Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 48, 49, 50 ... 198, 199, 200  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2017 16:31:40 vasta tsitaadiga

Täitsa põnev küsimus, huvitab ennastki..

Mis on kõige kallim mõistlik kulutus, mida saab mobiiliga makstes teha?

_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2017 16:55:39 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
kõnekaart paneb ennast kinni, kui ei laadi.
Kui helistad vähe, siis kogunebki raha järjest suuremaks.

1€ ja kestab 6 kuud. 100€ saamiseks läheb kaua aega icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 08.06.2017 17:02:38 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Hiid kirjutas:
kõnekaart paneb ennast kinni, kui ei laadi.
Kui helistad vähe, siis kogunebki raha järjest suuremaks.

1€ ja kestab 6 kuud. 100€ saamiseks läheb kaua aega icon_lol.gif

Superil vaja vähemalt 3 raha laadida pikendamiseks.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2017 17:09:57 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Hiid kirjutas:
kõnekaart paneb ennast kinni, kui ei laadi.
Kui helistad vähe, siis kogunebki raha järjest suuremaks.

1€ ja kestab 6 kuud. 100€ saamiseks läheb kaua aega icon_lol.gif

Superil vaja vähemalt 3 raha laadida pikendamiseks.

see ei muuda asja, 100€ kogunemiseks aega 15 aastat icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2017 17:29:30 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
pppd kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Hiid kirjutas:
kõnekaart paneb ennast kinni, kui ei laadi.
Kui helistad vähe, siis kogunebki raha järjest suuremaks.

1€ ja kestab 6 kuud. 100€ saamiseks läheb kaua aega icon_lol.gif

Superil vaja vähemalt 3 raha laadida pikendamiseks.

see ei muuda asja, 100€ kogunemiseks aega 15 aastat icon_rolleyes.gif

Ühes aastas on 12 kuud, ühes kuus läheb püsikorraldusega 3€. On siis raske arvutada mitu aastat läheb aega, et 100€ kokku saada?
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2017 17:34:43 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
pppd kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Hiid kirjutas:
kõnekaart paneb ennast kinni, kui ei laadi.
Kui helistad vähe, siis kogunebki raha järjest suuremaks.

1€ ja kestab 6 kuud. 100€ saamiseks läheb kaua aega icon_lol.gif

Superil vaja vähemalt 3 raha laadida pikendamiseks.

see ei muuda asja, 100€ kogunemiseks aega 15 aastat icon_rolleyes.gif

Ühes aastas on 12 kuud, ühes kuus läheb püsikorraldusega 3€. On siis raske arvutada mitu aastat läheb aega, et 100€ kokku saada?

6 kuud kestab see raha icon_rolleyes.gif

Aga üldiselt midagi osta vist helistades ei saa, v.a telefoniseksi

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2017 17:43:05 vasta tsitaadiga

Võimalus on mitte raha kanda ja kasutada internetti edasi. 1€ päev. Siis saaks 3 kuud sama teenust kasutada kui 3€ kuus maksta.. Aga ma ei viitsi tegelikult jamada. See pornoliini vihje andis mulle hea mõtte... tegin mõned Kingitud elu annetusnumbrile 4 kõnet ja 100€ läinud.
Ma nüüd mõtlen, et mis kasu sellest Telia saab? 2,5 aastat olen püsikorraldusena igal kuul 3€ laadinud ja ainult internetti minimaalselt tarbinud ja nüüd annetasin kogu raha ära mis kaardile kogunes.
Mina olen oma teenuse kätte saanud ja selle eest maksnud. Telia on teenust pakkunud aga raha ei saanud? Nüüd keegi kolmas osapool saab vajalikku rohtu osta. Tundub nagu kusagil on miskit mäda.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lurr
HV veteran
lurr

liitunud: 28.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2017 19:46:13 vasta tsitaadiga

Telia kasutas sinu raha intressivabalt.
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 08.06.2017 21:28:28 vasta tsitaadiga

Rate.eeee solle telli. Saad ülikaka kursige tagasi. Kunagi sai vähemalt.
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 08.06.2017 22:29:13 vasta tsitaadiga

No kui kellelgi on mure, et kõnekaardile liiga palju raha jäänd ja Telia pagan kasutab seda intressivabalt, siis mina lahendasin probleemi jõulutunneli annetusega.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 08.06.2017 23:42:18 vasta tsitaadiga

Saab küll moblaga maksta, super.ee teenused mugavusteenused.
_________________
LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2017 01:04:03 vasta tsitaadiga

päris korralik protsent annetustelt läheb teliale. hinnakirja selle kohta neil vist väljas ei ole.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 09.06.2017 09:28:07 vasta tsitaadiga

taavi kirjutas:
päris korralik protsent annetustelt läheb teliale. hinnakirja selle kohta neil vist väljas ei ole.


