|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
jt234
HV veteran

liitunud: 12.04.2005

|
08.06.2017 16:31:40
|
|
|
Täitsa põnev küsimus, huvitab ennastki..
Mis on kõige kallim mõistlik kulutus, mida saab mobiiliga makstes teha?
_________________ Dima oli siin |
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
08.06.2017 16:55:39
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
kõnekaart paneb ennast kinni, kui ei laadi.
Kui helistad vähe, siis kogunebki raha järjest suuremaks. |
1€ ja kestab 6 kuud. 100€ saamiseks läheb kaua aega
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
08.06.2017 17:02:38
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Hiid kirjutas: |
kõnekaart paneb ennast kinni, kui ei laadi.
Kui helistad vähe, siis kogunebki raha järjest suuremaks. |
1€ ja kestab 6 kuud. 100€ saamiseks läheb kaua aega  |
Superil vaja vähemalt 3 raha laadida pikendamiseks.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
08.06.2017 17:09:57
|
|
|
| pppd kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| Hiid kirjutas: |
kõnekaart paneb ennast kinni, kui ei laadi.
Kui helistad vähe, siis kogunebki raha järjest suuremaks. |
1€ ja kestab 6 kuud. 100€ saamiseks läheb kaua aega  |
Superil vaja vähemalt 3 raha laadida pikendamiseks. |
see ei muuda asja, 100€ kogunemiseks aega 15 aastat
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
08.06.2017 17:29:30
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| pppd kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| Hiid kirjutas: |
kõnekaart paneb ennast kinni, kui ei laadi.
Kui helistad vähe, siis kogunebki raha järjest suuremaks. |
1€ ja kestab 6 kuud. 100€ saamiseks läheb kaua aega  |
Superil vaja vähemalt 3 raha laadida pikendamiseks. |
see ei muuda asja, 100€ kogunemiseks aega 15 aastat  |
Ühes aastas on 12 kuud, ühes kuus läheb püsikorraldusega 3€. On siis raske arvutada mitu aastat läheb aega, et 100€ kokku saada?
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
08.06.2017 17:34:43
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| pppd kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| Hiid kirjutas: |
kõnekaart paneb ennast kinni, kui ei laadi.
Kui helistad vähe, siis kogunebki raha järjest suuremaks. |
1€ ja kestab 6 kuud. 100€ saamiseks läheb kaua aega  |
Superil vaja vähemalt 3 raha laadida pikendamiseks. |
see ei muuda asja, 100€ kogunemiseks aega 15 aastat  |
Ühes aastas on 12 kuud, ühes kuus läheb püsikorraldusega 3€. On siis raske arvutada mitu aastat läheb aega, et 100€ kokku saada? |
6 kuud kestab see raha
Aga üldiselt midagi osta vist helistades ei saa, v.a telefoniseksi
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
08.06.2017 17:43:05
|
|
|
Võimalus on mitte raha kanda ja kasutada internetti edasi. 1€ päev. Siis saaks 3 kuud sama teenust kasutada kui 3€ kuus maksta.. Aga ma ei viitsi tegelikult jamada. See pornoliini vihje andis mulle hea mõtte... tegin mõned Kingitud elu annetusnumbrile 4 kõnet ja 100€ läinud.
Ma nüüd mõtlen, et mis kasu sellest Telia saab? 2,5 aastat olen püsikorraldusena igal kuul 3€ laadinud ja ainult internetti minimaalselt tarbinud ja nüüd annetasin kogu raha ära mis kaardile kogunes.
Mina olen oma teenuse kätte saanud ja selle eest maksnud. Telia on teenust pakkunud aga raha ei saanud? Nüüd keegi kolmas osapool saab vajalikku rohtu osta. Tundub nagu kusagil on miskit mäda.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lurr
HV veteran

liitunud: 28.12.2002
|
08.06.2017 19:46:13
|
|
|
| Telia kasutas sinu raha intressivabalt.
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
08.06.2017 21:28:28
|
|
|
Rate.eeee solle telli. Saad ülikaka kursige tagasi. Kunagi sai vähemalt.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004
|
08.06.2017 22:29:13
|
|
|
| No kui kellelgi on mure, et kõnekaardile liiga palju raha jäänd ja Telia pagan kasutab seda intressivabalt, siis mina lahendasin probleemi jõulutunneli annetusega.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henry
HV veteran
liitunud: 29.07.2004
|
08.06.2017 23:42:18
|
|
|
Saab küll moblaga maksta, super.ee teenused mugavusteenused.
