Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptoraha hindade, tasuvuse, vahetuse arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 53, 54, 55  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2017 10:38:13 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
tsitaat:

Näiteks tegin hiljuti ühe ülekande ja confirmimine võttis aega 45 minutit.

Pikemad ajad endal olnud 4-5 tundi.


Uue aadressiga sai oodatud 3 ööpäeva...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2017 11:53:48 vasta tsitaadiga

Confirmation time sõltub sellest millise tempoga leitakse plokke ja kui palju plokke vaja leida on. Üksainus 300%variance plokk võtab pool tundi ja sellised on keskeltläbi iga kahekümnes.
Kui läheb mitu päeva siis mingi lisapidur.
Nii et praegune confirmation süsteem ei sobi niiehknii jäätisesabas maksmiseks, ether on üks kiirema plokiajaga aga pikemad plokid ikka minut ja nii.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2017 13:56:08 vasta tsitaadiga

Lisapiduriks on transaction flooding, tehakse mikromakseid hästi palju (ja see on odav) lihtsalt võrgu ründamise eesmärgil. Natuke kahju on, et selline lammutamine käib, ei või inimese kombel midagi ägedat teha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murka390
Kreisi kasutaja
murka390

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2017 16:46:58 vasta tsitaadiga

kas keegi on arvutand, kumb on mõistlikum - kas osta eur - btc - xmr või otse eur - xmr?
Näiteks krakenis või kuskil, kes pakub otsemüüki.

(tehingutasu loomulikult tekitab kahjumit aga küsimus on vahetuskursis just)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2017 17:18:14 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
ufo56 kirjutas:
tsitaat:

Näiteks tegin hiljuti ühe ülekande ja confirmimine võttis aega 45 minutit.

Pikemad ajad endal olnud 4-5 tundi.


Uue aadressiga sai oodatud 3 ööpäeva...

Jep isegi tegelikult imestasin selle 45 minuti peale, et sain nii kiirelt. Foorumites on palju pikemaid aegu.

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauts
HV vaatleja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2017 19:44:41 vasta tsitaadiga

murka390 kirjutas:
kas keegi on arvutand, kumb on mõistlikum - kas osta eur - btc - xmr või otse eur - xmr?
Näiteks krakenis või kuskil, kes pakub otsemüüki.

(tehingutasu loomulikult tekitab kahjumit aga küsimus on vahetuskursis just)

Igasugused arbitrage olukorrad silutakse bottide poolt üsna kiiresti 'normaalseks' ma pakun. Mida vähem tehinguid (= teenustasusid), seda rohkem sulle kätte jääb.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murka390
Kreisi kasutaja
murka390

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2017 23:47:45 vasta tsitaadiga

100 euri kauplemise peal on tasu 10-15senti. Mis peaks mòistlikult tegutsedes köömes olema. Eriti arvestades et kòik asjalikumad käisid täna ligi 10-20% plussis. Ja siis tuleb mòte et ehk veel ei kuku... Ehk veel ei kuku. Crash.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
h3rr
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2017 01:12:37 vasta tsitaadiga

Ahnus on selle nimi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2017 14:45:49 vasta tsitaadiga

kert06 kirjutas:
Päris hull värk ikka mis toimub, kõik läheb taevasse. Sai ripplega duubeldatud just.


Minu kaastunne varalahkunud rongisõitjale @xrp 8500.

Praktiliselt kõik on kõvasti rohelises ja samal ajal btc ei kuku, ahnuritele üks tore päev jälle.

Pilt ka mälestuseks:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slaava007
HV Guru
Slaava007

liitunud: 02.08.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2017 16:26:49 vasta tsitaadiga

Tere!

Kas keegi teab, kas on võimalik ammu sulgetud Mintpalist või Cryptorushist walleteid kätte saada?

Keegi KarmaCoinist teab midagi?

_________________
Kodumaine arvutipood: www.nordicgamer.ee
Sõidusimulaatori rent, tellimustööd, VR teenused sündmustele: www.artofgaming.eu
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kert06
Kreisi kasutaja
kert06

liitunud: 10.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2017 02:11:55 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
kert06 kirjutas:
Päris hull värk ikka mis toimub, kõik läheb taevasse. Sai ripplega duubeldatud just.


Minu kaastunne varalahkunud rongisõitjale @xrp 8500.