Kas annetusliinid alsti mitte teenustasuta ei ole?
Vahest öeldakse, et operaatorid teenustasu ei võta.

_________________
LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2017 09:53:30 vasta tsitaadiga

need peaks jah teenustasuta olema. muidu oleks räige inimeste eksitamine, et omast arust annetad 5€ aga reaalselt heategevusse jõuab 4€ (võta veel "administratiivkulud" ka maha, ning lõpuks abivajajani jõuavad sandikopikad).
aga telefoniteel annetamisega tekkis küsimus, et kas see tuludeklaratsioonil ka kajastub? ega vist? üksvahe oli mul püsikorraldus kohalikule loomade varjupaigale. nad siis edastasid oma andmed maksuametile ja tuludeklaril oli siis see juba olemas, ning mingi maksu sai tagasi.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2017 12:02:17 vasta tsitaadiga

kusagilt on nagu meeles, et operaator siiski kröönis midagi, aga see võis ka olla mingi ala hääletamine icon_rolleyes.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 09.06.2017 18:50:07 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
kusagilt on nagu meeles, et operaator siiski kröönis midagi, aga see võis ka olla mingi ala hääletamine icon_rolleyes.gif


jeesti laulu & jeurovisiooni mõtled vist.

_________________
LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2017 10:09:30 vasta tsitaadiga

piiramatu
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 10.06.2017 10:18:14 vasta tsitaadiga

ping on mul ka 19
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 10.06.2017 17:47:24 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
pois11 kirjutas:
Täna tuli selline kiri. Täitsa meeldib. Tundub siis tõesti, et tele2 oli ainuke operaator kes hinda tõstis.

Kuna Tehnilise Järelevalve Amet andis Telia Eesti AS-ile loa kasutada jätkusuutlikkuse erandit, siis anname teada, et Teie tänaste alltoodud pakettide hinnad ja tingimused 15. juuni seisuga ei muutu – need on endiselt kasutamiseks Eestis. Kui reisite Euroopa Liidu riikidesse, rakendub seal teenuste kasutamisel rändlusteenuste hinnakiri, mis on kättesaadav Telia kodulehel.

Teie tänased paketid, milles ei saa kogu Euroopa Liidus suhelda Eesti hinnaga:
51XXXXX - Telia 4
58XXXXXX - Telia 4

Sain pm sama maili
Spoiler Spoiler Spoiler

Aga kui plaan välismaale minna, siis nett on kirves
Spoiler Spoiler Spoiler


Teleris jookseb Telia reklaam, et melu pakettidega saab välismaal sama hinnaga kõnelda, mis eestiski. See, et kõikide muude pakettidega ei saa, sellest vaikitakse.
Tarbija ei pane seda tähele ega ka ei oska tähele panna ja paneb välismaal helistades ja surfates korraliku tasu opekale taskusse.
See on kõikide operaatoritega hetkel nii, nagu neid erisuste pressikaid lugedes aru saada võib.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2017 19:24:53 vasta tsitaadiga

no seda ma üritangi mõista, puhkusel olev indrekp ja pressiteade väidab üht, koduleht kuhu suunatakse väidab teist......pm 16.06 selgub tõde, hetkel võiks vaherahu teha ja siis vaatame
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 10.06.2017 22:18:03 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Kas SUPER kõnekaardile kogunenud ettemaksu rahaga on midagi teha ka? Oma 100€ paari aastaga kogunenud.

