eriti pole seda GF vaadand, pole aega olnd, aga tundub et tornaado võidab, seal tervel meeskonnal sellised erivägede näod peas. Ilmselt nad on treenind kah nii kuude kaupa 10h päevas
eriti pole seda GF vaadand, pole aega olnd, aga tundub et tornaado võidab, seal tervel meeskonnal sellised erivägede näod peas. Ilmselt nad on treenind kah nii kuude kaupa 10h päevas
_________________ Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Nonii Tornado pani asja kinni ära vägev tiim vägevad lahingud ütleks,et parimad lahingud olid Tornado vs Navi a no eks Ding,Not so serious tegid ka head mängu ja El gamingut oleks tahtnud samuti tahtnud poolfinaalis näha selleks korraks siis kõik.
mulle tundus, et need dingi tyybid olid väsind. Tegid sellise vastase vastu liiga palju pisivigu. Kui vastased on selliste värskete nägudega ja neil on skilli siis pole seal midagi teha, võitu sa sealt ära ei too
krt tegin ka siis yhe mängu GF finaali puhul ja pehmelt öeldes oli see ikka päris ime, et ma seal yldse elus olin yle 1 minuti. Korra ma rahulikult lasin seal kedagi ja kohe seal samas oli 3 vastaste tanki ja ma nägin neid nii viivu pärast seda kui kena oleks aga minu õnneks nemad mind yldse tähele ei pand. Siis taipasin, et jah, see reisiväsimus on ikka kontides. Aga mingi ime läbi ma seal 3 kill tegin ja mängu kangelased osutus meie TD, kes siiani pole millegai silma paistnud, nii tulemusi vaadates
Nii et GF on tähistatud ja võib vist siruli visata
Ma olen hakanud, ilmselt puhtalt luuludest või siis kevadistest seentest, aru saama mismoodi võitude kaotuste jada kulgeb. Üldiselt midagi rasket seal polegi, päeva esimesed 5-6 mängu võid võimelda ennast kasvõi olümpiale, võitu sealt ära ei too, ja siis nagu hakkab natuke pudenema kah
Nädal aega jutti sama pask, mängid oma wr-i enamvähem normaalseks ja siis järgmise päeva esimeste mängudega lihtsalt nullid selle kõik ära.
Ma olen hakanud, ilmselt puhtalt luuludest või siis kevadistest seentest, aru saama mismoodi võitude kaotuste jada kulgeb. Üldiselt midagi rasket seal polegi, päeva esimesed 5-6 mängu võid võimelda ennast kasvõi olümpiale, võitu sealt ära ei too, ja siis nagu hakkab natuke pudenema kah
Nädal aega jutti sama piix, mängid oma wr-i enamvähem normaalseks ja siis järgmise päeva esimeste mängudega lihtsalt nullid selle kõik ära.
ytleme nii, et kui mängid aint neid tanke, mida meeldib, siis tuleb võitle oluliselt rohkem ja isegi kui ei tule siis õnnestub enamus aega enda mänguga rahule jääda ja see kaotus ei kriibi nii hinge kui muidu.
See siis vähemalt minu puhul nii.
Üldiselt ma rahul olengi nendega arvestades enda taset ja mängude arvu, lihtsalt kord v paar kuu jooksul tekib küll selline tunne, et keegi kuskil töötab pidevalt vastu
Victory!
Battle: Arctic Region
Vehicles: AMX 13 57 GF
Experience received: 4,376 (x2 for the first victory each day)
Credits earned: 87,143
Battle achievements: Top Gun, High Caliber, Tank Sniper, Mastery Badge: "I Class"
Victory!
Battle: Arctic Region
Vehicles: AMX 13 57 GF
Experience received: 4,376 (x2 for the first victory each day)
Credits earned: 87,143
Battle achievements: Top Gun, High Caliber, Tank Sniper, Mastery Badge: "I Class"
see on parim tank yldse mis seal hetkel on. Fun, piisavalt klippdämmi, kiire jne. Kui sellega olla TOP tier siis yldjuhul sa sellega teed mängu ära, kui meeskonnas veel paar meest tsipakenegi dämmi teevad
Nojah, vahet ju ei tee 720p pealt, kas mängid Mausi või ELC'd, kuidas sellist striimi üldse vaadata saab...
