Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 479, 480, 481 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rokiroad
HV vaatleja

liitunud: 23.05.2017




sõnum 25.05.2017 15:37:10 vasta tsitaadiga

Ma ei usu hästi, pigem nad maksavad striimi eest nii vähe kui võimalik, sest twitch tüübid striimivad 20 000 - 30 000 vaatajat onlines ja kvaliteet on fullHD/60. Kas WG mänge kunagi on keegi vaadanud mahus 20 000 vaatajat?
Ühesõnaga on neil mõistlik liikuda parema pildikvaliteedi poole.


viimati muutis rokiroad 25.05.2017 15:38:02, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 25.05.2017 15:38:28 vasta tsitaadiga

Võibolla sa ei tea seda, aga Twitch ei maksusta bandwidthi. Saad lasta kuni 6000 kbps täitsa tasuta.

Kuidas sa nii nuub selles teemas oled? WGl Grand Finalsid on 35-50K vaatajat saanud sõltuvalt aastast.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rokiroad
HV vaatleja

liitunud: 23.05.2017




sõnum 25.05.2017 15:42:44 vasta tsitaadiga

Sellised vaatajanumbrid jäid neil tollesse aega kus nad boonuskoode ja nänni jagasid. Uues formaadis on neil väga vähe vaatajaid sest keegi ei viitsi vastata ja passida neid küsimusi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2017 15:44:09 vasta tsitaadiga

1280x720 fps 50 ja pilt on tõesti thumbs_down.gif
_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ece3n
HV vaatleja

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2017 15:56:51 vasta tsitaadiga

eilne live stream oli 720p (vms) ja vaatajaid ~3,5 tuhat. ja 90% vaadanutest ei saanud 5 "küsimust" kätte, ning arvatavasti jagas WG nänni kõigile. seda pakun sellepärast, et ka mina sain nänni, mis siis, et nägin DiNG vs NAVI mänge ainult, so. ei saanud isegi seda kohustulikku 90min vaatamis aega täis, rääkimata 5 küsimust.

ja siit ka küsimus, kust kohast ma peaksin nägema, mis nänni WG mulle saatis?

PS.
tsitaat:

Võibolla sa ei tea seda, aga Twitch ei maksusta bandwidthi. Saad lasta kuni 6000 kbps täitsa tasuta.


siis võiks järeldada, et kuni 6000kbps on tasuta,sealt edasi tasuline? kuid juhul kui ainult kuni 6000kbps on tasuta, ning sealt edasi on tasuline, siis ta ju ikkagi maksustab bandwidthi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 25.05.2017 15:59:05 vasta tsitaadiga

ece3n, nädala sees on grpup stage kus ei ole vaatajaid. Pühapäeval peaks 30-35K vaatajat kahe WGLi kanali peale ikka kokku tulema.

Twitchis üle 6000kbps saamiseks pead saama Twitchi partneri staatuse. Samas keegi seda eriti ei kasuta, sest enamik vaatajaid tahavad alla 4000kbps bitratet vist, või vähemalt selline uskumus püsib. Seal võib olla ka muid põhjuseid, keskmine i5 või i7 ei pruugi kõrgemat bitratet ära händlida.


viimati muutis erick 25.05.2017 16:00:00, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rokiroad
HV vaatleja

liitunud: 23.05.2017




sõnum 25.05.2017 16:05:25 vasta tsitaadiga

Neil on koguaeg striim olnud 720p, varem twitch ei näidanud kvaliteedi numbreid vaid seal oli kas low, high või source. Ägedam oleks kui nad 1080p punnitaks või lausa 2k viiks edasi asja, siis vaataks isegi.

Mismõttes vaatajad tahavad madalamat bitrate? Saab ju ise vaataja kvaliteeti langetada ja abs ka koolilaste striimidel on need valikud olemas. Pigem on paljudel striimeritel probleemiks hoopis neti upload, neil ei jookse kõrgem bitrate läbi.
Sul on endal vast striimitarkvara valesti seadistatud, saab seal kenasti ka 4K ise kodus mängida ja teistele 1080p näidata, kõik jookseb kenalt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 25.05.2017 16:19:19 vasta tsitaadiga