Uuri palju ümber kandivad raha kõnekaardilt kui lepinguliseks teevad (oli vist 50€ ringi) icon_rolleyes.gif
Ettemaksu tagasimakseks sinu a/a-le teed avalduse icon_cool.gif
Teenindaja pehmeks räägid, siis teeb pärast kõnekaardiks tagasi ja tähtajalist peale ei topi.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 12.06.2017 16:44:46 vasta tsitaadiga

Pätid liikvel!
http://tehnika.postimees.ee/4143763/tahelepanu-hoiatus-liikvel-on-telia-nimel-tegutsevad-andmeongitsejad
tsitaat:
«Online_ee Admin nime alt saadetakse halvas eesti keeles kirjutatud e-kirju, mis suunavad õngitsuslehele. Kasutajat teavitatakse, et tema postkasti sulgetakse tingimuste rikkumise ja räpsposti saatmise tõttu ning probleemi lahendamiseks pakutakse võimalust sisse logida,» teatas CERT-EE.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2017 17:53:12 vasta tsitaadiga

Sai üks Diil kõnekaardi nr Diili lepinguliseks tehtud. Iseteeninduses sai asi ära tehtud. Kuid pidi valima, et kulleriga saadetakse leping mulle. Milleks sellist asja vaja on. Iseteeninduses sai kõik allkirjastatud. Miks mul seda paberi kujul vaaja on. Tasuta tuleb kulleriga, aga siiski. SIM kaart jäi vana.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 12.06.2017 19:46:17 vasta tsitaadiga

naljavennad, infosüsteem neil ikka väga katkine ja ebastabiilne. saadavad e-arve panka nädal pärast selle tasumist.

mingi kontroll võiks olla, et pangalingiga tasutud arvete korral ei saadetaks dubleerivaid arveid panka.
tagasi üles
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2017 20:14:50 vasta tsitaadiga

... ja siis tuleb järgmine "olav" meile siia vinguma, et miks ta arvet ei saanud kus kõik rida realt kirjas oleks. icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2017 21:10:50 vasta tsitaadiga

Arve peab ikka tulema. Keeruline probleem, tundub.
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2017 10:46:25 vasta tsitaadiga

https://geenius.ee/uudis/ajastu-lopp-telia-sulgeb-oma-wap-keskkonna-surfport/

tsitaat:
Telia sulgeb 30. juunil oma WAP-keskkonna Surfport, mis võimaldas kasutajatel ligi pääseda mobiilsele parkimisele, kõnesaldole ning linkidele erinevatesse veebikeskkondadesse.

Aadressil wap.emt.ee pesitsenud keskkond suletakse, kuna aeg on edasi liikunud ja teenuse jaoks ei ole enam vajadust, samuti ei ole enam kuigi palju kasutajaid, kes teenust vajaksid.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 14.06.2017 17:03:05 vasta tsitaadiga

Telia tõstab ka ärikliente ringi... hinnatõus +100% thumbs_down.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2017 18:57:39 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Telia tõstab ka ärikliente ringi... hinnatõus +100% thumbs_down.gif

Mille otsas?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2017 19:35:36 vasta tsitaadiga

https://www.telia.ee/ari/internet/pusiuhendus/paketid

kui enne sai 25€ eest 5/1 või 10/5 kiirust, siis nüüd 10/10
kui enne sai 30€ eest 12/1 või 12/2 või 20/5 kiirust, siis nüüd 20/10 (optikal vastavalt 20/20)
jne. need ärikliendi hinnad on aastaid olnud või on midagi uut? Justkui tõstavad kiiruseid.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2017 19:41:21 vasta tsitaadiga

hetkel nagu maal 20/10 ärikliendile....aga see oli odavam kui 30€.... ma kusagil üleval mainisin ka, et eraklient +km vms oli
Eks pühapäeval vaata kas saadeti tõstmise kiri
E:
Viimane test peale antenni asukoha muutmist
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 14.06.2017 20:03:31 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Magic kirjutas:
Telia tõstab ka ärikliente ringi... hinnatõus +100% thumbs_down.gif

Mille otsas?

