|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
frippar
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.06.2007
|
14.05.2017 17:59:43
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| Ja siis kohalik ottegon ostjana tuimalt väidab, et pole pakki kätte saanud või oli pakis tellis. Mine siis ja tõesta... |
Väidan ainult siis kui pakki pole kätte saanud või kui müüja mulle pakki ei saada. Mitu korda on olnud juba jama, et paki eest makstud aga müüja pole nõus olnud saatma sest ebay konto sai suspended. Vabadused ainult. Nõudsin raha paypal-i kaudu tagasi. Müüja polnud ise nõus seda vabatahtlikult tagasi saatma.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
14.05.2017 19:56:12
|
|
|
Huvitav, et sina just massiliselt taoliste otsa satud Mul pole ei hiinast ega ebayst veel ükski pakk lõplikult ära kadunud. Mõned on mingi 3-4 kuud tulnud aga siiski lõpuks käes
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elpex
HV veteran
liitunud: 13.07.2011
|
15.05.2017 13:38:54
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Infoks, et praegu tegin 36$ ostu ja kui valisin Ebays pangakursi siis sain 1,7€ odavamalt.
Tundub, et igal ostul tuleb eraldi see valida.
Suuremate summade puhul on vahe juba märkimisväärne. |
Ei teadnudki varem, et seda kurssi valida saab. Ostsin just 40£ asja ja võitsin pangakursiga ostes üle 2€'i.
48,43€ vs 50,67€.
|
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
113 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
15.05.2017 17:11:21
|
|
|
| Elpex, pank paneb 1 või 1.5% valuutavahetus tasu kursile otsa veel.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
15.05.2017 17:28:02
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| Elpex, pank paneb 1 või 1.5% valuutavahetus tasu kursile otsa veel. |
Suuremad pangad teevad seda. Alguses näitab, et läks broneeringusse 10€ aga kui kontolt maha võetakse siis on 10,50€ näiteks. Krediidipank on tihtilugu vastupidi. Maha võetakse vähem kui broneeringusse läks. Miinus on see, et pidevalt suurem summa jääb edasi broneeringusse rippuma.. umbes 10 päevaks ja siis haitub ära. Olen paar korda küsinud ka, et miks see nii on. Seda pidi tehtama siis kui valuutavahetus kurs muutub ostja kasuks. Täpselt ikka aru ei saanud miks peab siiski topelt broneering tekkima.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
15.05.2017 17:39:54
|
|
|
| pois11, ma räägin hoopis muust asjast. Hinnakirjas kohe olemas valuutavahetustasu, swedil 1% ja sebil 1.5%
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002
|
15.05.2017 17:40:45
|
|
|
| krediitkaardiga makstes seda küll ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
15.05.2017 17:48:07
|
|
|
| taavi, swedi krediitkaardil visa või master 1% ja amex 0.5% ja seb on 1.5% kõigil.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elpex
HV veteran
liitunud: 13.07.2011
|
15.05.2017 18:06:02
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
| KillFrenzy kirjutas: |
| Elpex, pank paneb 1 või 1.5% valuutavahetus tasu kursile otsa veel. |
Suuremad pangad teevad seda. Alguses näitab, et läks broneeringusse 10€ aga kui kontolt maha võetakse siis on 10,50€ näiteks. Krediidipank on tihtilugu vastupidi. Maha võetakse vähem kui broneeringusse läks. Miinus on see, et pidevalt suurem summa jääb edasi broneeringusse rippuma.. umbes 10 päevaks ja siis haitub ära. Olen paar korda küsinud ka, et miks see nii on. Seda pidi tehtama siis kui valuutavahetus kurs muutub ostja kasuks. Täpselt ikka aru ei saanud miks peab siiski topelt broneering tekkima. |
Kas see tähendab, et hetkel broneeringus olev summa polegi lõplik?
