Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 205, 206, 207  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?
Alla 1 aasta
11%
 11%  [ 50 ]
1-3 aastat
31%
 31%  [ 142 ]
4-6 aastat
25%
 25%  [ 114 ]
7-10 aastat
18%
 18%  [ 84 ]
11-13 aastat
7%
 7%  [ 33 ]
14-16 aastat
3%
 3%  [ 15 ]
17-20 aastat
0%
 0%  [ 4 ]
Üle 20 aasta
1%
 1%  [ 5 ]
hääli kokku : 447

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kalvis
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.10.2009




sõnum 14.06.2017 11:31:13 vasta tsitaadiga

NiFF kirjutas:
Mida arvata sellest hisensest?
H50M3300A

Eesmärgiks saada suurt ekraani, mille pealt läbi arvuti filme ja sarju vaadata, võibolla tulevikus ka netflixi kaudu.
Kuna arvuti ise on nõrguke (ultrabook gt620m'iga), siis kas on mõtet üldse vaadata 4k paneele?
Või on midagi paremat saada 450 euro eest ja minimaalselt 49 tolli?

Aitäh!

Üldiselt on mõtet küll. Kõige olulisem oleks videokaardi kasvõi 30 Hz 4K toetus (peaasi et suudab pilti 4K väljastada, jõudlus on teisejärguline). Siis saaksid enamus multimeediat vaadata.
Arvuti inimene reeglina vahetab ikka 3 aasta jooksul välja, seega uue ostad juba 4K võimekusena. Samas paljude tootjatel on 4K ja FullHD hinnavahe pisike, kuid 4K annab just arvutiga resolutsioonide lisaomadused.
Omaette teema on, kas 4K paneeli muud parameetrid nii plässid, et FullHD paneb 4k konkreetsele paneelile pika puuga ära.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
onuivar
HV vaatleja

liitunud: 18.03.2010




sõnum 16.06.2017 11:46:43 vasta tsitaadiga

onuivar kirjutas:
Kuulge, aga mis ettevõte oleks Tallinnas hea remontija - 4 aastat vana LG50LN575S kustutas eile täielikult tuled - hääl on, pilti on aimata. Lülitad sisse, siis õige pilt korraks vilksatab... väljalülitades teeb sama. MIngi taustavalguse jama. Lisaks, mis hiljaaegu hakkas, on paar üksikut LED-i ka kustunud...
viiks kuskile haiglasse, ehk saab eluvaimu uuesti sisse.
Mis ettevõte võiks olla... Netiabi või mõni muu, on kogemusi?


Hakkas ise uuesti tööle, aga nagu karta oli, mitte kauaks.... Võtan ta nädalavahetusel lahti, näis kas siis oskab ise putitada või ei.

Samas oleks ehk hetk 4K-le üleminekuks - 49/50ne, UHD, HDR, HDMI x.x, mõni USB, RJ ... op.süsteem pole oluline, kuna kasutan väliseid Mi TV3 ja XBOS-i + ressiivrit - soovitused on avatud 700-900€!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 16.06.2017 19:26:24 vasta tsitaadiga

onuivar kirjutas:
onuivar kirjutas:
Kuulge, aga mis ettevõte oleks Tallinnas hea remontija - 4 aastat vana LG50LN575S kustutas eile täielikult tuled - hääl on, pilti on aimata. Lülitad sisse, siis õige pilt korraks vilksatab... väljalülitades teeb sama. MIngi taustavalguse jama. Lisaks, mis hiljaaegu hakkas, on paar üksikut LED-i ka kustunud...
viiks kuskile haiglasse, ehk saab eluvaimu uuesti sisse.
Mis ettevõte võiks olla... Netiabi või mõni muu, on kogemusi?


Hakkas ise uuesti tööle, aga nagu karta oli, mitte kauaks.... Võtan ta nädalavahetusel lahti, näis kas siis oskab ise putitada või ei.