Hunnik mobla 1.- numbreid mida pole iial EL kasutatud (nad saaksid mitte hinda tõsta, isegi kirjas see erand mainitud).
tsitaat:
Enamus Telia kliente kasutab juba täna rändlusteenust ning huvi uute Mobiilse Äri pakettide vastu on suur, mistõttu muudame Teie lepingu tingimusi ja asendame alates 01.08.2017 Teie kasutuses olevad valitud paketid uuenenud Mobiilse Äri paketiga. Soovime selle sammuga vastata klientide süvenevale ootusele, võimaldades ühte mobiilsidepaketti kasutada mugavalt ja soodsalt nii Eestis kui Euroopa Liidus.

See promotud klausel on (huvitav miks Telia enda all seda ei kasuta):
tsitaat:
Tehnilise Järelevalve Amet andis Telia Eesti AS-ile loa kasutada jätkusuutlikkuse erandit. See võimaldab Simpelil säilitada ka edaspidi Eesti-sisesed paketid. See tähendab, et kõigi Simpel kõnekaardi klientide praegune paketi hind ja mahud jäävad senistel tingimustel kehtima ka pärast 15. juunit. Euroopa Liidus reisides tasuvad nad mobiilsete teenuste eest endiselt vastavalt uuele rändlusteenuste hinnakirjale.


Aga tegelikult pean õnnelik olema, saaks ka kallima üllatuse teha...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2017 20:05:40 vasta tsitaadiga

Magic, ÄRIkliendil on hunnik 1€ numbreid? Siis on viimane aeg uuele paketile viia enne kui päris pankrotti selle äriga minnakse.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2017 20:06:11 vasta tsitaadiga

Kui juba vingutakse, siis Tapal on 3G kvaliteet tõsiselt kolisema hakanud. Kui ennem sai siseruumides rääkida ja ja pulki oli 3/4, siis nüüd 1 kuni 0 pulka. Andmeside maha võtsin, siis sain teate, et ei saa helistada, võrku pole icon_biggrin.gif
Asja juures kõige hullem, et mobla teeb hotspoti. Selle 4g levi on koguaeg sama olnud..1-2 pulka. Kui istub seal, siis ok. Aga kui kukub 3G peale, siis pm nett surnud.
Probleem tekkis kuu 2 tagasi. Pole veel teatanud, aga vist tuleb helistada.
Samas õues on ok ühendus...vähendati saatja võimsust?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 14.06.2017 20:09:14 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Magic, ÄRIkliendil on hunnik 1€ numbreid? Siis on viimane aeg uuele paketile viia enne kui päris pankrotti selle äriga minnakse.

Jah, jube kulukas on Teliale selline number mida praktiliselt ei kasutata icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2017 20:11:46 vasta tsitaadiga

jeesus188, Tapal on terve kamraad äkki võrgus oma seadmetega, 3G leviala hingab vastavalt kasutajate asukohale ja koormusele. Ilmselt sa ei asu sõjaväe linnaku pool?
Igal juhul tasub teavitada instanse, usun, et sealne arenev asukoht saab kergelt laiendust.

Magic kirjutas:
indrekp kirjutas:
Magic, ÄRIkliendil on hunnik 1€ numbreid? Siis on viimane aeg uuele paketile viia enne kui päris pankrotti selle äriga minnakse.

Jah, jube kulukas on Teliale selline number mida praktiliselt ei kasutata icon_lol.gif


Paraku on, iga numbri eest maksab teenusepakkuja riigile kümnist, õigemini numbri vahemike eest. Samuti on seade võrgus.
Aga see pole pigem teenusepakkuja probleem, kui numbrit praktiliselt ei kasutata siis on odavam see sulgeda või valida selle vajaduse jaoks vastav teenus.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2017 20:13:02 vasta tsitaadiga

Kiirus kiiruseks, seadmete arv ei mõjuta ju levi...või mõjutab?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 14.06.2017 20:34:56 vasta tsitaadiga

Lähemal asuv seade sööb sinu kiiruse 3G puhul ära.
Levi mõjutada ei tohiks... Pigem keegi saatjat näppinud. Paari km peal ei pea ju palju näppima, et kiir/sektor mööda läheks.
Mul maal ei lahendatud seda 1a jooksul. 2 masti vaheala ka. Ehk põllule saatja pannes oleks see õnnistus ~15 inimesele.
//
Linnas vähemalt norm kiirus tagasi. 30/5
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2017 09:09:44 vasta tsitaadiga

tänaseks siis roaming-hinnad sellised

kõned 0.0384€/min
nett 0.009€/MB
vastuvõetav 0.013€/min

*Esimese 1 GB (9,24 €) täitumisel kalendrikuu jooksul peatame interneti kasutamise kuu lõpuni või edasise kasutuse aktiveerimiseni.
https://www.telia.ee/era/internet/nutiseadmes/valismaal/roaming/-/roaming/country/SWE

meie maksame ka vastuvõetava kõne eest, Soome Telia kliendid mitte.
Soome Telial maksad mahu ületamisel edasi 1€/päev (piiranguga 300mb/päev väljaspool Balti ja Skandinaaviat)