|
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
113 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
15.05.2017 18:10:08
|
|
|
| Elpex, loomulikult mitte.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
new1
HV kasutaja
liitunud: 02.06.2007

|
15.05.2017 18:52:16
|
|
|
| Mul üks paarieurone pudin tellitud ebay-st, täna saab 60 päeva mööda ja siis kaob sealt ebay purchase history alt see ära, lootsin täna case avada, aga seal viskab kirja, et "The estimated delivery date for this item is Jun 15, 2017.If you haven't received your item by then, contact the seller through the Resolution Center." Miks ma nagu case avada ei saa, kui seda juunikuud ootama jääda, selleks ajaks üle kolme kuu möödas ja enam kaebused ei kehti ju? Toote juures seda shipped märget ka pole, not yet shipped.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
15.05.2017 19:24:15
|
|
|
| taavi kirjutas: |
| krediitkaardiga makstes seda küll ei ole. |
Siis ei ole jah kui summa võetakse maha eurodest. Nagu on paypalil kombeks teha.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002
|
15.05.2017 19:28:52
|
|
|
| millest te räägite? kui kreediitkaart on eurodes, aga makse on mingis muus valuutas, siis ei ole vähemalt swedbankis mingit lisatasu. vahet pole, kas see on otse või läbi paypali. panga vahetuskurss ei ole küll eriti soodne, aga igatahes prem, kui lasta seda paypalil teha.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
15.05.2017 19:45:30
|
|
|
| taavi kirjutas: |
| millest te räägite? kui kreediitkaart on eurodes, aga makse on mingis muus valuutas, siis ei ole vähemalt swedbankis mingit lisatasu. vahet pole, kas see on otse või läbi paypali. panga vahetuskurss ei ole küll eriti soodne, aga igatahes prem, kui lasta seda paypalil teha. |
Ju sul on siis ainukesena mingid erilised privileegid.
Lehekülg 14
https://www.swedbank.ee/static/pdf/private/home/useful/pricelist_est.pdf
Seb igastahes kuvatakse teenustasu niimoodi.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
15.05.2017 20:23:39
|
|
|
| Nordea pangas on konverteerimistasu lausa 2%
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
15.05.2017 20:51:14
|
|
|
| Võimalik, et pank seda konverteerimistasu(mis on ikka soodsam kui paypal oma) ei näita. Teine variant, mis on isegi tõenäolisem, et konverteerib tegelikult visa/mastercard.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
16.05.2017 01:48:51
|
|
|
Tellisin ühe asja. Kohale pole veel jõudnud. Mingi aeg sain kirja, et ütle meile, kuidas meeldis. Vastasin sellele mailile, et pole veel kätte saanud ja ilmselt pean veel veidi ootama. Pandi kohe uus pakk teele oma kulu ja kirjadega, sest nende arvates oli 2 nädalat oodata liiga pikk aeg. Eks näis, kas saan lõpuks 1 või 2 sama asja.
50€ ringis jubin oli.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
new1
HV kasutaja
liitunud: 02.06.2007

|
17.05.2017 23:20:15
|
|
|
Teine mulle siis...
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
18.05.2017 04:28:52
|
|
|
KillFrenzy, Kasutage LHV panka internetis, neil tasusid ei ole veebis. Tasud on muidu küll. Iga liigutus mida pangakaardiga automaadis teete, küsivad raha. Vaatad konto väljavõtet: maksa. Vaatad jääki: jälle maksad jne. Et siis netipangaduses on LHV kõige parem aga pangaautomaatides arveldajatele ei soovita sest iga liigutus maksab
raxz, Küsi müüjalt teenusepakkuja (transafirma) ja tracking number. Mul vedeles saksamaalt tulnud pakk kuskil Itella (Smartpost) süsteemis. Jõudis juba 26 aprill Eestisse aga müüja ei pannud telefoni numbrit ja pakk vedeles Itella laos (Itella on DHL esindaja Eestis). maksin kauba eest 01.04 ja mõtlesin juba, et olen üle saanud. 14.05 küsisin tracking numbri ja 15.05 sain kätte.
