Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 480, 481, 482 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2017 16:07:52 vasta tsitaadiga

Dingi võitu ma nägin jah thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel468
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2017 19:35:35 vasta tsitaadiga

No sissejuhatusega sai minu jaoks kõige huvutavam osa läbi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2017 19:44:22 vasta tsitaadiga

eriti pole seda GF vaadand, pole aega olnd, aga tundub et tornaado võidab, seal tervel meeskonnal sellised erivägede näod peas. Ilmselt nad on treenind kah nii kuude kaupa 10h päevas icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2017 20:22:30 vasta tsitaadiga

10h trenni on neile puhkepäev icon_lol.gif

kr6ll kirjutas:
eriti pole seda GF vaadand, pole aega olnd, aga tundub et tornaado võidab, seal tervel meeskonnal sellised erivägede näod peas. Ilmselt nad on treenind kah nii kuude kaupa 10h päevas icon_rolleyes.gif

_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 28.05.2017 20:46:42 vasta tsitaadiga



Päris üks inimene vaatab WoT'i ka.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.05.2017 21:20:08 vasta tsitaadiga

WG Q&A
"Арта - нормальный класс для аутистов, что Вам не нравится?" — С. Макаров

xD
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dollarstar
HV vaatleja

liitunud: 23.08.2015




sõnum 28.05.2017 21:25:55 vasta tsitaadiga

Nonii Tornado pani asja kinni ära vägev tiim vägevad lahingud ütleks,et parimad lahingud olid Tornado vs Navi a no eks Ding,Not so serious tegid ka head mängu ja El gamingut oleks tahtnud samuti tahtnud poolfinaalis näha selleks korraks siis kõik.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2017 21:30:01 vasta tsitaadiga

mulle tundus, et need dingi tyybid olid väsind. Tegid sellise vastase vastu liiga palju pisivigu. Kui vastased on selliste värskete nägudega ja neil on skilli siis pole seal midagi teha, võitu sa sealt ära ei too icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 28.05.2017 21:35:48 vasta tsitaadiga

Uut graafikat ka veidi:


Link
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.05.2017 21:35:50 vasta tsitaadiga

DING oli full tilt lihtsalt peale seda eepilist Mines def throwi. Peale seda läks nende mäng puhta laiali.

viimati muutis brokenarm 28.05.2017 21:47:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2017 21:47:50 vasta tsitaadiga

krt tegin ka siis yhe mängu GF finaali puhul ja pehmelt öeldes oli see ikka päris ime, et ma seal yldse elus olin yle 1 minuti. Korra ma rahulikult lasin seal kedagi ja kohe seal samas oli 3 vastaste tanki ja ma nägin neid nii viivu pärast seda kui kena oleks aga minu õnneks nemad mind yldse tähele ei pand. Siis taipasin, et jah, see reisiväsimus on ikka kontides. Aga mingi ime läbi ma seal 3 kill tegin ja mängu kangelased osutus meie TD, kes siiani pole millegai silma paistnud, nii tulemusi vaadates icon_smile.gif

Nii et GF on tähistatud ja võib vist siruli visata icon_cool.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel468
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2017 21:57:21 vasta tsitaadiga

Ma olen hakanud, ilmselt puhtalt luuludest või siis kevadistest seentest, aru saama mismoodi võitude kaotuste jada kulgeb. Üldiselt midagi rasket seal polegi, päeva esimesed 5-6 mängu võid võimelda ennast kasvõi olümpiale, võitu sealt ära ei too, ja siis nagu hakkab natuke pudenema kah icon_biggrin.gif
Nädal aega jutti sama pask, mängid oma wr-i enamvähem normaalseks ja siis järgmise päeva esimeste mängudega lihtsalt nullid selle kõik ära.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2017 21:59:35 vasta tsitaadiga

Tanel468 kirjutas:
Ma olen hakanud, ilmselt puhtalt luuludest või siis kevadistest seentest, aru saama mismoodi võitude kaotuste jada kulgeb. Üldiselt midagi rasket seal polegi, päeva esimesed 5-6 mängu võid võimelda ennast kasvõi olümpiale, võitu sealt ära ei too, ja siis nagu hakkab natuke pudenema kah icon_biggrin.gif
Nädal aega jutti sama piix, mängid oma wr-i enamvähem normaalseks ja siis järgmise päeva esimeste mängudega lihtsalt nullid selle kõik ära.


