|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
21.03.2017 12:30:36
|
|
|
degreal, kogu sellest artiklist kumab läbi "ülemus käskis, kirjuta" asjasse süübimata. Kui juba sissejuhatuses on kirjas:
| tsitaat: |
| Bitcoin on vaid nädalavahetusega langenud pea viiendiku võrra, kuna investorid kardavad, et Bitcoine arendav ettevõte võib laiali minna. |
Bitcoine arendav ettevõte? The fuck. Blockstreami võib praeguse "arendajana" võtta küll, ent ei ole kuulnud, et nad laiali hakkaks minema (ega kuulnud, et Bitcoini arendaks kindel ettevõte).
Aga noh, BU vs Core on suht karm teema küll. Bitcoini see muidugi ei kukuta, sõltumata lahendusest.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
21.03.2017 14:41:06
|
|
|
On ikka pealkirjasepad, nagu btc oleks kukutatud. Ajast aega on olnud unelmate hind $1000 tükist ja selle ümber ta praegu ka kõigub. Kes viitsib lõikab kasugi.
Kui forkimiseks läheb siis pole vist suurt midagi kaotada, sama summa jääb mõlemasse harusse alles nagu etheriga oli? Kaotajaks jäävad ainult need kellel parasjagu asi välja on laenatud, need saavad ainult klassiku tagasi.
https://poloniex.com/press-releases/2017.03.17-Hard-Fork/
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
frippar
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.06.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tannukas6
Aeg maha 1p

liitunud: 12.01.2011
|
21.03.2017 18:30:31
|
|
|
Üritakse ikka negatiivset pressi veel peale visata enne kui 10k/btc tuleb.
| tsitaat: |
| Bitcoin on vaid nädalavahetusega langenud pea viiendiku võrra |
Miks nad viimase aasta lõikes ei räägi, nagu on kombeks seda teha traditsiooniliste finants instrumentidega.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
murka390
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2005
|
21.03.2017 23:28:05
|
|
|
| Kas eth kukub alla tagasi nüüd kui xbt jälle rahunema hakkab?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
frippar
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.06.2007
|
22.03.2017 09:08:52
|
|
|
| murka390 kirjutas: |
| Kas eth kukub alla tagasi nüüd kui xbt jälle rahunema hakkab? |
Ei usu eriti. Viimasel ajal suht stabiilne olnud. Misasi on xbt?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
frippar
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.06.2007
|
22.03.2017 10:27:10
|
|
|
| Ethereum on nüüd langema hakanud. Parandan ennast. Tekkinud on tugev langustrend.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
22.03.2017 12:51:29
|
|
|
| Tugev? Mille põhjal?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
22.03.2017 13:02:22
|
|
|
Kurat, kes selle frippar seadusega pahuksis foorumist välja lasi.. nüüd hakkab reipalt oma saasta igale poole tootma.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
frippar
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.06.2007
|
22.03.2017 13:19:43
|
|
|
| yerba kirjutas: |
Kurat, kes selle frippar seadusega pahuksis foorumist välja lasi.. nüüd hakkab reipalt oma saasta igale poole tootma.  |
Ei hakka midagi. Ära nüüd pahanda
| Ollaz kirjutas: |
| Tugev? Mille põhjal? |
graafik 24 tundi ja 30 minutiliste vahedega palun vaata:
https://poloniex.com/exchange#usdt_eth
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
22.03.2017 13:29:44
|
|
|
Küsin uuesti, kuidas see tugev on?
Viimased 24 tundi ei saa "trendiks" nimetada, muide.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
22.03.2017 13:31:39
|
|
|
Ärme hakka Otti toitma siin, las mullitab omaette.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
22.03.2017 13:38:49
|
|
|
| elukaz kirjutas: |
| Ärme hakka Otti toitma siin, las mullitab omaette. |
Kahel käel nõus sellega. Liitun Oti-mitte-toitmise klubiga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
frippar
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.06.2007
|
25.03.2017 00:40:13
|
|
|
| Ollaz kirjutas: |
Küsin uuesti, kuidas see tugev on?
Viimased 24 tundi ei saa "trendiks" nimetada, muide. |
Ethereum hakkas tõusma!!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
murka390
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
20.04.2017 16:15:02
|
|
|
mingid tšurkad üritavad juba BTC-E kontosid lahti häkkida.
whois ütleb IP järgi et indoneesiast.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
20.04.2017 16:22:54
|
|
|
| DeTHiCa. kirjutas: |
mingid tšurkad üritavad juba BTC-E kontosid lahti häkkida.
whois ütleb IP järgi et indoneesiast. |
Vähemalt aasta on see trall juba kestnud.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| tagasi üles |
|
 |
Porno Parm
mugavuspagulane

liitunud: 30.11.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
20.05.2017 10:37:30
|
|
|
Lollpead parandab ikka vaid haud. Kõik pre-bitcoin lunaraha nõudmised nii viiruste kujul kui ka inimröövide puhul olid ju fiatis. Keelustame USD ja EURi ka ära?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
henri123
HV kasutaja

liitunud: 29.09.2013
|
21.05.2017 12:13:38
|
|
|
https://zrcoin.io/
keegi pikemalt lugenud selle kohta? päris huvitav ettevõtmine tundub
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
22.05.2017 16:39:10
|
|
|
Tundub jah okei aga kes teab mis tegelikult on,...
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| tagasi üles |
|
 |
-huviline-
HV kasutaja
liitunud: 17.04.2012
|
23.05.2017 10:47:04
|
|
|
Bitstamp teatas eile vist, et on lisamas juuni alguses uusi valuutade kauplemispaare: LTC/BTC, LTC/EUR, LTC/USD. Vist oli veel midagi, aga praegu peast ei tule meelde.
_________________ SC: -huviline-
Steam: Huviline |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri123
HV kasutaja

