Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Küsimused LCD'de kohta...(20x4) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 13, 14, 15  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
keytron
HV veteran

liitunud: 11.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2003 15:05:51 vasta tsitaadiga

Küsimus:kuidas teile lcd vaatenurgaga on ehk kas kui lcd on lauaga 90° et kas siis näete seda kõrgemalt ilusti?
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
es0sef
HV vaatleja
es0sef

liitunud: 30.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2003 17:13:21 vasta tsitaadiga

Vaatenurk on ligi 180°
_________________
Kuressaare webcam
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
r_k
HV vaatleja
r_k

liitunud: 05.04.2002




sõnum 14.05.2003 19:06:43 vasta tsitaadiga

Mul endal on valgustuseta ja pean mainima et see on jube saast... kui nurk LCD pinna suhtes on kuskil 70-90 kraadi (90 on siin nagu täitsa otsevaates), siis on vaid vaadatav... kõrgemalt (mul arvuti lauaall särab) vaadates ei näe mitte kui midagi...
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kose2ik
HV kasutaja
kose2ik

liitunud: 02.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2003 00:44:17 vasta tsitaadiga

Ma varst panen mobla lambid vist külge.....ei kannata vist tellida mitmevärvilist lampe (ilma valgustuseta on jama aga 25.-ga saan juba neli sinist mobla lampi külge lapitud....)

kuskilt võiks saada FreeWarena Winampi plug-in-i et text jookseks + sagedused hüppaksid (hetkel mul vaid üks ja teine - mõlemat korraga tööle ei saanud (st. Smart-i jooksvat teksti ja seda WinAmp-i sageduse hypikut/lainetajaat))

Klge mida te arvate sellest joonisest? icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
Kas selle joonise põhjal on võimalik printeri juhtmest pigistada välja diod-silla abil +5v, -5v ja gnd ?


Kui oleks võimaliks , siis poleks vaja liigseid juhtmeid vedada peale printeri juhtme....
.....ja kas oleks mõttekas toppida juhtmetele vahele mitmekanaliga lüliti....mis ühe nupuvajutusega katkestab/kontaktib juhtmeriba mis LCD-le läheb....(et kui printida midagi vahepeal vaja oleks ei pea juhtmeid kiskuma hakkama lahti ja kinni (mul kasti sisesed juhtmed))

Kas keegi on lcdst->lpt kaablile lisanud ka nupusüsteemi juurde ka?(st. LCD nuppudega, vist oli võimalik kuni 8 nuppu panna ja/või IR puldi vastuvõtja )

Ahjaa.....programme programme oleks vaja uurida(nt. tahaks seda , et kui arvuti käima paned ja Win98-t lugema hakkab siis juba lcd midagi võiks näidata(kasvõi mingit seisvat pilti aga mitte neid kahte triipu....)) icon_razz1.gif icon_confused.gif mingeid progejuppe juba leidsin....nüüd tuleb hakata mingit uut (proge)keelt pähe tuupima (paistab lihtne olevat)....
icon_question.gif JA VEEL ÜKS mis ainult prindib texti su txtifailist LCD-le ühe käsuga (N: mul on pandud Autoexec.bat-i selline rida lcdprint 378 20 4 kose2ik.txt, ja sinna kose2ik.txt failis 4 realine ja 20 tähemärgi pikkune jutt mis kuvatakse 4x20 LCD-le
...loodan et saite pihta....)
icon_question.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_question.gif


viimati muutis kose2ik 29.05.2003 21:01:04, muudetud 6 korda
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2003 19:45:32 vasta tsitaadiga

mis progega te seda LCD panete tööle?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002




sõnum 21.05.2003 21:33:37 vasta tsitaadiga

Näiteks jaLCDga või LCD Smartie-ga. Esimese leiad www.jalcd.de
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vanarebane
Kreisi kasutaja
vanarebane

liitunud: 08.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2003 23:42:24 vasta tsitaadiga

üks küsimus, mina ei tea, aga selle display taga on üks hõbedasest kile, ilma valugseta versioonil, kui selle kile ära võtta siis kas see LCD ikka töötab veel?
_________________
Tähenärimine on hammastele kahjulik!
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Norht Chilean G
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2003 00:55:01 vasta tsitaadiga

Et siis nii - kui polarisaatori 2ra v6tad - t66tab kuid n2ha pole suurt midagi icon_wink.gif tavaliselt on reflektor (foolium) k6vasti tagumise polarisaatori kyljes kinni...
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tobler
HV kasutaja
tobler

liitunud: 21.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2003 11:29:21 vasta tsitaadiga

vanarebane kirjutas:
üks küsimus, mina ei tea, aga selle display taga on üks hõbedasest kile, ilma valugseta versioonil, kui selle kile ära võtta siis kas see LCD ikka töötab veel?