Kas keegi oskab öelda, kuidas ma saan ebayle teada anda peale arve maksmist, et maksin üle. Üks feik kontoga (Peterburi aadress aga kuskil araabias elab) põrsas tegi €300 maksva SSD peale pakkumise aga ära ei ostnud. Ebay arvet ma kohe ära ei maksnud, sest ma mõtlesin, et nad näevad ju et diili reaalselt ei toimunud aga ju on värk automatiseeritud. Nad peatasid minu konto ebays. Maksin selle liigse prosa ära et konto lahti saada. Tahaks kasvõi krediiti saada
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tupsu
HV Guru

liitunud: 02.10.2002
|
21.05.2017 00:22:33
|
|
|
| liiv kirjutas: |
KillFrenzy, Kasutage LHV panka internetis, neil tasusid ei ole veebis. Tasud on muidu küll. Iga liigutus mida pangakaardiga automaadis teete, küsivad raha. Vaatad konto väljavõtet: maksa. Vaatad jääki: jälle maksad jne. Et siis netipangaduses on LHV kõige parem aga pangaautomaatides arveldajatele ei soovita sest iga liigutus maksab
......... |
Konto väljavõtte vaatamine oli neil vanasti tõesti 20 senti. Seda võõra panga automaadis.
Nüüd on neil üleval ka omad automaadid (viimati pandi vist Rakveresse) , kus sula väljavõtt ei maksa midagi.
Vähemalt kuni 5000 euro välja võtmisel, mis on eraisiku kaardi tavalimiidiks. Kui jääb väheks, saab võtta lisakaardi (firmal) .
Mõnes mõttes on LHV Eestis kõige odavam pank kasutamiseks.
Tasuta ülekanded.
Tasuta sula väljavõtt.
Maksad ainult 12 eurot aastas viipekaardi eest. (eraisikule, firmale topelt ) Selle saad ka tagasi teenida, kui kasutad Partner krediitkaarti (saad 3% boonusraha)
Nii et pank, mis maksab peale
Ja mulle digiraha kasutajana meeldib eriti see, et kui teed www.kraken.com lehele ülekande, siis tööpäeviti enne poolt viit tehtud kanne on kell 19.00 alati arvel.
Swedist see ei toimi nii kiiresti. Sepa peaks ju igalt poolt ühtemoodi minema, aga millegipärast mõnest pangast ei lähe.
Suur puudus on aga see, et nad lõpetasid USD maksete vastuvõtu ja promovad oma TransferWise’i makseid. Olen TransferWise’i kasutanud ja hea odav aga eks katsu hiinlastele sellega kaevurite eest maksta.
Nii peabki hoidma vähemalt ühte panka veel, kus USD ülekanded toetatud.
|
|
| Kommentaarid: 234 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
11 :: |
200 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk55
HV veteran

liitunud: 27.08.2009
|
24.05.2017 10:48:45
|
|
|
kellelgi veel sellist probleemi, et kui eBays valida, et panga kaudu valuutat konverteeriks tuleb peale niiöelda maksmist kiri: Something went wrong. Please try to check out again. Paypal valuutakonverteerimise puhul toimib täiesti normaalselt...
_________________ Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne. |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Petz
HV Guru
liitunud: 05.11.2001
|
25.05.2017 11:12:52
|
|
|
Ehk oskab keegi seletada seda "confirm your card" teemat?
Tellisin mingi aeg tagasi ühed vidinad ja maksin PayPaliga umbes 50€. Samal ajal klikkisin igaks juhuks seda asja: "You can remove limits on your account by confirming that you own this card. Select OK below....", ühesõnaga võeti 1.50 arvelt maha, aga mul jäi see protseduur siis pooleli, st mingi kinnituskood sisestamata. Sooritatud ostu juures maksmisel siiski mingeid tõrkeid ei olnud. Saan aru, et uue kaardi lisamisel tehakse verifitseerimisprotseduur, aga kaart oli mul aktiivne ja varem juba kasutuses.
Nüüd ükspäev tuli mul meelde, et kunagi asi tellitud, aga pole mingit inffi, et oleks üldse teelegi pandud, vms...
Ja küsimused siis:
1) mida tähendab see limiitide eemaldamine? Kui suured limiidid on siis ilma selle confirminguta?
