Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 318, 319, 320  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2017 21:20:53 vasta tsitaadiga

Hehe, streamisin veidi gameplay ja pandud, et automaatselt recordiks ka kettale. Ok, vaatasin mängides, et CPU usage on kuidagi vähe kõrgem kui tavaliselt aga frame ei droppinud ega midagi, seega probleemi ei näinud.
Pärast siis vaatan, et olin unustanud OBSi recordimise seadeid veidi muuta icon_biggrin.gif . Ühesõnaga encodes siis ühe profiiliga pilti striimi, lisaks teise profiiliga pilti kettale ja toimetas ka veel mängu jooksutamisega icon_lol.gif Ja no problems thumbs_up.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2017 14:41:55 vasta tsitaadiga

http://www.anandtech.com/show/11447/amd-announces-ryzen-agesa-1006-update

tsitaat:
With this new AGESA version, AMD has added 26 new memory-related parameters. The most dramatic improvement is the significant expansion of memory speed options. If we exclude base block overclocking - which relatively few motherboards support - the AM4 platform has thus far been effectively limited to memory speeds of DDR4-3200. Not only that, but the supported range of options from DDR4-1866 to DDR4-3200 was in large 266MT/s increments. With AGESA 1.0.0.6, memory frequencies have not only been expanded all the way up to DDR4-4000, but between DDR4-2667 and DDR4-4000 the increments have been reduced to 133MT/s. Not only does this mean that more memory kits will be able to be run at their rated speed - and not get kicked down to the nearest supported speed - but it also significantly reduces the high-speed memory gap that the AM4 platform had with Intel's mainstream LGA1151 platform.

The other important announcement is the unlocking of about two dozen memory timings. Up until now, only five primary memory timings have been adjustable and there wasn't even a command rate option, which was natively locked to the most aggressive 1T setting. All of this should help improve overclocking and most importantly compatibility with large swathe of DDR4 memory kits that have largely been engineered with Intel platforms in mind.

The last addition should excite those interested in virtualization. AMD has announced "fresh support" for PCI Express Access Control Services (ACS), which enables the ability to manually assign PCIe graphics cards within IOMMU groups. This should be a breath of fresh air to those who have previously tried to dedicate a GPU to a virtual machine on a Ryzen system, since it has thus far been fraught with difficulties.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2017 14:45:44 vasta tsitaadiga

hakkab looma thumbs_up.gif
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2017 21:07:40 vasta tsitaadiga

Väga kena. Nüüd tuleb kuu aega oodata kuni laisad tootjad enamus plaatidele suudavad uuenduse tuua. Paistab, et juuni kuus tuleb jälle kõvasti ryzen mem testing videosi vaadata icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Ennast huvitab eelkõige kuidas nelja pulga 3200+ peal jooksutamine paraneb. Hetkel saab nelja pulgaga max 2666 kätte kui ma ei eksi.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2017 21:55:30 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Version 0612

Description PRIME B350M-A BIOS 0612
Improve system stability
Note: Updating BIOS method suggested

2017/05/24


Mu odav-käkile midagi tuli just.

edit: eip, mäluosas sama seis. Miski üldine heakorratöö-vaheaste vist.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2017 17:31:55 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Väga kena. Nüüd tuleb kuu aega oodata kuni laisad tootjad enamus plaatidele suudavad uuenduse tuua. Paistab, et juuni kuus tuleb jälle kõvasti ryzen mem testing videosi vaadata icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Ennast huvitab eelkõige kuidas nelja pulga 3200+ peal jooksutamine paraneb. Hetkel saab nelja pulgaga max 2666 kätte kui ma ei eksi.