Praktiliselt kõik on kõvasti rohelises ja samal ajal btc ei kuku, ahnuritele üks tore päev jälle.

Pilt ka mälestuseks:
Spoiler Spoiler Spoiler


pole hullu, ostsin profiti eest stellarit icon_biggrin.gif hetkel kaalungi, mis teha, kas rongi pealt maha hüpata või oodata veel eusa_think.gif

kah pilt mälestuseks, stellar mitu päeva juba +100%
Spoiler Spoiler Spoiler


edit: kõva pump/dump tehti stellarile, käis +280 peal ära.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2017 10:43:37 vasta tsitaadiga

Pärast XRP rongil mahahüppamist tõusis veel +100% icon_eek.gif. Ja üleüldse miks see ripple nimeline praht tahab market cap-iga varsti ETH-ist mööduda?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
h3rr
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2017 10:48:53 vasta tsitaadiga

Sest päris mitmed pangad on sellest huvitatud. Ripple sai ka hiljuti ühe väga pikaajalise SWIFT-i juhi endale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2017 10:50:46 vasta tsitaadiga

Oh jummel ja ma arvasin, et rong on läinud kui BTC 100€ peal oli. icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kert06
Kreisi kasutaja
kert06

liitunud: 10.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2017 10:57:24 vasta tsitaadiga

Täitsa norm artikkel.

https://cryptoyoda1338.wordpress.com/2017/05/04/the-golden-age-of-cryptocurrency/amp/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2017 17:39:20 vasta tsitaadiga

Müüsin XRP-id maha ja ostsin ETH-i. Selle peale otsustas XRP marketcap ETH-ist mööduda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2017 21:46:18 vasta tsitaadiga

kert06 kirjutas:
Täitsa norm artikkel.

https://cryptoyoda1338.wordpress.com/2017/05/04/the-golden-age-of-cryptocurrency/amp/

Väga hea artikkel, huvitavad ennustused on tal:
tsitaat:
For the sake of practicability I share my current price predictions:

LTC $100+ this year
ETC $100+ this year
XRP $1 within two years

Huvitav, et miks just ETC, et mitte ETH. Ja litecoin ning ripple. Huvitav. Loen blogi edasi.

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2017 22:04:10 vasta tsitaadiga

See artikkel toob ise oma vead välja, suhtumise võib kanda sinna värvilise pildi peale eufooria kohale.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
h3rr
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2017 13:52:46 vasta tsitaadiga

Tundub, et tõus teeb väikese pausi nüüd. Kõik altcoinid punases.
Bitcointalk-i foorumit lugedes jääb mulje, et osad on ikka väga kiiresti paanikasse minemas. Peale sellist suurt tõusu on alati langus. Natuke utoopiline arvata, et jääbki tõusma.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2017 15:04:50 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
See artikkel toob ise oma vead välja, suhtumise võib kanda sinna värvilise pildi peale eufooria kohale.

Olen tegelikult nõus, et artikkel on pigem liiga eufooria poole kalduv.

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 10.05.2017 22:49:57 vasta tsitaadiga

Chaza! kirjutas:
kert06 kirjutas:
Täitsa norm artikkel.

https://cryptoyoda1338.wordpress.com/2017/05/04/the-golden-age-of-cryptocurrency/amp/

Väga hea artikkel, huvitavad ennustused on tal:
tsitaat:
For the sake of practicability I share my current price predictions:

LTC $100+ this year
ETC $100+ this year
XRP $1 within two years

Huvitav, et miks just ETC, et mitte ETH. Ja litecoin ning ripple. Huvitav. Loen blogi edasi.



LTC tõus oli selge juba siis, kui Antpool LTC kaevanduse avas.
Eriti selgeks aga pärast seda, kui Antminer L3 müüki tuli , kuigi ainult hiinas. Siis oli selge, et Bitmain on saanud valmis edukalt toimiva LTC kaevuri, on sellest arendanud juba uuema mudeli ja müüb riiulid vanadest oma kaevanduses tühjaks.

Kuna nad tahavad on praeguse Antminer L3+ mudeliga tublisti teenida, eeldas see LTC suurt tõusu.
Aga hiinast ostetud Antminer L3 mudelid, mis maksid umbes 1800 eur, on mulle tänaseks teeninud 130 LTC per kaevur.
Tänase maximum kursiga 35 eurot maha müües LTC on nad ennast mitmetes kordades tasa teeninud. Oodates aga hinda 100 juurde, siis on nad parima teenimisega Antminerid läbi aegade.

