|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas. |
| 12-10a |
|
42% |
[ 27 ] |
| 10-8a |
|
17% |
[ 11 ] |
| 8-6a |
|
11% |
[ 7 ] |
| 6-4a |
|
7% |
[ 5 ] |
| 4-2a |
|
4% |
[ 3 ] |
| Vähem kui 2a |
|
15% |
[ 10 ] |
|
| hääli kokku : 63 |
|
| autor |
|
Tanel468
HV kasutaja
liitunud: 16.02.2014
|
17.05.2017 22:54:56
|
|
|
90 % wr, too õhtu kui thomakiga tegite platti oli ka mingi suht 90 lähedal täitsa kohutav ikka
Endale tundub, et mida pikemad sessid ehk 10 mängu ja enam siis sealt muud ei tule kui üks kaotuste jada.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
18.05.2017 00:08:23
|
|
|
| No 90% saavutamiseks on vaja sama palju õnne kui skilli. Pikas plaanis seda ju ei hoia.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thomak28
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2012
|
18.05.2017 14:22:00
|
|
|
Täna tier10 rootsi TD's mängides hakkasin mõtlema, et kas praeguse MM'i ja meta järgi on support TD'd obsolete? Selge on see, et mängude valim on väike, aga see tunne kui jõuetu sa oled teamides millel pole carry potentsiaali võttes ise ära ühe sloti tier 10-nena ja olles support tank. Samal võtad OP medika nagu 907 ja lihtsalt lammutad mööda kaarti ringi nagu ise tahad..lihtsalt pani mõtlema...
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kurat666
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2011
|
18.05.2017 19:48:43
|
|
|
| thomak28 kirjutas: |
Täna tier10 rootsi TD's mängides hakkasin mõtlema, et kas praeguse MM'i ja meta järgi on support TD'd obsolete? Selge on see, et mängude valim on väike, aga see tunne kui jõuetu sa oled teamides millel pole carry potentsiaali võttes ise ära ühe sloti tier 10-nena ja olles support tank. Samal võtad OP medika nagu 907 ja lihtsalt lammutad mööda kaarti ringi nagu ise tahad..lihtsalt pani mõtlema...
 |
Kuna WoT tankid kõrgemas tieris on reeglina 2. maailmasõja järgsed mudelid, siis pole ime, et selline tunne tekib. Arengud tehnikas ja taktikas muutisid TD-d (eriti roomikuil ja tornita) ebaotstarbekaks. Sama rolli suutis täita tank ise ( kus raske, keskmine ja kerge tank leidsid ühise lõpu MBT-na). Säilinud on ratastel ja torniga TD - just ratas annab neile tänapäeva infra juures olulise eelise mobiilsuses tanki ees. WoT-is on kõrge järgu keskmised ja kerged tankid sisuliselt algelised MBT-d.
Ma julgeks väita, et tier 8 ja alla on TD suht elujõuline aparaat - rallin tier 4 ja 5 rootslastega teisel kontol hetkel ja teen suht häid tulemusi.
_________________ WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel468
HV kasutaja
liitunud: 16.02.2014
|
18.05.2017 20:35:55
|
|
|
| Kuidas teil pingiga lood on, viimastel päevadel on selliseid hüppeid 50-150 päris palju esinenud ja ei muuda just mängimist eriti mugavaks.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
18.05.2017 20:45:24
|
|
|
Striim üleval, täna vaatame, kas saame Obj 907st kombineeritud keskmisena 6K dämmi välja imeda või mitte
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcjaaxon
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2010
|
19.05.2017 12:08:12
|
|
|
| Tanel468 kirjutas: |
| Kuidas teil pingiga lood on, viimastel päevadel on selliseid hüppeid 50-150 päris palju esinenud ja ei muuda just mängimist eriti mugavaks. |
Pahatihti on viimasel ajal olnud sisse logides mängu juba ping laes või pisut aega lihtsalt idles lööb lakke .. Vahel aitab refresh - vahel jääb samaks .