LCD peaks kaotama siis hallika taustav2rvuse , aga kas ta edasi ka numbreid n2itab , kahtlen.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Telempe
Kreisi kasutaja
Telempe

liitunud: 02.11.2002




sõnum 05.08.2003 15:24:31 vasta tsitaadiga

tsitaat:

aga kas ta edasi ka numbreid n2itab , kahtlen

näitab küll

_________________
ORLY? I hardly know her!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juts
HV kasutaja

liitunud: 07.04.2002




sõnum 05.08.2003 17:38:40 vasta tsitaadiga

Küsimus neile, kellel on taustavalguseta LCD. Kas LCD ja trükkplaadi vahel on neil mingi õhuke pilu kah? Et kas sinna EL-backlighti annab ise aretada. ELFAs on neid igat värvi müügil.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002




sõnum 05.08.2003 18:51:20 vasta tsitaadiga

Kasutaja r_k sai ühest taustvalgusega LCD-st kunagi jagu, egas midagi, võtta oli ainult valguseta asemele. Samas tõstis ta taustvalguse ümber teisele, aga tulemus oli kergelt öeldes s***.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Telempe
Kreisi kasutaja
Telempe

liitunud: 02.11.2002




sõnum 05.08.2003 23:07:35 vasta tsitaadiga

Juts kirjutas:
Küsimus neile, kellel on taustavalguseta LCD. Kas LCD ja trükkplaadi vahel on neil mingi õhuke pilu kah? Et kas sinna EL-backlighti annab ise aretada. ELFAs on neid igat värvi müügil.
keegi kunagi müüs kah sellist asja, nii et annab aretada küll
_________________
ORLY? I hardly know her!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
surender007
HV kasutaja
surender007

liitunud: 13.09.2002




sõnum 26.09.2003 21:13:35 vasta tsitaadiga

mnja sai kogemata lcd-le 20*4 valgusega 5v asemel 12v natuke aega lastud ja midagi läks läbi sest nüüd pole enam seda testrida aga valgus tõõtab...
kontrasti lõppu keerates on kõik read kenasti näha aga kui on kusagil poole peal siis on keskel aint seda tumedamat ala äärtes oleks nagu mingi fade ffekt..
Kas asja on võimalik kuidagi korda saada??
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keytron
HV veteran

liitunud: 11.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2003 21:16:58 vasta tsitaadiga

tundub et lasid driver kivi läbi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002




sõnum 26.09.2003 21:28:23 vasta tsitaadiga

surender007 kirjutas:
mnja sai kogemata lcd-le 20*4 valgusega 5v asemel 12v natuke aega lastud ja midagi läks läbi sest nüüd pole enam seda testrida aga valgus tõõtab...
kontrasti lõppu keerates on kõik read kenasti näha aga kui on kusagil poole peal siis on keskel aint seda tumedamat ala äärtes oleks nagu mingi fade ffekt..
Kas asja on võimalik kuidagi korda saada??


Tapsid jah selle hd**** kontrolleri kivi läbi, sõber omal ajal lasi ka ühe icon_exclaim.gif

_________________
Apple business solution partner.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
surender007
HV kasutaja
surender007

liitunud: 13.09.2002




sõnum 27.09.2003 12:03:28 vasta tsitaadiga

mnja kas neid hd***** kontrolleri kivisi kusagil myyakse?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keytron
HV veteran

liitunud: 11.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2003 15:45:20 vasta tsitaadiga

ei..kergem tuleb osta uus lcd...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Telempe
Kreisi kasutaja
Telempe

liitunud: 02.11.2002




sõnum 30.09.2003 18:47:37 vasta tsitaadiga

kas see LCD-de tellimine jäigi pooleli?
_________________
ORLY? I hardly know her!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002




sõnum 30.09.2003 21:21:55 vasta tsitaadiga

zilwer kirjutas:
kas see LCD-de tellimine jäigi pooleli?


