Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Üldine arutelu ja krüptorahadega seotud uudised märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 105, 106, 107  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2017 12:17:43 vasta tsitaadiga

http://www.aripaev.ee/borsiuudised/2017/03/20/arendajate-tuli-kukutas-bitcoini
tsitaat:
Omavahelise hõõrumise põhjuseks on asjaolu, et arendajad ei suuda kokku leppida, kui suurte blokkidena Bitcoinidega korraga kaubelda saab.
icon_eek.gif Ma pole päris kindel mida selle lausega öelda tahetkse
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2017 12:30:36 vasta tsitaadiga

degreal, kogu sellest artiklist kumab läbi "ülemus käskis, kirjuta" asjasse süübimata. Kui juba sissejuhatuses on kirjas:
tsitaat:
Bitcoin on vaid nädalavahetusega langenud pea viiendiku võrra, kuna investorid kardavad, et Bitcoine arendav ettevõte võib laiali minna.

Bitcoine arendav ettevõte? The fuck. Blockstreami võib praeguse "arendajana" võtta küll, ent ei ole kuulnud, et nad laiali hakkaks minema (ega kuulnud, et Bitcoini arendaks kindel ettevõte).
Aga noh, BU vs Core on suht karm teema küll. Bitcoini see muidugi ei kukuta, sõltumata lahendusest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2017 14:41:06 vasta tsitaadiga

On ikka pealkirjasepad, nagu btc oleks kukutatud. Ajast aega on olnud unelmate hind $1000 tükist ja selle ümber ta praegu ka kõigub. Kes viitsib lõikab kasugi.

Kui forkimiseks läheb siis pole vist suurt midagi kaotada, sama summa jääb mõlemasse harusse alles nagu etheriga oli? Kaotajaks jäävad ainult need kellel parasjagu asi välja on laenatud, need saavad ainult klassiku tagasi.
https://poloniex.com/press-releases/2017.03.17-Hard-Fork/

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
frippar
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2017 15:00:50 vasta tsitaadiga

Jälgisin seda ise https://poloniex.com/exchange#usdt_eth
ja teenisin raha ka tõusude pealt (tegin konto ühes kohas) thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tannukas6
Aeg maha 1p
tannukas6

liitunud: 12.01.2011




sõnum 21.03.2017 18:30:31 vasta tsitaadiga

Üritakse ikka negatiivset pressi veel peale visata enne kui 10k/btc tuleb.
tsitaat:
Bitcoin on vaid nädalavahetusega langenud pea viiendiku võrra

Miks nad viimase aasta lõikes ei räägi, nagu on kombeks seda teha traditsiooniliste finants instrumentidega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murka390
Kreisi kasutaja
murka390

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2017 23:28:05 vasta tsitaadiga

Kas eth kukub alla tagasi nüüd kui xbt jälle rahunema hakkab?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
frippar
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2017 09:08:52 vasta tsitaadiga

murka390 kirjutas:
Kas eth kukub alla tagasi nüüd kui xbt jälle rahunema hakkab?


Ei usu eriti. Viimasel ajal suht stabiilne olnud. Misasi on xbt?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2017 10:00:24 vasta tsitaadiga

frippar, xbt ehk btc
_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
frippar
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2017 10:27:10 vasta tsitaadiga

Ethereum on nüüd langema hakanud. Parandan ennast. Tekkinud on tugev langustrend.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2017 12:51:29 vasta tsitaadiga

Tugev? Mille põhjal?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2017 13:02:22 vasta tsitaadiga

Kurat, kes selle frippar seadusega pahuksis foorumist välja lasi.. nüüd hakkab reipalt oma saasta igale poole tootma. thumbs_down.gif
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
frippar
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2017 13:19:43 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Kurat, kes selle frippar seadusega pahuksis foorumist välja lasi.. nüüd hakkab reipalt oma saasta igale poole tootma. thumbs_down.gif


Ei hakka midagi. Ära nüüd pahanda icon_lol.gif

Ollaz kirjutas:
Tugev? Mille põhjal?


graafik 24 tundi ja 30 minutiliste vahedega palun vaata:
https://poloniex.com/exchange#usdt_eth
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2017 13:29:44 vasta tsitaadiga

Küsin uuesti, kuidas see tugev on?
Viimased 24 tundi ei saa "trendiks" nimetada, muide.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2017 13:31:39 vasta tsitaadiga

Ärme hakka Otti toitma siin, las mullitab omaette.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2017 13:38:49 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Ärme hakka Otti toitma siin, las mullitab omaette.


Kahel käel nõus sellega. Liitun Oti-mitte-toitmise klubiga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
frippar
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2017 00:40:13 vasta tsitaadiga

Ollaz kirjutas:
Küsin uuesti, kuidas see tugev on?
Viimased 24 tundi ei saa "trendiks" nimetada, muide.