Kui on selliseid anomaalid esinenud , on ka mäng kehvemapoolne olnud tabavusega . Kokkusattumusse ei usu väga .
_________________ Ma olen telekas. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
19.05.2017 13:12:16
|
|
|
nonii. Verd lendab WOT -s mingi uus usa premium heavy, Chrysler K GF, on foorumid kihama pand ja ilmselt kasvab sealt välja selline korralik kisma
Mõtlesin juba, et ostan selle omale sinna RU servusse ja rebisin juba klotsi taskust välja aga siis mõtlesin ymber, vähemalt hetkeks, ja vaatan mis seis päeva lõpuks on. Kui ikka räme kino korraldatakse siis ei osta sest ilmselt on kuu-kahe pärast on terve see mäng juba väärt vähem kui see tank
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcjaaxon
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2010
|
19.05.2017 14:39:02
|
|
|
| kr6ll kirjutas: |
nonii. Verd lendab WOT -s mingi uus usa premium heavy, Chrysler K GF, on foorumid kihama pand ja ilmselt kasvab sealt välja selline korralik kisma
Mõtlesin juba, et ostan selle omale sinna RU servusse ja rebisin juba klotsi taskust välja aga siis mõtlesin ymber, vähemalt hetkeks, ja vaatan mis seis päeva lõpuks on. Kui ikka räme kino korraldatakse siis ei osta sest ilmselt on kuu-kahe pärast on terve see mäng juba väärt vähem kui see tank  |
Sa võid selle siiski ju osta , et diil ikka tehtud saab Mulle võid vaablt osta . Tänaksin sind taevani .
Sa ju hea tankist siin
_________________ Ma olen telekas. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
brokenarm
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2007
|
19.05.2017 14:42:23
|
|
|
Fochi ähvardati strikega YTs WG poolt, kuna tegi kurja video selle kohta kuidas WG järjepidevalt tapab mängu ning prindib idiootselt OP tanke. Jäi community contributorist ka ilma, Circon oli ka vist jäänud. Oli streamis öelnud, et Highway vms map tehti selle järgi kui rasvakriiti söönud Victori laps rätikusse nuuskas.
Draamat korralikult. Aga noh, WG samamoodi jätkab, siis ehk aastaks/kaheks on mängul läänes populaarsust. Järjepidevalt ikka üritavad tappa.
viimati muutis brokenarm 19.05.2017 16:31:25, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
19.05.2017 14:47:43
|
|
|
No ilmselt ma teeks ise samamoodi kui selline taktika ujutaks mu kontod pidevalt sularahaga yle. Iseasi on muidugi see, et ehk saaks pikemalt seda klotsi kontole, küll per aasta tsipa væhem aga seeeest kauem ajaliselt.
Eks see selline keeruline kysimus on, riskima peab ja halb otsus on alati parem kui yldse mitte otsustada ja tegutseda.
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
19.05.2017 15:22:19
|
|
|
| mcjaaxon kirjutas: |
| kr6ll kirjutas: |
nonii. Verd lendab WOT -s mingi uus usa premium heavy, Chrysler K GF, on foorumid kihama pand ja ilmselt kasvab sealt välja selline korralik kisma
Mõtlesin juba, et ostan selle omale sinna RU servusse ja rebisin juba klotsi taskust välja aga siis mõtlesin ymber, vähemalt hetkeks, ja vaatan mis seis päeva lõpuks on. Kui ikka räme kino korraldatakse siis ei osta sest ilmselt on kuu-kahe pärast on terve see mäng juba väärt vähem kui see tank  |
Sa võid selle siiski ju osta , et diil ikka tehtud saab Mulle võid vaablt osta . Tänaksin sind taevani .