Ma mängin 2560x1080 ise, teie lihtsalt näete 1920x810 pilti.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rokiroad
HV vaatleja

liitunud: 23.05.2017




sõnum 25.05.2017 16:22:41 vasta tsitaadiga

Ma ei vaata sinu striimi, aga see pole õige kui väidad nagu vaatajad tahavad kindlalt mingit madalamat bitrate saada. Vaataja valik on ise seda valida mis neile sobib. Vaatajad tahavad alati võimalikult paremat videopilti ja kellel tõesti seade ei võimalda head pilti, tema peab leppima madalama valikuga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 25.05.2017 16:28:31 vasta tsitaadiga

No mine küsi mõnelt striimerilt nagu QB, miks neil madal bitrate, vaata, mis nad räägivad sulle icon_smile.gif Enamik striimereid hoiab selle madala just seepärast, et ka mobiilidel ja tahvlitel vaatajad saaksid okei kvaliga pilti.

Minu arust pole 6000kbps tänapäeval mingi probleem enam, aga eks mu vaatajad oskavad paremini kommenteerida seda. Endale nagu tundub, et paremat pildikvaliteeti kui mu striimil hetkel on, on üldse raske leida WoT'i striimide seast, ainult Bluestealth, kes kasutab sama seadistust, on sama hea kvaliga.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 25.05.2017 16:29:43 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Mu arust pole viimased 4 hooaega polnud ühtegi, kus KAZNA poleks suurim pettumus olnud icon_biggrin.gif Miks nad ikka veel mängivad, teavad vist ainult ise ja nende emad.


Ei, see pigem nii, et varem teadsin nemad ja Jumal miks nad veel mängivad. Nüüd teab ainult Jumal!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rokiroad
HV vaatleja

liitunud: 23.05.2017




sõnum 25.05.2017 16:45:40 vasta tsitaadiga

Igal vaatajal on valik olemas kus ta saab pildikvaliteeti ise valida

Spoiler Spoiler Spoiler


sirfoch mängib hetkel

Spoiler Spoiler Spoiler


kõrgema pildikvaliteediga mängimiseks peab olema parem arvuti või striimi jaoks eraldi arvuti.
madalama kvaliteediga striimi uploadib see kelle arvutil ei ole jõudlust.


viimati muutis rokiroad 25.05.2017 16:57:12, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 25.05.2017 16:50:14 vasta tsitaadiga

rokiroad, me teame et see eksisteerib, aga see ei tähenda, et igal striimil oleks sourcest allapoole valikud normaalse kvaliteediga. Nüüd on asjad ehk paremad, aga veel 1a tagasi olid osad striimid High peal suht läbused.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2017 17:30:29 vasta tsitaadiga

RU twitchil oli grupifaasides juba 20k+ vaatajaid. Pole mõtet ulmelist kvali punnitada kui neil endal numbrid näitavad, et enamus vaatavad 480p-720p. Suuresti just tänu mobiilse interneti bw pärast. Ei ole mõtet korstnasse uploadida mingi 1080p+ kvali, kui seda kasutab väike % vaatajatest. Kui tahad veidi paremat pilti kui 720p, siis kasuta Livestreamerit & VLC'd. Aga no, eks teatud inimestele meeldibki pidevalt viriseda.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rokiroad
HV vaatleja

liitunud: 23.05.2017




sõnum 25.05.2017 17:42:35 vasta tsitaadiga

Venelastel samamoodi 4G ammu olemas, ega nad seal kiviajas ei ela. Kõigil on uued normaalsed nutitelefonid ja kes üldse jälgib woti telefonist kui ise ka mängitakse. Korstnasse uploadimine, mismoodi see välja näeb? Hetkel virised ise, sest 720p kvaliteedist on ometi raske mängu jälgida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2017 17:47:02 vasta tsitaadiga

Ma vahest olen vaadand telliga icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rokiroad
HV vaatleja

liitunud: 23.05.2017




sõnum 25.05.2017 17:48:02 vasta tsitaadiga

Kuidas pildikvaliteet oli?
Proovin läbi, 5" ekraanil 720p WGL on tsipa parem kui arvutis, aga ega midagi aru ei saa mis ekraanil toimub.
Pildikvaliteet 480, pole midagi loetavat. Midagi arusaab muidugi, on majad, on mingi tanki moodi asi.