_________________ LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002
|
09.06.2017 01:04:03
|
|
|
| päris korralik protsent annetustelt läheb teliale. hinnakirja selle kohta neil vist väljas ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henry
HV veteran
liitunud: 29.07.2004
|
09.06.2017 09:28:07
|
|
|
| taavi kirjutas: |
| päris korralik protsent annetustelt läheb teliale. hinnakirja selle kohta neil vist väljas ei ole. |
Kas annetusliinid alsti mitte teenustasuta ei ole?
Vahest öeldakse, et operaatorid teenustasu ei võta.
_________________ LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
09.06.2017 09:53:30
|
|
|
need peaks jah teenustasuta olema. muidu oleks räige inimeste eksitamine, et omast arust annetad 5€ aga reaalselt heategevusse jõuab 4€ (võta veel "administratiivkulud" ka maha, ning lõpuks abivajajani jõuavad sandikopikad).
aga telefoniteel annetamisega tekkis küsimus, et kas see tuludeklaratsioonil ka kajastub? ega vist? üksvahe oli mul püsikorraldus kohalikule loomade varjupaigale. nad siis edastasid oma andmed maksuametile ja tuludeklaril oli siis see juba olemas, ning mingi maksu sai tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
09.06.2017 12:02:17
|
|
|
kusagilt on nagu meeles, et operaator siiski kröönis midagi, aga see võis ka olla mingi ala hääletamine
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henry
HV veteran
liitunud: 29.07.2004
|
09.06.2017 18:50:07
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
kusagilt on nagu meeles, et operaator siiski kröönis midagi, aga see võis ka olla mingi ala hääletamine  |
jeesti laulu & jeurovisiooni mõtled vist.
_________________ LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
10.06.2017 10:09:30
|
|
|
piiramatu
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
10.06.2017 10:18:14
|
|
|
| ping on mul ka 19
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
10.06.2017 17:47:24
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| pois11 kirjutas: |
Täna tuli selline kiri. Täitsa meeldib. Tundub siis tõesti, et tele2 oli ainuke operaator kes hinda tõstis.
Kuna Tehnilise Järelevalve Amet andis Telia Eesti AS-ile loa kasutada jätkusuutlikkuse erandit, siis anname teada, et Teie tänaste alltoodud pakettide hinnad ja tingimused 15. juuni seisuga ei muutu – need on endiselt kasutamiseks Eestis. Kui reisite Euroopa Liidu riikidesse, rakendub seal teenuste kasutamisel rändlusteenuste hinnakiri, mis on kättesaadav Telia kodulehel.
Teie tänased paketid, milles ei saa kogu Euroopa Liidus suhelda Eesti hinnaga:
51XXXXX - Telia 4
58XXXXXX - Telia 4 |
Sain pm sama maili
Spoiler 
| tsitaat: |
15. juunil 2017 jõustuva Euroopa Liidu rändlusteenuste regulatsiooni kohta saate täpsemalt lugeda Telia kodulehelt.
Kuna Tehnilise Järelevalve Amet andis Telia Eesti AS-ile loa kasutada jätkusuutlikkuse erandit, siis anname teada, et Teie tänaste alltoodud pakettide hinnad ja tingimused 15. juuni seisuga ei muutu – need on endiselt kasutamiseks Eestis. Kui reisite Euroopa Liidu riikidesse, rakendub seal teenuste kasutamisel rändlusteenuste hinnakiri, mis on kättesaadav Telia kodulehel.
Teie tänased paketid, milles ei saa kogu Euroopa Liidus suhelda Eesti hinnaga:
50xxxxx - Ekstra
50xxxxx - Ekstra
Selleks, et saaksite osa uudseimatest lahendustest, valige uus Mobiilne Elu. |
Aga kui plaan välismaale minna, siis nett on kirves
Spoiler 
|
Teleris jookseb Telia reklaam, et melu pakettidega saab välismaal sama hinnaga kõnelda, mis eestiski. See, et kõikide muude pakettidega ei saa, sellest vaikitakse.