Sa ju hea tankist siin  |
Ma olen siin sitaks igasuguseid võistlusi teind kus ka madalama tasemega mängijad saaks lihtsalt tulemuse esitamise eest kulda ja kalliskive. Siiani pole sa esitanud yhtegi sooritust. Niisama ilusa lõusta eest ma küll ei kavatse kellelegi midagi kinkida. Tuleb ikka ise ka miskit teha
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thomak28
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2012
|
19.05.2017 15:52:13
|
|
|
| brokenarm kirjutas: |
Fochi ähvardati strikega YTs WG poolt, kuna tegi kurja video selle kohta kuidas WG järjepidevalt tapab mängu ning prindib idiootselt OP tanke. Jäi community contributorist ka ilma, Circon oli ka vist jäänud. Oli streamis öelnud, et Highway vms map tehti selle järgi kui Serbi (vist) laps rätikusse nuuskas.
Draamat korralikult. Aga noh, WG samamoodi jätkab, siis ehk aastaks/kaheks on mängul läänes populaarsust. Järjepidevalt ikka üritavad tappa. |
Spoiler 
Tuleb fockiga nõustuda...
Kui rääkida Chrysler K's, kui see tank massiliselt tuleb mängu, siis võib näiteks is6 maha müüa, sest isegi kullaga pole võimalik commander hatchist läbi lasta, ala ega ülaplaadist rääkimata - eest pennimatu.
Naljakas moment on see, et kui 2 Chrysler K'd saavad omavahel kokku ja ei suuda põhim mingi valemiga isegi anglimata soomusest läbi lasta ilma kullata. Bounceing all day long dat design..
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcjaaxon
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2010
|
20.05.2017 18:19:12
|
|
|
| kr6ll kirjutas: |
| mcjaaxon kirjutas: |
| kr6ll kirjutas: |
nonii. Verd lendab WOT -s mingi uus usa premium heavy, Chrysler K GF, on foorumid kihama pand ja ilmselt kasvab sealt välja selline korralik kisma
Mõtlesin juba, et ostan selle omale sinna RU servusse ja rebisin juba klotsi taskust välja aga siis mõtlesin ymber, vähemalt hetkeks, ja vaatan mis seis päeva lõpuks on. Kui ikka räme kino korraldatakse siis ei osta sest ilmselt on kuu-kahe pärast on terve see mäng juba väärt vähem kui see tank  |
Sa võid selle siiski ju osta , et diil ikka tehtud saab Mulle võid vaablt osta . Tänaksin sind taevani .
Sa ju hea tankist siin  |
Ma olen siin sitaks igasuguseid võistlusi teind kus ka madalama tasemega mängijad saaks lihtsalt tulemuse esitamise eest kulda ja kalliskive. Siiani pole sa esitanud yhtegi sooritust. Niisama ilusa lõusta eest ma küll ei kavatse kellelegi midagi kinkida. Tuleb ikka ise ka miskit teha  |
Rassist oled , et mu lõust ei meeldi ?
_________________ Ma olen telekas. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
20.05.2017 21:42:59
|
|
|
| thomak28 kirjutas: |
Bounceing all day long dat design.. |
see ju tore
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel468
HV kasutaja
liitunud: 16.02.2014
|
20.05.2017 21:52:06
|
|
|
| Usa streamereid vaatanud siis bounceb jah t8's aga t9 tankid lasevad juba suhteliselt valutult sellest läbi.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Yankuonu
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2011
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
20.05.2017 21:56:37
|
|
|
| Pole veel õnnestunud pikemaid striime näha selle uue gf-ga.
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indu
HV veteran

liitunud: 03.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
20.05.2017 22:32:33
|
|
|
| Community Contributor
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel468
HV kasutaja
liitunud: 16.02.2014
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
20.05.2017 22:43:57
|
|
|
| Igaljuhul foch on selle videoga ilmselt teeninud head klotsi ja ilmselt teenib edaspidi oluliselt rohkem kui ta siiani teeninud on kuus keskmiselt. See on kindel
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thomak28
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2012
|
20.05.2017 23:35:34
|
|
|
| kr6ll kirjutas: |
| Igaljuhul foch on selle videoga ilmselt teeninud head klotsi ja ilmselt teenib edaspidi oluliselt rohkem kui ta siiani teeninud on kuus keskmiselt. See on kindel |
No tundub lihtsalt, et Fockist tehtud märter WG poolt. nii, et jah, suht tulega mängivad. Eriti arvestades asjaolusid, et Fock'il on õigustatud kriitika...