Samas ei tähenda see seda, et Antminer L3+ pärast jaanipäeva ennast üldse tasa teenib. (1300 USD)
Kui aga LTC tõuseb 100 juurde, saab Bitmain müüa suures koguses kaevureid ja enne nende testperioodil nad ka enda jaoks kasumisse kaevata.

Ootan pikisilmi enda ostetud 25 x L3+ saabumist . Oleks tulnud see raha hoopis LTC kauplemisse investeerida. Kolm kuud kaevurit oodata on umbes sama, mis 5 aastaks autot liisida. Kole pikk aeg.

Nii et LTC hinnatõusu taga on Bitmain ja hiinlased. See vandenõu tundub üsna kindel olevat.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murka390
Kreisi kasutaja
murka390

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2017 20:16:24 vasta tsitaadiga

Tupsu kirjutas:

Nii et LTC hinnatõusu taga on Bitmain ja hiinlased. See vandenõu tundub üsna kindel olevat.


See viitab, et võib siiski mulliga tegemist olla ja ei tea siis mis need õiglased turuhinnad olla võiksid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2017 20:38:07 vasta tsitaadiga

murka390 kirjutas:
Tupsu kirjutas:

Nii et LTC hinnatõusu taga on Bitmain ja hiinlased. See vandenõu tundub üsna kindel olevat.


See viitab, et võib siiski mulliga tegemist olla ja ei tea siis mis need õiglased turuhinnad olla võiksid.


Õiglane turuhind ongi hind, mis praegu on. Selle hinnaga on nii müüjaid ja ostjaid.

Või pooldad plaanimajandust, et kuskilt öeldakse ette, milline hind PEAB olema ning nimetad seda siis õiglaseks turuhinnaks? icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
h3rr
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2017 10:51:47 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
ufo56 kirjutas:
tsitaat:

Näiteks tegin hiljuti ühe ülekande ja confirmimine võttis aega 45 minutit.

Pikemad ajad endal olnud 4-5 tundi.


Uue aadressiga sai oodatud 3 ööpäeva...


Proovisin esimest korda Poloniex-st coinbase kanda litecoin-e. 5 minutiga olid coin-d kohal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2017 10:58:47 vasta tsitaadiga

h3rr kirjutas:
yerba kirjutas:
ufo56 kirjutas:
tsitaat:

Näiteks tegin hiljuti ühe ülekande ja confirmimine võttis aega 45 minutit.

Pikemad ajad endal olnud 4-5 tundi.


Uue aadressiga sai oodatud 3 ööpäeva...


Proovisin esimest korda Poloniex-st coinbase kanda litecoin-e. 5 minutiga olid coin-d kohal.


Err, Sa ju kirjutad litecoinidest. icon_smile.gif

http://www.coindesk.com/information/comparing-litecoin-bitcoin/

Transaction differences

The main difference is that litecoin can confirm transactions must faster than bitcoin. The implications of that are as follows:
•Litecoin can handle a higher volume of transactions thanks to its faster block generation. If bitcoin were to try to match this, it would require significant updates to the code that everyone on the bitcoin network is currently running.
•The disadvantage of this higher volume of blocks is that the litecoin blockchain will be proportionately larger than bitcoin's, with more orphaned blocks.
•The faster block time of litecoin reduces the risk of double spending attacks – this is theoretical in the case of both networks having the same hashing power.
•A merchant who waited for a minimum of two confirmations would only need to wait five minutes, whereas they would have to wait 10 minutes for just one confirmation with bitcoin.

Transaction speed (or faster block time) and confirmation speed are often touted as moot points by many involved in bitcoin, as most merchants would allow zero-confirmation transactions for most purchases. It is necessary to bear in mind that a transaction is instant, it is just confirmed by the network as it propagates.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
h3rr
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2017 12:05:47 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
h3rr kirjutas:
yerba kirjutas:
ufo56 kirjutas:
tsitaat:

Näiteks tegin hiljuti ühe ülekande ja confirmimine võttis aega 45 minutit.

Pikemad ajad endal olnud 4-5 tundi.


Uue aadressiga sai oodatud 3 ööpäeva...