Mõtled vol 2-te? See jäi jah pooleli, kuigi oleks endale seda 128x64 Displeid tahtnud icon_razz1.gif Vanast juba kergelt siiber, tahaks midagi paremat thumbs_up.gif

_________________
Apple business solution partner.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kpihus
Kreisi kasutaja
kpihus

liitunud: 14.04.2003




sõnum 10.10.2003 10:44:30 vasta tsitaadiga

suurpealik kirjutas:
Tahaks teada, et kas neid potekaid on sinna vahele vaja või mitte? Kas otse ei või toite 5V ja GND ühendada?


Kui sa kontrastsuse potekat ei pane siis saad kas minimaalse või maksimaalse kontrastsuse. kui yhendad kas maha või +5.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rasmusx
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2003




sõnum 30.10.2003 19:26:02 vasta tsitaadiga

ok mul mingi jama yhendasin kõik kenalt 2ra ja pani pc tööle. siis lcd kõik ruudud l2ksid mustaks icon_biggrin.gif (peabki minema vist). aga kui proovin mingi progiga jamada siis texti ei tle ja need mustad ruudud ei kao 2ra ka rsk icon_sad.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
surender007
HV kasutaja
surender007

liitunud: 13.09.2002




sõnum 30.10.2003 23:12:14 vasta tsitaadiga

võta kontrasti vähemaks z0rr0,
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tony Soprano
HV kasutaja


liitunud: 12.03.2002




sõnum 20.01.2004 19:38:33 vasta tsitaadiga

Nii, sain olivetti kassaaparaadi lcd(samasuguse mida agent007 müüb) millel on pistik taga (6 soont kõik valget värvi +maandus). Kuidas ma selle lpt-ga ühendama pean et tööle saada ja kas sellest org. juhtmest mis tal taga on on ka kasu või tuleb ise aretama hakata.Displey ise on epson sed2000f kiviga ja leidsin netist mingid andmed kah sellele aga ise ei oska ikka sellega midagi peale hakata. Help please
http://216.239.59.104/search?q=cache:82CoF3337qgJ:srv.icom4u.co.kr/datasheet/catalog/epson/assp.pdf+sed2000f+datasheet&hl=et

_________________
Valitsus salgab juhtunut.......


viimati muutis Tony Soprano 16.06.2004 21:27:52, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 21.03.2004 02:45:12 vasta tsitaadiga

vaatan, et PS/2 max currency on 100 mA... huvitav, kas PS/2 pesast on võimalik saada voolu nii tausta kui LCD toiteks?

ei julge proovida ise, kardan PS2 pesa läbi lasta
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keytron
HV veteran

liitunud: 11.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2004 10:50:13 vasta tsitaadiga

Arvutikasutajas vähemalt kirjutati et peab vastu küll icon_smile.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 21.03.2004 16:56:06 vasta tsitaadiga

no loodame siis parimat...
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rasmusx
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2003




sõnum 21.03.2004 17:23:52 vasta tsitaadiga

Leidsin endale yhe vana ericssoni lauatelefoni lcd icon_biggrin.gif. Mõtlesin, et 2kki on kellelgi sellega kogemus. Enivei see on ainult mingi 6 juhtmega. Muidu ise olen näinud kuidas on pandud nokia 3110 (vist oli 3110) lcd pc kylge icon_razz.gif.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 21.03.2004 20:11:33 vasta tsitaadiga

niih sellised küsimused :

* kui ma joodan 15 ja 16 pinnidele +5 ja groundi, siis peaks ma saama tööle taustavalgustuse (ilma ühtegi teist jootmist tegemata, testiks)?
* misjaoks toda -5te vaja on ja millised alternatiivid on selle asendamiseks (lugesin siit, et pataka +'i jootmine, toitekast pidavat saama jne)?
* kuidas käitub LCD kui talle joota külge ainult + ja ground 1 ja 2 pinni?
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keytron
HV veteran

liitunud: 11.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2004 21:10:07 vasta tsitaadiga

razor kirjutas:
niih sellised küsimused :

* kui ma joodan 15 ja 16 pinnidele +5 ja groundi, siis peaks ma saama tööle taustavalgustuse (ilma ühtegi teist jootmist tegemata, testiks)?
* misjaoks toda -5te vaja on ja millised alternatiivid on selle asendamiseks (lugesin siit, et pataka +'i jootmine, toitekast pidavat saama jne)?
* kuidas käitub LCD kui talle joota külge ainult + ja ground 1 ja 2 pinni?


*jah, tööle hakkab ainult taustavalgus
*-5 läheb vaja kontrasti jaoks, KUID seda ei nõua kõik lcd-d.Seda peaksid sa kindlasti vaatama oma lcd datasheet-ist.Kui lcd -5V ei taha võib ta maha põleda.Tavaliselt ühendatakse läbi 10k pote sinna 3 pinni külge "maa".