ytleme nii, et kui mängid aint neid tanke, mida meeldib, siis tuleb võitle oluliselt rohkem ja isegi kui ei tule siis õnnestub enamus aega enda mänguga rahule jääda ja see kaotus ei kriibi nii hinge kui muidu.
See siis vähemalt minu puhul nii.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel468
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2017 22:12:43 vasta tsitaadiga

Üldiselt ma rahul olengi nendega arvestades enda taset ja mängude arvu, lihtsalt kord v paar kuu jooksul tekib küll selline tunne, et keegi kuskil töötab pidevalt vastu icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2017 08:26:33 vasta tsitaadiga

Tegin kohvi kõrvale paar mängu ja viimane tuli enam-vähem välja. Aga huvitav on see, et ma ei saand M sealt icon_evil.gif
3,1k dämmi ja kuus killi ja ei midagi thumbs_down.gif

http://wotreplays.com/site/3617202#arctic_region-sakslane-amx_13_57_gf

Victory!
Battle: Arctic Region
Vehicles: AMX 13 57 GF
Experience received: 4,376 (x2 for the first victory each day)
Credits earned: 87,143
Battle achievements: Top Gun, High Caliber, Tank Sniper, Mastery Badge: "I Class"
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 29.05.2017 11:14:16 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
Tegin kohvi kõrvale paar mängu ja viimane tuli enam-vähem välja. Aga huvitav on see, et ma ei saand M sealt icon_evil.gif
3,1k dämmi ja kuus killi ja ei midagi thumbs_down.gif

http://wotreplays.com/site/3617202#arctic_region-sakslane-amx_13_57_gf

Victory!
Battle: Arctic Region
Vehicles: AMX 13 57 GF
Experience received: 4,376 (x2 for the first victory each day)
Credits earned: 87,143
Battle achievements: Top Gun, High Caliber, Tank Sniper, Mastery Badge: "I Class"


Tundub selline päris fun põrnikas mida mängida icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2017 11:20:23 vasta tsitaadiga

see on parim tank yldse mis seal hetkel on. Fun, piisavalt klippdämmi, kiire jne. Kui sellega olla TOP tier siis yldjuhul sa sellega teed mängu ära, kui meeskonnas veel paar meest tsipakenegi dämmi teevad
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2017 13:03:27 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Päris üks inimene vaatab WoT'i ka.

Mõttetu mäng ikkagi. icon_wink.gif

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 29.05.2017 15:42:30 vasta tsitaadiga

Nojah, vahet ju ei tee 720p pealt, kas mängid Mausi või ELC'd, kuidas sellist striimi üldse vaadata saab...

Paneb üldse mõtlema, et kuidas inimesed kunagi sõjafilme vaatasid tavaliste telekate pealt, 576p ei saa ju aru kas ekraanil on püss või kahur!
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 29.05.2017 15:57:31 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Nojah, vahet ju ei tee 720p pealt, kas mängid Mausi või ELC'd, kuidas sellist striimi üldse vaadata saab...

Paneb üldse mõtlema, et kuidas inimesed kunagi sõjafilme vaatasid tavaliste telekate pealt, 576p ei saa ju aru kas ekraanil on püss või kahur!


Siin pole vahet, halisetakse ikka eelkõige sellepärast, et saaks haliseda. Pole vahet kas asjad hästi, keskmiselt või halvasti...
GF stream oleks saanud tõesti parem kvaliteediga olla, aga mind kokkuvõttes ei häirinud, vaatasin ikkagi gameplayd, mitte loodust...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rokiroad
HV vaatleja

liitunud: 23.05.2017




sõnum 29.05.2017 18:07:39 vasta tsitaadiga

kui üks vend mainib et miski on natuke jama ja võiks parem olla siis seda peavad teised halisemiseks mille peale kargab välja 10 järgmist tüüpi kes kukuvad halisema miks esimene vend üldse julges haliseda. kui esimene vend halises veel asjast, siis teised rahvusest icon_lol.gif
kas pole nii? mina ei vaadanud striimi, sest minujaoks oli kvaliteet kehv, igale oma beer_yum.gif