Proovisin esimest korda Poloniex-st coinbase kanda litecoin-e. 5 minutiga olid coin-d kohal.


Err, Sa ju kirjutad litecoinidest. icon_smile.gif

http://www.coindesk.com/information/comparing-litecoin-bitcoin/

Transaction differences

The main difference is that litecoin can confirm transactions must faster than bitcoin. The implications of that are as follows:
•Litecoin can handle a higher volume of transactions thanks to its faster block generation. If bitcoin were to try to match this, it would require significant updates to the code that everyone on the bitcoin network is currently running.
•The disadvantage of this higher volume of blocks is that the litecoin blockchain will be proportionately larger than bitcoin's, with more orphaned blocks.
•The faster block time of litecoin reduces the risk of double spending attacks – this is theoretical in the case of both networks having the same hashing power.
•A merchant who waited for a minimum of two confirmations would only need to wait five minutes, whereas they would have to wait 10 minutes for just one confirmation with bitcoin.

Transaction speed (or faster block time) and confirmation speed are often touted as moot points by many involved in bitcoin, as most merchants would allow zero-confirmation transactions for most purchases. It is necessary to bear in mind that a transaction is instant, it is just confirmed by the network as it propagates.


Tean jah, lihtsalt kuu aega tagasi oli coinbase-s ainult Eth ja bitcoin toetatud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Augustus
HV vaatleja

liitunud: 12.05.2017




sõnum 12.05.2017 16:43:06 Bursti hüpe vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab kommenteerida, millest võiks olla tingitud Bursti väärtuse tõus vähem kui ööpäevaga 3,5-kordseks (200----676)?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murka390
Kreisi kasutaja
murka390

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2017 18:32:34 Re: Bursti hüpe vasta tsitaadiga

Augustus kirjutas:
Kas keegi oskab kommenteerida, millest võiks olla tingitud Bursti väärtuse tõus vähem kui ööpäevaga 3,5-kordseks (200----676)?


Mina, mina!
Pulli värk ehk. Kui muid uudiseid avalikult pole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kert06
Kreisi kasutaja
kert06

liitunud: 10.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2017 18:57:08 vasta tsitaadiga

Monero üsna stabiilne, pigem isegi passiivne olnud viimasel ajal. Enda arust täitsa normaalne krüptoraha, aga ei taju eriti, miks see nii ebapopulaarne on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
h3rr
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2017 19:20:42 vasta tsitaadiga

kert06 kirjutas:
Monero üsna stabiilne, pigem isegi passiivne olnud viimasel ajal. Enda arust täitsa normaalne krüptoraha, aga ei taju eriti, miks see nii ebapopulaarne on.


Nad ei panusta peaaegu üldse enda promomisse. Kunagi need arendajad seda ise ka öelnud, et kui õnnestub, siis lihtsalt sellepärast, et hea projekt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2017 18:09:06 vasta tsitaadiga

https://www.reddit.com/r/btc/comments/6bew6z/thanks_core_bitcoin_market_share_below_50_for_the
okouuuu

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m
Kreisi kasutaja
m

liitunud: 01.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2017 20:50:23 vasta tsitaadiga

Keegi on eestis btc müünud, on huvilisi?
Tulevikus tahaks rahaks teha kunagi.

_________________
Müün erinevaid klaase, peegleid ja klaaspakette.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
h3rr
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2017 21:20:16 vasta tsitaadiga

Internet suur ja lai, kus seda müüa
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m
Kreisi kasutaja
m

liitunud: 01.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2017 21:36:30 vasta tsitaadiga

Internet on suur ja lai jah aga tunnen huvi just selle vastu kas eestis ka turgu on icon_wink.gif
_________________
Müün erinevaid klaase, peegleid ja klaaspakette.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
h3rr
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2017 22:26:31 vasta tsitaadiga

No pmst kogu bitcoini kaubandus käib virtuaalsetes vahetuspunktides nagu poloniex ja kraken. Ei usu, et Eestis väga keegi niisama kuskil foorumist otsiks bitcoine, mida osta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2017 22:31:25 vasta tsitaadiga

h3rr kirjutas:
No pmst kogu bitcoini kaubandus käib virtuaalsetes vahetuspunktides nagu poloniex ja kraken. Ei usu, et Eestis väga keegi niisama kuskil foorumist otsiks bitcoine, mida osta.