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
21.05.2017 09:03:05
|
|
|
IMO täitsa korralik mäng. Veidi vedamist käib asja juurde
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indu
HV veteran

liitunud: 03.02.2005
|
21.05.2017 10:50:16
|
|
|
| thomak28 kirjutas: |
| kr6ll kirjutas: |
| Igaljuhul foch on selle videoga ilmselt teeninud head klotsi ja ilmselt teenib edaspidi oluliselt rohkem kui ta siiani teeninud on kuus keskmiselt. See on kindel |
No tundub lihtsalt, et Fockist tehtud märter WG poolt. nii, et jah, suht tulega mängivad. Eriti arvestades asjaolusid, et Fock'il on õigustatud kriitika... |
Eriti ei usu et ta mingit pappi teenib.
Vähemalt ütles ära kui pekkis hetkel asjad on.
Kui tier 8 premium tankid on parema soomusega kui tavalised tankid, siis on midagi siin väga valesti.
_________________ http://www.lossirestoran.eu/ |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
21.05.2017 10:54:22
|
|
|
| Pritsin lihtsalt kulda neile Chrysleritele näkku kuni neil mänguisu ära kaob. Uskumatult feil käitumine WG poolt.
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
21.05.2017 11:02:34
|
|
|
| indu kirjutas: |
| thomak28 kirjutas: |
| kr6ll kirjutas: |
| Igaljuhul foch on selle videoga ilmselt teeninud head klotsi ja ilmselt teenib edaspidi oluliselt rohkem kui ta siiani teeninud on kuus keskmiselt. See on kindel |
No tundub lihtsalt, et Fockist tehtud märter WG poolt. nii, et jah, suht tulega mängivad. Eriti arvestades asjaolusid, et Fock'il on õigustatud kriitika... |
Eriti ei usu et ta mingit pappi teenib.
Vähemalt ütles ära kui pekkis hetkel asjad on.
Kui tier 8 premium tankid on parema soomusega kui tavalised tankid, siis on midagi siin väga valesti. |
Striime vaatab 1,5x rohkem kui siiani minimaalselt ja iga teine donation on kirjaga "10 sulle, 0 WG -le"
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indu
HV veteran

liitunud: 03.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thomak28
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2012
|
21.05.2017 11:58:44
|
|
|
| kr6ll kirjutas: |
| indu kirjutas: |
| thomak28 kirjutas: |
| kr6ll kirjutas: |
| Igaljuhul foch on selle videoga ilmselt teeninud head klotsi ja ilmselt teenib edaspidi oluliselt rohkem kui ta siiani teeninud on kuus keskmiselt. See on kindel |
No tundub lihtsalt, et Fockist tehtud märter WG poolt. nii, et jah, suht tulega mängivad. Eriti arvestades asjaolusid, et Fock'il on õigustatud kriitika... |
Eriti ei usu et ta mingit pappi teenib.
Vähemalt ütles ära kui pekkis hetkel asjad on.
Kui tier 8 premium tankid on parema soomusega kui tavalised tankid, siis on midagi siin väga valesti. |
Striime vaatab 1,5x rohkem kui siiani minimaalselt ja iga teine donation on kirjaga "10 sulle, 0 WG -le" |
See draama läbi saab, siis asi normaliseerub. Need on väiksed minionid lihtsalt, kes tulevad draama lõhna peale kokku ja kukuvad poolehoidu kuhugi poole näitama...Kui focki jaoks midagi enam saab normaliseeruda
Aga teatud määral ta lõikab hetkeliselt kasu küll sellelt, selles osas kõik õige
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indu
HV veteran

liitunud: 03.02.2005
|
21.05.2017 12:02:44
|
|
|
Arvestades kaua wg balanseerib siis whine kestab veel kaua.