Tarbija ei pane seda tähele ega ka ei oska tähele panna ja paneb välismaal helistades ja surfates korraliku tasu opekale taskusse.
See on kõikide operaatoritega hetkel nii, nagu neid erisuste pressikaid lugedes aru saada võib.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
10.06.2017 19:24:53
|
|
|
no seda ma üritangi mõista, puhkusel olev indrekp ja pressiteade väidab üht, koduleht kuhu suunatakse väidab teist......pm 16.06 selgub tõde, hetkel võiks vaherahu teha ja siis vaatame
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
10.06.2017 22:18:03
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
| Kas SUPER kõnekaardile kogunenud ettemaksu rahaga on midagi teha ka? Oma 100€ paari aastaga kogunenud. |
Uuri palju ümber kandivad raha kõnekaardilt kui lepinguliseks teevad (oli vist 50€ ringi)
Ettemaksu tagasimakseks sinu a/a-le teed avalduse
Teenindaja pehmeks räägid, siis teeb pärast kõnekaardiks tagasi ja tähtajalist peale ei topi.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
12.06.2017 16:44:46
|
|
|
Pätid liikvel!
http://tehnika.postimees.ee/4143763/tahelepanu-hoiatus-liikvel-on-telia-nimel-tegutsevad-andmeongitsejad
| tsitaat: |
| «Online_ee Admin nime alt saadetakse halvas eesti keeles kirjutatud e-kirju, mis suunavad õngitsuslehele. Kasutajat teavitatakse, et tema postkasti sulgetakse tingimuste rikkumise ja räpsposti saatmise tõttu ning probleemi lahendamiseks pakutakse võimalust sisse logida,» teatas CERT-EE. |
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
12.06.2017 17:53:12
|
|
|
| Sai üks Diil kõnekaardi nr Diili lepinguliseks tehtud. Iseteeninduses sai asi ära tehtud. Kuid pidi valima, et kulleriga saadetakse leping mulle. Milleks sellist asja vaja on. Iseteeninduses sai kõik allkirjastatud. Miks mul seda paberi kujul vaaja on. Tasuta tuleb kulleriga, aga siiski. SIM kaart jäi vana.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
12.06.2017 19:46:17
|
|
|
naljavennad, infosüsteem neil ikka väga katkine ja ebastabiilne. saadavad e-arve panka nädal pärast selle tasumist.
mingi kontroll võiks olla, et pangalingiga tasutud arvete korral ei saadetaks dubleerivaid arveid panka.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
12.06.2017 20:14:50
|
|
|
... ja siis tuleb järgmine "olav" meile siia vinguma, et miks ta arvet ei saanud kus kõik rida realt kirjas oleks.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jt234
HV veteran

liitunud: 12.04.2005

|
12.06.2017 21:10:50
|
|
|
Arve peab ikka tulema. Keeruline probleem, tundub.
_________________ Dima oli siin |
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
14.06.2017 17:03:05
|
|
|
Telia tõstab ka ärikliente ringi... hinnatõus +100%
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
14.06.2017 18:57:39
|
|
|
| Magic kirjutas: |
Telia tõstab ka ärikliente ringi... hinnatõus +100%  |
Mille otsas?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
14.06.2017 19:35:36
|
|
|
https://www.telia.ee/ari/internet/pusiuhendus/paketid
kui enne sai 25€ eest 5/1 või 10/5 kiirust, siis nüüd 10/10
kui enne sai 30€ eest 12/1 või 12/2 või 20/5 kiirust, siis nüüd 20/10 (optikal vastavalt 20/20)
jne. need ärikliendi hinnad on aastaid olnud või on midagi uut? Justkui tõstavad kiiruseid.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
14.06.2017 19:41:21
|
|
|
hetkel nagu maal 20/10 ärikliendile....aga see oli odavam kui 30€.... ma kusagil üleval mainisin ka, et eraklient +km vms oli
Eks pühapäeval vaata kas saadeti tõstmise kiri
E:
Viimane test peale antenni asukoha muutmist
Spoiler 
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
14.06.2017 20:03:31
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Magic kirjutas: |
Telia tõstab ka ärikliente ringi... hinnatõus +100%  |
Mille otsas? |
Hunnik mobla 1.- numbreid mida pole iial EL kasutatud (nad saaksid mitte hinda tõsta, isegi kirjas see erand mainitud).