Samas oleks ehk hetk 4K-le üleminekuks - 49/50ne, UHD, HDR, HDMI x.x, mõni USB, RJ ... op.süsteem pole oluline, kuna kasutan väliseid Mi TV3 ja XBOS-i + ressiivrit - soovitused on avatud 700-900€!


Taustavalgus tuksis. Vaata kas pinge ledidele läheb, kui läheb siis vaja vahetada.

Sellised jubinad.
http://www.ebay.co.uk/itm/Backlight-LED-Strip-Bar-LG-50LN575V-50LA620V-50L4353D-TX-L50B6B-6916L-1241A-L1-/252477742888

Vahetus.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2017 21:24:52 vasta tsitaadiga

Hisense odavama otsa asjad halvad? Käisin täna Euronicsis ringi ja nägin nende 4k 50" mudelit vist 499€-ga?
Keegi oskab midagi odavamate kohta öelda? Mida jälgida? Mõtlen kui just suuruse peale mängida, hetkel LG 47LB650 ja tunne, et peaks vist 55" poole vaatama.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2017 21:01:46 vasta tsitaadiga

kureke kirjutas:
Maxpower ja teised, keda huvitas, kuidas näeb välja Planet Earth 2 UHD versioonis, siis thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Tasub vaatamist, kasvõi ainult pildi pärast, isegi kui loodus ei huvita. Aga see, mida nad on pildile saanud ja kuidas see veel UHDs välja näeb, on lausa uskumatu vahepeal.

Friikin ämeiising pilt. See on hdr-is ka veel shocking.gif

_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2017 21:20:36 vasta tsitaadiga

inca kirjutas:
kureke kirjutas:
Maxpower ja teised, keda huvitas, kuidas näeb välja Planet Earth 2 UHD versioonis, siis thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Tasub vaatamist, kasvõi ainult pildi pärast, isegi kui loodus ei huvita. Aga see, mida nad on pildile saanud ja kuidas see veel UHDs välja näeb, on lausa uskumatu vahepeal.

Friikin ämeiising pilt. See on hdr-is ka veel shocking.gif

Jup, 5++++ thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kureke
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2011




sõnum 18.06.2017 21:48:26 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
inca kirjutas:
kureke kirjutas:
Maxpower ja teised, keda huvitas, kuidas näeb välja Planet Earth 2 UHD versioonis, siis thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Tasub vaatamist, kasvõi ainult pildi pärast, isegi kui loodus ei huvita. Aga see, mida nad on pildile saanud ja kuidas see veel UHDs välja näeb, on lausa uskumatu vahepeal.

Friikin ämeiising pilt. See on hdr-is ka veel shocking.gif

Jup, 5++++ thumbs_up.gif

thumbs_up.gif Tore on see, et kõik on "päris", mitte rohelisel taustal joonistatud pilt.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2017 00:21:21 vasta tsitaadiga

Lihtsalt infoks, et vanematel teleritel kaob Youtube ära 30.06.2017
https://support.google.com/youtube/answer/7379403?visit_id=1-636327974531563996-829187949&p=tv_lbl&hl=et&rd=1

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2017 08:15:23 vasta tsitaadiga

ammu kadus juba ära icon_mad.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2017 12:26:58 vasta tsitaadiga

mu samsal vist kaob kh siis. Aga pole erilist probleemi, chromecast olemas ja üle selle nagunii 99% asju vaadanud
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
onuivar
HV vaatleja

liitunud: 18.03.2010




sõnum 19.06.2017 13:53:42 vasta tsitaadiga

onuivar kirjutas:
onuivar kirjutas:
Kuulge, aga mis ettevõte oleks Tallinnas hea remontija - 4 aastat vana LG50LN575S kustutas eile täielikult tuled - hääl on, pilti on aimata. Lülitad sisse, siis õige pilt korraks vilksatab... väljalülitades teeb sama. MIngi taustavalguse jama. Lisaks, mis hiljaaegu hakkas, on paar üksikut LED-i ka kustunud...
viiks kuskile haiglasse, ehk saab eluvaimu uuesti sisse.
Mis ettevõte võiks olla... Netiabi või mõni muu, on kogemusi?