Naljakas et Discuss on Forum link puudub.
_________________ http://www.lossirestoran.eu/ |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
21.05.2017 12:10:11
|
|
|
see on küll imo ikka räme käitumine WG -e poolt et is6 -ga sa ei pene vaat et midagi enam kui heavydega kokku satud. Pangu see mediumite alla. Kui mõni uus mängija ostab selle heas usus, et see on heavy ja mängib seda nagu heavyt siis tal polegi enam võimalust midagi teha kuna enamusi tanke see lihtsali pole suuteline penema
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FastPotty
HV kasutaja
liitunud: 12.03.2016
|
21.05.2017 13:01:01
|
|
|
| maatriks kirjutas: |
| Pritsin lihtsalt kulda neile Chrysleritele näkku kuni neil mänguisu ära kaob. Uskumatult feil käitumine WG poolt. |
Sa ähvardad wotti sellega, mida ta just sinult ootabki
|
|
| tagasi üles |
|
 |
merku
HV kasutaja
liitunud: 08.03.2004
|
21.05.2017 13:31:16
|
|
|
| FastPotty kirjutas: |
| maatriks kirjutas: |
| Pritsin lihtsalt kulda neile Chrysleritele näkku kuni neil mänguisu ära kaob. Uskumatult feil käitumine WG poolt. |
Sa ähvardad wotti sellega, mida ta just sinult ootabki  |
Just täpselt, kui sa just seda "kulda" tasuta ei saa.
WG ilmselt teab, et paljud enam väga mängida ei viitsi ja istuvad niisama suure crediti või kulla hunniku otsas. Kuidagi on vaja neid ju mängima sundida. Endalgi 12 milli lihtsalt niisama, millega midagi teha ei viitsi.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
21.05.2017 16:06:24
|
|
|
| FastPotty kirjutas: |
| maatriks kirjutas: |
| Pritsin lihtsalt kulda neile Chrysleritele näkku kuni neil mänguisu ära kaob. Uskumatult feil käitumine WG poolt. |
Sa ähvardad wotti sellega, mida ta just sinult ootabki :) |
Mitte WG-d, vaid Chrysleri ostjaid.
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arny
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.01.2012
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
21.05.2017 16:22:37
|
|
|
IMO, WG oleks võinud minna GF tankiga seda teed, mille ta astus 13-57 GF -ga. Järgmine oli juba selline tavaline ja see kolmas Chrysler jallegi täiesti tavaline tank.
GF tank peaks olema mitte niivõrd OP või lihtsalt mingi erilisema värvilahendusega vaid eriline. Nagu selle 13-57 ylikiiire klipiga kahur. Ei midagi OP-ed(nüüd tsipa on aga tulekul ei olnd sinnapoolegi) aga ERILINE.
Ma oleks kohe ostnud GF kui see oleks selline, mida tavalised pole. Ja GF võiks olla eriliselt funn mängida, seega heavyd jätame välja sest siis on fun tavaliselt sama mis YLI OP -e.
Aga näiteks mingi käbedam medium millel oleks kiire ja hea kahur ja siis seeeest näiteks väikse dämmiga per shot. Või mingi lahe TD nagu oli näiteks e25. Midagi erilist mida saaks osta ehk paar korda aastas aga mida oleks lihtsalt fun mängida mingi erilise omaduse tõttu.
