga heli on ZS5`l neutraalsem. Soovitan proovida thumbs_up.gif

http://www.gearbest.com/earbud-headphones/pp_641227.html
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2017 16:59:23 vasta tsitaadiga

Levelxer kirjutas:
Neljandat korda läksid Superluxi klapid katki.
St. kolm korda vahetati klapid garantiikorras uute vastu.
Superlux HD681EVO-d. Kasutatud igapäevaselt ... täna jäi siis üks klapp vait.

Kui nii head ja see vaev seda väärt siis küsi aga uued.
Kui aga mitte, siis tagastada ja raha tagasi küsida (täielik õigus olemas selleks juba). Seda eeldusel kui viimasest vahetusest pole 2a möödas.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Levelxer
HV veteran
Levelxer

liitunud: 27.11.2011




sõnum 06.07.2017 19:23:51 vasta tsitaadiga

Just kuu aega möödunud kahest aastast.
Helikvaliteet on neil hea aga koostekvaliteet vist mitte nii-väga.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2017 12:50:49 vasta tsitaadiga

Levelxer kirjutas:
Just kuu aega möödunud kahest aastast.
Helikvaliteet on neil hea aga koostekvaliteet vist mitte nii-väga.

2a esimesest ostust või siis ikka viimasest vahetusest? Vanad need mudelid üldse on kui sa neid 3+ korda juba vahetanud?
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Levelxer
HV veteran
Levelxer

liitunud: 27.11.2011




sõnum 07.07.2017 12:58:34 vasta tsitaadiga

2 aastat esimese paari ostust. Viimane kord saadeti vist Saksamaale et teha ekspertiis ja pärast ekspertiisi anti uued.
tsitaat:
Vanad need mudelid üldse on kui sa neid 3+ korda juba vahetanud?

Mis mudelid?
---
Üldiselt ise ei oska parandada, kellegi teise poolt parandamine läheks tõenäoliselt kalliks ja ära anda vist ka ei õnnestu.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2017 13:06:58 vasta tsitaadiga

Mida ma silmas pean on see, et kui vigane toode asendati uuega (anti uus) siis sellel uuel on täis-pikk garantii / pretensioonide esitamise aeg.
Näiteks kui kasutad klappe x, mis läheb toote enda vea / nõrkuse tõttu katki keskmiselt iga 9 kuu tagant, ning oled neid vahetanud 10 korda, siis praegustel klappidel on endiselt täis-pikk garantii / pretensioonide esitamise aeg seda sõltumata esimese paari ostukuupäevast.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Levelxer
HV veteran
Levelxer

liitunud: 27.11.2011




sõnum 07.07.2017 13:30:23 vasta tsitaadiga

Pole aga antud ühtegi paberit mis viitaks vahetamise kuupäevale. Ainult algne arve peaks kuskil olema. Niigi vastutulelikud Pillipoes, ei hakka rohkem nõudma. Saan tagavaraklappidega ka hakkama (Somic G941)
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Klots454
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2017 14:56:24 vasta tsitaadiga

Link kirjutas:
Tellisin ka. Ooteaeg on jõhker muidugi icon_lol.gif . Jõulukingitus. Nüüd peab vist mingi amp/dac sebima mis minu jaoks tume maa. Äkki tuleb selle ajaga midagi head foorumisse müüki.


Mis hinnaklass dac/amp kohapealt vastuvõetav on?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.07.2017 19:11:54 vasta tsitaadiga

Klots454 kirjutas:
Link kirjutas:
Tellisin ka. Ooteaeg on jõhker muidugi icon_lol.gif . Jõulukingitus. Nüüd peab vist mingi amp/dac sebima mis minu jaoks tume maa. Äkki tuleb selle ajaga midagi head foorumisse müüki.


