|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
05.05.2017 10:38:13
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
| tsitaat: |
Näiteks tegin hiljuti ühe ülekande ja confirmimine võttis aega 45 minutit.
|
Pikemad ajad endal olnud 4-5 tundi. |
Uue aadressiga sai oodatud 3 ööpäeva...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
05.05.2017 11:53:48
|
|
|
Confirmation time sõltub sellest millise tempoga leitakse plokke ja kui palju plokke vaja leida on. Üksainus 300%variance plokk võtab pool tundi ja sellised on keskeltläbi iga kahekümnes.
Kui läheb mitu päeva siis mingi lisapidur.
Nii et praegune confirmation süsteem ei sobi niiehknii jäätisesabas maksmiseks, ether on üks kiirema plokiajaga aga pikemad plokid ikka minut ja nii.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
05.05.2017 13:56:08
|
|
|
| Lisapiduriks on transaction flooding, tehakse mikromakseid hästi palju (ja see on odav) lihtsalt võrgu ründamise eesmärgil. Natuke kahju on, et selline lammutamine käib, ei või inimese kombel midagi ägedat teha.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
murka390
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2005
|
05.05.2017 16:46:58
|
|
|
kas keegi on arvutand, kumb on mõistlikum - kas osta eur - btc - xmr või otse eur - xmr?
Näiteks krakenis või kuskil, kes pakub otsemüüki.
(tehingutasu loomulikult tekitab kahjumit aga küsimus on vahetuskursis just)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Chaza!
HV veteran

liitunud: 18.07.2006
|
05.05.2017 17:18:14
|
|
|
| yerba kirjutas: |
| ufo56 kirjutas: |
| tsitaat: |
Näiteks tegin hiljuti ühe ülekande ja confirmimine võttis aega 45 minutit.
|
Pikemad ajad endal olnud 4-5 tundi. |
Uue aadressiga sai oodatud 3 ööpäeva... |
Jep isegi tegelikult imestasin selle 45 minuti peale, et sain nii kiirelt. Foorumites on palju pikemaid aegu.
_________________ Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauts
HV vaatleja
liitunud: 09.10.2003
|
05.05.2017 19:44:41
|
|
|
| murka390 kirjutas: |
kas keegi on arvutand, kumb on mõistlikum - kas osta eur - btc - xmr või otse eur - xmr?
Näiteks krakenis või kuskil, kes pakub otsemüüki.
(tehingutasu loomulikult tekitab kahjumit aga küsimus on vahetuskursis just) |
Igasugused arbitrage olukorrad silutakse bottide poolt üsna kiiresti 'normaalseks' ma pakun. Mida vähem tehinguid (= teenustasusid), seda rohkem sulle kätte jääb.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
murka390
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2005
|
05.05.2017 23:47:45
|
|
|
| 100 euri kauplemise peal on tasu 10-15senti. Mis peaks mòistlikult tegutsedes köömes olema. Eriti arvestades et kòik asjalikumad käisid täna ligi 10-20% plussis. Ja siis tuleb mòte et ehk veel ei kuku... Ehk veel ei kuku. Crash.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
h3rr
HV kasutaja
liitunud: 28.09.2010
|
06.05.2017 01:12:37
|
|
|
| Ahnus on selle nimi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
07.05.2017 14:45:49
|
|
|
| kert06 kirjutas: |
| Päris hull värk ikka mis toimub, kõik läheb taevasse. Sai ripplega duubeldatud just. |
Minu kaastunne varalahkunud rongisõitjale @xrp 8500.
Praktiliselt kõik on kõvasti rohelises ja samal ajal btc ei kuku, ahnuritele üks tore päev jälle.
Pilt ka mälestuseks:
Spoiler 
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slaava007
HV Guru

liitunud: 02.08.2013
|
07.05.2017 16:26:49
|
|
|
Tere!
Kas keegi teab, kas on võimalik ammu sulgetud Mintpalist või Cryptorushist walleteid kätte saada?
Keegi KarmaCoinist teab midagi?
_________________ Kodumaine arvutipood: www.nordicgamer.ee
Sõidusimulaatori rent, tellimustööd, VR teenused sündmustele: www.artofgaming.eu |
|
| tagasi üles |
|
 |
kert06
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2010