720p läheb telefon ruttu tuliseks, mul on sony xz


viimati muutis rokiroad 25.05.2017 18:06:05, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marx112
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2006




sõnum 25.05.2017 18:02:19 vasta tsitaadiga

Viimase aja mängud on suht sellised. FreeFOCH icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2017 18:19:49 vasta tsitaadiga

rokiroad kirjutas:
Kuidas pildikvaliteet oli?
Proovin läbi, 5" ekraanil 720p WGL on tsipa parem kui arvutis, aga ega midagi aru ei saa mis ekraanil toimub.
Pildikvaliteet 480, pole midagi loetavat. Midagi arusaab muidugi, on majad, on mingi tanki moodi asi.

720p läheb telefon ruttu tuliseks, mul on sony xz


Ericku striim jookeb tellil kenasti ja kuumaks ka ei lähe. Tel on apple oma, kui see on oluline info...
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rokiroad
HV vaatleja

liitunud: 23.05.2017




sõnum 25.05.2017 18:23:32 vasta tsitaadiga

Tal on kõrgem kvaliteet ka kui 720p
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2017 18:31:43 vasta tsitaadiga

rokiroad kirjutas:
Venelastel samamoodi 4G ammu olemas, ega nad seal kiviajas ei ela. Kõigil on uued normaalsed nutitelefonid ja kes üldse jälgib woti telefonist kui ise ka mängitakse. Korstnasse uploadimine, mismoodi see välja näeb? Hetkel
virised ise, sest 720p kvaliteedist on ometi raske mängu jälgida.

Õnneks reguleerib WG seda Twitchi statistilise poole ning mitte sinu arvamuse pealt.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2017 18:35:02 vasta tsitaadiga

Miks te talle vastate üldse?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rokiroad
HV vaatleja

liitunud: 23.05.2017




sõnum 25.05.2017 18:50:39 vasta tsitaadiga

brokenarm kirjutas:
rokiroad kirjutas:
Venelastel samamoodi 4G ammu olemas, ega nad seal kiviajas ei ela. Kõigil on uued normaalsed nutitelefonid ja kes üldse jälgib woti telefonist kui ise ka mängitakse. Korstnasse uploadimine, mismoodi see välja näeb? Hetkel
virised ise, sest 720p kvaliteedist on ometi raske mängu jälgida.

Õnneks reguleerib WG seda Twitchi statistilise poole ning mitte sinu arvamuse pealt.


Kas see siis on õnn kui võistluste striim on uduse pildiga, nagu vaadata jalgpalli MM tänapäeval mustvalgest kineskoobiga telerist.
On sul ka kvaliteedikriteeriumid icon_lol.gif Vaata https://www.twitch.tv/retrogaijin üle 5k vaatajat hetkel ja fullHD/60 jookseb, pilt ilus ja hea vaadata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 25.05.2017 23:31:55 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


dead game?
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rokiroad
HV vaatleja

liitunud: 23.05.2017




sõnum 26.05.2017 10:30:37 vasta tsitaadiga

pmst dead game inglise keelsetele vaatajatele, kõigest 6,7k vaatajat, mis täiesti kinnitab minu arvamust, et neil on väga vähe vaatajaid. eks kaks põhjust: striimikvaliteet on kehv ja euroopa mängijaid mängib vähe ja eurooplastel pole kellegi poole hoida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pents
HV kasutaja
pents

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2017 10:37:06 vasta tsitaadiga

Jap..võin confirmida.
Kui oleks 720p asemel 1080p olnud, siis oleks ka vaatand thumbs_up.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2017 11:03:07 vasta tsitaadiga

pents kirjutas:
Jap..võin confirmida.
Kui oleks 720p asemel 1080p olnud, siis oleks ka vaatand thumbs_up.gif icon_lol.gif


Sama siin

Lisaks see ka, et reso võis küll 720p olla aga selle kvaliteet oli halb - isegi 15" läpaka pealt ei kannatanud seda vaadata. Normaalse suurusega monitorilt ei tee vahet, et kas sõidab Maus või B-C 25 t icon_evil.gif

_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 26.05.2017 12:19:25 vasta tsitaadiga