Mis hinnaklass dac/amp kohapealt vastuvõetav on?
100€
või siis arvutil mõni ampiga helikaart
ise kasutan T1'dega soundblaster ZxR'i
tihtilugu ei kannata põhja pannagi, isegi kui sooviks
ja mina helikvaliteedi üle nüüd küll ei kurda

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2017 19:56:58 vasta tsitaadiga

Ega keegi ei juhtu teadma kuidas saaks eestisse tellida Monolith M1060 klappe? icon_razz.gif Ametlikult lehelt ei saa eestisse kahjuks
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.07.2017 20:53:19 vasta tsitaadiga

flameas kirjutas:
Ega keegi ei juhtu teadma kuidas saaks eestisse tellida Monolith M1060 klappe? icon_razz.gif Ametlikult lehelt ei saa eestisse kahjuks
kõlas huvitavana, kuid esimene klipp, mida vaatasin, siis nende omamiseks peab olema valmis hädadeks ja peavaluks, olema ise kätega osav jne
heli võib olla kunst, kuid raha eest peaks ka pisut enamat saama, samas kindlasti ootame sinupoolset tagasisidet thumbs_up.gif



Link

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2017 21:11:50 vasta tsitaadiga

väidetavalt enamus vigu millest Zeos räägib olid esimese partii probleemid. Nüüd revision 2, mis peaks parem olema.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.07.2017 21:36:05 vasta tsitaadiga

flameas kirjutas:
väidetavalt enamus vigu millest Zeos räägib olid esimese partii probleemid. Nüüd revision 2, mis peaks parem olema.
kas nad muutsid konstruid, et see peapael ei laguneks või piirnesid ainult selle puidust raamiga?
Parenduste kohta võiks mingi detailsem list olla, kuna hind on soodne ja kaunis ahvatlev
ise ei hakkaks ilmselt klappe välja vahetama
ainult lotovõidu korral

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.07.2017 21:58:06 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Ma sain enda omad kätte ja need on ilmelised. Polegi muud öelda.
Paar miinust on - kunst nahk väljaspool vist ja mitte super tugev kooste vist, kaabel võiks olla braided ...
...aga heli... mmmm...mm....mmm....
Spoiler Spoiler Spoiler
kuidas klapid vastu on pidanud? icon_question.gif icon_rolleyes.gif

CoiL kirjutas:
KZ ZS5 (2DD+2BA) - hetkel parimad odav-nööbid, mida hinna/heli suhtes olen kuulnud - 22€ ja igat senti väärt.
Mugavus on ZST`l parem aga heli on ZS5`l neutraalsem. Soovitan proovida thumbs_up.gif

http://www.gearbest.com/earbud-headphones/pp_641227.html
võtsin ka nood samad ligi ja mingi läbipaistva puldiga kaabliga aliexpressi mobiili appist - 25€ tasuta saatmisega, kus on täiendavad soodukad võrreldes desktopi versioonist, kus sama klapikombo on 35€
https://www.aliexpress.com/item/Original-KZ-ZS5-2DD-2BA-Hybrid-In-Ear-Earphone-HIFI-DJ-Monito-Running-Sport-Earphones-Earplug/32810404680.html

vanadel ATE'del hakkas kuskilt midagi jamama, keset vokisõitu viskas lambist volüümi nulli, täna viskas kopa üle, rebisin raevust juhtme ribadeks icon_biggrin.gif
ilmselt ajendatuna eilsest ostsust - klapid on alles ja terved, seega juhtme saab vajadusel ära vahetada

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2017 23:18:45 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Ma sain enda omad kätte ja need on ilmelised. Polegi muud öelda.
Paar miinust on - kunst nahk väljaspool vist ja mitte super tugev kooste vist, kaabel võiks olla braided ...
...aga heli... mmmm...mm....mmm....


Klapid peavad vastu kenasti ja on mugavad. Hetkel on need paaritatud mod mic'iga ja igapäevases kasutamises.
Samas, peale mõningast pikemat kuulamist ja eneseharimist on suurim vaimustus üle läinud.
Olen hakanud kuulma, et keskmised pole nii täpsed ja on kuidagi mudased. Kõrged on kah natuke...
Vb see arvustus on hea:
http://www.techhive.com/article/3101878/headphones/sharkks-bravo-hybrid-electrostatic-cans-bust-the-bass-but-hit-for-par-elsewhere.html

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.07.2017 23:46:23 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Aeron kirjutas:
Ma sain enda omad kätte ja need on ilmelised. Polegi muud öelda.
Paar miinust on - kunst nahk väljaspool vist ja mitte super tugev kooste vist, kaabel võiks olla braided ...
...aga heli... mmmm...mm....mmm....