Hakkas ise uuesti tööle, aga nagu karta oli, mitte kauaks.... Võtan ta nädalavahetusel lahti, näis kas siis oskab ise putitada või ei.

Samas oleks ehk hetk 4K-le üleminekuks - 49/50ne, UHD, HDR, HDMI x.x, mõni USB, RJ ... op.süsteem pole oluline, kuna kasutan väliseid Mi TV3 ja XBOS-i + ressiivrit - soovitused on avatud 700-900€!


teie objektiivsed/subjektiivsed arvamused kui võrrelda - LG 49UJ7507 või Sony KD-49XD8005? Hinnad on hetkel peaaegu võrdsed.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NiFF
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2017 23:11:48 vasta tsitaadiga

Ostsin Hisense h50m3300 ära ja mitte ühtegi miinust ei oska hetkel välja tuua.
Reviewdes kurtmine halva vaatenurga ja aeglase menüü kallal pole minu arust õigustatud. Pilt on ilus.
Pole seda veel telekanalite vaatamiseks kasutanud, aga äppidest netflix ja shoutcast ning arvuti kaudu filmide vaatamine on muretult töötanud.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.06.2017 01:17:30 vasta tsitaadiga

https://www.miterassa.ee/sonycenter/blogi/-/sony-teleritesse-joudis-uus-android-siin-5-uuendust-mida-sellega-saab/
tsitaat:

Juba mai lõpus ilmus paljudesse Sony Bravia Android TV-ga teleritesse teade, et kohe-kohe on võimalik uuendada senine Android 6.0 uuema, Android 7.0 Nougat operatsioonisüsteemi vastu. Nüüd on see aeg käes – uuendus hakkas levima ka Eestis olevatesse teleritesse. Uuenduse installimiseks tuleb vaid viieteistkümneks minutiks oma telekavaatamine katkestada.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2017 02:01:00 vasta tsitaadiga

Eelmise nädala lõpus saabus Nougat uuendus jah.
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2avi
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2013




sõnum 23.06.2017 18:44:47 vasta tsitaadiga

Tere

Mida arvata Finluxi telekatest? Prismas väga odavalt müügis Finlux 55-FUA-8020. https://prismamarket.ee/products/18217?tag_ids=20298

Telekast filme väga ei vaata. Lapsed vaatavad palju multikaid (täna youtube läbi chromecasti). Kuna telekas pigem töötab nö taustal, siis pole väga plaaninud tippnäitajaid taga ajama hakata.

Aga Finluxi kohta väga tarka midagi pole leidnud. Praegune Samsung juba pea 10 aastat vana ja ekraan pisike. Nüüd sooviks suuremat.

Päris tähtis on ka nö pööratav jalg ((mis sellel Finluxil paistab olemas olevat) )ja et nurga all oleks ka pilt mõistlik.

Kui keegi oskab midagi muud asjalikku soovitada hinnaklassis kuni 700, siis kõik soovitused on teretulnud.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.06.2017 15:27:06 vasta tsitaadiga

türgi toode. conaxiga teeb kanalite järjekorra kenasti. häälestamine on natuke tüütult " peitu pandud" mälu järgi. moodulid on töötanud..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2avi
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2013




sõnum 27.06.2017 23:03:14 vasta tsitaadiga

Kuna Prismas pilti vaadata ei saa, siis kas selles osas on ka mingit infot? Nurga alt kannatab ka vaadata?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2017 23:09:52 vasta tsitaadiga

telli netist. Siis on vist tagastusvõimalus, kui pilt ei meeldi icon_razz.gif https://prismamarket.ee/products/search/finlux
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2017 22:34:56 vasta tsitaadiga

https://www.engadget.com/2017/06/28/xiaomi-is-bringing-cinema-tech-to-a-living-room-projector