Paneb üldse mõtlema, et kuidas inimesed kunagi sõjafilme vaatasid tavaliste telekate pealt, 576p ei saa ju aru kas ekraanil on püss või kahur!
Siin pole vahet, halisetakse ikka eelkõige sellepärast, et saaks haliseda. Pole vahet kas asjad hästi, keskmiselt või halvasti...
GF stream oleks saanud tõesti parem kvaliteediga olla, aga mind kokkuvõttes ei häirinud, vaatasin ikkagi gameplayd, mitte loodust...
kui üks vend mainib et miski on natuke jama ja võiks parem olla siis seda peavad teised halisemiseks mille peale kargab välja 10 järgmist tüüpi kes kukuvad halisema miks esimene vend üldse julges haliseda. kui esimene vend halises veel asjast, siis teised rahvusest
kas pole nii? mina ei vaadanud striimi, sest minujaoks oli kvaliteet kehv, igale oma
9.19 update muudab värke
Venting System adds 7.5% to all crew skills
Stabilizing Equipment System lowers dispersion during movement and turret rotation by 25%
Innovative Loading System cuts loading time by 12.5%
Wear-Resistant Gun Laying Drive reduces aiming speed by 12.5%
Experimental Optics boosts view range by 12.5% up to 445m
Extended Spare Parts Kit cuts repair speed by 40%
Teiseks tsiteerib valesti. Tegu on Improved Equipmenti statsidega, seda saab ainult Ranked Battles mängurežiimi kaudu. Tavaline ventikas annab jätkuvalt +5% jne.
kujsuures ma panen suured lootused sellele ranked battles -le. Ehk saan seal oma t10 tankid jooksma. Muidu pole vabsee motti seda omale selgeks teha, kui ma jah muidugi olen yldse võimeline neid t10 asju biitima. Pole sugugi enam kindel selles. Millest polekski miskit kuna funni on ka madalamal ja mitte vähe
Teiseks tsiteerib valesti. Tegu on Improved Equipmenti statsidega, seda saab ainult Ranked Battles mängurežiimi kaudu. Tavaline ventikas annab jätkuvalt +5% jne.
nõus aga relax, mul tuli ühistu koosolek peale ja ei jõudnud rohkem kirjutada. loodan et andestad
muide, 9.19 - Brothers in Arms will work together with Sisterhood of Steel. nüüd saab mõlemaid kokku panna mis on super hea.
tulevikus - We want to implement pneumatic suspension for the STB-1, it’s planned. mis saab äkki olema midagi sarnast nagu rootsi TD praegu? kõlab huvitavalt
Erlenberg map läheb minema, aga ega kahju ka pole. Kuna spottimine pole enam nii oluline siis ongi kiiremad mapid parem mängida. Malinovka ja prohhorohvka on suurema tankiga väga piin mängida kuna mängu esimene pool tuleb lihtsalt passida.
Nojah, vahet ju ei tee 720p pealt, kas mängid Mausi või ELC'd, kuidas sellist striimi üldse vaadata saab...
Paneb üldse mõtlema, et kuidas inimesed kunagi sõjafilme vaatasid tavaliste telekate pealt, 576p ei saa ju aru kas ekraanil on püss või kahur!
Kohe näha , et pole vana sõber , kellega koos sai unnatud ja filme vaadatud video tubades või kinodes , kui kinos seljataga oli kuulda rohkem kinomasina müra , kui filmi sisu _________________ Ma olen telekas.
no krt ma ytlen. Tegin mingid mängud hommikul ja mingite idiootide pärast + RNG tuli sealt mitu praktiliselt 0 mängu. Esiteks lendasid kõik myrsud absull nii kuda jumal juhatas. Tavaliselt need nii lambist ei lenda. Aga ok, selle ma elan veel yle. Aga siis oli mingi jagtiger keda absull ei kottind see, et ta lykkas mu lihtsalt konkreetselt tule alla situatsioonis kus tal polnud mingit vajadust sõitagi. Jäin peale seda lyket paari HP peale ja siis kui möll hakkas teises suunas käima siis konkreetselt lasi mulle selga. Mingi bot mängija, juba eemalt näga et idioot
Kokkuvõtvalt siia ka siis selle intervjuu võtmesõnad:
tsitaat:
There are no plans to introduce bonus on daily login, Wargaming is working on something similar.
