Kokkuvõtvalt võib öelda, et küll on ikka raske elu neil "melomaanidel". Ühed peavad uurima mõõtetulemusi, teised peavad kõik maailma seadmed läbi kuulama - et asi ikka õige oleks
Hea et tavainimesel lihtne, ostab köapid, heli piisavalt OK on siis on ok ja mure murtud.
Nii ongi. Katsu sa kuldkõrvale mingit prostat asja pakkuda, ei rahuldu sellega ja kõik. Aga seo neil silmad kinni siis ei tee nad vahet stradivari ja thomanni viiulitel.
sul tuleks silmad kinni siduda, ehk loobud oma thomanni "pro" mixeritest ja klapivõimenditest ning nende määrimisest tavakuulajale
rääkimata sellest, et sul ei ole isiklikku kogemust ega parameetreid ja graafikuid mõõtmistulemustest võrreldavatel alustel
Ahah, sellest ma juba ei loobu. Hammas verel. see tähendab et kasutuskogemus on olemas
oled värskemaid consumer klapivõime kasutanud?
Pärast algtaseme stuudiohelikaardi ostmist ei ole sellist mõtetki tekkinud. Ju sel m-audiol on lihtsalt on niivõrd hea tase, et ei ole rohkem vaja paremuse poole püüelda. Ükskord ta siiski tuleb draiverite pärast välja vahetada. Consumeri klappe olen küll ostnud ja pettunud nendes, nende tämber varieerub kohati väga suurtes piirides.
ma ei rääkinud consumer klappidest, vaid klapivõimudest.
sa muudkui pakud toda mõttetult üledimensioneeritud võimu inimestele, kel on vaja vaid 1 paar klappe ja 1 signaaliallikas, kuhu ei ole vaja seda täiendavat risu, mida supoolsed pakkumised lisaeuride eest pakuvad.
kivi parameetrite kohta ei oska sa samuti sõnu seada _________________ ☠
Odavamapoolsed stuudiotarvikud on reeglina kõrge takistusega klapiväljundiga. See ei ole alati probleem, kuid võib "sobilike" klappide puhul olla tõsine ja kergesti kuuldav probleem.
Alternatiivina on võimalik vähese raha eest võtta testitud consumer toode, millel sellist muret pole.
Aina rohkem tellitakse Hiinast BA tüüpi või mitme elemendiga klappe ja nendel on reeglina sagedus/takistusgraafik üsna hüplik ja kõrge väljundtakistusega võimendi taga seetõttu rikutud sagedusesitus.
Koss UR-40, 60 Ohm, 98 dB SPL/1mW
Audio Technica ATH-M50, 38 Ohm, 99 dB
M50 on kõigist senistest parima heliga, Koss'idel vaibub kõrgem ots ära Hi-Hat'id ei kõla välja.
Nonde M50 klappidega ja praeguse helikaardiga sai kunagi Tidali testi tehtud tulemus oli 4/5
Kõrvasissetest klappidest olen loobunud, need asjad ei sobi üldse.
Kokkuvõtvalt võib öelda, et küll on ikka raske elu neil "melomaanidel". Ühed peavad uurima mõõtetulemusi, teised peavad kõik maailma seadmed läbi kuulama - et asi ikka õige oleks
Hea et tavainimesel lihtne, ostab köapid, heli piisavalt OK on siis on ok ja mure murtud.
Nii ongi. Katsu sa kuldkõrvale mingit prostat asja pakkuda, ei rahuldu sellega ja kõik. Aga seo neil silmad kinni siis ei tee nad vahet stradivari ja thomanni viiulitel.
sul tuleks silmad kinni siduda, ehk loobud oma thomanni "pro" mixeritest ja klapivõimenditest ning nende määrimisest tavakuulajale
rääkimata sellest, et sul ei ole isiklikku kogemust ega parameetreid ja graafikuid mõõtmistulemustest võrreldavatel alustel
Ahah, sellest ma juba ei loobu. Hammas verel. see tähendab et kasutuskogemus on olemas
Keegi Massdropist HD 650 ka tellib? Minu arvestuse koha pealt tuleks hinnaks ~230€ shipituna koos maksudega (20%KM 214$st ja 1.5% tollimaksu). Tundub õige numbrina?