9.19 update muudab värke

Venting System adds 7.5% to all crew skills
Stabilizing Equipment System lowers dispersion during movement and turret rotation by 25%
Innovative Loading System cuts loading time by 12.5%
Wear-Resistant Gun Laying Drive reduces aiming speed by 12.5%
Experimental Optics boosts view range by 12.5% up to 445m
Extended Spare Parts Kit cuts repair speed by 40%
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 29.05.2017 18:31:38 vasta tsitaadiga

Paneks lingi ka äkki. Muidu veel mõtleme, et sa ennustasid oma isikliku kristallkuuli pealt.

EDIT: on ikka loom rsk. Esiteks ei pane linki: https://worldoftanks.com/en/news/general-news/update-919-improved-equipment-and-directives/

Teiseks tsiteerib valesti. Tegu on Improved Equipmenti statsidega, seda saab ainult Ranked Battles mängurežiimi kaudu. Tavaline ventikas annab jätkuvalt +5% jne.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2017 18:35:17 vasta tsitaadiga

kujsuures ma panen suured lootused sellele ranked battles -le. Ehk saan seal oma t10 tankid jooksma. Muidu pole vabsee motti seda omale selgeks teha, kui ma jah muidugi olen yldse võimeline neid t10 asju biitima. Pole sugugi enam kindel selles. Millest polekski miskit kuna funni on ka madalamal ja mitte vähe thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2017 20:33:48 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Nojah, vahet ju ei tee 720p pealt, kas mängid Mausi või ELC'd, kuidas sellist striimi üldse vaadata saab...

Paneb üldse mõtlema, et kuidas inimesed kunagi sõjafilme vaatasid tavaliste telekate pealt, 576p ei saa ju aru kas ekraanil on püss või kahur!
No praegu tahaks ikka korralikku HD pilti vaadata. Aasta on 2017, varem ei olnud lihtsalt paremat võimalust, nüüd on.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rokiroad
HV vaatleja

liitunud: 23.05.2017




sõnum 29.05.2017 21:41:16 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Paneks lingi ka äkki. Muidu veel mõtleme, et sa ennustasid oma isikliku kristallkuuli pealt.

EDIT: on ikka loom rsk. Esiteks ei pane linki: https://worldoftanks.com/en/news/general-news/update-919-improved-equipment-and-directives/

Teiseks tsiteerib valesti. Tegu on Improved Equipmenti statsidega, seda saab ainult Ranked Battles mängurežiimi kaudu. Tavaline ventikas annab jätkuvalt +5% jne.


nõus aga relax, mul tuli ühistu koosolek peale ja ei jõudnud rohkem kirjutada. loodan et andestad

muide, 9.19 - Brothers in Arms will work together with Sisterhood of Steel. nüüd saab mõlemaid kokku panna mis on super hea.

tulevikus - We want to implement pneumatic suspension for the STB-1, it’s planned. mis saab äkki olema midagi sarnast nagu rootsi TD praegu? kõlab huvitavalt

Erlenberg map läheb minema, aga ega kahju ka pole. Kuna spottimine pole enam nii oluline siis ongi kiiremad mapid parem mängida. Malinovka ja prohhorohvka on suurema tankiga väga piin mängida kuna mängu esimene pool tuleb lihtsalt passida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 30.05.2017 06:59:23 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Nojah, vahet ju ei tee 720p pealt, kas mängid Mausi või ELC'd, kuidas sellist striimi üldse vaadata saab...

Paneb üldse mõtlema, et kuidas inimesed kunagi sõjafilme vaatasid tavaliste telekate pealt, 576p ei saa ju aru kas ekraanil on püss või kahur!