|
08.05.2017 02:11:55
|
|
|
| elukaz kirjutas: |
| kert06 kirjutas: |
| Päris hull värk ikka mis toimub, kõik läheb taevasse. Sai ripplega duubeldatud just. |
Minu kaastunne varalahkunud rongisõitjale @xrp 8500.
Praktiliselt kõik on kõvasti rohelises ja samal ajal btc ei kuku, ahnuritele üks tore päev jälle.
Pilt ka mälestuseks:
Spoiler 
|
pole hullu, ostsin profiti eest stellarit hetkel kaalungi, mis teha, kas rongi pealt maha hüpata või oodata veel
kah pilt mälestuseks, stellar mitu päeva juba +100%
Spoiler 
edit: kõva pump/dump tehti stellarile, käis +280 peal ära.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
08.05.2017 10:43:37
|
|
|
Pärast XRP rongil mahahüppamist tõusis veel +100% . Ja üleüldse miks see ripple nimeline praht tahab market cap-iga varsti ETH-ist mööduda?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
h3rr
HV kasutaja
liitunud: 28.09.2010
|
08.05.2017 10:48:53
|
|
|
| Sest päris mitmed pangad on sellest huvitatud. Ripple sai ka hiljuti ühe väga pikaajalise SWIFT-i juhi endale.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kapitan
Kaevur

liitunud: 21.10.2007
|
08.05.2017 10:50:46
|
|
|
Oh jummel ja ma arvasin, et rong on läinud kui BTC 100€ peal oli.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kert06
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2010

|
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
08.05.2017 17:39:20
|
|
|
| Müüsin XRP-id maha ja ostsin ETH-i. Selle peale otsustas XRP marketcap ETH-ist mööduda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Chaza!
HV veteran

liitunud: 18.07.2006
|
08.05.2017 21:46:18
|
|
|
Väga hea artikkel, huvitavad ennustused on tal:
| tsitaat: |
For the sake of practicability I share my current price predictions:
LTC $100+ this year
ETC $100+ this year
XRP $1 within two years |
Huvitav, et miks just ETC, et mitte ETH. Ja litecoin ning ripple. Huvitav. Loen blogi edasi.
_________________ Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
08.05.2017 22:04:10
|
|
|
See artikkel toob ise oma vead välja, suhtumise võib kanda sinna värvilise pildi peale eufooria kohale.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
h3rr
HV kasutaja
liitunud: 28.09.2010
|
09.05.2017 13:52:46
|
|
|
Tundub, et tõus teeb väikese pausi nüüd. Kõik altcoinid punases.
Bitcointalk-i foorumit lugedes jääb mulje, et osad on ikka väga kiiresti paanikasse minemas. Peale sellist suurt tõusu on alati langus. Natuke utoopiline arvata, et jääbki tõusma.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Chaza!
HV veteran

liitunud: 18.07.2006
|
09.05.2017 15:04:50
|
|
|
| elukaz kirjutas: |
| See artikkel toob ise oma vead välja, suhtumise võib kanda sinna värvilise pildi peale eufooria kohale. |
Olen tegelikult nõus, et artikkel on pigem liiga eufooria poole kalduv.
_________________ Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tupsu
HV Guru