Kõlab huvitavalt.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2017 15:08:51 vasta tsitaadiga

Üks 32" lukuauk vaja natuke suuremaks vahetada. Kas on mingeid konkreetsemaid soovitusi 43-49" telekate mudelite osas 500-600 hinnaklassis? Sissetulevaks signaaliks ikkagi SD pilt põhiliselt ja monitorina ei kasuta. Vaatamine kaugelt, 3-4m. Oluliseimaks teguriks on võimalikult silmasõbralik pilt, aga ka telekava/menüüde kasutusmugavus-loogika ei tohiks närvi mustaks ajada. Youtube'i äpp oleks boonus, aga mitte nii oluline.
Kas peaks eelistama pigem FullHD telekat, sest see peab vähem SD pilti üles skaleerima?

_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 30.06.2017 18:30:38 vasta tsitaadiga

xtr, 3-4m pealt oleks mõistlik 55" juba võtta. Ise vaatan u 3,3-3,5m ja 42" on suht lahja ikka tänapäeval juba selliselt kauguselt. Plaan võtta 55" ja isegi 65" ei välistaks, kui mõne korraliku mudeli soodsalt saaks!
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.06.2017 18:33:57 vasta tsitaadiga

FHD 55'' LED-TELER LG LH6047 499 €
UHD 55'' LED-TELER LG UH605 599 €

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 30.06.2017 18:34:03 vasta tsitaadiga

500-600€ ei saa head 55" telekat.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 30.06.2017 18:40:40 vasta tsitaadiga

Kui sa nii arvad, et makstava raha suurus määrab asja headuse siis luftita aga tuhendelisi.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wrx123
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2017 19:21:06 vasta tsitaadiga

Iga tootja odavaima seeria telekatel on üldiselt väga vähesed seadistusvõimalused. Ehk siis tihtilugu ei saa seda räigelt üle võlli keeratud värvide + kontrastiga seadistust vähe realistlikuma peale keerata. Teine minu jaoks häiriv asi on odavate telekate dünaamiline kontrast. Ma ei tea kuidas teistega on, aga vähemalt mind küll häirib väga tugevalt, kui taustvalguse intensiivsust poole stseeni pealt pidevalt üles-alla reguleeritakse. Lisaks siis see, et kui vaatad mingit pimedamapoolset filmi ning järsku reklaamid peale tulevad, siis see järsk heleduse muutus põletab silmad peast välja.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.06.2017 22:27:06 vasta tsitaadiga

https://www.euronics.ee/t/76313/tv-ja-kodukinod/50-ultra-hd-led-lcd-teler-hisense/h50m5500

See võiks täitsa hea olla. 55 tolline on 100 eurot kallim.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vanapapi
HV vaatleja
Vanapapi

liitunud: 25.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2017 13:43:11 55" teleka ostuabi vasta tsitaadiga

Oleks vaja abi teleka ostmisel. Otsin 55" isendit ja hetkel on silma jäänud https://pood.telia.ee/productInfo/55/55-led-teler-lg-lh6047/55LH6047.AEE ja http://www.rde.ee/products/ee/188/43618/sort/1/filter/0_0_0_0/55PUS6101-12.html .

Oskab keegi teadjam inimene öelda, kas need on asjalikud? Ei otsi 3D ja muid ekstra funktsioone, vaja oleks lihtsalt digiboks taha panna ja telekat vaadata. Lisaks on tulevikus plaanis ühendada sinna taha üks mängukonsool.