Üks hea uudis on ka - võttis aega mis ta võttis, aga see MM ELO pandi ka lõpuks paika ja nüüd enam 10-0 mänge küll ühele ja siis teisele poolele, rutiinselt ei kohta.
Viimased kolm nädalat on tiimid olnud võrdsed, lahingud nauditavad kuni lõpuni välja ja mingeid "teerullidega" ülesõitmisi enam ei tähelda. Midagi sellist, nagu oli viimased pool aastat, enam ei ole. Kas on sinna keegi uus tegelane tööle võetud või on lihtsalt kriitika liiga suureks läinud, aga meeskondade ELO on oluliselt võrdsemaks tehtud. Kui mängid kogu aeg ainult kahte-kolme tanki, siis märkad seda vahet tagumikutunnetusega kohe ja ELO kiirarvutus näitab samuti, et meeskondade ELO on muutunud väga võrdseks. Ehk et uus MM on tõesti lõpuks uueks tehtud - ka mängijate reitingute alusel, mitte ainult tieride alusel. Nõrgemad nõrgematega, tugevamad tugevamatega, aga nad on vähemalt võrdsed! Ja see tähendab väga palju.
See jutt, et võrdse ELO leidmine meeskondadesse on jube raske ja sisuliselt võimatu, ei osutunud tõeks, nagu ma arvasingi.
Mänguilu on tagasi tulnud ja motivatsioon jalad tagumiku alt välja võtta on tagasi. Enam ei saagi mängu ajal veini rüübata ja juustu näksida, sest kui mängu lõpus on seis 2-2, pole aega selliste asjadega tegeleda icon_smile.gif
Polegi vahet, kes kaotab või kes võidab, sest mäng ise on põnev kuni lõpuni välja. Ilus!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rokiroad
HV vaatleja

liitunud: 23.05.2017




sõnum 26.05.2017 12:35:48 vasta tsitaadiga

lahingud paremad jah, kuigi mind tugevalt häirib pidevalt allotsas mängimine. olgu, tier 8 ja sealt edasi mind ei häiri, aga arendan rootsi tanke ja no tier 5ga mängides ma ei näe mitte ühtegi mängu tier 5te, kõik on tier 7. ok, seal on ainult 3 tier 7 tanki ja 5 tier 6 tanki, aga ikkagi miks paganama pärast ma koguaeg pean all otsas olema. kes need õnnelikud koguaeg topis saavad olla? või tõesti tahetakse sellega minult kuldmoona laskmist rohkem välja pumbata?

aga tankid neil veel võrseks pole tehtud. ühel pool on palju autoloadereid ja teisel pool heavyd, seda võiks kohe võrdsemaks teha.
lorri artyga lähevad mängud jube hästi, uskumatu kuidas üksi mängides on WR protsent 54/53 vahel. Aga tier 10 artyd ei oma enam mõtekust, nad on liiga aeglased ja väärtus mida saab on väike.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2017 12:54:05 vasta tsitaadiga

FastPotty, vot ei tea mis tier-i sa mängid, aga miskit mängijate taseme arvestamist MM poolt pole olnud ega tule ka lähitulevikus.
20-st mängust võibolla 1-2 on sellised kus lõpus on 2-3 vs 1-3 olukord. Valdav enammus mänge lõpeb enduselt seisuga 3-7 : 15 või vastupidi.
Ja ka 0(1):15 pole sugugi harukodne.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pents
HV kasutaja
pents

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2017 13:29:16 vasta tsitaadiga

Eilne icon_cry.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rokiroad
HV vaatleja

liitunud: 23.05.2017




sõnum 26.05.2017 13:56:10 vasta tsitaadiga

tankide balanss väga kehv. kolm kv4 ei paku mingit konkurentsi VKdele. kivi WG kapsaaeda, mõistlikum oleks üks kv4 vahetada VK vastu. seda balanssi peavad nad tõsiselt parandama
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merku
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2017 17:51:50 vasta tsitaadiga

Huvitav palju keskmiselt premme on tiimi kohta tier 8 mängudes? Teatud kellaaegadel min. 50% vist täiesti tavaline?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 26.05.2017 21:48:15 vasta tsitaadiga

Pentsi pildil ongi näiteks pooltel 30st mängijast premmid.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 26.05.2017 22:09:11 vasta tsitaadiga

pents kirjutas:
Eilne icon_cry.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Kuna listis on üks koll NO NAME , siis pole hullu muffigi icon_wink.gif