*LCD-d ise hakkab tööle aga sa ei näe ekraanil midagi (isegi mustasi kaste) kuna lcd ei sa kontrasti icon_wink.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juss6
HV kasutaja
juss6

liitunud: 27.01.2003




sõnum 28.03.2004 01:00:09 vasta tsitaadiga

Mida peaks trükkima maili serveriks et lcd smartie tsekkaks kas on uusi maile?
Olen proovinud peaaegu kõike, ei funka miski.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2004 03:46:51 vasta tsitaadiga

kuulge, kas keegi viitsiks ära mõõta kui suur see ekraan on? et kas ainult ekraan mahuks nii, et oleks floppy august näha?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2004 04:11:19 vasta tsitaadiga

Superglue kirjutas:
Saan alles reedel kätte icon_sad.gif
keegi oma valmis asja maha müüa ei taha, või kust saaks siis vähemalt LCD sebida?
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002




sõnum 28.03.2004 09:45:22 vasta tsitaadiga

Fast&Furious kirjutas:
kuulge, kas keegi viitsiks ära mõõta kui suur see ekraan on? et kas ainult ekraan mahuks nii, et oleks floppy august näha?


Täpselt mahub 20x4 displei niimoodi ära, aga ainult eeldusel, et floppyaugud on sul keskel, sest tagumine trükiplaat on märgatavalt suurem kui displei.

_________________
Apple business solution partner.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2004 13:43:56 vasta tsitaadiga

oot kas keegi enam müüb ka neid ve?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keytron
HV veteran

liitunud: 11.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2004 20:16:43 vasta tsitaadiga

Fast&Furious kirjutas:
kuulge, kas keegi viitsiks ära mõõta kui suur see ekraan on? et kas ainult ekraan mahuks nii, et oleks floppy august näha?

20x2 - skeemiplaat on sama suur kui 5.25 tolline cd-rom-i kate icon_razz.gif Floppy auku mahub ehk mõni 1x16 LCD icon_razz.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 10.04.2004 14:59:08 vasta tsitaadiga

saime ka enda lcd tööle aga ei saa ei jalcd ega ka lcd smartie kätte cpu speedi
jalcd ei näita midagi ja lcd smartie näitab 0 mis tõmbleb vahetevahel
Samuti ei saa lcd smartie kätte cpu type

kas mingi driver vms aitab või mis peab tegema

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk1000
HV kasutaja
mikk1000

liitunud: 20.05.2003




sõnum 18.04.2004 16:41:21 vasta tsitaadiga

mul selline mure...https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=94922
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2004 15:26:55 vasta tsitaadiga

kas keegi müüb ka neid 20x4 lcd-sid enam või?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatrixMan
Kreisi kasutaja
MatrixMan

liitunud: 30.12.2003




sõnum 21.04.2004 23:55:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kas keegi müüb ka neid 20x4 lcd-sid enam või?

Relco müüs neid kunagi igatahes icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2004 09:12:43 vasta tsitaadiga

njah, tal kahjuks 20x2 pakkuda..
too liiga pikk ka, mulle sobiks see 20x4, mis väidetavalt floppy auku sobib. trükiplaat mahub ka taha ära.
krt kust saada.. icon_cry.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kose2ik
HV kasutaja
kose2ik

liitunud: 02.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2004 15:44:44 vasta tsitaadiga

Nenede mobla LCD-de kohta tehke eraldi teema ja ärge siia teemasse igast mõla rohkem kirjutage (ise püüan ka mitte siia kirjutada, kuigi vahest on tahtmist olnud ... )

Ise olen aga huvitatud sellest mobla LCD-de teemast (e. kuidas töötab kes teinud kuidas jne)

Selle teema kohta aga suvalisi küsimusi võite ju teha privas ja kui mingi vajalik inf käes ja see oleks kasulik teistele siis kirjutada siia põhjalik info täiendus.. Samas mõttetu, teemavälise ja vananenud jutud(näit: "ostaksin kellegilt lcd ära..." "...tanx sain lcd kätte" )võiks ära kustutada...
(vähemalt see on minu vision heast foorumi kasutamisest)

_________________
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 03.05.2004 01:49:20 vasta tsitaadiga

hiljuti just uurisin modla LCD'e kohta

mobla LCD'd
ei ole võimalik
arvutile panna nad on siiski liiga erinevad nendest LCD-dest,
mis meile elektroonika poodides pakutakse.