Ette tänades. icon_wink.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 01.07.2017 15:44:14 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
500-600€ ei saa head 55" telekat.


kahjuks nii on...sellesmõttes on muidugi mõistlik, et kui eelarve piiratud (kuni 600eur), siis parem osta väiksem aga korralikum!
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 01.07.2017 19:30:22 vasta tsitaadiga

Ise võtan 4k telku. Mitte päris selle mudeli, aga see oli ka valikus: pood.telia.ee/productInfo/55/55-led-teler-lg-uh605/55UH605V.AEE
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
onuivar
HV vaatleja

liitunud: 18.03.2010




sõnum 03.07.2017 10:03:18 vasta tsitaadiga

onuivar kirjutas:
onuivar kirjutas:
Kuulge, aga mis ettevõte oleks Tallinnas hea remontija - 4 aastat vana LG50LN575S kustutas eile täielikult tuled - hääl on, pilti on aimata. Lülitad sisse, siis õige pilt korraks vilksatab... väljalülitades teeb sama. MIngi taustavalguse jama. Lisaks, mis hiljaaegu hakkas, on paar üksikut LED-i ka kustunud...
viiks kuskile haiglasse, ehk saab eluvaimu uuesti sisse.
Mis ettevõte võiks olla... Netiabi või mõni muu, on kogemusi?


Hakkas ise uuesti tööle, aga nagu karta oli, mitte kauaks.... Võtan ta nädalavahetusel lahti, näis kas siis oskab ise putitada või ei.

Samas oleks ehk hetk 4K-le üleminekuks - 49/50ne, UHD, HDR, HDMI x.x, mõni USB, RJ ... op.süsteem pole oluline, kuna kasutan väliseid Mi TV3 ja XBOS-i + ressiivrit - soovitused on avatud 700-900€!


Minule läks loosi LG49UH7707 , UJ7 ei jõudnud ära oodata. Olen väga rahul, eelkõige just pildiga. Vana tee(n)me korda ja läheb uut peremeest otsima.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2017 12:07:57 vasta tsitaadiga

MaxPower kirjutas:
xtr, 3-4m pealt oleks mõistlik 55" juba võtta. Ise vaatan u 3,3-3,5m ja 42" on suht lahja ikka tänapäeval juba selliselt kauguselt. Plaan võtta 55" ja isegi 65" ei välistaks, kui mõne korraliku mudeli soodsalt saaks!

Olen seda suuremast suurusest jahumist siin piisavalt lugenud icon_wink.gif Suurus 43-49" on ikka teadlikult valitud. Natuke ruumipuudusest tulenevalt ja ka järgneval põhjusel:
MaxPower kirjutas:
von Wu kirjutas:
500-600€ ei saa head 55" telekat.

kahjuks nii on...sellesmõttes on muidugi mõistlik, et kui eelarve piiratud (kuni 600eur), siis parem osta väiksem aga korralikum!

Kui 600 või tiba peale saab sama hea/parema 55" teleka kui 49" teleka, siis minugipoolest.

Mis arvate sellest? UHD LG 49" 49UH7507
On see liiga odav 4K telekas? Kas saaks parema FullHD mudeli ja milline see võiks olla? Miskipärast LG-d jäävad ette koguaeg... Mis selle vahe 7707 mudeliga on? EDIT: võrdlev link, +120Hz, HDR Super, Dolby Vision VS10 (ei tea kui täpne see info seal on)

Mis Hisense-st arvata? Ise pole katsunud.
somnambuul kirjutas:
https://www.euronics.ee/t/76313/tv-ja-kodukinod/50-ultra-hd-led-lcd-teler-hisense/h50m5500

See võiks täitsa hea olla. 55 tolline on 100 eurot kallim.


PS. Kui kellelgi on soovitust/linki, mis meediaga mälupulk telekapoodi kaasa võtta, siis võib lahkelt jagada. Esimese asjana vist on vaja telekas demo/shop režiimist välja saada?