Kohe näha , et pole vana sõber , kellega koos sai unnatud ja filme vaadatud video tubades või kinodes , kui kinos seljataga oli kuulda rohkem kinomasina müra , kui filmi sisu thumbs_up.gif

_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2017 09:02:59 vasta tsitaadiga

no krt ma ytlen. Tegin mingid mängud hommikul ja mingite idiootide pärast + RNG tuli sealt mitu praktiliselt 0 mängu. Esiteks lendasid kõik myrsud absull nii kuda jumal juhatas. Tavaliselt need nii lambist ei lenda. Aga ok, selle ma elan veel yle. Aga siis oli mingi jagtiger keda absull ei kottind see, et ta lykkas mu lihtsalt konkreetselt tule alla situatsioonis kus tal polnud mingit vajadust sõitagi. Jäin peale seda lyket paari HP peale ja siis kui möll hakkas teises suunas käima siis konkreetselt lasi mulle selga. Mingi bot mängija, juba eemalt näga et idioot thumbs_down.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 30.05.2017 09:34:18 vasta tsitaadiga

WG arendajate intervjuu https://www.twitch.tv/videos/148043143
koos orza kommentaaridega, päris humoorikas icon_smile.gif algab 4:55
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 30.05.2017 10:27:26 vasta tsitaadiga

Kokkuvõtvalt siia ka siis selle intervjuu võtmesõnad:

tsitaat:
There are no plans to introduce bonus on daily login, Wargaming is working on something similar.

There will be no changes to one-tier Matchmaking tanks and their matchmaking won’t change either.

Type 59 might get a slight buff, depends on statistics. banana_dance.gif

Premium tanks won’t receive alternative guns.

Wargaming recognizes there are problems with mid tier tanks economy, it’s going to be analysed and fixed.

STB-1 will receive pneumatic suspension like the Swedish tanks.

FPS should be the same with the new graphics, compared to the old ones.

No further plans for more equipment slots, just the new one on Ranked Battles.

Currently there is no plans to change premium ammo mechanics, nor to introduce limits to the amount carried per battle.

An updated version of WG Rating is on the works, introducing indicators for each vehicle in game.

Murazor is currently working on buffing some Russian tanks: IS-7, KV-5 and IS-6. Others are planned too. (H: Like these tanks need buff…)

Wargaming wants Object 140 and T-62A to differ more gameplay wise from each other and they’re working on it.

Russian Server Ranked Season will start on July 5, and will last for a month. (H: Other Regions might start a day or two after.)

Wargaming recognizes Erlenberg isn’t a great map and might remove it.

Statistically, Premium Ammo only represents 5% of all ammunition used in game.

Bat.-Chat. 25t most likely will be transfered into HD in the last batch of tanks.



mcjaaxon kirjutas:
erick kirjutas:
Nojah, vahet ju ei tee 720p pealt, kas mängid Mausi või ELC'd, kuidas sellist striimi üldse vaadata saab...

Paneb üldse mõtlema, et kuidas inimesed kunagi sõjafilme vaatasid tavaliste telekate pealt, 576p ei saa ju aru kas ekraanil on püss või kahur!


Kohe näha , et pole vana sõber , kellega koos sai unnatud ja filme vaadatud video tubades või kinodes , kui kinos seljataga oli kuulda rohkem kinomasina müra , kui filmi sisu thumbs_up.gif


See oli iroonia, eespool viriseti et 720p striimist pole võimalik aru saada, kas ekraanil on Maus või BC25t icon_razz1.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2017 11:06:46 vasta tsitaadiga

RU servus on vist see 9,19 juba olemas, mulle tundub. Peab koju minema ja ära proovima vist icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rokiroad
HV vaatleja

liitunud: 23.05.2017




sõnum 30.05.2017 11:09:27 vasta tsitaadiga

See ranked värk võib neil feil tulla, sest tier 10netes mängimine on krediidikulukas ja kui keskmine mängija saab oma taseme kätte, siis sealt edasi punnimine on tema jaoks juba massohism. Tournamendis samamoodi jäi mängudes alati miinusesse, juhul kui õnnestus mõni missioon ära teha, siis sai natuke pehmendust. Ma kardangi, et just selle kulukuse pärast ei jätku peale esimest vaimustust enam mängijaid kellega mängida. Kui nad teeks selle tier 8 peale, siis oleks suurem edu.