Ethereum hakkas tõusma!! thumbs_up.gif thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murka390
Kreisi kasutaja
murka390

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2017 23:38:02 vasta tsitaadiga

http://www.coindesk.com/japan-bitcoin-law-effect-tomorrow/

kas 1. aprilli nali või mis? icon_smile.gif


edit: veel sarnasesse auku.
http://www.coindesk.com/arizona-governor-signs-blockchain-bill-law/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2017 16:15:02 vasta tsitaadiga

mingid tšurkad üritavad juba BTC-E kontosid lahti häkkida.
whois ütleb IP järgi et indoneesiast.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2017 16:22:54 vasta tsitaadiga

DeTHiCa. kirjutas:
mingid tšurkad üritavad juba BTC-E kontosid lahti häkkida.
whois ütleb IP järgi et indoneesiast.


Vähemalt aasta on see trall juba kestnud.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 20.05.2017 00:47:29 vasta tsitaadiga

https://www.polymathconsulting.com/blog/bitcoin-lets-just-make-them-illegal
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2017 10:37:30 vasta tsitaadiga

Lollpead parandab ikka vaid haud. Kõik pre-bitcoin lunaraha nõudmised nii viiruste kujul kui ka inimröövide puhul olid ju fiatis. Keelustame USD ja EURi ka ära? icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri123
HV kasutaja
henri123

liitunud: 29.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2017 12:13:38 vasta tsitaadiga

https://zrcoin.io/
keegi pikemalt lugenud selle kohta? päris huvitav ettevõtmine tundub
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2017 16:39:10 vasta tsitaadiga

Tundub jah okei aga kes teab mis tegelikult on,...
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-huviline-
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2012




sõnum 23.05.2017 10:47:04 vasta tsitaadiga

Bitstamp teatas eile vist, et on lisamas juuni alguses uusi valuutade kauplemispaare: LTC/BTC, LTC/EUR, LTC/USD. Vist oli veel midagi, aga praegu peast ei tule meelde. icon_smile.gif
_________________
SC: -huviline-
Steam: Huviline
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri123
HV kasutaja
henri123

liitunud: 29.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2017 13:05:35 vasta tsitaadiga

zcash-i hind :O
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Morpheus15
HV veteran
Morpheus15

liitunud: 27.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2017 15:54:25 vasta tsitaadiga

Kui keegi ei teadnud siis selline pool nagu wemineltc.com pani rahva coinidega jooksu thumbs_up.gif
_________________
hwbot profiil
Kommentaari saate profiili peale seda kui olete ise selle lisanud!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 23.05.2017 20:07:18 vasta tsitaadiga

Morpheus15 kirjutas:
Kui keegi ei teadnud siis selline pool nagu wemineltc.com pani rahva coinidega jooksu thumbs_up.gif


Oli mul isegi konto kunagi seal.
Praegu aga ainult litecoinpool.org ja Antpool, ning esimeses on pandud välja maksma päris väikest summat, kui see täis saab.
Nii et jooksu panemise risk on maandatud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Morpheus15
HV veteran
Morpheus15

liitunud: 27.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2017 10:51:34 vasta tsitaadiga

Ma jäin päris mitmest coinist ilma.... Oma lollus muidugi.
_________________
hwbot profiil
Kommentaari saate profiili peale seda kui olete ise selle lisanud!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2017 12:17:58 vasta tsitaadiga

Kas üks Trezor wallet saab hoida korraga BTC-d ja ETH-i?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sharky
HV vaatleja

liitunud: 22.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2017 13:28:48 vasta tsitaadiga

Jutu järgi küll, ise testinud pole. Mul on Ledger Nano S, mille peal töötavad mõlemad kenasti ja palju muudki.

Kes bitcoini full-node jooksutavad siit? Kas toetate UASFi ja kui ei siis miks mitte?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2017 14:04:31 vasta tsitaadiga

Panin just RaspberryPI 2 + 500GB ketta tiksuma aga porte pole veel avatud. Pole veel bitnodes.io lehel näha.

https://bitnodes.21.co/nodes/?q=Estonia
vaatan et üks mees juba annab UASF signaali välja
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2017 14:15:25 vasta tsitaadiga

Node töös hoidmisega makstakse ka miskit ?
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2017 14:16:55 vasta tsitaadiga

Ei maksta, puhtalt oma lõbu
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iks95
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2017 07:14:24 vasta tsitaadiga

Pole paha 2400dollarit ühe Bitcoini eest. https://www.kitguru.net/tech-news/matthew-wilson/bitcoin-hits-all-time-high-2400-value/
_________________
Binance
Tekstiilipesuri rent Tallinnas Tondil. 17EUR/24H
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cybertiger
HV veteran
cybertiger

liitunud: 16.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2017 16:47:43 vasta tsitaadiga

iks95 kirjutas:
Pole paha 2400dollarit ühe Bitcoini eest. https://www.kitguru.net/tech-news/matthew-wilson/bitcoin-hits-all-time-high-2400-value/