_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD


viimati muutis xtr 03.07.2017 12:41:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 03.07.2017 12:15:24 vasta tsitaadiga

Kui ma ennist arvasin ka et LG tippmudelid on OK (v.a. 4k OLED), siis peale pikki tunde foorumites lapates ja review-sid lugedes sain aru, et asi ple mitte brändis vaid alustada tuleks millise paneeliga tegemist, ehk siis VA vs IPS...sealt kõik algab! Filmide vaatmiseks (eriti veel pimedas ruumis) sobivad eelkõige VA paneeliga aparaadid, kontrast on oluliselt parem...IPS-i ainuke eelis on vaatamisnurk, aga eks igaüks peab ise otsustama kui oluline see on TV valikul!
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2017 14:02:31 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
FHD 55'' LED-TELER LG LH6047 499 €
UHD 55'' LED-TELER LG UH605 599 €
Isegi tiba odavamad, 489€ ja 559€ näen praegu.
_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2017 21:35:33 vasta tsitaadiga

onuivar kirjutas:
onuivar kirjutas:
onuivar kirjutas:
Kuulge, aga mis ettevõte oleks Tallinnas hea remontija - 4 aastat vana LG50LN575S kustutas eile täielikult tuled - hääl on, pilti on aimata. Lülitad sisse, siis õige pilt korraks vilksatab... väljalülitades teeb sama. MIngi taustavalguse jama. Lisaks, mis hiljaaegu hakkas, on paar üksikut LED-i ka kustunud...
viiks kuskile haiglasse, ehk saab eluvaimu uuesti sisse.
Mis ettevõte võiks olla... Netiabi või mõni muu, on kogemusi?


Hakkas ise uuesti tööle, aga nagu karta oli, mitte kauaks.... Võtan ta nädalavahetusel lahti, näis kas siis oskab ise putitada või ei.

Samas oleks ehk hetk 4K-le üleminekuks - 49/50ne, UHD, HDR, HDMI x.x, mõni USB, RJ ... op.süsteem pole oluline, kuna kasutan väliseid Mi TV3 ja XBOS-i + ressiivrit - soovitused on avatud 700-900€!


Minule läks loosi LG49UH7707 , UJ7 ei jõudnud ära oodata. Olen väga rahul, eelkõige just pildiga. Vana tee(n)me korda ja läheb uut peremeest otsima.


Kuidas kontrasti ja HDR-ga lood on? Olen kuulnud, et pidi soovida jätma. Endal jäi ka muidu selles hinnaklassis silma 55" variant.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.07.2017 22:20:13 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

ei saanudki kanalite nimekirja paika otsinguga.. sisult funai.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 07.07.2017 09:21:55 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

ei saanudki kanalite nimekirja paika otsinguga.. sisult funai.


mis asjad need on, kust sellised firmad üldse tulevad...umbes nagu omal ajal müüdi kadaka turul botaseid, adidas=adibass, nike=neki jne icon_lol.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 07.07.2017 12:25:18 vasta tsitaadiga

MaxPower, ega maailmas ainult samsung ja philips eksisteeri. Neid brände on ilmselt sadades, lihtsalt meil müüakse kolme-nelja põhiliselt
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2017 20:29:41 vasta tsitaadiga

MaxPower kirjutas:
laurx kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

ei saanudki kanalite nimekirja paika otsinguga.. sisult funai.


mis asjad need on, kust sellised firmad üldse tulevad...umbes nagu omal ajal müüdi kadaka turul botaseid, adidas=adibass, nike=neki jne icon_lol.gif


Need on need telerid, mida soetatakse nii soodsalt kui võimalik, et hiljem kokkuhoitud raha tehnikule häälestuse eest maksta thumbs_up.gif
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.07.2017 23:39:50 vasta tsitaadiga

MaxPower, ma ei tea, kust inimesed neid saavad aga ma pean neid häälestama.
täna oli vaja hälestada tcl i ja thompsonit, mis sisuliselt on samad telekad ainult menüüd on erinevates värvitoonides. kanalite nimekiri samas tuleb ja ci+ moodulkaardiga audendib kah.

minu lemmik on lg.
1. tehaseseaded'
2. keel, riik, puhkerežiimi valgus välja, käsitsi dvb-t, subtiitrid sisse. ca 2 minutit..