Elisa pole veel hinnakirja muutnud.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2017 09:21:46 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Esimese 1 GB (9,24 €) täitumisel kalendrikuu jooksul peatame interneti kasutamise kuu lõpuni või edasise kasutuse aktiveerimiseni.

Paluks tõlget

Tuleb sms, et giga kasutatud, kui tahad veel saada jah vms?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pimekaru
HV vaatleja

liitunud: 31.03.2014




sõnum 15.06.2017 11:34:48 vasta tsitaadiga

1GB täitumisel tuleb sõnum:
"Tere! Olete käesoleval kalendrikuul Euroopa Liidu riikides kasutanud 1 GB mobiilset internetti, mis maksab 9,24 €. Kulude kontrolli eesmärgil peatasime mobiilse interneti kasutamise käesoleva kalendrikuu lõpuni. Kui soovite kasutamist varem jätkata, saatke SMS sisuga KUU EU numbrile 9559 ja seejärel avame taas mobiilse interneti kasutuse võimaluse Euroopa Liidu riikides kuni kalendrikuu lõpuni. Kasutatud mahust teavitame Teid iga 1 GB täitumisel. Telia"

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Esimese 1 GB (9,24 €) täitumisel kalendrikuu jooksul peatame interneti kasutamise kuu lõpuni või edasise kasutuse aktiveerimiseni.

Paluks tõlget

Tuleb sms, et giga kasutatud, kui tahad veel saada jah vms?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2017 11:42:01 vasta tsitaadiga

Telial siis 1gb 9euri.
Elisal ca 5-6euri (päeva-, nädala- või kuupilet)
??
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2017 12:48:15 vasta tsitaadiga

Eestist välismaale helistamise hind ei muutunud. Suht nõme, et välismaal teise riiki helistamine on tunduvalt odavam. Neil kes elavad Läti piiri läheda, on mõttekas otsida üles Läti teenusepakkuja võrk ja siis saab tunduvalt odavamalt helistada. Vahe vist pea 10 kordne.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2017 13:02:00 vasta tsitaadiga

pimekaru, thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 15.06.2017 13:18:15 vasta tsitaadiga

p3000 kirjutas:
Telial siis 1gb 9euri.
Elisal ca 5-6euri (päeva-, nädala- või kuupilet)
??

Roamingu baashind on kõigil (sh Elisal) 0.9 senti/MB. Liitud mingi paketiga või võtad mingi "pileti", saad soodsamalt (sh Telias, kõige odavam EU GB tuli mingi paketiga ca 3.40).
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2017 13:25:50 vasta tsitaadiga

parandan eelmist: 0.009 senti/ mb, see siis koos km-ga.
EL lubab operaatoril võtta data-roamingu lisatasu (kui läheb üle mõistliku kasutuse) 7.70€/GB +km
tsitaat:
Kohtuun yli menevästä käytöstä saa periä enintään 7,70 euroa gigatavulta lisättynä arvonlisäverolla, EU määrittelee.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 15.06.2017 13:32:41 vasta tsitaadiga

p3000 kirjutas:
parandan eelmist: 0.009 senti/ mb, see siis koos km-ga.
EL lubab operaatoril võtta data-roamingu lisatasu (kui läheb üle mõistliku kasutuse) 7.70€/GB +km
tsitaat:
Kohtuun yli menevästä käytöstä saa periä enintään 7,70 euroa gigatavulta lisättynä arvonlisäverolla, EU määrittelee.