There will be no changes to one-tier Matchmaking tanks and their matchmaking won’t change either.
Type 59 might get a slight buff, depends on statistics.
Premium tanks won’t receive alternative guns.
Wargaming recognizes there are problems with mid tier tanks economy, it’s going to be analysed and fixed.
STB-1 will receive pneumatic suspension like the Swedish tanks.
FPS should be the same with the new graphics, compared to the old ones.
No further plans for more equipment slots, just the new one on Ranked Battles.
Currently there is no plans to change premium ammo mechanics, nor to introduce limits to the amount carried per battle.
An updated version of WG Rating is on the works, introducing indicators for each vehicle in game.
Murazor is currently working on buffing some Russian tanks: IS-7, KV-5 and IS-6. Others are planned too. (H: Like these tanks need buff…)
Wargaming wants Object 140 and T-62A to differ more gameplay wise from each other and they’re working on it.
Russian Server Ranked Season will start on July 5, and will last for a month. (H: Other Regions might start a day or two after.)
Wargaming recognizes Erlenberg isn’t a great map and might remove it.
Statistically, Premium Ammo only represents 5% of all ammunition used in game.
Bat.-Chat. 25t most likely will be transfered into HD in the last batch of tanks.
mcjaaxon kirjutas:
erick kirjutas:
Nojah, vahet ju ei tee 720p pealt, kas mängid Mausi või ELC'd, kuidas sellist striimi üldse vaadata saab...
Paneb üldse mõtlema, et kuidas inimesed kunagi sõjafilme vaatasid tavaliste telekate pealt, 576p ei saa ju aru kas ekraanil on püss või kahur!
Kohe näha , et pole vana sõber , kellega koos sai unnatud ja filme vaadatud video tubades või kinodes , kui kinos seljataga oli kuulda rohkem kinomasina müra , kui filmi sisu
See oli iroonia, eespool viriseti et 720p striimist pole võimalik aru saada, kas ekraanil on Maus või BC25t
See ranked värk võib neil feil tulla, sest tier 10netes mängimine on krediidikulukas ja kui keskmine mängija saab oma taseme kätte, siis sealt edasi punnimine on tema jaoks juba massohism. Tournamendis samamoodi jäi mängudes alati miinusesse, juhul kui õnnestus mõni missioon ära teha, siis sai natuke pehmendust. Ma kardangi, et just selle kulukuse pärast ei jätku peale esimest vaimustust enam mängijaid kellega mängida. Kui nad teeks selle tier 8 peale, siis oleks suurem edu.
kusjuures ma ka ei saa aru miks see just t10 on. No muidugi ma tean miks, et rohkem raha kuluks rahval, aga see võiks siiski olla ka t8.
Ja et tier 8 konkurentsivõimeline olla pole raha vaja? Kuskohast neid viimseid preemiume tasuta saab? Tier 8 on kõigist teistest hetkel kõike katkisem. _________________ WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted
Sa loe ikka ka mida ma kirjutan. WG tahab raha - t10. Või sa tahad öelda, et t10 sa teenid rohkem silverit kui t8 mängides? Kui sul kulub rohkem silverit siis pead wg -le rohkem raha andma(prem. konto, prem. tankid) või siis t10 -t mitte sõitma kuna vahendeid pole
Sa loe ikka ka mida ma kirjutan. WG tahab raha - t10. Või sa tahad öelda, et t10 sa teenid rohkem silverit kui t8 mängides? Kui sul kulub rohkem silverit siis pead wg -le rohkem raha andma(prem. konto, prem. tankid) või siis t10 -t mitte sõitma kuna vahendeid pole
Pigem pidas ta silmas seda, et ranked battle-d oleks domineeritud GF-ide ja muude patriootlike masinate poolt. Kui sul tavaline tier8 masin siis imed põialt või pritsid pappi WG-le ja ostad prem tanki mis annab sulle konkurentsivõimelise masina.