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
21.05.2017 18:07:10
|
|
|
| Asi on selles, et weakspotid olid väga oluline mängumehhaanika, mis lisas WoT'ile vürtsi. Et kui ikka on piisavalt oskust ja teadmisi, siis saab ka AP'ga heavy tanke maha võtta eest. 5 aastat on meid treenitud laskma komandöride kupleid, juhtide luuke ja kuulipildujapesasid esisoomusel - ja nüüd korraga, kuigi need samad elemendid on jätkuvalt olemas seal, need polegi enam weakspotid? See nagu läheb mänguloogikaga vastuollu. Igal võimsa soomusega tankil on vaja mingit weakspotti esisoomusele, mis annaks võimaluse nõrgematele, et kui nadd satuvad piisavalt lähedale, et neid lasta, siis neil on see võimalus. Need ei pea olema hiigelsuured, aga need peaksid olemas olema.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
21.05.2017 18:14:45
|
|
|
| no ega rasketanke ei peagi eest lasta saama aga siis olgu neil ka sellele eelisele vastav puudus. Näiteks olgu nad lähivõitluses tugevad, kui vastane otse ees on, aga siis olgu ta pikalt distantsilt ylekehva tabavusega. Mitte nii, et eest neid ei lase, sest vot nemad on heavyd aga samas on neil sellised kahurid, et ise lasevad 500 meetri pealt niskesi laske et hoia peast kinni.
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
21.05.2017 19:53:22
|
|
|
Striim üleval. Täna mängime ebatavalisi tanke ja ootame striimi ebatavalisi külalisesinejaid
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FastPotty
HV kasutaja
liitunud: 12.03.2016
|
21.05.2017 20:10:16
|
|
|
| maatriks kirjutas: |
| FastPotty kirjutas: |
| maatriks kirjutas: |
| Pritsin lihtsalt kulda neile Chrysleritele näkku kuni neil mänguisu ära kaob. Uskumatult feil käitumine WG poolt. |
Sa ähvardad wotti sellega, mida ta just sinult ootabki  |
Mitte WG-d, vaid Chrysleri ostjaid. |
Seda ju WG just sinult ootabki - tankide eest on juba makstud niikuinii, aga sinult tahaks ka nüüd natuke kulda või hõbedat kätte saada. Pusige siis seal omavahel ja pritsige kulda või hõbedat, vahet pole.. Kuniks kõik Chryslerid oled "välja suretanud" Siis tuleb uus tank, mis "suretamist" vajab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kalm
HV vaatleja
liitunud: 04.03.2004
|
21.05.2017 20:16:46
|
|
|
k4lm: <message deleted> "https://wot-life.com/eu/player/senpaiericknutab"
k4lm is now banned from this room.
k4lm: lol
You are permanently banned from talking in senpaierick.
_________________ Mina panin kunagi kaa hästi |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
21.05.2017 20:19:25
|
|
|
tyypiline QB donaator: Tere QB. Mängisin enne oma O-HO -d. Kere on väga hea aga keegi lasi mind kuplist läbi ja ma sain surma. Mis sa arvad, kas see on normaalne? Tervitab, killall_PL
Krt need OHO mängijad imevad. Omaette pobisevad nagunii nonstop, kui mängivad, et "no tule võitle kui julged. No kui siis mõni kehvema soomusega siis läheb siis hõiskavad "lol, on idioot, tuleb siia suurte poistega plõksima, on jobu" põmm ja mees kutu, PL on rahul ja muheleb, Aga kui sa tiirutad oma kehva soomusega tankiga hoopis teda, lased kaugelt ja vajadusel lased ka skillmoona siis saadavad sulle krt 2 nädalat sõnumeid "goldammo noob. Tule ja võitle mees mehe vastu krdi idioot, ninad koos. Krdi argpyks ja goldammonoob.
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcjaaxon
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2010
|
21.05.2017 20:25:11
|
|
|
| kalm kirjutas: |
k4lm: <message deleted> "https://wot-life.com/eu/player/senpaiericknutab"
k4lm is now banned from this room.
k4lm: lol
You are permanently banned from talking in senpaierick. |
Mis see on ? O.O
_________________ Ma olen telekas. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
21.05.2017 20:27:24
|
|
|
| mcjaaxon kirjutas: |
| kalm kirjutas: |
k4lm: <message deleted> "https://wot-life.com/eu/player/senpaiericknutab"
k4lm is now banned from this room.