just. Mul 2666 peal 4 pulka.. tahaks 3200 kätte saada.. eks ootame uuendusi

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2017 01:02:51 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Packing all the power of AMD's new AM4 series into an astonishingly compact space-saving Mini-ITX footprint, ASRock will also be launching and demonstrating the new Fatal1ty X370 Gaming-ITX/ac and the Fatal1ty AB350 Gaming-ITX/ac. Apart from the chilling killer design, two boards come with two HDMI outputs, 802.11ac WiFi solution, 7.1-CH with Realtek ALC 1220 codec, heatsinks that effectively improve heat dissipation and promotes overall performance.

s1155 asrocki mITX platega jäin väga rahule, arvan et siit tuleb samuti midagi head. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2017 08:11:23 vasta tsitaadiga

Tundub päris vinge, asrock on ikka arenenud korralikult, vanasti poleks assrock plaati julgenud omada, nüüd üks parematest imo.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2017 08:16:50 vasta tsitaadiga

Plaadid on neil vist jah head, aga saadavus oli ryzeni launchi ajal väga kehv. Loodetavasti oskavad nüüd arvestada.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2017 09:55:21 vasta tsitaadiga

Milleks sellele kaks hdmi pesa kui seni prosedel igp puudub icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2017 10:00:37 vasta tsitaadiga

Ryzen+Vega kombo jaoks. AM4 on pikaajaline investeering AMD jaoks.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
coolmode
HV kasutaja
coolmode

liitunud: 24.12.2003




sõnum 30.05.2017 12:21:09 vasta tsitaadiga

Keegi oskab öelda, miks arvuti pildi mustaks lööb kui alt tabida vahest mõnest mängust nii et peab restardi tegema ? Ryzen 1700, ning juurde keeratud 3,7ghzni, temperatuurid jms kõik ok (mängides 42)
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2017 12:30:22 vasta tsitaadiga

Driveri kala pigem, kas OCta reprod seda? Kui jah siis võta OCd vähemaks.

BIOSi uuendused + driverite update (videokaart + chipset) võibolla abiks. Võid ka error reportingut kasutada, ehk tuvastavad midagi.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KyBer
HV veteran
KyBer

liitunud: 28.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2017 18:00:22 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Ryzen+Vega kombo jaoks. AM4 on pikaajaline investeering AMD jaoks.
Kas vega hakkab läbi emaplaadi pesade pilti näitama?
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2017 18:06:19 vasta tsitaadiga

Uus APU, mõtlesin.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Denkeš
HV kasutaja
Denkeš

liitunud: 11.09.2002




sõnum 30.05.2017 18:21:24 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Uus APU, mõtlesin.

Vana Bristol Ridge APU ka tegelikult.

_________________
a.k.a Ummikummi
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2017 19:35:05 vasta tsitaadiga

AMD uus "threadripper" socket - https://youtu.be/nynBEGCtg90?t=1m50s. Näeb välja nagu kaks ryzenit on kokku pandud.
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2017 20:50:22 vasta tsitaadiga

Pmst ju ongi icon_smile.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2017 21:23:29 vasta tsitaadiga

Threadripper ongi kaks Zeppelini ühel plaadil Infinityfabricuga kokkuseotult. AMD kogu Ryzeni ökosüsteemi mõte on mitme väikse kivi sidumine ülikiire toruga üheks vs hiiglasliku monoliitse kivi tootmine (millejaoks neil lihtsalt majanduslikult mõtet pole).

Paistab sama socket olevat mis Epyc'ul, ehk siis AMD saab oma pakkumise tõsta praeguse 16c/32t (2xZeppelin 8c/16t IFga seotult ühel plaadil) pealt 32c/64t (4xZeppelin 8c/16t) peale, Zeppelin2 või mis iganes tema nimi olema saab osas tähendaks see siis maksimaalselt 48c/96t (4x12c/24t).

Sama socket meigib senssi, pole mõtet kolmandat teha, eriti AMD'l. AM4 ja see TR4 (Threadripper/Epyc pesa) on mõlemad pikaajalised investeeringud.