Homme äkki tulebki meile uus uuendus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2017 11:59:15 vasta tsitaadiga

kusjuures ma ka ei saa aru miks see just t10 on. No muidugi ma tean miks, et rohkem raha kuluks rahval, aga see võiks siiski olla ka t8.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 30.05.2017 12:03:59 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Uut graafikat ka veidi:


Link

Detailsus on küll edev thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 30.05.2017 12:35:12 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
kusjuures ma ka ei saa aru miks see just t10 on. No muidugi ma tean miks, et rohkem raha kuluks rahval, aga see võiks siiski olla ka t8.


Ja et tier 8 konkurentsivõimeline olla pole raha vaja? Kuskohast neid viimseid preemiume tasuta saab? Tier 8 on kõigist teistest hetkel kõike katkisem.

_________________
WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2017 12:40:36 vasta tsitaadiga

Sa loe ikka ka mida ma kirjutan. WG tahab raha - t10. Või sa tahad öelda, et t10 sa teenid rohkem silverit kui t8 mängides? Kui sul kulub rohkem silverit siis pead wg -le rohkem raha andma(prem. konto, prem. tankid) või siis t10 -t mitte sõitma kuna vahendeid pole
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yankuonu
HV kasutaja
Yankuonu

liitunud: 14.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2017 12:46:34 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
Sa loe ikka ka mida ma kirjutan. WG tahab raha - t10. Või sa tahad öelda, et t10 sa teenid rohkem silverit kui t8 mängides? Kui sul kulub rohkem silverit siis pead wg -le rohkem raha andma(prem. konto, prem. tankid) või siis t10 -t mitte sõitma kuna vahendeid pole


Pigem pidas ta silmas seda, et ranked battle-d oleks domineeritud GF-ide ja muude patriootlike masinate poolt. Kui sul tavaline tier8 masin siis imed põialt või pritsid pappi WG-le ja ostad prem tanki mis annab sulle konkurentsivõimelise masina.
Raha saab WG kätte nii ühel kui teisel viisil.

_________________
"You cannot judge me. I am Justice itself!"
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rokiroad
HV vaatleja

liitunud: 23.05.2017




sõnum 30.05.2017 12:52:20 vasta tsitaadiga

Tavaline tier 8 koos premium kontoga toodab siiski plussi, ei pea mängima otseselt premium tankiga. Toodab isegi siis plussi kui ei ole premium kontot, aga masin ei hävi lahingus. Eks lähipäevil saab näha mida see kõik endast kujutama hakkab.
Ma ei teagi, kas WG nüüd nii raha teemat siin arendab kui pakub mängijatele mingit aasta kaks, uut, vahelduseks tehtud mängustiili. Uusi kaarte nad hetkel ei arenda ja monotoonsuse pinge on väga suur.

Sirfoch mingi päev pani hullu tier 8 mängides, panther II tankiga hunniku mänge, trollkahur oli peal ja kõmmutas HE vastastele kuplitesse. Iga laks tõi talle 4 või 5 damage punkti. Mõnest lasust sai ta rohkem.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 30.05.2017 12:54:20 vasta tsitaadiga

Yankuonu kirjutas:
kr6ll kirjutas:
Sa loe ikka ka mida ma kirjutan. WG tahab raha - t10. Või sa tahad öelda, et t10 sa teenid rohkem silverit kui t8 mängides? Kui sul kulub rohkem silverit siis pead wg -le rohkem raha andma(prem. konto, prem. tankid) või siis t10 -t mitte sõitma kuna vahendeid pole


Pigem pidas ta silmas seda, et ranked battle-d oleks domineeritud GF-ide ja muude patriootlike masinate poolt. Kui sul tavaline tier8 masin siis imed põialt või pritsid pappi WG-le ja ostad prem tanki mis annab sulle konkurentsivõimelise masina.
Raha saab WG kätte nii ühel kui teisel viisil.


