|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
keytron
HV veteran
liitunud: 11.08.2002
|
14.05.2003 15:05:51
|
|
|
| Küsimus:kuidas teile lcd vaatenurgaga on ehk kas kui lcd on lauaga 90° et kas siis näete seda kõrgemalt ilusti?
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
es0sef
HV vaatleja

liitunud: 30.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
r_k
HV vaatleja

liitunud: 05.04.2002
|
14.05.2003 19:06:43
|
|
|
| Mul endal on valgustuseta ja pean mainima et see on jube saast... kui nurk LCD pinna suhtes on kuskil 70-90 kraadi (90 on siin nagu täitsa otsevaates), siis on vaid vaadatav... kõrgemalt (mul arvuti lauaall särab) vaadates ei näe mitte kui midagi...
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kose2ik
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2002
|
15.05.2003 00:44:17
|
|
|
Ma varst panen mobla lambid vist külge.....ei kannata vist tellida mitmevärvilist lampe (ilma valgustuseta on jama aga 25.-ga saan juba neli sinist mobla lampi külge lapitud....)
kuskilt võiks saada FreeWarena Winampi plug-in-i et text jookseks + sagedused hüppaksid (hetkel mul vaid üks ja teine - mõlemat korraga tööle ei saanud (st. Smart-i jooksvat teksti ja seda WinAmp-i sageduse hypikut/lainetajaat))
Klge mida te arvate sellest joonisest?
Kas selle joonise põhjal on võimalik printeri juhtmest pigistada välja diod-silla abil +5v, -5v ja gnd ?
Kui oleks võimaliks , siis poleks vaja liigseid juhtmeid vedada peale printeri juhtme....
.....ja kas oleks mõttekas toppida juhtmetele vahele mitmekanaliga lüliti....mis ühe nupuvajutusega katkestab/kontaktib juhtmeriba mis LCD-le läheb....(et kui printida midagi vahepeal vaja oleks ei pea juhtmeid kiskuma hakkama lahti ja kinni (mul kasti sisesed juhtmed))
Kas keegi on lcdst->lpt kaablile lisanud ka nupusüsteemi juurde ka?(st. LCD nuppudega, vist oli võimalik kuni 8 nuppu panna ja/või IR puldi vastuvõtja )
Ahjaa.....programme programme oleks vaja uurida(nt. tahaks seda , et kui arvuti käima paned ja Win98-t lugema hakkab siis juba lcd midagi võiks näidata(kasvõi mingit seisvat pilti aga mitte neid kahte triipu....)) mingeid progejuppe juba leidsin....nüüd tuleb hakata mingit uut (proge)keelt pähe tuupima (paistab lihtne olevat)....
JA VEEL ÜKS mis ainult prindib texti su txtifailist LCD-le ühe käsuga (N: mul on pandud Autoexec.bat-i selline rida lcdprint 378 20 4 kose2ik.txt, ja sinna kose2ik.txt failis 4 realine ja 20 tähemärgi pikkune jutt mis kuvatakse 4x20 LCD-le
...loodan et saite pihta....)
viimati muutis kose2ik 29.05.2003 21:01:04, muudetud 6 korda |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
21.05.2003 19:45:32
|
|
|
| mis progega te seda LCD panete tööle?
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
suurpealik
HV Guru

liitunud: 04.06.2002
|
21.05.2003 21:33:37
|
|
|
| Näiteks jaLCDga või LCD Smartie-ga. Esimese leiad www.jalcd.de
|
|
| Kommentaarid: 227 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vanarebane
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2002
|
24.07.2003 23:42:24
|
|
|
üks küsimus, mina ei tea, aga selle display taga on üks hõbedasest kile, ilma valugseta versioonil, kui selle kile ära võtta siis kas see LCD ikka töötab veel?
_________________ Tähenärimine on hammastele kahjulik! |
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Norht Chilean G
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.01.2003
|
04.08.2003 00:55:01
|
|
|
Et siis nii - kui polarisaatori 2ra v6tad - t66tab kuid n2ha pole suurt midagi tavaliselt on reflektor (foolium) k6vasti tagumise polarisaatori kyljes kinni...
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tobler
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2002
|
05.08.2003 11:29:21
|
|
|
| vanarebane kirjutas: |
| üks küsimus, mina ei tea, aga selle display taga on üks hõbedasest kile, ilma valugseta versioonil, kui selle kile ära võtta siis kas see LCD ikka töötab veel? |
LCD peaks kaotama siis hallika taustav2rvuse , aga kas ta edasi ka numbreid n2itab , kahtlen.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Telempe
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.11.2002
|
05.08.2003 15:24:31
|
|
|
| tsitaat: |
aga kas ta edasi ka numbreid n2itab , kahtlen
|
näitab küll
_________________ ORLY? I hardly know her! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juts
HV kasutaja
liitunud: 07.04.2002
|
05.08.2003 17:38:40
|
|
|
| Küsimus neile, kellel on taustavalguseta LCD. Kas LCD ja trükkplaadi vahel on neil mingi õhuke pilu kah? Et kas sinna EL-backlighti annab ise aretada. ELFAs on neid igat värvi müügil.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
suurpealik
HV Guru