Klapid peavad vastu kenasti ja on mugavad. Hetkel on need paaritatud mod mic'iga ja igapäevases kasutamises.
Samas, peale mõningast pikemat kuulamist ja eneseharimist on suurim vaimustus üle läinud.
Olen hakanud kuulma, et keskmised pole nii täpsed ja on kuidagi mudased. Kõrged on kah natuke...
Vb see arvustus on hea:
http://www.techhive.com/article/3101878/headphones/sharkks-bravo-hybrid-electrostatic-cans-bust-the-bass-but-hit-for-par-elsewhere.html
kas oled midagii paremat kuulnud või lased mingitel arvamusartiklitel oma hinnangut mõjutada ja selle hakkad kuulma seda, mida arvamusartiklites kritiseerivad?

mudased on tihtilugu salvestused, kui on võimalik erinevat tehnikat kuulata ja sinu klapid on tõesti mudased, siis tuleb end fakti ette seada, aga ilma võrdleva tehnikata ei hakkaks endale asju ette kujutama

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Link
HV kasutaja
Link

liitunud: 17.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2017 17:08:26 vasta tsitaadiga

Klots454 kirjutas:
Link kirjutas:
Tellisin ka. Ooteaeg on jõhker muidugi icon_lol.gif . Jõulukingitus. Nüüd peab vist mingi amp/dac sebima mis minu jaoks tume maa. Äkki tuleb selle ajaga midagi head foorumisse müüki.


Mis hinnaklass dac/amp kohapealt vastuvõetav on?


Pole otsustanud veel aga kindlasti alla 1k icon_lol.gif . Tahaks midagi mis sobiks ka madala takistusega klappidele. Just ostsin Fostex th-x00 + veel on Beyerdynamicu dt990 32 Ohm versioon.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2017 20:18:22 vasta tsitaadiga

homme (10. juuli) tuleb Massdropis 10000 ühikut hd6xx veel müüki.
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.07.2017 21:18:40 vasta tsitaadiga

kätte saab jälle jõuludel ja saab rõõmsalt käibe ja tollikat maksta ehk siis rõõmsalt mingi +37% toote väärtusest vms see mõnus % oli kui usas midagi tellida.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2017 22:54:00 vasta tsitaadiga

pots4t4j4, ometi on mul väike kiusatus korralikud klapid (+ AMP/DAC) hankida ja oma kõrvaga kuulda, millest ma seni olen ilma jäänud icon_biggrin.gif
samas tööl avatud kontoris ei ole neist klappidest (vist ??) suurt tolku ja kodus kuulan pigem kõlaritest muusikat. ilmselt jätan ka selle dropi vahele.
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 09.07.2017 23:20:25 vasta tsitaadiga

oleks kinnised olnud oleks ise ka huvi tundnud. lahtised on meh
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2017 18:59:41 vasta tsitaadiga

Lahtised on just paremad icon_razz.gif Muidugi kui kümme inimest su ümber ei istu.

M1060 - saatsin monopricele kirja, et äkki oleks võimalik eestisse ka. Kui soome saadavad siis miks mitte siia. Eks paista icon_razz.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Serious Je
HV vaatleja

liitunud: 08.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2017 20:29:21 vasta tsitaadiga

Võib-olla pole just kõige õigem koht küsida, aga kas keegi oskaks öelda kus saaks Pärnus/Tallinnas klappe parandada? AKG K702 parem klapp kohati katkeb ära, ilmselt oleks vaja uuesti joota.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2017 15:29:45 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda mis hinnaga järelturul DT 990 250ohm klapid liikuda võiksid umbes?
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2017 23:03:59 vasta tsitaadiga

Huvipärast testisin ära, et kaua Awei A920BL aku vastu peab. Muidu vaid jupiti kasutanud. Helitugevus kuskil keskmise kanti umbes ja minutipealt 4 tundi jutti musamängimist. Mu meelest suht ok arvestades, et aku seal sees olematute mõõtmete ja olematu mahutavusega.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Millised kõrvaklapid? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 86, 87, 88 ... 112, 113, 114  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.