Raha saab WG kätte nii ühel kui teisel viisil. _________________ "You cannot judge me. I am Justice itself!"
Tavaline tier 8 koos premium kontoga toodab siiski plussi, ei pea mängima otseselt premium tankiga. Toodab isegi siis plussi kui ei ole premium kontot, aga masin ei hävi lahingus. Eks lähipäevil saab näha mida see kõik endast kujutama hakkab.
Ma ei teagi, kas WG nüüd nii raha teemat siin arendab kui pakub mängijatele mingit aasta kaks, uut, vahelduseks tehtud mängustiili. Uusi kaarte nad hetkel ei arenda ja monotoonsuse pinge on väga suur.
Sirfoch mingi päev pani hullu tier 8 mängides, panther II tankiga hunniku mänge, trollkahur oli peal ja kõmmutas HE vastastele kuplitesse. Iga laks tõi talle 4 või 5 damage punkti. Mõnest lasust sai ta rohkem.
Sa loe ikka ka mida ma kirjutan. WG tahab raha - t10. Või sa tahad öelda, et t10 sa teenid rohkem silverit kui t8 mängides? Kui sul kulub rohkem silverit siis pead wg -le rohkem raha andma(prem. konto, prem. tankid) või siis t10 -t mitte sõitma kuna vahendeid pole
Pigem pidas ta silmas seda, et ranked battle-d oleks domineeritud GF-ide ja muude patriootlike masinate poolt. Kui sul tavaline tier8 masin siis imed põialt või pritsid pappi WG-le ja ostad prem tanki mis annab sulle konkurentsivõimelise masina.
Raha saab WG kätte nii ühel kui teisel viisil.
Ei poolda ka mingeid OP premm tanke ringi uhamas ranked battle's. See nagu kohustaks neid ostma, et üldse konkurentsis oleks..
Sa loe ikka ka mida ma kirjutan. WG tahab raha - t10. Või sa tahad öelda, et t10 sa teenid rohkem silverit kui t8 mängides? Kui sul kulub rohkem silverit siis pead wg -le rohkem raha andma(prem. konto, prem. tankid) või siis t10 -t mitte sõitma kuna vahendeid pole
Ma teenin T10/T9 puhul piisavalt (premium kontot omades), et pole vajadust tier 8-s hõbedat grindida . T10 saab mängida 95% ringis tavamoona kasutades. Kuna ma hiljuti lisatud "vägevamaid" premiume ei oma, siis "refer a friend" raames T54 prot1-ga mängides tõuseb prem/tavamoona kulu ca 50/50 kanti. Eriti kui ca 100st mängust ehk 10 puhul saad TOP tier olla. Arenduspuu tankidega on lugu veel nutusem. Seega kokkuvõttes on mul tulu T10/T8 sama.
Nende uute t8 preemiumitega oleks tulu oluliselt suurem, samuti T8 sees on nad oluliselt paremad arenduspuu tankidest. Seega kui tahta head tulemust, tuleks need hankida. Kas nende ostuhind ei lähe arvesse? T10 puhul ei ole vaja/võimalik tanke osta - pead need lihtsalt välja arendama ja ise mõningaid oskusi omama. _________________ WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted
No ok, ma ei saand kohe pihta, et jutt op premmidest käib. Samas annab t8 väga edukalt ka tavatankidega mängida. Ja meil on ka op t10 premtankid täitsa olemas, küll jah osta neid ei saa kuid siiski
viimati muutis kr6ll 30.05.2017 13:03:15, muudetud 1 kord
Kui nad teeks ranked lahingud vaid arenduspuu tankidega tier 6/8/10, siis ma oleks kahe käega poolt... _________________ WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted
igaljuhul selge on see, et see mudel, mida WG rakendab siin viimasel ajal, jääb kestma. Foch võib kasvõi selle WG tuusa läbi peksta aga nad ei muuda midagi. Teevad paar absull pointless muudatust ja kogu trall käib sama rada edasi.