Ei poolda ka mingeid OP premm tanke ringi uhamas ranked battle's. See nagu kohustaks neid ostma, et üldse konkurentsis oleks..
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 30.05.2017 12:55:33 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
Sa loe ikka ka mida ma kirjutan. WG tahab raha - t10. Või sa tahad öelda, et t10 sa teenid rohkem silverit kui t8 mängides? Kui sul kulub rohkem silverit siis pead wg -le rohkem raha andma(prem. konto, prem. tankid) või siis t10 -t mitte sõitma kuna vahendeid pole


Ma teenin T10/T9 puhul piisavalt (premium kontot omades), et pole vajadust tier 8-s hõbedat grindida . T10 saab mängida 95% ringis tavamoona kasutades. Kuna ma hiljuti lisatud "vägevamaid" premiume ei oma, siis "refer a friend" raames T54 prot1-ga mängides tõuseb prem/tavamoona kulu ca 50/50 kanti. Eriti kui ca 100st mängust ehk 10 puhul saad TOP tier olla. Arenduspuu tankidega on lugu veel nutusem. Seega kokkuvõttes on mul tulu T10/T8 sama.

Nende uute t8 preemiumitega oleks tulu oluliselt suurem, samuti T8 sees on nad oluliselt paremad arenduspuu tankidest. Seega kui tahta head tulemust, tuleks need hankida. Kas nende ostuhind ei lähe arvesse? T10 puhul ei ole vaja/võimalik tanke osta - pead need lihtsalt välja arendama ja ise mõningaid oskusi omama.

_________________
WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2017 12:59:04 vasta tsitaadiga

No ok, ma ei saand kohe pihta, et jutt op premmidest käib. Samas annab t8 väga edukalt ka tavatankidega mängida. Ja meil on ka op t10 premtankid täitsa olemas, küll jah osta neid ei saa kuid siiski

viimati muutis kr6ll 30.05.2017 13:03:15, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 30.05.2017 13:02:20 vasta tsitaadiga

Kui nad teeks ranked lahingud vaid arenduspuu tankidega tier 6/8/10, siis ma oleks kahe käega poolt...
_________________
WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2017 13:08:08 vasta tsitaadiga

igaljuhul selge on see, et see mudel, mida WG rakendab siin viimasel ajal, jääb kestma. Foch võib kasvõi selle WG tuusa läbi peksta aga nad ei muuda midagi. Teevad paar absull pointless muudatust ja kogu trall käib sama rada edasi.

Mind kusjuures see eriti ei häirigi, enamus WG mängijatest kellel vähegi tahtmist saavad neid premme omale lubada. Või kui ei saa ja tundub, et enam selle premium vägede vastu ei saa siis mingit muud mängu mängida. Eks igal firmal ole oma tootega vaba voli teha mida nad iganes soovivad, nii kaua kui see seadustele vastab
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rokiroad
HV vaatleja

liitunud: 23.05.2017




sõnum 30.05.2017 13:27:52 vasta tsitaadiga

thomak28 kirjutas:
Yankuonu kirjutas:
kr6ll kirjutas:
Sa loe ikka ka mida ma kirjutan. WG tahab raha - t10. Või sa tahad öelda, et t10 sa teenid rohkem silverit kui t8 mängides? Kui sul kulub rohkem silverit siis pead wg -le rohkem raha andma(prem. konto, prem. tankid) või siis t10 -t mitte sõitma kuna vahendeid pole


Pigem pidas ta silmas seda, et ranked battle-d oleks domineeritud GF-ide ja muude patriootlike masinate poolt. Kui sul tavaline tier8 masin siis imed põialt või pritsid pappi WG-le ja ostad prem tanki mis annab sulle konkurentsivõimelise masina.
Raha saab WG kätte nii ühel kui teisel viisil.