2) kas see, et mul "Confirm your card to enjoy smoother shopping experience" pooleli oli, võis takistada tehingu toimumist ja müüja pole siiani midagi saanudki???
Aitäh, kes viitsib valgustada!
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
25.05.2017 12:15:15
|
|
|
1. Limiidid on täpselt nii suured kui paypali arvates olema peavad. Võib kõlada nagu ülbitsemine või naljatamine, aga kui seda teemat natuke loed, siis saad aru et nii ongi, et paypal määrab limiidid nii nagu ise heaks arvab.
2. Vaata paypalis ajaloo alt, kas näed seda tehingut ja mis on tehingu staatus. Panga väljavõttest võid seda ka vaadata, kas raha on maha läinud ja ega tagasi pole tulnud. Puusalt tulistades pakun, et müüja ikka sai raha kätte.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Petz
HV Guru
liitunud: 05.11.2001
|
25.05.2017 15:51:01
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
1. Limiidid on täpselt nii suured kui paypali arvates olema peavad. Võib kõlada nagu ülbitsemine või naljatamine, aga kui seda teemat natuke loed, siis saad aru et nii ongi, et paypal määrab limiidid nii nagu ise heaks arvab.
2. Vaata paypalis ajaloo alt, kas näed seda tehingut ja mis on tehingu staatus. Panga väljavõttest võid seda ka vaadata, kas raha on maha läinud ja ega tagasi pole tulnud. Puusalt tulistades pakun, et müüja ikka sai raha kätte. |
Nojah, seda nagu ei taibanud kohe vaadatagi, et krediitkaardilt oli tõesti summa maha läinud... Peab hakkama müüjaga suhtlema.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
frippar
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.06.2007
|
26.05.2017 10:08:20
|
|
|
| new1 kirjutas: |
| Mul üks paarieurone pudin tellitud ebay-st, täna saab 60 päeva mööda ja siis kaob sealt ebay purchase history alt see ära, lootsin täna case avada, aga seal viskab kirja, et "The estimated delivery date for this item is Jun 15, 2017.If you haven't received your item by then, contact the seller through the Resolution Center." Miks ma nagu case avada ei saa, kui seda juunikuud ootama jääda, selleks ajaks üle kolme kuu möödas ja enam kaebused ei kehti ju? Toote juures seda shipped märget ka pole, not yet shipped. |
Siis tee paypal-i kaudu kaebus. Seal võid teha varem kindlasti.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
P2ppin
HV vaatleja
liitunud: 20.07.2013
|
27.05.2017 13:44:08
|
|
|
| Tõenäoliselt juba küsitud siin teemas, aga mis ikka. Osteti miskit mult eBay's ning sooviksin, et ostja saaks minu saadetist läbi eBay jälgida, aga "Add or edit tracking numbers" alt ei paku Omniva carrier teenust. Kas on mingi alternatiiv, mille kaudu meie saadetisi saab trackida ja mida eBays toetab ?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
green
HV veteran
liitunud: 20.06.2003
|
29.05.2017 09:07:42
|
|
|
sinna toksidki selle omniva track nri, mis sest et ei toeta ja listis pole
_________________ Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!? |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
144 |
|
| tagasi üles |
|
 |
P2ppin
HV vaatleja
liitunud: 20.07.2013
|
29.05.2017 19:27:52
|
|
|
| green kirjutas: |
| sinna toksidki selle omniva track nri, mis sest et ei toeta ja listis pole |
Other carrieriks ja siis Omniva tracking code ? Nii tegingi hetkel.
Kui pärast ostja väidab, et ei saanud kätte pakki nt, siis kah eBay hakkab kusagilt seda järgi uurima, kui nemad Omnivat ei toeta ? Sellisel juhul nagu üldse mõttetu trackinguga saata.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
green
HV veteran
liitunud: 20.06.2003
|
30.05.2017 09:30:00
|
|
|
see tracking number on ka neile näha mis sest et ei toeta, omal pole siiani probleeme old.