Mind kusjuures see eriti ei häirigi, enamus WG mängijatest kellel vähegi tahtmist saavad neid premme omale lubada. Või kui ei saa ja tundub, et enam selle premium vägede vastu ei saa siis mingit muud mängu mängida. Eks igal firmal ole oma tootega vaba voli teha mida nad iganes soovivad, nii kaua kui see seadustele vastab
Sa loe ikka ka mida ma kirjutan. WG tahab raha - t10. Või sa tahad öelda, et t10 sa teenid rohkem silverit kui t8 mängides? Kui sul kulub rohkem silverit siis pead wg -le rohkem raha andma(prem. konto, prem. tankid) või siis t10 -t mitte sõitma kuna vahendeid pole
Pigem pidas ta silmas seda, et ranked battle-d oleks domineeritud GF-ide ja muude patriootlike masinate poolt. Kui sul tavaline tier8 masin siis imed põialt või pritsid pappi WG-le ja ostad prem tanki mis annab sulle konkurentsivõimelise masina.
Raha saab WG kätte nii ühel kui teisel viisil.
Ei poolda ka mingeid OP premm tanke ringi uhamas ranked battle's. See nagu kohustaks neid ostma, et üldse konkurentsis oleks..
jah, aga kui sul omal ajal oli õnnestunud type 59 hankida, siis sa ei tundnud muret kui olid teiste mängijate suhtes väga OP tankiga lahingus. olid hoopis uhke oma tanki üle, teenisid väga head krediiti, nautisid smm... ok, ma ei tea kas sul type 59 on, aga noh ma toon nagu näite.
täna on olukord muutunud, teised saavad ka OP masinatega mängida kuigi ega nad nüüd nii OP ka pole. praegu käibki hala selle üle, et endised OP premmikad pole enam OP, aga raha pole uute ostmiseks. aga selle vastu aitab mängutaktika muutmine.
varsti tuleb uus premmikas, prantslaste tankihävitaja müüki. ehk siis tuunitakse elule prantsuse tankihävitajate puu?
Olen ise ka viimasel ajal mõelnud, et Improved Complex Equipment on ikka tiba imbalanced. Võiks piisata sellest, kui Ranked Battles'i parimatele jagataks mingeid lahendaid dekaale ja camomustreid.
krt see ranked hakkab 5 -dal alles, väheamlt seal RU -s. Midagi muutund pole veel, paar mingit pointless asja vist on. Lootsin juba et saan omale neid uusi asju juba
Victory!
Battle: Arctic Region
Vehicles: AMX 13 57 GF
Experience received: 4,376 (x2 for the first victory each day)
Credits earned: 87,143
Battle achievements: Top Gun, High Caliber, Tank Sniper, Mastery Badge: "I Class"
Sa oled ju ise selle tanki M-lati nii kõrgele tõstnud Väga hästi käsitled seda tanki ja lammutad kõvasti sellega.
no saaks ilmselt paremini aga jah, see põrnikas oleks nagu kak-ras minu tellimusel tehtud
kuigi mingi 150 mängu ma kunagi sellega tegin suht kehva mängu. Selle prantsuse lighti sain ma käppa seal RU servus kus mängud on teistsugused ja seal oli palju rohkem võimalusi seda mängida nii, nagu mulle meeldis ja imekombel see stiil töötas hiljem ka EU servus
Noh ilmselt polegi see mingi stiil vaid nii peabki seda mängima umbes ja ma lihtsalt mängisin seda enne valesti
Tegin kohe selle jutu pääle yhe mängu sellega ja ega muud polegi lisada, nonstop trall peab käima, jube lõõgastav mängida sellisega. Ei miskit erilist tulemust aga rallitud sai kõvasti
Kui kellegi igav, siis replay kah
http://wotreplays.com/site/3619911#himmelsdorf-sakslane-amx_13_57_gf
Nii kui sul see amx gf sobib näppu hästi on mul üldiselt amx 12t-ga sama lugu, jube mõnus putukas
Ainult jama on see 3-5-7 formaadiga, ei õnnestu 2k spotti kuidagi ära saada missiooni jaoks. Peale seda on veel 4k vaja
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.