Ma tellisin ka endale. Ei teas oleks pointi võtta mitu paari...?
Also, need pole stock 650ned: https://www.massdrop.com/buy/massdrop-sennheiser-hd6xx
A new revision of the popular all-rounder, the Massdrop x Sennheiser HD 6XX has that same great sound plus a few updates, and a price that makes it even easier to love.
...aga jah, tundub ,et kuulaja seisukohast stock suht. _________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!|
Tellisin ka. Ooteaeg on jõhker muidugi . Jõulukingitus. Nüüd peab vist mingi amp/dac sebima mis minu jaoks tume maa. Äkki tuleb selle ajaga midagi head foorumisse müüki.
Superluxe siin ikka soovitatakse vahest...http://www.gearbest.com/on-ear-over-ear-headphones/pp_279992.html?vip=761203&gclid=CjwKCAjw1ufKBRBYEiwAPI_r4SYCDdRfL9TU65L3a-9iYoXwEdnxzylee-4ylNZgunf8GfGK8aXzyhoCZ2cQAvD_BwE _________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!|
Peaks vist ära mainima ka et läbi gearbest, aliexpress, amazon, ebay jne ei ole soovi osta.
Eriti kuna sinna lisandub veel tolliga mässamine ja KM juurde maksmine, pluss kättetoimetamine kuni 30 päeva.
Kui neti poest tellida, siis võtaks juba logitech g430 ära mis selles frog.ee-st saaks 65 euroga.
Või siis läheks arvutitarka ja võtaks kas selle MSI DS502 (69 euro)või siis kingston HyperX cloud (69 euro) mis ei ole 7.1, aga maksab samapalju kui see MSI ja on ka poes olemas.
Musakuulamiseks vaja pole siis kama, võta mida tahad sisuliselt. Mõningates online mängudes tuleb kauks kui suudavad võimalikult madalaid sagedusi maha mängida, kuuleb vastase samme paremini _________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Levelxer, tean, kuid need on juba 15-20 euro üle eelarve.
Üldiselt mängimiseks ikka klapid. G430 tunduvad nii hinna ja välimuse poolest parimad.
Kingston klappidel ei meeldi mulle see mikrofon mis on eemaldatav. Hea on kui mikrofoni saab eest ära keerata kas siis üles või kerida klappi sisse.
Refurb mudeli saad mingi 72-74 € kätte.
Üsna ruttu tulevad ka. Endale tööjuurde võtsime 6 paari. Makse otsa ei tule. Aga jah, kui amazonist tellida ei taha ja aega pole, siis ega sa väga Logitechiga mööda panna ei saa.
Mulle cloudid meeldisid just, sest neil on pult ja usb. Puldi küljes on 35mm ehk siis saab mugavalt kasutada PC ja telefoni taga. Ofc väga mugavad ja kvaliteetse ehitusega klapid ka ning heli üsna viisakas.
...üks mees tööl kurtis, et natuke umbsed on... _________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!|
Aeron, Neil Logitech-el on usb helikaart kaasas ja juhtmeküljes on ka juhtpult, mis küll pole nii pisike kui seda on Kingston-el.
Aga on pisem kui sellel MSI ja paljutel teistel.
Samas mul see usb helikaar on ka mu vanadel klappidel mis katki läksid. Olid creative tactical3d sigma.
Samas ma ostan koju ja mobiili jaoks on mul nööbid.
Neljandat korda läksid Superluxi klapid katki.
St. kolm korda vahetati klapid garantiikorras uute vastu.
Superlux HD681EVO-d. Kasutatud igapäevaselt ... täna jäi siis üks klapp vait.
Neljandat korda läksid Superluxi klapid katki.
St. kolm korda vahetati klapid garantiikorras uute vastu.