Pole paha. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.05.2017 21:32:22 vasta tsitaadiga

Pole paha. thumbs_up.gif

Unetutele meeldetuletuseks, et kella viiest hommikul hakkab AMD Computex 2017 konverents. Peaks kuulma uudiseid Vega ja Threadripperi teemadel.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Circus.
Kreisi kasutaja
A-Circus.

liitunud: 30.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2017 15:46:30 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Threadripper ongi kaks Zeppelini ühel plaadil Infinityfabricuga kokkuseotult. AMD kogu Ryzeni ökosüsteemi mõte on mitme väikse kivi sidumine ülikiire toruga üheks vs hiiglasliku monoliitse kivi tootmine (millejaoks neil lihtsalt majanduslikult mõtet pole).

Paistab sama socket olevat mis Epyc'ul, ehk siis AMD saab oma pakkumise tõsta praeguse 16c/32t (2xZeppelin 8c/16t IFga seotult ühel plaadil) pealt 32c/64t (4xZeppelin 8c/16t) peale, Zeppelin2 või mis iganes tema nimi olema saab osas tähendaks see siis maksimaalselt 48c/96t (4x12c/24t).

Sama socket meigib senssi, pole mõtet kolmandat teha, eriti AMD'l. AM4 ja see TR4 (Threadripper/Epyc pesa) on mõlemad pikaajalised investeeringud.

Pole paha. thumbs_up.gif

Teoorias vast isegi saaks 32 tuumalise sinna lükata, kuid samas tähendaks see seda, et iga 8 tuuma (nagu Ryzen 7) kohta jääks ainult 1 mälukanal- kuna X399 toetab nelja kanalit. Praegu teame, et isegi 2 mälukanaliga vajab Ryzen 7 nii mõneski rakenduses väga kõrgel sagedusel töötavaid mälusid et oma potentsiaali realiseerida. 32 tuuma puhul jääks mälu läbilase ilmselt väga suureks piduriks.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2017 15:53:55 vasta tsitaadiga

https://www.techpowerup.com/233888/first-amd-threadripper-motherboards-pictured-they-look-glorious
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2017 15:59:45 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
inteli logo amd mobo peal, on ikka jultumust.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Denkeš
HV kasutaja
Denkeš

liitunud: 11.09.2002




sõnum 31.05.2017 17:47:54 vasta tsitaadiga

Gigabyte omanikele midagi rõõmustavat https://www.techpowerup.com/233886/tpu-ryzen-bios-digest-issue-6
_________________
a.k.a Ummikummi
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2017 15:59:56 vasta tsitaadiga

Noctua Threaripper jahuti prototüüp: https://www.techpowerup.com/233969/noctua-ready-with-heatsink-protoypes-for-threadripper-tr4-sp3-sockets
16c/32t <900€? icon_eek.gif http://wccftech.com/amd-ryzen-threadripper-16-core-cpu-849-us-price-x399-motherboards/
14c/28t <750€?
12c/24t <600€?
10c/20t <500€?

See kõik hetkel muidugi spekulatsioon. X399 plaadid samas pidid kallid tulema arvestades ülisuurt socketit jms. Eks näis.

Samas Ryzen 7 hindu on langetatud (v.a Eestis icon_lol.gif ). 1800X on nüüd alla 500€ ja 1700 on tsipa üle 300. 1600 tsipa üle 200.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2017 16:14:02 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Samas Ryzen 7 hindu on langetatud (v.a Eestis icon_lol.gif ).