liitunud: 04.06.2002
|
05.08.2003 18:51:20
|
|
|
| Kasutaja r_k sai ühest taustvalgusega LCD-st kunagi jagu, egas midagi, võtta oli ainult valguseta asemele. Samas tõstis ta taustvalguse ümber teisele, aga tulemus oli kergelt öeldes s***.
|
|
| Kommentaarid: 227 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Telempe
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.11.2002
|
05.08.2003 23:07:35
|
|
|
| Juts kirjutas: |
| Küsimus neile, kellel on taustavalguseta LCD. Kas LCD ja trükkplaadi vahel on neil mingi õhuke pilu kah? Et kas sinna EL-backlighti annab ise aretada. ELFAs on neid igat värvi müügil. |
keegi kunagi müüs kah sellist asja, nii et annab aretada küll
_________________ ORLY? I hardly know her! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
surender007
HV kasutaja

liitunud: 13.09.2002
|
26.09.2003 21:13:35
|
|
|
mnja sai kogemata lcd-le 20*4 valgusega 5v asemel 12v natuke aega lastud ja midagi läks läbi sest nüüd pole enam seda testrida aga valgus tõõtab...
kontrasti lõppu keerates on kõik read kenasti näha aga kui on kusagil poole peal siis on keskel aint seda tumedamat ala äärtes oleks nagu mingi fade ffekt..
Kas asja on võimalik kuidagi korda saada??
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keytron
HV veteran
liitunud: 11.08.2002
|
26.09.2003 21:16:58
|
|
|
tundub et lasid driver kivi läbi
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
suurpealik
HV Guru

liitunud: 04.06.2002
|
26.09.2003 21:28:23
|
|
|
| surender007 kirjutas: |
mnja sai kogemata lcd-le 20*4 valgusega 5v asemel 12v natuke aega lastud ja midagi läks läbi sest nüüd pole enam seda testrida aga valgus tõõtab...
kontrasti lõppu keerates on kõik read kenasti näha aga kui on kusagil poole peal siis on keskel aint seda tumedamat ala äärtes oleks nagu mingi fade ffekt..
Kas asja on võimalik kuidagi korda saada?? |
Tapsid jah selle hd**** kontrolleri kivi läbi, sõber omal ajal lasi ka ühe
_________________ Apple business solution partner. |
|
| Kommentaarid: 227 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
surender007
HV kasutaja

liitunud: 13.09.2002
|
27.09.2003 12:03:28
|
|
|
| mnja kas neid hd***** kontrolleri kivisi kusagil myyakse?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keytron
HV veteran
liitunud: 11.08.2002
|
30.09.2003 15:45:20
|
|
|
| ei..kergem tuleb osta uus lcd...
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Telempe
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.11.2002
|
30.09.2003 18:47:37
|
|
|
kas see LCD-de tellimine jäigi pooleli?
_________________ ORLY? I hardly know her! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
suurpealik
HV Guru