liitunud: 29.09.2013
|
23.05.2017 13:05:35
|
|
|
| zcash-i hind :O
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Morpheus15
HV veteran

liitunud: 27.06.2006
|
23.05.2017 15:54:25
|
|
|
Kui keegi ei teadnud siis selline pool nagu wemineltc.com pani rahva coinidega jooksu
_________________ hwbot profiil
Kommentaari saate profiili peale seda kui olete ise selle lisanud! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tupsu
HV Guru

liitunud: 02.10.2002
|
23.05.2017 20:07:18
|
|
|
| Morpheus15 kirjutas: |
Kui keegi ei teadnud siis selline pool nagu wemineltc.com pani rahva coinidega jooksu  |
Oli mul isegi konto kunagi seal.
Praegu aga ainult litecoinpool.org ja Antpool, ning esimeses on pandud välja maksma päris väikest summat, kui see täis saab.
Nii et jooksu panemise risk on maandatud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Morpheus15
HV veteran

liitunud: 27.06.2006
|
24.05.2017 10:51:34
|
|
|
Ma jäin päris mitmest coinist ilma.... Oma lollus muidugi.
_________________ hwbot profiil
Kommentaari saate profiili peale seda kui olete ise selle lisanud! |
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
24.05.2017 12:17:58
|
|
|
| Kas üks Trezor wallet saab hoida korraga BTC-d ja ETH-i?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sharky
HV vaatleja
liitunud: 22.06.2006
|
24.05.2017 13:28:48
|
|
|
Jutu järgi küll, ise testinud pole. Mul on Ledger Nano S, mille peal töötavad mõlemad kenasti ja palju muudki.
Kes bitcoini full-node jooksutavad siit? Kas toetate UASFi ja kui ei siis miks mitte?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
24.05.2017 14:04:31
|
|
|
Panin just RaspberryPI 2 + 500GB ketta tiksuma aga porte pole veel avatud. Pole veel bitnodes.io lehel näha.
https://bitnodes.21.co/nodes/?q=Estonia
vaatan et üks mees juba annab UASF signaali välja
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
24.05.2017 14:16:55
|
|
|
| Ei maksta, puhtalt oma lõbu
|
|
| tagasi üles |
|
 |
iks95
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.10.2010
|
|
| tagasi üles |
|
 |
cybertiger
HV veteran

liitunud: 16.09.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
25.05.2017 18:06:11
|
|
|
Kurssi on mõtet vaadata suuremates vahetuskohtades nagu https://cryptowat.ch/bitfinex/btcusd/15m
Kui kuskil on kurss oluliselt erinev siis tähendab et botid ei silu seda ära ja ilmselt põhjus väljakannete raskusega. Või siis on spread väga suur tänu väiksele kauplemisele.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
25.05.2017 21:49:09
|
|
|
Kuidas praeguse seisuga siis on ka?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
cybertiger
HV veteran

liitunud: 16.09.2005
|
26.05.2017 13:26:20
|
|
|
| Ollaz kirjutas: |
Kuidas praeguse seisuga siis on ka?  |
$2458.90 hetkel
_________________ * CyberTiger * |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002

|
05.06.2017 12:11:44
|
|
|
| Poloniex?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
-huviline-
HV kasutaja
liitunud: 17.04.2012
|
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
06.06.2017 15:23:33
|
|
|
| Mida RedCoinist arvata?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
06.06.2017 15:27:11
|
|
|
| raxz kirjutas: |
| Mida RedCoinist arvata? |
AudiCoin on Sulle parem.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
06.06.2017 15:32:00
|
|
|
| yerba kirjutas: |
| raxz kirjutas: |
| Mida RedCoinist arvata? |
AudiCoin on Sulle parem.  |
Ei. Sõber ostis neid 100€ eest ja arvab, et saab rikkaks nüüd.
Audi müün varsti ära. Tahad endale?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
06.06.2017 15:33:50
|
|
|
| raxz kirjutas: |
| yerba kirjutas: |
| raxz kirjutas: |
| Mida RedCoinist arvata? |
AudiCoin on Sulle parem.  |
Ei. Sõber ostis neid 100€ eest ja arvab, et saab rikkaks nüüd.
Audi müün varsti ära. Tahad endale? |
Ma kardan et see launch controliga masin on mulle liiga karm. Nagu top fuel.
Mulle piisab 78kw küll.
Aga kui sõber rikkaks saab, siis tead kuhu Audi müüa.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
06.06.2017 15:51:58
|
|
|
| yerba kirjutas: |
| raxz kirjutas: |
| yerba kirjutas: |
| raxz kirjutas: |
| Mida RedCoinist arvata? |
AudiCoin on Sulle parem.  |
Ei. Sõber ostis neid 100€ eest ja arvab, et saab rikkaks nüüd.
Audi müün varsti ära. Tahad endale? |
Ma kardan et see launch controliga masin on mulle liiga karm. Nagu top fuel.
Mulle piisab 78kw küll.
Aga kui sõber rikkaks saab, siis tead kuhu Audi müüa.  |
Ta sõidab Lexusega. Ostis rikka Toyota endale. Üle 200kW hübriid.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
h3rr
HV kasutaja
liitunud: 28.09.2010
|
06.06.2017 16:09:47
|
|
|
Seal lühikeses artiklis kirjeldatud kaart küll väga huvi tekitav ei ole. Tundub mingi libauudis.
90 päeva garantiid ja pärast kaevamist pole kaarti kellelegi müüa ka, ei näe põhjust, miks peaks sellisesse investeerima.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
06.06.2017 16:12:40
|
|
|
| Ega jah, kui ka selline tuleb siis mingit edu see vaevalt saavutab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|