Ära paranda, täitsa õige oli enne. 0.9 senti/MB või 0.009 EUR/MB. Ehk ca 9 EUR/GB.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2017 13:40:25 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
p3000 kirjutas:
parandan eelmist: 0.009 senti/ mb, see siis koos km-ga.
EL lubab operaatoril võtta data-roamingu lisatasu (kui läheb üle mõistliku kasutuse) 7.70€/GB +km
tsitaat:
Kohtuun yli menevästä käytöstä saa periä enintään 7,70 euroa gigatavulta lisättynä arvonlisäverolla, EU määrittelee.

Ära paranda, täitsa õige oli enne. 0.9 senti/MB või 0.009 EUR/MB. Ehk ca 9 EUR/GB.

jube piinlik viga minu poolt..
eksisin lausa 100 kordselt.
võibolla kusagil saab ka 9.24 sendi eest GB kasutada..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2017 15:46:26 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
jeesus188, Tapal on terve kamraad äkki võrgus oma seadmetega, 3G leviala hingab vastavalt kasutajate asukohale ja koormusele. Ilmselt sa ei asu sõjaväe linnaku pool?
Igal juhul tasub teavitada instanse, usun, et sealne arenev asukoht saab kergelt laiendust.

Magic kirjutas:
indrekp kirjutas:
Magic, ÄRIkliendil on hunnik 1€ numbreid? Siis on viimane aeg uuele paketile viia enne kui päris pankrotti selle äriga minnakse.

Jah, jube kulukas on Teliale selline number mida praktiliselt ei kasutata icon_lol.gif


Paraku on, iga numbri eest maksab teenusepakkuja riigile kümnist, õigemini numbri vahemike eest. Samuti on seade võrgus.
Aga see pole pigem teenusepakkuja probleem, kui numbrit praktiliselt ei kasutata siis on odavam see sulgeda või valida selle vajaduse jaoks vastav teenus.


Kui enne 123 valimist oli ilm ilus, tuju hea, siis peale kõnet tahaks kedagi lüüa icon_mad.gif

Esiteks moblalt helistades icon_idea.gif esimene vastus on, et teie ühendus ei tööta vms.......siis hakkab plämama, et mul koduse ühendusega probleeme...tehke restart jne icon_lol.gif
No ei ole seal probleeme.

Siis kui automaatvastaja lõpuks suvatses lõpetada ja vajutasin tehnilise küsimuste nuppu nr 2 sain pm otsa suvalise klienditeenindaja.
Seletan ette-taha probleemist, aga no mu peegel seinas saab ka rohkem asjast aru.
tsitaat:
4G probleeme ei näe, aga 3G näen katkemisi jah

doh...
tsitaat:
Aga tehnikud ei saa midagi ennem teha kui te ei anna kellaaegu millal probleemid on.

Teenindajale ei sobinud, et probleemid on kogu aeg ja mina kellaaegu ka ei oska öelda. Enamus kõnede puhul ma kõnnin õue, sest sees on hakklihamasin.
Nagu seinale seleta, et levi 3g levi on paar korda halvemaks läinud.
Kokkuvõttes ütlesin, et andku rike üles, mille peale tuli vastus, et ilma kellaaegadeta nad ei saa tegutseda. Saatsin viisakalt head aega veetma......lootusetu üritus.

Enam otse tehilisi poisse liinile ei saagi?
Oleks see vene kutt olnud (Maksim äkki), oleks vast probleemi minutiga lahti arutanud thumbs_down.gif

Arvatavasti see "rike" läheb prügikasti ja ma neile uuesti küll ei viitsi helistada.....tehniline tugi võiks mulle ise helistada. Indrekp võiks mu numbri edasi anda.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2017 15:52:05 vasta tsitaadiga

jeesus188, icon_biggrin.gif eks jah, see on tõesti pisut halenaljakas.

teen neile ettepaneku, et 123 automaatvastaja vastab selliselt,
Valige:
1. kõne lõpetamiseks, kui teil on pidevalt probleemid.
2. kõne lõpetamiseks, kui te ei tea millal teil probleemid on.
3. kui te tahate öelda, et teil on probleem.
4. kui te tahate iseteeninduses probleemiga tegeleda.
5. kui te arvate, et me teame mis on probleemi lahendus.

nali naljaks, eks saadan raadiolahendustele info, et Tapal on 3G probleem.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 48, 49, 50 ... 198, 199, 200  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.