_________________ Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!? |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
144 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
30.05.2017 21:41:19
|
|
|
nice, ei saa paypali sisse logida kuna see kuradi sõnum ei tule kohale.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
30.05.2017 21:45:29
|
|
|
| Mul oli millalgi sama teema. Jäi sinnapaika ja millalgi tükk aega hiljem sisse logides ei küsinud enam midagi.
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urmas2
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.01.2006
|
31.05.2017 13:27:49
|
|
|
Ma üritan oma LHV pangakaarti siduda Paypal kontoga. Kaardiks on LHV master partnerkaart, see millel on 300 eurine krediit.
Seal kus on link a card, ütleb: Sorry, we can’t add this card. Please try adding a different card to your account.
seal kus on Link a bank account, ütleb: Sorry, we are not able to process your request. Please try again later.
Miks seal on kaardi ühendamiseks kaks linki, 1. Link a bank account.
2. Link a card
Kas keegi on kokku puutunud sama probleemiga, aitäh.
|
|
| Kommentaarid: 161 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
125 |
|
| tagasi üles |
|
 |
frippar
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.06.2007
|
31.05.2017 14:08:47
|
|
|
| urmas2 kirjutas: |
Ma üritan oma LHV pangakaarti siduda Paypal kontoga. Kaardiks on LHV master partnerkaart, see millel on 300 eurine krediit.
Seal kus on link a card, ütleb: Sorry, we can’t add this card. Please try adding a different card to your account.
seal kus on Link a bank account, ütleb: Sorry, we are not able to process your request. Please try again later.
Miks seal on kaardi ühendamiseks kaks linki, 1. Link a bank account.
2. Link a card
Kas keegi on kokku puutunud sama probleemiga, aitäh. |
Paypal võtab vastu ainult VISA kaarte minuteada.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
31.05.2017 14:10:23
|
|
|
| frippar kirjutas: |
| urmas2 kirjutas: |
Ma üritan oma LHV pangakaarti siduda Paypal kontoga. Kaardiks on LHV master partnerkaart, see millel on 300 eurine krediit.
Seal kus on link a card, ütleb: Sorry, we can’t add this card. Please try adding a different card to your account.
seal kus on Link a bank account, ütleb: Sorry, we are not able to process your request. Please try again later.
Miks seal on kaardi ühendamiseks kaks linki, 1. Link a bank account.
2. Link a card
Kas keegi on kokku puutunud sama probleemiga, aitäh. |
Paypal võtab vastu ainult VISA kaarte minuteada. |
Ei, tead valesti. Mul 3 Mastercardi seal kenasti seotud.
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
31.05.2017 15:16:16
|
|
|
| Kui mälu nüüd ei peta, siis kas LHV-l polnud lisaks tavalisele krediitkaardile mingit imelikku kaarti, mis on deebet ja kreedit 2 in 1 ja kui terminal seda toetab, siis saad makstes valida, kumba kasutada soovid. Kui tegemist on sellise comboga, siis võibolla see paypal-le ei meeldi. Mastercard töötab mul ka paypal-ga ilusti, Visa ei tahagi Eesti pangad millegipärast väga lihtsurelikele anda enam kui SEB virtuaalkaart välja arvata.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urmas2
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.01.2006
|
31.05.2017 20:46:40
|
|
|
| Seesama mul ongi, ehk LHV master partnerkaart. Küsimus siis, kas keegi on suutnud paypaliga siduda enda kontonumbri. Ma ei pea silmas krediitkaarte millel on kallis kuumaks ega ka SEB virtaalset krediitkaarti. Mulle jäi silma Swedbanki püsimaksega krediitkaart, millel ei ole kuutasu. On keegi kellel see on ja kas töötab paypaliga.