| tsitaat: |
| Enamus Telia kliente kasutab juba täna rändlusteenust ning huvi uute Mobiilse Äri pakettide vastu on suur, mistõttu muudame Teie lepingu tingimusi ja asendame alates 01.08.2017 Teie kasutuses olevad valitud paketid uuenenud Mobiilse Äri paketiga. Soovime selle sammuga vastata klientide süvenevale ootusele, võimaldades ühte mobiilsidepaketti kasutada mugavalt ja soodsalt nii Eestis kui Euroopa Liidus. |
See promotud klausel on (huvitav miks Telia enda all seda ei kasuta):
| tsitaat: |
| Tehnilise Järelevalve Amet andis Telia Eesti AS-ile loa kasutada jätkusuutlikkuse erandit. See võimaldab Simpelil säilitada ka edaspidi Eesti-sisesed paketid. See tähendab, et kõigi Simpel kõnekaardi klientide praegune paketi hind ja mahud jäävad senistel tingimustel kehtima ka pärast 15. juunit. Euroopa Liidus reisides tasuvad nad mobiilsete teenuste eest endiselt vastavalt uuele rändlusteenuste hinnakirjale. |
Aga tegelikult pean õnnelik olema, saaks ka kallima üllatuse teha...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
14.06.2017 20:05:40
|
|
|
| Magic, ÄRIkliendil on hunnik 1€ numbreid? Siis on viimane aeg uuele paketile viia enne kui päris pankrotti selle äriga minnakse.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
14.06.2017 20:06:11
|
|
|
Kui juba vingutakse, siis Tapal on 3G kvaliteet tõsiselt kolisema hakanud. Kui ennem sai siseruumides rääkida ja ja pulki oli 3/4, siis nüüd 1 kuni 0 pulka. Andmeside maha võtsin, siis sain teate, et ei saa helistada, võrku pole
Asja juures kõige hullem, et mobla teeb hotspoti. Selle 4g levi on koguaeg sama olnud..1-2 pulka. Kui istub seal, siis ok. Aga kui kukub 3G peale, siis pm nett surnud.
Probleem tekkis kuu 2 tagasi. Pole veel teatanud, aga vist tuleb helistada.
Samas õues on ok ühendus...vähendati saatja võimsust?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
14.06.2017 20:09:14
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| Magic, ÄRIkliendil on hunnik 1€ numbreid? Siis on viimane aeg uuele paketile viia enne kui päris pankrotti selle äriga minnakse. |
Jah, jube kulukas on Teliale selline number mida praktiliselt ei kasutata
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
14.06.2017 20:11:46
|
|
|
jeesus188, Tapal on terve kamraad äkki võrgus oma seadmetega, 3G leviala hingab vastavalt kasutajate asukohale ja koormusele. Ilmselt sa ei asu sõjaväe linnaku pool?
Igal juhul tasub teavitada instanse, usun, et sealne arenev asukoht saab kergelt laiendust.
| Magic kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
| Magic, ÄRIkliendil on hunnik 1€ numbreid? Siis on viimane aeg uuele paketile viia enne kui päris pankrotti selle äriga minnakse. |
Jah, jube kulukas on Teliale selline number mida praktiliselt ei kasutata  |
Paraku on, iga numbri eest maksab teenusepakkuja riigile kümnist, õigemini numbri vahemike eest. Samuti on seade võrgus.
Aga see pole pigem teenusepakkuja probleem, kui numbrit praktiliselt ei kasutata siis on odavam see sulgeda või valida selle vajaduse jaoks vastav teenus.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
14.06.2017 20:13:02
|
|
|
Kiirus kiiruseks, seadmete arv ei mõjuta ju levi...või mõjutab?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
14.06.2017 20:34:56
|
|
|
Lähemal asuv seade sööb sinu kiiruse 3G puhul ära.
Levi mõjutada ei tohiks... Pigem keegi saatjat näppinud. Paari km peal ei pea ju palju näppima, et kiir/sektor mööda läheks.
Mul maal ei lahendatud seda 1a jooksul. 2 masti vaheala ka. Ehk põllule saatja pannes oleks see õnnistus ~15 inimesele.
