Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 647, 648, 649 ... 703, 704, 705  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
frippar
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.06.2007




sõnum 26.05.2017 10:08:20 vasta tsitaadiga

new1 kirjutas:
Mul üks paarieurone pudin tellitud ebay-st, täna saab 60 päeva mööda ja siis kaob sealt ebay purchase history alt see ära, lootsin täna case avada, aga seal viskab kirja, et "The estimated delivery date for this item is Jun 15, 2017.If you haven't received your item by then, contact the seller through the Resolution Center." Miks ma nagu case avada ei saa, kui seda juunikuud ootama jääda, selleks ajaks üle kolme kuu möödas ja enam kaebused ei kehti ju? Toote juures seda shipped märget ka pole, not yet shipped.


Siis tee paypal-i kaudu kaebus. Seal võid teha varem kindlasti.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
P2ppin
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2013




sõnum 27.05.2017 13:44:08 vasta tsitaadiga

Tõenäoliselt juba küsitud siin teemas, aga mis ikka. Osteti miskit mult eBay's ning sooviksin, et ostja saaks minu saadetist läbi eBay jälgida, aga "Add or edit tracking numbers" alt ei paku Omniva carrier teenust. Kas on mingi alternatiiv, mille kaudu meie saadetisi saab trackida ja mida eBays toetab ?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
green
HV veteran

liitunud: 20.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.05.2017 09:07:42 vasta tsitaadiga

sinna toksidki selle omniva track nri, mis sest et ei toeta ja listis pole
_________________
Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!?
Kommentaarid: 167 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
P2ppin
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2013




sõnum 29.05.2017 19:27:52 vasta tsitaadiga

green kirjutas:
sinna toksidki selle omniva track nri, mis sest et ei toeta ja listis pole
Other carrieriks ja siis Omniva tracking code ? Nii tegingi hetkel.

Kui pärast ostja väidab, et ei saanud kätte pakki nt, siis kah eBay hakkab kusagilt seda järgi uurima, kui nemad Omnivat ei toeta ? Sellisel juhul nagu üldse mõttetu trackinguga saata.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
green
HV veteran

liitunud: 20.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.05.2017 09:30:00 vasta tsitaadiga

see tracking number on ka neile näha mis sest et ei toeta, omal pole siiani probleeme old.
_________________
Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!?
Kommentaarid: 167 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.05.2017 21:41:19 vasta tsitaadiga

nice, ei saa paypali sisse logida kuna see kuradi sõnum ei tule kohale. thumbs_down.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 30.05.2017 21:45:29 vasta tsitaadiga

Mul oli millalgi sama teema. Jäi sinnapaika ja millalgi tükk aega hiljem sisse logides ei küsinud enam midagi.
_________________
Tahad autovaruosi hea hinnaga? Kirjuta mulle ja saad mu kaudu suurema soodustusega konto ühes tuntumas veebipoes.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urmas2
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.01.2006




sõnum 31.05.2017 13:27:49 vasta tsitaadiga

Ma üritan oma LHV pangakaarti siduda Paypal kontoga. Kaardiks on LHV master partnerkaart, see millel on 300 eurine krediit.

Seal kus on link a card, ütleb: Sorry, we can’t add this card. Please try adding a different card to your account.

seal kus on Link a bank account, ütleb: Sorry, we are not able to process your request. Please try again later.

Miks seal on kaardi ühendamiseks kaks linki, 1. Link a bank account.
2. Link a card

Kas keegi on kokku puutunud sama probleemiga, aitäh.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 125
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
frippar
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.06.2007




sõnum 31.05.2017 14:08:47 vasta tsitaadiga

urmas2 kirjutas:
Ma üritan oma LHV pangakaarti siduda Paypal kontoga. Kaardiks on LHV master partnerkaart, see millel on 300 eurine krediit.

Seal kus on link a card, ütleb: Sorry, we can’t add this card. Please try adding a different card to your account.

seal kus on Link a bank account, ütleb: Sorry, we are not able to process your request. Please try again later.

Miks seal on kaardi ühendamiseks kaks linki, 1. Link a bank account.
2. Link a card

Kas keegi on kokku puutunud sama probleemiga, aitäh.


Paypal võtab vastu ainult VISA kaarte minuteada.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 31.05.2017 14:10:23 vasta tsitaadiga

frippar kirjutas:
urmas2 kirjutas:
Ma üritan oma LHV pangakaarti siduda Paypal kontoga. Kaardiks on LHV master partnerkaart, see millel on 300 eurine krediit.

Seal kus on link a card, ütleb: Sorry, we can’t add this card. Please try adding a different card to your account.

seal kus on Link a bank account, ütleb: Sorry, we are not able to process your request. Please try again later.

Miks seal on kaardi ühendamiseks kaks linki, 1. Link a bank account.
2. Link a card

Kas keegi on kokku puutunud sama probleemiga, aitäh.