liitunud: 02.10.2002
|
10.05.2017 22:49:57
|
|
|
| Chaza! kirjutas: |
Väga hea artikkel, huvitavad ennustused on tal:
| tsitaat: |
For the sake of practicability I share my current price predictions:
LTC $100+ this year
ETC $100+ this year
XRP $1 within two years |
Huvitav, et miks just ETC, et mitte ETH. Ja litecoin ning ripple. Huvitav. Loen blogi edasi. |
LTC tõus oli selge juba siis, kui Antpool LTC kaevanduse avas.
Eriti selgeks aga pärast seda, kui Antminer L3 müüki tuli , kuigi ainult hiinas. Siis oli selge, et Bitmain on saanud valmis edukalt toimiva LTC kaevuri, on sellest arendanud juba uuema mudeli ja müüb riiulid vanadest oma kaevanduses tühjaks.
Kuna nad tahavad on praeguse Antminer L3+ mudeliga tublisti teenida, eeldas see LTC suurt tõusu.
Aga hiinast ostetud Antminer L3 mudelid, mis maksid umbes 1800 eur, on mulle tänaseks teeninud 130 LTC per kaevur.
Tänase maximum kursiga 35 eurot maha müües LTC on nad ennast mitmetes kordades tasa teeninud. Oodates aga hinda 100 juurde, siis on nad parima teenimisega Antminerid läbi aegade.
Samas ei tähenda see seda, et Antminer L3+ pärast jaanipäeva ennast üldse tasa teenib. (1300 USD)
Kui aga LTC tõuseb 100 juurde, saab Bitmain müüa suures koguses kaevureid ja enne nende testperioodil nad ka enda jaoks kasumisse kaevata.
Ootan pikisilmi enda ostetud 25 x L3+ saabumist . Oleks tulnud see raha hoopis LTC kauplemisse investeerida. Kolm kuud kaevurit oodata on umbes sama, mis 5 aastaks autot liisida. Kole pikk aeg.
Nii et LTC hinnatõusu taga on Bitmain ja hiinlased. See vandenõu tundub üsna kindel olevat.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
murka390
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2005
|
11.05.2017 20:16:24
|
|
|
| Tupsu kirjutas: |
Nii et LTC hinnatõusu taga on Bitmain ja hiinlased. See vandenõu tundub üsna kindel olevat. |
See viitab, et võib siiski mulliga tegemist olla ja ei tea siis mis need õiglased turuhinnad olla võiksid.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
11.05.2017 20:38:07
|
|
|
| murka390 kirjutas: |
| Tupsu kirjutas: |
Nii et LTC hinnatõusu taga on Bitmain ja hiinlased. See vandenõu tundub üsna kindel olevat. |
See viitab, et võib siiski mulliga tegemist olla ja ei tea siis mis need õiglased turuhinnad olla võiksid. |
Õiglane turuhind ongi hind, mis praegu on. Selle hinnaga on nii müüjaid ja ostjaid.
Või pooldad plaanimajandust, et kuskilt öeldakse ette, milline hind PEAB olema ning nimetad seda siis õiglaseks turuhinnaks?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
h3rr
HV kasutaja
liitunud: 28.09.2010
|
12.05.2017 10:51:47
|
|
|
| yerba kirjutas: |
| ufo56 kirjutas: |
| tsitaat: |
Näiteks tegin hiljuti ühe ülekande ja confirmimine võttis aega 45 minutit.
|
Pikemad ajad endal olnud 4-5 tundi. |
Uue aadressiga sai oodatud 3 ööpäeva... |
Proovisin esimest korda Poloniex-st coinbase kanda litecoin-e. 5 minutiga olid coin-d kohal.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
12.05.2017 10:58:47
|
|
|
| h3rr kirjutas: |
| yerba kirjutas: |
| ufo56 kirjutas: |
| tsitaat: |
Näiteks tegin hiljuti ühe ülekande ja confirmimine võttis aega 45 minutit.
|
Pikemad ajad endal olnud 4-5 tundi. |
Uue aadressiga sai oodatud 3 ööpäeva... |
Proovisin esimest korda Poloniex-st coinbase kanda litecoin-e. 5 minutiga olid coin-d kohal. |
Err, Sa ju kirjutad litecoinidest.
http://www.coindesk.com/information/comparing-litecoin-bitcoin/
Transaction differences
The main difference is that litecoin can confirm transactions must faster than bitcoin. The implications of that are as follows:
•Litecoin can handle a higher volume of transactions thanks to its faster block generation. If bitcoin were to try to match this, it would require significant updates to the code that everyone on the bitcoin network is currently running.
•The disadvantage of this higher volume of blocks is that the litecoin blockchain will be proportionately larger than bitcoin's, with more orphaned blocks.
•The faster block time of litecoin reduces the risk of double spending attacks – this is theoretical in the case of both networks having the same hashing power.
•A merchant who waited for a minimum of two confirmations would only need to wait five minutes, whereas they would have to wait 10 minutes for just one confirmation with bitcoin.
Transaction speed (or faster block time) and confirmation speed are often touted as moot points by many involved in bitcoin, as most merchants would allow zero-confirmation transactions for most purchases. It is necessary to bear in mind that a transaction is instant, it is just confirmed by the network as it propagates.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
h3rr
HV kasutaja
liitunud: 28.09.2010
|
12.05.2017 12:05:47
|
|
|
| yerba kirjutas: |
| h3rr kirjutas: |
| yerba kirjutas: |
| ufo56 kirjutas: |
| tsitaat: |
Näiteks tegin hiljuti ühe ülekande ja confirmimine võttis aega 45 minutit.
|
Pikemad ajad endal olnud 4-5 tundi. |
Uue aadressiga sai oodatud 3 ööpäeva... |
Proovisin esimest korda Poloniex-st coinbase kanda litecoin-e. 5 minutiga olid coin-d kohal. |
Err, Sa ju kirjutad litecoinidest.
http://www.coindesk.com/information/comparing-litecoin-bitcoin/
Transaction differences
The main difference is that litecoin can confirm transactions must faster than bitcoin. The implications of that are as follows:
•Litecoin can handle a higher volume of transactions thanks to its faster block generation. If bitcoin were to try to match this, it would require significant updates to the code that everyone on the bitcoin network is currently running.
•The disadvantage of this higher volume of blocks is that the litecoin blockchain will be proportionately larger than bitcoin's, with more orphaned blocks.
•The faster block time of litecoin reduces the risk of double spending attacks – this is theoretical in the case of both networks having the same hashing power.
•A merchant who waited for a minimum of two confirmations would only need to wait five minutes, whereas they would have to wait 10 minutes for just one confirmation with bitcoin.
Transaction speed (or faster block time) and confirmation speed are often touted as moot points by many involved in bitcoin, as most merchants would allow zero-confirmation transactions for most purchases. It is necessary to bear in mind that a transaction is instant, it is just confirmed by the network as it propagates. |
Tean jah, lihtsalt kuu aega tagasi oli coinbase-s ainult Eth ja bitcoin toetatud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Augustus
HV vaatleja
liitunud: 12.05.2017
|
12.05.2017 16:43:06
Bursti hüpe |
|
|
| Kas keegi oskab kommenteerida, millest võiks olla tingitud Bursti väärtuse tõus vähem kui ööpäevaga 3,5-kordseks (200----676)?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
murka390
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2005
|
12.05.2017 18:32:34
Re: Bursti hüpe |
|
|
| Augustus kirjutas: |
| Kas keegi oskab kommenteerida, millest võiks olla tingitud Bursti väärtuse tõus vähem kui ööpäevaga 3,5-kordseks (200----676)? |
Mina, mina!
Pulli värk ehk. Kui muid uudiseid avalikult pole.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kert06
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2010