Ei poolda ka mingeid OP premm tanke ringi uhamas ranked battle's. See nagu kohustaks neid ostma, et üldse konkurentsis oleks..


jah, aga kui sul omal ajal oli õnnestunud type 59 hankida, siis sa ei tundnud muret kui olid teiste mängijate suhtes väga OP tankiga lahingus. olid hoopis uhke oma tanki üle, teenisid väga head krediiti, nautisid smm... ok, ma ei tea kas sul type 59 on, aga noh ma toon nagu näite.
täna on olukord muutunud, teised saavad ka OP masinatega mängida kuigi ega nad nüüd nii OP ka pole. praegu käibki hala selle üle, et endised OP premmikad pole enam OP, aga raha pole uute ostmiseks. aga selle vastu aitab mängutaktika muutmine.

varsti tuleb uus premmikas, prantslaste tankihävitaja müüki. ehk siis tuunitakse elule prantsuse tankihävitajate puu?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 30.05.2017 16:08:34 vasta tsitaadiga

Olen ise ka viimasel ajal mõelnud, et Improved Complex Equipment on ikka tiba imbalanced. Võiks piisata sellest, kui Ranked Battles'i parimatele jagataks mingeid lahendaid dekaale ja camomustreid.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2017 16:09:50 vasta tsitaadiga

krt see ranked hakkab 5 -dal alles, väheamlt seal RU -s. Midagi muutund pole veel, paar mingit pointless asja vist on. Lootsin juba et saan omale neid uusi asju juba thumbs_down.gif

krt ma ytlen, päev on rikutud icon_neutral.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 30.05.2017 16:49:48 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
Tegin kohvi kõrvale paar mängu ja viimane tuli enam-vähem välja. Aga huvitav on see, et ma ei saand M sealt icon_evil.gif
3,1k dämmi ja kuus killi ja ei midagi thumbs_down.gif

http://wotreplays.com/site/3617202#arctic_region-sakslane-amx_13_57_gf

Victory!
Battle: Arctic Region
Vehicles: AMX 13 57 GF
Experience received: 4,376 (x2 for the first victory each day)
Credits earned: 87,143
Battle achievements: Top Gun, High Caliber, Tank Sniper, Mastery Badge: "I Class"



Sa oled ju ise selle tanki M-lati nii kõrgele tõstnud icon_smile.gif Väga hästi käsitled seda tanki ja lammutad kõvasti sellega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2017 17:41:51 vasta tsitaadiga

no saaks ilmselt paremini aga jah, see põrnikas oleks nagu kak-ras minu tellimusel tehtud icon_cool.gif

kuigi mingi 150 mängu ma kunagi sellega tegin suht kehva mängu. Selle prantsuse lighti sain ma käppa seal RU servus kus mängud on teistsugused ja seal oli palju rohkem võimalusi seda mängida nii, nagu mulle meeldis ja imekombel see stiil töötas hiljem ka EU servus icon_eek.gif

Noh ilmselt polegi see mingi stiil vaid nii peabki seda mängima umbes ja ma lihtsalt mängisin seda enne valesti icon_rolleyes.gif

Tegin kohe selle jutu pääle yhe mängu sellega ja ega muud polegi lisada, nonstop trall peab käima, jube lõõgastav mängida sellisega. Ei miskit erilist tulemust aga rallitud sai kõvasti icon_razz.gif
Kui kellegi igav, siis replay kah
http://wotreplays.com/site/3619911#himmelsdorf-sakslane-amx_13_57_gf
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel468
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2017 22:13:34 vasta tsitaadiga

Nii kui sul see amx gf sobib näppu hästi on mul üldiselt amx 12t-ga sama lugu, jube mõnus putukas icon_biggrin.gif
Ainult jama on see 3-5-7 formaadiga, ei õnnestu 2k spotti kuidagi ära saada missiooni jaoks. Peale seda on veel 4k vaja icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2017 22:52:11 vasta tsitaadiga

Lightidega on alati WN8-t kenasti boostida saanud icon_smile.gif 13 57-ga eriti icon_razz.gif
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2017 22:54:28 vasta tsitaadiga

Tanel468 kirjutas:

Ainult jama on see 3-5-7 formaadiga, ei õnnestu 2k spotti kuidagi ära saada missiooni jaoks. Peale seda on veel 4k vaja icon_rolleyes.gif

kui tahad selle spoti ära teha siis ma võin aidata, kui trackdämm ka arvesse läheb. Sa võtad tracki ja ma lajatan sinna kohe hunniku dämmi sisse thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 480, 481, 482 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.