Superlux HD681EVO-d. Kasutatud igapäevaselt ... täna jäi siis üks klapp vait.
sikutad juhet liialt või siis loobid
mul dt880 läks sinna nahka, et muutusin lohakaks ja tirisin juhtmest laualt põrandale, üks kõrv vaikne
aga nood olid ka 9a kasutust saanud _________________ ☠
Ei ole seda kohta üldse mudinud. tegemist klapi küljes oleva pisikese ühenduse osaga, kui natuke mudida siis tuleb hääl korraks tagasi, ent mitte püsivalt. Kasutanud küll iga päevaselt ~6h päevas.
Väike kaabliühendus jubin pildil:
Ei ole seda kohta üldse mudinud. tegemist klapi küljes oleva pisikese ühenduse osaga, kui natuke mudida siis tuleb hääl korraks tagasi, ent mitte püsivalt. Kasutanud küll iga päevaselt ~6h päevas.
Väike kaabliühendus jubin pildil:
Ei ole seda kohta üldse mudinud. tegemist klapi küljes oleva pisikese ühenduse osaga, kui natuke mudida siis tuleb hääl korraks tagasi, ent mitte püsivalt. Kasutanud küll iga päevaselt ~6h päevas.
Väike kaabliühendus jubin pildil:
lahti võtta ja üle joota
lihtsam on tervenisti uus normaalsete soontega kaabel panna.
KZ ZS5 (2DD+2BA) - hetkel parimad odav-nööbid, mida hinna/heli suhtes olen kuulnud - 22€ ja igat senti väärt.
Mugavus on ZST`l parem aga heli on ZS5`l neutraalsem. Soovitan proovida
Neljandat korda läksid Superluxi klapid katki.
St. kolm korda vahetati klapid garantiikorras uute vastu.
Superlux HD681EVO-d. Kasutatud igapäevaselt ... täna jäi siis üks klapp vait.
Kui nii head ja see vaev seda väärt siis küsi aga uued.
Kui aga mitte, siis tagastada ja raha tagasi küsida (täielik õigus olemas selleks juba). Seda eeldusel kui viimasest vahetusest pole 2a möödas.
Mida ma silmas pean on see, et kui vigane toode asendati uuega (anti uus) siis sellel uuel on täis-pikk garantii / pretensioonide esitamise aeg.
Näiteks kui kasutad klappe x, mis läheb toote enda vea / nõrkuse tõttu katki keskmiselt iga 9 kuu tagant, ning oled neid vahetanud 10 korda, siis praegustel klappidel on endiselt täis-pikk garantii / pretensioonide esitamise aeg seda sõltumata esimese paari ostukuupäevast.
Pole aga antud ühtegi paberit mis viitaks vahetamise kuupäevale. Ainult algne arve peaks kuskil olema. Niigi vastutulelikud Pillipoes, ei hakka rohkem nõudma. Saan tagavaraklappidega ka hakkama (Somic G941)
Tellisin ka. Ooteaeg on jõhker muidugi . Jõulukingitus. Nüüd peab vist mingi amp/dac sebima mis minu jaoks tume maa. Äkki tuleb selle ajaga midagi head foorumisse müüki.
Tellisin ka. Ooteaeg on jõhker muidugi . Jõulukingitus. Nüüd peab vist mingi amp/dac sebima mis minu jaoks tume maa. Äkki tuleb selle ajaga midagi head foorumisse müüki.
Mis hinnaklass dac/amp kohapealt vastuvõetav on?
100€
või siis arvutil mõni ampiga helikaart
ise kasutan T1'dega soundblaster ZxR'i
tihtilugu ei kannata põhja pannagi, isegi kui sooviks
ja mina helikvaliteedi üle nüüd küll ei kurda _________________ ☠
Ega keegi ei juhtu teadma kuidas saaks eestisse tellida Monolith M1060 klappe? Ametlikult lehelt ei saa eestisse kahjuks
kõlas huvitavana, kuid esimene klipp, mida vaatasin, siis nende omamiseks peab olema valmis hädadeks ja peavaluks, olema ise kätega osav jne
heli võib olla kunst, kuid raha eest peaks ka pisut enamat saama, samas kindlasti ootame sinupoolset tagasisidet
väidetavalt enamus vigu millest Zeos räägib olid esimese partii probleemid. Nüüd revision 2, mis peaks parem olema.
kas nad muutsid konstruid, et see peapael ei laguneks või piirnesid ainult selle puidust raamiga?