|
15.05.2017 18:57:08
|
|
|
| Monero üsna stabiilne, pigem isegi passiivne olnud viimasel ajal. Enda arust täitsa normaalne krüptoraha, aga ei taju eriti, miks see nii ebapopulaarne on.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
h3rr
HV kasutaja
liitunud: 28.09.2010
|
15.05.2017 19:20:42
|
|
|
| kert06 kirjutas: |
| Monero üsna stabiilne, pigem isegi passiivne olnud viimasel ajal. Enda arust täitsa normaalne krüptoraha, aga ei taju eriti, miks see nii ebapopulaarne on. |
Nad ei panusta peaaegu üldse enda promomisse. Kunagi need arendajad seda ise ka öelnud, et kui õnnestub, siis lihtsalt sellepärast, et hea projekt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Chaza!
HV veteran

liitunud: 18.07.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
m
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2010
|
17.05.2017 20:50:23
|
|
|
Keegi on eestis btc müünud, on huvilisi?
Tulevikus tahaks rahaks teha kunagi.
_________________ Müün erinevaid klaase, peegleid ja klaaspakette. |
|
| tagasi üles |
|
 |
h3rr
HV kasutaja
liitunud: 28.09.2010
|
17.05.2017 21:20:16
|
|
|
| Internet suur ja lai, kus seda müüa
|
|
| tagasi üles |
|
 |
m
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2010
|
17.05.2017 21:36:30
|
|
|
Internet on suur ja lai jah aga tunnen huvi just selle vastu kas eestis ka turgu on
_________________ Müün erinevaid klaase, peegleid ja klaaspakette. |
|
| tagasi üles |
|
 |
h3rr
HV kasutaja
liitunud: 28.09.2010
|
17.05.2017 22:26:31
|
|
|
| No pmst kogu bitcoini kaubandus käib virtuaalsetes vahetuspunktides nagu poloniex ja kraken. Ei usu, et Eestis väga keegi niisama kuskil foorumist otsiks bitcoine, mida osta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
17.05.2017 22:31:25
|
|
|
| h3rr kirjutas: |
| No pmst kogu bitcoini kaubandus käib virtuaalsetes vahetuspunktides nagu poloniex ja kraken. Ei usu, et Eestis väga keegi niisama kuskil foorumist otsiks bitcoine, mida osta. |
Wrong
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
23.05.2017 18:33:07
|
|
|
Ostsin ennast rongile mõni päev tagasi. Täna võib poest jäätist tuua küll
|
|
| tagasi üles |
|
 |
qwerty007
HV veteran