liitunud: 04.06.2002
|
30.09.2003 21:21:55
|
|
|
| zilwer kirjutas: |
| kas see LCD-de tellimine jäigi pooleli? |
Mõtled vol 2-te? See jäi jah pooleli, kuigi oleks endale seda 128x64 Displeid tahtnud Vanast juba kergelt siiber, tahaks midagi paremat
_________________ Apple business solution partner. |
|
| Kommentaarid: 227 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kpihus
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.04.2003
|
10.10.2003 10:44:30
|
|
|
| suurpealik kirjutas: |
| Tahaks teada, et kas neid potekaid on sinna vahele vaja või mitte? Kas otse ei või toite 5V ja GND ühendada? |
Kui sa kontrastsuse potekat ei pane siis saad kas minimaalse või maksimaalse kontrastsuse. kui yhendad kas maha või +5.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rasmusx
HV kasutaja
liitunud: 19.10.2003
|
30.10.2003 19:26:02
|
|
|
ok mul mingi jama yhendasin kõik kenalt 2ra ja pani pc tööle. siis lcd kõik ruudud l2ksid mustaks (peabki minema vist). aga kui proovin mingi progiga jamada siis texti ei tle ja need mustad ruudud ei kao 2ra ka rsk
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
surender007
HV kasutaja

liitunud: 13.09.2002
|
30.10.2003 23:12:14
|
|
|
| võta kontrasti vähemaks z0rr0,
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tony Soprano
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2002
|
20.01.2004 19:38:33
|
|
|
Nii, sain olivetti kassaaparaadi lcd(samasuguse mida agent007 müüb) millel on pistik taga (6 soont kõik valget värvi +maandus). Kuidas ma selle lpt-ga ühendama pean et tööle saada ja kas sellest org. juhtmest mis tal taga on on ka kasu või tuleb ise aretama hakata.Displey ise on epson sed2000f kiviga ja leidsin netist mingid andmed kah sellele aga ise ei oska ikka sellega midagi peale hakata. Help please
http://216.239.59.104/search?q=cache:82CoF3337qgJ:srv.icom4u.co.kr/datasheet/catalog/epson/assp.pdf+sed2000f+datasheet&hl=et
_________________ Valitsus salgab juhtunut.......
viimati muutis Tony Soprano 16.06.2004 21:27:52, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
21.03.2004 02:45:12
|
|
|
vaatan, et PS/2 max currency on 100 mA... huvitav, kas PS/2 pesast on võimalik saada voolu nii tausta kui LCD toiteks?
ei julge proovida ise, kardan PS2 pesa läbi lasta
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keytron
HV veteran
liitunud: 11.08.2002
|
21.03.2004 10:50:13
|
|
|
Arvutikasutajas vähemalt kirjutati et peab vastu küll
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
21.03.2004 16:56:06
|
|
|
| no loodame siis parimat...
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rasmusx
HV kasutaja
liitunud: 19.10.2003
|
21.03.2004 17:23:52
|
|
|
Leidsin endale yhe vana ericssoni lauatelefoni lcd . Mõtlesin, et 2kki on kellelgi sellega kogemus. Enivei see on ainult mingi 6 juhtmega. Muidu ise olen näinud kuidas on pandud nokia 3110 (vist oli 3110) lcd pc kylge .
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
21.03.2004 20:11:33
|
|
|
niih sellised küsimused :
* kui ma joodan 15 ja 16 pinnidele +5 ja groundi, siis peaks ma saama tööle taustavalgustuse (ilma ühtegi teist jootmist tegemata, testiks)?
* misjaoks toda -5te vaja on ja millised alternatiivid on selle asendamiseks (lugesin siit, et pataka +'i jootmine, toitekast pidavat saama jne)?
* kuidas käitub LCD kui talle joota külge ainult + ja ground 1 ja 2 pinni?
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keytron
HV veteran
liitunud: 11.08.2002
|
21.03.2004 21:10:07
|
|
|
| razor kirjutas: |
niih sellised küsimused :
* kui ma joodan 15 ja 16 pinnidele +5 ja groundi, siis peaks ma saama tööle taustavalgustuse (ilma ühtegi teist jootmist tegemata, testiks)?
* misjaoks toda -5te vaja on ja millised alternatiivid on selle asendamiseks (lugesin siit, et pataka +'i jootmine, toitekast pidavat saama jne)?
* kuidas käitub LCD kui talle joota külge ainult + ja ground 1 ja 2 pinni? |
*jah, tööle hakkab ainult taustavalgus
*-5 läheb vaja kontrasti jaoks, KUID seda ei nõua kõik lcd-d.Seda peaksid sa kindlasti vaatama oma lcd datasheet-ist.Kui lcd -5V ei taha võib ta maha põleda.Tavaliselt ühendatakse läbi 10k pote sinna 3 pinni külge "maa".
*LCD-d ise hakkab tööle aga sa ei näe ekraanil midagi (isegi mustasi kaste) kuna lcd ei sa kontrasti
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juss6
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2003
|
28.03.2004 01:00:09
|
|
|
Mida peaks trükkima maili serveriks et lcd smartie tsekkaks kas on uusi maile?
Olen proovinud peaaegu kõike, ei funka miski.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
28.03.2004 03:46:51
|
|
|
| kuulge, kas keegi viitsiks ära mõõta kui suur see ekraan on? et kas ainult ekraan mahuks nii, et oleks floppy august näha?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
28.03.2004 04:11:19
|
|
|
| Superglue kirjutas: |
Saan alles reedel kätte  |
keegi oma valmis asja maha müüa ei taha, või kust saaks siis vähemalt LCD sebida?
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
suurpealik
HV Guru