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 08.07.2017 23:18:00 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
MaxPower, ega maailmas ainult samsung ja philips eksisteeri. Neid brände on ilmselt sadades, lihtsalt meil müüakse kolme-nelja põhiliselt


eks maailmas on kindlasti palju firmasid, ma pigem mõtlesin kust eestimaa raffas neid leiab/ostab...ise ple küll selliseid kuskil müügil näinud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2017 23:18:51 vasta tsitaadiga

Mine käi elektoonikapoodides ja piilu sinna soodusmüükide nurka vms.
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 08.07.2017 23:25:43 vasta tsitaadiga

juhul kui vaja uuemaid mudeleid üle vaadata, siis külastan rocca euronics-i (sinna tavaliselt jõuavad kõige esimesena), seal vähemalt küll nii "vinget" kraami ei müüda icon_wink.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2017 23:42:34 vasta tsitaadiga

Plaan ka osta uus telekas, kuna hetkene 32 HD Ready LG pole väga hea telekas Xbox One S pildi vahendamiseks. Niisiis otsiks üht korraliku HD telekat. Samuti peaks olemas suurem, kui 32 tolli. Hinnakant võiks olla 300€ kandis. Kui on rohkem pole hullu.
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.07.2017 23:46:16 vasta tsitaadiga

kõigil pole roka elektrooniksit võtta ja nende jaoks mis seal on, raha ka pole.. siis võetakse kust saab ja raha eest, mis on.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2017 00:05:53 vasta tsitaadiga

Isegi niisugune TV bränd on olemas. Ime et neid veel vangi pandud pole icon_biggrin.gif

https://www.amazon.co.uk/d/12b/ISIS-TV-Ready-Digital-ISI-19-913-TVLU-Television-Freeview/B00ADUD64E

_________________
There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2017 03:02:17 vasta tsitaadiga

Mis siis arvate sellest teemast? Nädal aega on olnud aega mõelda. Mida tasub osta?
xtr kirjutas:
Kui 600 või tiba peale saab sama hea/parema 55" teleka kui 49" teleka, siis minugipoolest.

Mis arvate sellest? UHD LG 49" 49UH7507
On see liiga odav 4K telekas? Kas saaks parema FullHD mudeli ja milline see võiks olla? Miskipärast LG-d jäävad ette koguaeg... Mis selle vahe 7707 mudeliga on? EDIT: võrdlev link, +120Hz, HDR Super, Dolby Vision VS10 (ei tea kui täpne see info seal on)

Mis Hisense-st arvata? Ise pole katsunud.
somnambuul kirjutas:
https://www.euronics.ee/t/76313/tv-ja-kodukinod/50-ultra-hd-led-lcd-teler-hisense/h50m5500

See võiks täitsa hea olla. 55 tolline on 100 eurot kallim.


PS. Kui kellelgi on soovitust/linki, mis meediaga mälupulk telekapoodi kaasa võtta, siis võib lahkelt jagada. Esimese asjana vist on vaja telekas demo/shop režiimist välja saada?

_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2017 10:27:54 vasta tsitaadiga

xtr kirjutas:
Mis siis arvate sellest teemast? Nädal aega on olnud aega mõelda. Mida tasub osta?
xtr kirjutas:
Kui 600 või tiba peale saab sama hea/parema 55" teleka kui 49" teleka, siis minugipoolest.

Mis arvate sellest? UHD LG 49" 49UH7507
On see liiga odav 4K telekas? Kas saaks parema FullHD mudeli ja milline see võiks olla? Miskipärast LG-d jäävad ette koguaeg... Mis selle vahe 7707 mudeliga on? EDIT: võrdlev link, +120Hz, HDR Super, Dolby Vision VS10 (ei tea kui täpne see info seal on)

Mis Hisense-st arvata? Ise pole katsunud.
somnambuul kirjutas:
https://www.euronics.ee/t/76313/tv-ja-kodukinod/50-ultra-hd-led-lcd-teler-hisense/h50m5500

See võiks täitsa hea olla. 55 tolline on 100 eurot kallim.