liitunud: 16.04.2003
|
23.05.2017 21:55:10
|
|
|
| Ollaz kirjutas: |
Ostsin ennast rongile mõni päev tagasi. Täna võib poest jäätist tuua küll  |
Mul joppas bytecoiniga, ostsin olematu hinnaga, nüüd paugutas taevasse
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
24.05.2017 17:04:41
|
|
|
Kuna öö otsa jändasin ühe mineriga, mis kohe kuidagi ei tahtnud käima minna, siis sai kohandatud üks palve. Ning peale selle lugemist kargasid kõik kaardid kenasti käima.
-
Meie eeter, kes Sa oled võrgus!
Pühitsetud olgu Sinu blokk. Sinu onublokk tulgu.
Sinu blokiahel sündigu nagu võrgus, nõnda ka kaevuri masinas.
Meie igapäevaseid eurosid kanna meile tänapäev.
Ja anna meile andeks koolenud videokaardid, nagu meiegi andeks anname väsinud toiteplokkidele.
Ja ära saada meid SEB panga rüppe, vaid päästa meid ära palgatööst.
Sest Sinu päralt on krüptorahandus ja blokiahel ja kaevurid igavesti.
Aamen.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
24.05.2017 19:12:22
|
|
|
Klopsi üks palve kursi langemise vastu ka, varsti võib vaja minna.
Heade hindadega võib päris kiirelt ära harjuda. Klassik ja monero ka lõpuks tiibu saamas.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chaza!
HV veteran