Wrong

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2017 18:33:07 vasta tsitaadiga

Ostsin ennast rongile mõni päev tagasi. Täna võib poest jäätist tuua küll icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qwerty007
HV veteran
qwerty007

liitunud: 16.04.2003




sõnum 23.05.2017 21:55:10 vasta tsitaadiga

Ollaz kirjutas:
Ostsin ennast rongile mõni päev tagasi. Täna võib poest jäätist tuua küll icon_cool.gif
Mul joppas bytecoiniga, ostsin olematu hinnaga, nüüd paugutas taevasse icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2017 17:04:41 vasta tsitaadiga

Kuna öö otsa jändasin ühe mineriga, mis kohe kuidagi ei tahtnud käima minna, siis sai kohandatud üks palve. Ning peale selle lugemist kargasid kõik kaardid kenasti käima. icon_smile.gif
-
Meie eeter, kes Sa oled võrgus!
Pühitsetud olgu Sinu blokk. Sinu onublokk tulgu.
Sinu blokiahel sündigu nagu võrgus, nõnda ka kaevuri masinas.
Meie igapäevaseid eurosid kanna meile tänapäev.
Ja anna meile andeks koolenud videokaardid, nagu meiegi andeks anname väsinud toiteplokkidele.
Ja ära saada meid SEB panga rüppe, vaid päästa meid ära palgatööst.
Sest Sinu päralt on krüptorahandus ja blokiahel ja kaevurid igavesti.
Aamen.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2017 19:12:22 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
Klopsi üks palve kursi langemise vastu ka, varsti võib vaja minna.
Heade hindadega võib päris kiirelt ära harjuda. Klassik ja monero ka lõpuks tiibu saamas.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2017 20:58:55 vasta tsitaadiga

Väga hea luule. icon_biggrin.gif

Aga jah õigel ajal hüppasin btc-lt eetrir rongile. Nüüd lausa rõõm tuleb peale, kui kurssi vaadata. icon_razz1.gif Peaks Monerot ka juurde krabama äkki. Kardan, et praegu ostes tuleb varsti üks korrektsioon.

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murka390
Kreisi kasutaja
murka390

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2017 21:32:02 vasta tsitaadiga

ETC võib hoida ETHi 10% tuules. Niiet kasvuruumi on praeguse seisuga veel. Aga see on ainult minu arvamus.

Kihvt kaader tänasest ETH/XBT graafikust TabTraderis - https://drive.google.com/file/d/0B7m_WsJ6EJJ1dzIxXzM3MzZmZE0/view?usp=sharing
Ei tea kas mujalgi selline jälg jäänud?

Edit: Tunne on selline, et krabada võiks kõike ja siis hoida niikaua kuni kannatab. Isegi kui üks kaob ära, asendub teise ja paremaga. Kui alguses sinna kopika sisse oled pannud, teenib tasa.
blokiahela trend tundub aina tõusvat. Aga mis elu see on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teretalv
HV veteran

liitunud: 15.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2017 21:33:13 vasta tsitaadiga

Kui kõik hakkavad raha bitcoini panema siis kas see võib muutuda ohuks muudele valuutadele põhjustades pangajooksu ja hüperinflatsiooni? Muutes seejuures jälle ka väärismetallid seksikaks.
Mõtlen aastaid hiljem, mida rohkem tõestab bitcoin end seda vähem inimesed usuvad mängu monopoliraha printijate õhust loodud raha, praegune euro ja dollar ei ole vabaturumajanduse põhiselt tekkinud väärtus vaid kuntslikult üles pumbatud hirmul ja ahnusel põhinev illusioon edukusest ja väärtusest.
Euro ja dollar põhineb vaid orjanduslikul ühiskonna korraldusel: "kui sa ei maksa iga kuu siis jääd oma kodust ilma ja võid vangi ka veel minna..." Hirm on euro ja dollari ainus väärtuse tagaja, samas bitcoini ja käega katsutavate varade väärtuse aga tagab kindluse tunne mis tekib seda omades.
Nii nagu kõik riigid viimasel ajal võlts sildistavad üksteist protektsionismis siis dollar ja euro ja fiat raha on oma olemuselt üks "donald trumpi poolt soositud vihatud protektsionism" Tähendab ei nähta palki enda silmas, et ise ollakse veel hullemad või samasuguse poliitika salaja pooldajad kas salakavalalt teadlikult või puhtast rumalusest enda teadmata.
Vabaturumajanduse solkijad on ära teeninud korraliku rahanduskriisi, nii loogilisest, filosoofilisest, religioonilisest, inimlikust kui ka karma vaatepunktist.
Kõigele lisaks sonitakse mingisugusest majanduskasvust, majanduskasv ise on oma olemuselt ebaloogiline ootus mis eeldab et vahendeid on lõpmatuseni käes mida muidugi julgustab uskuma rumalad kosmosekaevanduse jutud. Fakt on see, et rahal puudub vääärtus kui kõik puud maha saetakse, keskkond ära reostatakse, kõik loomad ja taimed ära süüakse majanduskasvu nimel, rääkimata veel kahjustatud inimpsühholoogiast sel kommunistliku alatooniga visiooniga majanduskasvu uskumise teel hitlerliku järjekindlusega.