|
|
| Kommentaarid: 161 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
125 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
31.05.2017 21:02:49
|
|
|
| Mul on swedi vaba tagasimaksega krediitkaart, mingi pisike kuutasu on aga ei midagi müstilist. See paypal-ga töötab. Tõenäoliselt töötab see püsimaksega ka, lihtsalt see pole nii paindlik. Püsimaksega oli minu mäletamist mööda nii, et võid raha sinna varem tagasi kanda küll, aga limiit sellest ei tõuse ehk iga kuu saad kasutada max limiidi ulatuses. Vaba tagasimaksega maksad krediidi tagasi ja saad jälle kasutada. Muidugi võiks ka suure limiidi võtta, aga mulle see meeldib, et limiit ongi ca 300€ ehk kui peakski kaardi andmed jalutama minema, siis olulist mulle sellega tekitada ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
31.05.2017 21:59:37
|
|
|
| urmas2 kirjutas: |
| Seesama mul ongi, ehk LHV master partnerkaart. Küsimus siis, kas keegi on suutnud paypaliga siduda enda kontonumbri. Ma ei pea silmas krediitkaarte millel on kallis kuumaks ega ka SEB virtaalset krediitkaarti. Mulle jäi silma Swedbanki püsimaksega krediitkaart, millel ei ole kuutasu. On keegi kellel see on ja kas töötab paypaliga. |
Jah, mul on seotud. Kaart on LHV deebet/krediit.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
31.05.2017 22:36:49
|
|
|
Mul ka. Pole muidugi partnerkaart vaid see lhv tavaline krediit-deebet combo. Kas sul interneti ostud on lubatud üldse? Ja kumba kaarti sa üritad lisada, minul on näiteks vaid deebetkaart lisatud, mitte krediitkaart. Mõlemal on cvv numbrid olemas ja ka varasemalt olen kasutanud paypalis deebeteid millel see kinnituskood juures
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urmas2
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.01.2006
|
01.06.2017 01:14:59
|
|
|
Internetimaksed on mul LHV s lubatud.
Üritan Add bank account(see koht kus peab lisama EE algusega IBAN konto), ütleb Sorry, we are not able to process your request. Please try again later.(üritasin nii tava- kui krediidikonto numbrit)
Üritan Link a card,(see koht kus peab lisama kaardi tagaküljel oleva kaardinumbri ja CSC kolmekohalise koodi) ütleb: Sorry, we can’t add this card. Please try adding a different card to your account.
Praegu on mul paypal kontol 1.50 eur, see sai sinna 6a. tagasi kantud kui SEB virtuaalkaardiga ühe ostu tegin. Kas võib olla midagi sellega seoses, et uut kaatri ei saa lisada. On Paypalis koht kust peab võib-olla vanad kaardiadmed ära kustutama.
Oskan keegi öelda kus saab paypalile küsimuse esitada, kuhu pean klikkima paypalis?
|
|
| Kommentaarid: 161 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
125 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
01.06.2017 01:17:10
|
|
|
| urmas2 kirjutas: |
Internetimaksed on mul LHV s lubatud.
Üritan Add bank account(see koht kus peab lisama EE algusega IBAN konto), ütleb Sorry, we are not able to process your request. Please try again later.(üritasin nii tava- kui krediidikonto numbrit)
Üritan Link a card,(see koht kus peab lisama kaardi tagaküljel oleva kaardinumbri ja CSC kolmekohalise koodi) ütleb: Sorry, we can’t add this card. Please try adding a different card to your account.
Praegu on mul paypal kontol 1.50 eur, see sai sinna 6a. tagasi kantud kui SEB virtuaalkaardiga ühe ostu tegin. Kas võib olla midagi sellega seoses, et uut kaatri ei saa lisada. On Paypalis koht kust peab võib-olla vanad kaardiadmed ära kustutama.