liitunud: 18.07.2006
|
24.05.2017 20:58:55
|
|
|
Väga hea luule.
Aga jah õigel ajal hüppasin btc-lt eetrir rongile. Nüüd lausa rõõm tuleb peale, kui kurssi vaadata. Peaks Monerot ka juurde krabama äkki. Kardan, et praegu ostes tuleb varsti üks korrektsioon.
_________________ Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual |
|
| tagasi üles |
|
 |
murka390
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2005
|
24.05.2017 21:32:02
|
|
|
ETC võib hoida ETHi 10% tuules. Niiet kasvuruumi on praeguse seisuga veel. Aga see on ainult minu arvamus.
Kihvt kaader tänasest ETH/XBT graafikust TabTraderis - https://drive.google.com/file/d/0B7m_WsJ6EJJ1dzIxXzM3MzZmZE0/view?usp=sharing
Ei tea kas mujalgi selline jälg jäänud?
Edit: Tunne on selline, et krabada võiks kõike ja siis hoida niikaua kuni kannatab. Isegi kui üks kaob ära, asendub teise ja paremaga. Kui alguses sinna kopika sisse oled pannud, teenib tasa.
blokiahela trend tundub aina tõusvat. Aga mis elu see on?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
teretalv
HV veteran
liitunud: 15.01.2006
|
25.05.2017 21:33:13
|
|
|
Kui kõik hakkavad raha bitcoini panema siis kas see võib muutuda ohuks muudele valuutadele põhjustades pangajooksu ja hüperinflatsiooni? Muutes seejuures jälle ka väärismetallid seksikaks.
Mõtlen aastaid hiljem, mida rohkem tõestab bitcoin end seda vähem inimesed usuvad mängu monopoliraha printijate õhust loodud raha, praegune euro ja dollar ei ole vabaturumajanduse põhiselt tekkinud väärtus vaid kuntslikult üles pumbatud hirmul ja ahnusel põhinev illusioon edukusest ja väärtusest.
Euro ja dollar põhineb vaid orjanduslikul ühiskonna korraldusel: "kui sa ei maksa iga kuu siis jääd oma kodust ilma ja võid vangi ka veel minna..." Hirm on euro ja dollari ainus väärtuse tagaja, samas bitcoini ja käega katsutavate varade väärtuse aga tagab kindluse tunne mis tekib seda omades.
Nii nagu kõik riigid viimasel ajal võlts sildistavad üksteist protektsionismis siis dollar ja euro ja fiat raha on oma olemuselt üks "donald trumpi poolt soositud vihatud protektsionism" Tähendab ei nähta palki enda silmas, et ise ollakse veel hullemad või samasuguse poliitika salaja pooldajad kas salakavalalt teadlikult või puhtast rumalusest enda teadmata.
Vabaturumajanduse solkijad on ära teeninud korraliku rahanduskriisi, nii loogilisest, filosoofilisest, religioonilisest, inimlikust kui ka karma vaatepunktist.
Kõigele lisaks sonitakse mingisugusest majanduskasvust, majanduskasv ise on oma olemuselt ebaloogiline ootus mis eeldab et vahendeid on lõpmatuseni käes mida muidugi julgustab uskuma rumalad kosmosekaevanduse jutud. Fakt on see, et rahal puudub vääärtus kui kõik puud maha saetakse, keskkond ära reostatakse, kõik loomad ja taimed ära süüakse majanduskasvu nimel, rääkimata veel kahjustatud inimpsühholoogiast sel kommunistliku alatooniga visiooniga majanduskasvu uskumise teel hitlerliku järjekindlusega.
Rahanduslik mitmekesisus on tulevik kus samaaegselt eksisteerib nii bitcoin kui väärismetallid. Igaühele oma, vabaturumajanduse tingimustes on see võimalik. Kõige suurem oht vabaturumajandusele on riigid ise kes sonivad pidevalt mingist vabaturumajandusest, riik oma olemuselt on vabaturumajanduse kõige suurem solkija, jällegi ei nähta palki oma silmas ja nähakse turusolkijaid pigem kapitalistides kui protektsionistides.
Kas on kuskil mõnd foorumit veel eestis kus saab vabalt rääkida ja konstruktiivselt arutleda bitcoinist ja rahast ilma, et peaks kartma et postitus kustutataks nagu delfis?
_________________ Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
25.05.2017 21:39:45
|
|
|
| tsitaat: |
Kas on kuskil mõnd foorumit veel eestis kus saab vabalt rääkida
|
Saad rääkida siin ju kenasti...
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
25.05.2017 22:08:29
|
|
|
| Sellist iba võiks vandenõuteemas vast ajada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
teretalv
HV veteran
liitunud: 15.01.2006
|
25.05.2017 22:21:04
|
|
|
| tsitaat: |
Sellist iba võiks vandenõuteemas vast ajada.
|
Bitcoin sai alguse just tänu reaalelulistele vihale ajavatele ja frustreerivatele faktidele mida enamik nimetavad vandenõuks.
Sai alguse sellest et inimestel on kõrini totaalkontrollipõhisel vabaturumajanduse solkimisel baseeruvast majandus ja rahasüsteemist kus puudub austus isegi kastusel oleva valuuta suhtes, pead maksma suuri teenustasusi ja päevi ootama pankadevahelisi ülekandeid... Kui see kõik on vandenõu siis soovitan bitcoini teemat mitte jälgida. Bitcoini puhul on vähemalt vabadus au sees ning inimlikud teenustasud, ülekande kiirused ja vabaturumajanduse solkimise mõju on minimaalne kuid mitte olematu siingi. See kes bitcoini leiutas sai aru, et see pole lihtsalt vandenõu vaid reaalelulistel faktidel ja olukordadest tulenev kasvav nõudlus sellise asja vastu mis on just selle "vandenõu" ohtude minimeerimiseks.
_________________ Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
26.05.2017 00:35:04
|
|
|
Asoh, vot siis kust btc alguse sai
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chaza!
HV veteran

liitunud: 18.07.2006
|
26.05.2017 08:04:19
|
|
|
Kuigi teretalv väljendab ennast väga ekstreemselt, siis olen nõus selle koha peale, et riikidel ei tohiks olla kontrolli raha (trükkimise) ja muu seesuguse üle.
Tundub, et tõusmine on nüüd läbi saanud ja nüüd on kohal tammumine või väike langus isegi.
_________________ Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
26.05.2017 10:19:05
|
|
|
| Mu meelest sai Bitcoin alguse Satoshi Nakamoto nimelise aliase alt väljastatud white paperi ja koodijupiga, aga võin ka valesti mäletada..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
26.05.2017 10:32:22
|
|
|
| Ollaz kirjutas: |
| Mu meelest sai Bitcoin alguse Satoshi Nakamoto nimelise aliase alt väljastatud white paperi ja koodijupiga, aga võin ka valesti mäletada.. |
Õige jutt. Satoshil võis oma maailmavaade olla küll aga Bitcoini tegi võimalikuks ikkagi tehnoloogiline läbimurre.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|