Vähemalt on prosed kohale jõudnud icon_lol.gif

_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 02.06.2017 20:41:45 vasta tsitaadiga

Kunagi oli MHZ võistlus, nüüd corede arv! See 16/32 core on 2x standardsest suurem! Mida suurem pind prosel seda parem jahutus. Lauamasinas on ruumi laialt eriti ful toweris ja arengumaad on. Miks aga sinna 180w piirimaale jäädakse? Võiks kohe A4 pinnaga prose kompunnida millel pliidi kiirplaadi võimsus ja standardsest 16A pistikust muutub "tavatarbija" pudelikael. Mehine radikas nagu veoautol ja SUUR pump rahulikult jahutavad mingi tühised 5-10KW sooja ära, torud õue ja olekski 200/400 cor prose valmis. Pealegi siis ei peaks MHZ piirama ikka nii 5000 ja üle beer_yum.gif icon_lol.gif
Siis annaks ka eramute kütte turule siseneda ja küsimusele milline küte sul on, et eks ikka digitaalne arvuti juhitav. Õhk vesi soojuspumbaga paari..... ja kõik 100% soojust & elektrit läheks täie ette beer_yum.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2017 21:09:04 vasta tsitaadiga

Keegi siinsetest Asus Prime X370-Pro omanikest beta 0801 biosega ka katsetanud on?
http://www.overclock.net/t/1626011/my-experience-with-the-asus-prime-x370-pro/960#post_26133807
Ise veel pole julenud icon_smile.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2017 21:21:37 vasta tsitaadiga

Ma olen üsna kindel, et AMD ei lähe CPU hindades $999 piirist üle.

Nüüd oleks veel vaja x399 mATX emaplaati ja mina oleks ootejärjekorras thumbs_up.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2017 21:33:43 vasta tsitaadiga

rene p kirjutas:
Keegi siinsetest Asus Prime X370-Pro omanikest beta 0801 biosega ka katsetanud on?
http://www.overclock.net/t/1626011/my-experience-with-the-asus-prime-x370-pro/960#post_26133807
Ise veel pole julenud icon_smile.gif
Ei ole. Ilmselt tuleb õige ka mingi nädala jooksul
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2017 10:51:33 vasta tsitaadiga

rene p kirjutas:
Keegi siinsetest Asus Prime X370-Pro omanikest beta 0801 biosega ka katsetanud on?
http://www.overclock.net/t/1626011/my-experience-with-the-asus-prime-x370-pro/960#post_26133807
Ise veel pole julenud icon_smile.gif


mul see peal. võrreldes eelmiste betadega (0701, 0611) ja ka 0612'ga , mis ei lubanud mul isegi prose 3.7ghz peal stabiilseks saada, 0n 0801 päris asjalik, 3.9ghz peal ilma probleemideta 1.375V. Mälusid kahjuks siiani pole 2666 pealt kiiremaks saanud 4 pulgaga.
Aga nüüd on BIOSis DRAM timings all kõvasti nodi.. peab veel geardown jms proovima ja katsetama... tahaks 2933 vähemalt kätte 4st pulgast ikka saada

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2017 14:23:45 vasta tsitaadiga

Ei tea kas varem on postitatud, aga rammiga oli ju seda moodi... icon_question.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parkenTOSH
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2017 00:52:06 vasta tsitaadiga

Denkeš kirjutas:
Gigabyte omanikele midagi rõõmustavat https://www.techpowerup.com/233886/tpu-ryzen-bios-digest-issue-6


Väga hea. Nüüd töötab mu Corsair'i 3200 Hynix'i kiipidega mälu kenasti XMP profiilis (3200mHz, 1,35v). Vähemalt tund aega Prime95 blend testi pidas vastu. Rohkem ei viitsinud testida. Enne pani prime paari minuti jooksul pange (pealegi oli volt ka kõrgem).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2017 02:26:50 vasta tsitaadiga

Diesel157 kirjutas:
Ei tea kas varem on postitatud, aga rammiga oli ju seda moodi... icon_question.gif icon_wink.gif

See oli launchi ajal. Praeguseks on olukord märgatavalt paranenud. Mitte küll ideaalne veel (4 pulga kiirused 3200+ ja kahe pulga 4000+ kiirused on vaja veel kätte saada) but it's getting there thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2017 07:58:48 vasta tsitaadiga

Mul launchist alates 4x DR DIMMid @2400 jooksnud.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 04.06.2017 18:26:57 vasta tsitaadiga