//
Linnas vähemalt norm kiirus tagasi. 30/5
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
15.06.2017 09:09:44
|
|
|
tänaseks siis roaming-hinnad sellised
kõned 0.0384€/min
nett 0.009€/MB
vastuvõetav 0.013€/min
*Esimese 1 GB (9,24 €) täitumisel kalendrikuu jooksul peatame interneti kasutamise kuu lõpuni või edasise kasutuse aktiveerimiseni.
https://www.telia.ee/era/internet/nutiseadmes/valismaal/roaming/-/roaming/country/SWE
meie maksame ka vastuvõetava kõne eest, Soome Telia kliendid mitte.
Soome Telial maksad mahu ületamisel edasi 1€/päev (piiranguga 300mb/päev väljaspool Balti ja Skandinaaviat)
Elisa pole veel hinnakirja muutnud.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
15.06.2017 09:21:46
|
|
|
| tsitaat: |
Esimese 1 GB (9,24 €) täitumisel kalendrikuu jooksul peatame interneti kasutamise kuu lõpuni või edasise kasutuse aktiveerimiseni.
|
Paluks tõlget
Tuleb sms, et giga kasutatud, kui tahad veel saada jah vms?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pimekaru
HV vaatleja
liitunud: 31.03.2014
|
15.06.2017 11:34:48
|
|
|
1GB täitumisel tuleb sõnum:
"Tere! Olete käesoleval kalendrikuul Euroopa Liidu riikides kasutanud 1 GB mobiilset internetti, mis maksab 9,24 €. Kulude kontrolli eesmärgil peatasime mobiilse interneti kasutamise käesoleva kalendrikuu lõpuni. Kui soovite kasutamist varem jätkata, saatke SMS sisuga KUU EU numbrile 9559 ja seejärel avame taas mobiilse interneti kasutuse võimaluse Euroopa Liidu riikides kuni kalendrikuu lõpuni. Kasutatud mahust teavitame Teid iga 1 GB täitumisel. Telia"
| jeesus188 kirjutas: |
| tsitaat: |
Esimese 1 GB (9,24 €) täitumisel kalendrikuu jooksul peatame interneti kasutamise kuu lõpuni või edasise kasutuse aktiveerimiseni.
|
Paluks tõlget
Tuleb sms, et giga kasutatud, kui tahad veel saada jah vms? |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
15.06.2017 11:42:01
|
|
|
Telial siis 1gb 9euri.
Elisal ca 5-6euri (päeva-, nädala- või kuupilet)
??
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
15.06.2017 12:48:15
|
|
|
| Eestist välismaale helistamise hind ei muutunud. Suht nõme, et välismaal teise riiki helistamine on tunduvalt odavam. Neil kes elavad Läti piiri läheda, on mõttekas otsida üles Läti teenusepakkuja võrk ja siis saab tunduvalt odavamalt helistada. Vahe vist pea 10 kordne.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
15.06.2017 13:02:00
|
|
|
pimekaru,
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
15.06.2017 13:18:15
|
|
|
| p3000 kirjutas: |
Telial siis 1gb 9euri.
Elisal ca 5-6euri (päeva-, nädala- või kuupilet)
?? |
Roamingu baashind on kõigil (sh Elisal) 0.9 senti/MB. Liitud mingi paketiga või võtad mingi "pileti", saad soodsamalt (sh Telias, kõige odavam EU GB tuli mingi paketiga ca 3.40).
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
15.06.2017 13:25:50
|
|
|
parandan eelmist: 0.009 senti/ mb, see siis koos km-ga.
EL lubab operaatoril võtta data-roamingu lisatasu (kui läheb üle mõistliku kasutuse) 7.70€/GB +km
| tsitaat: |
| Kohtuun yli menevästä käytöstä saa periä enintään 7,70 euroa gigatavulta lisättynä arvonlisäverolla, EU määrittelee. |
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
15.06.2017 13:32:41
|
|
|
| p3000 kirjutas: |
parandan eelmist: 0.009 senti/ mb, see siis koos km-ga.
EL lubab operaatoril võtta data-roamingu lisatasu (kui läheb üle mõistliku kasutuse) 7.70€/GB +km
| tsitaat: |
| Kohtuun yli menevästä käytöstä saa periä enintään 7,70 euroa gigatavulta lisättynä arvonlisäverolla, EU määrittelee. |
|
Ära paranda, täitsa õige oli enne. 0.9 senti/MB või 0.009 EUR/MB. Ehk ca 9 EUR/GB.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
15.06.2017 13:40:25
|
|
|
| pppd kirjutas: |
| p3000 kirjutas: |
parandan eelmist: 0.009 senti/ mb, see siis koos km-ga.