Oskan keegi öelda kus saab paypalile küsimuse esitada, kuhu pean klikkima paypalis? |
Helista klienditoele ja kurda muret, nii saab kõige kiiremini asjad liikuma
Ma ise ka aegade jooksul mööda FAQ'sid surfanud ja veebivorme täitnud, helistades alati asjad liikuma saanud.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002
|
01.06.2017 10:31:35
|
|
|
| swedi püsimaksega krediitkaart töötab paypaliga. ja sinna saab raha juurde kanda, kui vaja limiiti suurendada. või suvalisel ajal tagasi maksta, et intressi ei peaks maksma.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tupsu
HV Guru

liitunud: 02.10.2002
|
03.06.2017 12:40:25
|
|
|
| urmas2 kirjutas: |
| Seesama mul ongi, ehk LHV master partnerkaart. Küsimus siis, kas keegi on suutnud paypaliga siduda enda kontonumbri. Ma ei pea silmas krediitkaarte millel on kallis kuumaks ega ka SEB virtaalset krediitkaarti. Mulle jäi silma Swedbanki püsimaksega krediitkaart, millel ei ole kuutasu. On keegi kellel see on ja kas töötab paypaliga. |
Olen sidunud oma LHV Partner Deebet/Krediitkaardi Paypal kontoga. Seotud on krediitkaardi osa, kuna LHV krediiti küsida sinna ei kavatse ja saan vajadusel ise kanda, kui palju vajalikuks pean.
Algul kandsin oma LHV krediidikontole 5 eurot ja pärast seda laskis Paypal selle siduda, broneerides mingi summa kaardil. Kuni konto jääk oli 0, seda teha ei saanud.
Kontodest on seotud aga SEB konto.
|
|
| Kommentaarid: 234 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
11 :: |
200 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urmas2
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.01.2006
|
03.06.2017 17:13:29
|
|
|
Küsimus Tupsu postitusele.
Kas võivad olla erinevad pangad, et konto on seotud ühe pangaga ja krediitkaart teisest pangast, peaasi et nimi on sama? Tupsu kas sidusid tavalise SEB konto?
|
|
| Kommentaarid: 161 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
125 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tupsu
HV Guru

liitunud: 02.10.2002
|
03.06.2017 23:28:40
|
|
|
| urmas2 kirjutas: |
Küsimus Tupsu postitusele.
Kas võivad olla erinevad pangad, et konto on seotud ühe pangaga ja krediitkaart teisest pangast, peaasi et nimi on sama? Tupsu kas sidusid tavalise SEB konto? |
Jah, tavaline SEB konto , millel küll ka internetipank ja deebetkaart.
Minu arust pole piirangut, kui mitu krediitkaarti sa tahad paypal kontoga siduda.
Olen katsetanud makset otse paypal kontole SEB kontolt ja see toimis.
Samuti toimib K.K. makse LHV pangast ostude eest maksmiseks.
Nimi peab olema kindlasti sama.
|
|
| Kommentaarid: 234 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
11 :: |
200 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urmas2
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.01.2006
|
05.06.2017 01:09:52
|
|
|
Kumma siis enne peab siduma, kas konto või kaardi?
Kas kellelgi on õnnestunud SWED panga tavakontot siduda või tavalist SWED panga debeetkaarti siduda?
Minul ei õnnestu SWED panga tavakontot, ega ka LHV panga tavakontot, partnerkaardi krediidikontot kui ka krediitkaardi tunnustega partnerkaarti siduda?
Tupsu, sa lähed siis Paypali, valid Add funds using Trustly, valid nimekirjast LHV panga, summa jne? Raha jõuab sinu Paypal kontole ja tasud Paypalis meiliaadressi põhiselt ostjale?
|
|
| Kommentaarid: 161 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
125 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paugupill
HV vaatleja
liitunud: 26.01.2014
|
05.06.2017 12:48:26
|
|
|
...
viimati muutis Paugupill 05.06.2017 19:56:49, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urmas2
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.01.2006
|
05.06.2017 13:13:31
|
|
|
Tegin uue konto Paypali. Sain LHV konto lisada. Tuli kiri et võtavad 0,99 eur. minu kontolt maha või ma pean selle väikese summa sinna ikkagi ise kandma? Millal ma nüüd kaardi saan lisada?
viimati muutis urmas2 07.06.2017 18:29:37, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 161 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
125 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
05.06.2017 17:19:56
|
|
|
tahan osta amazon.de st ühte asja 8tk.
Krt ta arvestab mulle saatmiskulu ka 8x.
Nii ongi vä?
Kuidagi ühte pakki ei saa seda sättida?
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|