endalgi mingi 3 või 4 mobla vedeleb niisama... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rasmusx
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2003




sõnum 03.05.2004 07:02:54 vasta tsitaadiga

borru mingi nokia 3310 lcd on küll võimalik icon_smile.gif. Kuskil olen isegi skeemi ka näinud icon_razz.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nimeta
Kreisi kasutaja
Nimeta

liitunud: 09.12.2002




sõnum 03.05.2004 20:08:09 vasta tsitaadiga

mehed, mul on probleem!
sain 2x40 display, aga ei oska juhtmeid kuidagi ühendada.
http://www.zone.ee/avalikftp/heliv%e4rk/lcd/
Seal on pildid ja datasheet... kas keegi oskaks aidata, kuidas ühendamine käib? Kuidas teha asja katsetuseks, et ei peaks potekat panema? Kas -5 on ilmtingimata vajalik?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 03.05.2004 21:07:02 vasta tsitaadiga

z0rr0 kirjutas:
borru mingi nokia 3310 lcd on küll võimalik icon_smile.gif. Kuskil olen isegi skeemi ka näinud icon_razz.gif


oi oi... sooviks väga näha seda skeemi.. icon_smile.gif
äkki ajad siin midag datakaabli skeemiga sassi?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 03.05.2004 21:20:26 vasta tsitaadiga

Nimeta kirjutas:
mehed, mul on probleem!
sain 2x40 display, aga ei oska juhtmeid kuidagi ühendada.
http://www.zone.ee/avalikftp/heliv%e4rk/lcd/
Seal on pildid ja datasheet... kas keegi oskaks aidata, kuidas ühendamine käib? Kuidas teha asja katsetuseks, et ei peaks potekat panema? Kas -5 on ilmtingimata vajalik?


potekaid oleks iggagi vaja
-5 on vaja kui sa tahad et ekraan pilti näitaks (ilma -5 on pilt 0 .... see -5 on ekraani toite allikas ehk kontrasti jaoks)
kuigi peaks olema see ekraan õige krontroller kiviga hd4478 peaks ta vajama ikkagi -5 kuid loogiliselt võttes sõltub see lcd mitte kontrollerist
kokkupanemina käib nii et vaatad datasheetist pin numberi ja selle tähistuse
siis otsid sama asja yles siin antud skeemilt
ja oletad et ned on need samad

pealegi need 12.- potekad ei ole nii palju kuna minumeelest on oleams siin reaalne võimalus asi tööle saada


////////////////////////////////////////////////

äkki keegi oskab mulle seletada miks yksgi lcd programm ei sa mu protsessori kiirust kätte

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nimeta
Kreisi kasutaja
Nimeta

liitunud: 09.12.2002




sõnum 03.05.2004 21:39:38 vasta tsitaadiga

sellel datasheedil tundub kõik nagu identne olevat... kuidas pin'e loetakse? kui on kaks rida, siis 1. rida on 1,2,3,4,5,6,7 ja 2. rida 8,9,10,11,12,13,14?
kui anda 3. klemmile -5V, siis peaks asi nagu hästi kontrastne olema, jah?
kui lihtsalt vool sisse lasta, siis ei tohi midagi ekraanil näidata? (ilma LPT1 ühendamata)
kasutan ilma taustavalguseta versiooni
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 03.05.2004 21:50:33 vasta tsitaadiga

tsitaat:

-5V, siis peaks asi nagu hästi kontrastne olema

nt 4*20 tyybil on sel juhul kõik pixrid põlemas 8)
ja kui vool sisse lihtsalt sisse lasta siis ei tohiks ta tõesti midagi näidata
sda maitia kuidas tal lugu nende testiridadega on (1 ja kolmas )
äkki datasheet pajatab midagi
ja pidide loendust ei ole datasheetis ?

ise ei saa vaadata .... kiire icon_cry.gif

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nimeta
Kreisi kasutaja
Nimeta

liitunud: 09.12.2002




sõnum 04.05.2004 15:29:40 vasta tsitaadiga

deem, ei saa asja tööle.... 1. ja 5. klemmi vahele tõmbasin silla. 3. klemmile panin -5V... aga ei tööta....
esineb selline jama, et kui vool on järgi, siis pilti ees pole, ühendan LPT1 pistiku arvutiga... siis läheb see kontroller kuradi tuliseks ja pilti ikka ei tule icon_neutral.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Küsimused LCD'de kohta...(20x4) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 13, 14, 15  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.