Hetke seisuga juba: $2,763.23, http://www.coindesk.com/price/ icon_wink.gif

_________________
* CyberTiger *
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2017 17:10:08 vasta tsitaadiga

https://cex.io/ siin juba üle 3k dollari
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2017 18:06:11 vasta tsitaadiga

Kurssi on mõtet vaadata suuremates vahetuskohtades nagu https://cryptowat.ch/bitfinex/btcusd/15m
Kui kuskil on kurss oluliselt erinev siis tähendab et botid ei silu seda ära ja ilmselt põhjus väljakannete raskusega. Või siis on spread väga suur tänu väiksele kauplemisele.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2017 21:49:09 vasta tsitaadiga

Kuidas praeguse seisuga siis on ka? icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cybertiger
HV veteran
cybertiger

liitunud: 16.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2017 13:26:20 vasta tsitaadiga

Ollaz kirjutas:
Kuidas praeguse seisuga siis on ka? icon_biggrin.gif

$2458.90 hetkel icon_lol.gif

_________________
* CyberTiger *
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2017 07:31:03 vasta tsitaadiga

Olen proovinud leida erinevate (mitte ainult Bitcoin ja/või Etherum) hinnatabelit ehk hindade muutust ajas.
Kahjuks pole õnnestunud.

Kas keegi teab, kust leida erinevate krüptovaluutade hinnamuutuste tabelit? Võib olla näiteks päevade kaupa, kuid eriti äge oleks, kui tundide lõikes (24 rida ühe päeva kohta).

PS: Jah tean, neid ridu tuleks aastate lõikes tuhandeid.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2017 12:11:44 vasta tsitaadiga

Poloniex?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-huviline-
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2012




sõnum 05.06.2017 23:15:15 vasta tsitaadiga

www.tradingview.com
_________________
SC: -huviline-
Steam: Huviline
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2017 15:15:44 vasta tsitaadiga

Koinijatele tulevad varsti cryptocurrency mining kaardid - https://videocardz.com/70162/amd-and-nvidia-preparing-graphics-cards-for-cryptocurrency-mining
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2017 15:23:33 vasta tsitaadiga

Mida RedCoinist arvata?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2017 15:27:11 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Mida RedCoinist arvata?


AudiCoin on Sulle parem. icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2017 15:32:00 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
raxz kirjutas:
Mida RedCoinist arvata?


AudiCoin on Sulle parem. icon_cool.gif
Ei. Sõber ostis neid 100€ eest ja arvab, et saab rikkaks nüüd. icon_biggrin.gif
Audi müün varsti ära. Tahad endale?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2017 15:33:50 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
yerba kirjutas:
raxz kirjutas:
Mida RedCoinist arvata?


AudiCoin on Sulle parem. icon_cool.gif
Ei. Sõber ostis neid 100€ eest ja arvab, et saab rikkaks nüüd. icon_biggrin.gif
Audi müün varsti ära. Tahad endale?


Ma kardan et see launch controliga masin on mulle liiga karm. Nagu top fuel. icon_smile.gif
Mulle piisab 78kw küll.
Aga kui sõber rikkaks saab, siis tead kuhu Audi müüa. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2017 15:51:58 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
raxz kirjutas:
yerba kirjutas:
raxz kirjutas:
Mida RedCoinist arvata?


AudiCoin on Sulle parem. icon_cool.gif
Ei. Sõber ostis neid 100€ eest ja arvab, et saab rikkaks nüüd. icon_biggrin.gif
Audi müün varsti ära. Tahad endale?


Ma kardan et see launch controliga masin on mulle liiga karm. Nagu top fuel. icon_smile.gif
Mulle piisab 78kw küll.
Aga kui sõber rikkaks saab, siis tead kuhu Audi müüa. icon_smile.gif
Ta sõidab Lexusega. Ostis rikka Toyota endale. Üle 200kW hübriid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
h3rr
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2017 16:09:47 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Koinijatele tulevad varsti cryptocurrency mining kaardid - https://videocardz.com/70162/amd-and-nvidia-preparing-graphics-cards-for-cryptocurrency-mining


Seal lühikeses artiklis kirjeldatud kaart küll väga huvi tekitav ei ole. Tundub mingi libauudis.
90 päeva garantiid ja pärast kaevamist pole kaarti kellelegi müüa ka, ei näe põhjust, miks peaks sellisesse investeerima.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2017 16:12:40 vasta tsitaadiga

Ega jah, kui ka selline tuleb siis mingit edu see vaevalt saavutab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Üldine arutelu ja krüptorahadega seotud uudised mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 105, 106, 107  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.