Paypal võtab vastu ainult VISA kaarte minuteada.

Ei, tead valesti. Mul 3 Mastercardi seal kenasti seotud.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.05.2017 15:16:16 vasta tsitaadiga

Kui mälu nüüd ei peta, siis kas LHV-l polnud lisaks tavalisele krediitkaardile mingit imelikku kaarti, mis on deebet ja kreedit 2 in 1 ja kui terminal seda toetab, siis saad makstes valida, kumba kasutada soovid. Kui tegemist on sellise comboga, siis võibolla see paypal-le ei meeldi. Mastercard töötab mul ka paypal-ga ilusti, Visa ei tahagi Eesti pangad millegipärast väga lihtsurelikele anda enam kui SEB virtuaalkaart välja arvata.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urmas2
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.01.2006




sõnum 31.05.2017 20:46:40 vasta tsitaadiga

Seesama mul ongi, ehk LHV master partnerkaart. Küsimus siis, kas keegi on suutnud paypaliga siduda enda kontonumbri. Ma ei pea silmas krediitkaarte millel on kallis kuumaks ega ka SEB virtaalset krediitkaarti. Mulle jäi silma Swedbanki püsimaksega krediitkaart, millel ei ole kuutasu. On keegi kellel see on ja kas töötab paypaliga.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 125
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.05.2017 21:02:49 vasta tsitaadiga

Mul on swedi vaba tagasimaksega krediitkaart, mingi pisike kuutasu on aga ei midagi müstilist. See paypal-ga töötab. Tõenäoliselt töötab see püsimaksega ka, lihtsalt see pole nii paindlik. Püsimaksega oli minu mäletamist mööda nii, et võid raha sinna varem tagasi kanda küll, aga limiit sellest ei tõuse ehk iga kuu saad kasutada max limiidi ulatuses. Vaba tagasimaksega maksad krediidi tagasi ja saad jälle kasutada. Muidugi võiks ka suure limiidi võtta, aga mulle see meeldib, et limiit ongi ca 300€ ehk kui peakski kaardi andmed jalutama minema, siis olulist mulle sellega tekitada ei saa.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.05.2017 21:59:37 vasta tsitaadiga

urmas2 kirjutas:
Seesama mul ongi, ehk LHV master partnerkaart. Küsimus siis, kas keegi on suutnud paypaliga siduda enda kontonumbri. Ma ei pea silmas krediitkaarte millel on kallis kuumaks ega ka SEB virtaalset krediitkaarti. Mulle jäi silma Swedbanki püsimaksega krediitkaart, millel ei ole kuutasu. On keegi kellel see on ja kas töötab paypaliga.

Jah, mul on seotud. Kaart on LHV deebet/krediit.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 31.05.2017 22:36:49 vasta tsitaadiga

Mul ka. Pole muidugi partnerkaart vaid see lhv tavaline krediit-deebet combo. Kas sul interneti ostud on lubatud üldse? Ja kumba kaarti sa üritad lisada, minul on näiteks vaid deebetkaart lisatud, mitte krediitkaart. Mõlemal on cvv numbrid olemas ja ka varasemalt olen kasutanud paypalis deebeteid millel see kinnituskood juures
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urmas2
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.01.2006




sõnum 01.06.2017 01:14:59 vasta tsitaadiga

Internetimaksed on mul LHV s lubatud.

Üritan Add bank account(see koht kus peab lisama EE algusega IBAN konto), ütleb Sorry, we are not able to process your request. Please try again later.(üritasin nii tava- kui krediidikonto numbrit)

Üritan Link a card,(see koht kus peab lisama kaardi tagaküljel oleva kaardinumbri ja CSC kolmekohalise koodi) ütleb: Sorry, we can’t add this card. Please try adding a different card to your account.

Praegu on mul paypal kontol 1.50 eur, see sai sinna 6a. tagasi kantud kui SEB virtuaalkaardiga ühe ostu tegin. Kas võib olla midagi sellega seoses, et uut kaatri ei saa lisada. On Paypalis koht kust peab võib-olla vanad kaardiadmed ära kustutama.

Oskan keegi öelda kus saab paypalile küsimuse esitada, kuhu pean klikkima paypalis?
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 125
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.06.2017 01:17:10 vasta tsitaadiga

urmas2 kirjutas:
Internetimaksed on mul LHV s lubatud.

Üritan Add bank account(see koht kus peab lisama EE algusega IBAN konto), ütleb Sorry, we are not able to process your request. Please try again later.(üritasin nii tava- kui krediidikonto numbrit)

Üritan Link a card,(see koht kus peab lisama kaardi tagaküljel oleva kaardinumbri ja CSC kolmekohalise koodi) ütleb: Sorry, we can’t add this card. Please try adding a different card to your account.