Parenduste kohta võiks mingi detailsem list olla, kuna hind on soodne ja kaunis ahvatlev
ise ei hakkaks ilmselt klappe välja vahetama
ainult lotovõidu korral _________________ ☠
Ma sain enda omad kätte ja need on ilmelised. Polegi muud öelda.
Paar miinust on - kunst nahk väljaspool vist ja mitte super tugev kooste vist, kaabel võiks olla braided ...
...aga heli... mmmm...mm....mmm....
KZ ZS5 (2DD+2BA) - hetkel parimad odav-nööbid, mida hinna/heli suhtes olen kuulnud - 22€ ja igat senti väärt.
Mugavus on ZST`l parem aga heli on ZS5`l neutraalsem. Soovitan proovida
vanadel ATE'del hakkas kuskilt midagi jamama, keset vokisõitu viskas lambist volüümi nulli, täna viskas kopa üle, rebisin raevust juhtme ribadeks
ilmselt ajendatuna eilsest ostsust - klapid on alles ja terved, seega juhtme saab vajadusel ära vahetada _________________ ☠
Ma sain enda omad kätte ja need on ilmelised. Polegi muud öelda.
Paar miinust on - kunst nahk väljaspool vist ja mitte super tugev kooste vist, kaabel võiks olla braided ...
...aga heli... mmmm...mm....mmm....
Ma sain enda omad kätte ja need on ilmelised. Polegi muud öelda.
Paar miinust on - kunst nahk väljaspool vist ja mitte super tugev kooste vist, kaabel võiks olla braided ...
...aga heli... mmmm...mm....mmm....
kas oled midagii paremat kuulnud või lased mingitel arvamusartiklitel oma hinnangut mõjutada ja selle hakkad kuulma seda, mida arvamusartiklites kritiseerivad?
mudased on tihtilugu salvestused, kui on võimalik erinevat tehnikat kuulata ja sinu klapid on tõesti mudased, siis tuleb end fakti ette seada, aga ilma võrdleva tehnikata ei hakkaks endale asju ette kujutama _________________ ☠
Tellisin ka. Ooteaeg on jõhker muidugi . Jõulukingitus. Nüüd peab vist mingi amp/dac sebima mis minu jaoks tume maa. Äkki tuleb selle ajaga midagi head foorumisse müüki.
Mis hinnaklass dac/amp kohapealt vastuvõetav on?
Pole otsustanud veel aga kindlasti alla 1k . Tahaks midagi mis sobiks ka madala takistusega klappidele. Just ostsin Fostex th-x00 + veel on Beyerdynamicu dt990 32 Ohm versioon.
kätte saab jälle jõuludel ja saab rõõmsalt käibe ja tollikat maksta ehk siis rõõmsalt mingi +37% toote väärtusest vms see mõnus % oli kui usas midagi tellida.
pots4t4j4, ometi on mul väike kiusatus korralikud klapid (+ AMP/DAC) hankida ja oma kõrvaga kuulda, millest ma seni olen ilma jäänud
samas tööl avatud kontoris ei ole neist klappidest (vist ??) suurt tolku ja kodus kuulan pigem kõlaritest muusikat. ilmselt jätan ka selle dropi vahele.
Võib-olla pole just kõige õigem koht küsida, aga kas keegi oskaks öelda kus saaks Pärnus/Tallinnas klappe parandada? AKG K702 parem klapp kohati katkeb ära, ilmselt oleks vaja uuesti joota.
Huvipärast testisin ära, et kaua Awei A920BL aku vastu peab. Muidu vaid jupiti kasutanud. Helitugevus kuskil keskmise kanti umbes ja minutipealt 4 tundi jutti musamängimist. Mu meelest suht ok arvestades, et aku seal sees olematute mõõtmete ja olematu mahutavusega. _________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.