Nimed vihjavad uuele - HIINA servule icon_smile.gif

_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rokiroad
HV vaatleja

liitunud: 23.05.2017




sõnum 27.05.2017 12:06:28 vasta tsitaadiga

Üritan ikka oma tier 5 masinaid grindida ja hakkasin siis jälgima, kes need õnnelikud on, kes saavad pidevalt tier 7mega mängida madalamate masinate vastu. No ja ongi nii, toppi saavad väga madala avg exp mängijad. Ei loe kui palju tal neid lahinguid on vaid tal peab olema väga madal keskmine exp.
Igatepidi siis WG sunnib mind tulistama kulda kui ma tahan võita mängu. Ma võin oma tier5ga kottida teisi sama tieri tanke, teha ka vabalt top damage, aga mängu otsustab ära tier 7 autoloader või siis e25 mängija. Tier 5ga nende vastu abs ei saa. Krdi nõmedaks kisub see asi. QB ka mitu korda maininud seda under dogiks olemist.
Oli see MM varem mis ta oli, aga nüüd madalamates tierides mängimine on paras piin.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2017 12:29:41 vasta tsitaadiga

Kobadele ei meeldinud MM enne ja ei meeldi nüüd.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rokiroad
HV vaatleja

liitunud: 23.05.2017




sõnum 27.05.2017 12:34:55 vasta tsitaadiga

Nõus sinuga, eks nüüd kehvemad mängijad saavad rohkem topis olla tugevamate tankidega. Keskmisest paremad mängijad peavad rohkem raha mängule kulutama või siis grindimisest loobuma. Muidugi kõige parem ongi praegu mängida tier 9ksas, sest väljaarendatud tankiga oled sa suhteliselt võrdne tier 10 tankidega, aga samas teenid neist rohkem expi ja krediiti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2017 12:48:54 vasta tsitaadiga

Kehvemad mängijad olid ka varem topis, samuti on head mängijad ka nüüd topis. Luulud on sul. Otsi abi.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rokiroad
HV vaatleja

liitunud: 23.05.2017




sõnum 27.05.2017 13:14:04 vasta tsitaadiga

Hmmm, ootaks huviga mõnda screenshoti tier 5 tankiga mängust, kus tier 7 mängijal on avg exp 700+. Siis ma usuks seda väidet, hetkel ma jään kahtlevale seisukohale, sest kõik mängud ma olen spetsiaalselt top tankide taset vaadanud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2017 15:00:52 vasta tsitaadiga

Hea feili panin maha. Kuna täna on kulla eest free exp convertimine x 35 siis mõtlesin, et võiks teha natukese. Hakkasin siis RUga sõitma ja pärast lahingut vaatan, et wtf, miks 35k expi ainult, ennem oli 80. Ja siis mõistsin, et convertimisel millegipärast võttis esimesena RU peal teenitud expi, mitte muude tankide oma icon_confused.gif icon_neutral.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2017 16:58:40 vasta tsitaadiga

chatro, icon_lol.gif aga siis pidid ise seal linnukesi näppima, sest vaikimisi on kõikide arendatavate tankide XP seal valimata.
rokiroad, ei viitsinud avg exp'd uurida, võtsin xvm-i järgi.
Spoiler Spoiler Spoiler
Spoiler Spoiler Spoiler

avg exp 700+ jaoks peab enamvähem (super)uunikumi tasemel mängija olema.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ece3n
HV vaatleja

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2017 16:58:57 vasta tsitaadiga

rokiroad kirjutas:
Üritan ikka oma tier 5 masinaid grindida ja hakkasin siis jälgima, kes need õnnelikud on, kes saavad pidevalt tier 7mega mängida madalamate masinate vastu. No ja ongi nii, toppi saavad väga madala avg exp mängijad. Ei loe kui palju tal neid lahinguid on vaid tal peab olema väga madal keskmine exp.
Igatepidi siis WG sunnib mind tulistama kulda kui ma tahan võita mängu. Ma võin oma tier5ga kottida teisi sama tieri tanke, teha ka vabalt top damage, aga mängu otsustab ära tier 7 autoloader või siis e25 mängija. Tier 5ga nende vastu abs ei saa. Krdi nõmedaks kisub see asi. QB ka mitu korda maininud seda under dogiks olemist.
Oli see MM varem mis ta oli, aga nüüd madalamates tierides mängimine on paras piin.


no kui tal on väga madal XP, siis ei ole ta väga osav top tier mängija, seega ei tohiks sul ju tema mahavõtmine probleem olla?! või vastasel juhul ta ikkagi ei ole nii väga low exp tegelane. pealegi katkiste* tankidega ongi palju raskem mängida, ja seda olenemata tierist.