Rahanduslik mitmekesisus on tulevik kus samaaegselt eksisteerib nii bitcoin kui väärismetallid. Igaühele oma, vabaturumajanduse tingimustes on see võimalik. Kõige suurem oht vabaturumajandusele on riigid ise kes sonivad pidevalt mingist vabaturumajandusest, riik oma olemuselt on vabaturumajanduse kõige suurem solkija, jällegi ei nähta palki oma silmas ja nähakse turusolkijaid pigem kapitalistides kui protektsionistides.

Kas on kuskil mõnd foorumit veel eestis kus saab vabalt rääkida ja konstruktiivselt arutleda bitcoinist ja rahast ilma, et peaks kartma et postitus kustutataks nagu delfis?

_________________
Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2017 21:39:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kas on kuskil mõnd foorumit veel eestis kus saab vabalt rääkida

Saad rääkida siin ju kenasti...

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.05.2017 22:08:29 vasta tsitaadiga

Sellist iba võiks vandenõuteemas vast ajada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teretalv
HV veteran

liitunud: 15.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2017 22:21:04 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Sellist iba võiks vandenõuteemas vast ajada.

Bitcoin sai alguse just tänu reaalelulistele vihale ajavatele ja frustreerivatele faktidele mida enamik nimetavad vandenõuks.
Sai alguse sellest et inimestel on kõrini totaalkontrollipõhisel vabaturumajanduse solkimisel baseeruvast majandus ja rahasüsteemist kus puudub austus isegi kastusel oleva valuuta suhtes, pead maksma suuri teenustasusi ja päevi ootama pankadevahelisi ülekandeid... Kui see kõik on vandenõu siis soovitan bitcoini teemat mitte jälgida. Bitcoini puhul on vähemalt vabadus au sees ning inimlikud teenustasud, ülekande kiirused ja vabaturumajanduse solkimise mõju on minimaalne kuid mitte olematu siingi. See kes bitcoini leiutas sai aru, et see pole lihtsalt vandenõu vaid reaalelulistel faktidel ja olukordadest tulenev kasvav nõudlus sellise asja vastu mis on just selle "vandenõu" ohtude minimeerimiseks.

_________________
Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2017 00:35:04 vasta tsitaadiga

Asoh, vot siis kust btc alguse sai icon_lol.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2017 08:04:19 vasta tsitaadiga

Kuigi teretalv väljendab ennast väga ekstreemselt, siis olen nõus selle koha peale, et riikidel ei tohiks olla kontrolli raha (trükkimise) ja muu seesuguse üle.


Tundub, et tõusmine on nüüd läbi saanud ja nüüd on kohal tammumine või väike langus isegi.

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2017 10:19:05 vasta tsitaadiga

Mu meelest sai Bitcoin alguse Satoshi Nakamoto nimelise aliase alt väljastatud white paperi ja koodijupiga, aga võin ka valesti mäletada..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2017 10:32:22 vasta tsitaadiga

Ollaz kirjutas:
Mu meelest sai Bitcoin alguse Satoshi Nakamoto nimelise aliase alt väljastatud white paperi ja koodijupiga, aga võin ka valesti mäletada..

Õige jutt. Satoshil võis oma maailmavaade olla küll aga Bitcoini tegi võimalikuks ikkagi tehnoloogiline läbimurre.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptoraha hindade, tasuvuse, vahetuse arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 53, 54, 55  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.