liitunud: 04.06.2002
|
28.03.2004 09:45:22
|
|
|
| Fast&Furious kirjutas: |
| kuulge, kas keegi viitsiks ära mõõta kui suur see ekraan on? et kas ainult ekraan mahuks nii, et oleks floppy august näha? |
Täpselt mahub 20x4 displei niimoodi ära, aga ainult eeldusel, et floppyaugud on sul keskel, sest tagumine trükiplaat on märgatavalt suurem kui displei.
_________________ Apple business solution partner. |
|
| Kommentaarid: 227 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
29.03.2004 13:43:56
|
|
|
| oot kas keegi enam müüb ka neid ve?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keytron
HV veteran
liitunud: 11.08.2002
|
06.04.2004 20:16:43
|
|
|
| Fast&Furious kirjutas: |
| kuulge, kas keegi viitsiks ära mõõta kui suur see ekraan on? et kas ainult ekraan mahuks nii, et oleks floppy august näha? |
20x2 - skeemiplaat on sama suur kui 5.25 tolline cd-rom-i kate Floppy auku mahub ehk mõni 1x16 LCD
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2hja
HV Guru

liitunud: 14.03.2003
|
10.04.2004 14:59:08
|
|
|
saime ka enda lcd tööle aga ei saa ei jalcd ega ka lcd smartie kätte cpu speedi
jalcd ei näita midagi ja lcd smartie näitab 0 mis tõmbleb vahetevahel
Samuti ei saa lcd smartie kätte cpu type
kas mingi driver vms aitab või mis peab tegema
_________________ www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk1000
HV kasutaja

liitunud: 20.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
21.04.2004 15:26:55
|
|
|
| kas keegi müüb ka neid 20x4 lcd-sid enam või?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatrixMan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2003
|
21.04.2004 23:55:56
|
|
|
| tsitaat: |
kas keegi müüb ka neid 20x4 lcd-sid enam või?
|
Relco müüs neid kunagi igatahes
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
26.04.2004 09:12:43
|
|
|
njah, tal kahjuks 20x2 pakkuda..
too liiga pikk ka, mulle sobiks see 20x4, mis väidetavalt floppy auku sobib. trükiplaat mahub ka taha ära.
krt kust saada..
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kose2ik
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2002
|
01.05.2004 15:44:44
|
|
|
Nenede mobla LCD-de kohta tehke eraldi teema ja ärge siia teemasse igast mõla rohkem kirjutage (ise püüan ka mitte siia kirjutada, kuigi vahest on tahtmist olnud ... )
Ise olen aga huvitatud sellest mobla LCD-de teemast (e. kuidas töötab kes teinud kuidas jne)
Selle teema kohta aga suvalisi küsimusi võite ju teha privas ja kui mingi vajalik inf käes ja see oleks kasulik teistele siis kirjutada siia põhjalik info täiendus.. Samas mõttetu, teemavälise ja vananenud jutud(näit: "ostaksin kellegilt lcd ära..." "...tanx sain lcd kätte" )võiks ära kustutada...
(vähemalt see on minu vision heast foorumi kasutamisest)
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
borru
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
03.05.2004 01:49:20
|
|
|
hiljuti just uurisin modla LCD'e kohta
mobla LCD'd
ei ole võimalik
arvutile panna nad on siiski liiga erinevad nendest LCD-dest,
mis meile elektroonika poodides pakutakse.
endalgi mingi 3 või 4 mobla vedeleb niisama...
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rasmusx
HV kasutaja
liitunud: 19.10.2003
|
03.05.2004 07:02:54
|
|
|
borru mingi nokia 3310 lcd on küll võimalik . Kuskil olen isegi skeemi ka näinud
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nimeta
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.12.2002
|
03.05.2004 20:08:09
|
|
|
mehed, mul on probleem!
sain 2x40 display, aga ei oska juhtmeid kuidagi ühendada.
http://www.zone.ee/avalikftp/heliv%e4rk/lcd/
Seal on pildid ja datasheet... kas keegi oskaks aidata, kuidas ühendamine käib? Kuidas teha asja katsetuseks, et ei peaks potekat panema? Kas -5 on ilmtingimata vajalik?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
borru
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
03.05.2004 21:07:02
|
|
|
| z0rr0 kirjutas: |
borru mingi nokia 3310 lcd on küll võimalik . Kuskil olen isegi skeemi ka näinud  |
oi oi... sooviks väga näha seda skeemi..
äkki ajad siin midag datakaabli skeemiga sassi?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2hja
HV Guru