Praegu on mul paypal kontol 1.50 eur, see sai sinna 6a. tagasi kantud kui SEB virtuaalkaardiga ühe ostu tegin. Kas võib olla midagi sellega seoses, et uut kaatri ei saa lisada. On Paypalis koht kust peab võib-olla vanad kaardiadmed ära kustutama.

Oskan keegi öelda kus saab paypalile küsimuse esitada, kuhu pean klikkima paypalis?

Helista klienditoele ja kurda muret, nii saab kõige kiiremini asjad liikuma thumbs_up.gif
Ma ise ka aegade jooksul mööda FAQ'sid surfanud ja veebivorme täitnud, helistades alati asjad liikuma saanud.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002




sõnum 01.06.2017 10:31:35 vasta tsitaadiga

swedi püsimaksega krediitkaart töötab paypaliga. ja sinna saab raha juurde kanda, kui vaja limiiti suurendada. või suvalisel ajal tagasi maksta, et intressi ei peaks maksma.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 03.06.2017 12:40:25 vasta tsitaadiga

urmas2 kirjutas:
Seesama mul ongi, ehk LHV master partnerkaart. Küsimus siis, kas keegi on suutnud paypaliga siduda enda kontonumbri. Ma ei pea silmas krediitkaarte millel on kallis kuumaks ega ka SEB virtaalset krediitkaarti. Mulle jäi silma Swedbanki püsimaksega krediitkaart, millel ei ole kuutasu. On keegi kellel see on ja kas töötab paypaliga.


Olen sidunud oma LHV Partner Deebet/Krediitkaardi Paypal kontoga. Seotud on krediitkaardi osa, kuna LHV krediiti küsida sinna ei kavatse ja saan vajadusel ise kanda, kui palju vajalikuks pean.

Algul kandsin oma LHV krediidikontole 5 eurot ja pärast seda laskis Paypal selle siduda, broneerides mingi summa kaardil. Kuni konto jääk oli 0, seda teha ei saanud.

Kontodest on seotud aga SEB konto.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 11 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urmas2
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.01.2006




sõnum 03.06.2017 17:13:29 vasta tsitaadiga

Küsimus Tupsu postitusele.
Kas võivad olla erinevad pangad, et konto on seotud ühe pangaga ja krediitkaart teisest pangast, peaasi et nimi on sama? Tupsu kas sidusid tavalise SEB konto?
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 125
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 03.06.2017 23:28:40 vasta tsitaadiga

urmas2 kirjutas:
Küsimus Tupsu postitusele.
Kas võivad olla erinevad pangad, et konto on seotud ühe pangaga ja krediitkaart teisest pangast, peaasi et nimi on sama? Tupsu kas sidusid tavalise SEB konto?


Jah, tavaline SEB konto , millel küll ka internetipank ja deebetkaart.
Minu arust pole piirangut, kui mitu krediitkaarti sa tahad paypal kontoga siduda.

Olen katsetanud makset otse paypal kontole SEB kontolt ja see toimis.
Samuti toimib K.K. makse LHV pangast ostude eest maksmiseks.

Nimi peab olema kindlasti sama.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 11 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urmas2
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.01.2006




sõnum 05.06.2017 01:09:52 vasta tsitaadiga

Kumma siis enne peab siduma, kas konto või kaardi?
Kas kellelgi on õnnestunud SWED panga tavakontot siduda või tavalist SWED panga debeetkaarti siduda?
Minul ei õnnestu SWED panga tavakontot, ega ka LHV panga tavakontot, partnerkaardi krediidikontot kui ka krediitkaardi tunnustega partnerkaarti siduda?

Tupsu, sa lähed siis Paypali, valid Add funds using Trustly, valid nimekirjast LHV panga, summa jne? Raha jõuab sinu Paypal kontole ja tasud Paypalis meiliaadressi põhiselt ostjale?
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 125
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paugupill
HV vaatleja

liitunud: 26.01.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.06.2017 12:48:26 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis Paugupill 05.06.2017 19:56:49, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urmas2
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.01.2006




sõnum 05.06.2017 13:13:31 vasta tsitaadiga

Tegin uue konto Paypali. Sain LHV konto lisada. Tuli kiri et võtavad 0,99 eur. minu kontolt maha või ma pean selle väikese summa sinna ikkagi ise kandma? Millal ma nüüd kaardi saan lisada?

viimati muutis urmas2 07.06.2017 18:29:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 125
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.06.2017 17:19:56 vasta tsitaadiga

tahan osta amazon.de st ühte asja 8tk.
Krt ta arvestab mulle saatmiskulu ka 8x.
Nii ongi vä? icon_mad.gif
Kuidagi ühte pakki ei saa seda sättida?

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 646 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 503
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 647, 648, 649 ... 703, 704, 705  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.