Diesel157, see on default DDR4 kiirus. Tootjad võivad chipsetile ja DDR4-le OC lisada, et saada premaid tulemusi.
AMD puhul on kesktasemest alates "võimalik" OC-da, Inteli H\B chisettidel puudub selline võimalus absoluutselt, ehk jooksevad default DDR4 kiirustel, mis praeguseks on lükatud 2133Mhz pealt 2400\2666Mhz peale.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2017 16:52:31 vasta tsitaadiga

Selge, aga näiteks mängudes eriti mingit perfi kiiremast rammist ei tule mid-kaardiga, et alates mingi Nvidia 1080 oli edasiminek vist näha alles? Oskab keegi kommida seda teemat?
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2017 17:10:35 vasta tsitaadiga

Diesel157 kirjutas:
Selge, aga näiteks mängudes eriti mingit perfi kiiremast rammist ei tule mid-kaardiga, et alates mingi Nvidia 1080 oli edasiminek vist näha alles? Oskab keegi kommida seda teemat?


saab ka mid-range kaardiga FPS juurde, aga oleneb mängust.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2017 17:21:24 vasta tsitaadiga

Oleneb FPS-st icon_lol.gif
60 kandis ei ole vast vahet. 144Hz peal juba on.

_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-kasutaja-
Kreisi kasutaja
-kasutaja-

liitunud: 21.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2017 23:23:13 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2017 23:49:44 vasta tsitaadiga

see krdi tomb raider on nagu mingi benchmarkingu püha lehm nüüd või?
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Longero
HV veteran

liitunud: 04.02.2011




sõnum 06.06.2017 03:06:22 vasta tsitaadiga

Mis progega eelmises videos andmeid monitori serval vaadati, mingi salvestusproge?
_________________
Win ISO'd ja uuendused
Artiklid jagatud
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2017 07:07:35 vasta tsitaadiga

Rivatuner?
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2017 07:41:46 vasta tsitaadiga

Msi afterburneriga tuleb rivatuneri overlay kaasa.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
felix kütt
HV vaatleja
felix kütt

liitunud: 01.03.2005




sõnum 06.06.2017 20:09:12 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:

16c/32t <900€? icon_eek.gif
14c/28t <750€?

Oleme äkki pigem tagasihoidlikud optimistid:
Spoiler Spoiler Spoiler

icon_lol.gif

_________________
apt-get moo
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2017 20:22:53 vasta tsitaadiga

AMD võiks ideeliselt müüa 16c/32t (odavamat, ehk siis mitte "X") isendit ka $699ga, kuna nad müüvad Ryzen 1700 hetkel USAs $299ga.

Erinevalt Intelist ei ole tegemist kaks korda suurema kiviga vaid kaks kivi kõrvuti lahendusega, mis tänu väidetavalt äärmiselt headele yieldidele (80%+) tähendab külluses 8c/16t Zeppelinide saadavust ja väga head tootlikkust/ROI isegi nii madala hinnaga müümisel.


viimati muutis anubis 06.06.2017 20:27:29, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2017 21:17:33 vasta tsitaadiga

Krt varsti peab 1700 maha müüma ja miskit muud huvitavat asemele leidma icon_biggrin.gif
4ghz peal tahab raibe 1.425v et stabiilne olla
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2017 21:25:12 vasta tsitaadiga

pots4t4j4, Oota threadripper ära, siis vaata edasi.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2017 00:19:14 vasta tsitaadiga

Ise ootan Zen 2 ära ja siis liigun vast 1700 pealt edasi.
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 07.06.2017 09:37:16 vasta tsitaadiga

jt234 kirjutas:
Ise ootan Zen 2 ära ja siis liigun vast 1700 pealt edasi.

icon_lol.gif Te mõtlete müügist ma ootan veel ITX platesid siiani.

_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 318, 319, 320  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.