liitunud: 14.03.2003
|
03.05.2004 21:20:26
|
|
|
| Nimeta kirjutas: |
mehed, mul on probleem!
sain 2x40 display, aga ei oska juhtmeid kuidagi ühendada.
http://www.zone.ee/avalikftp/heliv%e4rk/lcd/
Seal on pildid ja datasheet... kas keegi oskaks aidata, kuidas ühendamine käib? Kuidas teha asja katsetuseks, et ei peaks potekat panema? Kas -5 on ilmtingimata vajalik? |
potekaid oleks iggagi vaja
-5 on vaja kui sa tahad et ekraan pilti näitaks (ilma -5 on pilt 0 .... see -5 on ekraani toite allikas ehk kontrasti jaoks)
kuigi peaks olema see ekraan õige krontroller kiviga hd4478 peaks ta vajama ikkagi -5 kuid loogiliselt võttes sõltub see lcd mitte kontrollerist
kokkupanemina käib nii et vaatad datasheetist pin numberi ja selle tähistuse
siis otsid sama asja yles siin antud skeemilt
ja oletad et ned on need samad
pealegi need 12.- potekad ei ole nii palju kuna minumeelest on oleams siin reaalne võimalus asi tööle saada
////////////////////////////////////////////////
äkki keegi oskab mulle seletada miks yksgi lcd programm ei sa mu protsessori kiirust kätte
_________________ www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nimeta
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.12.2002
|
03.05.2004 21:39:38
|
|
|
sellel datasheedil tundub kõik nagu identne olevat... kuidas pin'e loetakse? kui on kaks rida, siis 1. rida on 1,2,3,4,5,6,7 ja 2. rida 8,9,10,11,12,13,14?
kui anda 3. klemmile -5V, siis peaks asi nagu hästi kontrastne olema, jah?
kui lihtsalt vool sisse lasta, siis ei tohi midagi ekraanil näidata? (ilma LPT1 ühendamata)
kasutan ilma taustavalguseta versiooni
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2hja
HV Guru

liitunud: 14.03.2003
|
03.05.2004 21:50:33
|
|
|
| tsitaat: |
-5V, siis peaks asi nagu hästi kontrastne olema
|
nt 4*20 tyybil on sel juhul kõik pixrid põlemas 8)
ja kui vool sisse lihtsalt sisse lasta siis ei tohiks ta tõesti midagi näidata
sda maitia kuidas tal lugu nende testiridadega on (1 ja kolmas )
äkki datasheet pajatab midagi
ja pidide loendust ei ole datasheetis ?
ise ei saa vaadata .... kiire
_________________ www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nimeta
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.12.2002
|
04.05.2004 15:29:40
|
|
|
deem, ei saa asja tööle.... 1. ja 5. klemmi vahele tõmbasin silla. 3. klemmile panin -5V... aga ei tööta....
esineb selline jama, et kui vool on järgi, siis pilti ees pole, ühendan LPT1 pistiku arvutiga... siis läheb see kontroller kuradi tuliseks ja pilti ikka ei tule
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|