PS. Kui kellelgi on soovitust/linki, mis meediaga mälupulk telekapoodi kaasa võtta, siis võib lahkelt jagada. Esimese asjana vist on vaja telekas demo/shop režiimist välja saada?


http://demo-uhd3d.com/

Siit leiad kraami mida pulgale panna.
Võta Mad Max FR/Lego Movie/miskine jalka/miskine loodusvaated/miskine kontsert - peaks kärama küll arusaamiseks.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
onuivar
HV vaatleja

liitunud: 18.03.2010




sõnum 10.07.2017 11:26:55 vasta tsitaadiga

Rauno266 kirjutas:
onuivar kirjutas:
onuivar kirjutas:
onuivar kirjutas:
Kuulge, aga mis ettevõte oleks Tallinnas hea remontija - 4 aastat vana LG50LN575S kustutas eile täielikult tuled - hääl on, pilti on aimata. Lülitad sisse, siis õige pilt korraks vilksatab... väljalülitades teeb sama. MIngi taustavalguse jama. Lisaks, mis hiljaaegu hakkas, on paar üksikut LED-i ka kustunud...
viiks kuskile haiglasse, ehk saab eluvaimu uuesti sisse.
Mis ettevõte võiks olla... Netiabi või mõni muu, on kogemusi?


Hakkas ise uuesti tööle, aga nagu karta oli, mitte kauaks.... Võtan ta nädalavahetusel lahti, näis kas siis oskab ise putitada või ei.

Samas oleks ehk hetk 4K-le üleminekuks - 49/50ne, UHD, HDR, HDMI x.x, mõni USB, RJ ... op.süsteem pole oluline, kuna kasutan väliseid Mi TV3 ja XBOS-i + ressiivrit - soovitused on avatud 700-900€!


Minule läks loosi LG49UH7707 , UJ7 ei jõudnud ära oodata. Olen väga rahul, eelkõige just pildiga. Vana tee(n)me korda ja läheb uut peremeest otsima.


Kuidas kontrasti ja HDR-ga lood on? Olen kuulnud, et pidi soovida jätma. Endal jäi ka muidu selles hinnaklassis silma 55" variant.


Kontrast ja üldine pildikvaliteet on minu silma jaoks korralik, vähemalt võrreldes mu endise telkuga. Seda on märganud ka meie pere vähenõudlikumad telekatarbijad. HDR-i ( XBOX ), 4K ( Kodi, spetsfailid ) osas pole teste veel teinud. Siiski, must on selgelt mustem ja valge valgem.
Päris "pilvitu" siiski kõik pole, et kui keset musta ekraani on mingi logo või filmi puhul jooksevad tiitrid, siis selle kirja/märgi laiuselt on ekraan ülevalt alla hallikam, muu ekraan aga must. Jäi silma, ei häiri.
Siis veel, kiirete liikumiste/stseenide puhul on ghost või vari ( kuidas seda nimetatakse ) ümber liikuja. Võimalik, et mingit pildiparandust/rezhiimi sisse/väljalülitades saab sellest priiks.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2017 11:49:40 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/957902/

2017 mudel, paistab muidu olevat 1-1 sama mis 55EG910V, ilma 3D'ta.

http://www.displayspecifications.com/en/comparison/8a551d6c2
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 10.07.2017 12:03:51 vasta tsitaadiga

onuivar kirjutas:

Päris "pilvitu" siiski kõik pole, et kui keset musta ekraani on mingi logo või filmi puhul jooksevad tiitrid, siis selle kirja/märgi laiuselt on ekraan ülevalt alla hallikam, muu ekraan aga must. Jäi silma, ei häiri.
Siis veel, kiirete liikumiste/stseenide puhul on ghost või vari ( kuidas seda nimetatakse ) ümber liikuja. Võimalik, et mingit pildiparandust/rezhiimi sisse/väljalülitades saab sellest priiks.


ega siin ei olegi midagi teha, kuna tegemist IPS paneeliga...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 205, 206, 207  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.