EL lubab operaatoril võtta data-roamingu lisatasu (kui läheb üle mõistliku kasutuse) 7.70€/GB +km
| tsitaat: |
| Kohtuun yli menevästä käytöstä saa periä enintään 7,70 euroa gigatavulta lisättynä arvonlisäverolla, EU määrittelee. |
|
Ära paranda, täitsa õige oli enne. 0.9 senti/MB või 0.009 EUR/MB. Ehk ca 9 EUR/GB. |
jube piinlik viga minu poolt..
eksisin lausa 100 kordselt.
võibolla kusagil saab ka 9.24 sendi eest GB kasutada..
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
15.06.2017 15:46:26
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
jeesus188, Tapal on terve kamraad äkki võrgus oma seadmetega, 3G leviala hingab vastavalt kasutajate asukohale ja koormusele. Ilmselt sa ei asu sõjaväe linnaku pool?
Igal juhul tasub teavitada instanse, usun, et sealne arenev asukoht saab kergelt laiendust.
| Magic kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
| Magic, ÄRIkliendil on hunnik 1€ numbreid? Siis on viimane aeg uuele paketile viia enne kui päris pankrotti selle äriga minnakse. |
Jah, jube kulukas on Teliale selline number mida praktiliselt ei kasutata  |
Paraku on, iga numbri eest maksab teenusepakkuja riigile kümnist, õigemini numbri vahemike eest. Samuti on seade võrgus.
Aga see pole pigem teenusepakkuja probleem, kui numbrit praktiliselt ei kasutata siis on odavam see sulgeda või valida selle vajaduse jaoks vastav teenus. |
Kui enne 123 valimist oli ilm ilus, tuju hea, siis peale kõnet tahaks kedagi lüüa
Esiteks moblalt helistades esimene vastus on, et teie ühendus ei tööta vms.......siis hakkab plämama, et mul koduse ühendusega probleeme...tehke restart jne
No ei ole seal probleeme.
Siis kui automaatvastaja lõpuks suvatses lõpetada ja vajutasin tehnilise küsimuste nuppu nr 2 sain pm otsa suvalise klienditeenindaja.
Seletan ette-taha probleemist, aga no mu peegel seinas saab ka rohkem asjast aru.
| tsitaat: |
| 4G probleeme ei näe, aga 3G näen katkemisi jah |
doh...
| tsitaat: |
| Aga tehnikud ei saa midagi ennem teha kui te ei anna kellaaegu millal probleemid on. |
Teenindajale ei sobinud, et probleemid on kogu aeg ja mina kellaaegu ka ei oska öelda. Enamus kõnede puhul ma kõnnin õue, sest sees on hakklihamasin.
Nagu seinale seleta, et levi 3g levi on paar korda halvemaks läinud.
Kokkuvõttes ütlesin, et andku rike üles, mille peale tuli vastus, et ilma kellaaegadeta nad ei saa tegutseda. Saatsin viisakalt head aega veetma......lootusetu üritus.
Enam otse tehilisi poisse liinile ei saagi?
Oleks see vene kutt olnud (Maksim äkki), oleks vast probleemi minutiga lahti arutanud
Arvatavasti see "rike" läheb prügikasti ja ma neile uuesti küll ei viitsi helistada.....tehniline tugi võiks mulle ise helistada. Indrekp võiks mu numbri edasi anda.
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
15.06.2017 15:52:05
|
|
|
jeesus188, eks jah, see on tõesti pisut halenaljakas.
teen neile ettepaneku, et 123 automaatvastaja vastab selliselt,
Valige:
1. kõne lõpetamiseks, kui teil on pidevalt probleemid.
2. kõne lõpetamiseks, kui te ei tea millal teil probleemid on.
3. kui te tahate öelda, et teil on probleem.
4. kui te tahate iseteeninduses probleemiga tegeleda.
5. kui te arvate, et me teame mis on probleemi lahendus.
nali naljaks, eks saadan raadiolahendustele info, et Tapal on 3G probleem.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|