k4lm: lol
You are permanently banned from talking in senpaierick. |
Mis see on ? O.O |
mulle tundub et mingi adminn ahistab mingit täiesti syytut kodanikku. Ja korralikult
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MeaDz
HV kasutaja
liitunud: 05.07.2009
|
21.05.2017 20:34:41
|
|
|
| Võib vist selle mängu ära hingusele saata. Vaadates seda uut OP Chrysleri sitta, mille WG välja andis. SirFochi jutt (kes teab, see teab) oli ainult kuld, mida WG ilmselgelt kuulda ei tahtnud. Käisin täna ka ise mängimas ja esimest korda nende tankide vastu ja WoT läheb arhiivi minu jaoks. Täiesti ajuvaba, kui mu Tier 9 HT ei pene hulldownis Chryslerit kullaga aga hulldown T9 E75 turretist laseb iga hiirega mängija läbi...
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalm
HV vaatleja
liitunud: 04.03.2004
|
21.05.2017 20:40:11
|
|
|
Learn to play hala on see Chrysler K jutt. Selle asja lower platest läheb cromwelli APCR läbi ilma probleemita rääkimata sellest mis kõik tuppa tuleb tier8 ja above. Mõttetult palju tolmu keerutati üles selle teemaga, mis pole absoluutselt õigustatud.
_________________ Mina panin kunagi kaa hästi |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcjaaxon
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2010
|
21.05.2017 20:45:28
|
|
|
| kr6ll kirjutas: |
| mcjaaxon kirjutas: |
| kalm kirjutas: |
k4lm: <message deleted> "https://wot-life.com/eu/player/senpaiericknutab"
k4lm is now banned from this room.
k4lm: lol
You are permanently banned from talking in senpaierick. |
Mis see on ? O.O |
mulle tundub et mingi adminn ahistab mingit täiesti syytut kodanikku. Ja korralikult  |
Ei tea , kas ma just sattusin vaatama selle " mingi adminni " striimi , kus see adminn sõimas just ühe amx sõitja nii läbi , et mul silmad suured , nagu tõllarattad
Mulle tundub , et see adminn säägib puhtas eesti keeles
Võin ka küll eksida
_________________ Ma olen telekas. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel468
HV kasutaja
liitunud: 16.02.2014
|
21.05.2017 20:53:57
|
|
|
| mcjaaxon kirjutas: |
| kr6ll kirjutas: |
| mcjaaxon kirjutas: |
| kalm kirjutas: |
k4lm: <message deleted> "https://wot-life.com/eu/player/senpaiericknutab"
k4lm is now banned from this room.
k4lm: lol
You are permanently banned from talking in senpaierick. |
Mis see on ? O.O |
mulle tundub et mingi adminn ahistab mingit täiesti syytut kodanikku. Ja korralikult  |
Ei tea , kas ma just sattusin vaatama selle " mingi adminni " striimi , kus see adminn sõimas just ühe amx sõitja nii läbi , et mul silmad suured , nagu tõllarattad
Mulle tundub , et see adminn säägib puhtas eesti keeles
Võin ka küll eksida  |
No mis lüke see oli ka ennast ajaks ka jube tuuri sellised asjad aga noh, kirjutama ma kellelegi ilmselt ei hakkakas, nii v naa unustan järgmise mänguga juba kõik ära.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
21.05.2017 21:36:34
|
|
|
seda ma teile mehed ytlen, et ärge sõitke asjadega millega sõites on teil selline tunne, et nagu ei tea mida teha ja selline peataolek on pidevalt. Ma siin mingi aeg arvasin, et proovin ja tegin mingid katsed aga see lõppes sellega, et läksin poodi, ostsin viina ja sardelle ja kõik statistilised näitajad olid hommikuks sama madalad ja kehvad kui mu tuju ja enesetunne.
Tegin väikse pausi, printisin vedike klotsi, tagudes pokkerit ja nüüd tulin värske pea ja hea enesekindlusega tagasi ja sõitsin tanke mida mulle meeldib mängida. Kõik ok, viina vaja pole ja enesetunne on ilmselt homme veel parem kui saab tööle nii minna nii, et ei pea iga tund omale värskat ostma
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|