* - tankil pole peal TOP mooduleid, meeskond puudulik (low tieris tavaline) ja ei ole lisa mooduleid külge pandud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rokiroad
HV vaatleja

liitunud: 23.05.2017




sõnum 27.05.2017 17:54:14 vasta tsitaadiga

No ongi nüüdsest topis siiski kehvemad mängijad, ikkagi mu tähelepanekud on õiged. Tier 7 vs tier 5 ei ole siin osavusega midagi võrrelda, sest IS tank laseb tier 5 ühe ropsuga maha. Ikkagi pole enam fun mängida kui kõik mängud on tier 7mes. Loodan, et WG muudab selle tagasi mis varem oli. Varem sai tier 5ga ise topis olla ja tulistada mõne mängu ka tier 4si. Selliseid mänge nüüd pole.

Jah chatro, mul endal oli sama amx 13 90nega. Mängin ja mängin, siis avastasin et uue tankile xp ei kogunegi vaid treenib meeskonda hoopis. Mingi äge kala neil sisse jäänud kui tier 10 pole lahti arendatud ja saab tier9ksaga meeskonda treenida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2017 19:22:52 vasta tsitaadiga

rokiroad, see pole mingi 'kala' vaid teadlikult nii varemgi olnud. Ringitõstmisel jäi see säte mis eelnevalt oli. Oma mure et otse nina ette ei märka garaazis vaadata.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel468
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2017 21:03:42 vasta tsitaadiga

chatro kirjutas:
Hea feili panin maha. Kuna täna on kulla eest free exp convertimine x 35 siis mõtlesin, et võiks teha natukese. Hakkasin siis RUga sõitma ja pärast lahingut vaatan, et wtf, miks 35k expi ainult, ennem oli 80. Ja siis mõistsin, et convertimisel millegipärast võttis esimesena RU peal teenitud expi, mitte muude tankide oma icon_confused.gif icon_neutral.gif


Üldse ei saa aru kuidas see võimalik on, mul ei lase veel arendusjärgus olevate tankide expi mitte kuidagi kasutada.

rokiroad kirjutas:
No ongi nüüdsest topis siiski kehvemad mängijad, ikkagi mu tähelepanekud on õiged. Tier 7 vs tier 5 ei ole siin osavusega midagi võrrelda, sest IS tank laseb tier 5 ühe ropsuga maha. Ikkagi pole enam fun mängida kui kõik mängud on tier 7mes. Loodan, et WG muudab selle tagasi mis varem oli. Varem sai tier 5ga ise topis olla ja tulistada mõne mängu ka tier 4si. Selliseid mänge nüüd pole.

Jah chatro, mul endal oli sama amx 13 90nega. Mängin ja mängin, siis avastasin et uue tankile xp ei kogunegi vaid treenib meeskonda hoopis. Mingi äge kala neil sisse jäänud kui tier 10 pole lahti arendatud ja saab tier9ksaga meeskonda treenida.


Mina näiteks pooldan seda varianti kus ma pigem satun madalamas otsas olema, siis on vähemalt mingi lootus kuskil kedagi lasta kah, muidu pudenevad kõik nagu kärbsed ja expi ka halligi ei saa.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dollarstar
HV vaatleja

liitunud: 23.08.2015




sõnum 27.05.2017 21:52:06 vasta tsitaadiga

Tornado lammutab ikka korralikult täitsa tore vaadata kohe
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2017 22:14:46 vasta tsitaadiga

Tanel468 kirjutas:
Üldse ei saa aru kuidas see võimalik on, mul ei lase veel arendusjärgus olevate tankide expi mitte kuidagi kasutada.
Ega see pole niisama võimalik aga AMX 13 90, T-54 ltwt, Ru-251 liikusid ju 9.18 patchiga t8 -> t9 ja juhul kui nad olid 'eliit' seisundis, siis jäetigi neile ka t9 peal samad sätted mis ise valinud olid, hoolimata sellest et nende järele tekkis uus tank. Omale tundus see ka algul veidi segadusseajav.

Tornado tegi jah 0:3 pealt 7-0 vahespurdi.
Korra cappisid nii ära et kõik 14 tanki jäid ellu. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2017 15:36:03 vasta tsitaadiga

Kas täna jõutakse ka GF finaalini või see toimub kunagi hiljem icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2017 15:41:28 vasta tsitaadiga

kr6ll, finaal on õhtul 19:30, hetkel on käimas poolfinaalid.
1. finalist on DiNG
2. poolfinaal algab ca 16:30.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 479, 480, 481 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.